Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Viziok!

Én Nemesnél szültem mindkét gyerkőcömet 2003-ban és 2006-ban.

Hétfőn lessz 1 éves Botond :lol:

Szóval Nemesről én nem tudok rosszat mondani bármibe segít

mindennap rámnézett dumált kérdezte a babát oké van egy stílusa

de ha ezt elfogadod szerintem nem gáz :) 2-szer voltam a magán-

rendelőjébe ,nem követelt ki többet bármikor elértem telón is.

Akórházban az biztos,hogy van tekintélye félnek tőle :twisted:

Ja és a szülésnél sem mondott árat sőt nem akarta elfogadni

császáros volt mindkettő. Azt mondta egy gyerek születése nem az anyagiakról szól nála

Komolyan mondom 3-szori futkosás után az orvosiban sikerült a zsebébe csempészni a pénzt.

Nekem bejött dehát nem vagyunk egyformák kinek ez kinek az :roll: :roll:

Bocsi egy kicsit hosszúra sikeredett de le akartam írni mindent

ÜDV.Bizsu
 
 


viziok,

írtam pü-t!
 
 


bizsu,

biztos, hogy kinek ez, kinek az jön be, de én alapból utálom, ha egy szülész tiszteletlen módon beszél egy anyukával. Annyi jó orvos van, szerencsére nem szorulunk rá, hogy elviseljük a stílusát...
 
 

 
 

Bizsu
Köszi az infokat, és egyáltalán nem bántam hogy hosszúra sikerült....
:-)
És én azt vallom hogy hála istannek nem vagyunk egyformák, és kinek ez kinek az jön be....
:-)
 
 


Viziok

Ha esetleg kell a száma Nemesnek szivesen leírom :D

Ja,még annyi röviden ,hogy szülés után a katétertől kaptam egy húgyúti fertőzést(ez előfordul nálam mind a kétszer)erre antibiot adnak amit otthon is kell még szedni.A nővér azt mondta ezt írassam ki Nemessel erre ő azt mondta á én nem írok adok a gyógyszer raktárból,erre kaptam 2 dobozzal,ezt sem ad mindegyik csak úgy :) És nem tömtük pénzzel tele a zsebét :lol:

Egyébként te babát vársz?

Ha igen mikorra?

Csak ennyit szerettem volna még remélem nem untattalak :oops:

Bizsu
 
 


Sziasztok!

Látom meggyarapodtunk,üdv mindenkinek!

Hol vagytok lányok?(Potykamano,Kacika,Linacska,Klarissza,Katlin)
Tessék jelentkezni,mi van veletek?

Viziok
Sajnos nem ismerem a Nemest,de furi,hogy nem akart pénz elfogadni!
Tudomásom szerint ez nem jellemző az orvosokra.A nőgyógyászat amúgy is nagyon pénzes.

Véletlenül nem ismeri valaki Dr.Szabó Lászlót.
A korházban láttam,hogy ő foglalkozik meddőséggel.

Minden jót nektek!
:lol: :lol: :lol: :lol:
 
 


Móni,
vagyok, csak most egy darabig, hétfő estig nem nagyon leszek gépközelben. Megyünk Pestre. Hétfőn Lilinek allergiavizsgálat, aztán vonattal jövünk haza. Hát kíváncsi leszek :shock:

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Még egy kérdés:Mi a véleményetek a GYNEVAC vakcináról?
Van valakinek személyes tapasztalata?

puszi
:lol: :lol: :lol: :lol:
 
 


Sziasztok!


Viziok,

a dokim nagyon sietett, mire odaértem a műtőben kellett lennie, de holnap jön a sógornőm, ő ismeri az egyik szülésznőt, majd megkérdezi, ha addig nem kapsz választ, meg megpróbálok egy másik utat is infót szerezni.


Móni,

Az egyik killeganőm a Szabó Lászlóhoz járt. Rendesnek mondta, csak mindent harapófogóval kellett belőle kihúzni, de most már van egy gyönyörű 5 hónapos babájuk.


A dokikról meg tényleg az a véleményem, hogy kinek ez jó, kinek az. Itt is meg kell találnod a "párod", mint az életben. Pont most hezitáltam, hogy a régi dokimhoz menjek-e vissza, mert az egyik közeli ismerősöm nagyon nem volt vele megelégedve, de ő teljesen külömbözik tőlem. Neki nem jött be, én bírom a laza stílusát.

 
 


Szia geli 08

Elöre is köszi az infokat....
:-)
 
 


Szia Viziok,


Annyit tudtam meg egyelőre, hogy a prof. napi 8 órában tuti itt van Kméten.

 
 


Sziasztok!

Hát egy kicsit elvesztem, de nem tudtam jönni, mert folyamatosan vacakolt az internetünk. Nem lehetett belépni, de ha engedett akkor sem nyíltak meg az oldalak.

Móni - megkaptad a múltkori privimet? Vagy elveszett valahol? Mi is kipróbáltuk annak idején a Gynevacot amikor még küzdöttünk a babóért. Semmi nem történt utána, közben pedig annyi, hogy a férjem rosszul volt tőle, be is lázasodott.
A Szabó Lászlóhoz szeretnél járni? Ha meddőségi dolog miatt választanád, szerintem jobb a Temesváry dr. De erről is küldök majd bővebben priviben.

Mennem kell! Mindenkinek további szép napot mégha borongós is az idő!!!

Kép


Sziasztok!

Igaza van geli-nek! Ahány nő annyi kívánság, és annyi ezeknek megfelelő orvos. Van aki azt szereti ha nagyon bájosan kedvesen beszélget vele a doki, más azt ha kicsit viccelődik, humorizál- szerintem ilyen a Nemes, van aki a kicsit már-már gorombább fajtától sem riad vissza. Szóval nincs jó orvos meg rossz, attól függ ki állítja ezt róla.

Móni! Mi újság? Hogy halad a baba-ügyetek??
Pusz mindenkinek.
Vendég
 


Sziasztok!

Potykamanó
Megkaptam a prividet,ha igaz ment is rá a válasz!
Mégegyszer köszi!

Kacika
A baba-projekt egyenlőre áll,mert várjuk a vérvétel eredményét!
Még kb.3hét és remélem kiderül minden bajság és megoldás is lesz rá!
Nálatok mi a helyzet,még várakozóállásban vagytok,ugye?

Hol vagytok többiek?

Puszi mindenkinek
:lol: :lol: :lol: :lol:
 
 


Sziasztok!

Móni - az előtt is írtam már egyet, az lehet ezek szerint elveszett. A mostani válaszodra is ment válasz. :lol:

Viziok - sikerült már döntened az orvos ügyében? Nemes dr-nál én is jártam és egyetértek Balim-mal fentebb írtakban. Én is olyan szitut fogtam ki hogy többet nem akartam menni már hozzá! Egyébként érdekes mert azok után amit én tapasztaltam, nehéz elképzelni, hogy olyan is tud lenni, mint amit bizsu írt!
Egy régi barátnőm szült a Godónál és nagyon elégedett volt, körülményeket nem tudok. Bár annak már vagy 4 éve.

Kép


Sziasztok!

Megvagyok én is, csak Pesten voltunk három napig. Lilivel voltunk allergiavizsgálaton. Allergiás tejfehérjére, tejcukorra, tartósítószerekre és a gyapjúra. A tejet eddig is tudtuk, csak nem múltak a kiütései.
Na az biztos, hogy ha újra terhes leszek, megpróbálom kiiktatni a tejet az életemből. Én nagyon sokat iszom, vagyis végül is csak napi olyan 3 decit, de rendszeres, lehet, hogy ez volt a gond.

KépKép
KépKép
KépKép
 


Potykamano
Irtam privit... :wink:
 
 


Sziasztok!

Potykamano
a tegnapi privi elött nem jött semmi,ezek szerint tényleg elveszett valahol.
Ha emlékszel még rá,küld el mégegyszer.
Tegnap a válasz is megérkezett.

Linacska
Elég szörnyű ez az allergiás dolog!Most aztán meg kell válogatnod,hogy mit is adhatsz neki!Gondolom ez nem lesz egyszerű!
Tényleg lehet,hogy azért van mert sok tejet ittál?OLyan furinak hangzik,ennyire nem mindegy,hogy mit eszik és iszik a kismama?


Puszi mindenkinek
:lol: :lol: :lol: :lol:
 
 


Sziasztok!

Viziok - válaszoltam is, jelezd majd hogy megkaptad-e, mert utálom amikor elvesznek az üzik, de elég sűrűn van sajna!

Móni - elküldöm még egyszer. Bár nem volt annyira jelentőség teljes. De nem töröltem ki.

Lina - hát ez a tejes dolog elég aggasztó! Én is szoktam inni rendszeresen tejet, illetve tejeskávét, mert reggelente muszáj innom egy kicsit, hiszen egyébként is alacsony a vérnyomásom, és a kávét magában utálom. Így legalább két deci tejjel iszom. De most akkor ezt is el kellene felejteni? Sőt néha szoktam turmixot is, de az nem mindennapos. Viszont a fehérjék miatt is ugyebár fogyasztok tejterméket (túrót, tejfölt, joghurtot,stb.), merthogy azt mondják az meg kell. Tudom, persze másban is van fehérje! De ezek az ellentmondások annyira elkeserítenek. Az ember azt sem tudja, akkor most mi is az igazán jó! :roll:
Viszont az az allergia dolog nagyon megnehezíti az ember életét!
(Tudom, már a másik topikban olvastalak erről.)

Kép


Móni - elment újra!

Kép


Potykamanó
hát igen, nekem is a tejeskávé a ludas, vagyis nem biztos, de erről nem tudtam lemondani én sem. Sőt, nem tudok a mai napig. Magában én sem tudom meginni a kávét. Vagyis nem is a kávé kell, hanem a tejeskávé íze. Nekem ugyanolyan jó koffeinmentesből is. Viszont érdekes, hogy csak a tejet és a sajtot tudom tejtermékből megenni, semmi mást, még a gyümölcsjoghurtot sem.

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Potykamanó
Mostmár átjött minden üzid,válaszoltam is rá!

Most mennem kell,majd jövök!

Puszi mindenkinek

:lol: :lol: :lol: :lol:
 
 


de jó, elszállt amit írtam. Frászt kapok ettől.

Na mégegyszer!

Linacska - ezek szerint én sokkal több tejterméket fogyasztok, mint Te, merthogy a tejeskávé mellett azért időnként mást is, mit ahogy írtam fentebb. :roll: Biztos, hogy ebből a táplálkozásból alakulhat ki a gyerkőcöknél ez az allergia? Ez csak találgatás, nem? Szerintem nem tudják biztosra! Persze lehet csak én szeretném, hogy így legyen!

Móni - olvastam a prividet! Éppen tegnap kicsinyítettem le a Manócska uh - os fotóját, hogy egy másik topikba megmutassam, akkor felteszem itt is. :lol: Egyébként még, olyan kis furin néz ki, de annyira imádni való volt ahogy összehúzta a vállacskáit, mert a Drbácsi lökdöste a pocakomat, mert nem akart a drága szembe fordulni! Nagyon nem tetszett neki az attrocitás!


Kép


Kép Pocakmanó

Na az előbb valamiért nem sikerült. Mégegyszer![/img]

Kép


Sziasztok,

Potykamanó,

jó a képed, édes a pici, még akkor is, ha ezt a fotót ő nem akarta. Írtam neked pü-t.

Móni,

pü. ment

 
 


Sziasztok!

potykamanó
Elképesztő,hogy mire képesek ma már,fantasztikus ez a kép!!
Biztosan gyönyörű lesz a kis csöppség!Tudod már a nemét és a nevét?Ez olyan izgi lehet!
Köszi,hogy megmutattad nekünk is!!

Anita
Egyenlőre nem jött semmi,megnézem délután is majd!
Most mennem kell dolgozni.

Szép napot nektek!
Puszi
:lol: :lol: :lol: :lol:
 
 


Geli - köszönöm. :lol: Olvastam az üzeneted, válaszoltam is! Amit említettél a babavárósban azt nem találtam meg, kb mikor írtad időben, nem emlékszel véletlen?

Móni - Köszi :lol: Hát, igen a tudomány! Bár ezen a héten még nem akartam volna 4D-t csinálni csak később mikor már a babóca is fejlettebb és jobban kialkult már az arcocskája is, de a rossz tarkóredő eredményünk miatt és hogy tanácsot kérjünk a kromoszóma vizsgálat ügyében, így elmentünk. De így lesz később is majd. A párom nagyon szeretne egy cd-t a nagyobb korából, és nagyon élvezte az uh-ot, még sosem látott ilyet, pedig már van két nagyfia, csakhát akkoriban még nem volt ilyesmi!

Hol vannak a többiek?

Kép


...jaa, Móni - tudjuk a nemét, kisfiú - a kromoszóma vizsgálaton derült ki! A névben bizonytalnok vagyunk! A Férjemnek nagyon tetszett a Konrád, amiket én soroltam az egy sem nagyon! :roll: Aztán a férjem srácai lehurrogták a Konrád nevet így most lehet hogy mégis Milán lesz. :D :shock: Szóval még bizonytalan egy kicsit!

Viziok - Neked is válaszoltam priviben.

Kép


sziasztok,
igencsak örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot. Mi is gyerkőcöt szeretnénk, de egyelőre nem sok sikerrrel. több, mint 1 éve próbálkozunk. Hétfőn voltam HSG-n, aminek negativ lett az eredménye, akkor egy bizonyos Bakó Ferenc vizsgált meg. Ez egy fiatal doki, tud valaki róla, hogy esetleg van-e magánrendelése, illetve ha nincs, de hozzá szeretnék járni, ez hogy müködik? Lehet menni a kórházba is, csak vele kell leegyeztetni? Próbáltam ma megtalálni a kórházban, de hiába vadásztam rá, nem sikerült, a nővérek meg nem segitettek. Nagyon szimpatikus kis doki.
Nekem személy szerint a Steinmetzel vannak rossz tapasztalataim, és hozzá nem szeretnék visszamenni. Esélyes még a Seregély, találkoztam vele a kórházban, és nagyon normálisnak tünt.
köszi előre is.

anett
 
 


Sziasztok,

Wombat,


van Bakónak magánrendelése, jókat hallani róla. Azt hiszem a kápolna utca végén a gyógyszertár udvarában, ahol kis Tankó is. A kuti butik felől. Lelkiismeretes fiatal doki. Még nincs rengeteg páciense. Én Seregélyhez járok, már szültem nála, most tervezzük a 2. babát. Én csípem a stílusát.

 
 


Nagyszerű! Csak azért kérdeztem, mert a kórházban kinnt vannak egy tablón a dokik, és ez a Bakó még úgy szerepel ott, mint aki még nem kész nőgyógyász,hanem valami kis tanonc. De azóta már lehet, hogy végzett. hétfőn megnézem a magánrendelését, nagyon köszönöm az infot.

anett
 
 


Sziasztok,


Wombat,

pü ment, remélem oda is ért, a doki számával.


Móni,

Sajna nem emlékszem mi vol a levélben, nem ugrik be újra, de már rájöttem, hogy honnan tudom, elment-e a levél. Valószínű nem adtam témát neki. Ami most eszembe jut, hogy szorítok Nektek nagyon. Hátha 2007-ben együtt várhatjuk még a babát, lehet ezt írtam priviben is, cska leírtam az okát, hogy miért vagyunk még várakozóállásban. Talán?


Potykamanó,

A másik topikban kérdeztem nemet, de azóta látom, hogy kisfiú, bocsi, de még kavarognak az infók bennem a babavárósban január 28-án írtam az allergiáról és kicsivel később az izsáki úti kórházról, de ha jól vettem észre van egy olyan lehetőség vkire rákkattintva, hogy megnézd az összes üzijét. nálam az egybefüggő jó hosszúkat kell átfutni. Sajna nagy dumás vagyok, és nem megy röviden. :)

 
 


Sziasztok!

Anett
Üdv a topikban!
Először is mi az a HSG?
Mi is már másfél éve próbálkozunk sikertelenül és még csak most voltam először egy hormonvizsgáló vérvételen!
Te ezek szerint voltál már néhány vizsgálaton,kiderült már,hogy mi a bajság,vagy még tapogatóznak?

Anita
Köszi,hogy szorítást,azt hiszem ránk fér.
Ti miért is vagytok várakozóállásban?Tulajdonképpen olyan keveset tudok rólad?

Potykamanó
Szerintem jó név a Milán,szoritok,hogy az Apuci belemenjen!
Kiderítettél már valami a tej allergiáról?Tényleg okozhatja a sok tej fogyasztás?

Na puszi mindenkinek!
:lol: :lol: :lol: :lol:
 
 


Geli - nem baj, dumcsizz csak, én szeretek olvasni! :lol: Az utsu prividre még nem jutottam el a válaszig, bocsi, de készülök.

Móni - a névkérdés még egy darabig terítéken lesz nálunk. :wink: Én fogyasztom a tejtermékeket továbbra is, de azért minden mást is, főtt ételt stb. Szerintem túlzásba nem viszem, de másik oldalról meg kell a fehérjebevitelhez a tejtermék is!
Igaz nem tőlem kérdezted, de látom nem kaptál még választ:
A HSG a petevezetők átjárhatósági vizsgálata. Ennek során röntgen alatt kontrasztanyagot adnak a méhbe, és vizsgáljuk ennek haladást a petevezetőkben. Nekem is volt. Nem volt kellemes élmény!

Anett - üdv itt! Sikerült a dokibát megtalálnod?

Kép


Móni - bocsánat: "vizsgálják" - nem "vizsgáljuk" és "haladását".
Egyébként hogy vagytok? Mi van Veletek? Nem meséltél magatokról.

Kép


Ez a HSG egy iszonyú szar dolog, nem kivánom senkinek, de jó tudni, hogy ezen a téren nincsen gond.
Bakó doki holnap rendel, felhivom, és meglátjuk, mit javasol. Nekem eddig a hormonvizsgálat maradt ki.
Sok sikert mindenkinek, és köszönöm a segitséget!

anett
 
 


Sziasztok,

Móni,

pü. megy.


Anett,

Remélem jófej lesz a doki.

Manó,

Nem baj, ráér. Engem most nagyon megfertőzött ez a babanet, és minden éjjel itt lógok alvás helyett. Nem tudom meddig bírom.

Látom telnek a hetek, már csak 19 hét, tök jóóó! Vagy 17? :wink:

Sziasztok.

 
 


Sziasztok!

Most két napig Biatorbágyon voltam okításon a kollegáimmal.
Az egyik kolleganőmnek 3 lánya van és sokat beszélgettünk babákról ,gyerekekröl!
Ö azt mondta,hogy a terhesség alatti tej fogyasztástól nem lehet beteg a baba csak a szoptatás alattitól!
A baba 2 éves koráig nem szabad tejes dolgokat adni neki egyáltalán!A joghurthab,joghurt,sajt stb.az mehet,csak a kimondottan tejes kaják nem!A tejföl is fekete listán van!
Elég sok hasznos dolgot mondott,remélem emlékezni fogok valamire mire kell!

Lina és Anita
Megkaptam a priviteket,igérem válaszolok is rá hamarosan!

Potykamanó
Köszi az infot a HSG-röl,nem tudni,hogy nekem is kell-e majd,de jó tudni,hogy mi is ez!
Velem mostanában nem történik semmi csak mikroszkópozok és várom az eredményt!
Már a 18.napon vagyok és még nem láttam,hogy lett volna pé-m!
Tegnap volt egy kis tojásfehére szerű folyásom,ami tudomásom szerint ezt jelezné,de a mikroszkóp nem mutat semmit!
Vagy rosszul nézem ,vagy nem tudom mi van!Viszont köztes vérzésem eddig nem volt!(még mondjuk lehet)
Ez van!

Mindenkinek minden jót!
Puszi
:lol: :lol: :lol: :lol:
 
 


Sziasztok!

Hova tűnt itt mindenki?

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok
Tudja valaki hogy most a viztidij utan hogy mukodik a rendeles az izsaki uton???
 
 


Sziasztok,

itt vagyok, olvasgatok, de nagyon nincsen hsz. Viziok, sajna és szerencsére nem tudom, hogy működik a rendszer. Csak rémhíreket hallottam a sorba állásról.

Lina,

jártok úszni? Allergia javult? Tünetek?

Szép napot!

 
 


Sziasztok!

Anita
pü ment,ha igaz!

Lina
Mi újság nálatok?Mindjárt itt a március,készülödtök már a tesohoz?

Potykamanó
Hova tüntél,minden rendben veletek?mekkora már a pocaklakód?

Viziok
Egyenlőre én sem tudom,mi van az Izsáki úton,de ha megtudsz
valamit,engem is érdekelne!

Mindenkinek további szép napot
:lol: :lol: :lol: :lol:
 
 


Sziasztok!

Linacska - Te is jó sokáig "eltüntél" innen! :wink: :P Csak viccelek ám, csak olvastam, hogy kerestél itt mindenkit közben meg Te is elbújtál hosszú időre... :lol:

Geli - Ti hogy vagytok? Régen beszéltünk. :oops:

Móni - bocsi kicsit elvesztem, igen, mert közben a munkában szeretném utolérni magam. A kényszerpihenőm miatt amikor sokat kellett feküdnöm jól összeszaporodott minden. De lassanként meg leszek.
Látom bajlódsz a mikroszkóppal. Vagy sikerült már látni amit kell?
Pocaklakó növekszik és sokat táncol odabent! :lol: utoljára febr. 06-án nézték uh-on, akkor 322 g volt a súlya, de azóta is sokat nőtt mert érzem, csak nincs újabb adatom Róla.
Mesélj mi van Veletek!
Látom már gyűjtöd a hasznos babás infókat :P (Biatorbágy).Mit okítottak?

Viziok - válaszoltam a prividre. Remélem megkapod!!!

A másik topikban írta Falevél az Izsáki úti változásokat, mindjárt bemásolom:

Egy jó tanács: minden vizsgálatra beutaló kell, ezután be kell jelentkezni a betegkapun (ahol a vizitdíjat fizetik, a szülészet felé van a folyosón) és csak ezután lehet várakozni az UH vagy a vérvétel labor előtt.
Szegény eü-söket nagyon sajnálom, nekik is tele van a hócipőjük ezzel az új rendszerrel. De ettől függetlenül velem mindenhol kedvesek voltak. ...Vizitdíjat a kismamáknak NEM kell fizetni!!!!!!!! Csak ott is be kell jelentkezni, mármint a betegkapun (így nevezték, mikor tegnap ott


És azóta még azt hallottam, hogy jó kis sorokat kell kivárni. :shock:

Kép


Geli,
igen, hétfőnként fél 11-re járunk úszni. Allergia nem javul, tegnapra is tiszta piros folt volt szegénykém, utólag jöttünk rá, hogy két órát aludt apán, apán meg gyapjúpulcsi volt. Most a tejcukrot szeretném hivatalosan is kimutattatni, mert ugye arra rögtön jár a magasabb családi pótlék, meg 8 éves koráig a GYES. Csak nem tudom, hogy induljak neki.

Potykamanó
ha bent alszok anyuéknál Kecskeméten, akkor nincs netem, csak otthon. Hétvégén bent voltam, meg hétfőn is mindig bent alszunk.

Móni
majd március vége lesz az aktuális, ahogy számolom, de rajta leszünk :D

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Potykamanó
Jó,hogy előkerültél!Örülök,hogy minden rendben,már azt hittem bajság van!Ne tessék igy eltünni!!!

Nálunk minden változatlan!
Sajnos az eredményeim még nincsenek meg,talán a hét végére?!
A mikroszkópot talán mostmár tudom használni! :D
Ugy néz ki,hogy nekem most a 19.és a 20.napon volt pé-m.Kicsit furcsáltam,mert tudomásom szerint kb.félidőben kéne lenni,de ugylátszik én rosszul vagyok beprogramozva.
Mindenesetre mi mindent megtettünk,az ügy érdekében. :oops:

Mindenkinek minden jót!!!
 
 


Potykamanó
Biatorbágyon kertes oktatáson voltunk.
Elmondták,hogy kell beindítani a fűnyírót,meg hogyan kell virágot locsolni stb.csupa olyan dolgot amit már lassan 3 év után illene tudnunk.
Azért mondtak 1-2 ujdonságot is.Tulajdonképpen egész nap ültünk,ettünk és hallgattuk az előadásokat,kicsit sok volt ebből 2 teljes nap.

Linacska
Nem lehet egyszerű ezzel az allaergiával,de kitartás előbb-utóbb rutinszerűvé válnak ezek a dolgok.(gondolom) :oops:

puszi
 
 


Sziasztok,


Lina,

Ha nem akarsz messzire menni, akkor a házidoki ide is beküldhet kecsóra a kórházba, mert csak kórház által elfogadott papír a jó a csp-hez. Minket a dokink Szegedre küldött annó, mint írtam, vagy próbálj olyan gasztrós dokit keresni, aki magánban megcsinálja ambulánsan a vizsgálatokat és kórházban is dolgozik, mert akkor nem kell befeküdni, legalábbis én most erre játszok Szentessel. Nálunk 2 éves kortól fog járni a tej miatt.

Mi is rajta vagyunk a baba témán ettől a hónaptól kezdve. :)


Moncsi,
megkaptam, küldök rá választ.

Manó,

Megvagyunk, igazából nem tudom mi a helyzet, mert tünetem konkrétan nem volt. Remélem meggyógyultam, metr ebben a hónapban már mi is próbálkozunk.
Örülök, hogy jól vagytok. Szoktalak olvasni a másikban is csak időm nem volt írni, mert kicsit fáradt voltam.

Szép estét Mindenkinek!

 
 


Geli
Na az biztos, hogy ezt az ambuláns dolgot fogjuk választani, csak honnan akasztok le egy ilyen dokit.

Móni,
kerestünk ma a Baumaxban. Virágládát meg virágmagot vettünk ajándékba, a férjem keresztfia azt kért.

KépKép
KépKép
KépKép
 


Linacska - jó hogy most ott vagy ahol a net is van!!! :lol:

Móni - igyekszem nem eltünni nagyon! Örülök, hogy műkszik a mikroszkóp :lol: Remélem nem sokára sikeretek lesz!!!! :lol:

Viziok - meg van a dokis infó. Elküldtem priviben, így már két üzenet is ment ma Neked!

Geli - de jó akkor jönnek Nálatok is a várakozással teli izgalmak! Remélem nem kell soká várnotok! :lol:

Kép


Wombat - mizujs? Nem mesélted sikerült-e eljutnod a dokihoz!?

Kép

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: