Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Óbudai, esetleg Aquincumi kismamákat keresek, tapasztalatcsere céljából!
Alma
(21+2)
 
 


Szia Alma! bocs Te az az Alma vagy aki most várja a babóját és a Margitba fog szülni? utimi vagyok a Margitos topicról .Mi a Duna mellett lakunk a monostori úton.
üdv timi
 
 


Sziasztok! Pár napja nézegetem a Társalgót és szeretnék megismerkedni én is mamákkal-babákkal. Nyitottam egy Új témát de nem jelentkezett még senki.Bocsánat a betolakosásért de nagyon nehéz másképp bekerülni a rendszerbe.Én is a Margitban szültem 2002.-ben Viki nevű kislányomat és megvoltam elégedve az orvossal is és a hellyel is.Ha szeretnétek beszélgetni (Alma,Timi)szívesen leveleznék én is. Mi egyébként Békáson lakunk. Erika
 
 

 
 

Sziasztok!

Mit szóltok ehhez a gyönyörü Tavaszhoz???

Utimi, Én vagyok az az Alma, csak a védönönél járva láttam, hogy van vagy
10-15 kismamája, és gondoltam egy nagyot....
Te hova jársz védönököz, a lakótelepre?
Én a Nemes Erikához járok! Pont tegnap reggel voltam nála! Mi a Vizimolnár utcában lakunk a lakótelepen!

Erika! ne keseredj el, én ezt a topikot már több hete nyitottam és már csak véletlenül néztem be, és tessék....
Örülök, hogy írtál!
Mi a Margit Kórházas Topikon levelezünk egymással, ha van kedved?, lehet, hogy van ott olyan kismama, akivel együtt szültél a Margitban!!!-Nézz be oda is!
Én 29 éves vagyok és most várjuk az elsö babánkat! Kisfiunkat-mert ezt, már tudjuk!!!!

Puszi nektek,
Alma
(23+3)
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy végre van Aquincum topik is! Mi pár hónapja költöztünk a lakótelepre (Amfiteátrum utca) és még nincs olyan sok ismerősünk itt a környéken. Az én fiam már kicsit nagyobb, 3,5 éves. Ezért is érdekelnének a környékbeli óvodák, különösen a Kanóc utcai. Ha tudtok vagy hallottatok róla valamit (akár ismerősöktől is), örülnék, ha megírnátok. A helyi gyerekorvosok is érdekelnének - ti kit ajánlanátok? Erika, szerintem érdemes körülnézni a békási topikban is, ott viszonylag nagy "élet" van (legalábbis amikor utoljára néztem).

Móni
 
 


Sziasztok!

Újabban rikán látogatom a Babanetet, így kerülhette el a figyelmemet ez az új topik.

Szóval sziasztok!
Mi a Varsa utcában lakunk és gyakran járunk a Máltára játszani fiainkkal, akik majdnem 3, ill majdnem 1 évesek.

Egy igen fontos és sürgős kérdés. Ha valamelyikőtöket érdekli egy babás bolt vezetői, eladói státusza, akkor kiáltsatok egy nagyot!
A boltban szoptatási segédeszközöket, légzésfigyelőket és egyéb egészségügyi baba-biztonsági termékeket lehet vásárolni és bérelni. A bolt május elején nyílik. A lelkesedőknek kicsit érteni kell a számítógéphez és a szoptatáshoz is. Az utóbbihoz felkészülési anyagot szívesen biztosítunk.
Ha csak az ismerősi körben tudnátok valakit, az is teljesen jó lenne. Ha a környéken lakik, akkor kényelmesebben tudja megoldani az ideérést, hazaérést is az az illető, aki végülis segítene nekünk.

Örülök, hogy felleltetek Benneteket! KépKépKép

Jó éjszakát és napsütéses holnapot Nektek!

Snoopy

KépKép
 
 


Sziasztok!

Snoopy! Mi is szoktunk járni a Máltaira. Lehet, hogy látásból ismerjük egymást? Hogy hívják a gyerkőceidet?

Móni
 
 


Szia Móni!

Zsombi a nagy és Prücsi (Levente)a kicsi.
Sajnos az óvodához nem tudok hozzászólni(még), gyermekorvosunk pedig nem a telepről van. Sok jót nem hallottam róluk, de részleteket nem tudok.
A Te fiadnak mi a neve? Lesz-e tesója?

Snoopy

KépKép
 
 


Szia Snoopy!

Prücsi... nagyon ismerősen hangzik! Az én fiam Marci (Márton), július végén lesz 4 éves. A kistesó szakmai okokból (konkrétan: egy doktori képzést kell még befejeznem)lett későbbre halasztva. De mindenképpen lesz majd, remélem 1-2 éven belül.
Közben megtudtam, hogy a Kanóc utcai oviba jövő héten lehet bemenni körülnézni, minden nap 10-12-ig. Zsombi megy szeptembertől oviba?

Móni
 
 


Sziasztok!
De örülök nektek!!!!!!!
Végre van aki itt lakik :-)
Mi a Vizimolnárban lakunk.

Gyermekorvos ügyileg kinek mi a tapasztalata? Ha nem ,,lakótelepi,, az sem gond!

Alma
(28+2)
 
 


Szia Alma!

Mi azelőtt Kaszásdűlőn laktunk és egyelőre oda járunk vissza Dr. Németh Erzsébethez. Eddig meg voltunk vele elégedve. Van ott egy másik gyerekorvos is, Trásy Gábor. Ha jól tudom, ő homeopátiával is foglalkozik.
Snoopy! Jársz még néha errefelé? :-)

Móni
 
 


Sziasztok!

Igen, járok erre! Épp most. Kép

Igen, Zsombi eddig bölcsis volt, de mivel máj 30-án betölti a 3 évet, ősszel átigazol oviba. Mi inkább a Vitorlát szeretnénk. De az sem kizárt, hogy a Kanóc lesz a befutó.

Prüccsel ma körülnéztünk a bölcsinél, de még berendezés nincs benn, így nem mentünk be.

No csáááááááááááá!
Snoopy

KépKép
 
 


Sziasztok!
Itt lakom a lakótelepen, kisfiam nemsokára három éves lesz, szeptemberben oviba megy. Ma három ovit látogattunk végig férjemmel (Kanóc, Vitorla, Dósa). A Vitorlában úgy csináltak, mintha elriasztani szeretnék az embert attól, hogy beirassa gyermekét, a másik két hely tetszett.
Nekünk itt van a telepen a gyermekorvosunk,de nem ajánlanám jó szívvel senkinek, mindig az az érzésem vele kapcsolatban, hogy mindenkinek azt mondja, amit hallani akar.
Jó éjszakát!
Dati

Kép Kép Kép
 
 


SZIASZTOK!
Datolya, megírnád ki a gyermekorvos, hogy képben legyek alma@mail.gatesgroup.hu a címem, ha ide nem akarod!

Még nem döntöttünk, mert van idö rá, de lehet, hogy akkor Kaszásra megyünk, az sincs messze.
Onnan kijön a doki ha hívjuk?-persze megháláljuk...

Szép AnyákNapját Mindenkinek!
Alma
 
 


Sziasztok!
Alma! Hogy kijönne-e ide az orvos, azt nem tudom, eddig még (szerencsére) nem kerültünk ilyen helyzetbe. Az viszont megtörtént, hogy amikor a fiam egy oltári nagyot esett az uszodában és berohantam vele a rendelőbe, a dr. Trásy (aki nem is a mi orvosunk és akkor éppen nem is volt rendelési ideje) szó nélkül ellátta. Még pénzt sem fogadott el.
Dati! Érdekes, a Vitorlában nekem is ugyanez volt
a benyomásom...
Móni
 
 


Sziasztok!
Elöször is köszönöm az infókat gyermekorvos ügyileg!

Nem tud valamelyikötök a légzésfigyelökkel kapcsolatban tanácsot adni? Mi a Madarász utcait olvastuk, hogy hüde-nagyon jó, de annyi féle van... Elsö babánál meg tapasztalat hiányában elég nehéz választani...

és az újság:
Ma voltunk UH-n a (30.heti-n) és minden rendben van, a kicsink nagyon aranyos volt, megint megmutatta mindenét.
Nem is olyan kicsi 1461 gr, és a dokink szerint ez azt jelenti, hogy 3 kg fölötti baba lesz....
...csak meg akartam osztani velek is...

Sziasztok,
Alma
 
 


Sziasztok!
Alma, gratulálok a babához, örülök, hogy minden rendben van. Mi már kétféle légzésfigyelőt is kipróbáltunk, az elsőnek a nevére sem emlékszem, maga volt a pokol. Hazajöttünk a kórházból és 24 óra alatt 15-ször riasztott. Ebből az utolsó ötöt úgy, hogy ott ültem az egyenletesen és megfelelő gyakorisággal szuszogó gyermekem mózeskosara fölött és nagyon nem értettem miért riaszt. Ezután a készüléket visszavittük a Minimanóba (ahol vettük), de "sajnos" csak BabySense típusúra tudták becserélni. Ez utóbbival meg voltunk elégedve, soha nem adott téves riasztást, a hangja jó erős és az elemek is elég sokáig kitartanak. Úgy tudom a Madarász utcai is ez a típus. A múltkor amikor a védőnőnél jártam láttam egy hírdetést, amin egy lakótelepi cég (azt hiszem Tiva-Med a neve) ajánl babagondozási termékeket, lehet, hogy érdemes náluk is megpróbálni.

Móni beirattátok valamelyik oviba Marcit?

Június végén születik második fiúnk, ha van valakinek valami jó neve, akkor segítséééég! Mi még nem találtunk a férjemmel, olyat ami mindkettőnknek tetszene, pedig már párszor átlapoztuk az utónévkönyvet. Lehet, hogy valami elkerülte a figyelmünket?!

Sziasztok,
Dati

Kép Kép Kép
 
 


Sziasztok!
Kép Datolya!
Köszi a segítséget!
A neveket illetöen nálunk is volt kavarodás rendesen, nekünk is fiúnk lesz Július közepén, a neve MÁTÉ lesz, (a tudomány mai állása szerint! )
Volt sok-sok variáció, nekem is más tetszett, a férjemnek is..., de azért írok neked ide néhányat hátha segít: Bence-sajnos sok van mostanában, de nekem tetszik, Balázs, Ádám, Soma-ez Anyukám kedvence, a párom meg mindig azzal jött, hogy az ,,ismert,, Soma az ugye nö és nem pasi... Martin, Patrik, Dominik, Leó, Zénó, Tamás-a férjem is így hívják, ezért a fiúnk nem lesz az...
hát ennyi hirtelen.
Ízlések és pofonok, de ki tudja lehet, hogy van köztük olyan ami tetzsik mindkettötöknek.

Jó babavárást!!!
Alma
 
 


Sziasztok!

Alma!
A Madarászas az tuti nyerő. Mindkét gyermekünk alatt az volt.
Egyébként a Tiva-Med mi vagyunk. Természetesen csak minőségileg megfelelő dolgok kerülhetnek ki tőlünk. Érdemes körülnézni a honlapunkon:
www.tiva-med.hu

Szeretettel látunk mindenkit! Kép

Jó babavárást!

Snoopy

KépKép
 
 


Sziasztok!

Alma!
Köszönöm az ötleteket a fiúnevekkel kapcsolatban. Sajnos még mindig nem sikerült választanunk. Remélem név előbb lesz, mint ahogy megszületik gyermekünk!

Lenne kedvetek egy Dunaparti sétához? Persze csak ha nem szakad, villámlik és dörög, mint most!

Jó éjszakát!
Dati

Kép Kép Kép
 
 


Szisztok!
Közben június lett, szégyenlem is magam : - (
hogy ilyen rég jártam erre!

Dunapart? Mi szinte minden hétvégén lemegyünk, ha mást nem ebédelni...
Összefuthatnánk ha van kedv, idö, napsütés...
Egyeztessünk?!

alma@mail.gatesgroup.hu
Alma
(34+1)
 
 


Sziasztok!
Alma, melyik a kedvenc helyetek a Dunaparton? Mi szeretünk a golyóshoz járni, ott kisfiúnk is le tudja kötni magát.
Azt hiszem kicsit el kell halasztanunk a sétát, mert 10-én megszületett második fiúnk is, kicsit korábban a tervezettnél.
További jó pocakosodást!
Dati

Kép Kép Kép
 
 


Sziasztok!

Lehet randizni a Dunaparton. Mondjuk vasárnap délelőtt?

Dati!
Gratulálok a babához! Ugye, minden rendben? Megkérdezhetem, hogy végülis melyik nevet választottátok? Kép

Jó éjszakát mindenkinek!
Snoopy

KépKép
 
 


Sziasztok!

Datolya!
Gratulálok a kisfiadhoz!!!!! :-)
Sok puszi a kis talpára! -imádom azokat a kicsi palpacskákat :-) Ha majd erre jársz részletes beszámolót várok ám, már ha Te is úgy gondolod, akár a Dunaparti Golyósnál...
Igen, igen és hogy is hívják????

Snoopy!
Most vasárnap van, de már este!
Esetleg, ha erre jársz addig akkor a jövö héten dunapart?

Bejelentkeztünk a Madarász utcába, vagyis hívta a férjem öket és elmegyünk a tanfolyamukra, aztán megyünk veszünk egy légzésfigyelöt. Nektek van esetleg Madarászos jó áron?-mert érdekelne a dolog!
itt elérsz mindig:
alma@mail.gatesgroup.hu

Puszi
Alma
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratulációkat! Sajnos erről a vasárnapról már lemaradtunk, de a következő jó lehet.
Kicsi fiúnknak Ákos lett a neve (ez a név már előző fiúnknál is ott volt tartalékként).
Alma, szívesen írok beszámolót, ha leírod, mire vagy leginkább kíváncsi, azt a részt fogom bővebben kifejteni (nehogy valakit elriasszak szószátyárságommal, már így is azt hittem egyedül maradtam a topikban).

Mennyibe kerül egy tanfolyam a Madarász utcában?

Jó éjszakát!
Dati

Kép Kép Kép
 
 


Sziasztok!

Datolya, engem mint elsö-szülöt minden érdekel, de írj az e-mailemre ha gondolod!
Hogy vagytok???

A tanfolyam 1 300 Ft,-/család, a légzésfigyelô 45 000 Ft,-Babysense II., de megtudtam az I és a II. között a design a különbség...

Puszi
Alma
 
 


Sziasztok!

Holnap vasárnap, de ha senki nincs itt megint löttek a találkának!!!

:-(
Pusz,
Alma
 
 


Kismamák figyelem!!!

A gyesről, gyedről a munka világába visszatérőket nem szívesen alkalmazzák a munkáltatók, mert arra hivatkoznak, hogy kevés a munkatapasztalatuk, korábbi tudásuk elavult, illetőleg a kisgyerekek miatt arra lehet számítani, hogy a betegségek miatt gyakrabban fognak a munkahelytől távol maradni. Ez a réteg a munkaerőpiacon hátrányos helyzetbe kerül. A megyei (fővárosi) munkaügyi központok a probléma megoldása érdekében munkaerő-piaci képzéseket és munkaerő-piaci programokat indítanak.
Ősztől induló tanfolyamok pl:
irodavezető, virágkötő, ingatlanközvetítő,
személyügyi ügyintéző (új)!!!
Akár néhány hónap alatt OKJ-s bizonyítványt szerezhettek!!!

Javasolom, hogy keressétek meg a lakóhelyük szerinti munkaügyi központ kirendeltségét, mert nagyon megéri és a tanfolyamokat nem indítják el, ha nincs meg a létszám!!!
 


Sziasztok!
Kicsit visszaolvastam. Mi is itt lakunk. Dati,Snoopy, végül melyik oviba jártok? Mi maradtunk a körzetinél, a Vitorlába jár Sára. Egyelöre - a nyílt héttel ellentétben - nagyon tetszik.
 
 


Snoppy,
ma kicsit jobban körülnéztem az oviban, így rólatok már tudom,hogy valszeg mi van.
 
 


Sziasztok,
kihalt ez a topic?

Laga
 
 


Sziasztok!

Tud valaki a környéken ovistornát? Már szétnéztem néhány helyen, de olyat nem találtam, ahova kiscsoportosok is mehetnének.
Előre is köszönöm!
Dati

Kép Kép Kép
 
 


Dati,
mi Budakalászra járunk, de az oviban máshová is járnak. Azt hiszem, a csillaghegyi Katica művházban is van művészi torna.

De kérdés, hogy nektek mi a környéken? Kép
 
 


Köszi Solya,
nekünk mindkettő elérhető közelségben van. Budakalászon is művészi torna van?

Kép Kép Kép
 
 


Igen, ugyan a Cseppek házában, igy aztán nem tudom, mennyira gyógy, mint inkább művészi. Mi szeretjük.
 
 


Solya, köszi az információt. Közben találtam egy lehetőséget Újpesten, ami szintén nagyon közel van, kedden megyünk kipróbálni.

Kép Kép Kép
 
 


Datolya,
ha nem jött volna be az újpesti torna, a békási közösségi házban is indult ovis torna.
 
 


Sziasztok!

Édesanyám kiadja Óbudán azt a lakást, melyben felnőttünk, és legszebb éveinket töltöttük. Akit érdekel, itt a hirdetés szövege:

BUDÁN KIADÓ A MÁTYÁS HEGY LEGSZEBB RÉSZÉN EGY ZÖLDÖVEZETI, ELSŐ EMELETI, PANORÁMÁVAL RENDELKEZŐ LAKÁS. JÓ KÖZLEKEDÉSSEL, BEÉPÍTETT GARDRÓBSZEKRÉNYEKKEL, KAMRASZEKRÉNNYEL RENDELKEZIK, BÚTOROZOTT, VILÁGOS, CSENDES, NAGY KONYHÁS, KÉT SZOBÁS, PARKETTÁS, NAGY ERKÉLYES. IRODA MŰKÖDÖTT BENNE, CÉGEK ÉRDEKLŐDÉSÉT ÉS MAGÁNSZEMÉLYEKÉT IS VÁROM.
TEL: 30-285-1309

Képet tudok küldeni!!!!

Harangvirág


Eltelt egy év, és Te még mindig 20 kg-ot cipelsz 30 lépcsőfokon?
Lejárt a törvényben előírt határidő és Téged néhány lépcsőfok még mindig elválaszt a világtól?
Szeretnél egy olyan országban élni, ahol a választott vezetők betartják az általuk hozott törvényeket?
Ki szeretnéd fejezni szolidaritásodat a hátrányos helyzetűekkel és elesettekkel?
Ha igen, akkor várunk 2005. szeptember 20-án 16:00 órakor a Kossuth térre a Parlament elé, ahol ismét felemeljük szavunkat a
MAGYARORSZÁGI KÖZLEKEDÉS ÉS KÖZÉPÜLETEK AKADÁLYMENTESSÉGÉÉRT!
A demonstrációt a TAVASZ (Tegyünk A Világért! - Anyák Szövetsége) Egyesület szervezi, csatlakozott hozzá a Fehér Kereszt Gyermekvédő Alapítvány, a Habeas Corpus Munkacsoport, a Levegő Munkacsoport, a Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége, a NaNE Egyesület, a Terézvárosi Zöld Kör, a Városi Biciklizés Barátai, a Védegylet és a Zöld Fiatalok. Az eseményt támogatja a Humanista Mozgalom.
Médiatámogatónk a Civil Rádió és a www.tusarok.org
 
 


Sziasztok!

Tegnap írtam ebbe a topicba, de úgy látszik eltűnt, vagy meg sem érkezett, pedig tisztára olyan volt, mintha stimmelne (de az is lehet, hogy csak nagyon fáradt voltam).

Remélem jól vagytok! Alma, mi van veletek?
Tegnap egész éjjel nem aludtunk, hol az egyik, hol a másik fiam volt ébren, így kipróbálhattunk egy új, nem hormonális, de 100% - osan biztos fogamzásgátlási módszert.

Jó éjt!
Dati

Kép Kép Kép
 
 


Telnek a napok, a tavasz meg nem jön...

Más téren viszont vannak bíztató jelek. Kisebbik fiúnknak mégiscsak több foga lesz tíznél! Végre több hónapnyi nyűglődés és dudorodás után kibújt az egyik alsó szemfoga. Hurrá! Hurrá! Hurrá! Nagyobbik fiúnk, Szabi, benyalt egy izmos náthát, de szerencsére már gyógyul.

Találkoztam egy ismerős anyukával, aki majdnem kétéves és ötéves gyermekeinek keres olyan fogorvost, aki nem fúrással kezeli a lyukas fogakat, hanem ózonkezeléssel(???). Nem ismertek véletlenül ilyen fogorvost?

Jó éjt!
Dati

Kép Kép Kép
 
 


Sziasztok!

Megjött a tavasz!
Szabi Apával a Pilisben kirándul, Ákos itthon lábadozik, így mi sajnos itthon maradtunk. Sebaj, örökké ő sem lesz "beteg"!

Az éjszakáink már jobbak mióta este Szabi zárja be az ajtót. Így már csak pár percre kelünk, ha kelünk, megkeresni a KUTYUST és a TIGRIST. Egyszer hátha ez is elmúlik!

Dati

Kép Kép Kép
 
 


Sziasztok!

A tavasz megjött esővel együtt és megérkezett Szabi is Apával. Képzeljétek a Pilisben helyenként még akkora hó maradt, hogy Szabinak combközépig ért! Így minden ruhájából ami rajta volt csavarni lehetett a vizet, szerencsére volt náluk váltóruha és cipő is, bár hogy a bakancsa hány nap alatt fog kiszáradni, az még rejtély.

kis kárpótlás nekem is jutott, délután bicikliztünk egyet a Dunaparton, persze egy kicsit eláztunk, de ez senkit nem zavart.

Kíváncsi vagyok milyen lesz a mai éjszakánk, hogyan vészeljük át a tavaszi időszámításra való áttérést!

Dati

Kép Kép Kép
 
 


Az ügyintézés örömei kerületünkben

Férjemmel elhatároztuk, hogy egy szépnek ígérkező pénteki napon nem megy dolgozni, Szabi sem megy oviba, hanem elmegyünk mind együtt a Vasúttörténeti Parkba a MaJaHo-ra. Ezután az a remek gondolatunk támadt, hogy útközben megállunk és meghosszabbítattjuk a gyerekek útlevelét, ha már egyszer mindenki együtt van aki kell hozzá. De nem akartunk felkészületlenek lenni, így megnéztük a neten, hogy lehet-e ezt az Okmányirodában tenni és ha már lehet, mikor van nyitva és mi mindent kell magunkkal vinnünk. Két évvel ezelőtt negyed óra alatt elintéztük Szabi útleveléhez kellő dolgokat a Polgármesteri Hivatal Ügyfélszolgálati Irodájában (okmánybélyeget, űrlapot, fényképet). Úgy gondoltuk ez most is így lesz, csak most már az Okmányirodában.

El is indult kis családunk, meg is állt autónk a Harrer Pál utcában az Okmányirodához közel. Megegyeztünk, hogy én előre megyek és ha már nem kell sokat várni, telefonálok és jönnek a többiek. Első meglepetésként két szép felirat fogadott: az egyikből megtudtam, hogy az Okmányiroda a mai napon kivételesen zárva van (az egyik biztonsági őr azt is elárulta, hogy a választási viták miatt), a másikból azt tudtam meg, hogy az útlevélkérelemhez szükséges ügyintézést továbbra is a Polgármesteri Hivatal Ügyfélszolgálati Irodájában kell megejteni (ellentétben az önkormányzat honlapján olvashatóval). Telefonáltam.

Autónk átgurult két utcával odébb, én pedig átsétáltam. Bementem az Ügyfélszolgálati Irodába, láttam, hogy nincsenek sokan, így telefonáltam a fiúknak, hogy jöjjenek. Ezalatt odaálltam a pénztárhoz, ahol kiderült, hogy űrlap nem kell már, de legalább illetékbélyeget sem adnak, hanem egy csekket, amit postán fizethetek be. Így aztán mire a fiúk beértek kiderült, hogy aznap már nem intézzük el az útlevelet, ha még máshova is el szeretnénk jutni.

Férjem azért megkérdezte, hogy ezek az információk miért nem olvashatók a honlapon. Azt a választ kapta, hogy nekik ahoz semmi közük, nem ők csinálják és ezzel a lendülettel átküdtek egy férfit az Okmányirodába (mert nyilván ahoz se volt semmi közük, hogy az aznap éppen kivételesen zárva van).

Kép Kép Kép
 
 


Kellemes húsvéti ünnepeket!

Kép Kép Kép
 
 


Hahahaha! Leadtuk gyermekeink útlevélkérelmét! Most már csak másfél, két hetet kell várnunk és kiküldik az útleveleiket. Persze ma is volt egy jellemző történet a kerületi ügyintézésre. Egy család szintén két gyermekének szerette volna az útlevelét cseréltetni, de a békásmegyeri okmányirodában, ahol a csekkeket kapták hozzá elfelejtették megemlíteni, hogy azokra bizony a gyerekek nevét kell írni, s így persze nem fogadták el, de természetesen az a szülő, akinek a neve a csekken szerepel, majd felhasználhatja azokat személyihez, jogsihoz stb...

Ma nagyon jól jártunk, mert úgy döntöttünk a Kaszádűlőn lévő Máltai játszira megyünk délelőtt. Mikor a HÉV-megálló felől ráközelítettünk először azt hittük zárva van, hisz senkit nem láttunk bent. Gondoltam azért elmegyünk a kapuig, megnézem meddig nem lesz nyitva. Mikor közelebb értünk már láttuk, hogy nyitva van csak az ott lévő három kisgyereket a faház eltakarta. a gyerekek nagyon élvezték, mert már régen voltunk, nekem meg a szinte üres játszótéren sokkal könnyebb volt az ötfelé szaladó két gyermekemet megtalálni.

Holnap egész furcs lesz, hogy Szabi oviba megy és csak egy gyerek lesz itthon.

Jó éjszakát!

Kép Kép Kép
 
 


KépKépKép Megjött a fiúk útlevele!

Kép Kép Kép
 
 


Sziasztok,

gyerekorvos ügyben szeretnék tőletek tanácsot kérni.
Nemrég költöztünk a kerületbe és kb. 3 hét múlva szülök. A körzeti gyerekorvosunk Tóth Kálmán, tudnátok róla valamit mondani, akár jót, akár rosszat?
Vagy esetleg van nektek olyan gyerekorvosotok, akivel nagyon meg vagytok elégedve és tudnátok ajánlani egy "kezdő" anyukának.

Nagyon köszönöm előre is a hasznos tanácsokat,

Gabek

Kép

Kép
 
 


Gabek,
Tóth Kálmánt nem ismerem, és sajnos ajánlani sem mernék mást, mert az itteni gyermekrendelőben lévő (Ányos u.) orvosok közül nem sokat ismerek.
Saját gyermekorvosunkkal (Dr. Kahulits Katalin) meg vagyok elégedve, bár Õ csak januártól vette át a körzetet.

Dati

Kép Kép Kép
 
 


:x :x :x :x :x :x :x :x
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: