Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

újra itt, délután csak néhány percem volt. Gergő ugrasztott a géptől. Olyan akciókat levág mióta mászik, mármint mindenre fel, hogy a hajam égnek áll tőle.

Lina,

Én ezért vittem Gergőt Szentesre egy gasztroenterológushoz, és az a dokinő azt mondta, hogy ő a kórházban is dolgozik, és annak idején aug-ban elég lesz, egy beutaló, amivel beviszi Gergő adatait a kórházi gépbe és már adja is az igazolást. Régebben Szeged is ambuláns volt, de tavaly már ott is egyhetes program lett az allergia vizsgálat. köszönöm, de nem szeretnék ott dekkolni egy napot sem.

Manó,

köszi a drukkot. Megint megcsodáltam a picikédet, szerintem már ezen is tök jól látszik mindene. Ilyenkor még kicsit ufósak, mondaná a férjem.


Sziasztok

 
 


Sziasztok!

Anita
Nem tudtam megnézni az üzit,valami bajság van a babanettel,mert csak annyit irt ki,hogy általános hiba!Nem tudom,mi lehet ez!

Az UH képröl nekem is eszembe jutott egy sztori,ha nem baj,leirom.
Mi mindenkivel ugy tudattuk a bébit,hogy a képet a kezükbe nyomtuk,mindenki rögtön gratulált meg minden .Egyedül az apósom nézett ránk furán,hogy honnan szedtük ezt az"UFO-s képet?
Csak nagy sokára esett le neki,hogy az unokáját látja.?Vicces volt,de ő borzasztóan szégyelte magát és megigértette velünk,hogy nem mondjuk el ezt a gyerkőcnek.Hát ennyi a történet.

Lina
A héten már minden nap dolgozom 16.30-ig.


Mostmár megyek!
Puszi mindenkinek!!
 
 


Móni,
hát a héten már nem nagyon járok arra :(

KépKép
KépKép
KépKép
 

 
 

Hello Lányok!!!

Megint nagyon elvesztünk!Hol vagytok?Mi van veletek?

Anita
Megkaptad a pü-met?Teljesen meggyógyultál már?
Szurkolok a baba-projekthez,mert ugye mostmár ti is elkezditek?!
Babázásra fel!!

Potykamanó
Hogy vagytok,sokat nött már a pocaklakód?
Már régen akartam kérdezni,hogy mennyire vagy kívánós?
Mit szeret a legjobban a bébi?

Linacska
Mi ujság allergia téren?
Beszélgettem egy kicsit anyukáddal,látom már ő is tudja,hogy készülödtök a következő unokához!(Ő hozta fel) Nagyon örül neki!
Voltál már orvosnál,vagy először spontán próbálkoztok majd?

Na mindenkinek minden jót kívánok!
puszi
:lol: :lol: :lol: :lol:
 
 


Sziasztok,


vagyok én is, de nem sok minden történik mostanában, gép elé sem nagyon jutok, sajna.

Moncsi,

pü-t megkaptam, válasz is ment rá.


Manó,

jól vagytok?


Szép napot!

 
 


Moncsi,
hát igen, anyu már nagyon rá van kattanva a második unokára. Képzeld milyen lett volna, ha tud az első készüléséről is. Most legalább ott van neki Lili.
Allergia terén nem túl jó a helyzet, Lili keze és lába nagyon csúnyán kiütéses. Most telefonáltam egy budai allergiacentrumba, röpke 18000 Ft-ért meg is vizsgálnák Lilit, de a tejcukrot nem tudják, és igazolni sem a magasabb csp-ért, úgyhogy keresek tovább valami megoldást.
Na meg most beteg is Lili, éjjel az ügyeleten, ma meg a dokinál is szurit kapott, annyira hányt. Úgy néz ki, hatottak, mert lassan enni is elkezdett.

Geli,
a ti Szentesi dokinőtök tud tejcukor vizsgálatot is csinálni?

KépKép
KépKép
KépKép
 


Szia Lina,

Ezt nem tudom pontosan, de ha gondolod pü-ben megírhatom a számát. Mi 22-e körül megyünk oda, akkor meg is kérdezhetem. Rozék pedig 13-án mennek hozzá.

 
 


Sziasztok!
Elegendő számú jelentkező esetén Kecskeméten is lehet Okos Baba Szeminárium! Korai fejlesztési lehetőségről van szó, bővebben érdemes megnézni a honlapjukat: www.okosbaba.hu. Én szervezem, mert érdeklődtem, lesz-e szeminárium, és azt válaszolták, ha megszervezem, akkor igen.
Akit érdekel, jelentkezzen március 20-ig e-mailben.
Üdv.
Kriszta


Geli,
majd kérdezd meg légyszi. 22-e ráér.

Tegnap voltam doktorbácsinál megbeszélni a tesókérdést, de azt mondta, hogy egyenlőre működöm, úgyhogy csak hajrá! :D

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok,


Lina,


megkérdezem. És akkor kistesóra fel!! :wink: :lol:

 
 


Geli,
olyan jó lenne, ha ebben a hónapban összejönne. Ha minden úgy alakulna, mint két éve, akkor jelen állás szerint nagyjából ugyanarra a napra lennék kiírva, mint Lilivel :D
Na meg nekem most már a fogyás miatt is ideje lenne, lassan annyi kiló vagyok, mint amennyivel Lilit szültem, és nem csak hogy ronda, de már nehéznek is érzem magam, erőnlétem a 0-val egyenlő.

Jól látom? Hároman maradtunk a babát szeretnék topicban?

Moncsi,
eredményeid megjöttek már?

KépKép
KépKép
KépKép
 


Ja,
Geli, megnéztem, gyermek gasztroenteorológia hivatalosan már a Heim Pálhoz tartozik az átszervezések után, arra gondoltam, nem lenne-e egyszerűbb rögtön oda kérni egy beutalót. Mi anno voltunk ott alvásvizsgálaton, oda szívesen vinném Lilit, még ha egy-két éjszakát ott is kell maradnunk, mert nagyon normálisak a körülmények. És tutira tudom, hogy tudnak hidrogénkilégzéses tesztet csinálni. Azért kérdezd ám meg a szentesi dokinőt is!!!

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok,


Lina,

Persze megkérdezem, de ha a Heim Pál bejött, akkor szerintem az annyiból jobb, hogy mindent megnéznek államilag támogatottan. Miért voltatok alvásviszgálaton?
Nálunk ez a hónap úszott, mert akkor voltunk 3an 1 szobában, amikor babó esedékes lett volna.
remélem köv. hónap már oké lesz.
Lassan én is a szülési súlyomnál leszek. :cry:


Moncsi,

eredmény?

 
 


Geli,
Lili anatómiailag rossz alakú gégefedővel született, furán vette a levegőt, pont úgy, mint akit épp levettek a lélegeztetőgépről :D Csak hason tudott aludni, igaz már kinőtte a dolgot, de még mindig csak hason alszik. Nagyon horkolt is, igaz még azt most is. Ezért nézettük meg az alvását, 7-szer volt légzéskimaradása, de azt mondták, hogy ez nem kóros, mert mindig csak akkor volt, mikor beesett a gégefedője, és szépen rendezte magának.
Nekünk majd a hó vége lesz esedékes babaügyileg, de Lili is egy év volt, csodálkoznék, ha elsőre összejönne...

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Látom én is,hogy eltünt a sok ember,egy kicsit én is elvesztem,de azért itt vagyok!

Az eredményeim már megvannak,csak még nem értékelte ki az orvos!
Ma kell felhívnom,hogy mikor menjek hozzá!
A körzeti orvosom ,látta az eredményeket és azt mondta,hogy nem tul jók!Ő igazából nem ért hozzá,de két erdmény is jóval magasabb a normálisnál!Na majd kiderül!
Lehet,hogy mégiscsak akadályoztatva van az a baba,azért nem tud jönni!?

Lina
Látom ti folyamatosan küszködtök az allergiával,remélem sikerül,rendes helyet találnotok!
Szóval,babára fel!!!!

Anita
Mi a helyzet nálatok,látom még mindig több a család létszáma!
Hogy viseled?Mikor lesz vége?
Ne foglalkozzatok senkivel,babásodjatok ti is!!!

Olyan jó lenne,ha mindenkinek összejönne !!!Én szurkolok nektek is!!

üdv mindenkinek!
:lol: :lol: :lol: :lol:
 
 


Sziasztok,

Lina,

Örülök, hogy rendbe jött minden Lilivel, egyébként Gergő is hason alszik az első pillanattól kezdve, ő meg a rengeteg általam elfogyasztott tej miatt, állandó pocakfájástól szenvedett és így maga alá húzott lábakkal tudott vmit aludni.
Drukkolok nektek, hogy az újabb jövevény ne várasson ennyit magára.

Moncsi,

Drukkolok, hogy nálatok is mihamarabb kopogtasson a gólya. Mostanra már rendeződtek a dolgok, remélem a következő hónapnak már nagyobb reményekkel futhatunk neki.
Szortítok, hogy azért jókat mondjon az orvos, már mint megoldásnak.

Szép napot Nektek!

Néhány napig vidéken leszünk, ahol a net olyan gyors, mint egy csiga, így nem is próbálkozom.

 
 


Sziasztok!

Megvannak végre az eredményeim,de úgy alakult,hogy az orvossal még nem beszéltünk róla!

Tényleg kettő magas van benne:a prolactin szintem 1351mU/l és 496 -ig a normális,a cortisol pedig:649,5 és 536-ig lenne elfogadható
Aztán,hogy ez mennyire lehet bajság,még nem tudom. :(

Ha jól tudom,mindkettő sztressz-hormon.Nem tudtok erről valamit?

Veletek mi van??
Dolgoztok rendesen azokon a babákon?
Puszi
:( :( :( :(
 
 


Móni,
ha jól tudom, a magas prolaktin szint az tényleg lehet akadálya a babának.
Velem semmi különös nincs, csak pont ettől a hónaptól akartunk nekiállni a kistesónak, erre már 8. napja nem jön meg. Terhes elvileg nem vagyok, szóval tök jó lesz, ha mostanra romlottam el.... :(

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok,

Én is megvagyok még, csak nagyon levett a lábamról ez a hülye betegség, még jó is, hogy nem ebben a hónapban jött a kistesó. Megettem egy vagon gyógyszert és még mindig köhögök.

Lina,

remélem gyorsan megjön, tuti nem romlottál el, csak most készülnél vmire, bezzeg, nekem meg korábban, oda a normál rendszernek. :(

Moncsi,

Sajna ezekről az értékekről nem tudok semmit, de szerintem nyugodtan, hívd fel a dokid, hogy ezt nem beszéltétek meg és nem tudod, m it jelentenek ezek a számok.


Szép napot Nektek!

 
 


Geli,
délutánra megoldódott a dolog. Azt hiszem előkapom én is azt a mikroszkópot, ha lehet, segítsünk rá a dologra :D

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Anita
Látom ,te is köhögéssel kinlódsz.Én is már több mint egy hónapja szenvedek ugyanezzel.Közben torokgyulladástól,a hasmenésig minden nyavaja elkapott.Már én is egy csomo gyógyszert bekapkodtam.Ez van.
Te is vettél már mikroszkópot?
Ebben a hónapban tudtok,már a gyerkőcre koncentrálni rendesen?

Lina
Már azt hittem,olyen mázlista vagy,hogy rögtön az első hónapban terhes leszel,de látom,neked sem adják azért olyan könnyen.
Mikroszkópra fel!!
Lilivel mi ujság?

Nálunk történt egy kis természeti katasztrófa,sajnos egy kb.70 éves fa volt a házunk mellett,amit a tegnap előtti kis szél kicsavart.Az egész fa teljesen a házunra dölt és elég nagy kárt okozott.
Nemrég építettümk egy gyerekszobát,hát az teljesen oda lett és és palát kellett cserélnünk majdnem az egész házon.
Persze pont aznap éjjel esni kezdett az eső is,ugyhogy hajnalban arra ébredtünk,hogy beesik az eső,pont az ágyunknál!
Azért szerencsénk volt,hogy "ennyivel" megúsztuk!

Mindenkinek szép napot kívánok!!
Potykamanóról nem tudtok valamit?Oly régen eltünt!
Puszi
 
 


Moncsi,
hát ez nem jó hír, de tudod mire gondoltam...hát a gyerekszoba odalett...ilyenkor szoktak foganni a bébik.
Lili fogantatása is olyan érdekes volt, próbálkoztunk egy évig, semmi. Aztán sajnos meghalt a nagypapám, és rá pár napra megfogant Lili. Valahogy a rossz után mindig jön a jó!
Hát mázlista az nem vagyok, de nagyon érdekes is lett volna. Főleg, hogy februárban még nem is próbálkoztunk. Jó, esélye lett volna a babának, de csak mondhatni matematikai...

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok!


Moncsi - Aranyos Tőled hogy hiányoltál, dolgoztam, nem volt időm és energiám jönni de megvagyok. Írtam Neked privit a prolactinról, anno nekem is magas volt.

Most megyek. Igyekszem jönni, mától hivatalosan is táppénzre vettek. :P

Jó éjt Mindenkinek!

Kép


Sziasztok,


Lina,

megkérdeztem a dokinőt és az t mondta tejcukrot is vizsgál. szerintem hívd fel rendelési időben és beszéld meg vele, mit szeretnél. Ha gondolod, pü.-ben megírom a számát, ha kell. A Heim Pálról azt hallottam, hogy oké, hogy oda tartozunk, de per pillanat nincs gasztrosuk, mert aki volt elment, új még nincs. ezt mondták az egyik ismerősömnek, akik már egy éve odajártak/nak. Az ő fia atópiás.
Drukkolok! :)


Moncsi,

Sajnálom a babaszobát, de hátha bejön Lina jóslata. Nem vettem mikroszkópot, kicsit magamra és a természetre hagyatkozom egyelőre. Aztán majd meglátjuk. :wink:
Ebben a hónapban már remélem nem jön közbe semmi.

Szép napot Nektek!

 
 


Geli,
így igaz, felhívtam a Heim Pált, szerintem nem is lesz gasztrósuk, mert ugye most már egy intézmény a Madarásszal, és ott van gasztroenteorológia. Kedden megyünk. Nagy mákunk volt, szerdán akartam időpontot kérni, de csak május végére lett volna, de rendes volt a nőci, és mondta, hogy telefonáljak pénteken, mert pont most vesznek fel új orvost, pénteken már lesz, és akkor nagyon hamar tud időpontot adni. Úgyhogy holnapután megyünk. Bár Lilinek tegnap óta 39 fok körüli láza van, semmi más, csak ez, de úgy gondolom megyünk mindenféleképpen.

KépKép
KépKép
KépKép
 


Lina,

most kicsit már belekavarodtam, mit hol írok neked, mert tegnap már olvastam a Heim Pálost a másikban, csak időm nem volt tálaszolni, mert Gergő ébredt, ő is beteg. Két hete nem tudunk kikavarodni ebből a nyavalyából.

remélem Lili már jobban van. És hogy kedden végre mindenre fény derül.

Szép napot!

 
 


Geli,
hát éjszaka elég gáz volt, újra 39.4 volt a láza, és semmi nem használt. Csak az, ha ébren volt, úgyhogy hajnal 2-kor teletabit néztünk, evett egy üveg őszibarackot..., és így 37.7-tel lefeküdt. Most még alszik, én meg rohantam a dokihoz sorszámért. 6:45-kor már az 5-ös sikerült is megcsípni. De így legalább tud még aludni egy kicsit, nem kell kelteni.
Szerintem holnap nem derül még ki semmi, legalábbis szerintem, max. elküldenek jó sok vizsgálatra, nem????

Moncsi,
beszéltél a dokival már?

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Lina
Beszéltem orvossal,de végül mégis a meddőségi ambulanciára mentem!Most nem volt nyolcezrem a magán dokira!
Kaptam gyógyszert a prolacrinra meg közben a vizsgálat során kiderült,hogy jó nagy méhszájsebem is van,amire egyenlőre intim zuhanyt kellett vennem tejsav kapszulával és vissza kell mennem a mensim 3-4.napján kontrollra!

Most valahogy minden összejött!! :?

Eljutottatok Pestre?Lili jobban van már?

Sziasztok
 
 


Moncsi,
hát ez nem jó hír. Nem lehet, hogy a méhszájseb akadályozza a bébit?
Voltunk Pesten, szegény Lilit 3-szor szúrták, mire vért tudtak tőle venni :cry: Egyenlőre ennyi volt. Eredmény majd 2-3 hét múlva lesz.
Sajnos továbbra is lázas, viszont pisit nem sikerül venni. Pedig nagyon jó lenne, hátha abban találnának valamit, mert valamitől csak lázas.

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok,


Moncsi,

Sajnálom a híreket, de hátha a bogyi segít. Nekem is volt sebem még akkor is, amikor teherbeestem.

Lina,

Sajnálom Lilit, de legalább befeküdnötök nem kell.
Nem fájlalja a derekát Lili (ha rá mutatsz)? Amikor a nyáron kórházba kerültünk hasonló volt a szitu, le nem vihető láz láthatólag minden ok nélkül. Szorítok, hogy ne az legyen a baj.

 
 


Sziasztok!

Móni - sajnálom, hogy ennyi negatívum ér mostanság, de azok után szoktak jönni a jó dolgok!!! Remélem használnak majd a gyógyszerek gyorsan és egyszer csak meglep a bébi!!! addig is gyógyulgass, vigyázz magadra és ne idegeskedj, mert az nem tesz jót a prolactin szintnek. Milyen gyógyszert kaptál rá?
Mizujs a házzal? Zajlik a helyrehozása?

Kép


Sziasztok!

Mostmár biztos,hogy a magas prolactin-tól nem jön a baba,de gyógyszerrel rendben leszek!

P.manó
Én is azt kaptam ,mint te annó :Bromocriptint .A méhszájsebre pedig intim zuhanyt kaptam tejsav kapszulával.

A szobához egyenlőre még nem nyúltunk,csak a palákat cseréltük le a többi részen,hogy ne ázzunk be!Most nincs pénzünk a többire,de van még időnk rá!

És te,hogy érzed magad?Bébi jól van?

Lina
Kitartás!!!Mostmár biztosan gyorsan rendbejön a csajszi!!

Geli
A terhesség alatt is lehet méhszájsebet kapni???
Nem tudod véletlenül,hogy mitől alakulhat ez ki?Te annak idején mit kaptál rá?

Puszi mindenkinek!Jó éjszakát!!
 
 


Moncsi,
végre kiderült, hogy milyen bacitól beteg Lili, több szuri egyenlőre nem kell, mert szájon át kezelhető. De vagy két hónapig kell antibiotikumot szednie.

Geli,
ti meddig nem jártatok úszni, mikor Gergőnek volt ilyen baja?

A dokinak meg mára van kiírva a felesége szülni, két hétig nem lesz, remélem nem is lesz rá szükség. Csak az a baj, hogy most is lázas Lili, és ha hétfőig nem láztalanodik le, akkor vissza kell menni a helyettesítőhöz.

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Linacska
Örülök,hogy végre kiderült a bajság!
Két hónap antibiotikum??Az még egy felnöttnek is sok és egy csomo mellékhatása van!De ha muszály akkor muszály!
puszi
 
 


Moncsi,
az a baj, hogy a felnőttnél egy hugyúti fertőzés annyi, hogy kapsz öt nap antibiotikumot, és meggyógyultál.
Gyereknél meg ilyen hosszan kell kezelni, és még az is lehet, hogy egy év múlva is a pisijét nézik.

KépKép
KépKép
KépKép
 


Moncsi,
ez a mikroszkóp dolog hogy van pontosan? Mit mutat? Pontosan a peteérést, vagy mit? Mert nekem ma egész nap kristályos volt, aztán meg este semmi...hogy lehet ez? Amúgy 11. nap.
És Lilike ma, 8 nap után végre nem volt lázas, csak egy kis hőemelkedés!
:D

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Lina
Elvileg a mikroszkóp a peteérést mutatja!Nekem is volt,hogy 10-11.napon kristályos volt ,de később az igazi amikor tovább látni,nem csak egy napig!Legalábbis szerintem!
De biztos ami biztos bujjatok csak össze!
puszi
 
 


Sziasztok,

Itt vagyok, csak anyóst ápoltunk és beteget látogattunk a hétvégén.

Lina,

Mi a vesemedence-gyull. után majdnem 2 hónapot hagytunk ki. 13 nap kórház, utána elméletileg 2 hónap antibiotikum, de nekünk a házidokink azonnal leállította a gyógyszert, amikor visszajött szabiról, mert Gergő pisije nem tenyészett ki és ő az eredmények alapján nem volt biztos abban, tényleg az volt-e a baja. Mert a vizelete egyik napról a másikra negatív lett. Így kb. 1 hó gyógyszer után 5 hétig minden alkalommal vizelet-ellenőrzésre jártunk, mind neg. lett, és abban maradtunk, hogyha bármikor indokolatlanul magas láza lesz, azonnal vizeletet kell vinni. De szerencsére azóta sem volt semmi baj. az utsó pisi teszt után mondta, hogy most már mehetünk. De ez tuti nem az uszitól van. Annó éltem Cilivel is. Gyógyuljatok gyorsan. Minél több lázmentes éjszakát nektek.

Manó,

Mizujs mostanában? Kismanó jól érzi magát? lassan itt a 28 hetes uh. :)

Moncsi,

Ez már azért biztató, hogy megvan az ok, így sokkal könnyebb orvosolni is. Szorítok.

Szép napot Nektek!

 
 


Móni - és hogy bírod a bromocriptin mellékhatásait? Vagy Nálad nem is jelentkezik ilyesmi?
Én jól vagyok! Csak kicsit nehéz cipelni már a pocakomat. Pedig még van egy kis idő hátra. Már 10 kg-ot híztam. Néha hihetetlen, nem sok ez egy kicsit, akkor mennyi lesz a végéig? Pocakmanó sokat táncikol odabent. Nagyon intenzív mostanában! :lol:
Egyébként hogy vagy? Mikor kell visszamenni az orvoshoz? Mit mondtak méhszájseb mennyi idő alatt gyógyulhat meg?

Geli - anyós ápolás jól telt? Könnyű vagy nehézkes beteg? Nem valami üdítő hétvégi program. :wink: Bár mi meg most egész hétvégén dolgoztunk, az sem valami felemelő.
Kismanó aranyos, nagyon imádom, most vagy húsvéti nagytakarítást rendez odabent vagy sportol vagy nem tudom, de annyit mocorog, hogy alig győzöm követni! :lol: Remélem azért eleget pihen is a drága!

Linacska - mielőbbi gyógyulást Lilikének, sajnálom, hogy ilyen bajságot kapott. Ez a két hónapig való antibiotikum nem hangzik valami jól. Nehogy aztán nagyon legyengítse a kis szervezetét. Nem lehet esetleg kombinálni valami homeopátiás bogyóval, hogy esetleg kevesebb ideig kelljen szedni az antibiotikumot?

Kép


Sziasztok!

P.manó
Azonkívűl,hogy állandóan álmos vagyok,más különösebb mellékhatást nem érzek!Néha szédelgek és émelygek,de abszolut elviselhető!Rosszabbra számítottam!
Tényleg,neked mennyi ideig kellett szedned?
Azt olvastam,hogy a terhesség 12.hetéig szedni kell,mert vetélést okozhat ez a hormon!

Szóval sokat mocorog a pocaklakód?!Biztos kezd kicsi lenni neki a hely!!
Mikor lesz megint képed róla?szeretnénk ám majd látni ,megint!!!

Geli
Akkor nem volt túl jó hétvégétek?!
Mikor kell akcióba lépnetek??
Babára fel!!!

Lina
Szuper,hogy elmúlt a magas láz,mostmár majdcsak jó lesz minden!!
Mit mutat a mikroszkópod??

Nekem már öt napot késik a mensim,valószínűleg a gyógyszer kavart be!Pedig jó lenne ha megjönne legkésőbb holnapig,mert a harmadik napon kellene visszamennem kontrollra és nem lenne jó,ha a hétvégére esne!
Na ez van
Lehet,hogy csinálok egy terhességi tesztet,régen amikor csináltam párszor ,másnap mindig megjött!Hátha most is igy lesz!! :P

Puszi mindenkinek!
:lol: :lol: :lol: :lol:
 
 


Moncsi,
hát azt mutatta, hogy peteérésem van, én kristálykának hívom azokat a valamiket. Vagy ugye nem tudom, hogy pontosan mit mutat, ha azt mutatja, hogy ok. Mert a 11. napot korainak találtam, de azért megtettünk mindent az ügy érdekében, hátha mégis :D

Geli,
Lili most meg hányt. Másfél órával az antibiotikum után sugárba ki mindent. Tök jó, hogy pont most nincs doki. Írtam neki smst, de nem válaszol, az is lehet, hogy épp a szülőszobán vannak.

Potykamanó
az a 10 kiló nem feltétlen sok, főleg, ha vékonyan kezdted a terhességet. Én összesen 6-ot fogytam utána 9-et híztam, de nem is voltam vékony előtte.

KépKép
KépKép
KépKép
 


Geli,
még azt akartam kérdezni, hogy Gergő a tenyésztésre levett pisi előtt már kapott gyógyszert? Mert nekünk azt mondta a doki, hogy ha bármit beadna Lilinek, már tuti nem tenyészne ki semmi a pisiből, tehát előbb valahogy vegyünk pisit, és úgy menjünk vissza a szurira.
Ja, amúgy tudom, hogy nem az uszitól van, főleg, hogy előtte pont el is maradt (igaz a Balcsin jacuzziztunk :D ), csak hogy mikor lehet újra vinni, arra voltam kíváncsi. Remélem nem felejt el mindent Lili addigra. Már egyedül ugrált be a vízbe.

KépKép
KépKép
KépKép
 


Moncsi - írtam privit. Képünk talán 3-4 hét mulva lesz, akkor tervezzük a 4D-t. Bár még nem kértem időpontot, remélem lesz hely.

Linacska - a 6kg-t terhesség alatt fogytad? Hánytál, vagy mi a csudi miatt?

Kép


Potykamanó,
nem, mégcsak hányingerem sem volt egyszer sem. Csak úgy fogytam az első 3 hétben 6 kilót. De nálam ez hormonális. Ha szedek fogamzásgátlót akkor 68 kiló vagyok, na nem, mint most, akkor 82. Na mindegy. Ahogy terhes lettem anno, rögtön lement 6, végül is a fogamzásgátló is ugyanezt csinálja, a szervezet úgy érzi, hogy terhes vagy. Úgyhogy nagyon jöhetne már a bébi, szeretnék újra vékonyabb lenni. :D

KépKép
KépKép
KépKép
 


Linacska - :lol: hajrá!!! Remélem mielőbb összejön!!! Drukkokat küldöm, hátha segít! :lol:

Kép


Sziasztok!

Lina
Én is drukkolok a babához!Biztos hamar összejön majd és akkor fogyhatsz,ha már te fordítva vagy bekötve! :lol:
Más kismamák,pont a hízás miatt aggódnak,te meg....hm. :roll:

P.manó
Újra zargatlak priviben!Bocsi :oops:

Geli
hol vagy ?Mi újság nálatok?

puszi mindenkinek
:lol: :lol: :lol: :lol:
 
 


Moncsi - már válaszoltam is!!!!

Kép


Köszi, hogy drukkoltok, nézem azóta is a mikroszkópot (ma van a 14. nap), de azóta sem kristályos. Az én elhúzódó ciklusaimmal olyan fura lenne ez a 11. nap. De ha továbbra sem lesz kristály, akkor csak az lehetett.

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok,

Itt vagyok, tegnap nem volt netem, előtte meg elszállt a hsz-em, és eldurrant tőle az agyam.


Manó,

Hétvége lezjalott. Annyiból nem volt jó beteg a mama, hogy mindig ment, mert közben az apósomat Félegyházán megműtötték, aki viszont, nagyon depis beteg, így állandóan hozzájárkált és ott ült vele, szinte egész nap, hogy teljen a napja. De most már lassan mindketten helyrejönnek.
Én, alig merem leírni, több, mint 20 kg-ot híztam a 38 hét alatt. Ebben annyi játszott szerepet, hogy előtte dúrtam le 10 kg-ot magamról, és sajna a visszajött és fent is maradt, de nem akarok a köv. baba előtt fogyizni, majd utána, de akkor drasztikusan kell vmit csinálnom, ha már majd nem szopik.

Moncsi,

köszi vagyogatok. A ciklus közepén túl vagyunk, most várok, hogy mi lesz. Igaz, 100%-ig még nem adtunk bele mindent, mert kicsit azért igyekszem kibekkelni, hogy a karácsonyt ne kórházban töltsem. :oops:

Lina,

Drukkolok én is, majd mond a híreket. Az egyik barátnőmnek is hosszabb ciklusa volt, neki inkább később volt peteérése is, azért még nézegesd az a mikroszkópot. Azt mondják peteérés után 2 héttel jön meg.

Szép napot!

 
 


Geli,
igen, ez így van, hogy biztosan, hogy a második fele a ciklusnak 14 nap, az eleje bizonytalan, hogy mennyi. Pedig mennyivel egyszerűbb lenne fordítva :D

KépKép
KépKép
KépKép
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: