Új privát üzeneted érkezett!

Nem találtam még itt senkit, aki erről a környékről írna ide. Vagy vagytok?
Fulescsacsi
 


Fülescsacsi,
a belvárosi topikba irkálunk Kép.

Zsóka
 
 


Azért az se rossz, ha van külön topikunk! Kép
 

 
 

Sziasztok!

Megnéztem a Belváros topikot, de mostanában nem nagyon zajlott az életKép. Meg hát, mi nem igazán azon a részén lakunk a kerületnek, amit Belvárosnak hívhatnánk, hanem a Népligetnél, a kerület szélén.
Fulescsacsi
 


Nini, nyócker topik!
Mi is itt!
 
 


Sziasztok!

Na, ugye? Amúgy mekkora józsefvárosi élet folyik itt? Egyrészt a topikban, másrészt személyesen... Az is érdekelne, hogy milyen lehetőségek vannak a kerületben, vagy a szomszéd kerületekben babás életet élni. Az én Szabolcsom négy hónapos, de nem vagyunk azok az itthon ücsörgős fajták, illetve most még eléggé, az időjárás miatt. De már járunk babaúszni. Nektek mekkorák a gyerkőitek?
Fulescsacsi
 


Fülescsacsi,
inkább csak hozzászólásokban csacsogunk, azt se túl sűrűn, no meg magánban időnként. A találkozó még nem jött össze, habár egyszer volt rá egy halovány próbálkozás. De most itt vagy te, teli tetterővel, lehet megszervezni! Kép
Nekem a profilomban láthatod a választékot, Gyuzsué is ott látható, Zsóka pedig majd elárulja személyesen. Kép Babás élet...lehet, hogy te máris többet tudsz, mint mi? Kép
 


Sziasztok!Én a IX. kerületben lakom van 1 Lányom.Nektek van babátok?Miröl szoktatok beszélgetni?
 


Szia Lulu!

Na, jól elhanyagoltam ezt a topikotKépKépKép. Mennyi idős a lányod? Ha ráklikkelsz a hozzászóló nevére a hozzászólás bal oldalán, a profiljába jutsz, ott sokan eláruljuk, mekkora a gyerkőnk. Nekem egy Szabolcsom van amúgy, a képét láthatod a profilomban. Melyik részén laksz a IX. kerületnek? Itt, mint látod, nem nagyon beszélgetünk, de sokféle témájú topik van, böngészgess csak! És nem árt felhozni ezt a topikot seKépKépKép.
Fulescsacsi
 


Ha van kedvetek havonta 1 szer valahol talizni ismerkedni olyan klub féleség akaor irjatoka mogyus@freemail.hu cimre
 


Hello Lulu

Mi is a IX.ben fogunk heteken belul ,regen is itt lakunk a Tompa utcaban,most majd egy ujepitesuben fogunk a parral arrebb.Es TI?
Az en kisfaim Alex 18.5 honapos.
Ide nem nagyon irogatok csak meglattalak,kene egy IX.keruleti topic ba la belvaros nem nagy: )
kataa

Kép
Kép
 
 


Szia .Tudod hol van a nagyparkolo az (üllöi uton a nagy váradt téren)?Mi vele szemben lakunk az ernö utca és a mihálkovics utca közzöt.Mikor költöztök?Mehetün sétálni ha van kedved.Ha irsz elöbb észre veszem ha a mogyus@freemail.hu irsz
 


Kismamák figyelem!!!

A gyesről, gyedről a munka világába visszatérőket nem szívesen alkalmazzák a munkáltatók, mert arra hivatkoznak, hogy kevés a munkatapasztalatuk, korábbi tudásuk elavult, illetőleg a kisgyerekek miatt arra lehet számítani, hogy a betegségek miatt gyakrabban fognak a munkahelytől távol maradni. Ez a réteg a munkaerőpiacon hátrányos helyzetbe kerül. A megyei (fővárosi) munkaügyi központok a probléma megoldása érdekében munkaerő-piaci képzéseket és munkaerő-piaci programokat indítanak.
Ősztől induló tanfolyamok pl:
irodavezető, virágkötő, ingatlanközvetítő,
személyügyi ügyintéző (új)!!!
Akár néhány hónap alatt OKJ-s bizonyítványt szerezhettek!!!

Javasolom, hogy keressétek meg a lakóhelyük szerinti munkaügyi központ kirendeltségét, mert nagyon megéri és a tanfolyamokat nem indítják el, ha nincs meg a létszám!!!
 


Sziasztok!

Én a VIII.kerületben lakom. Szívesen leveleznék itteni vagy IX.kerületi anyukákkal. Az én kisfiam 2003.08.14.-én született a MÁV kórházban.
Ha van valaki aki tanácsot szeretne kérni azt is várom szeretettel. Ha akartok ide is írhattok: edo.77@freemail.hu

Addig is üdv mindenkinek.
Edo
edo
 
 


Edo!

Van egy ennél látogatottabb topik Budapest-Belvárosi anyukák - vagy vmi hasonló címmel, a 8-9. kerületiek is oda szoktak írni - igaz, nem gyakran!

Az én gyerekeim is a Mávban születtek Kép A kislányom 2003 május 29-én Kép Merre laktok?

Márti
 
 


Márti!

Köszönöm a segítséget! Mi a Szigony utcában lakunk. És ti? A másik gyermeked mennyi idős?

Edo
edo
 
 


Edo! A fiam novemberben lesz 3 éves. Én is laktam a Szigonyban gyerekkoromban Kép Most a Nagyvárad térnél az Üllőin! Épp a héten indult egy kismamaklub itt a művházban, szerintem tőletek sem több 20 perc gyalog, gyertek el Kép A másik topikbanb írtam róla részletesebben is!

Márti
 
 


Sziasztok!

Na, ezt sem hittem, hogy itt még lehet forgalom! Mintha ebben a kerületben senki nem netezne...

Edo! Mi a Delej utcában lakunk, de orvoshoz a Szigonyba járunk. Meg a PlusbaKép. Az én fiam 2003. november 6-án született. Baba-mama klubba pedig az Almássy térre járunk, azt a hetedik kerületi családsegítő tartja csütörtök délelőttönként. A VIII. kerületiek is csinálnak, de ott még nem voltunk, csak a rendelőben láttam.

Márti! A IX. kerületben nincs ilyen ingyenes klub? Ez az Almássy téri nagyon klassz, sok játék, folyóiratok, mindig hívnak valamilyen vendéget... Ez nem ellenreklám akar lenni, csak azt hittem, minden kerületben van ilyen...
Fulescsacsi
 


Szia fulescsacsi es a tobbiekKép
En is mindig nezem de a IX.bol sem irogatnak sokanKépPedig mennyi kisbabos anyuka van itt isKép
Szabolcs nagyon nagy fiu lett miota nem kerultunk interaktivan kapcsolatbaKép

Marti
Sajnos nem tudtunk menni a klubba mert volt mas program,de valaki volt a mi jatszonkrol es csak jokat mondottKép
Engem inkabb a delutani erdekelne,mert delelott bolcsis lesz jovo hettol.

Kataa

Kép
Kép
 
 


Fülescsacsi! Ha van, jól eldugták - sem a védőnő, sem a nevelési tanácsadó, sőt, egyetlen anyuka sem hallott még róla, akivel beszéltem! Kép Mostantól viszont tuti van Kép A 150 Ft-os belépő sztem kifizethető egy-egy délelőttre - igaz, játékok egyelőre nincsenek, viszont mi csináljuk, olyan lesz, amilyenné mi alakítjuk - ez nekem nagyon jóleső érzés Kép

Kataa Kép nagyon szimpi anyukákat küldtél, jöhet több is Kép Kép

Márti
 
 


Márti és Fülescsacsi köszönöm az infókat!

Edo
edo
 
 


Márti, lehet, hogy mi is elnézünk valamikor! Még nem tudom, mikor, de nekünk közelebb van, mint az Almássy tér...
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Nagyon kevesen írnak ide, ha valaki nézi még ezt oldalt, írja meg, hogy hol leveleznek a VIII. kerületi mamák? A két belvárosi topik is gong az ürességtől...:-(
 
 


Szia Vollard!

Hát, én kerületivel nem levelezek sehol, a POKM-be szoktam írni, ottaniakkal talizni is soktunk. Ti merre laktok? Jó lenne felhozni ezt a topikot, nem hiszem el, hogy senki sincs a kerületből...
Fulescsacsi
 


Sziasztok Mamik!

Eltüntetek.Megnézem majd azt a belvárosi topikot is.
Én a XIX.kerületből írok és szeretném felhívni a figyelmeteket egy játszóházra!Kicsiknek nyitottuk,fél évestől 3éves korig.130nm-en lehet játszaniuk,mászóvár,csúszda is van.Két óvónő tart foglalkozást is a kicsiknek,szerdán torna,csütörtökön bábos mese/verselés.Ezen kívül most március 4-én tartunk hangszeres-zenés foglalkozást(gitár,furuja pl. és sok-sok ének)

Címünk
Endresz György u.28. Az Ady Endre út temető felé eső vége.Érdeklődni és a programokra jelentkezni tudtok a 0620 947 6243-as számon.

Üdv:Aja
aja
 
 


Lakik még bébi a belvárosban? Nati majus 24én született. Keresek Hasonló cipőben járó mamikat a belvárosban, vagy akárhol!

Kép KépKép
 
 


Lorca! Gratula Natihoz Kép Első baba? Egy unokahúgom született ugyanaznap - de ők Zuglóban laknak. Mi errefelé, de az enyémek már nagyobbak (3,5 és 2 év)

Van egyébként egy Belváros és egy IX. kerület topik is, szerintem azokban is érdemes körülnézned Kép

Márti
 
 


Szia Márti! Átnézek oda is. Most írtam a IX. topicba egy bemutatkozót. Zugló itt van a szomszédban. Testvéred/sógornőd nem netezik?
Flóra

Kép KépKép
 
 


Szia Lorca Kép
Mi is itt lakunk a 8., kerületben a Keletitől nem messze. Az én kisebbik fiam szeptember 29-én született, a nagyobbik 4 és fél éves. Sokat szoktunk sétálni. Ti merre sétálgattok?

Dino

Dino


Kép

Kép
 
 


Szia Dino!
Vágre vki a közelből. Sétálni? Semerre. Még nem győződtem meg arról, hogy kevésbé káros lent járkálni, mint itthon főni. Na jó, valójában itt a környéken, tegnap pedig a temetőben. Vicces hely gyereksétáltatásra, de csendes és tiszta. Ti? Találtál vmi közeli, kevésbé morbid helyet?
Lorca

Kép KépKép
 
 


Szia Lorca!

Mi a Köztársaság téri játszótéren vagyunk sokat, az délelőtt egész jó hely, délután már gázosabb. Előfordult már, hogy mi is a temetőbe mentünk, de az inkább délutánonként fordul elő, amikor erre a játszóra jobb ha nem megy az ember. Még van a Károlyi kert, ami tisztább és gondozottabb, de az messzebb van, bár gyalog az sem olyan vészes, kb. 20 perc. Nikkel (a belvárosi topikból) szoktunk oda menni, ha sikerül találkoznunk. Ha van kedved csatlakozni valamikor írjál, bár mi a jövő héten elutazunk és augusztusban leszünk újra itthon. Hogy alakulnak nálatok az etetések? Ti terveztek valami nyaralást a nyáron?

Dino

Dino


Kép

Kép
 
 


Szia Dino!
Kicsit később szivesen csatlakozok, amikor már tudok tervezni egy kicsit. Egy minivel, aki állandóan szopik még nem tudok.
Nyaralás nagy szívfájdalmamra kimarad. Babával nehéz lenne, meg a rávalót is odaadtuk a dokinak. Idén ez a nagy kaland. Agárdra azért még többször kimegyünk a nyáron, ott van a szülői nyaraló.
Nati állandóan ezik, 2-3 óráként, de főleg így a melegben, mivel csak szopizik, néha gyakrabban. Az éjszaka egész jó, a 11, 2, 4 már egyész beállt. ilyenkor szerencsére gyorsan végez és nem kell félórákat sétálni vele. Napközben még rendesen szórakoztat.
Két gyereket hogy lehet megoldani? Még a nagy sem olyan óriási. Szeretnék idővel még egyet, de nekem még ez az egy is óriási feladat.
L

Kép KépKép
 
 


A baba nagyon aranyos!

Kép KépKép
 
 


Szia Lorca!

Majd belejössz ebbe a feladatba, kezdetben nehéz, de össze kell szokni és akkor talán egy rövid ideig könnyebb, utána jönnek a nehezebb időszakok, mikor elkezdi a helyváltoztatást. Na, akkor lehet lesni állandóan.
Kettővel szerintem nem túl könnyű, de nekem szerencsém van, mert arany ember az én férjem és sokat segít. Persze azért nagyon szuper dolog, az embernek elég kevés idő jut magára, de tényleg megéri. Ez az egy hobbi maradt meg nekem az internetezés. Főleg télen volt nagyon jó, mikor Bernát még picike volt és alig mentünk ki az utcára, így legalább volt kikkel kommunikálni. Donát már oviba jár, így napközben egyedül voltunk. Most nyáron viszont itthon van augusztus végéig, nem akartuk összevont csoportokba beadni. Meg a férjem is itthon van nyáron, így egy felnőttre egy gyerek jut.
Nyaralásnak nagyon jó dolog Agárd, a lényeg ki ebből a jó kis városból. Mi is csak a Balaton mellé megyünk a nővéremékhez.
Hol szültél? Nincsen képed Natiról?

Dino

Dino


Kép

Kép
 
 


Szia Dino!
Képem még sajna nincs, elég nehezen boldogulok a géppel. Nincs hozzá elég türelmem. Amit muszáj, megtanulom, aztán a kutya se vesz rá, hogy tovább munjek.
Férjileg jól állok én is, mindenben segít. Profi pelenkában, ő fürdet, bevásárol helyettem stb. Egy apró gond van, nem akar másodikat. De ezt majd megoldom. Hogy hogy otthon van a férjed nyáron? Tanár?
Nekem jobb is, hogy nem jut időm magamra. Ha belenézek a tükörbe, megrémülök. Hova lett a derekam??? És hasonló kérdések.
Én nagyon szeretek itt a belvárosban lakni, de nem egy gyerekkel. Költözni meg nem olyan egyszerű.
A net nekem is a hobbim, más tényleg nemigen jut. Mi mást lehetne még 15 részletben csinálni?
Hova jársz gyerekdokihoz? Mi az Auróra utcába, a körzetihez.
F

Kép KépKép
 
 


Szia Lorca!
Biztos meg tudod majd győzni a férjedet egy második gyerek ügyében. Én is nagyon győzködöm a férjem egy harmadikért, de egyenlőre úgy tűnik hajthatatlan, bár néha úgy gondolom, hogy tisztességesen foglalkozni max. kettővel lehet, de ezt biztosan meg tudja cáfolni egy 3gyerekes anyuka. Na, meg pesze a körülmények, kicsi a lakás és kevés a pénz, de sajnos sok helyen van ez így.
Igen a férjem tanár, így szerencsére amíg Gyesen vagyok addig együtt tudjuk tölteni a nyarakat. Utána meg nem lesz gond, hogy kire hagyjuk a gyerekeket nyáron, mert sajnos nem nagyon van segítségünk.
A derekad majd visszaalakul, bár a tapaszatlataim alapján már sosem lesz a régi, de ki tudja minden ember más. Meg úgyis amíg szoptatsz nemigen lehet fogyózni, bár biztos Nati is fog gondoskodni neked saját edzéstervről.Kép
Biztos Te is született belvárosi vagy, hogy szeretsz itt élni. Nagyon kedvelem az itteni létet, csak néha vágyódom máshova és az is főleg nyáron, amikor az ember legszívesebben kint töltené az összes idejét a szabadban. Én mindig a belvárosban laktam és már annyira megszoktam, mikor mások szidják nem értem, hogy miért.
Mi is az Auróra utcai rendelőbe járunk, a mi orvosunk Dr. Pálffy Márta, a védőnénink meg Romváriné Irénke. Nektek?
Dino

Dino


Kép

Kép
 
 


Szia Dino!
Merre tanít a férjed? Én egy szakközépben, angolt. Jó szakma gyerekneveléshez.
Nem vagyok született belvárosi, bár Fehérvarnak egy sűrűbben lakott részéröl jöttem, itt az szinte zöldövezetnek számítana. 5. éve lakom itt, úgyhogy azért elég otthon érzem magam.
A dokim dr Bartos Katalin, a védőnő Varga Mónika. Most mindkettő pont nyaral. Jó nekik.
A hétvégén ismét Agárd, már várom.
L

Kép KépKép
 
 


Szia Lorca!
Újpalotán egy általános iskolában tanít történelmet. Nagyon jó ilyenkor nyáron, hogy itthon van.
Mi vasárnap megyünk a Balcsira, remélem jó idő lesz! Már zsong a fejem a sok gondolkodástól, nehogy itthon hagyjak valamit, vagy elfelejtsek venni olyan dolgot ami szükséges lenn. A legnagyobb gondom Bernát etetése, nagyon sokat kűzdünk, mert nem akar főzeléket enni, meg igazán semmit sem a gyümölcsökön és a kenyéren kívül. Azért nem aggódom, mert folyamatosan hízik, és szép kis súlya van. Nati mekkora most?
Dino

Dino


Kép

Kép
 
 


Sziasztok.
három gyerekes anya vagyok szintén nyoc ker.
 


Szia Zsu!
Csak szaporodunk ebben a topikban is. Gratulálok a három gyerekhez! Mekkorák a gyerekek?
Dino

Dino


Kép

Kép
 
 


Szia Dino!
Remélem nem áztatta el teljesen a nyaralásotokat az eső. Jó izlése van a gyerkőcnek. Nem csodálom, hogy krumpli helyett almát választ. Jobb is. Ha meg nem veszít a súlyából, hát végülis az is étel. Sokfélét kipróbáltál? Talán csak nincs meg a kedvence.

Szia Zsu!
Csatlakozom előttem szólóhoz. Hogy boldogulsz hárommal? Én mint egygyerekes kezdő nehezen tudom elképzelni.
Te is Auróra utcai dokihoz jársz?
F

Kép KépKép
 
 


Szia Lorca!
Hazajöttünk 2 napra, szerdán megyünk is tovább. Fiúk nagyon élvezték eddig a nyaralást. Remélem a következőt is fogják.
Sok ételt kipróbáltam Bernátnál, de igazán semmi nem jött be neki. Most éppen kenyeret eszik kenyérrel, na néha lecsúszik mellé egy kis sonka is. Nem mondom, hogy ez az ideális étkezése egy alig 10 hónapos gyereknek, de ez van. Sajnos már több ötletem nincsen, teljes kudarc ez a kaja dolog nálunk. Súlya rendben, láthatóan egészséges, így nem aggódom túlságosan.
Remélem veletek minden rendben! Hogy bírjátok a meleget?

Dino

Dino


Kép

Kép
 
 


Szia Dino!
A gyümi édes, a főzelék nem, úgyhogy megértem. A sonkával szerintem vigyázni kéne, sok só van még a vizesekben is, és azt nem bírja a veséje kb 1 éves koráig. Unokaöcsém most 6, nála is végig kellett zongorázni az összes kaját. Most mindent megeszik, korának megfelelően vékonyka, magas, pont amilyennek kell lennie.
Anyatejes baba még? Nat, igaz, hogy még csak 8 hetes, de teljesen az. Átalusszátok az éjszakát?
Flo

Kép KépKép
 
 


Szia Lorca!
Még kap anyatejet, de ezzel is gondok voltak, mert 2 és fél hónapos kora óta csak a lefejt anyatejet fogadja el, addig is csak nagy szenvedések árán volt hajlandó szopizni. Szóval ez az étkezés nekem teljes kudarc, a nagyobbik fiammal semmi gondom nem volt egy éves koráig, annyit evett, hogy alig győztem adni neki. Azután sajna Õ is elromlott, de mostmár megint szépen megy az evés. A sonkát én sem adom neki nagyon szivesen, de a husi meg kellene. Remélem egyszer csak megjavul és rendben lesz az étkezése. Lehet egy éves kora után, mikor már eheti azt amit mi majd javulni fog a helyzet.
Éjszaka alszik, de gyakran felsír, rika az olyan éjszaka, mikor nem kell hozzá kelni, enni viszont már nem kér.
Nati hány kiló? Milyenek az éjszakáitok?

Dino

Dino


Kép

Kép
 
 


A gép egy jó kis vírust szedett össze, de most jobb. Remélem.
Sajnálom, hogy ilyen macerás az etetés. Nálunk nincs gond, de ha 2 percet sír, nagy magabiztosságom elillan. Nappal kb 2-3 óránként eszik, utána egy kis babusgatás. Este rendes, az időköz ugyan marad, de nem kell beszélgetni vele. Tegnap volt 6 kg, igaz, rugiban és pelenkában. Én kb 4 hónaposan voltam ekkora.
Külön szobában vannak a gyerekek? Nati még az ágyunk mellett alszik, gondolkodok, mikor vigyem ki. Amíg az én alvásom során 3+ etetés van, addig biztos marad.
Mentek még nyaralni? Lassan összefuthatnánk. Sajnos, még mindig tervezhetetlen, de próbálkozok.
Flo

Kép KépKép
 
 


Szia Flo!

Megjöttünk a Balcsiról, nagyon jól éreztük magunkat, kár, hogy vége van. Itthon szinte elviselhetetlen ez a meleg, remélem lassan enyhülni fog az idő. Nyaralás közben betörtek hozzánk elvittek, minden kisebb mozdítható értéket, szerencsére a nagyobbak megmaradtak, még Bernát bontatlan csomagolású pelenkáit is vitték.Kép Rendőrségen vicc amit csinálnak, nekik ekkora kár nem is igazán számít, nem úgy nekünk. Úgyhogy most nem csak a nyaralásból hazahozott romokat kell pakolni, hanem a betörők által hagyott kuplerájt is fel kell számolni. Bernát úgy tűnik utálja a pesti klímát, mert mióta itthon vagyunk, gyakorlatilag csak akkor nem sír, ha a kezünkbe fogjuk.
Gyerekek végre külön szobában alszanak, eddig Donát(a nagyobbik fiam) velünk aludt egy ágyban, de úgy tűnik sikerült kirakni onnan, bár még azért erősen próbálkozik visszaszerezni eddigi pozícióját. Bernát születése óta a kicsi szobában alszik, remélem ez így is marad. Amíg nem volt gyerekem nagyon elleneztem az egy ágyban való alvást, aztán persze minden okosság amit kitaláltam elpárolgott, mikor megszülettek a gyerekek. Volt nagy fogadalom Bernát születése előtt is, aztán az lett a vége, hogy ugyan úgy elkényeztettük, mint a nagyobbat.
Nyaralni mennénk még, mert kaptunk ajánlatot, de a betörés miatt lehet nem merünk újra elindulni, bár már sok dolgot nem tudnának elvinni.
Ha már tudsz valami hozzávetőleges időpontot a sétára akkor szóljál, szívesen összefutnánk veletek.
Hogy bírjátok ezt a meleget?

Dia

Dino


Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Szóval a három gyerkőc Dani 4 éves Dóri 3 éves és Dia ! hónapos. Mindhárman császárral születtek a Schöph-Méreiben.A kerület szélén a Hungária körutnál lakunk egy kis kertes házban. A kerület legszebb része szerintem.
Igen az Auóra utcába járunk a Bartos doktornőhőz nagyon szeretem, már gyerekként is hozzá jártam. Ja ez ugy lehetsége hogy még csak 25 éves vagyok. A gyerekek kicsit sürün jöttek de nem bánom.Hogy birok hárommal néha nehezen néha nagyon könnyen.A párom sokat segit ha itthon van. A pici beleszületett a családba és egyész jól alkalmazkodik.A nagyok meg imádják.
Mivel az állásomat felmondták amig a középsővel gyeden voltam eaz tünt a legjobb megoldásnak ha szülök még egyet igy lettünk nagycsaládosok.Mindenféle képpen hármat akartunk csak a kicsivel még én várni akartam mig a nagyok iskolások lesznek de hát másként alakultak a dolgok.
Esténként a cheten szoktam lenni KET néven ha valaki beszélgetni szeretne.

Zsu.
 


Szia Dino!
A netem már megint döglödik, ugyhogy csak röviden. ma megyünk oltásra. Szegény pöttöm.
Ha irsz az emil címemre egy számot, rádcsörgök, vagy megadhatom az enyémet is.
Sajnálom a betörést, remélem nem csináltak túl nagy kárt. Amikor tesóm lakását feltörték, emlékszem, nem is az volt a legnagyobb kár, amit elvittek, hanem amit csináltak, pl az ajtó. Gusztustalan, hogy még a pelust is vitték. Gyerektöl még mocsokabb lopni.

Zsu!
A bébi 1 vagy 4 hónapos? Mi is Bartos dokinöhöz járunk, ma találkozok vele, 2 hónap után. Jól eltünt. Három hete vadásztam rá, mire meglett.

Kép KépKép
 
 


Szia Dino!
A netem már megint döglödik, ugyhogy csak röviden. ma megyünk oltásra. Szegény pöttöm.
Ha irsz az emil címemre egy számot, rádcsörgök, vagy megadhatom az enyémet is.
Sajnálom a betörést, remélem nem csináltak túl nagy kárt. Amikor tesóm lakását feltörték, emlékszem, nem is az volt a legnagyobb kár, amit elvittek, hanem amit csináltak, pl az ajtó. Gusztustalan, hogy még a pelust is vitték. Gyerektöl még mocsokabb lopni.

Zsu!
A bébi 1 vagy 4 hónapos? Mi is Bartos dokinöhöz járunk, ma találkozok vele, 2 hónap után. Jól eltünt. Három hete vadásztam rá, mire meglett.

Kép KépKép
 
 


szia Lorca!
négy hónapos mi is kerestük a dokinőt oltáson voltunk aztán a Székely doktornő oltotta be a kicsit.
Képet rólunk ket néven találsz a fotóalbumba .

Zsu
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: