Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ugye nem csak én vagyok várandós Soroksáron?

Anita

Kép

Kép
 
 


Szia Anita!

Nem vagy egyedül! Bár én innen a szomszédból írok. (Dunaharaszti)Azért remélem válaszolsz!Hány hetes vagy? (bár lehet, hogy már meg is szültél)

Üdv, Gigi

KépKép
 
 


Szia Gigi!

Már ez is valami,hogy írtál Kép)
Én már a 40. hetemben vagyok,ha minden igaz szombaton fogunk szülni.Reménykedem benne.
De azért írhatsz még.

Szia : Anita

Kép

Kép
 
 

 
 

Szia Anita!

Nagyon szurkolok nektek!!! És közben irigykedem is mert én még csak a 20. hetet taposom.
Légy ügyes!!!!

Üdv, Gigi

KépKép
 
 


Szia!

Időközben megszületett a manóm.Június 23.-án,3700grammal és 56 cm-rel.Persze már 2 hónapos és 5400gramm.Már neked sincsen sok hátra.

Szia : Anita+ Nimród baba

Kép

Kép
 
 


Hahó,tényleg nincsen csetelő kismama Soroksáron?

Kép

Kép
 
 


Szia.Én Dunaharasztin lakom,és van egy 17 hónapos kislányom.Veletek mi újság?
 


Szia!
Nekem 8,5 hónapos a kisfiam.
Anita

Kép

Kép
 
 


Mi már nagyon várjuk a jó időt.Sajnos harasztin nem sok mindent lehet egy kisgyerekkel csinálni.Sorin ez másképpen van?Te hol szültél?
 


Szia
Itt Soroksáron semmit nem lehet csinálni a gyerekkel.Szörnyű,se egy park,se egy normális játszótér,se játszóház.Örülünk mi is ennek a jó időnek,sokat vagyunk kint a levegőn.Még jó ,hogy a szomszédban is vannak gyerekek és tudunk kivel játszani.Nem is tudom,mit csinálnánk ha ők nem lennének.
Én az Uzsokiban szültem.Te?

Kép

Kép
 
 


Hello.Én a Shöpf-Méreiben szültem.A szülésem nagy élmény volt.És jó gyorsan lezajlott.Mostanában indult,harasztin egy baba klub,péntekenként járunk,eléggé jó,Lili nagyon élvezi.De program itt sincs több.Néha pedig nagyon jó lenne kimozdulni.Nekem elég lenne,pár óra és teljesen feltudnék töltődni.Gondolom ezzel te sem vagy másképpen.Nekem nem nagyon van a közelbe kisgyerek...Sajnos!!
 


Halihóóóó!!! Senki nincs soroksáron???
 


Még mindig senki??????
 


Szia Erika.

Én vagyok.Sőt az Anita is van akivel elkezdtél beszélgetni.Nem tudom,hogy miért nem írt.Majd rákoppintok a fejére.
Nekem két fiam van,az egyik négy és fél éves,a másik másfél.Merre laktok Harasztin?
Nálunk szerencsére tényleg sok kisgyerek van az utcában,úgyhogy délelött-délután az utcán van babatali.A korosztályok 7-8 év,4-5 év,és vannak az apróságok.Szerncsére senki nem unatkozik.És persze nekünk is jó dumálni.
Hogy hívják a lányod?
Most hirtelen ennyi,ha van kedved írjál.

Ági.


Hello Ági.Nagyon örülök neked.Az én kislányom,agusztus 26.-án lesz 2 éves.Õt Lilinek hívják.Nagyon jó kislány.Értelmes,már mindent beszél(sőt néha sokat is)A fő problémánk,az éjszakai nem alvás is kezd megoldódni.3 hete,már végig alussza az éjszakákat.És remélem ez már igy is marad!!!!Nagyon rosz alvó volt.Mi Harasztin a piramis áruház felé lakunk.Neked hogy hívják a fiúkat?Amíg nem voltak a gyerekek,te mivel foglalkoztál?Azért,Lili mellet én sem unatkozom,de néha jó lenne egy kis felnőtt társaság is.Na egyenlőre ennyi,ha van időd irj.Szia:ERIKA
 


Szia.
A sogorom lakott régen a piramis környékén.Kép
A nagy fiú Dani,a kicsi Levi.Levi még nem gazán akar beszélni,(egy-két szó)de Dani beszél helyette is.Néha már sok.KépMi szerencsére alszunk éjjel általában, ha foga jön akkor nyűgössebb picit.
Én az Auchanban voltam cukrász mielött eljöttem gyesre.Még nem tudom,hogy hogy fogom megoldani a fiúk mellett a két műszakot.Apa 24 órázik.Õ két naponta nincs itthon.Ilyenkor enyém a gép.Kép
Tegnap este kirugtunk a hámból,szülinapot tartottunk spontán a barátokkal.A gyerekeket letettük aludni fél kilenckor,mi meg éjfélig dumáltunk.Tiszta felüdülés volt kicsit gyerekek nélkül lenni.
Bocsi,most ennyi.Írjál magatokról.
Szia,Ági.


Ági.Most nem tudok irni,mert apának kell a gép,holnap meg nem vagyunk,de vasárnap jelentkezem.Örülök hogy írtál.Szia:E
 


Hello,itt vagyok.Nekünk,egy irodatechnikával foglalkozó cégünk van,én intézem a papírmunkákat,megrendeléseket stb.Az én végzetségem is vendéglátós én szakács,felszolgálónak tanultam.Első évben tanultunk cukrászatot,aztán kellet választani.Én csepelre jártam suliba.Néha mi is elmegyünk a barátainkhoz,egy kis duma partit tartani,és az kész felüdülés.Az ember ugy feltud tőltődni.Nyaralni voltatok valahol?Mi voltunk a Balatonon,de inkább telelés volt mert pont azt az esős hideget fogtuk ki.Most ennyi,ha van időd irj.Szia:ERIKA
 


Szia Erika!
Előkerültem Kép Hogy senki nem írt ide csak nagyon ritkán néztem ide be.
Anita

Kép

Kép
 
 


Sziasztok.

Üdv újra itt Anita.Bocsi,nem tüntem el én sem, csak a hétvége hatása alatt voltam idáig.
Nyaralni még nem voltunk,lementünk Berekfürdőre 2 napra,meg majd szeptemberben megyünk Szlovákiába rokonokhoz egy hétre.Talán jövőre már megyünk úgy igazából is nyaralni.Na meg ez az idei nyár?!Esőben inkább itthon ülök és azért még fizetnem sem kell.
Az Anitával egy utában lakunk,ilyenkor azt lessük mikor nem esik az eső,és irány az utca.
Nálunk a párom gépkocsizó járőr(biztonsági őr).Igaz hogy van a pihenőn is internet nekik,de azért ha itthon van nem férek a gép elé.Kép
Majd írok.Sziasztok.

Ági.


Szia Anita,Ági!Hát igen,ez a nyár nem valami szupi.Talán szeptemberben,még mi is elmegyünk egy pár napra,az időjárás fügvénye.Akkor nektek jó hogy ilyen közel laktok egymáshoz.Sokat szoktatok dumcsizni!?Képzeljétek Lili 26.-án lesz 2 éves,és már nem kell neki pelenka!!Nagyon büszke vagyok ám.Kérdés mi lenne jó szülinapi ajándék,egy kétévesnek?Valami értelmes jó lenne,de azért örüljön is neki.Várnék ötleteket.Anita neked menny idős most a gyerkőc??Egyenlőre ennyi majd még jövök.Sziasztok:ERIKA
 


Sziasztok.

Hát igen,mi elég sokat dumálunk az Anitával.A fiúk is tök jól elvannak együtt.Levi és a Nimród között napra pontosan 4 hónap van.Ma már egyáltalán nem látszik a külömbség,talán annyiban,hogy Levi az erőszakossabb,úgyhogy mindig szegény Nimród huzza a rövidebbet.
Én is próbálkoztam bilire ültetni Levit,de csak játszott vele.Dani is 2 és fél éves volt mikor szobatiszta lett.
Szóval tök ügyes lányod van.Lány,ő nem olyan lusta mint a fiúk.Sógornőm lánya is másfél éves,és már ő is pisi-kaki elött. Kép
Ja ,és nálunk a párom lesz 34 éves 26.-án.Nem fogom elfelejteni Lili szülinapját. Kép
Szülinapi ajándék fogós kérdés.Én is bajban vagyok ha a sógornőm kislányának kell valamit venni.A barátnőméknél 2 lány van,hozzá megyek tanácsért mint fiús anyuka. Kép
Ti nem terveztek második babát?Menyi idős is vagy?
Bocsi,mennem kell.Nem hajlandók aludni a fiúk.(Igy jár az,akinek negyed tízkor kelnek fel a gyerekei.)
Szia.


Sziasztok!

Hogy vagytok?Mi jól vagyunk.Igen azt mondják,hogy a lányok picit előbb csinálnak mindent.Nálunk,Lili eddig gyerekekkel olyan kis teddide-teddoda volt,de egy pár napja megfigyeltem már nem hadja magát,sőt inkább erőszakos.Szóval a gyerköcök minden nap változnak.Most éppen az van nálunk terítéken hogy nem hajlando senkinek puszit adni.Sőt,a kapott puszit pedig marha látványosan letörli!!Én 27 éves vagyok,a férjem pedig 36.Õ nem szeretne több gyereket.Egyenlőre én sem,de soha nem lehet tudni.Holnap lessz a Harasztii BUCSU,nem szoktatok átjönni?Na egyenlőre ennyi.
Puszi:ERIKA
 


Eltűntetek lányok!Csak nem a rossz idő vette el a kedveteket??Borzasztó ez az eső.Ti mit csináltok bent?Nekem Lili menne kifelé állandóan.Ha van időtök és kedvetek irjatok.E
 


Sziasztok!
Nem tűntünk el.Mi Debrecenben voltunk hétvégén,meg Hortobágyon.Nem volt túl extra ,de jól éreztük magunkat.Nimród most piheni ki a fáradalmakatKépMár 11 óta alszik.Borzasztó ez az idő,Nimród is menne ki egyfolytában.Lehet esőkabátot adok rá meg zárt cipőt és kiengedem egy kicsit.Végül is túl hideg nincsen.
Ez az ajándékozás nálunk is mindig gondot okoz,főleg a keresztlányomnak aki most nyáron volt 3 éves.Ha szeret babázni,én babát vennék neki,meg valami csini ruhát.
Most ennyi,megyek főzni.
Anita

Kép

Kép
 
 


Végülis én is kiengedtem Lilit,gumicsizmában marhára élvezte.Én is Babára gondoltam,de valani nagyobbra.Majd meglátom.Még irok,de most mennem kel.E
 


Sziasztok.
Nem vesztem el én sem,csak nem volt jó a klaviatúra és most csinálta meg a Péter.
Voltunk ma piacon,végre kaptam a Levinek farmert.Kép
1 hónapja hajtok normális gatyát neki.Nyáron sehol semmi.
Elköltöttünk egy csomó pénzt ami nem volt betervezve.Kép
Ez az idő kikészit.Tiszta dilik a fiúk is.Dani egész nap a tévé elött ül,Levi meg hozza oda folyton a cipőjét,hogy menjünk ki.És persze ordít,hogy nem lehet.Csütörtökön lesz a Lidlbe 1000 Ft-ért gumicsizma.Megyek veszek neki,utána tényleg mehet ki.
Én Levinek vettem a Götz boltban fiú babát fillérekért.(Kiárusítás volt.)Imádja a gyerek.Fiú létére tök jól elbabázik.Látszik,hogy sok lány van körülöttte.
Most ennyi.Sziasztok.


Ági!!

Szerintem jó ötlet a gumicsizma:Egy darabig még kelleni fog.Nemtudom ti hogy vagytok vele,de én megfagyok.Én is megyek csütörtökön a lidlibe.Szombaton party lesz,ugyhogy vásárolnom kellene,de akciókor mindig olyan sokan vannak,pénteken pedig nem lesz kocsim úgyhogy mennem kel.Mi is tvt nézünk egész nap.Az ajándék ötlet,megoldódni látszik...Sziasztok:
ERI
 


Lányok,merre jártok???
 


Sziasztok.
Hogy sikerült a szülinapi buli?Sikerült valami jó kis ajándékot venni Lilinek?
Hát gimicsizmánk sajna még mindig nincs.Nm volt a Lidlbe.Legalábbis akkor már nem amikor venni akartunk.Kép
Mi is pénteken este tartottuk meg a Péter szülinapját a barátainkkal.Jól sikerült,a gyerekek is élvezték.Tegnap a fáradalmakat pihentük ki.
Most meg már készülök az ovira.Át kell mosnom minden cuccát a Daninak.(Csak elötte meg is kell találnom őket. Kép )
Megyek mert sír a kicsi.Majd írok.Sziasztok.


Hello!
Igen a buli jól sikerült,szerencsére az idő is jó volt,igy kint partyztunk.Volt hússütés meg minden...Mi végülis bábszínházat vettünk,10db bábfigurával.Nagyon örült neki.De mindenki egyszerre jött,és szegény gyereknél a bőség zavara volt,és azt sem tudta mihez nyúljon.De ma már játszik mindennel.Megnyugodtak a kedéjek.És én is túlvagyok rajta.Azért nehéz 26 embernek jót tenni.De rajtam nem múlott.A tesom,reggel 7kor már nem kapott gumicsizmát Lilinek,szerintem nem is volt!!Na megyek mosogatni,még írok.Sziasztok.
 


Sziasztok.
Ha nálunk buli van és összegyűlik a család,mi is vagyunk 25-30-an.Tuti jó.Én szeretem,mert itt mindenki magát szolgálja ki,csak mosogatni kell.
A bábszinház tök jó ötlet.Sajna az én gyerekemet ilyen nem köti le.Kép
Ma kezdtük volna az ovit,erre kedden délután lázas lett.( 39,5 )Torokgyulladása van,majd hétfőn mehet oviba.Szegény sírt amikor megtudta,hogy ma nem mehet.Kép
Viszont most nézem a Levit,hogy ő mikor kapja el.Ja,meg telefonálgatok az ismerősöknek,hogy mi van,és ha betegek lesznek a gyerekek,akkor tőlünk kapták el.Kép
Szerncsére mindenki jól áll hozzá az ilyen dolgokhoz.Kép
Teszek fel képet a fiúkról.Kérnénk eggyett Liliről is.Kép


Sziasztok.

Erika hová tüntél?Csak nincs valami baj?


Nem,nincs semmi baj,csak most minden összejött,nagytakarítás,meg a cégbe is bekellett segítenem,ugyhogy este meg már hulla voltam,de most már ez is megvan.Édesek a fiúk a képen.Gondolom,élőben nem ilyen nyugisak ők sem.Teszek majd képet Liliről,csak én nem tudom hogy kel.Ha nem bonyolult,ird már le nekem.Ha az akkor majd megkérem a férjemet,hogy segítsen.Meg gyógyultak már a srácok?Végülis mind a ketten elkapták?Ma nekem Lili olyan nyűgös hogy gyanus.Hát reméllem nem lesz semmi baja.Ma olyan semmilyen kedvem van nekem.Lehet hogy ez az idő!?Na most mennem kel,mert lejárt a mosogépem,gyorsan kiterítek és akkor még talán megszárad.Puszi:ERIKA
 


Szia.
Nekem is az Anita mondta el,hogy kell. Kép
Rákattintasz jobb gombbal a képre,szerkesztés,kép menü,nyújtás-döntés,és írd be a vizszinteshez-függölegeshez,hogy 25.Utána mentsd el a képet és itt a melléklet feltöltésnél fel tudod rakni.Remélem érthető volt. Kép
Lilivel minden oké?Nálunk persze a Levi is elkapta,ő jobban szenvedett mint a Dani.Daninál két nap volt az egész,Levi négy napig csak nyafizott szegény.
Péntektől nem leszünk pár napig,megyünk Szlovákiába rokonlátogatásra.
Kiváncsi leszek mit hagyok itthon ami fontos.
Péter már rám szólt,hogy nem költözünk,csak "nyaralni" megyünk.Amíg fér az Opel csomagtartójába én pakolok. Kép
Ja,és két nap után az oviban ma közölték,hogy tetü van,figyeljük a gyerekeket.Örültem neki.
Ha hazajöttünk majd írok.Puszi.


Szia!

Anitával mi van?Lili szerencsére,nem beteg.Jó rokonlátogatást kívánok.Sajna a pakolással én is igy vagyok.Inkább mindenből legyen,ha befér.A férjem bánatára.Na puszi,ha megjöttetek,akkor jeletkezz,várom. ERIKA
 


Eltelt egy év, és Te még mindig 20 kg-ot cipelsz 30 lépcsőfokon?
Lejárt a törvényben előírt határidő és Téged néhány lépcsőfok még mindig elválaszt a világtól?
Szeretnél egy olyan országban élni, ahol a választott vezetők betartják az általuk hozott törvényeket?
Ki szeretnéd fejezni szolidaritásodat a hátrányos helyzetűekkel és elesettekkel?
Ha igen, akkor várunk 2005. szeptember 20-án 16:00 órakor a Kossuth térre a Parlament elé, ahol ismét felemeljük szavunkat a
MAGYARORSZÁGI KÖZLEKEDÉS ÉS KÖZÉPÜLETEK AKADÁLYMENTESSÉGÉÉRT!
A demonstrációt a TAVASZ (Tegyünk A Világért! - Anyák Szövetsége) Egyesület szervezi, csatlakozott hozzá a Fehér Kereszt Gyermekvédő Alapítvány, a Habeas Corpus Munkacsoport, a Levegő Munkacsoport, a Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége, a NaNE Egyesület, a Terézvárosi Zöld Kör, a Városi Biciklizés Barátai, a Védegylet és a Zöld Fiatalok. Az eseményt támogatja a Humanista Mozgalom.
Médiatámogatónk a Civil Rádió és a www.tusarok.org
 
 


Köszike az infót.Ha tehetjük ott leszünk.
 


Sziasztok!
Most meg én tűnök el pár napra.Végre megyünk Erdélybe nyaralni.Persze apa beszervezte az egész hetemet,nem tudom mikor fogok pakolni.Szerencsére 2 autóval megyünk ,mert jönnek a barátaink is ,így lesz hely pakolni.Úgy döntöttem viszem a manó egész ruhatárát,akkor tuti mindenkorra lesz megfelelő ruhája:D
Ha visszajöttünk majd még írok.
Anita

Kép

Kép
 
 


Hello!

Megjöttünk.Hát a ruhák 90%-át feleslegesen vittük,mert az állatokhoz eggyett befogtunk és utána csak abban engedtem ki őket.A vendéglátóink TSZ-ben dolgoznak,a fiúk minden nap mentek és tök büdösen jöttek haza.Ezért az egy ruha.Dani nagyon élvezte,unokatesom fia is mindjárt öt éves lesz,és ők ketten nagyon egymásra találtak.Végre én is pihiztem kicsit,mindent elém raktak,semmit nem kellett csinálnom. Kép
Dani a végén közölte,hogy vegyünk kinnt házat és költözzünk oda. Kép
Csak az a baj,hogy nagyon kevés volt ez a pár nap,úgyhogy jövőre több időre megyünk.
Persze a nyelvvel bajban voltunk,a Tótok még akkor sem szólaltak meg magyarul ha tudtak magyarul. Kép
A csendőr közölte magyarul,hogy nem beszél magyarul,és amikor a Péter odaszólt nekem,hogy bu..... Tót,akkor arra tudott magyarul válaszolni,de még véletlenül sem segített.Ennyit róluk. Kép
Dani holnap megy először uszodába az ovival,kiváncsi leszek milyen lesz.
Veletek mi van?
Majd írok,puszi.Ági


Hello lányok!

Anita nektek jó utat,és érezzétek jól magatokat.Ági:az a baj ezzekkel a pár napokkal hogy baromi gyorsan eltelnek.Lili nekem is nagyon szereti az állatokat.Mi vagyunk most betegek.Lili csak elkapta tőlem a náthát a fene egye meg.Éjjel már szinte óránként volt fenn,mert nem kapott rendesen levegőt szegényke.Ma meg már nem győztem,porszívózni az orrát,De ki is készültem tőle idegileg,olyan cirkuszt csinál,mintha legalábbis nyúznák.Szóval zajlik az élet.Hétvégén mi is készülnénk Bécsbe,nemtudom lesz-e belőle valami.Jó,hogy nálatok viszik az ovisokat is uszni.Itt csak a sulisokat viszik.Na megyek,elteszem magam holnapra,hátha megint ilyen éjjszakánk lesz.Majd holnap jelentkezem.Sziasztok:ERIKA
 


Mi most indulunk,Bécsbe,hétfőn jövünk haza,akkor majd irok.Mindenki jól van?E.
 


Szia Erika.
Bocsi,hogy nem írtam,de nem volt jó a gép.
Remélem Lili meggyógyult már.Az orrszívás nálunk is legalább négykezes volt.Szerencsére már nagyon ügyesen fujja az orrát a Levi is.Először zsarolni kellett,hogy előveszem az orrszívót és csak úgy volt hajlandó kifújni az orrát,de most már magától jön oda. Kép
Dani nagyon élvezte az úszást,megdicsérték őt az ovónők.hogy ő volt az eggyik legügyesebb. Kép
Egyébként most mi kezdjük az éjszakázást.Levinek végre megint jön ki a foga.(Talán elöbb-utóbb végre kinnt lesz mind a húsz.)
Írjál majd,hogy milyen volt Bécsben.
Puszi,Ági.


Liliről nem lesz fénykép?


Hello! tegnap elég későn jöttünk meg,de minden jó volt.Éstefelé még irok majd.De most pakolok,mosok főzők,megpróbálom gyorsan utolérni magam.Mindenki jól van?Puszi.Ja persze fotót is küldök majd.
 


Szia.
Üdv újra itthon.Kezdődik az "élet".Kép
Én sajna nem mindig tudom utolérni magam itthon.Meg sokszor kedvem sincs semmit csinálni.Nézzük sokszor a szembe szomszédot,egész nap esik az eső és ő két eső között ablakot pucol.Ilyenkor jövök rá,hogy én néha lusta vagyok,ő meg egyszerűen hülye. Kép
Képzeld el,nyagyfiam legújabb kitalációja,hogy ő focizni akar.Most valahol itt a közelben keresünk eggyesületet.ahol négy és fél évesen focizhat.Nehéz menet lesz.Eddig már öt helyen mondták,hogy még kicsi. Kép
Írjál,hogy milyen volt.
Puszi.


Este irok,csak vendégeim voltak,most mentek el,próbálom a lakást gyorsan rendbetenni.Foci ügyben,lehet hogy tudok segíteni.
 


Na helloka!

Az eggyik ismerősöm fia,aki 5 éves az jár focizni,igaz a Moszkvatérnél,de azt mondják hogy nagyon jó.A cubb címe:www.vasas-pasarét.hu.Persze,ha tart még a gyerkőcnél az érdeklődés.Mi van veletek,hogy vagytok?Most ma én vagyok egy kicsit lustika,tudom hogy csinálni kéne dolgokat,de csak húzom halasztom.Majd elmúlik.Most néztem az időjárást,sajna csütörtöktől már megint esőt mond.De végülis hétvégén már Október lesz.Mindjárt itt van Karácsony.Puszi:ERIKA
 


Hello.

A karácsonyt ne is emlegesd légyszi.Mostantól jönnek sorba a szülinapok meg a névnapok és még a karácsony is.Foci dolog megoldódva.Igaz,nem egy neves klubb,de szerintem egyenlőre ez is jó.Legalább megnézzük van-e kitartása,és majd 2 év mulva mehet komolyabban is.Erzsébetre hordjuk (anya lusta a kicsivel sokkal messzebre babakocsizni. Kép ),két edző van,egy idősebb bácsi foglalkozik velük.Hétfő,kedd,csütörtök, 1-1,5 óra,és ezer forint egy hónapra.Eddig nagyon tetszik neki.Kép
Más.Most én vagyok tiszta takonykór.Szerintem 3 nap mulva a fiúk is azok lesznek.Kép
Ti jól vagytok?


Szia!

Mi jól vagyunk szerencsére.Neked,gyors jobbulást kívánok.A foci,akkor pénzben nem is vészes.Mi szerencsére,nyáron letudjuk az ünnepek nagyját.Tegnap végülis nem csináltam semmit.De ma délelőtt bepótoltam,mert délután,játszótér van a csajszikámnak beigérve.Most van nálla csúszdamánia.A múltkor allig birtunk a MC-donalds-ból hazamenni,mert megvolt őrülve a csúszdáért.Van itthon csúszdánk,de az már őt nem érdekli,mert kicsi.De idén már nem veszek,majd tavasszal.Puszi:ERIKA
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: