Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Bocsánat a régebbi Békási topiktól,de úgy érzem új belépőként nehezen találnám a felvetett témákban a fonalat! Nemrég költöztünk Békásra és szinte nem ismerek itt senkit,ezért csajok írjatok ha szeretnétek a babátoknak játszópajtást 2 éves Viki nevű kislányom személyében (is)! Erika
 
 


Szia Erika!

Én szoktam írni a másik békási topikba is szerintem nyugodtan jöhettél volna oda is, nagyon aranyosak a lányok Kép
És hova költöztetek? Azaz melyik oldalra???
Nekem van egy 2 és fél éves kislányom és a kistesója a pocimban!

Szia: Niki
 
 


Szi Erika,

Szerintem is felesleges volt ez a topic,az előző is teljesen áttekinthető,bár elég lagymatag.

Hédi
 
 

 
 

Szia Niki!
Nagyon örülök,hogy írtál,mindennap fenn vagyok a neten és nézegetem az oldalakat és teljesen elkeseredtem,hogy nem ír senki! pesze bekukkantok a másik békási topikba is de nekem mindíg úgy tűnik,hogy meg van az a kialakúlt kör és "pofátlanság" (bocs) betolakodni. Én csak a múlt héten kezdtem el a gondolattal foglalkozni ,hogy mostmár kikéne terjesztenem a baráti körömet ugyanis ezalatt a 2 év alatt míg itthon voltam szinte nem volt szükségem rá a kislányom és a nagylányom (12 éves) kitöltötte a napjaimat. Mivel a kicsi (Vikinek hívják )is társaságra vágyik,a barátnőim messze laknak és itt szinte senkit sem ismerünk, úgy gondoltam megpróbálom ezt a fórumot.
Mi a hegy felöli oldalon lakunk az Őszike utcában.
Nagyon szép a kislányod! Hogy hívják?
A Picikéhez meg gratula, Ő mennyi idős?
Ti merre laktok? Szoktatok játszótérre vagy játszóházba járni?

Szia Erika!
 
 


Szia Hedvig!
Lani is javasolta lépjek át a régi topikba .
Részemről O.K.
Akkor folytassuk ott,rendben? Dobjuk fel egy kicsit!
 
 


Kép) : b
 
 


Szia Lani!
Ha a bölcsi felé sétáltok esetleg...megcsörgeted a telcsimet...,hogy megkukkoljam a pici-bébit!
pusza Kandi72

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi Kép te is békási vagy????
Vendég
 



Szia Kandi!

Bea vagyok,emlékszel még rám?Tudod Kaszáson laktam ahol a Baluék is.Ha képben vagy dumcsizhatnánk valamelyik topikban ha van kedved.
Bea
 
 


Szia Bea!
Persze!...tudom,hogy ki vagy!
MSN-ed van?
Hol laksz most?Írj mailt-ha gondolod!
Chat-re jársz néha?
Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia Andi.
megy az e-mail.Bea
 
 


Azaz hogy nem megy az üzenet,valamiért nem tudok most küldeni.Van msn-em csak nem engedi hogy felvegyelek mert állítólag nincs valami passportod vagy mid.De majd próbálozom.Addig is szia.
 
 


Sziasztok Békásiak!

Úgy tűnik, elég ritkán ír ide valaki.
Én a Duna felőli oldalon lakom.
Még csak pocaklakóm van, de szívesen csatlakoznék, ha lehet.

18+5


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Eltelt egy év, és Te még mindig 20 kg-ot cipelsz 30 lépcsőfokon?
Lejárt a törvényben előírt határidő és Téged néhány lépcsőfok még mindig elválaszt a világtól?
Szeretnél egy olyan országban élni, ahol a választott vezetők betartják az általuk hozott törvényeket?
Ki szeretnéd fejezni szolidaritásodat a hátrányos helyzetűekkel és elesettekkel?
Ha igen, akkor várunk 2005. szeptember 20-án 16:00 órakor a Kossuth térre a Parlament elé, ahol ismét felemeljük szavunkat a
MAGYARORSZÁGI KÖZLEKEDÉS ÉS KÖZÉPÜLETEK AKADÁLYMENTESSÉGÉÉRT!
A demonstrációt a TAVASZ (Tegyünk A Világért! - Anyák Szövetsége) Egyesület szervezi, csatlakozott hozzá a Fehér Kereszt Gyermekvédő Alapítvány, a Habeas Corpus Munkacsoport, a Levegő Munkacsoport, a Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége, a NaNE Egyesület, a Terézvárosi Zöld Kör, a Városi Biciklizés Barátai, a Védegylet és a Zöld Fiatalok. Az eseményt támogatja a Humanista Mozgalom.
Médiatámogatónk a Civil Rádió és a www.tusarok.org
 
 


Sziasztok!
Augusztus végén költözünk Békásmegyerre Szegedről. Jó nagy táv, és senkit sem ismerünk onnan. Van egy 3 éves és egy 6 hónapos gyermekünk. Régebben olvastam, hogy óvikról írtatok. Van valakinek "friss" infója a Viziorgona utcai napközis óviról. Abban az utcában fogunk lakni, és így láttatlanban is felvették a listára. Minden infót köszönök szépen előre is, addig is még szép nyarat (már ha annak lehet nevezni mostanában).

Üdv: Bozse
 
 


Sziasztok!
Szeretném figyelmetekbe ajánlani honlapunkat, reméljük elnyeri tetszéseteket!
Köszönettel: H. Anikó

Dekorációs falfestés nem csak gyerekeknek!

http://www.dekofalfestes.atw.hu/
Kép


Sziasztok!
Szeretném figyelmetekbe ajánlani honlapunkat, reméljük elnyeri tetszéseteket!
Köszönettel: H. Anikó

Dekorációs falfestés nem csak gyerekeknek!

http://www.dekofalfestes.atw.hu/
Kép


Sziasztok!!

A III. kerületben keresek olyan gyerekorvost, aki tényleg csak akkor ad antibiotikumot a gyereknek, ha MUSZÁJ!!!! És mellesleg lelkiismeretes és esetleg házhoz is jön. Tudtok segiteni? Ha lehet pü-ben várom a választ! Köszi!! :)
Vendég
 


Sziasztok! :D

Nemrég költöztünk Békásmegyerre, és jelenleg nem ismerünk itt senkit, 1 éves kisfiammal Zolcsival szívesen megismerkednénk új játszópajtásokkal és anyukájukkal. Írjatok!! :wink:

Cecília és Zolcsi
 


Kedves anyukák!

Főiskolás hallgató vagyok, és nagyon szívesen vigyáznék egy nagyobbacska gyermekre a tanítás után. Budakalászon vagyok albérletben, ami ugye, nagyon közel van.

erronlany@vipmail.hu
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok! :lol:

Csatlakozhatok? Békási anyuka vagyok. Kisfiam lassan 8 hónapos lesz! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ide már senki nem jár? :cry:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


sziasztok!én teljesen új vagyok itt!24hónapos a kislányom!hasonló korú babák szüleivel dumálnék:) senki nincs itt???? :shock:

Zoé anyukája
 


Sziasztok!)

Én is szívesen csatlakoznék Hozzátok...Ahogy láttam,nem vagyok egyedül ebben...Szintén új lakos vagyok itt:) Újpestről jöttünk,tavaly nyáron költöztünk.Van egy 10 éves nagy fiam,aki a Ziperbe jár és egy 4 hónapos kisfiam,akivel egyedül rójuk a köröket:)
Ezen szeretnék változtatni:)Lételemem a csavargás,dumcsik,főzőcske,eszmecsere,nevetés..Ehhez keresnék kedvet érző anyukákat..
Olyan rossz igy egyedül!(nem feltétlen csak levelezés formában)

Legyen szép napotok!
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: