Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Akinek van kedve az jöhet ide beszélgetni.
Mindenkit szeretettel várok.

Andy
 
 


Szia Andy!
Itt vagyok. A másik kispesti topik már teljesen kihalt, örülök, hogy itt vagy.Kép Ari a kisfiad a profilodban. Merre laktok?
Timi

Timi
Kép
Kép
Kép
 
 


Szia

Mi Wekerlén lakunk.
Te merre laksz?
Látom neked már nagyok a gyerekek.

Andy
 
 

 
 

Szia,
mi a Batthyány utcában lakunk, az SZTK mellett.A Wekerlén belül merre vagytok? Mi is szoktunk a Kós Károly térre járni a játszóra.
Timi

Timi
Kép
Kép
Kép
 
 


Szia

A Taksony utcában lakunk. A tértől 2 percre gyalog.
Szoktunk mi is kimenni a térre igaz csak ha jó idő van akkor.

Andy
Ti mikor szoktatok kijönni délelött vagy délután?
 
 


Sziasztok!
Vadiúj BMX eladó 10 ezerért!
3 hete vettük a lányomnak, 15 ezer az Auchanban, de közben megörököltünk egyet, így eladnám.
Garanciális, gyári csomagolásban.

Érdeklődni 30/387-73-56
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülük, hogy rátok találtam Kép

Mi is wekerlén lakunk, Julcsi 5 hónapos. A wekerletelep.hu fórumán nyitottam egy topicot "Kisgyerekes családok" címen, de ott elég nagy a pangás.

Egyelőre ennyi, megyek aludni, remélem, nagy lesz itt a forgalom!

Üdv: Anita
 
 


Szia

Anita: Nagyon örülök, hogy csatlakoztál hozzánk. Wekerlén merre laktok?

szia
Andy
 
 


Sziasztok!

A Pannónián szemben a sulival. nem néztél be a wekerletelep.hu fórumába. Lassan, de gyűlünk Kép

Mikor költöztetek ide? A Taksony utca tőlünk egy lépés, szép rész. Bár egész Wekerle csodálatos Kép MI minden nap sétálunk, Julcsinak, hiányzik neki, ha kimarad. Ahogy séta közben látom, akár esik, akár fúj, az anyukák róják a köröket a telepen. Szerencsére nagyon sok baba van, sok fiatal házas költözött ide.

Andy, megnéztem a profilodat, ismerős az emilcímed. A férjed nem ír az indexre? Ott is van egy-két wekerlés topic, láttam a nevét.

Mit szólnátok, hogy jövő héten, főleg ha jobb az idő, valamelyik délután öszefutnánk valahol?

Jó /hosszú/ hétvégét:
Anita
 
 


Szia Andy!

Örülök, hogy vannak még kispestiek rajtunk kívül, de kissé szomorú is vagyok, mert eddig hiába nézegettem, hogy hátha valaki feléleszti a kispesti topikot, de senki. Erre meg már van egy másik... Nem lett volna ésszerűbb a másikat újra fellendíteni? Vagy ez a Wekerle részleg?Kép Az is kispest...Kép
Wekerle nekem is a kedvencem, amikor tehetem ott sétálok. Mi az Ady melletti 10 emeletesben lakunk a Hunyadiban.

Szomi sasha.

Kép
 
 


Szia Sasha!

Nem kell szominak lenned, szerintem a lányok azért indítottak újat, mert a régi már nagyon "meghalt". Én is nézegettem régebben, de elriasztott, hogy olyan régi az utolsó hozzászólás. Azt hiszem nem az a lényeg, hogy hol, hanem hogy írjunk egymásnak.

Üdv
 
 


Sziasztok!
Én is sokszor nézegettem a kispesti topikot, de az tényleg nagyon "meghalt".Örülök, hogy vannak kispesti kismamák, jön a tavasz, biztos összefutunk majd a játszótéren.Kép
Timi

Timi
Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Anita: Igen szokott a férjem az indexen írogatni.

Wekerlén Én 5 éve lakom elötte Kispesten a Kossuth Térnél laktam.

Sasha: Jó volt az a topic is de már nagyon kihalt örülök, hogy ide írtál, remélem többet fogsz még írni.



Sziasztok
Andy

UI: írtam a Wekerle topicba
 
 


vagyok, sziasztok!

Fránya shift gombom... Csak 1 helyen lehet lenyomni és akkor vált nagybetűre, de már unom mindig törölgetni úgyhogy elnézést, ha néha kisbetűvel írok valamitKép

A héten eddig minden nap játszóztunk, olyan jó idő volt. Ti merrefelé járkáltok? Én csak ide a ház elé...
Ti hogy csináljátok? rakoncátlan kölykökKép Fiam mindent a szájába vesz és már nem tudom mit csináljak ellene. Már rácsaptam a kezére is de csak kiröhög.
Amiket tegnap a szájából kiszedtem: fadarab, hungarocel (kutyapisis), fém söröskupak sárral teli, féldekás fémkupak (jó éles), kavics, bogyó, üvegszilánk.... ja persze és egy játszótérnyi homokot megevettKépKép
nem csinálok mást csak a fiamat hajkurászom és kotrom ki a szájából a nem odavalót.Ma azzal is próbálkoztam, hogy lent reggeliztünk (itthon 1 üveg tej) és fél 9-kor már lent voltunk. Hiába nyomtam a szájába a kifli darabkát, ha bármi "finomat" meglát kiköpi és csere. Most azért ne vigyem le? Vagy tapasszam be a száját? Mert nem egyszerű eset. A homokot is vagy lapáttal eszi, vagy egyszerűen lehasal és beledugja az egész fejét a homokozóba és úgy eszi. Ilyenkor még az orra is tele van homokal. Esti fürdetésnél külön élmény az orrából kivadászni a homokot. Pedig hogy vártam a nyarat, a jó időt, hogy lehessen menni a térre, erre tessék, most bajban vagyok. De tudjátok mit, ha még csak a homokot enné... azt én is ettem marékszámra még 6 évesen is, attól nagy baja nem lesz, na de a többi...

kipanaszkodtam magamKép
pusz
sasha

Kép
 
 


Sziasztok!

Mi is egész nap kint vagyunk a téren, meg persze az udvaron. Össze szereltük Márknak a hintát és állandóan hintázna este vacsira is alig bírom behozzni. Ugyhogy nálunk ez a probléma.
Sasha nem tudom mit kellenne tenned nálunk Márk nem vett eddig semmit se a szájába, még a többi gyerek már tavaly is ette a homokot meg a fadarabokat Márk hozzá se nyúlt. Sajna tanácsom nincs.

Most ennyi
Puszi
Andy
 
 


Holnap írok, most beájulok az ágyba. De nem vagytok elfelejtve Kép
 
 


Sziasztok!

Szuper! Végre rátok találtam! 6 hónapos kisfiú édesanyja és tőzsgyökeres Wekerlei lakos vagyok.¨Remélem egyszer összefutunk a játszótéren.

Zsuzsi
 
 


Szia Zsuzsi!

Üdv itt közöttünk.

Megbeszélhetjük, hogy mikor jöttök ki és akkor tudunk talizni is.

Andy
 
 


Sziasztok!

Ismeri valaki a wekerlei ovikat?
Főleg a Zoltán és a Vonás utcai érdekelne!

Andi
 
 


Szia Andi!

Én csak a Corvin körúti ovodát ismerem, az nagyon szupi, mindenki dicséri.

De megpróbálok neked utána nézzni, hátha lesz valaki aki ismeri a többit is.

Andy
 
 


Kedves Andi!

A nővérem gyerekei jártak a Vonás utcai óvodába. Vannak jó és rossz tapasztalatai. Nagyban attól függ, hogy melyik óvonénihez kerültök. Nem mindegyik volt szimpatikus de a gyerekek nagyon szerették őket.
A Zoltán utcai és a Corvin körúti óvodákról sajnos nem tudok semmit mondani. Remélem sikerül majd jól választanotok.

Hogy bírjátok ezt a bezártságot? Én már alig várom, hogy újra sétálni induljunk. Remélem, hogy az eső végre eláll.
Most jön a Pisti baba foga állandóan vele kell foglalkozni, ezért biztos, hogy neki is jót tenne egy kis levegő változás.
Szoktatok chatelni? Mikor? Én általában este felé. Néha ott is cseverészhetnék.

Zsuzsi
 
 


Sziasztok!Van köztetek olyan,akinek 5-6 éves gyereke van és épp sulit keresnek vagy már alsóba jár is wekerlén?Mi amúgy a lakótelepen lakunk sajnos.Andy78! Szia! Micsoda véletlen! Marton Kriszta vagyok.Mond ez vmit? Szió!
 
 


Szia Kriszta

ismerős a neved, mi együtt jártunk suliba?
Andy
 
 


Szió! Nem suliból ismerjük egymást.Anyuék a kertszomszédaitok.Feri és Gizi.Néha látlak titeket az Europarkban,de nem mertem soha rátok köszönni.Nagyon édi Márk!!!
 
 


Szió
Igy már beugrott a dolog, csak nem iskolába akarod íratni a gyerköcöt?
Majd csak jövőre kell mennie nem?
Őrülök, hogy összefutottunk a neten.

Igy tudunk beszélgetni és nyugodtan gyereoda az európarkba ha meglátsz.

Egyébbként melyik részen laktok Kispestnek, melyik lakotelepen?

Andy
 
 


Na sziasztok!

Akkor én is ideKép

Nekem egy 2,5 éves Petim van, és egy 5 hetes AnnámKép

Szívesen csatlakoznék hozzátokKép

Mi a lakótelepen lakunk az Arany J. u.-ban

Pusz: Kata
 
 


Maszat!

Csakhogy! Már azt hittem elvesztél. Olvastam a lapot! Megint jó lettKép

pusz és óriási gratula!!!!

sasha

Kép
 
 


Sziasztok!Szia Andy!Nem,csak jövőre megy,de jó sulit szeretnék.Én a Pannóniába jártam,de oda bejutni....Iszonyú nehéz.Egy előnyünk van,Bence nagyon jó úszó.Mi a Toldy utcában lakunk,a szupi játszótér mellett.Maszat!Mi egész közel lakunk egymáshoz.Lehet,már taliztunk is a játszin.Ja,Andy!Letöltöttem Márk két fényképét,ugye nem baj?Csak Sanyinak mutattam(férjem).
 
 


Sziasztok!

Kriszta: Nem baj, hogy letöltötted. És mit szólt hozzá Sanyi? Az tők jó játszótér tényleg. Akkor gondolom a Berzsenzsenyi ovodába jártok.?
Nem tudom az Eötvös suliról mit hallottál én odas jártam és nagyon jó suli. Tesitagozatos voltam én is és matek. Mindig vittek minket uszni azóta moondjuk nem tudom, hogy mi változott, de ha gondolod akkor ha megyek a mamámhoz ők ott laknak akkor bemegyek a suliba és megkérdezem.

Maszat gratula a kicsihez, és gyere többször.

Sasha te is elég ritkán jelentkezzel mostanában.

Sziasztok
ANDY
 
 


Sziasztok!

Még az ovik érdekelnének, kezd égető lenni.

Pl. Csokonay u.-iról hallottatok valamit?

Pusza: Maszat - aki Kata
 
 


Tetszett neki!Mindkettőnknek az a véleménye,hogy Márk olyan nagyfiús.Ha nem tudnám mennyi idős,azt mondanám,hogy kb.20 hónapos.Mindenképp wekerlére szeretném suliba vinni,ha kell,protekcióval.Nem a Berzsenyibe jár,hanem az Aranyba.Szuper ovi!Együtt jár enyhén fogyatékos gyerekekkel,ő ezt egész másképp is kezeli,mint egy átlag gyerek.
 
 


Maszat!Nektek az Arany ovi lenne a legközelebb,nagyon tudom ajánlani!Főleg azt az óvónénit,akivel most ősszel indul a mini csoport.Vagy a Zrinyi ovi még nagyon jó,bár az egy zseniképző.
 
 


Kedves Kriszti!

Én a Hungária körúti iskolát ismerem a nővérem által. Ő elégedett az iskolával, jók a tanítónénik akikhez a fia jár. A lánya most összel megy elsőbe, a bemutatkozó órán szimpatikus volt neki a tanárnő.
Egy másik barátnőm lánya a Corvin körúti suliba jár, sporttagozatos. Nem hallottam tőle rosszat erről az iskoláról sem. Persze ez attól függ, hogy amikor elkezdik tanítani a fiadat ( vagy lányod van? ) milyennek találod a tanárt.

Maszat! Gratulálok a szép gyerekekhez!

Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok!

Zsuzsi
 
 


Köszi,markajó!Ha egy mód van rá,a Pannónia suliba vinném Bencét.Én is oda jártam,azóta is csak jót hallok róla.Csak ott 5-6-szoros a túljelentkezés.Mindenképp sporttagozatosba vinném,mert régóta úszik és elég jól.Persze tudom,hogy a tanár személye sem utolsó szempont.Sőt!
 
 


Sziasztok!

Csak az a gond, felhívtam kb egy hónapja az Arany ovit, és közölték:
1.) már nincs hely
2.) mit akarok, gyesen vagyok a kicsivel, akkor ne akarjam már lóbálni a lábm, tuti nem veszik fel.

Na ez betette a kaput, pedig nekem is szimpi volt az oviKép

A Dobó ovi meg alapba kiesik, mert nem egyszer látta, (mert velünk szemben van) hogy ütik egymást (vagy 4-5 gyerek egyet itt a kerítésnél,) az ovónők meg fecserésznek az eresz alattKép

Pusz: Kata

köszi a dícséretetKép

ezt meg akartam mutatni:Kép
 
 


Sziasztok!
Én még mindíg a Zoltán és Vonás u. oviról szeretnék infót. Senki nem ismeri?
A Dobóról nekem azt mondták, hogy a közelébe se menjünk.
Andi
 
 


Na ugye. Akkor megnyugodtam. Megyünk nyitott napra hó végén a Csokonay oviba...

puusz: kata

A dobóról még az se tetszett, hogy sakk a különfoglalkozás...nem ám kézműves, vagy valami...
Az én fiam tök ügyesen rajzol, fest...ezt kéne kamatoztatni, nem a sakkot...
Amilyen ugrabugra meg se maradna egy helybenKép

Andi: a te gyermeked már szépen beszél??? Én kezdek kétségbeesni, mert egyrészt későn állt neki, most már sokat beszél, de fordítógép kell hozzá........hogy megyígy oviba??? A többi gyerek már mondókázik, ő (úgy hoy csak mi értüjk) a hinta - palintát tudja. (meg a hej rigó rigót, de azt már egy éves korátólKépKép )


Pusz: Kata
 
 


Szia Kata!

Viszonylag szépen beszél (és sokat, mint az apja), de azért van amikor hozzá is fordítógép kell. Mondjuk Ő hamar kezdett dumálni. De ne aggódj, a barátnőm fia két hónapja volt 3 éves és érthetetlenebbül beszél mint az enyém. Az oviig még van nekünk 7 hónap, merthogy akkor lesz 3 éves a kölyök, addig biztos javul a helyzet.
Gondolom az ovónénik edzettek már beszédértésben.
Bár a másik barátnőm 5 éves fia úgy mondta az ovonénijének, hogy milyen utcába költöztek, hogy az tizedszerre sem értette, úgyhogy amikor mentek érte, akkor megkérdezte a szülőket, hogy mondják már meg, hogy hol laknak.

Üdv
Andi
 
 


Sziasztok!

Már megint mindenki eltünk, tudom itt voltak az ünnepek. Remélem mindenki jól érezte magát.

Mi jól vagyunk.

Na most ennyi majd még írok.
Gyertek sűrűbben ha tudtok.
Puszi
Andy
 
 


Sziasztok!Én is megvagyok ám,csak én inkább a chat-en.Remélem végre tényleg jön a tavasz és mehetünk a játszótérre.Már borzasztó ez a bezártság.Kivel mi történt az elmúlt pár napban?Gyerekek?
 
 


Hali mi is vagyunk, csak nem sok időm van netezni, mert ha véletlenül többet aludna a gyerek másfél óránál, akkor sem hagyhatom, mert akkor 10-11 óra előtt nem bírom este lenyomni...
Így meg mindent másfél órába kell besűríteni. Most is csak azért tudtam jönni, mert tegnap annyit főztem, hogy b őven maradt mára isKépKépKép

pusz
sasha

Kép
 
 


Sziasztok

Kriszta: Április 24.én van a suliban a beíratkoztatás, ha már tudtad akkor bocsika.

Szia
Andy
 
 


Sziasztok!

Még egy kispesti(tősgyökeres, itt is születtem).Mi a Deák F.u.-ban lakunk 10 emeletesben. Örülök, hogy találtam egy topicot ahol kispestiek vannak. Szeretem ezt a helyet. Nekem is van egy 3 és fél éves kislányom aki még bölcsis, most keresek óvit.Nekem a Zrínyi-t vagy a Táncsicsot ajánlották. A Táncsicsban most a héten van nyílt nap (04.26-30.). A CSokonai helyett inkább azt ajánlom. Anyukámék ott laknak a Csokonai óvi mögött és azt tapasztalta, hogy nem nagyon figyelnek a gyerekekre.
Na sziasztok majd még jövök
sys
 
 


Sziasztok

Nem tudom ki kereset ovodát, de én tudom ajánlani az Eötvös ovit is a keresztfiam odajárt, és persze én is.
Nagyon rendes ovinénik vannak, és rengeteget foglakoznak a gyerekekkel, ja és járnak uszni is ami ugye egy jó dolog.

Sziasztok
Andy
 
 


Sziasztok!Mi 10 percre lakunk a wekerlétöl 1 lányom van 6 honapos.Csatlakozhatonk mi is a beszélgetéshez?
 


szia Lulu.
Természetes, hogy jöhetsz.
Merre laktok?

Örülök nektek.

szia
Andy
 
 


Sziasztok !

Csak egy szóra: beiratkoztunk a Berzsenyi oviba, remélem felveszik.
Nagyon aranyos az ovivezető, a dadusok, az ovonénikKép Peti nagyon szerette, azóta minden nap arra kell menni. Most szombaton lezs egy buli ott (légvár, stb) olyan kis - majális féle. Mi megyünk (500 ft).

Ppápápá: Kata
 
 


Maszat, pont szemben vagyunk egymással, küldhetsz S.O.S.-jeleket, ha kell!

ice (a játszótérről)
ice
 
 


Sziasztok4

Nagyon lehalt lett mivan veletek lányok, nem írtok semmit?

Nálunk semmi változás nincsen.
Márk egyre nagyobb egyre jobban szalad már.
Maszat drukkolok, hogy bekerüljön az oviba.

Na most ennyi
Sziasztok
Andy
Gyertek sűrűbben
 
 


Sziasztok!
Írtam már a másik topicba is, de senki nem válaszolt, úgyhogy újra megpróbálom- itt.
Mi még nem lakunk Kispesten, de most keresünk lakást, elsősorban a Wekerlén. Nagyon megtetszett, ahogy olvasgattalak Benneteket, látom, hogy szerettek ott lakni, de azért írnátok arról, hogy mért jó, esetleg mért nem jó, lakásválasztásnál mire figyeljünk?
Előre is köszönöm, és szép napot Nektek!

Ja, egyébként egyelőre egy kisfiam van, Balázs, aki 22 hónapos.
Judit
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: