Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Lina
Sajnos az egyszerre kettő az már kizárt,de egymás után még lehet!
Bár majd kiderül,hogy boldogulunk egyel utána majd meglátjuk a folytatást.
Még vannak kétségeim,nem tudom magunkat szülőknek elképzelni.Elég sokat balhézunk egymással.Na majd kiderül,remélem minden jól alakul.

Angel
Nagyon szívesen.Küldtem megint Pü-t.

Jó éjt mindenkinek! :lol: :lol:
 
 


Moncsi,
hogy érted, hogy balhéztok? Mi is szoktunk veszekedni, de azok soha nem komolyak. Talán nem is mondanám veszekedésnek. Biztos jó lesz minden, egy kis törpe nagyon sokmindenre képes. Apa belé lesz szerelmesedve (főleg, ha kislány lesz...)
Tényleg, hogy érzed? Kislány vagy kisfiú? Mit szeretnél? Tudom, hogy mindegy, de pl. anno én el nem tudtam volna képzelni, hogy fiam legyen...

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Lina
Én elsőre fiút szeretnék,hogy ő majd vigyázzon a kishúgára,de ugyanugy örülnék egy kislánynak is.
Mi sajna elég sokat veszekszünk,bár általában nem komolyak,de mérgezik ezek is a kapcsolatot,gondolom egy ídő múlva.
Az a baj,hogy hihetetlenül makacsok vagyunk,egyikünk sem akar engedni.

Egy gyerek szerintem nem változtat semmin,sőt úgy gondolom,hogy még ronthat is a helyzeten.Na ez még nem biztos,hátha nálunk nem igy lesz! :lol:

Hogy van Lili és az allergiája?
Puszi
 
 

 
 

Moncsi,
most Pesten vagyok, anyunál alszik Lili. Azért remélem jól van.
Allergia ügyben május 8-án talán okosabbak leszünk, akkor megyünk kontrollra.

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok,

Moncsi,

Ne aggódj a balhék miatt, ha meglesz a baba több, mint valószínű, hogy a párod meg fog változni, az enyém is sokat javult azóta. Amit írtam pü-ben még mindig áll, de ez már sokkal jobb, mint korábban. Ja, és akkor neked is ott lesz a baba, aki miatt nyugodtnak kell lenned.

Lina,

Szorítok, hogy a Jónással működjön, én is megnéztem, mostnara, ha sikerül, kislányt jósol.

Szép estét nektek!

 
 


Geli,
az e havi Jónás már biztos nem, max. a következő havi :(

KépKép
KépKép
KépKép
 


Geli,
akartam még neked írni, bár a másik topicban írtál a szakdolidról.
Szóval én nem vagyok angoltanár, de szerintem tuti érdemes korán elkezdeni a dolgot. Tudod, Lili 9 hónapos kora óta jár angolra, beszélni ugyanúgy csak szavakat mond, mint magyarul, bus, truck, train, up, down, meg még nem tudom mit, de szinte mindent megért, amit eddig tanult. Mutatja orrát, száját...
A nagyobbak, akik fél évvel idősebbek még jobban csinálják.

KépKép
KépKép
KépKép
 


Nagyon egyedül maradtam itt :(

Moncsi,
ha jársz erre, nagyon sok boldog névnapot kívánok neked!!!
Jól vagy? Minden ok?

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Lina
Köszönöm szépen a köszöntést,aranyos vagy! :lol:
Egy kicsit elvesztem ugyan,de azért itt vagyok!!

Volt egy kis riadalom a múlt héten,de szerencsére semmi komoly! :D
Pénteken voltam orvosnál,a pocaklakóm 15mm-es és most először hallottam a szívdobogását is!Fantasztikus volt!! :lol: :lol:
A napjaim elég egyhangúak,a folyamatos émelygés,öklendezés,hányás kitölti szinte az egész napot amikor meg éppen semmi bajom sincs,akkor próbálom kipihenni magam! :roll:
Van amikor még éjjel is arra ébredek,hogy hánynom kell!

Szóval néha még ahhoz sem érzek elég erőt,hogy a gép elé üljek!Ez van!Vannak jobb és rosszabb napok.Tegnap például semmi sem tetszett a bébinek,egész nap mindent visszaküldött!

Kicsit aggódom,hogy megkapja -e a szükséges tápanyagot igy?!
Remélem nm lesz baj,még 3 hét a rizikós! :?
Jó hosszúra sikerdtem,bocsi :oops:

Ti hogy vagytok?

Néztem ,multkor,hogy a babváró topikba is irtok mindannyian,lehet,hogy nekem is oda kellene csatlakoznom,hogy ne kelljen több fele irnotok.Nem?

Szép napot mindenkinek!
 
 


Szia Móni!

De jó, hogy előkerültél...
Már azt hittem egyedül maradok itt :(

Geli,
merre vagy?

Moncsi,
szerintem csatlakozz oda is, végül is ott majdnem mindenki kismama, tudtok egymásnak infókat adni.
Nekem anno a Horti 10 hét 2 naposan mondta, hogy most már el lehet árulni. Az már neked csak egy hét!!!

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok,

megvagyok én is, csak sokat voltunk vidéken, mert az apósom visszakerült a kórházba, és elég nyügi volt előtte. Amikor itthon voltunk annyit kellett behoznom a házimunkából, hogy utána nem volt már erőm netezni. Pár napja meg, ha leültem tuti, nem volt babanet.


Moncsi,

Utólag is boldog névnapot, tényleg rég nem voltam erre. Ne aggódj a tápanyag miatt, a babó mindent elvesz, amire szüksége van. Pihizzél és ha tudsz, gyere és mesélj nekünk, ha lesz képed, azt meg nagyon várjuk.
Pü. megy.

Lina,

Hova hordod Lilit angolra? Helen Doronos módszer? Én most akarom elkezdeni Gergő angol "tanítását", de szeretnék előtte dalokat, cd-ket szerezni hozzá, és sajna a HD-s anyaghoz csak akkor lehet hozzájutni, ha jársz is oda, pedig szívesen megvenném.
Baba?
Írok pü-t is.

Sziasztok.

 
 


Sziasztok!

Geli
Köszönöm a köszöntést,aranyos vagy!
Sokat pihenek ,még mindig sokat küzdök az émelygéssel,de B6 vitaminnal elviselhetőbbé vált egy kicsit a helyzet! :lol:
Lassan véget ér a kritikus időszak,bízom benne,hogy mostmár semmi baj nem lesz! :D

Sajna nálunk pár napja nincs net,most is a nővérem gépéről tudok csak írni! :cry:

Lina
Mi újság babafronton?


Minden jót nektek,vigyázzatok nagyon magatokra!!
 
 


Moncsi,
egyenlőre semmi különös, szerintem ez a hónap nem is jó, ilyenkor olyan hosszú a ciklusom, hogy szerintem nincs is peteérésem. Minden második hónap ok, tehát majd a jövő hónapban hátha.

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok lányok!
Tudtok segíteni abban, hogy 12 hetes UH-ra azon a papíron kívül, amit a Szabó G. adott, kell még vmi? Mert mintha mondott volna még vmit...Az is furi, hogy ráírta a pontos időpontot is, de ő ezt a magánrendelőből honnan látja, hogy én pl. fél 1-re menjek...szóval nem értem én ezt..:)

Kép
 


Kkriszti,
én még a kórházreform előtt voltam 12 hetes terhes, akkor csak beutaló kellett. De nekem is ráírta, hogy egyre menjek, mert azt hiszem, akkortól csinálják a genetikai UH-t.

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Kriszti
Szerintem is még egy beutaló kell,amit a terhesgondozóban tudsz kérni a védőnődtöl!
Én éppen holnap megyek érte,mert a védőnőm azt mondta,hogy mindig legalább egy héttel előtte menjek a papírért!
Nekem elméletileg a jövő héten lesz a 12 hetes vérvétel és az Uh.is!

Potykamanó hova tüntél megint??Jól vagytok?

Szép napot mindenkinek! :lol:
 
 


Sziasztok!

Lina,

Nagyon szorítok, hogy a köv. hónap tuti jó legyen. Pénteken csörgök. Remélem eredmények jók lesznek.


Kriszti,

Azt hiszem a doki a 12 hetes vérvételes beutalóra gondolt, 2005-ben, amikor szültem még nem volt ilyen vérvétel, de az egyik ismerősöm mondta, hogy először el kell menni az uh-ra, majd az uh-os papírral adják ki a védőnők a beutalót vérvételre. Állítólag.
De ezt tutira inkább a másik topikban tudják megmondani a 15-20 hetes kismamik.

Moncsi,

Nagyon repül nálatok is az idő. Már lassan 11 hetesek vagytok, és még most jelentetted be a nagy hírt. Csak a következő 7-8 hét is ilyen gyorsan telne. ;)

Szép estét nektek!

 
 


Sziasztok!

Hova tüntetek lányok?
Megint van netünk,ugyhogy mostmár én itt vagyok!

Lina,Geli
Ti jártasak vagytok ezen a területen:Azt a bizonyos Tgyást mikortól lehet igényelni,és hol kell intézni?
Az is a fizu 70%-a ,igaz?
A másik kérdésem pedig pelenkákkal kapcsolatos:Ismeritek vagy használjátok azt az ujfajta mosható pelust?Érdekelne,hogy milyen,és mennyibe kerülhet.
Előre is köszi !
Vigyázzatok magatokra!! :lol: :lol:
 
 


Geli köszi majd rákérdezek a másik topicban :)

Kép
 


Moncsi,

tgyást egy hónappal a szülés előtt lehet kezdeni, akkor a baba 5 hós koráig kapod, nekem az közel annyi volt, mint a fizum. A 6 hónapnyi tgyás után gyed, ami fizu 70%a, max. 73 körüli nettóban.

mosható pelus: Falevél érdeklődött ebben a témában a 2007-es babaváróknál. kérdezd meg mire jutott.

Lina,

remélem már jobban vagytok, még nem voltam a fő topikban.

 
 


móni 28: én már utánanéztem a mosható pelusoknak, és tuti, hogy azt fogjuk majd használni. Nekem a Bambinomio tetszik a legjobban, ezt Pesten lehet megvenni vagy interneten rendelni.

írok néhány hasznos weboldalt:

http://www.babanatura.hu

http://www.monapel.hu

ez egy nagyon jó fórum, ahol ha visszaolvasod a hozzászólásokat, akkor sok kérdésre kapsz választ: http://www.nlcafe.hu/forumkifejt.php?forumid=103651

A http://www.anyatanya.huweboldalon is indítottam egy csapatot Mosható nadrágpelenka címmel, ha gondolod regisztrálj oda is. :)

Kecskeméten egy Monapel márkájú pelusterjesztőről hallottam, ő megmutatja és asszem házhoz is viszi a pelenkát: Csorba Erika 20/4147340 , csorerika@freemail.hu

Na, most hirtelen ennyi jutott eszembe! Jó nézelődést!

Kép

Kép
 


Ja, és az árak:

A mosható pelusok kb.100 ezer forintba kerülnek mosással, árammal, stb. együtt. Ha a második gyereknél is használod (elvileg több gyereket kibír), akkor persze ennél is kevesebb...

Csak összehasonlításképpen: az eldobható pelus kb.200ezerre jön ki egy gyereknél, igaz itt havonta , kis adagokban (8-10ezer forint) költi el az ember a pénzét, míg a moshatót egyszerre, vagy legalábbis nagyobb szettekben kell megvenni.

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Geli,Falevél
Köszönöm szépen az infókat!
Már csatlakoztam is az Anyatanyán!
Egyre jobban tetszik ez a pelus!! :lol: Valószínüleg ilyet fogok használni,bár decemberig még van időm eldönteni! :lol:

Geli
Hogy érzed magad?? :wink:

Lina

Hol vagy,nagyon eltüntél!?

Jók legyetek!! :lol: :lol:
 
 


Moncsi,

Lináék Pesten vannak Lilivel a Heim Pálban, Lilinek kiújult a húgyutija ésmost vénásan kap ab-t. Köszi én jól vagyok. Jún. 1-jén megyek B.I.-hez remélem mindent rendben talál.

Szia

 
 


Sziasztok!

Megint nagyon eltünt mindenki!!
Hol vagytok??

Lina
Szoritok,hogy minden rendben legyen Lilivel.Nagyon sajnállak titeket,gondolom nagyon nehéz ez az egész!
Azért jól vagytok???

Geli
Gergő nem ilyen beteges,ugye?Vagy az allergiával azért ti is küzködtök néha?
Remélem minden rendben nálatok is.

Nem tudtok valamit Potykamanóról,megint nagyon eltünt?!

Pénteken voltam a 12.hetes Uh-n.49mm a pocaklakóm ,és mindene megvan már.Kár,hogy a korházban nem lehet látni,de a jövőhéten megnézem a dokimnál és mostmár szeretnék végre egy képet is róla!

Szép napot mindenkinek :lol: :lol:
 
 


Moncsi,
Lilinek új baci lett a vizeletében, úgyhogy ugyan kijöttünk a kórházból pénteken, de naponta hordjuk vissza szurira, meg vizsgálatokra. Már annyira mennék haza.

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Moncsi - örülök, hogy jól vagytojk és szépen növekszik a babócád! :lol:

Linacska - Jobbulást Lilinek!!! Remélem mire ezt írom már rendben is van minden!!!!

Kép


Sziasztok!

Potykama

Végre előkerültél!!Mi van veletek?Jól vagytok?
Már nem sok van hátra,hogy viseled ezt a meleget?
Nincs uj képed a bébiről?

Én pénteken voltam orvosnál,és hihetetlen élmény volt!
Látttam minden kis testrészét és láttam ahogy mocorog!!! :lol:
Rángatta a köldökzsinórt és rugdalózott!Persze én ebből még semmit sem éreztem,csak láttam!!
Még a szivdobogását is láttam és hallottam is!! :lol: Elképesztő volt!
Amúgy 66mm-es és 25 mm-es a fejátmérője!Szóval rengeteget nőtt!

Lányok,ti hol vagytok?? :?:
 
 


Moncsi,
megvagyok, csak nagyon ritkán jutok gép elé. Két hét távollét után alig érem utol magamat. Úszik a lakás rendesen. Igazából kedvem sincs nekiállni. Mindenünk táskákban, szatyrokban.
Ráadásul a férjem beteg lett, úgyhogy két éjszakát most anyunál aludtunk, nehogy elkapja Lili, úgyhogy megint nem voltam itthon.
Persze valamit csak elkapott, mert hasmenése volt tegnap, nagyon köhögött, és nem akar enni. Na meg most magától elaludt...
Örülök, hogy minden ok a babócáddal. Mekkorát nőtt!!!

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok,

Moncsi,

Tényleg nagyot nőtt a baba. köldökzsinórt ráncigál? Édes, de mondd meg neki, belekavarodni nem szabad, húzgálni azt igen.
Én állandó émelygések közepette tengetem napjaimat. :) De egyébként jól vagyunk, 12 mm volt 1-jén.


Lina,

Remélem Szláva is jobban van már, és Lilinek sincs komoly baja. Szegény csajszi, megvan most áldva mindennel. Írtam pü-t, remélem a csüt, már összejön. Végre.
Pihenj azért te is, ha tudsz. Lakás megvár (sajnos).

 
 


Sziasztok!
Lina
Most aztán tényleg minden összejött!! :?
A lakás biztos megvár,kár lenne amiatt idegeskedni!A lényeg,hogy minden rendben legyen Lilivel és persze veletek!!
Vigyázz nagyon magatokra,ne idegeskedj sokat!!
Mi a helyzet babafronton?

Geli
Szóval te is az émelygősök csoportjába tartozol!? :roll:
12mm ??Az már valami!!

Én már túl vagyok a 3.hónapon,de semmi sem változik! :?
A reggeli meg az esti hányások azok még mindig tutik!Amikor meg nem jön semmi,akkor meg émelygek én is folyamatosan! :?

Remélem nem kisér végig az egész terhességen?!

Jók legyetek és vigyázzatok magatokra!
 
 


Moncsi,
hát elvileg még csak 5 hetes a kismanó. Idegeskedek is rendesen, hogy miért ilyen kicsi. Jó tudom, hogy foganhatott később, de akkor is. Ezerszer többet idegeskedek, mint Lilivel, hogy minden ok legyen vele. Tényleg nem értem magamat.

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Lina
Nyugodj meg ,olyan erősek ezek a kicsi emberek,hogy elképesztő!! :lol:
Szerinted nem 5 hetesnek kéne lennie?Mikor volt az utolsó mensid?

Nyugi!Nyugi!Nyugi!

Anyukádék tudják már a nagy hírt??

Vigyázz magatokra!! :lol: :lol:
 
 


Moncsi,
április 19. Tehát elvileg pont ma kellene 7 hetesnek lennie. Na már most valószínű kisebb, a 14 és 21 nap között voltunk együtt sokat, de azalatt nem mutatott peteérést a mikroszkóp. Aztán Lili lázas lett, és ugye se a szexszel, se a mikroszkóppal nem foglalkoztam. Vagyis előfordulhat, hogy a 21. napi együttlétből mondjuk a 23. napon fogant. Amikor már nem is néztem a mikroszkópot. Magyarul olyan 9 nappal lehet kisebb, de most 12-vel mutatta kisebbnek az UH. Na mondjuk az az UH meg olyan vacak a dokinál, hogy az csak na!
Anyuék már tudják, most kivételesen a két csík után felhívtam a kórházból, nem volt nagy felhajtás neki.

KépKép
KépKép
KépKép
 


Moncsi,
április 19. Tehát elvileg pont ma kellene 7 hetesnek lennie. Na már most valószínű kisebb, a 14 és 21 nap között voltunk együtt sokat, de azalatt nem mutatott peteérést a mikroszkóp. Aztán Lili lázas lett, és ugye se a szexszel, se a mikroszkóppal nem foglalkoztam. Vagyis előfordulhat, hogy a 21. napi együttlétből mondjuk a 23. napon fogant. Amikor már nem is néztem a mikroszkópot. Magyarul olyan 9 nappal lehet kisebb, de most 12-vel mutatta kisebbnek az UH. Na mondjuk az az UH meg olyan vacak a dokinál, hogy az csak na!
Anyuék már tudják, most kivételesen a két csík után felhívtam a kórházból, nem volt nagy felhajtás neki.

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok,

Moncsi,

Nem semmi módon telik az idő. Már több, mint 13 hét. Hűha.
én ma vagyok először a fiam nélkül egész nap és éjjel. ÉS nagyon rossz érzés, mert egész nap nem hiányoztam neki. :(


Sziasztok.

 
 


Geli,
azt nem tudhatod, hogy nem hiányoztál Gergőnek. Lilinél is volt, hogy nagyon jól elvolt mással, csak mikor mentem érte, akkor fakadt sírva, és láthatóan akkor adta ki a feszültséget magából, és csak hozzám bújva sírt. Nagyon félek, hogy mi lesz, ha otthagyom az oviban. Nagyon jól eljátszik, ma adott puszit az ovónéninek, de ha nem lát, rögtön sír.

KépKép
KépKép
KépKép
 


Lina,

Hát, kicsit ezzel összekavarodtam. Furcsa volt nagyon egyedül lenni 21 hónap után. Kicsit én pityeregtem nélküle. Másnap nem akart beszélni velem telefonon sem, este meg ahogy haza értek épp elaludt az autóban, és amikor kivettem csak apázott, és sírt. Kicsit, vagy inkább nagyon meglapődtem. :shock: :shock: :shock:
Azóta megint jól elvagyunk. most visszakerültem no.1. helyemre.
Majd írj, holnap este, remélem megnyugszol, én is bejelentkeztem jövő szerdára végre.

 
 


Geli,
hát lehet, hogy nekem nem lesz babóca mégsem. Ma megnézte Bérczi Ildi, de azon a gépen is csak 5 hetes. Ennyire kicsi nem lehet, ennyit nem él egy sperma!!! Jövő héten minden kiderül, akkor újra megnézi, ha továbbra is 5 hetes, akkor valószínű addig fejlődött csak :(

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok!!

Lina-

Van olyan,amikor később foggan meg a bébi,ez egyáltalán nem ritka!

Én úgy tudom,hogy ilyenkor átmódosítják az utolsó mensi időpontját és kész!
Annak idején nálam is igy volt és tuti,hogy nem a miatt vetéltem el.Egyszerűen túl sokat emelgettem és sokat nyúkáltam a méregszekrénybe ez volt a baj!

Ne idegeskedj,azzal sokkal többet árthatsz!!
Nagyon vigyázz magadra!!!

Anita
Mi újság,Gergő megbékélt ujra veled?
Biztos,csak kicsit összezavarodott,ha még sohasem hagytad magára,furi lehetett neki és lehet,hogy csak megijedt!Nem?
Én igazán nem értek ezekhez a dolgokhoz,csak igy gondolom!

Amúgy jól vagy?Sokat émelyegsz vagy hánysz is?

Minden jót nektek!! :lol:
 
 


Moncsi,
sajnos nem ez a helyzet, két hete nem fejlődik. Vagyis múlt hétre egy kicsit, most megint nem. Embrió még nincs a petezsákban. Ennyire későn meg nem foganhatott, mert már kórházban voltam Lilivel. Bár igen jó volt a doktorbácsink, de hát azért mégsem jöttem vele össze :D Egyébként már kicsit vérzek is, úgyhogy holnap a kórházban megnézik, mi a helyzet.

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Lina
Mi a helyzet?
Ha nem akarsz róla beszélni,csak mond meg nyugodtan !!
Fel a fejjel!!
Vigyázz magadra nagyon!!
 
 


Sziasztok!

Moncsi - Jól vagyunk, köszi, a meleget nehezen viselem és a pocakom is nehéz már cipelni, és már itt van az izgalom is a küszöbön! :shock: :P
Voltunk 4D-n a 31. héten, majd teszek fel...
Ti jól vagytok? Jól bírod?

Lina - most láttam a jó hírt, remélem nem továbbra is örülhetsz majd neki!!! Drukkolok!!!!

Geli - Nálatok mizujs Pocakmnóval? Émelygés van még?

Kép


Moncsi,
nem maradt meg sajnos, vagyis pontosabban ki sem fejlődött, petezsákig eljutott a dolog, de embrió nem fejlődött. Holnap kiszedik a maradványait, mert nem tisztult ki rendesen. Igazából nem visel meg, tulajdonképpen már van egy gyerekem, és még lehet is, és biztosan lesz is még legalább egy-kettő. Így azért más is, hogy gyakorlatilag nem fejlődött ki, és nem elhalt, a végeredmény ugyanaz, de valahogy mégis más.

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Lina
Nagyon sajnálom,hogy igy alakult,de az jó,hogy nem keseredtél el nagyon! :cry:
Nekem annak idején azt mondta az orvos,hogy jobb igy ,mintha szülök egy beteg gyereket és igaza volt!
Valami biztos nem volt rendben vele és igy jobb talán,hogy igy alakult!

Szoritok neked nagyon!!!

Potykamanó

Örülök,hogy jelentkezel azért néha,már nagyon a finisben vagy!!
Én elég jól bírom és mázlim van,hogy mire nekem is nagy pocakom lesz,akkor már hüvősebbek lesznek!! :lol:

Ti hogy vagytok a nyári pancsikolással?
Mertek vízbe menni vagy inkább nem?
Mi voltunk a hétvégén Vadkerten és sokak szerint nem szabadott volna belemennem a vízbe!!Én úgy vagyok vele,hogy szívesebben megyek természetes tóba ,mint az agyon Klórózott medencékbe és továbbra is szeretnék pancsikolni!
Ti mit gondoltok erről??? :?: :?:

Sziasztok!!
 
 


Moncsi,
én anno nem mentem bele a Balatonba se, meg sehova, én nagyon féltettem Lilit a pocakomba.
Neked anno mit mondtak, hogy a vetélés után mikor lehet újra babód? Nekem ez a fél év olyan soknak tűnik. Amúgy délben már hazajöttem, semmi gond, nem fáj, jól vagyok.

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Linacska - most látom, fentebb elírtam nem: "remélem nem továbbra is"akart lenni, hanem: "remélem hogy továbbra is". Bocsánat.
Sajnálom ami történt, de olvastalak a másik topikban is és úgy látom nagyon bátor vagy és pozitív, és jó!! Az egyik barátnőmnek 3-4 hónapot mondott a dokija várakozási időnek. Lehet hogy van valami "különösebb" oka ennek a félévnek? Kérdezz rá.

Moncsi - a fürdőzést én kihagyom. természetes tóba sem mernék menni, ott is lehet fertőzést kapni. Szerintem ne menj, inkább tusolj legközelebb ha megoldható. Strandon meg aztán végképp nem fürödnék. Én itthon pancsolok a slagnál :lol:

Kép


Sziasztok!

Bocsi hogy beugrottam,csak láttam Mnócskát hogy írt és csak meg akartam kérdezni hogy van.Szóval hogy vagy Manó?

Hajny

Kép


Szia Hajni!

Aranyos vagy, köszi, jól vagyok. Igaz bicegek kicsit és kínoz a hőség, és nehéz kissé a pocak, de nagyon jól! És nem sokára láthatom a kis drágát akit cipelek! Már az NST-knél tartunk!:lol:

Kép


Sziasztok!

Lina
Nekem annak idején fél évet mondott az orvosom,viszont az unokatesómnak meg (ő is már nagyon az elején vetélt el)azt monták,hogy ne várjanak,mert ilyenkor hamarabb be tud ágyazódni a következő bébi a helyére!
Neki utána a második hónapban össze is jött és azóta már két gyerkőce is van!

Szóval én legközelebb biztos nem várnék fél évet,de ezt az orvosod biztos jobban tudja,halgasss rá!!

Furi dolog,de a baba ugyis tudja majd mikor kell jönnie.Látod mi hiába próbálkoztunk a fél évet kivárva,mégis majdnem 2 évre jött.

Neked biztos nem tart majd ilyen sokáig,a mostani is szinte rögtön összejött!! :lol: :cry:

Minden jót nektek!!
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: