Új privát üzeneted érkezett!

Sasha!
Elfelejtettem megkérdezni, az orvosok mit szólnak ezekhez a fájásokhoz? Fogalmam nincs, milyen a jóslófájás, nem éreztem az elQzQnél. A méhszájad rendben van?
 
 


Sziasztok!

18 hetes kismama vagyok. Mi itt lakunk a Kisfaludy utcában. Nekünk ez lesz az első baba, április végére várjuk. (Egyébként fiú.) Azt szeretném kérdezni, hogy nem tudtok-e valahol a közelben kismama-tornát.
Köszi!

Zsuzsi
 
 


Dia!

Csatlakozom Dolhihoz!
Gábor sem igazán volt beteg a szoptatás időszaka alatt. 1x-1x. De ajánlom, hogy nézz be a szopis topikba és ott tedd fel az aggályaidat, nehogy akkor kelljen kapkodni amikor már itt a baba. Még lázasan is lehet szoptatni, a mellgyulladásnál ami sokszor 40 fokos lázzal jár, kifejezetten kötelező. Ezt persze néhány védőnő másképp tanulta és tudja. Nem mindig van igazuk, az anyai ösztöneid sokszor hatékonyabbak tudnak lenni. Ajánlom figyelmedbe a www.lll.hu weblapot. Ha már megtették akkor bocsi, de akkor olvasd el figyelmesebbenKép

Dolhi!
Gabi már 8 hónaposan matracon aludt a földön. Kiságy undoruszban szenvedett. Aztán 15 hónaposan kaptt heverőt, de olyat aminek van körbe kerete, hogy ne essen le és egy helyen tud fel-le közlekedni.
A pici mellettünk fog aludni, de kiságyban, mert én nem bírok baba mellett aludni. Nem tudom hogy csinálják, de még mozogni se tud szinte mégis mágnesként követ éjjelKép Én meg hason alszom és nem vagyok egy bújós fajta, vagyis este ideig óráig oké, de elalváshoz kényelembe helyezem magam... azaz hasra.

Zsisske!
Helló itt is.Kép
Melyik védőnői szolgálathoz tartozol? Már az SZTK-ba? A Berzsenyi iskolánál van kismamatorna, mert megkérdeztem, persze ott is ki volt rakva az időpont, csak nem néztem körülKépKépKép Kérdezz rá a védőnődnél!Kép

puszi
sasha

Kép
 
 

 
 

Dolhi

A Mikulás nap bejelentkezéssel megy a hely szűke miatt.10 gyereknél több nem fér és már elég sokan jelentkeztek.Esetleg ha lemondás lesz,akkor fértek be,ha csak délelőtt telefonálsz!
Viszont ha annyian kimaradnának,csinálunk egy bulit délelőtt is.Ezért aztán végképp jó lenne előbb szólnotok!

Aja
aja
 
 


Szia Sasha!

igen az SZTK-ba járok, az Ady-ra védőnőhöz, a Pölöskeinéhez (azt nem tudom melyik szolgálat). de mikor előszőr voltam azt mondta, majd keressek tornát, de nem ajánlott semmit, persze lehet csak mert nem kérdeztem rá. de majd akkor rákérdezek. gondolom a Berzsenyibe akkor mindenki mehet ugye? Te jársz valahova? egyébként ez hasznos, meg kell, vagy csak ugy jó mert időtöltés?

Zsisske
 
 


Zsisske!

Hasznos, de nem kell és időtöltésnek sem utolsó.
Én nem jártam első terhességnél sem. Akkor azért mert a megrövidült méhszáj miatt sokkal többször kellett ellenőrzésekre járnom. Hetente, és akkor utána nem tudtam még az Istvánba is menni, itt a Berzsenyiben meg nyári szünet volt. Szeptember hóban tudtam volna már járni, de az volt az utolsó hónapom is a 9-ből, így meg már nem láttam értelmét...
Most tudtam volna járni, de ki vigyázott volna addig a 2 évesemre?KépKép
Szóval macerás, így nem tudok infót adni.

sasha

Kép
 
 



Kép
 
 


Sasha!

Köszi az infókat. valószínű kipróbálgatom majd a közelieket, aztán meglátom melyik válik be leginkább.
Köszi!

Zsuzsi
 
 


sziasztok itt sasha párja.
Megszületett a kicsi, Demeter Dániel
13óra 14perckor 3600g-mal és 60 cm-rel
minden rendben jól vannak mind2en

udv domed
további kellemes ünnepeket mindenkinek

Kép
 
 


Szívből gratulálok, és nagyon jó egészséget kívánok!Kép

Lina
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a betolakodásért, de muszáj írnom most ide.Kép

Szia Domed!
Szívből gratulálok nektek a 2. kicsifiúhoz is.Kép
Sok boldogságot és sok-sok tejcsit a picinek!
Úgy látom az elkészített cuccosban kicserélheted a ruhákat 56-ról 62-re.Kép Nagyon szép paraméterei vannak a kis Daninak!
Sashát puszilom!!!!

K.

KépKép


KépKép
 
 


Sziasztok Sasha!

Dániel születése alkalmából a létező legjobbakat kívánjuk neked és családodnak!
Kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új évet
kíván: Katalin és családja
 
 


Sasha!Kép
Szívből gratulálok nektek!Jó nagy fiacskád lett.Kép

Dolhi!Kép
Átjöttem.KépA védőnő azt mondja,hogy a influenza járvány miatt még ne menjünk ki és még nagyon picikék vagyunk.Hát nekem nehéz egy kicsit a bezártság,de picurért mindent.KépBOLDOG BÉKÉS ÜNNEPEKET KIVÁNOK NEKTEK!!KépPuszi.Dia

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat!Kép
Hát tény és való, hogy szép nagy baba, de amikor a pocakomra tették az első szavam az volt, hogy de piciKép Aztán mikor közölték hogy 60 cm, kicsit meglepődtem, de az 56-os rugikat meg se próbáltam ráadniKép De a body-k mind jók rá és az 56-os pulcsik is nagyokKép
A szülés most sokkal könnyebb volt mint a Gabival, a vajúdás is könnyebb volt, de majd, ha lesz több időm részletesen le is írom. Most még küzdök a magas vérnyomással, a fejfájással, de szerencsére Dani annyira jó kisbaba amilyet csak álmodni lehet.Kép És vészesen hasonlít a bátyjára. Tisztára úgy néz ki, mint Gabi ugyanennyi idősenKép

puszi
sasha

Kép
 
 


Szia Sasha!

Örülök, hogy máris jelentkeztél. Nagyon kíváncsi vagyok több mindenre is: pl. hogyan viselte Gáborka a kórházban töltött napokat nélküled, mennyire voltál elkészülve (babaholmik, kórházi felszerelés...), mit szól a nagyfiad a picurkához? Kinél szültél?
Te mikor tudsz legkorábban kimenni a picivel? Neked is azt tanácsolták, várj még a sétával? Az tény, hogy zsúfolásig vannak a rendelők, mi még mindig rendszeresen járunk orvoshoz. Először a gyerek lesz beteg, utána mi is. Tulajdonképpen nem is tudunk kilábalni ezekből a nyavalyákból.
Én már alig várom a picit, irigyellek titeket!!!

B.U.É.K.
 
 


Dolhi!

Születés történet itt:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/7486/8471.html?1104005633

Dr. Halásznál szültem, meg Sinkovics, vagy Sinekovics, vagy valamimi Sin... Éva volt a szülésznő neve, csak olyan rondán van ráírva az emléklapra, nem lehet elolvasniKép Örök hálám nekik, segítettek ahol tudtak és még a gátvédelem is sikerült, mégcsak nem is repedtem.
Gabi nagyon rosszul viselte a távollétemet, vagyis inkább azt, hogy ott kellett hagyniuk a kórházban. Vidáman kelt, jókedvű volt egész nap, várta, hogy bejöhessenek hozzánk, bent puszilgatta a Danit, ölelgetett engem, de amikor haza kellett menni... Óriási könnycseppekkel zokogva kiabálta, hogy ANYA... A szívem szakadt meg.
A kórházi csomagom, babaruhák már készen voltak. Csak a kiságya, és a szoba nem volt átrendezve, mert Csabi az utolsó pillanatig várni akart, mert így a számítógép elég hülye helyen van, mert nincs asztalunk. Ezzel nekem okozott nagy fejfájást, mert még mindig nagy a rumli. Mit nagy ÓRIÁSI.

Most mennem kell, mert pici Dani valamit nagyon akar, bár most evett, úgyhogy nem tudom mi lehet.
sasha

Kép
 
 


Drága Sasha!

Most találtam Rád, emlékeztem rá, hogy mára vagy kiírva...
örülök, hogy megszületett a kicsi fiad, és a Karácsonyt már együtt ünnepeltétek otthon:-)
GRATULÁLOK!!!!

Olvastam a szüléstörténetet is, kedvet kaptam én isKép

Gyönyörűek a KisHercegeid!!!!

Puszi. Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


Lányok!Kép
BOLDOG ÚJ ÉVET KIVÁNUNK MINDENKINEK!!DIA&DOMIKép

Kép
Kép
 
 


Lányok!
Merre vagytok?Teljesen meghalt ez a topik?Kép
Dia

Kép
Kép
 
 


Dia!

Itt vagyok. Olvasgatom ugyan a topicocat, de nemigen érek rá írogatni. Természetesen én is megszültem febr. 9-én. A kicsi már 2 hónapos. Egészen másképp működik, mint a testvérkéje. Nehéz 2-vel, de olyan jó látni őket, a nagyfiam mindig puszilgatja az öccsét, beszél hozzá, Norbika pedig követi a tekintetével, figyeli.
A szülésem hasonló volt az előzőhez: a kicsike is 2 óra alatt született meg, viszont nehezebb volt kitolni (nagyobb volt a buksija és a súlya, emellett gátvédelemmel szültem).
Sashával szoktam találkozni a játszótéren, költözni fognak. A babája óriási!

Te merre szoktál sétálgatni?

Megpróbálok a fiaimról küldeni képet. Tegnap készítettük telefonnal.

Szia

Kép
 
 


Sziasztok!

24 hetesek vagyunk és érdeklődnék, hogy Kispesten tudtok-e valahol kismamatornát. Lassan befejezem a munkát és szívesen becsatlakoznék.

Köszi a választ előre is.

Üdv:

Picuri
 
 


Szia Picuri!

Olvashatsz a témáról fentebb! (ld. nov.29. és dec.02.)

Én az István Kórházba jártam az első babánál, nagyon jól éreztük magunkat. A bejárás sem volt fárasztó, a társaság is jó volt. Az István Kórház topicon belül olvashatsz a tornáról. Jó pihenést, szia!
Dolhi
 
 


Sziasztok !

Éppen most regisztráltam. Kispesten a Simonyi Zs. utcában lakom, februárban született meg az első gyermekem, Gergő. Jó lenne itt tapasztalatokat cserélni. Nagyon unom az egyedül sétafikálást. Lakik valaki a közelben aki szintén igy van ezzel ? Találkozhatnánk...

orsolyKép
 
 


Szia!

Mi is az utcátokban lakunk. Két fiam van, a kicsi szintén februári. A nagyobb gyerkőc miatt délelőttönként általában játszótérre járunk. Hetente legalább egyszer kimegyünk a Wekerlére is.
Találkozhatunk, ha van kedved. E-mailem: gyarmatik@freemail.hu
Lehet, hogy már láttál minket, testvérkocsival járjuk a környéket.
 
 


Sziasztok!

Figyelmetekbe ajánlom Kispesten lévő játszóházunkat,ahová 3éves korig várjuk a kicsiket.Szakképzett óvónők tartanak foglalkozásokat(zenebölcsi,angol,kézügyességfejlesztés),mindezt egy 130nm-es családi házban,csupa játék környezetben.
Nyitva:kedd-szerda-csüt. de.9-13óráig,du.15-19óráig.
Cím:1194 Endresz György u.28. Tel:06 20 9 476 243
aja
 
 


Eltelt egy év, és Te még mindig 20 kg-ot cipelsz 30 lépcsőfokon?
Lejárt a törvényben előírt határidő és Téged néhány lépcsőfok még mindig elválaszt a világtól?
Szeretnél egy olyan országban élni, ahol a választott vezetők betartják az általuk hozott törvényeket?
Ki szeretnéd fejezni szolidaritásodat a hátrányos helyzetűekkel és elesettekkel?
Ha igen, akkor várunk 2005. szeptember 20-án 16:00 órakor a Kossuth térre a Parlament elé, ahol ismét felemeljük szavunkat a
MAGYARORSZÁGI KÖZLEKEDÉS ÉS KÖZÉPÜLETEK AKADÁLYMENTESSÉGÉÉRT!
A demonstrációt a TAVASZ (Tegyünk A Világért! - Anyák Szövetsége) Egyesület szervezi, csatlakozott hozzá a Fehér Kereszt Gyermekvédő Alapítvány, a Habeas Corpus Munkacsoport, a Levegő Munkacsoport, a Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége, a NaNE Egyesület, a Terézvárosi Zöld Kör, a Városi Biciklizés Barátai, a Védegylet és a Zöld Fiatalok. Az eseményt támogatja a Humanista Mozgalom.
Médiatámogatónk a Civil Rádió és a www.tusarok.org
 
 


Sziasztok!

Van 2 csomag Rossmann pelenkám (2-4 kg, bár ránk csak 3,3 kg-os súlyig volt jó), szeretném elajándékozni. Deák F. u. 3. 2. em. 8.

Gabi

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Én még új vagyok Kispesten, nemrég költöztünk ide, és senkit, meg semmit nem ismerek mégKép
Nem tudjátok, hol van (ha van) a közelben angol import gyerekruha turi?Kép
 
 


Szia Sultana!

Én tudok egy angol import ruhaüzletet a József A. és a Hunyadi u. sarkán. Társasházak épülnek a szomszédságában, szemben vele egy felújított játszótér. Fogalmam nincs, hogy gyerekruhákat is árulnak-e. Merre laksz? Honnan költöztetek? Mekkora a gyereketek?
 
 


Szia Dolhi!
Sajnos nem tudom az merre van.
Én most a Tülök utcában a hawanna mellett lakok, kertes házban.
Eddig a belvárosban éltünk az Opera és az Oktogon közt a 6. ker-ben.
Jázmin most lesz 9-én 9 hónapos.
 
 


Szia!

Hát..sajna nem tudom, merre laksz, nem jártam még arra. Miért költöztetek? Kicsi volt a lakás? A környék elég zajos. Hogy tetszik az új otthonotok? Az én fiam 9-én lesz 10 hónapos. A nagyobbik gyerekem lassan 3 és fél éves. Hol szültél? Milyen gyerek a kicsikéd?

Most látom, mikor írtál, te még ilyenkor ébren vagy?
 
 


Szia!
Jázmin éjfél és 2közt alszik elKép
semmi alvásigénye nincs, egy energia bomba, én meg nem győzőm tömni magamba a sok vitamint hogy álljam a strapát. Az egész napom leköti.
Nagyon hisztis-akaratos, de imádomKép
Most jön a 9-10 foga.....szenvedünk...
Sajnos nem tudtuk fenntartani az albérletet ahol voltunk, ugyhogy kiköltöztünk anyosékhoz.
Itt jár a 194-es. Csiky utcai megálló, 2 percre a háztol.
A schöpf méreiben szültem.
 
 


Sultana
SziaKépHa jól emlékszem a tavasziakhoz is írtál egyszer,ugye?
Én is Kispesten lakom,ismerem azt a turit,amiről Dolhi írt,árulnak gyerekruhát,500 ftért vettem vastag nadrágokat a gyerkőcnek(most 9 hónapos) és legutóbb egy tök jó vastag kabátot 900ért.Ki lehet fogni nagyon jó dolgokat.
A Fő utcában van egy gyerekruhabolt,én főleg innen vásárolok,nagyon jó használt ruhák vannak,jó áron és új cuccokat is árul a nő.Most az istennek nem jut eszembe a neve,az egyik 10 emeletes ház alján van a bolt,kék-sárga tábla,na beugrott:Blue Kid vagy vmi ilyesmi.Érdemes megnézni.
Virág
 
 


Sziasztok!

Igen, valóban lehet ott is vásárolni használt ruhákat. A K&H Bank oldalán van, szinte mellette.

Virág! Ti merre laktok?
 
 


Dolhi
majdnem szomszédok vagyunk:Bem utcaKép
Virág
 
 


Ha van kedved, találkozhatunk. Igaz, mostanság ritkábban sétálgatunk, legalábbis arrafelé. Általában a másik irányba megyünk. Fél 12-től 13-ig vagyunk kint, ekkor megyek a nagyobb gyerkőcért az oviba; délutánonként pedig apával autóval valamerre.

Katalin
 
 


Dolhi
Egyszer jó lenne összehozni,én is a másik oldalra járok sétálni,de egyenlőre az az időpont amit írtál Vince alvóideje,vagy előtte vagy utána vagyunk kint.
Virág
 
 


Kellemes karácsonyi ünnepeket és nagyon boldog új évet kíván mindenkinek:
Katalin
 
 


Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kivánunk Minden Kispesti Maminak és Babucinak!KépDia és Domi
Kép

Katalin!Kép
Köszi a képeket megkaptam.KépÉn is Boldog Karácsonyt kivánok nektek!Puszi

Kép
Kép
 
 


Sziasztok !

Nincs valakinek szüksége Milupa,milumilHa hypoallergen csecsemőkortól adható tápszerre, vagy Humana babyfit 1 tápszerre ? Nincs megbontva a csomag, nekünk felirta a doki de gyerkőc ugy döntött neki nem kell. Szivesen odaadom, kidobni sajnálom.

Orsoly
 
 


Sziasztok!

2006.január 14-én szombaton délelőtt bababörze lesz a XIX. ker. Teleki u. 50. sz. alatt a Kispesti Művelődési Otthon épületében.

Mindenkit szeretettel várunk!
 


„Muzsikával az újszülöttekért!”


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
 


Bosoly!
Enyém gyerek is utálja a Baby Fit1-est! Két adagnyi hiányzik belőle, itt figyel a polcon.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

A Kőbányai MAMAVÁR-ról bővebb információt itt találhattok:

http://www.mamavar.hu/

Mindenkit várunk szeretettel!
aja
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


hol vannak a kispesti anyukak???
gyertek vissza csajok!!!
en most koltozok kispestre van egy majdnem 9hos kisfiam es erdekelne tudtok e vmi jo bolcsit a kornyeken,mennyit kell fizetni,meg minden erdekel ami babakkal kisgyermekekkel kapcsolatos kispesten.ja es ti hol szoktatok baba-kisgyerek rucikat venni??
irjatok,inditsuk be a topikot,ne hagyjuk kihalni!!!
sok puszi ibi
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Kispesten, a Családsegítő Központ épületében kialakított nagyon szép játszóházban (Táncsics M. u. 7.) szervezünk egy babás-mamás Csibe-klubot 2008 januárjától 1-3 éves korú manók számára. A játszószoba egy héten két teljes napon, két délelőtt és egy délután áll a rendelkezésünkre, minimális (!) térítési díj ellenében.

Ha érdekel a klubunk, és szeretnél csatlakozni, a következő címre írhatsz: csibeklub@gmail.com
 
 


Ibigirl, szerintem próbálkozzunk a kettővel lejjebbi fórumon :)
Tücsi


Sziasztok!

Látogassatok el a köv. oldalra!
Gyermek mondókákat fogtok találni
:lol:

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Vagy

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Kép

Üdv.
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: