Új privát üzeneted érkezett!

Móni,
egy másik topicban láttam, hogy írtad, hogy Rh- vagy. Én is az vagyok, de nem kaptam anti-D-t. Két napig izgultam miatta, még megjött Lili vércsoporteredménye (annyira útálom a szurit). Ő is negatív lett szerencsére. Mi megnézettük a férjem vércsoportját, ő pozitív, de mivel apukája -, biztos voltam benne, hogy van egy negatív fele, amit bele tud adni a buliba, így már csak reménykedtem, hogy az 50%-nak az a fele jöjjön be. Na ezt most jól megkutyultam, de a lényeg, hogy nem volt szuri. A kolleganőm azt mondta, hogy neki az annyira fájt, hogy majd leugrott az ágyról.

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Lina
Én úgy tudom,hogy a negatív vércsoport csak a második babára veszélyes,tehát neked is meg kellett volna kapnod a szülés után!!
Kérdezz erre rá,mielőtt jönne a bébi,nehogy baj legyen!!
Engem ki sem engedtek a korházból amig meg nem kaptam,és nem fájt jobban,mint bármelyik szuri!Kibirható!!

Lányok óriási hírem van!!
Van kettő zebrás tesztem és borzaszóan fájnak a melleim!!
El sem merem hinni,de úgy fest,hogy összejött végre a bébi!!
Azért,amig orvos nem mondja,hogy tényleg,addig el sem merem hinni!

Holnap megyek vissza a meddőségi központba és ott remélem kiderül minden!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

puszi mindenkinek :lol:
 
 


Moncsi,
hát ez igazán jó hír, remélem minden ok lesz. Úgy szurkolok!!! Aztán kinél fogunk kerti csúszdát venni... :?: :lol:
Amúgy te azért kaptál szurit, mert ott ugye nem tudták megnézni a baba vércsoportját, tehát biztos, ami biztos. Mivel Lili is negatív lett, így nem találkozhattam azzal a bizonyos D antigénnel, nem termeltem ellene ellenanyagot, így nem lehet gond a második babánál.
Amúgy az még gázabb, ha valami más antigén van a férj vérében, a tiedben pedig nincs. Az egyik ismerősömnek az első gyereke ugye megszületett, aztán 2 terhessége a 6. hónapban szakadt meg, mire rájöttek, hogy egyszerűen lebontja a saját gyereke vérét ezért. Most úgy lett gyereke, hogy a kislány vagy 3-szor kapott köldökzsinóron át vért. Na most nekem van egy C-antigén a véremben, de szerencsére nekem, és nem a férjemnek.

KépKép
KépKép
KépKép
 

 
 

Moncsi,

nagy gratula, remélem minden rendben lesz. Szorítunk. :) :) :)
Nagyon vigyázz magadra.

További szép napot!

 
 


Sziasztok!

Moncsi mizujs?!?! Nagyon drukkolok ám!!!!

Kép


Sziasztok!

Ma voltam orvosnál és valóban várandós vagyok!!!
3mm-es a bébi,még alig látszik!
Jövöhéten kell kontrollra mennem!

Üröm az örömben,hogy a méhszájseb miatt sajnos elvetélhetek megint! :(
Jövöhéten remélhetőleg meg lesz már a mikrobiologiai eredményem,amiből kiderül,hogy mennyire veszélyes!

Szóval az örömöm nem lehet teljes!

Kaptam Duphastont és a Bromocriptin adagomat meg kellett felezni!

Hát ennyi!
Szoritsatok,hogy megmaradjon ez a bébi!!!

Puszi mindenkinek
:lol: :cry: :lol: :cry:
 
 


Moncsi!
Meddig lehet veszélyes a méhszájseb? Azt nem mondták?
Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen. Ez a Duphaston mit csinál? Támogatja a terhességet, vagy a picibaba fejlődését?

KépKép
KépKép
KépKép
 


Moncsi,

Szorítok nagyon-nagyon, hogy rendben legyen minden. Próbálj pihizni, hátha az segít. Ennyire komoly a méhszáj sebed. Nem jó hír, de hátha tudja a babó, hogy már nagyon várják.

Lina,

pü ment.


Szép hétvégét Nektek! Kellemes húsvéti ünnepeket!

 
 


Sziasztok!

Lina
A Duphaston egy vetélés elleni gyógyszer,annak idején is kellett szednem,bár akkor nem hatott,remélem most segít majd!

Hogy meddig lehet veszélyes a seb,azt nem tudom,de gondolom a jövőhéten az is kiderül! :?: :?: :?:

Köszönöm a drukkokat!!! :lol: :lol:

Kellemes ünnepet és sok locsolót kívánok nektek!
:lol: :lol: :lol: :cry:
 
 


Móni,
akkor most már te nem is dolgozol?

KépKép
KépKép
KépKép
 


Moncsi - nagyon örülök, hogy sikerült a babóca, és nagyon szorítok, hogy továbbra is minden okés legyen. Remélem a mikrobiológiai eredmény majd megnyugtat, hogy nem olyan nagy a vész!!!! Szorítok!!!

Linacska - phu, ez a vércsoportos dolog, jó kavartyús, de lényeg hogy végülis rendben vannak (ill. voltak) a dolgok!

Geli - Veletek mizujs?

Kép


...ja, és ma csináltunk képeket. Teszek fel egy pocakképet. Szerintetek nem túl nagy ez egy 28 hetes pocaknak?

Kép 28 hetesen

Kép


Potykamanó,
és hova lett a fejed? Amúgy a pocakméret nem nem jelent túl sokat. Szerintem elég nagy, de ha vékony testalkat van, akkor valahol el kell férnie. Majd mutatok neked magamról 39+4 napost, az volt nekem nagyjából ekkora.

Moncsi,
mi újság?

Geli,
hova tűntél, nem vagytok itthon?

KépKép
KépKép
KépKép
 


Lina - kértem a férjemet, hogy fej nélkül is fotózzon le! :lol: Így igazi netes pocakkép lett!!! Muti képet ha meg van?

Moncsi - hogy vagy? Jelentkezz ha gép elé tudsz csücsülni! Táppénzre vettek?

Kép


Sziasztok!


Egyenlöre nem vettek táppénzre,igazából nem is értem,hogy miért nem,Pedig fenyegető vetélés van a papiromon!
Pénteken erre is rákérdezek!

P.manó
Szerintem nem túl nagy a pocakod,de ez szerintem alkati kérdés is!
Pont akkora amekkora hely kell a bébinek!
Hogy érzed magad otthon,nem szokatlan?

Én rettegek a gondolattól,hogy esetleg végig otthon kell maradnom,de persze ha úgy alakul megteszem majd!

Lina
Mi a helyzet a nyuszikkal,hogy viselitek őket?

Geli
Merre vagy?Van valami változás nálatok?

Puszi mindenkinek!
:lol: :lol: :lol: :cry:
 
 


Moncsi,
megkapta Lili a nyuszikat, tetszik is neki, de annyira azért nem hatják meg. Szerintem vasárnap vissza is adjuk őket.
Egyébként nagyon jó dolog otthon lenni, én 10 hetes koromtól otthon voltam, és nem unatkoztam. Végül is nem otthon kell ülni, lehet sétálni, ez-az... gyorsan telik ám:)

KépKép
KépKép
KépKép
 


sziasztok csajok,

Nem vesztem el, csak nem voltunk itthon mamáknál meg nincsen net.

Még várakozó állásban vagyok. Hétvégére kell kiderülnie mizujs?

Moncsi,

szorítok, hoyg minden okés legyen. Bízunk benne, nem lesz semmi baj.

Manó,

a fejedet miért vágtad le, hogy netes kép legyen? Itt nem láthatnak? látod a másikban is a teljes képeket. Szerintem nincs nagy pocid, de ez tényleg alkatfüggő. Az enyém hatalmas volt. Sajna digitális képem nincs ekkorról. CSak a kórházi a szülés napján, de akkor már hálóingben voltam és nem annyira látszik. Ha gondolod elküldöm neked.

Lina, pü. ment.

 
 


Hát senki nem jár erre napok óta!!!!!!!!!

Moncsi,
mi volt pénteken?

Potykamanó
a képet nem felejtettem el, csak a rendes gépen van, én meg legtöbbször a férjem laptopján garázdálkodom legtöbbször. Ha bekapcsolom a nagyot, felteszem.

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Itt vagyok,csak kicsit zsufoltak a napok mostanában!

Úgy fest,hogy minden rendben velünk.A pocaklakóm már 10mm-es!Háromszorosa lett ,mint múlt pénteken!
Minden eredményem negatív ,csak egy kis gyulladás van még a seb miatt!
Amint biztossá vált a terhességem ,az orvos rögtön ott hagyott,még a kérdéseimre sem válaszolt mondván,hogy innentől a terhesgondozóba menjek!Rendes nem?
Úgyhogy d.után elmentem a régi orvosomhoz és végül ő vett táppénre !Hát ennyi a történet!

Megint van egy kis barnásvéres folyásom amikor nagyon elfáradok,igy jelzi szerintem,hogy pihenni kéne már!

Na jó hosszúra sikeredtem megint!
Veletek mi újság,Lina ,Geli,P.manó????

Szép vasárnapot és jó pihenést kívánok nektek!
:lol: :lol: :lol: :lol:
 
 


Moncsi,
akkor ezek szerint szóhoz sem jutottál, és nem tudtad mondani, hogy a Baumax-ban dolgozol :D Mi most megyünk a nagyinak puszit adni (muszáj, ha Kecskeméten járunk...), de akkor nem találkozunk. Te most beléptél egészségpénztárba? Csak azért kérdezem, mert az enyém a tartós táppénz idejére az napi 1500 Ft-ot, azaz nekem Lili fél éves koráig még TGYÁS alatt is utalt havi 45-öt, így jobban kerestem, mintha dolgoztam volna. Érdemes utánanézni.
Remélem minden rendben lesz picurival. Mikor fog születni? Vagy még ennyit sem mondott szépszemű Szabó? Ki írt ki végül?

Velem még semmi, még pont egy hét kell, hogy bármi is kiderülhessen, de nem tartom magam olyan mákosnak, hogy elsőre összejöjjön. Bár megint Martfűn voltunk, és húsvét is volt, de ez azért nem garancia :D

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok!
Lina
Végül az Altorjai irt ki táppénzre!
Én a Patika péntár tagja vagyok,de csak január óta,tehát,még alig
van pénz a kártyámon.gondolom,igy nem kaphatok táppénzpotlót,
de azért utána nézek!Köszi a tippet!

Ha igaz a bébit pont a mikulás hozza majd!

Biztos neked is hamarosan összejön a bébi,kitartás!!

P.manó
Annak idején,ha jól emlékszem,te is szedted a duphastont.Mennyit kellett naponta bevenned és mennyi idejig???
Nekem két orvos teljesen mást mondott és elbizonytalanodtam!
Köszi

Üdv mindenkinek!!
 
 


Moncsi,
lehet, hogy hülyeséget mondtam, én sok ilyen pénztárban benne vagyok, és mindet Dimenziónak hívják (külön a távközlési dolgozóknak van ez), szóval lehet, hogy nem az egészségpénztár, hanem az önsegélyező egyesület adta. Nekem egy kutya, mindig keverem.
Nekem anno Lilivel utrogestant kellett szednem, mikor először kiderült, akkor kaptam, azért, mivel egy év alatt jött össze, hogy biztosan megmaradjon. 12 hetes koráig napi két bogyót. Utána már a méhlepény táplálja, nincs szükség az esetlegesen nem jól működő petefészekre, szikhólyagra...
Mikulás, az jó, nekem majdnem angyalka lett belőle, bár nekem is ígérték a Mikulást :D (18-ra voltam kiírva)

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Lina
Segíts nekem,légyszi!!Hogy kell a babafalvás vonalzót használni?
Hiába írtam be a kódot,a képet nem a
adta be!Neked melyik kóddal sikerült??
Köszi előre is!!
 
 


Sziasztok

Lina
Amint látod köben sikerült a vonalzóm felrakása,csak most vettem észre,hogy egyforma macit választottunk!Nem direkt volt!bocsi

P,manó
mi van veled?Megint nagyon elvesztél??

Geli
Mi újság?Már elmúlt a hétvége,van valami változás?

Puszi mindenkinek
 
 


Sziasztok!

Lina - várom a képet, kiváncsi vagyok a pocidra!

Moncsi - nem vesztem el teljesen :wink:, bár sok a gond és intéznivaló, de igyekszem azért jönni.
Jól emlékszel, nekem is a duphastont kellett szedni 3X1-et naponta, a 12. héten már csak 2X1-et. Jól vagy? Végül az Altorjai dokihoz jársz? Maradtál Nála? Vagy másiknál is próbálkoztál csak az nem jött be?

Geli - örülök, hogy azért Te sem veszel el teljesen! Bár Te is ritkábban írsz mostanság!

Voltam uh-on! Közel 1600 gr-os a Pocakmanó, a 28. héten! :shock:

Kép


Potykamanó,
hú, ígérem, teszem fel a képet, de tényleg nem kapcsoltam még be a másik gépet azóta. De most megyek, és megteszem :D

KépKép
KépKép
KépKép
 


Potykamanó,
íme a képek... nekem fejem is van rajta, de Moncsi meg Geli úgyis ismer, neked meg egye fene megmutatom :D

Szóval:

26. hét
Kép

35. hét
Kép

39+4 nap


Kép

KépKép
KépKép
KépKép
 


Geli,
merre vagy? Napok óta eltűntél!!!

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok,

Megvagyok ám, csak a jó idő miatt, hacsak lehet megyünk ki vmelyik játszótérre, mert Gergőnek rengeteg energiája van, és órákig képes csúszdázni. Így estére marad minden kora esti teendőm, és éjjel már annyira sokára végzek, hogy inkább az ágyat választom. Bocsi. :oops:


Moncsi,

Nagyon örülök, hogy minden rendben alakul a babóval és már a 6. hetet is betöltöttétek, azért nagyon vigyázz magatokra.
Sajna, az a hónap nálunk negatív volt. :(

Manó,

Örülök, hogy jól vagytok, igen kicsit kevesebbet vagyok, de szerencsére semmi baj, csak jó az idő és rengeteget megyünk Gergővel, ma is fél 8ra értünk haza a városból.

Lina,

Megvagyunk, a hétvégéeken mindig elutazunk, így az a két nap eleve kiesik nekem egy hétből, és igazság szerint egy kissé el voltam kenődve. Bölcsit keresek, ami a kaja allerg. miatt nem is olyan könnyű. Beiratom Gergőt, biztos, ami biztos.
Ja, tényleg nem volt hatalmas a pocakod, pedig Lili sem éppen pici baba volt. Nekem a 38. héten volt kb. akkora pocakom, mint neked a végén, vagy talán nagyobb?
Majd keresek vmi képet, ha van. Nem nagyon fényképeztük.

Szép napot Nektek!

 
 


Geli,
ez a bölcsikeresés nem lehet egyszerű. Szerencsére én ebből kimaradok. Nálunk nincs bölcsi, tehát vagy beveszi a magánovi ilyen kicsin, vagy nem.
Tényleg, Gergőnek vérvétel kimutatta a tejallergiát? Mert Lilinek ugye negatív, de valahogy nem bízom benne. Mondjuk tegnap a vérképében is az EO csak 1,3, ami teljesen ok, de valamitől csak nagyon ment a hasa, meg még mindig kiütéses.

KépKép
KépKép
KépKép
 


Lina - :D Jók a képek! Nekem ez a kis piros, tappancsos :lol: tetszik a legjobban! Tényleg szép nagy pocid volt!

Geli - :D bizony ebben a gyönyörű időben jól is esik a csavargászás!

Kép


Sziasztok!

Lina
Tényleg jók a képek,jó nagy pocid volt! :lol:
Hogy van Lili,mitől kiütéses már megint?Kiderült már közben?

P.manó
Köszi az infót,igy mostmár merem szedni én is a 3x1 bogyót.Féltem,hogy túl sok!
Hát sajna,csak az Altorjainál kötöttem ki!
Az a helyzet,hogy most sajna az anyagiak befolyásolták az orvosválasztásomat.A táppénz miatt ez csak rosszabb lesz!
(jó kilátások a bébinek?Ugye?-Szerencsére neki már szinte mindene megvan!)
Tegnap kicsit bevéreztem szex után!Remélem nem lesz baj,bár nagyon aggódom.Messze van még a 12.hét.

Geli
A legjobb ilyen jó időben,sétálni ,meg játszani a pajtásokkal!
Melyik játszótérre jártok?

Szép estét mindenkinek
 
 


Sziasztok,

Moncsi,

Kicsit légy óvatosabb ezzel, bocsi :oops: , a mélyen tapadó méhlepény okozhat ilyeneket. Emiatt szokták a dokik tiltani a szexet, ha ez az eset áll fenn. Vigyázz magatokra.
Játszótérre járunk mi mindenfelé. A Szimferopol térre meg a Gyenesre, az utóbbira többet, néha pedig a Fő téri 0km kő a legjobb csúszkahely. :)

Lina,

Olvastam a másik topikban ezt a véreredményest, csak még nem volt időm oda reagálni. Nekünk is volt IGe-nk, de azt mondta a dokinő Szentesen, hogy az azoknak jó, akik 24 órán belül csalánosak lesznek a kajáktól. Nekünk az Igg-s tesztet kellett volna csinálniuk. Szóval erre mondta az én dokim, hogy lehet neg. vérteszt és pozitív, ha eszik vmit a gyerkőc és lehet poz. teszttel is nem allerg. vki. Ezt jól megmondtam.
Nekünk a biorezonancia pl. a tejet ki sem mutatta, pedig tudtam, hogy az a hunyó elsősorban. Arról azt tapasztaltam a páromról, hogy azt mutatja ki, amivel éppen telített a szervezete Lilinek. Gergőnél azért nem volt tej, mert akkor tejese cuccokat még csak néhány hete evett, tojásosat viszont régebben és azt kimutatta allergénnek. Pedig azóta sem semmi, és aszi is minden probléma nélkül, mármint a tojást. Nekünk eddig bőrpróbákat csinált a dokinő Szentesen. 3-án megyünk megint vissza.

 
 


Moncsi :lol: - Nincs mit. Mert Altorjai mennyiért rendel? Olcsóbb mint a többiek? Szerintem is vigyáznod kellene, Gelinek igaza van. Sőt nem kellene szeretgetni most olyan módon egymást, mert itt az elején még nagyon rizikós, főleg a Te esetedben is (pl méhszájseb is)! Nem tiltott el a dologtól az orvos? Én eltiltanálak! Az elején még nekem is mélyen tapadt és megoldottuk a szerelmet kicsit másként. :oops:

Kép


Sziasztok!

Az orvos nem tiltott el semmitől,ezért voltam oly bátor,de ezután ácsi van! :oops:

P.manó
Az Altorjai csak 3000 ,--ot kér,a többi legalább a dupláját vagy a háromszorosát.Nagyon nem mindegy és ráadásul nagyon szuper UH-ja van.Van egy külön monitor,amit a páciens nézhet,ez
szerintem nagyon nagy élmény!

Szép napot nektek!
 
 


Moncsi,
tényleg vigyázz, én azt hiszem csak a 4. hónapban mertem. Ha már összejött, vigyáztunk rá. Aztán meg mélyen tapadt a lepény, azért nem.

Geli,
úgy néz ki, én is várom veled bizakodva a következő hónapot. Ezek szerint a 15. nap lett volna jó, a mikroszkóp meg 11. meg 18-at mutatott. Na már ebben sem bízhatok :(
Május 8-ra van kontroll időpontunk, majd rákérdezek a bőrpróbára én is.

KépKép
KépKép
KépKép
 


Moncsi - küldtem ám Neked egy privit. Majd jelezd hogy megkaptad-e. Mi van Veletek? Akkor mostmár otthon vagy? Pihengetsz?

Kép


Sziasztok!

P.manó

Privit megkaptam,ha igaz ment is rá a válasz!

Pihengetek,olvasgatok,aggódom meg ilyenek.
:lol: :wink:

Szép hétvégét kívánok nektek!
 
 


Sziasztok!

Tudnátok segíteni? Ha valaki ismeri Dr Faragó Eszter bőrgyógyász dokinőt és tudja hol a magánrendelője, vagy bejelentkezési telefonszám, nagyon megköszönném.

Ismeri Valaki Altorjay dr-t? Ő hol rendel? És úgy tudom, hogy Ő a szolnoki korházban dolgozik. Viszont a vizsgálatokra elég itt elmenni a magánrendelőjébe vagy azért is Szolnokra kell utazni? Szeretnék ugyanis váltani, és sürgős lenne, mert már 29 hetes :shock: terhes vagyok.

Előre is köszi.
 
 


Sziasztok,

Moncsi,

hogy vagytok? Vérzés? Voltál dokinál? Pihenj sokat!

Lina,

Gergő tegnap tiszta folt lett, gőzöm nem volt mitől, mert elméletileg semmi olyat nem kapott, amiben lett volna vmi. Tegnap rendőrnapon voltunk és nem mertem semmiből sem adni neki, így vittem magammal Győri édest, amiben eddig semmi olyan elleergén nem volt, amit ne ehetnénk, egész délelőtt azt eszegette, erre ma amikor venni akartam, megakadt a szemem az összetételén. MEGVÁLTOZOTT, van benne tej, tojás és szója. Na, ezek mind olynaok, amiket próbálok pár napja 100%ban elkerülni. A tojást igaz még semmi nem mutatta ki, de próba. Az egyik kolleganőm most volt Szegeden, ekcéma+nem jó széklet. Már minden tartósítószert kimutatott nekik a bőrteszt, tojást és tejet még soha semmi, sem vér, sem bőrpróba. Hétfőn elvették a sráctól a tejet és a tojást is. Most hazaküldték őket 1-2 hónapra diétázni és utána be kell feküdniük terhelésre.
Bocsi, hosszú lettem.
Ja, jónás módszer érdekel? Van a neten egy ingyenes progi, ami megmutatja a termékeny napokat. www.astro.com, ha nem megy szólj. Születési hely időpont kell pontosan hozzá.

Szép napot Nektek!

 
 


Geli,
hát hogyne, minden érdekel a babó ügyében. Amúgy mikor odafigyeltem a tartósítószerre is, sokkal jobb volt Lili bőre. Szerintem lehet, hogy összesen ennyire allergiás. Kíváncsi leszek, mit mondanak majd 8-án a kontrollon. Viszont minden tartósítót nem tudok kikerülni, hisz talán az antibiotikumban is van, amit meg ugye muszáj szedni. Ezért lenne jó, ha pontosan kimutatnák, hogy melyikre igen, melyikre nem. Csak vége lesz egyszer ennek az ekcémának.
Ma megkérdeztem a gyógyszertárban, hogy mennyibe kerül a Béres csepp, gondoltam adok Lilinek, hátha jó lenne valamire. Gyakorlatilag nem akart adni a csaj, hogy ekkora gyereknek nem kell. Na hagy döntsem már el én, de végül otthagytam. Meg hogy az hogy lehet, hogy csak 1x1.5 ml antibiotikum kell neki. Ha egyszer annyi, akkor annyi, nem véletlen írta a receptre azt a doki. Nem értettem miért volt ennyire tudálékos.

Móni,
ne aggódj, minden ok lesz. A pihengetés, olvasgatás nagyon jó időtöltés ilyenkor (na egy kis netezés is :D ) Voltam bent anyunál, látom már "árulják" a helyedet :D

KépKép
KépKép
KépKép
 


Geli,
nem találom magán az oldalon. Az astro.com bejön, de azon belül hol van?

KépKép
KépKép
KépKép
 


Geli,
sikerült, épp időben. Ezek szerint ma, és kislány fog születni :D

KépKép
KépKép
KépKép
 


Geli
Leellenőriztem Lilit is, na neki eszerint 10 nappal korábban kellett volna fogannia, és fiúnak lennie. Amúgy valamit nagyon nem értek. Ez a naptár azt mondja, hogy május 16-án jön meg. Elvileg 17-én kellene, de ő ezt honnan tudja? Na mindegy. Szóval elvileg ma fog egy kislányom foganni????? :D

KépKép
KépKép
KépKép
 


Geli
Leellenőriztem Lilit is, na neki eszerint 10 nappal korábban kellett volna fogannia, és fiúnak lennie. Amúgy valamit nagyon nem értek. Ez a naptár azt mondja, hogy május 16-án jön meg. Elvileg 17-én kellene, de ő ezt honnan tudja? Na mindegy. Szóval elvileg ma fog egy kislányom foganni????? :D

KépKép
KépKép
KépKép
 


Geli,
gondoltam egyet, hogy megnézem én azt a mikroszkópot. Tiszta kristály. Ez hogy lehet, még csak a 4. napon járok.
Amúgy ebben a Jónás módszerben csak egy dolgot nem értek. Ugye a cikkek azt írják, hogy ezen a napon 85% a teherbeesés valószínűsége, még peteérés környékén 15%. Na de ha a Jónás napon nincs peteérés, akkor mi a ... termékenyül meg? Bár tulajdonképpen mindegy, a lényeg, hogy valamikor legyen kistesó.

KépKép
KépKép
KépKép
 


Lina,

a múltat én sem értem, mert nálam Gergőnek lánynak kellett volna lennie aszerint, és 23-a körüli időpontot jelölt ki, én meg akkor már tudtam, hogy van vkim odabent. Ezek szerint lehet, hogy akkor két petesejtünk is ért, azokban a hónapokban.

 
 


Sziasztok!

Lina,Geli
Hallottam,hogy már keresnek valakit a helyemre.Remélem minden rendben lesz és akkor 6 évig nem izgat a Baumax! :lol:
Amúgy köszi elég jól vagyok,csak az folytonos émelygéssel és hányással kinlódok egy kicsit,de annyi baj legyen!!Majdcsak vége lesz! :lol:

Orvoshoz csak a jövőhéten kell mennem elméletileg!

Látom nagyon benne vagytok a babaprojektben!! :lol: :lol:
Csak hajrá!
 
 


Moncsi,
egyszerre két gyereket tervezel, vagy egymás után kettőt, hogy 6 évben gondolkodsz? Bár arról már tudnál, ha ketten lennének :D

KépKép
KépKép
KépKép
 


MÓni: köszönöm az ifót, megkaptam, nagyon aranyos vagy, hogy ilyen gyorsan irtál.
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron