Új privát üzeneted érkezett!

Hali!
KITARTÁS ANDI!!
De tudod, olyan vagyok, mint Móricka, akinek mindenről ugyanaz jut az eszébe, szóval hogy MIKOR TALÁLKOZUNK?
Puszi Suzy
 
 


Szia!
Talán kedden jó lenne, de esni fog. Kép
MórickaKép
Na, majd meglátjuk!
Puszó!
Andi
 
 


Eltelt egy év, és Te még mindig 20 kg-ot cipelsz 30 lépcsőfokon?
Lejárt a törvényben előírt határidő és Téged néhány lépcsőfok még mindig elválaszt a világtól?
Szeretnél egy olyan országban élni, ahol a választott vezetők betartják az általuk hozott törvényeket?
Ki szeretnéd fejezni szolidaritásodat a hátrányos helyzetűekkel és elesettekkel?
Ha igen, akkor várunk 2005. szeptember 20-án 16:00 órakor a Kossuth térre a Parlament elé, ahol ismét felemeljük szavunkat a
MAGYARORSZÁGI KÖZLEKEDÉS ÉS KÖZÉPÜLETEK AKADÁLYMENTESSÉGÉÉRT!
A demonstrációt a TAVASZ (Tegyünk A Világért! - Anyák Szövetsége) Egyesület szervezi, csatlakozott hozzá a Fehér Kereszt Gyermekvédő Alapítvány, a Habeas Corpus Munkacsoport, a Levegő Munkacsoport, a Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége, a NaNE Egyesület, a Terézvárosi Zöld Kör, a Városi Biciklizés Barátai, a Védegylet és a Zöld Fiatalok. Az eseményt támogatja a Humanista Mozgalom.
Médiatámogatónk a Civil Rádió és a www.tusarok.org
 
 

 
 

Sziasztok!!!!

Õszintén szomorú vagyok, hogy megszünt itt az élet. Mi lehet Éváékkal, Ágiékkal, Zitáékkal, Fülesékkel, Zsuzsával meg a többiekkel???

Mi jól vagyunk, bár elég messze.

Üdv.
Andiék

Kép
 
 


Andi szia!
Valamikor én is irogattam ide,1x taliztunk is a babaklubba,tán még emlékszel.Néha benézek ide,demár jó rég nem jár ide a kutya seKép
Milyen kint?
Gyerkőcök hogy vannak?Bölcsi,ovi?
Gyere,ha tudsz,én bekkukolok néha.

Ja,és mióta nem írtam ide,én is babázokKépjúliusban született a kisfiamKép(kép a profilban)

Na puszi!

Kép

Kép


Hellóka!

Jaj, de jó, végre valaki! Kép

Gratulálok a kisfiadhoz! Már jó nagy! Kép
Hogy hívják?
A lányod Viki, igaz?
Õ is nagyon aranyos a képen.

HOgy milyen kint?
Végül is fura.... Annyira szerettünk volna itt lenni, (már 3 éve tervezzük) és most meg hogy itt vagyunk, eléggé vágyunk haza. Főleg hogy ronda esős, hideg, párás időjárás van.
Érdekes, hogy amíg otthon voltam, engem soha nem érdekelt milyen idő van. (na jó, zuhogó esőben azért nem mentem ki gyerekkel.) Itt meg annyira befolyásolja a hangulatunkat. Remélem hamar tavasz lesz! Kép
Kittike szereti a sulit, nagyon laza, szinte semmi sem kötelező. Főleg neki, hogy amikor kezdte szeptemberben még alig beszélt angolul.
Most már kezd belejönni.
Peti is jár oviba, de még csak 3x fél napra. Szerintem jobb lenne neki egész nap, mivel itthon nagyon hisztis és akaratos. Ott meg egy kisangyal. De sajnos nagyon sokba kerülne az egész napos ovi. (136 font/hét)
Mi is jól vagyunk, a párom van itthon a gyerekekkel, én meg dolgozom, amit néha szeretek, néha nem.
Na, most ennyit hirtelen.
Jó lenne feléleszteni ezt a topikot!!!!! Kép

Szióka!
Andi
 
 


Szia!
De jó,hogy írtálKép
Ne aggódj,itt is csúnya az idő,nagyon hideg van.Ráadásul ugye nemrég volt óraállitás,és már 4-kor elkezd sötétedni.Fújj,nagyon utálomKép
Hogyhogy te dolgozol?Már végleg kinn maradtok?
HÁt,hogy a topikkal mi lesz,nem tudom.Tényleg jó lenne,ha feléledne,de gondolom mindenki visszament már innen dolgozni,Éváék meg amennyire követtem itt az eseményeket,el akartak költözni.Vagy mégse?

Jó lenne,jelentkeznének.

Na,most ennyi,mert nyügi van.
Ja,kisfiam neve Máté,és igen,a lányom Viki.

Szióka!

Kép

Kép


Helló!

Na, végre idejutok! Kép

Most én dolgozom, de itt jobban el tudom tartani a családot, mint otthon. A férjem meg annyira szeretett volna a gyerekekkel itthon maradni egy pár hónapig. De most már néha elege van! Kép
2 hónap után!

Nem tudom Éváék elköltöztek-e.

Sok puszi!
Andi
 
 


Szia Andi!

Örülök, hogy jól vagytok, most már gyakrabban fogom nézegetni a topikot!
Mi tetszik legjobban Angliában? És mit utálsz a legjobban?
Egy TAVASZ-os kérés: Felkérést kaptunk, hogy fogalmazzuk meg, mit értünk gyerekbarát közintézményeken. Neked milyen jó idevágó tapasztalataid vannak külföldön? ( pl. gyereksarok, pelenkázó stb.)

Tündérke.
Milyen idősek a gyerekeid?
Az én legkisebb fiam mindjárt 3 éves lesz. Kép a profilban.

Zsuzsa
 
 


Sziasztok!

Andi,férjednek kitartás!

Suzy,összesen nekem is 4 gyerek van,de a két nagyot az apjuk neveli.
A kicsik másik kapcsolatból vannak,a lányom most volt 3 éves,a kisfiam pár nap múlva lesz 5 hónapos.
Ti merre laktok?

Tünde.

Kép

Kép


Szia Tünde!

Ilyen fiatalon 4 gyerek - csak gratulálni tudok hozzá.
Az én legkisebbem Zolika, most 3 éves fénykép róla a profilomban.
Jelenleg Pesthidegkúton lakunk, de jövő tavasszal az Opera környékére fogunk költözni.
És Ti merre laktok?
szia
Zsuzsa
 
 


Szia Suzy!
Bocs,hogy csak most írok,egy hónapig nem volt netem,ma kötötték be.Nagyon szép a kisfiadKép
Mi a Rózsák terénél lakunk.
Kisfiad jár már oviba?

Szia,Tünde.

Kép

Kép


Sziasztok!!!!

Remélem jól telt a Karácsony! Kép
Mit hozott a Télapó/Jézuska? (Kinek ki?Kép)

Nálunk minden jól ment, csak a jó magyar kaják hiányzotak. Pl. egy kis beigli. Kép

Nagyon sok BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!!!

Pusz.
Andi

UI.
Zsuzsa, írtam neked mailt.

Kép
 
 


Sziasztok.Opera környéki vagyok én is.10évig laktunk az opera mögött.Most decemberbe költöztünk a Zichybe.Már jó pár topikba írtam.Szeretnék ismerkedni,jókat dumcsizni:-)Ja a lényeg:Két fiam van 7ésfél és 1évesek.Sziasztok Roli

Kovács Roland
 
 


Sziasztok

Hova tüntetek,én csak itt várok,várok,de semmi.KépKépKép
Átmentem a Szülészetek kórházak topik Újra a Rókusról címre.Már ha valakit érdekelKép
Sziasztok

Kovács Roland
 
 


„Muzsikával az újszülöttekért!”


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!!!

Hú, látom hirtelen mindenki eltünt!

Roli!
Ne félj, nem miattad!!!!! KépKépKép

Biztos, hogy véletlen, én Karácsony óta nem tudtam babanetezni.

Többiek hol vagytok????

Pusz.
Andi
 
 


Szia Andi!

Tök véletlen jártam erre és látom jött valaki.
Már azt hittem végleg vége ennek a topiknak.

Van kedved dumcsizni?????????????

Kovács Roland
 
 


Szia !!!!!

Persze, van kedvem. Bár mostanában nem lakom ott az Opera környékén, de előbb vagy utóbb biztos vissza fogunk menni. Én nagyon szerettem ott lakni, 9 éven át. (Király utca és Kisdiófa utca sarok)

Megnéztem a profilodat, helyesek a fiaid!!! Bár már jó régi a kép, biztos azóta még aranyosabbak.
Az én lányom egy évvel kisebb a nagy fiadnál, a fiam, meg pár héttel öregebb a kicsinél! Kép

Most mentem, de majd jövök! Kép
Sajnos nem biztos, hogy minden nap, de azért próbálok többször egy héten.

Szióka!
Andi
 
 


sziasztok,
Ismerősöm vállal a környéketeken babamegőrzést, vagyis annál kicsit többet, mivel szakképzett dada és óvónő 30 éves tapasztalattal. Kb. 50 éves, kedves, nyílt szívű és tényleg jól ért a kicsik nyelvén.
Ha több információra és elérhetőségre lenne szükséged írj a privimre. (Az internet nem az erőssége, ezért írok én)

Beusa
Kép
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


ha vki meg olvassa ezt a topicot es a kornyekrol valo, jo lenne csevegni.
en oktoberben szulok, elso bebit es nem szeretnek csak a 4 fal kozott ucsorogni minden nap...szoval kell a seta, kave, dumalas es nem csak a szoptatasrol :)

a 2007. oktoberben szulunk topikba irok rendszeresen,
ha vki hasonlo cipoben jar, akkor legyszi irjatok, de ne a babanetes privire, ne ide, hanem eloszor a g mail es cimre, mert azt gyakran nezem
koszi es szep hetveget, mi meg maradt belole igy vas. delutan

bogyobogyogyorgyi@gmail.com


ROSSZUL irtam a cimem :


bogyogyorgyi@gmail.com

bocs


Halihó!

MI még mindig Angliában, sajnálom hogy így eltüntem, nem szép tőlem! :roll:

Hogy van mindenki?

Györgyi, üdv. eme kihalt topikban!
Megvan már a babó?
Hol szültél?

Remélem nem felejtek el benézni hamarosan! :)

Üdv.
Andi
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: