Új privát üzeneted érkezett!

Helló mindenkinek!

Szabó Borinak (26) hívnak, párom Miki (27). Van egy 5 hónapos kisfiúnk, Szabó Bátor.
Elsõsorban a helyiek ismeretségét keresem. A neten könnyebb, mint az utcán. Jó lenne kimozdulni, kirándulgatni hasonló "adottságú" családokkal. :o)
Esetleg számíthatnánk is egymásra idõnként.
borcsa@fw.hu

Ui: tudom, hogy van itt a babaneten egy másik topicunk is, de azt idõnként még magam sem találom meg. Szerintem itt folytassuk!
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/275/3986.html?1022877505" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/275/3986.html?1022877505[/url]
 
 


Elfelejtettem írni, hogy mi a Nádastó parkban lakunk, Pestújhely közvetlen szomszédságában, háromemeletes házban. Elõttünk egy gyönyörû új játszótér.

Várom a jelentkezéseteket!
 
 


Szia Borcsa!
Én csak ex Újpalotai vagyok.Olvasom,hogy van egy szép játszótér elõttetek.Hát mikor mi ottlaktunk (egy éve) csak úgy vadásztam a játszótereket,de nemigen találtam használhatót.Lehet,hogy ez már megvolt,csak nem vettem észre?
Na mindegy,csak úgy eszembe jutott.
És még annyit szeretnék,ha érdekelne kisfiadra új ruha-talán olvastad már vmelyik topicban a hirdetésemet.Új ruhákat árulok nagyker ár alatt, 56-104-s méretig. Az õszieket aug. közepén kapom meg és havonta-másfélhavonta változik a kinálat. Minden van:rugi,pulcsi,sapik stb.
Ha érdekel, megadom a telcsiszámomat (sajna egy ideig nem leszek interneten elérhetõ) és kérlek jelentkezz,bármikor szivesen fogadom hivásod, igény szerint a ruhákat házhoz viszem.
Szia:Giti TEl:0620/3503835
Giti
 

 
 

Szia Giti!
Köszönöm a lehetõséget. Olvastalak már. Csepelre költöztél. Kép
Az igazság az, hogy egyelõre semmilyen gyerekruhát nem kellett vennünk, mert a nõvéreméktõl egy csomó mindent örököltünk. Asszem talán mondhatom, hogy mindenünk van. Kép
A játszóteret másik kettõvel együtt idén csinálták.
Egyébként pedig a pestújhelyi katolikus templomnál néhány éve szintén épült egy kedves játszótér a MATÁV jóvoltából.
 
 


Borcsa!
Ha már olvastál,akkor bocsi.Idõnként beirom néhány topicba,mert mint kiderült a ruhás topicot nem mindenki olvassa és jó néhányan nem tudtak róla.
A ruhák folyamatosak,azért tedd el a telcsiszámom,ha egyszer mégis szükséged lenne rá,csörögj rám, vagy ha van ismerõsöd akit érdekelne,akkor neki is megadhatod a számomat.
Igen,CSepelre költöztünk (én elõtte is itt laktam) és szeretek itt lenni.Bár a játszóterek itt sem a legjobbak,de azért van egy-kettõ ahol el lehet játszani.
Jók legyetek,szia:Giti
Giti
 


Hahó! Nem hiszem el, hogy a kerületben nem ismerik a netet...
Képzeljétek, ma felfedeztem, hogy a Késmárk utcában van egy kerítéssel körülzárt kutyafuttató. Örülök neki, de szerintem nem sokan tudnak róla.

SzaBori
 
 


Szia Bori!
En ismerem .... szerintem meg sokan . En Rakospalotan lakom, a Leanynevelohoz kozel. Jo jatszoter minket is erdekel.
Mit csinaltok a babocaval eseos napokon?????
Az en fiacskam 2 eves, a csoppet pedig nov. 7-re varom ( a rossz nyelvek szerint, ha lany, akkor AURORA, ha fiu lesz, akkor PATYOMKIN nevre kell keresztelni)
Marcival rossz idoben neha a Polusba jarunk, a Mikkamaqkka gyerekmegorzobe, delelott itt anyukakkal varjak a picurokat, manocskam mozog ezerrel .
Azt hiszem az Ujpalotai szsbdido kozpont mellett van a Kanga Klub, ahol ujszulottkortol varjak a babakat es mamakat. Nekem csak az a baj, hogy ha tomrgkozlekedunk, es at kell sdzallni 96-os buszra, vagy 24-*esre az fel nap....
Giti, szerintem en foglak keresni body ugyben.
Zsike
zsike
 


ZSike!
Nyugodtan! Hivj (T:0620/3503835) vagy üzenj (gitike@freemail.hu)
Már elhoztam az õszi ruhákat 56-110-ig, melegitõk, badik (bordázott hosszúujjas), rugik, kant.nadrágok stb. Emellett nagyon szép és sok márkás meg nem márkás használt ruhám is van, ha érdekel.
Várom mjad jelenkezésedet.
SZia: GIti
Giti
 


Zsike! De jó! Végre! Kép
Bevallom, mi esõben nem mentünk sehova. A gyerekmegörzõhöz még kicsik vagyunk. Igaz, nem is tudtam, hogy mamástól is várnak minket.
A Kanga klubon komolyan gondolkozom, hogy meglátogatom, mert már nagyon hiányom van. Úgy szeretnék ismerkedni! ...de olyan nehéz...
A buszozás nálad tényleg elég komoly akadály. Fõleg 24-essel. Ha akarod, megbeszélhetjük, hogy egyik alkalommal együtt megyünk.
Játszótér Újpalotán most tavasszal három is épült. Mindegyik egy kicsit más. Meg van egy aránylag jó Pestújhelyen is a katolikus templomnál. Az már vagy három éves.
 
 


SziasztokKép

Én csak októbertõl leszek Rákospalotai, de érdekel a környékrõl minden, mert sosem laktam ott. Anyukám egy pár évig lakott Újpalotán, így azt a környéket kb. ismerem (legalábbis nem tévedek elKép) Mi az Énekes utcába fogunk költözni, ami a Csobogós u.-i ltp.-tõl nem messze van.

Magamról kicsit: van kér nagy (10 és 12 éves) lányom, van egy (második) házasságom. Férjemmel gõzerõvel próbáljuk a lányok óhaját (ti. egy kistesót) teljesíteni. Remélem minél elõbb sikerül, fõleg, hogy most már bõven lenne helye a picinek.

Egyenlõre ennyiKép
Sziasztok:
Jovi

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Szia Jovika!

Van egy honlapja a kerületnek. Hát egyellõre nem túl sok az infó rajta (csak a legszükségesebbek) de próbálom ostromolni õket, hogy legyen a tartalom - úgymond - színesebb.
[url=http://www.bpxv.hu/" TARGET="_top]http://www.bpxv.hu/[/url]
Azért érdemes megnézni.
 
 


Szia Jovika

Ezek szerint megint közelebb leszünk egymáshoz.
Légy üdvözölve a kerület lakói között.

Szia
Kati
 
 


KatiKépKép
Hát igenKép De ez csak abszolút a véletlen mûveKép

Mesélek kicsit:
Elmentünk a Pólusba, az OTP-be, hogy ti. lakáshitelt szeretnénk felvenni. Közölték, hogy jó esetben(!!!) 4 hónap várakozási idõ után tudnak majd utalni. Majdnem leestünk a székrõlKép
Így megyünk másik bankhoz (K&H) akik ráadásul adnak elõbírálatot is. Tehát, nem kell úgy megkötnünk az adásvételi szerzõdést, hogy nem tudjuk biztosan, hogy megkapjuk-e a kölcsönt, vagy sem.

Asszem OFF voltamKép Bocs, de ezt el kellett mesélnemKép

Jovi

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Jovika! Itt semmi sem off! Kép
Mindig is tudtam, hogy az OTP-nél nincsen szarabb bank!
 
 


Borcsa: K&H sem jött össze...most a Raifaissen tûnik nyerõnekKép
Holnapra meg lehet, hogy más. De egyenlõre nem adjuk felKép

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

A lányaim már RákospalotaiakKép Mától oda járnak sulibaKép
Remélem tetszeni fog nekik. Nálunk már minden simán megy, október közepén-végén költözünk.

Sziasztok:
Jovi

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Hahó! Vagyok ám, csak nagyon fáradtan és ihlet nélkül...
SzaBori
 


Bori: ezzel nem vagy egyedülKép Nálad mi a fáradtság oka?

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Jajj nem tudom. Talán vitaminhiány. Sajnos nem vagyok eléggé gyümölcs evõ.
Pedig az éjszakák alvással telnek, és ma még délután is aludtam.
Hmmmm... (?) Ki tudja?
 
 


Borcsa: "egyéb" nem lehet?Kép

Én csak az állandó feszültség miatt vagyok-nem is fáradt- kedvetlen.Kép Amikor végre sínre tettük a lakás-hitel kérdését, akkor a munkahelyen lett gáz. Mindegy, majd lesz valahogy.

Jovi

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Nem tudom, de a férjem is állandóan kókadozik. Tegnap délután mindkettõnkbe belenyomtam egy multivitamin tablettát. Majd meglátjuk, hogy az segít-e...
Egyébként lehet, hogy a nyaralás is kifárasztott minket.
 
 


Sziasztok!
Most találtam rá erre a topicra. A XV. ker. Rákos úton lakunk, a "Sódergödör" lakótelepen. Van egy 1 éves pici fiam, Bence.
Sajna látom hogy elég régen voltatok ezen az oldalon, de remélem hogy egyszer csak beindul a levelezés, és én is várom minden XV. ker. anyuka jelentkezését.

Kati
kfk
 
 


Szia KatiKép

Látom, nemcsak a csetet találtad meg, hanem a mi kis (ugye nem halódó???) topikunkat is.

Csajok: most már én is valódi XV.ker.-i lettemKép Vasárnap költöztünk, bár még az új lakást nem igazán tudom élvezni, mert a rendetlenség határtalan.

Jovi

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy õsszel költözünk Újpalotára, az Erdõkerülõ utcába. Jó lenne,ha nem halna ki ez a topik, hogy már jó kis ismerõsökkel találkozhassak az elsõ ottani séták alkalmával is. Enikõ lányom 14 hónapos, édes kiscsaj.

Írjatok, jó???!!!

Gyöngyi
Névtelen
 


Szia Gyöngyi!

Nagyon haldoklik ez a topik, de azért néha-néha benézek ide. Jó lenne ha megint beindulna!
Én a Rákos úton lakom Rákospalotán. Nekem is van egy 20 hónapos Bence fiam.
Itt vesztek lakást? Ez már biztos? Most hol laktok?

Kati
kfk
 
 


Sziasztok

Régen nem jártam erre. Azóta kiderült pár dolog. Az Erdõkerülõ utcában veszünk lakást, augusztusban költözünk. Jelenleg Zuglóban lakunk.
Remélem, azért több kisgyerekes anyukával fogok találkozni majd, mint ahányan írogatnak ide.

Gyöngyi
Névtelen
 


Na sziasztok! Több, mint egy éve nem jártam erre, és tessék! Jóformán nem történt semmi.
Reméltem, hogy majd megtelik a topic új arcokkal, de hiába.
Nézzétek meg a www.toronyhir.hu oldalt! Ez kifejezetten kerületi. A főszerkesztő az írni vágyókat is szeretettel látja.
Egyébként meg nem tudom, hogy tudjátok-e: hétköznaponként működik az újpalotai zöld oviban (Hartyán köz) baba-mama klub.
 
 


mi is ide költözünk,nemsokára kész a kéróKép
(dugonics u)
Van egy 4hónaposom,és egy 28hónaposom.KisfiúkKép
 


Isten hozott a kerületben. Kép
 
 


Hahó! Itt valahogy sehogy sincs pörgés.
szomoru
 


Sziasztok!

Augusztus végén irány az Erdőkerülő utca! Lányom, Enikő (másfél éves) szeptembertől bölcsibe megy, a Kavicsos közbe. Tudtok róla valamit? Érdeklődtem bölcsik után, de a Babaneten senki sem ismeri őket...
Bori, a Hartyánban van bölcsi is, vagy csak ovi?

Sziasztok

Gyöngyi
Névtelen
 


Gyöngyi! Sajnos nem tudok válaszolni a kérdésedre. Régebben volt, az biztos. De ugye kevés a gyerek és összevonogattak. Szerintem most a Hartyán bölcsi helyén működik a Kanga Klub, meg a helyi tv, meg ilyesmi. A Kavicsosról nem tudok konkrétumot mondani. Egy volt osztálytársam kislánya odajár, de oviba. Ő nagyon meg van vele elégedve. De leginkább az óvónővel.
Az én fiam is másfél éves. Kép
 
 


Sziasztok lányok ahogy olvasgatom a topikot rájövök elég sokan,elég közel vagyunk egymáshoz mégsem beszélgetünk?!Hogy lesz ebből ismerkedés,gyerekek közötti barátkozás?!Tessék felpörögni és ahányszor belépünk a netre ugorjunk ide is egy gondolat erejéig,meglátjuk mi lesz, egyetértetek -e velem.igazam van Borcsa??
 
 


Igazad van Ildi! :o)
Én is olykor méregetem a környékbeli mamákat, csodálkozva, hogy senkinek nincs internetje? A legritkább esetben elegyedünk szóba. Az a maximum, hogy egymásra mosolygunk.
Ha itt elkezdődne valami, azt lehetne a játszin folytatni... De jó volna. Kép
Esetleg ismerhetlek téged? Merrefelé laksz?
 
 


Szia Borcsa! /nem baj hogy igy szólitalak?/Lehet hogy csak mi fogunk itt egymással beszélgetni azért ne adjuk fel.Én Rákospalotán lakom itt és két gyönyörü manócska anyukája vagyok.A pici lányomat Nikolettának hivják,most lesz nagycsoportos ovodás,a kisfiam neve Gergő és 19hónapos,vele még egy darabig itthon leszek.Hosszu volt ez a három hónapos szünet már nagyon várjuk az ovi kezdést.Estefelé inkább 10 után szoktam a cheten is kicsit beszélgetni hátha egyszer egyszerre leszünk fenn.Irj magadról majd megint ide látogatok szia addig is
 
 


Sziasztok!
Én is itt vagyok!Kép Elég régen jártam erre, mert nem nagy mozgás volt. Rákospalotán lakunk mi is a Rákos úton. Most lesz a kisfiam 2 éves szeptemberben. Jövőre szeretnénk egy kis testvért neki, úgyhogy lassan kezdhetjük a babaprojectet.
Üdv mindenkinek aki erre jár és remélem már ez a topik is beindul lassan!Kép

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!
Mindennap felugrok a babanetre, és megnézem, hogy az elmúlt napon melyik topicokba történtek beírások. Ezt a topicot nem láttam a saját beírásom óta. Gondoltam, most feljövök és jól leszúrok mindenkit. Erre mit ád isten? Hát látom, hogy itt vagytok. Nagyon örülök. Kép

Ildi! Nem is tudom, hogy kivonatosan mit írhatnék még azon kívül, amit az első bejelentkezésemnél olvashattál. A szüleim Pestújhelyen élnek. Ehhez a városrészhez nagyon ragaszkodom. A házunkat még a dédapám építtette. Mi ugyan Újpalotán lakunk, de az utca túloldalán már Pestújhely. A nővéremék pedig Rákospalotán laknak a Vág utcában. Az ő kislányuk Lilla szintén nagycsoportos lesz most. A Tóth István utcai oviba jár. Én már lelkesen megvettem neki az iskolatáskáját és a tolltartóját karácsonyra. :o) Bátorom 18 hónapos. Neki meg a foglalkoztató könyveket vásárolom tucatszámra. Kicsit elhamarkodom a dolgokat. Kép
...csetelni nem szoktam... ...csak nagyritkán benézek...

Kati! Láttam, fent vagy a levlistánkon. Igazán örülök. Ha esetleg tudsz valami programról, vagy érdekel valami helyi dolog, te is nyugodtan írhatsz rá. Bárki kérdezhet és válaszolhat. Egyelőre viszont úgy tűnik, mintha csak az én személyes levelezőlistám lenne. Kép
...és már mi is dolgozunk a kistestvéren. Kép

Levlista: http://palota.lx.hu/
 
 


Na sziasztok! Igyekszem tartani magam a megbeszéltekhez. Már csak annál is inkább, hogy az "Elmúlt napon" címszó alatt megjelenjünk. :o)
Mit szólnátok egy találkozóhoz a közeljövőben? Akár nálam is lehet, bár ha valakinek van kertje, az mégiscsak jobb, mint a panel... Kép
 
 


Sziasztok!
Nagyon jó ötlet a találka Borcsa!Kép Én jártam baba-mama klubba ide a művelődési házba. (Csokonayba) Minden héten csütörtökön volt, nem tudom most a nyári szünet után is lesz-e. Sajna le kellett róla mondanom, mert usziba is járunk a Pólus Hotelbe és pont csütörtökre tették az órát. Most szeptembertől pénteken járunk majd úszni, úgyhogy a hét többi napján nem akadály egy tali.
Sajna mi is panelben lakunk. Itt elég nehézkesen férnénk el 1,5 szobában. Bár attól függ hányan jönnénk össze.
Írok természetesen a listára ha valamiről tudok. Nem tudom program alatt mit értesz? Csak a kerülei programok érdekelnek?

Kati
kfk
 
 


Én a csokonaiban nem voltam, de egy ismerősöm mondta, hogy nagyon jó. Mindig késve jutott eszembe, hogy megint nem mentem el...
Mi a Széchenyi úti tanuszodába jártunk szombatonként, de már abbahagytuk. A vízhez már hozzászokott a lurkó, tanítani meg még úgysem lehet. Négy évesen majd folytatjuk. Kép
A program bármi lehet, ami kerületi, vagy a kerületiek érdekeit szolgálja, ami nyilvános, ami közérdekű... Nem tudom, akármi...
 
 


Én itt vagyok. Ti hol vagytok?
 
 


Hát ez jellemző! Egyedül elég nehéz lesz életben tartanom a topicot.
Sebaj! Hogy örüljetek, itt egy helyi program a jövő hétre:

SZÜNI DÖDŐ Játéksorozat nyári programja
2003. augusztus 25 - 29. - Indián Nyár

Augusztus 25. Hétfő 10 - 12 óráig
Indián tipi (sátor) felállítása, díszítése

Augusztus 26. Kedd 10 - 12 óráig
Indián agyagművesség (korongot nem igénylő ősi fazekas technikákat próbálhatsz ki)

Augusztus 27. Szerda 10 - 12 óráig
Indián fonat, copf készítés

Augusztus 28. Csütörtök 10 - 12 óráig
Indián arcfestés, hajviselet, indián táncok

Augusztus 29. Péntek 10 - 12 óráig
Indián játékok, vetélkedők

Helyszín: Újpalotai Közösségi Ház, Zsókavár u. 15. Tel:410-08-36, 410-6304
 
 


Sziasztok! Mi ugyan a szomszédban lakunk jelenleg, Zugló Pestújhely felé eső csücskében, de én ős XV. kerületi vagyok, Rákospalotán laktunk, de oviba, suliba Pestújhelyre jártam, gimibe meg a Dózsába. Ti szoktatok járni a Pestújhelyi téri játszóra? Valaki azt mondta, hogy megcsinálták EU-sra. Vagy más jó játszót tudtok? Esetleg játszóházat? Az Öv utcai játszót láttuk már, az szép lett. Hello. Klára
 
 


Szia Klára! Isten hozott közöttünk! (közöttem Kép )

A Pestújhelyi téri játszit 4-5 éve levélírói kérésre a Matáv megcsináltatta. Most nem olyan nagy kiterjedésű, de jobbnak jobb. Mondanom sem kell talán, hogy a köteleket elég gyorsan levagdosták róluk. Valami helyi apuka, vagy nagypapa foltozgatja állandóan. Minden elismerésem az övé.
A kerületben nagy játszótér felújítási program van. Az első három játszi újpalotán alakult át. Mind nagyon szép lett, bár sajnos hamar lelakottá váltak. Kicsit talán túlzok. A nagyobb kölykök gyorsan összefirkálják a játékokat, esetenként igyekeznek törni-zúzni is. (kisebb-nagyobb sikerrel) a tombolás főleg azokat a játszikat fenyegeti, amik közvetlen iskola előtt állnak. A Szerencs utcai a leginkább megkímélt. Bár ez a legkisebb. Pestújhelyen, a sulival majdnem szemben, szintén megújult az a kis öklömli placc. Most sincs rajta sokminden, de az legalább szép.
A Kolozsvár utcai suli mellett, a MÁV telepi villamosvégállomás mögött egy tök frankó kis játszi van. Meg kell nézni. Még én is kipróbáltam a játékokat. Kép
Játszóházat most nem tudok, nyáron elmaradoznak a dolgok. A Kozák téri Művházban szoktak mindenfélék lenni, de újpalotán is. Majd ha konkrétan tudok valamiről, akkor szólok. Hétfőtől indiánosdi, de azt már írtam.
 
 


Szia Borcsa! Úgy örülök, hogy a XV. kerületben vannak normális anyukák! Amíg ott laktam (24 évig), valahogy elég nyomi volt minden. A villamosvégállomásnál jevő játszót láttam autóból, tényleg jónak tűnt, csak nekünk picit messze van. Oda a sulival szemben mennyit jártunk a napközivel... (csak akkor semmi nem volt ott egy-két rozoga hintán kívül) Te amúgy újpalotai vagy? Puszi
 
 


Sziasztok!
Azért én is itt vagyok ám!Kép A szüleim Balatonalmádiban laknak így hát elég sokszor hétvégén leruccanunk hozzájuk. Na meg mivel ott töltöttem a gyerekkorom ezért a barátaim most már barátaink is ott vannak.
Borcsa azért nem vagy egyedül, mert amikor csak tehetem itt lógok a neten!Kép

Klára: Sajnos nem tudok játszóteret mert mi zárt udvaru házban lakunk és van benne egy nagyon szép és nagy udvar. (Igaz maga a játszótere nem a legjobb!Kép) Elég sok Bencével egykorú gyerkőc van a házban, úgyhogy elég jól feltalálja magát köztük és én is nyugodt vagyok mert nem tud kimenni az utcára.
Hát röviden ennyi! Puszi nektek: Kati
kfk
 
 


Klára!
Igen, én pillanatnyilag újpalotai vagyok. Természetesen családi házba szeretnék költözni, de az sajna még odébb van. A szüleim pestújhelyiek, a nővérem rákospalotai.
Most is sokminden elég nyomi. Leginkább a lakótelepen. A pestújhelyi sulival szemben most sincs semmi érdekes. Asszem talán két mászóka és kész.

Kati!
Melyik a Sódergödör? A volt Volán pályával szemben? Olvastalak a Balatoniaknál valamelyik nap, úgyhogy ebben a tekintetben már jól vagyon informálva. Kép Jó, hogy van udvara a házatoknak. Még ha közös is... Irigylem.

Pusszanat! Kép
 
 


Szia Borcsa!

Igen, az a "Sódergödör" lakótelep ott a volt Volánpályánál.
Az álmom egy nagyobb lakás, bár a társaságot és a környéket nagyon sajnálnám. Mindegy hogy lakás vagy ház csak ennél egy kicsit nagyobb legyen! Jövő szeptemberre szeretnénk még egy babát úgyhogy jó lenne lecserélni ezt a 1,5 szobát egy kissé tágasabbra és persze NE lift nélküli házban legyen a IV. emeleten, mert ez BORZASZTÓ!
Ti mikorra tervezitek a tesót?

Puszi: Kati
kfk
 
 


Mi már dolgozunk rajta fél éve. Eddig semmi eredmény. A nőgyógyászom tanácsára hagytam abba a szoptatást, mikor Bátor egy éves lett. Jóformán egyik pillanatról a másikra anyatej helyett kaját kapott. Már bánom egy kicsit. Olyan, mintha ellöktem volna magamtól. Valamit megvontam tőle, ami neki jó volt. Ettől függetlenül ő nagyon jól viselte. Egy pillanatig sem panaszkodott. Érdekes, hogy valamelyik nap, csak úgy kíváncsiságból megkínáltam a cicimmel. Nagyon fel volt háborodva. Nem értette, hogy mit akarok. Valahogy úgy nézett rám, mintha nem volnék normális. Kép
A kerületen belül szeretnétek lakást cserélni? Ha nem írtózol Újpalotától, akkor esetleg körbe szimatolok a környékünkön. Szerintem ez is elég jó hely.
 
 


Sziasztok lányok!
Nagyon örülök az új topiknak Bori, mert az újpalotai topik már nagyon halófélben van. Kép
Szóval én is újpalotai vagyok, 27 leszek, pár hónapja férjezett, és ha minden jól megy jövőre kezdjük el a "babaprojektet", addig meg készülődünk. KépÚgyhogy én is mindig figyelem a környékben a bölcsiket, ovikat, lehetőségeket: szerintem is nagyon klassz játszótér a máv-telepi, meg a pestújhelyi téri (a téren lévő templomban volt az esküvőnk Kép ) és van még egy, ami nekem nagyon tetszik, a Szerencs utca végén (a Nyírpalota utca felőli végén) is van egy szupi. Nem tudom, kinek melyik esik legközelebb.
Remélem, mielőbb megismerhetlek benneteket, addig is üdv.
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: