Új privát üzeneted érkezett!

Remélem nem vagy nagyon beteg!!!???Jó lenne,ha jelentkeznél,mert minden nap izgulok érted.

SZIA:ERI
 


Szia.

Nem vagyok már olyan beteg,csak megint szarakodik a gép.Köszi,hogy izgulsz értem.
Egyébként sokszor a babanet sem jön be.A multkor írtam,és nem győztem kivárni,hogy feltegye a gép,inkább kiléptem.Persze másnap kezdhettem előröl írni. Kép
Mc'Donalds-os csúzda nálunk is nagyon bejön.Már a Levi is ezerrel megy a Dani után.
Nekünk van rendes nagy csúzdánk,illetve most nincs,mert a Levi mellett életveszély volt és kivittük anyósomékhoz Halásztelekre.Most vagy ott csúzdázik vagy a játszótéren.
Mit szólsz megint ehhez az időhöz?Tegnap Danit a papa vitte el a focira,és mivel haza gyalog jöttek(minden elment az orruk elött),totál szétáztak mind a ketten.Pedig Danin volt esőkabát.
Közölte apám,hogy akkor ő inkább ezentúl a Levire vigyáz ha apa dolgozik,de én vigyem a Danit edzésre. Kép
Szerintem egy idő után a Levit is lepasszolja majd. KépKép
Jelentkezem majd még,nem felejtelek el.
Puszi,Ági.


Szia!

Örülök neked.A multkor nekem sem jött be a babanet.És néha rettenet lassu is.Hát jó nagy eső volt tegnap.Mi szerencsére,az ablakból néztük.Mi meg holnap szüretelni megyünk.Nagy kedvem nincs hozzá,de muszáj mert rokon...Lili marad a mamáéknál,mert hideg van azért egész nap kint.Nézed,ezt a pénteki sorozatot,a LOST?Én nézem,szerintem egész jó.A férjem péntekenként focizni jár,ugyhogy eléggé uncsik a Péntek estéim.Ma Lili is már 8 kor aludt.kicsit aludt délután,meg a hajmosás is kikészítette,nagyon elvolt már fáradva.Amugy,sorin merre felé laktok?
Szia:ERI
 

 
 

Hello.

Az erzsébeti temető Soroksár felöli bejáratánál lakunk.Vagy ha úgy könnyebb,a Soroksár felsőtöl tíz perc sétára.Nyugis környék,sőt néha túl nyugis is.Kép
Tévét nem nézek(habár egész nap be van kapcsolva),ha nem a gép elött ülök,akkor keresztrelytvényt fejtek.A Viasaton volt sokáig a Helyszinelők címü sorozat,azt néztem,de már az sincs.
Hol focizik a férjed?Amatörködik?
Dani teljesen rá van kattanva erre a focira.Kép
Nem gondoltam volna még fél éve,hogy lesz valami ami ennyire bejön neki.
Akartam menni október közepétöl angol tanfolyamra,de nem tudom megoldani a két gyerek meg a foci mellett.Szörnyű,hogy mindig én vagyok az utolsó,de azért mindig a fiúk érdekeit nézem először.Kép
Ilyenkor rossz,hogy Péter 24 órázik.3-4 nap egy héten kiesik,és egyedül kevés vagyok mindenhez.Kép
Elég a kesergésből,majd írj,hogy milyen volt a szüret.Puszi.


Sziasztok.

Erika hová tüntél?
Anitát már megszoktuk,hogy ránk sem néz,de most te is nagyon eltüntél. Kép


Helloka,és bocsi,csak mindenfelé rohangáltam,intéztem a céges ügyeket.A szüret jó volt.Pakoltam ma a gyerek szekrényét,és rájöttem,hogy egy csomó mindent kel vennem neki.Akkorát nőt,hogy semmi téli cucca nem jó már.Ugyhogy Pénteken azthiszem nekiindulok vásárolni.Már előre kész vagyok.Persze jó lenne gyerek nélkül menni mert ugy egyszerübb lenne majd meglátom hogylehet a mamit mozgósítani.Na persze nekem is kéne egy pár dolog.Szeretnék venni,valami jó csizmát.De mindenhól ezek a hosszú orruak vannak az meg nekem nem áll jól mert,kicsi vagyok.De tudod,a jóbol mindig kicsit adnak...!Ti hogy vagytok?Veletek mi újság van?
Szia:ERIKA
 


Fáj a torkom,de nagyon.Ti hogy vagytok?
 


Hello.
Bocsi,nem írtam mert összevesztünk a Péterrel és nem volt kedvem írni.
Ezek szerint a pénteki vásárlás elmaradt.Kép
Remélem hamar meggyógyulsz.És talán Lili nem kapja el.
Téli cipő nekem is kell.Kellene egy "elmenős",meg valami bakancs itthonra a fiúk mellé.Attól tartok,hogy az egész telet az utcán fogjuk átvészelni. Kép
Vettem egy pár kesztyűt a Levinek valamelyik nap,de nem tudom rápróbálni a kezére,mert nem engedi.Minden új ruha,cipő próba egy katasztrófa.
Fél órát ordít és próbálja letépni magáról.Nem szereti az új dolgokat.
Anita megint eltűnt.Mostanában én sem látom túl sűrűn,mert ha itthon van a férje mennek házat nézni vidékre,hétköznap meg mi nem vagyunk a foci miatt.
Nem válaszoltál a multkor,hogy amatőr focista a férjed?És hol?De ha nem akarsz válaszolni azt is megértem.
Puszi,Ági.


Helloka!

Remélem azóta már szent a béke.Nálunk is előfordul ilyen...Már csak a hangom gáz egy kicsit.Talán Lilcsi nem kapta el.Igen Laci csak amatőr szinten focizik,itt Harasztin van egy tavaly nyilt fedett műfüves pálya és oda jár.Most nekem sem hajlandó Lili semmit felpróbálni.Tiszta cirkusz.A vásárlás elmaradt,de majd a héten megejtem.Már nem nagyon lehet halogatni.Te néha nam érzed úgy hogy be vagy zárva,és "tők uncsi az élet?"Most nekem,épp ilyenem van.

Szia:ERI
 


Szia.
Az érzés ismerős,sőt szerintem sokszor csak én kötök bele a Péterbe minden különösebb ok nélkül,csak hogy történjen valami más is velem.(Persze ezt ő nemannyira élvzi. Kép)
Komolyan mondom tiszta felüdülés most focizni hordani a Danit.Kicsit nem vagyok itthon,és új embereket is megismerek.Rám fér már öt év után.
A jómultkor már felhívta a Péter az összes barátnőmet,hogy ki ér rá,hogy vigyenek el valahová bulizni.Persze senki sem ért rá Kép.
Kezdődik nálunk is megint ez a beteges időszak.Dani már köhécsel egyett-egyett.
Nincs jogsim sajna,de most nagyon ráálltam a dologra.Csak hát a pénz.Pedig tök jó lenne.Péternek kéne venni egy kis robogót,és itthagyhatná nekem a kocsit.Néha jól jönne a gyerekek mellett.Remélem januárban el tudom kezdeni.
Neked van jogsid?
Puszi,Ági.


Helló.

Általában ha van egy kis időm,akkor nálunk sem ér rá senki.Igen,nekem van jogsim.Szoktam is menni csavizni,de oda is mindig a gyerekkel.És néha igazán jó lenne felnőtt társaság.Hétvégén lesz anyuéknál egy kis családi összejövetel,már várom hátha egy vidám csapat jön össze,és kiránt a depimből.Beugrottam,harasztin egy kinai boltba,és tök jó cuccokat vettem Lilinek.Laci nincs oda ha ott vásárolok,mert azt mondja,hogy meg vehetem én rendes üzletben is.De minek ha olyan gyorsan nő.Na meg itthon csúszni mászni,szerintem tökéletes.
Szia:ERI
 


Szia!


Mi újság veletek??
 


Nem jártok már erre felé???Ki ne haljon már ez a topik.
 


Sziasztok!
Kicsit el vagyok most tűnve mindenhonnan,de nemsokára megoldódik.
Erika,én is depis vagyok kicsit,de rajtam szokott segíteni ha elmegyünk anyummal kicsit vásárolgatni.Igaz mostanában anyuék nagyon sokat dolgoznak,így marad az egyedül vásárlás.Vagyis Nimróddal kettesben.Most is megyünk mindjárt,tegnap eladtam a fölösleges babakocsit,most meg elverem a pénztKépLáttam a Familia boltban jó olcsón farmerokat,csak elég macerás a gyerekkel próbálniKép
Ja meg mi járunk játszóházba,az is tök jó szokott lenni.
Szép napot nektek!
Anita

Kép

Kép
 
 


Hello.

Hol van az a farmeros bolt?És ti melyik játszóházba jártok?Én is elmennék Lilivel.
Jó hidegek már a reggelek és az esték.Már nem lehet egész nap kint lenni,SAJNOS.Elég nehéz a gyerkőcel bent.Már előre rosszul vagyok a hosszú tél gondolatától.Legyen szép a napotok:E
 


Sziasztok!
Az Auchanban van kivűl a Familia bolt,elég jó cuccok szoktak lenni,meg olcsón is.
A játszóház az messze van,Zuglóban,de ott az uzsokis topic "lakóival" szoktunk találkozni.Ma voltunk itt a műv házban anyatejes rendezvényen.Tök jó volt.Most mondták,hogy Erzsébeten be lehet menni az egyik oviba játszani,de sajna nem tudtam bővebben megkérdezni.
Anita

Kép

Kép
 
 


Helló!

Ágiról tudsz valamit?Remélem jól vannak.Mi itt harasztin járunk,Bóbita clubba.Ez is játszóház szerű.Néha,beszoktam menni Lilivel a Camponában lévő játszóházba,azt is nagyon élvezi.Harasztin sok más lehetőség,sajna nincs.Sorin?
Szia:E
 


Szia!
Ágiék is jól vannak.
Sajna Soroksáron sincsen lehetőség.Más kerületből is lehet menni a Bóbita klubba.Mi is megnéznénk akkor.
Anita

Kép

Kép
 
 



Kép

Kép
 
 


Helló!

Édesek a képek.Majd Liliről is teszek fel,már Áginak is ígértem.Lehet jönni a Bóbitába.Minden kedden van,a Mannheim Sqas klubban,10-től.Hétfőnként pedig azt hiszem 3-tól van baba-mama clubb.De van itt Baba-mama torna is.Szóval érdemes érdeklődni.Telefoszámot tudok adni ha kérsz.
Szia:E
 


Szió!
Ez érdekelne engem.Tudsz pontos címet írni meg telefonszámot?
Köszi:Anita

Kép

Kép
 
 


Szia!

Tudok,csak a kocsiban van a tárcám,a férjem pedig nincs itthon.Reggel mindent leírok.
Szia:E
 


Szia:

Mannheim sqash klubb.
Dunaharaszti Ady E.u.2.
06-24-460-208.
Itt mindenről kaphatsz bővebb felvilágosítást.
Ez egyébként helyileg,a haraszti hősök terénél van.Ha valami még érdekel akkor irj.
Ágival mi van,nagyon eltűnt.
Szia:E
 


Sziasztok Lányok! Most találtam rá erre a fórumra. Csatlakozhatok? Kép
 
 


Szia!

Légy üdvözölve a mi kis csapatunkban.Te soroksári,vagy környéki vagy?Van gyerkőcöd?
Ha van időd és kedved,akkor irj,várjuk.

Ági-Ági MERRE JÁRSZ????????????
 


Igen, Soroksáron lakom, és van egy kétéves kisfiam, Bálint. Vagyis nyáron volt kettő. Megpróbálok visszaolvasni, hogy megtudjak rólatok egy-két dolgot, azért segítsetek.
 
 


Szia!

Én Erika vagyok,és van egy kislányom Lili aki agusztus 26.án volt 2 éves.Mi Dunaharasztin lakunk.Én 27 éves vagyok.Te mivel foglalkoztál a baba előtt?
 


Egy rendezvényközpont vezetője voltam, előtte meg egy partiszervíz cégnél dolgoztam. Amellett egy csomó mindent csináltam és csinálok most is, amennyire az időm (és kisfiam) engedi. Kép És én már benne járok a 30-ban. Húú még kimodani is szörnyűűűűű! Kép És te? Mit dolgoztál? Terveztek még egy babát, vagy visszamész dolgozni? Szoktatok találkozni a topikosokkal?
 
 


Jó reggelt! Mit csináltok ma? Olyan szép idő van. Kép Sajnos Bálint köhög egy kicsit, ezért nem szívesen viszem sehova, de lehet, hogy a kertbe kizavarom, a friss levegő biztos használ.
 
 


Szia!

Tényleg szép az idő.Lili most alszik,de ha felkelt,irány a játszótér.Nekünk,egy irodatechnikai cégünk van,és én vagyok a pénzügyes,/meg a mindenes/szóval Lili mellett is van mit csinálnom.Egyenlőre nem tervezünk még egy babát,a férjem nem akar.De még meg gondolhatja magát.Eddig még nem találkoztunk a csajokkal,de én már gondoltam rá.Ti terveztek még gyerkőcöt?
Szia:E
 


Sziasztok!
Köszi Erika,megnézem.
Kimgus,merre laksz Soroksáron?
Anita

Kép

Kép
 
 


A felsőnél a Grassalkovich úton. Ti? Neked mekkora babád van?

Erika, mi tervezünk még egy gyerkőcöt, éppen nagyon rajta vagyunk az ügyön, szóval jól jönnek a drukkok is. Kép
 
 


Szerintem is jó ötlet lenne személyesen is találkozni... (aztán majd kiderül, hogy néhányan látásból már ismerjük is egymást) Kép
 
 


Kimgus:
Mi meg a sorompónál lakunk a Ruca utcában,Ági is.Ha van kedved összefuthatunk a Dóbo utcai játszón.Amúgy nekem egy 16 hónapos Nimródom van.
Anita

Kép

Kép
 
 


Mi is oda szoktunk járni, de mostanában vagy kifogunk egy ovis csoportot, vagy vizes a csúszda, vagy egy lélek sincs ott rajtunk kívül.
Szóval szívesen találkozom veletek, jó lenne. Ma még nem megyünk ki, mert Bálint egész éjjel köhögött, és nem is aludtunk sokat. Szóval ma csak a gyógyszertárig megyünk. Hétvégén elutazunk, de a jövő hét vége felé tényleg jó lenne találkozni. Mit szóltok?
 
 


Szia!
Oké,megbeszélhetjük,bár még nem tudom a jövő heti programunkat,de valószínüleg rá fogunk érni,mert apa dolgozik.

Kép

Kép
 
 


Tök jó lenne. Már én is kezdtem azt gondolni, hogy nincsnek más gyerekes anyucik Soroksáron rajtam kívül. Kép
 
 


Csajok.

Aztán engem nem kihagyni!!Szépen elmondani,hogy merre tájoljam magamnak a játszóteret,és ha jó az időpont,Lili és anyukája autóznak eggyet Soroksárra.
E.
 


Jó mindenképpen. Nem is akartunk kihagyni a buliból. Kép Nektek mikor jó? Mentek valahova a hosszú hétvégén? (ami már persze jól el is kezdődött) Kép
 
 


Sziasztok.
Előkerült az eltünt lélek.Kép
Az az igazság,hogy lusta disznó voltam írni.Olvastalak titeket,de nem bírtam rávenni magam hogy egyujjal írjak.
Üdvözöllek én is Kimgus.Jó,hogy végre nem csak hárman vagyunk.(Persze így sem volt rossz,nehogy félreértsetek.)
A játszóteres taliban én is benne vagyok.Kép
Nekem egy 4 és fél éves "nagyfiam" van,és egy 20 hónapos kisfiam.A tali jó lenne ha vagy délelött lenne,vagy fél 4 után.Habár már tök hamar sötétedik,úgyhogy gondolom marad a délelött.
Mit szoltok a télhez? Már most unom.Örökös cirkusz,hogy bevigyem a fiukat az udvarról vagy az utcáról.És ráadásul még a nagy sem hajlandó megérteni,hogy vége a nyárnak és nem lehet már a földön fetrengeni.Kép
Na most bepotoltam,hogy eddig nem írtam.Kép
Nálunk a pihenés lesz a hétvégi program.Persze csak akkor amikor a Péter éppen nem dolgozik.
Puszi nektek,igyekszem majd sűrübben írni.


Sziasztok!
Nekünk a vasárnap kivételével akármelyik nap jó.Döntsétek el ti melyik nap talizzunk.
Anita

Kép

Kép
 
 


Hahó!
Nekünk is a délelőtt jó, mert Bálint általában az egész délutánt átalussza. Telet én is utálom, de ahogy észrevettem, Bálint sincs oda érte. Tegnap is Apája ki akarta vinni a kertbe, erre közölte, hogy "ne menjünk, mert hideg van!" Azt hiszem lesz itt még harc a tél folyamán. Kép
Mi most elutazunk, szerda este jövünk haza, nekünk szerintem pl. a péntek délelőtt jó lenne. Lányok?
 
 


A péntek elvileg jó nekem is.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok lányok.

Jó hét közepét kívánok mindenkinek.Elvileg,a péntek nekem pont nem jó,de még addig értekezzünk.Remélem mindenki jól van.

E.
 


Hello csajok.

Remélem mindenki jól van.A péntek,nekem eggyenlőre nem jó,de addig még értekezzünk.
Sziasztok.
 


Sziasztok.

A péntek nekem jó,de tudok alkalmazkodni.Ha az Erikának nem jó,tehetjük máskorra is.Kép


Bocsi lányok,elsőre úgy tünt,nem ment el.
Ha mindenkinek jó a péntek,ne halasszátok el miattam,majd csatlakozom a következőhöz.
E.
 


Sziasztok! Megjöttünk, Gödön voltunk, szuper volt. No hát akkor tegyük át a jövő hétre, amikor Erikának is jó? Csak találunk olyan időpontot, amikor mind a 4-en ráérünk. Kép
 
 


Hello mindenkinek!

Én rátok bízom a döntést.Nekem tényleg bármelyik nap jó lenne ha délelött talizunk.
Képzeljétek el,az én nagy 4 és fél éves fiamnak mozog az első két foga.Már nem sok tartja,úgyhogy szoltunk az oviban,hogy figyeljék a fogtündért.Kép
Azt hittem,hogy majd csak egy év múlva kezdenek kihullani a fogai.Persze neki másfél évesen kinnt volt az összes foga,így nem csoda,hogy elöbb is hullanak.
Kimgus.Bálint jól van már?


Elfelejtettem reklamálni a fénykép miatt Liliről.
Ha tudsz,te is tegyél fel légyszi Kimgus.

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron