Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Igaz en mar külföldi lakos lettem, de nagyon sokat jarok haza es valahogy ugy erzem erröl a környekröl senki nem nettezik. Bizonyitsatok be legyszives,hogy IGEN. Olyan jo lenne beszelgetni. Köszönöm.
 
 


Szia Szilvia!Örülök,hogy végre találtam Móvári beszélgető partnert!Itthon szültél?
 
 


Szia Szilvia!

Nem nagyon jön össze ez a beszélgetés,ha erre se jársz.Én várlak, és várom a többi Móvári és környéki anyukákat is.
 
 

 
 

Szia Edina! Ne haragudj nem voltunk itthon. Otthon voltam es ott nincs nett. Te Ovaron születtel, vagy miota laktok ott? Hany eves vagy? Lehet hogy mar valahol talalkoztunk . Bar a neved egyelöre nem ismerös. Nagyon varom hogy jelentkezz. Szia.
 
 


Szia Szilvi!
Örülök,hogy lassan összejön ez a dumcsizás.Móváron születtem 28 éves leszek.Két gyermekem van egy 9 éves fiú ,és egy 22hónapos kislány.
Neked?Ausztriába laksz?Lehetséges,hogy találkoztunk,mivel nem nagy Móvár,de a neved nekem se ismerős,ez a lánykori neved?
Szia
 
 


Szia! Nem ez a ferjes nevem, amugy Kertesz Szilvia vagyok. En a Mofem telepi alt. isk-ba jartam es te? Különben csak 2 ev van köztünk, mert en aprilisban 30 leszek. A kislanyom 4 eves a kisfiam masfel eves.Merre fele laktok vagy laktatok regebben? Most viszont itt lakunk közvetln Becs alatt. Kereken 100 km Ovartol. Szia.
 
 


Szia!
Én a Bolyaiba jártam,ja én is áprilisi vagyok .Április 21, a fiam április 25.én született.Gyerekkoromban a városközpontban laktam,most a Bágernál.Apám egyébként Bécsbe lakik.Az anyósomnak Bécsbe van üzlete.A sógoromnak Mofém telepen van kocsmája.Hogy hívják a gyerekeidet?
Szia
 
 


Szia Edina! A kisfiam Marco, a kislanyom Bettina. A Bagernal lakni nagyon jo környek, szeretsz te ott? Tenyleg a ferjed ovari? Melyik kocsma a sogorode? Nem ismersz veletlenül valakit az ismeröseid közül, aki hasznalt bebi es gyerek ruhakat venne? Sajnos mar nem tudom tarolni öket annyi van. Szia.
 
 


Szia Szilvi!
1 éve kölöztünk a Bágerhoz,én igen szeretek itt,és a gyerekek is főleg,hogy tavaly kész lett a Báger parton a játszótér.A párom is
Móvári,10 éve ő csinálta Mofém telepen a Vén Diák kocsmát,a gimi mellett.A sógoromé a Hubertus.
Hát a gyerekruhákat én mindig el szoktam adogatni,vagy beviszem a Máltai Szeretetszolgálathoz.De a Hálászi lkt-en nyilt egy használtruhás aki hirdette,hogy vesz be mindenféle gyerekcuccokat,babakocsit,etetőszéket stb.
Tényleg nincs fennt képetek a babaneten?
Szia
 
 


Szia Edina! De igen van fent kepünk a fotoalbumban. Keresd a nyuli nev alatt. Csak az a gond,hogy mar kicsit regiek a kepek. Vannak nektek is fent? En is szivesen megneznem a tieiteket. Szia.
 
 


Szia Szilvia!
Nekünk is van albumunk a fotóalbumban a Koltai Letícia név alatt.A kislányom szeme alatt,az egy értágulat ami születésekor lett, de majd felszívodik csak még 5-6 év.Megnéztem az albumotokat szépek a gyermekeid.De nem hiszem,hogy találkoztunk mert nem vagy ismerős,pedig kicsi a városunk.
Szióka
 
 


ITT A TAVASZ!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 


Móváriak hol vagytok?
Igy nem fog beindulni itt az élet!
 
 


Szilvia!!!!
Merre vagy?Miért nem jelentkezel?Remélem jól vagytok!Ha nem akarsz ide írni akkor írhatsz az E-mailemre is.
 
 


Szia Edina! Vegre visszatertem, remelem benezel meg. Kepzeld el,hogy felreertes törtent valahogy nalunk es a T-mobil jönni akart kikapcsolni az internetünket. Mire ujra beszelt a Telekom a T-mobillal es igy tovabb, multak a hetek. Megnezem feltetlen az albumotokat, remelem most mar nem fogok eltünni. Megyek is megnezni a fotoitok. Puszi. Hat nem nagyon tolonganak az Ovariak:-(
 
 


Szia Szilvia!
Örülök,hogy előkerültél,már azt hittem nagyobb a baj.Én kitartóan helyt álltam,de nem csatlakozott hozzánk senki.Sebaj!
Hogy teltek az ünnepek?Mi Pesten voltunk Vidámparkba meg az Állatkertbe.Nagyon jó volt!A gyerekek nagyon élvezték.Egyébként a Tropicáriumba készültünk de annyian voltak!
Kb: 2-3 órát kellett volna sorba állnunk,hogy bejussunk,vagy 500-an álltak sorba!De nem bántuk meg,mert nagyon szép lett a Pesti állatkert,és jól éreztük magunkat.
Ti voltatok valamerre?
Szióka
 
 


Szia Edina! Nem voltunk semerre, ünnepeltük a szülinapomat egyszer apuekkal, egyszer anyueknal.(elvaltak). Azonkivül nagyon meg vagyunk fazva, de mar ugy utalom. Olyan gyakran vagyok beteg:-(((, vagy az egyik gyerek sozza ram vagy a masik, mar napok ota nagyon faj a torkom, szinte alig tudok nyelni. Van valami jo tipped, te hogy csinalod, hogy kuralod magad? Milyen az allatkert? En mar cirka 15 eve nem voltam, de tenyleg, van azert szinvonal? Mi az a tropikarium? Tudatlan vagyok mi. Örülök,hogy egymasra talaltunk. Puszi.
 
 


Szia Szilvia!

Én megfázásra a Sinupret drazsét használom,de már a gyerekek is azt kapják ha fáj a torkuk vagy elvan dugulva az orruk.Gyerekeknek csepp formájában is lehet kapni.Növényi hatóanyagokat tartalmazó gyógyszer.Nálunk bevált.1 nap után rendbe szoktam jönni tőle.Alexnak tegnap nagyon fájt a torka alig bírt nyelni,egyszer adtam neki,azóta semmi baja.Szerintem próbáld meg hátha nektek is bevállik.

Az állatkert nagyon szép,mi 5 éve voltunk utóljára,de nagyon jó lett.Igényes.Tisztaság van mind az állatok területén mind az emberek által használt részen.Sok büfé van,rengeteg pad,asztal,és amin meglepődtem,hogy még pelenkázó is van.Nagyon szép az állatok környezete is.De egy teljes nap kell,hogy az ember végig járja,nyugodtan.

A Tropicárium az Pesten a Camponában van,állítólag cápák,ráják meg sokféle egzotikus hal van.Állítólag van olyan rész is ahol a víz alatt egy alagút halad át, és a víz alól meglehet nézni a halakat.Azért írom,hogy állítólag mert sajna nem jutottunk be,de ezeket hallottam,meg a honlapukon olvastam.A gyerekek rettenetesen ki votak akadva, de kb:2-3 órát állhattunk volna sorba,hogy bejussunk.Ahány gyerek annyiféle módon hisztizett./2 család jött még velünk /összesen 6 gyerek.Mondjuk már magába a gyerekek gondoskodtak a felejthetetlen élményről.De tényleg jól éreztük magunkat mi is.

Tavaly voltunk kinnt a Szafari parkba az is igen jó volt.Hallottam,hogy kinnt/ a kinnt nálam Ausztriát jelent / tőlünk nem messze van valami Mese város vagy ilyesmi,nem tudod hol lehet?
Megnézted az albumunkat?Nem ismersz minket?

Szióka
 
 


Szia Edina! Elfelejtettem neked irni,hogy sajnos nem talaltam meg az albumodat. Kerestem itt a tarsalgoban az ismerjük meg egymasban es a chatten a fotoalbumban. Ird meg legyszives hogy hol van! Tenyleg nagyon kivancsi vagyok ratok. A mesevaros igen tenyleg közel van, mi el szoktunk menni minden evben, mert itt van Burgenlandban St. Margarethen a falu neve, ahol pontosan talalhato. Tenyleg nagyon aranyos, bar a Manfred egy kicsit sokallta az arat, ahhoz kepest. Nem akarok hazudni, de azt hiszem 8 euro körül. Mit csinaltok hetvegen? Mi lesz a program? A gyogyszer, amit irtal sosem hallottam, de feltetlen ki fogom probalni. Puszi.
 
 


Szia Szilvia!
Hát a fotóalbumunk ott van ahol a tietek,mert én a tieteket megtaláltam.A babanet főoldalán jobb oldalon van az a macis kép fotóalbum címen,ha arra rákatintasz bejönn egy olyan,hogy fotóalbumok megtekintése /azt hiszem/ és mellette fotóalbum létrehozása.Az elsőre megint rákatintasz és a L betű alatt kikeresed a Letícia nevet.Ott vagyunk mi.

Hú de jó,hogy te tudod hol van!Köszi. A gyerekeknek is kell belépőt venni?Mik vannak ott?

Hétvégén kimegyünk Hegyesbe a mamáékhoz,meg virágokat ültetek.Még mindig nem készült el teljesen az udvar,mert a kutyákat nem tudom elzárni és örökké tele sz..... az egész udvart,én meg csak győzőm szedni.A párom 2 hete vett a gyerekeknek használtan egy négy állású hintát,de nagyon csúnya volt ,így szerdán és csütörtökön azt festettem.Mintha új lenne!Szupi lett, muszáj volt venni mert hiába van itt mellettünk a játszótér egy darab olyan hinta van amibe a pici gyerekeket bele lehet ültetni,és az örökké foglalt.Tavaly nyáron örökké figyelnem kellett mikor üresedik meg, azt gyerek fölkap és futás.Durva volt!
Ti menntek valahová hétvégén? Milyen gyakran jöttök haza?

Szia
 
 


Szilvia!
Jaj utólag Boldog Szülinapot Kívánok.

Puszi
 
 


Szia Edina! Sajnos megint nem talaltam az albumot, nem vagyok bena, de ott ahol mondod ott nincs semmi. Az az album, amit talaltam, sajna tiszta üres. Köszi a szülinapi gratulaciot. Tied mikor is van pontosan? A meseerdöben, olyan dolgok vannak mint pl. kis gookard palya, lehet hogy hülyen irtam, akkor, minden meseböl egy jelenet megepitve, pl. holleanyo egy hazikobol razza a parnat, ez az egesz fabol, ha jol emleksze. Van kajalda is. Akkor olyan is volt,hogy hajoba fent beültel es az egesz a vizbe lecsuszott. A levegöben megy egy vonat, de azert nem olyan magasan. Van kis allatkert resze is, ahol etetni lehet az allatokat, szoval tigrisek nincsenek:-). Biztos tetszene a gyerekeknek. Mi sem csinalunk semmi különöst hetvegen, valahova elmegyünk majd setalni velük, alt. Laxenburgba, ez egy kastely, nagy parkkal es toval. Na puszi.
 
 


Szia Szilvia!
Nem értem eddig a L betű alatt fennt volt az albumunk.Amire mondod,hogy üres /Letti+családja/az nem a miénk.Nézzd meg ugyanitt csak ne menj rá az L betűre hanem azon az oldalon ahol a betűt kell kiválasztanod,alatta van olyan,hogy a legfrissebb albumok és az alatt meg egy olyan,hogy a 10 leglátogatottabb album,az között ott van,hogy Letícia 2002.05.20-án született,na az a miénk.Ha elnem tűnik,nem értem miért nincs az L betű alatt.
Szuper lehet az a Mese város,biztos hamarosan elmegyünk megnézzni,a gyerekek tuti,hogy élveznék!
Felétek is ilyen csúnya idő van?Itt tegnap esett az eső egész nap,ma is esőre áll az idő,utálom.Pedig délután valamerre elkéne menni csavizni.
Szióka
 
 


Szia Edina! Nalunk tegnap nem volt csunya idö, de most estere csak ugy szakad az esö. Tegnap jot setaltunk, ma nem volt kedvem sehova menni. Delelött voltam a shoppingban tesomnak vettem szülinapi ajandekot. Egyebkent megneztem a kepeiteket senki sem ismerös. Teged sem es a keresztmamat sem lattam soha. Nagyon aranyos a kislanyod, szegenyket sajnaltam a szeme miatt, de hal isten mulando dolog. Hetvegen lehet elmegyünk mi is allatkertbe, remelem jo idö lesz. Puszi.
 
 


Szia Szilvia!
Nálunk már megint esik,bár napközben szép idő volt.Tavaszi nagytakarítást csináltam,délután ötre végeztem,azt hittem már sose végzek!Egyébként húsvét előtt szoktam,csak festetni akarok májusban,azt gondoltam várok addig,de már nem bírtam magammal.Meghát holnap megyek a virágokért,és nem bírtam volna a koszos ablakokba kirakni.Na de túl vagyok rajta!
Nagyon bízom benne,hogy valóban visszhúzódik a Lettike értágulata.Szerencsére nem zavarja mert születésétől ott van.Mi meg már észresem vesszük.Csak a buta emberek a megjegyzéseiktől kimélnének meg! Képzeld volt már olyan idős nő is aki azt feltételezte,hogy az a valami a szeme alatt veréstől van.A boltban mögöttem mondta egy másik nőnek,de úgy,hogy én is halljam.Gondolhatod nem bírtam ki,hogy elne küldjem a fenébe.Sajnos nem ő az egyedüli,naponta találkozunk ilyenekkel.De nagyon sokan megállítanak,hogy képzeljem az ő lányának,unokájának stb is van ilyen.Óváron kapásból tudok húsz olyan gyereket akinek van,vagy már felszivdott.De a Lettinél ugye nagyon feltűnő helyen van,igaz már húzodik vissza.
Mi meg lehet kimegyünk a Mese városba.Milyen gyakran szoktatok hazajönni?Bettina tudd magyarul?Nekem van egy húgom Bécsbe igaz ő ott született,de apám nem volt képes megtanítani magyarul.Mennem kell ébredezik a Letti!Nálatok is ilyen jó alvók a gyerekek?
Szióka
 
 


Szia Edina! Na de jo,hogy elmentek. Kivancsi leszek mit meselsz majd rola. Remelem tetszeni fog. Mennyire lehet a Letti mellett dolgozni,hogy meg ablakokat is tudtal pucolni? Nagyon ügyi vagy. En mindig egyet- egyet pucolok, most meg a gyerek szobai van hatra. Mindegyik gyerek tud magyarul, vagyis a Marco meg nem beszel, de remelem ö is fog. Söt Manfred nagy banatara jobban tud magyarul, mint nemetül, de hat en vagyok velük többet. 1 honapban egyszer tuti hogy haza jövünk. Most legközelebb jövö het kedden keszülök, mert fogaszatra jarok eppen es tömeseket csereltetek. Ami a gyerekek alvasat illeti, a Marco is megebred egyszer ejjfel elött. Na megyek. Puszi.
 
 


Szia Szilvia!
Apázott a kicsi lány amíg én takarítottam.Másképpen neki se álltam volna!
Az nagyon jó,hogy tudnak magyarul a gyerekek.
A Letti még 3-szor ébred meg éjszakánként.Lehet az a baj,hogy sokáig szopizott /17 hónapos koráig/ és addig éjjelente 5-6-szor ébredt meg szopizni,valószínű ,hogy annyira hozzászokott,hogy már csak megszokásból ébred fel.De nem bánnám már ha leszokna róla!Nem is tudom mikor aludtam már át egy éjszakát!?Bár ehhez is hozzálehet szokni szerintem.
Egész délután az Alexal matekoztunk.Durva! Ha jól emlékszem mi harmadikba nem tanultunk még kerület,terület számításokat.Igen nehezen megy neki.De megjött a húgom azt átvette a magyarázást,és valami ragadt is rá.Nagyon sokat kell tanulniuk,az első félévbe volt olyan hónap,hogy minden nap bekellett magolniuk egy 4-5 mondatos nyelvtan szabályt.Hát nem könnyű.
Ha hazajöttök és van kedvetek meg időtök nyugodtan gyertek ám el.Örülnék neki!
Szióka
 
 


Szia Edina! Nagyon köszönjük a meghivast, aranyos vagy. Most tenyleg csak a fogaszat miatt ruccanok haza, de ha legközelebb otthon maradunk par napot akkor tenyleg talalkozhatnank. Na ma en is megpucoltam az utolso ablakomat, büszke vagyok magamra. Amugy ma nalunk nagyon jo idö volt. 26 fokot mutatott a hömerö es vettünk egy homokozot a gyerekeknek az erkelyre, meg hozza nem volt draga szerintem 30 euro. Na mentek a mesevarosba mar biztos? Puszi.
 
 


Szia Szilvia!
Hát lehet elkell halasztanunk a mesevárosi kirándulást,mert hétvégén jönnek haza nagynénémék Svédországból,és valahogy muszáj összehoznunk egy találkát velük.Jövő hétvégén meg május elseje.Valószínű,hogy majd csak két hét múlva tudunk elmenni.
Gyönyörű idő volt itt is 20-24 fok.A gyerekek igen élvezik,egész nap kinnt lehetnek az udvaron.
Tényleg nem volt vészes a homokozó,a Marco biztos élvezte.
Írtam a babanet szerkesztőinek,hogy valami nem stimmel az albumunkkal,mint kiderült én csesztem el valamit de kijavították a hibát.
Szióka
 
 


Szia Edina! Nalunk is nagyon jo idö volt egesz heten, egeszen tegnap estig, akkor el kezdett esni. Nagyon gondolkodtunk rajta,hogy elmenjünk-e az allatkertbe, mert egesz nap logott az esö laba. Elmentünk hat a tengerek hazaba, mert az ugyebar nem kint van, de egyszerüen nem talaltunk parkolot. Becs szörnyü ilyen szempontbol, de tenyleg. Aztan megis kikötöttünk az allatkertben es jobb is, mert kivigyorodott a nap. Olyan jo volt. Videoztunk is. Ez nalunk nagy szo, mert altalaban elfelejtjük vinni. Nalatok hogy telt? Puszi.
 
 


Szia Szilvia!
Hát nálunk nem valami jól.Igaz,hogy az idő se volt jó,de a Lettike péntek este belázasodott.Hihetetlen, a Letti szerencsére ritkán beteg de akkor tuti,hogy hétvégén.Valószínű,hogy a fogától,mert se nem köhög se nem náthás,igaz ma már nem is volt láza.
Amúgy a nagyfiam szülinapját tartottuk,ma 9 éves!Hát ezt el kell mesélnem,hogy,hogy jártam.A múltkor írtam,hogy vettem 80 muskátli palántát meg egy csomó sziklakerti növényt.Csötörtökön neki álltam meglocsolni őket.Közbe meg-megcsapott valami gázolaj szag.Mire rájöttem,hogy honnan ered már késő volt,mert végeztem a locsolással.Az öntözőkannám bűzlöt,kiderült,hogy a drága jó apósom az öntözőkannámba gázolajat öntött!Most mondd meg normális az ilyen!!!!!!???????Szerintem nem! De legalább szólt volna nem?Annyira ideges voltam,hogy csütörtökön vagyis már pénteken hajnali 3-ig nem tudtam elaludni.Telefonon lecsesztem,de holnap mikor jönn tuti,hogy kiosztom.A mai napig nem tértem magamhoz,főleg,hogy mit dolgoztam vele.De ha szól akkor veszek egy új kannát azt kész.Így is vehettem de valószínű a virágaimnak is annyi.De akkor az apósom meneküljön előlem!Bár bízom benne,hogy csak nem lesz bajuk,4 napja volt és még mindig olyan szépek amilyenek voltak.Ne reménykedjek mi?
Na most megint jól felidegesítettem magam.
Szióka
 
 


Szia Edina! Megjöttem Ovarrol, hat en is kiakadtam ma. Az orvos ra akart beszelni,hogy most kontroll legyen, ne tömes csere, persze nem mentem bele, mert nekem nagyon nehez megoldani az odautazast es bebiszittert, meg mindent. Olyan sokara kerülrt ram a sor,hogy közben büntetöcsekket is kapott az autom. Közben meg az apammal voltak gondjaim es igy tovabb. Olyan jo lenne,ha hetvegen jo idö lenne, akkor hazamegyünk majus 1-re. Hogy vannak a viragok? Puszi.
 
 


Szia Szilvia!
A virágaim jól vannak,bár némelyik levelén felfedezek egy-két oda nem illő foltot.Remélem megmaradnak!
Sokat nem tudok írni,mert a gyerekek még nem alszanak,a Letti itt hisztizik mellettem mert leraktam mivel elnyomott valamit a gépen és már másodszor állok neki írni.Nagyon hisztis mostanába!
Május 1-jén mi valamerre elmegyünk mert a parki tömegnyomort utálom.Győrbe vagy Balatonra készülünk,de az időn is sok múlik.
Megyek mert már nem bírnak magukkal a csemetéim.
Szióka
 
 


Szia Szilvia!
Hogy telt a május 1-je?Itthon voltatok?
Mi Győrbe voltunk,de bőrig áztunk.Ez a mi formánk!Mikor elindultunk gyönyörű idő volt,ahogy Győrbe értünk elkezdett esni,és mikor az állatkertbe voltunk rázendített mintha dézsából öntötték volna.Még szerencse,hogy volt ruha árus és a Lettinek vettünk gyorsan egy nadrágot meg pólót,mert biztos nagyon megfázott volna.Este kimentünk a parkba rengetegen voltak,és jó volt a zene is a Ladánybene 27 játszott.
A virágaim szerintem megmaradnak,szerencsére.
Szióka
 
 


Szia Edina! Igen otthon voltunk, de mint mindig nagyon be volt osztva sajnos az idöm. Mindenesetre meg nem tudom mikor, lehet hogy nyaron, de szeretnek veletek talalkozni. Amugy kimentünk a parkba mar reggel, de 10 utan hazajöttünk, mert a Marko almos volt. Az idö gyönyörü volt, es rengeteg ember. Gondolom kesöbb sem volt maskepp. Amikor jöttem Janossomorja felöl 4 ora körül, akkor vonult, egy nagyon fekete felhö tömeg Györ fele. Valoszinü ezt kaptatok. Este meg ünnepeltük a tesom es meg az en szülinapomat apuekkal. Lipotra akartunk az orhideaba menni, de eppen sulynyomo verseny volt, azert ott maradtunk. Azert jo volt. Puszi.
 
 


Szia Szilvia!
Hát ma egész nap esik az eső.Utálatos idő van.Hétvégén kiakartunk menni a mesevárosba,de tuti megint elmarad,ha csak nem lesz szép idő hétvégén.
A parki május elsejét én pont a rengeteg ember miatt nem szeretem,egyszerűen nem lehet kisgyerekekkel normálisan közlekedni,de igaz Győr se volt nyugisabb.De Győr még mindig jobb mert több helyen van rendezvény,és megoszlik a tömeg.
Ha gondoljátok bármikor eljöhettek hozzánk,csak előtte jelez,azt elküldöm a címedre a mobilom számát,nehogy feleslegesen gyertek,mert elég sokat vagyunk úton.
Szióka
 
 


Szia Edina! Na vegre megjöttünk. Debrecenbe voltunk, azt hiszem ezt irtam. Hat mit mondjak, ahhoz kepest,hogy grand hotelnek volt nevezve az arany bika, nem ajanlom senkinek. Lehet,hogy regen megkapta ezt a nevet, de gondozni is kene. Mondjuk olcsonak nem volt olcso abszolut. Kepzeld lefoglaltam egy szallast Bibioneban, elvileg Balcsira voltunk bejelentkezve, de aztan kitalaltuk hirtelen,hogy inkabb olaszo. Remelem ott mar nem fogunk csalodni. Irj, mi van veletek? Ti mit terveztek nyarra? Puszi.
 
 


Szia Szilvia!
Nem írtad,hogy mentek Debrecenbe!
Tényleg láttad itthon a Minerva Hotelt mostanába.Igen jól megcsinálták,már nagyon ráfért.Mi nyáron sajna nem nagyon tudunk 2 napnál tovább sehova elmenni a bolt miatt.Pedig nagyon ránk férne,de a párom nem bízza senkire az üzletet.Tényleg te kutya ügybe,hogy állsz? Nem tudsz véletlenül valakit aki mops-ot tenyészt!A páromnak szeretnék szülinapjára venni.
A gyerekek,hogy vannak?

Szióka
 
 


Szia Edina! Igen lattam a Minervat,hat tenyleg nem artott, nem lett rossz ugye? Bocs,hogy nem irtam,hogy megyünk Debrecenbe, ezt az ajandekot meg karacsonyra kaptuk üdülesi csekk formajaban. Ha legközelebb megyek valahova, elötte egy odavalosi topicban fogok erdeklödni. A kutyakat sajna nem nagyon ismerem es nem is ismerek senkit, ugy hogy nem tudok segiteni. A gyerekek köszi meg vannak, örült taknyosak. Mindig ugy hozom haza öket Ovarrol,hogy meg vannak fazva, en ezt nem ertem. Milyen üzletetek van? Puszi.
 
 


Szia Szilvia!
Szerintem is jól megcsinálták a Minervát.
Az autópályán ahogy jössz be Ausztriából a Mol kút mögött van egy nonstop büfénk.Meg a Báger büfé amelyik a kanyarba van,most van felújítás ill.átalakítás alatt,de júniustól ki lesz adva bérbe.Már megvan a bérlő, remélem jól fogják csinálni!Ja azt nálunk kinnt a pályán júniustól szeptemberig van káosz,ezért nekünk a nyári nyaralás sajna ki van lőve.
A Lettike is tiszta náthás.Ez a hülye idő is ám,nem tudom,hogy öltöztessem egyik pillanatba meglehet kukulni olyan meleg van a másikba meg fázik az ember.Tegnap is levettem a pulcsiját,5 perc múlva rá adtam mert elbújt a nap és már hideg volt.Igazán lehetne már szép tavaszi idő!
Szióka
 
 


Szia Edina! Nalunk is napok ota esik, na nem folyamatosan, de arra eleg,hogy ne tudjal setalni menni, vagy a jatszoterre, mert minden csurom viz. Szoval ti ilyen vallalkozok vagytok, jol van. Csak akkor inkabb egy teli nyaralasban kell gondolkodnotok ugye? Ma egesz nap szinte egyedül voltam a gyerekekkel, mert a Manfred focicsapatanak(azt irtam,hogy 9 evesek edzöje ugye?) , egesz nap meccse volt. Utalom ilyenkor,hogy meg vasarnap is alig talalkozunk, de hat mit csinaljak. Puszi.
 
 


Szia Szilvia!
Már tavaly gondolkodtunk a téli nyaraláson,csak most korábban kell neki állnunk foglalkozni a gondolattal,hogy időnk is maradjon megvalósitani.
Nem írtad még,hogy a Manfred edző,ráadásul pont 9 évesekkel foglalkozik.A fiam korosztálya kár,hogy nem közelebb vagyunk egymáshoz,mert tuti beszervezném hozzá az Alexot.Imád focizni,és az alkata is pont jó.
Hát tényleg nem könnyű,hogy vasárnap sincs otthon.De miért nem menntek ki vele a pályára?
Ha mi nem tartanánk sokszor a Gáborral akkor mi is keveset láttnánk belőle,annyiból jó nekünk,hogy kötetlen munkaideje van,bár sokszor mondom neki,hogy jobb lenne ha fix munkaideje lenne és akkor az ember tudna előre tervezni,hogy pl: jövő héten 2 napra valahova eltudunk menni.De sajna nem,mert nekünk a forgalomhoz kell igazodnunk.Hétvégén is kinnt voltunk Hegyesbe a mamánál alig,hogy kiértünk már csörgött is a telefonja,hogy elfogyott egy rakás áru,mert folyamatosan buszuk volt.De hát a másik oldalról viszont örülnöm kell neki,mert ebből élünk.
Délben a Gábor szokta lerakni a Lettit aludni/mert elcseszte!Mikor pici volt állandóan a hasára rakta,úgy altatta el,csak most már elég nagy a kislány az én hasamra nem fér már rá,csak az ő hasára,így kénytelen ő altatni.KépKépKép/Ja szóval azt akartam kihozzni ebből,hogy mikor altat akkor is 2 percenként csörög az a hülye telefon.De hát ez van!
Rettenetes szél volt itt ma,szegény Lettit majdnem elfújta,de ő egyfolytában kinnt lett volna az udvaron.
Szióka
 
 


Szia Edina! Ami a focit erinti tenyleg kar,hogy lakunk közelebb. Nalunk ovaron nincsen valamilyen lehetöseg arra,hogy valamit sportoljon. Mindenkeppen focira szeretned vagy karate vagy judo barmi jo lenne? Hat igen olyan nehez eldönteni, kinek mihez van tehetsege. Nem tudom,hogy irtam-e, de pl. voltam a Bettinaval nem olyan regen zongora oran, hat mondanom sem kell, nem volt bizalma a nöhöz. Pedig aranyos volt, es a zongorazni is akart, a maga modjan. Egyebkent Mödling is egy rettenetes szelközpont. Ugy utalom, ma delbe meg gyalog akartam elindulni erte az oviba, de inkabb a Manfred hozta el autoval, ami jobb is, mert olyan vihar lett. Kepzeld betörtek itt a közelünkbe levö volksbankba, mar masodszor rövid idön belül. Allitolag a betörö magyar akcentussal beszel. Jo mi? Na megyek. Puszi.
 
 


Szia Szilvia!
A focit szereti meg a boxot.Az most nagy divat lett,de különben nem rossz sport,már kapott boxzsákot meg kesztyűt,de ő állandóan az apját püfölné,aminek az esetek 90%-ában bőgés a vége.
Hát én zenei téren nem próbálkoztam az Alexal,de szerintem kedve se lenne,nem egy elülős típus.Inkább túl aktív,rendeteg energiája van.Na meg hát zenei érzéket egyikünktől se örökölt az tuti.
Itt ma gyönyörű idő volt,nem fújt a szél.
Hétvégén lesz a lovardába lovas verseny oda szeretném kivinni a gyerekeket,de megint esőt ígérnek hétvégére.Már nagyon utálom,hogy hetek óta csak esik hétvégén.A sok esőtől a fű is olyan gyorsan nő,hogy lassan már hetente kétszer lehetne nyírni.
Jut eszembe kipróbáltad a Sinupret drazsét? Letti most náthás azt Sinupret szirupot adok neki.Ize nem valami jó,de üditővel beveszi.
Szióka
 
 


Szia Edina! Itt is gyönyörü idö volt. Meg este 8-kor is ragyogott a nap. Kint voltunk a jatszin is, söt meg utana elmentem a Manfreddal futni. Nagyon büszke vagyok magamra, nem mintha sokat futottam volna, mert csak 12 percet, de több mint a semmi. Nem probaltam meg a sinupret drazse, ez az, amit egyszer ajanlottal ugye? Hetvegen itt is 15 fokkal hidegebb lesz, en is nagyon utalom,hogy pont hetvegen mire mennenk valahova. Tenyleg a meseerdöben meg nem voltatok ugye? Vagy mar csak en nem emlekszem. Na szia. Puszi.
 
 


Szia Szilvia!
Nem voltunk még a meseerdőben.Én is elkezdtem a húgommal sportolni,futógépen szobabringán,stb de 5 perc után már minden bajom van.Igen elszoktam én az efféle mozgástól pedig muszáj mert nagyon elvagyok tunyulva meg hát egy 10 kg-ot simán lekéne adnom,de nem könnyű.Pedig én mindig olyan voltam mint egy giliszta.
Na megjött megint a szuper esős idő,utálom!Este bográcsozni akartunk de ahogy látom nem lesz belőle semmi.
Szióka
 
 


Szia Edina! Azert irok csak most, mert megis hazamentem hetvegere, vagyis szombaton mar haza is jöttem, mert ma termalba mentünk, itt ismerösökkel. Mar megint tiszta nathas vagyok, de azert elmentünk. Amugy mar nagyon kezdem unom,hogy rajtam van mindig a takonykor. Szoval te is sportolni szeretnel. En persze azota sem voltam futni. Söt Apunal megszegtem a dietam, mert loptam a cseresznyes retesböl. Miert vagyok en ilyen gyenge? Te amugy edesszaju vagy? Az egesz nap egy tiszta hülye, egyszer esik, aztan süt, aztan ujra esik. Ti mit csinaltatok ma? Puszi.
 
 


Szia Szilvia!

Az igazat megvallva már 1 hete én se voltam kinnt sportolni,de nagyon nem is hiányzik,csak hát maguktól nem fognak legurulni a feles kilóim,sajna.Hát a diétával én még csak köszönő viszonyba se vagyok,mivel imádok enni.Az imént is egy sütit ettem,este 11-kor nem rossz mi?De sportolni szeretnék csak hát napközben nem nagyon van időm,este meg 11 körül alszik el a kislány,olyankor meg nekem nincs már kedvem.Szóval erről ennyit.
Délután szerződéseket írtam.Sehol nem voltunk,iszonyú milyen szél volt,még jeges eső is esett.Szegény Alexba megint volt kullancs.A tél végén kinnt voltunk hóvirágot szedni,este mikor haza jöttünk átvizsgáltam magunkat,bennem kettő,Aliba egy,meg a Lettikébe is volt egy.Most pedig erdő közelébe se voltunk azt mégis az Alex összeszedett egyet.Rengeteg van mostanában erre
felé.
Szióka
 
 


Szia Edina! Be vagytok oltva kullancsellen? En lattam a dokinal egy kullancsterkepet, hat mit mondjak, pont ezen a környeken rengeteg. A multkor meg hallottam a radioban,hogy a csehek, alig mennek el magukat beoltatni es rengeteg esetet kell a korhazban kezelni emiatt. Na jo nem okoskodok annyit. Puszi.
 
 


Szia Szilvia!
Nem vagyunk beoltva,de most már nagyon fontolgatom,mivel tényleg/erről meg is győződtünk/rengeteg van.Bennem utoljára vagy 15 éve volt,és Alit is elkerülték eddig,nem nagyon járunk erdőbe meg ilyen helyekre azt,azt hittem nem vagyunk ezen a téren veszélyben,de tévedtem,mert rosszul tudtam,hogy csak erdőben, erdős részen van kullancs.A fenét a városban is előfordul.Most várok 2 hetet azt ha nem lesz /de remélem nem lesz/ következménye beoltatom magunkat.
3 hét azt vége a sulinak,már előre tudom mennyit fog unatkozni az Ali.Valamit ki kéne találnom neki,de mit?Emlékszem mikor én voltam ennyi idős,volt a sulinkban olyan,hogy belehetett menni reggel azt egész délelőt tök jó programok voltak.Kár,hogy már nincs ilyen.
Szióka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: