Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Minden téma jöhet, de most elsősorban a kerületi óvodák és tulajdonságaik érdekelnének, illetve ha valaki tud ajánlani jó óvodát, azt is szívesen venném.
 
 


Helló!
Mi az Akácfa utcába járunk oviba, nekünk semmi bajunk nincs vele, bár a múlt évben jobb volt, mint idén, mert az egyik óvónéni beteg lett és nincs helyettese, így a másik kicsit már belefáradt úgy látom. Azért nagyon aranyos. A Klauzál téri ovi meg fog szünni, a többiről semmit sem tudok.
Mekkora a gyermek???
Szia,
Andi
 
 


Szia Andi!

Azt mondod, hogy jó az Akácfa utcai? Beszélhetnénk róla bővebben? ( Ha tudsz, adj elérhetőséget és megkereslek) Mi elvileg oda tartozunk, mert a Rákóczi úton lakunk.
Lili augusztusban lesz 3 éves.
Bármikor be lehet menni megnézni?

Előre is köszi mindent.
BEA
 
 

 
 

Szia!
Be lehet jönni, ha szeretnéd velem is bejöhetsz, akkor bemutatlak a mi óvónéninknek. Mi elég lógósok vagyunk, mivel a kisfiam még csak 12 hetes lesz hétfőn, így mi csak fél 10 -re szoktunk bemenni. Délután pedig 4-re megyek érte. A telcsim:352-5743, van XL díjcsomagom, így este 6 után ingyen vissza tudlak hívni ha rámcsörögsz egy matávos számról.
Lili jár valahova? Még az is lehet, hogy most is felvennék, bár ezt nem tudom biztosra. Szerintem élvezné, ahogy Kitti is. (A profilomban ott a képünk.)
Üdv.
Andi
 
 


Akkor mégsem érdekel a dolog?
Andi.
 
 


Engem viszont igen! Van udvara? És nincsenek túl sokan? És és és, más nem jut az eszembe.
 


Van udvar, igaz nem nagy, de szerintem nem rossz. A nagyobbakat viszik néha a Klauzál térre játszani, ha jobb idő van. Amikor mind a 3 csoport az udvaron van, az elég zsufi.
Mi középsőbe járunk, de elég vegyes a csoport, van aki már 5 és fél, van aki még alig múlt 3 éves. Így inkább vegyes csoportnak mondanám. 18 a max. létszám a mi csoportunkban, de ugyebár szinte mindig hiányzik valaki, így kb. 12-15-en szoktak lenni maximum.
Szeptembertől viszont összevonják a klauzál téri ovival, mivel az bezár, és így nem tudom mi lesz.
Üdv.
Andi
 
 


Szia!

Nem tüntem el, csak lakás festés van nálunk és egy kicsit nagy a káosz.

Egyébként, lehet, hogy pénteken végre megnézem az ovit.
 
 


Egyébként Bea vagyok, de nem emlékszem a korábbi azonosítómra.
 
 


Sziasztok!

Mi még nem lakunk a VII. kerületben, de felmerült, hogy akár oda is költözhetnénk. /a lakásunkat áruljuk már, de addig nem tudunk újat venni, amíg nem adtuk el./ Találtam már néhány ígéretesnek tűnő eladó lakás-hírdetést, de azt nem tudom, mennyire lehet azon a környéken gyerekekkel élni. Sétára, játszótérre gondolok. Ebben kérem a segítségeteket. Ti hova jártok? Mért szerettek ott élni? Illetve mért nem? Segítségeteket köszönöm!
Judit
 
 


Sziasztok!
Örülök, hogy meglettél Bea!

Úgy látszik én vagyok a hivatalos VII-kerület felelős!

Én szeretek itt lakni. Talán azért mert ez az első önálló lakásom, nem tudom. Igaz, némelyik szomszédomat néha elküldeném legszivesebben melegebb éghajlatra, de szerintem mindenhol vannak ilyenek. A párom szerint azért itt több van, a hangoskodó, antitoleráns, szemetelő stb. alakokból.
Sokat járok a Klauzál térre a gyerekekkel. Sok ismerősöm van, mindenki rámköszön, szóval olyan családias a légkör. Persze ehhez kellett 9 év, mire megismertem ennyi embert.
Ha "úrizálni" van kedvem, a kőrúton sétálok, vagy a Deák tér környékén. Ha szakadt szerkóban vagyok, (tréningruha) itt maradok a Klauzál környékén. Ez az utóbbi a gyakoribb.
Judit, szerintem ha lakást veszel, vedd figyelembe, hogy a körút másik fele, ami nem a Deák térhez van közel, már nem annyira jó szerintem. Most tudok egy nagyon szép kis lakást a Klauzál téren, 2 és fél szobás, felújított. Ha érdekel írok róla. A barátnőmék árulják, mert nagyobbat vesznek.
Sziasztok!
Andi
 
 


Szia Andi!

Köszönöm az infókat! Eddig két szimpi hírdetést találtam, az egyik lakás a Rózsa utcában, a másik valahol a Blahánál van. Ezek szerinted melyik kategóriába tartoznak? Meg se nézzem őket? Ilyen szempontból soha nem néztem ezeket a helyeket, hogy valaha ott laknék, főleg gyerekkel, ezért kérek tanácsot! A Klauzál teret sem ismerem, pár éve talán jártam arra egyszer, de már biztos változott azóta. Szimpatikus egyébként, érdekelne a lakás, ha írnál róla! /Éppen ekkorát szeretnénk/. Ha ide nem szeretnél, jöhet magánba is: jkoltai@axelero.hu
Köszönöm!
Judit
 
 


Hali!
Szerintem mindent érdemes megnézni, főleg ha van is erre időd! Mi is megnéztünk vagy 30 lakást anno. A Rózsa utca közepénél pl. van egy kis tér, azt hiszem Szenes Hanna tér, de nem biztos. Az a rész nagyon hangulatos. A Blaha környéke meg a metró közelsége miatt klasz. Megadom a barátnőmnek az emiledet, Danyó Áginak hívják, és ő majd ír a lakásról. Én imádom a Klauzál teret, fogalmam sincs miért. Bár a kutyafuttató "enyhén" gyomorforgató szagokat áraszt, de az szerencsére pont a másik végében van.
A játszóra is érdemes kijönni, bár délután 4-től már szinte teltház van.
Sok szerencsét!
Andi
 
 


Andi, köszönöm, várom az emilt a barátnődtől!

Judit
 
 


Sziasztok!

Andi! Hétfő reggel előbb beviszem Lilit a bölcsibe, aztán megnézem az Ovit. ( Akácfa u. 32?)

Ha van kedved, találkozatunk. Kb. 3/4 8 -kor vagyok ott. ( Holnap még szabin vagyok, az említett lakásfestés utómunkáit végzem, szóval lesz időm.(30-299-1881)

Többiek: Én 14 éve lakom a VII. kerületben és nagyon szeretem. Mi elég szerencsések is vagyunk. A bejárat a Rákóczi útról van ( pont a könyváruház mellett lakunk) az ablakok a Dohány utcára néznek, így még csend is van.

Szerintem a körút Astória, Deák tér része a jobb, a Keleti felé eső VII. ker. egy kicsit lepusztult, bár most mér minden szabad helyet beépítenek, így egy kicsit rendezetebb a környék. Én imádok itt lakni, mert minden a "szánkban" van.
 
 


Sziasztok!

Bea! Nekem az túl korán van, mivel van egy picim is, ezért mi "kivételezettek" vagyunk és általában 9.30 körül érünk be az oviba.

Kíváncsi vagyok tetszik-e?

Üdv.
Andi
 
 


Szia!
Ma reggel láttam a bölcsiben, hogy az oviban délután 3-tól 4.ig nyílt nap van, szóval délután megyek megnézni. Majd leírom a véleményemet is.
Olvastam, hogy úszni járnak és lehet angol oktatást is kérni a nagyobbaknak. Ez tetszik.

Na, majd később.
Bea
 
 


Lehet, hogy találkozunk akkor! Én negyed 4-re megyek.
Andi
 
 


Szia!

Na, elmentünk. Tulajdonképpen nem is rossz. Egy kicsit lepusztult, de rosszabbra számítottam. Az ovónéni is kedves. Állítólag Ő lesz lili ovónénije. ( hosszú , kicsit kócos hajú)

Nem láttalak. A hugommal mentem, lili meg kint játszott a kertben. Vörös haja van.Kép
 
 


Hali!
Sajnálom, hogy nem láttalak! Kb. 3.20-kor értem oda, csak sietnünk kellett, mert torna van Kittinek 4-kor és alig érünk oda. Szerintem 40-ig ott voltam. Nem baj, ha oda adod be, majd gyakrabban találkozunk, bár mostanában nagyon lógósak vagyunk, mindig mondja is az óvónéni, hogy megjöttek a délutáni műszakosok.
A Klauzál térre szoktál járni?
Mi igen, főleg kedden és csüt. akkor nincs torna.
Aranyos nagyon Lili!!! Micsoda csoda a haja!
Szia!
Andi
 
 


Szia!

A Klauzál téren még nem voltunk soha, pedig elég közel van. Talán holnap elugrunk.
Ma este visszük Lilit bulizni. Lemegyünk a rakpartra, meg sétálunk egy kicsit.
 
 


Beiratkoztunk tegnap.
Veletek mi újság?
 
 


Az Akácfába? Melyik csoportba?
Mi betegek vagyunk, vagyis csak Kitti. Jó lázas, és tüszős mandula gyuszija van.
Nálunk ez elég gyakori.
Holnap meg el kellene utaznom anyukámhoz.
Remélem legalább esni nem fog.
SZia!
Andi
 
 


Szia!

Igen, az Akácfába, de nem tudom, hogy melyik csoportba fog járni.

Ha vasárnap jó idő van, ( én nem betek Kitti)lenne kedvetek találkozni valamelyik játszótéren?
 
 


Hali!
Bea!
Ne haragudj, de annyi minden összejött nekem az utóbbi időben, (betegség, temetés, vendégek, állatorvos, bababörze, stb.) hogy nem volt időm semmire. Kép
Majd csak összefutunk egyszer.
Mi ma is voltunk egy kicsit a Klauzálon, ovi után. Rengetegen voltak igaz, de jó volt. Már nem járunk tornára, mert arra sincs erőm elvinni Kittit, így ha van kedved bármelyik délután ott találkozhatunk negyed öt körül vagyunk ott. (Kivéve a szerdát)
Szia!
Andi
 
 


Szia!

Olyan ez, mintha csak nekünk lenne gyermekünk a VII. kerületben.
Hét közben nem nagyon tudok mozogni, mert sokat dolgozom, de hétvégén, ha jó idő lesz, akkor kimegyünk a Margitszigetre.
 
 


Talán nem sokan neteznek, vagy már más topikokba írnak és nem akarnak többe írni?
Én a Pesti Opera környéki.....-be szoktam, mert az volt előbb, mint ez és azokkal a lányokkal járok a szigetre. Ha van kedved te is benézhetsz, elvégre nincs is olyan messze az Opera. Ráadásul már van egy két tiszteletbeli tag is, akik még csak közel sem laknak!

Sajnos nekem meg a hétvégéim foglaltak, mert az anyukámhoz megyek Diósdra.
Azért csak összefutunk majd egyszer!
Csocsi!
Andi
 
 


Sziasztok!

Nekünk mostanában születik meg első kisbabánk. A Klauzál térhez lakunk közel (Akácfa u.). Egyik délután átsétáltunk rajta, de kisbaba tologatáshoz nem tűnt ideális helynek. Ti ezt a korszakot hogy/hol oldottátok meg? Hol van még olyan hely a környéken, ahol nincs sok autó, viszonylag jó a levegő, több a zöld?

Jucus
 
 


Sziasztok!

Itt vagyunk mi isKép
Bár mi még csak holnap leszünk 10 hetesek, de talán azért lesz közös témánk.
A lányomat Sárának hívják, és a Rottenbiller utcában lakunk.

Jucus, hozzánk a liget van közel, de oda csak társaságban jó menni (tudod, a rossz arcok miattKép )viszont a Benczúr közben van egy óvoda, annak a háta mögött van egy játszótér, ami az utcáról nem is látszik, így csak a "bennfentesek" tudnak róla.Mi oda szoktunk járni.

Lányok, a ti csemetéitek jártak bölcsibe, vagy csak az oviba?

puszi, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Végre valaki erről a környékről is.
Eddíg azért nem írtam , mert mindenki csak a Klauzál környékéről írt.
Kanga vagyok.Két csemetém van Gergő 5 , Blanka 2éves.Én már 17 éve élek itt és még sosem ért semmi baj. Elég gyakran járunk ki egyedül is a ligetbe.
Én közel lakom a Keletihez (Dembinszky) , de nem érzem lepusztultabbnak , mint a körutat.
Tavaly a Lövölde téren volt egy játszóház (100Ft/óra) , de mint minden jót ezt is megszüntették.Nagyon sok kisbarátot szereztünk innen akik javarészével egy oviba is kerültünk.
A kicsivel otthon vagyok még egy évig , a nagy Meg a Nefelejcs utcai oviba jár két éve. Nagyon jó kis ovi , szuper vezetője van , amit csak lehet megpályáz és a javarészét meg is nyeri. Így sok előadás van a csimotáknak.Amikre a kistesókat is belehet vinni általában.
Különben óvónő vagyok , de nem dolgoztam a szakmában. Viszont a Klauzál téri oviban voltam egyszer nyárigyakorlatonKép.
Mennem kell.
Mindenkit üdvözöl :
Kanga (aki nem mindíg szokott ilyen kirohanó lenni) és a Zsebibabái
Szerintem mindenki ott érzi jól magát ahol ismerős.Nekem eddíg a Klauzál tér volt "rémisztő".

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
 


Szia Kanga!

DE jó, hogy jöttél, már kezdtem elkeseredni, hogy elvesztek a VII. kerületi anyucik!
Lehet, hogy csak én vagyok parás a ligettel kapcsolatbanKép
Ma olyan képfeltevős kedvem van, ide is rakok egyet:Képhát ő SáraKép

Jó éjszakát, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Szia Léna!
Örülök , hogy örülsz!Kép
Tündéri a kicsilány.Az enyémek a profilban.
Gergőmmel mindennap kint töltöttük a délutánt az elkerített játszón. Mindenkit ismertünk , jó kis összeszokott társaság volt. Mostanra szétszéledt a társaság (nagyok lettek a csemeték). Blankával már nem járunk ki , mert Gergőm unatkozik már a homokozóban , és a két mászóka (faház és sárga vasmászóka)szerintem életveszélyes és ha már a nagy felmászott (aki azért még nem olyan nagy Kép) akkor a töpörtyű is mászni szeretne.
A Roti melyik részén laktok? A Dembi sarki egészségesre jártok? És ha igen kihez?
Na megyek , mert főznöm is kell.
Üdv ,
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
 


Szia Kanga, épp a Damijanich utcára néz a házunk(ahova most nyilt a piac).igen, oda járunk, Vásárhelyi Anikóhoz.Ti?Vagy már nektek nem is kell?

Puszi, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Most a héten voltunk.
A (választott )dokink Dr Szűcs Zsuzsanna , a védőnőnk Kiss Mónika.Az oltásokat ott adják , így nem csak csecsemők járnak az egészségesre. Augusztus utolsó napjaiban tömeg van az bölcsi-ovi-iskolakezdés miatt.
Szió
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
 


Szia Kanga!

A mi orvosunk nem ebben a kerületben van, így mi nem is ott kapjuk az oltásokat.Doktor néni jár ki hozzánk.
Mi babamasszázson vagyunk a tanácsadóban meg súlyt méretni.

szia, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Szia!
Mi is jártunk masszázsra! Blankám nagyon csípte , bár ő már 5 hónapos volt mert későn értesültünk a lehetőségről.
üdv
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
 


Szia Kanga!

És hogy vetted rá, hogy nyugton maradjon?Mert Sára még csak majdnem 3 hónapos, de állandóan tekereg, mint egy kis kígyóKép
Te figyi, szerinted merre járnak a 7.kerületi anyukák?

Léna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok!
Sára és a Zsebibabák is nagyon édesek.
Balázs fiam június 10-én megszületett. Képet tettem a profilomba róla. Kép
1-2 hét múlva szívesen beszállnék egy csoportos Liget látogatásba, ha van valamelyikötöknek kedve hozzá.
 
 


Balázs is jóképű legényke! Kép
Én benne vagyok a Ligetelésbe , de ez nekem inkább szaladgálást és hangos BlaaankaaaGeeergőőőőzéssel jár!Kép

Léna!
Blankám az első percekben tekergett , de aztán rájött a lényegre és még nyögdécselt is!Kép Zabálni valóak voltak ,mindegyik így élvezte .Elengedték magukat és hagyták... Egy kivételével minden baba 5 hónapos volt a mi csoportunkban.

A többi mamáról nem tudok.
Na megyek , mert a kissebbik prücsök elalélt az ölembenKép
Puszantás
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
 


Sziasztok!

Végre többes szám

Mi is benne vagyunk a ligetbe, nanáKép
Nagyon édes a képen a fiacskád, tényleg nem sokára jöhettek a levegőre.

Kanga, mi ma voltunk utóljára, Sára utálja, ha az arcát macerálomKép

azt hiszem én is ennyi voltam mára, mert mindjárt leesek a székről

Puszi, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


helló lányok!

CSak nem leléptetek mindannyian a VII.kerből?

Léna(a türelmetlen)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok!Én is itt lakok a VII.-be,a Rózsa utcába.Mi állandóan váltogatjuk a tereket,de most hosszabb ideje a ligetbe járunk.Én se értem,hogy hol vannak a többi anyukák,pedig szerintem elég sok van errefelé.Gondolom most sokan nyaralni vagytok.Megvolt már a csoprtos ligetelés?Hoppá,most már megyek,elég késő van.Na,szia mindenkinek,Tünde.

Kép

Kép


Én is vagyok!
Nem volt még csoportos ligetelés.
Nekem az elkövetkező 2,5 hetem zsúfolt picinként , de ha találtok időpontot akkor talizhatunk.
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
 


Sziasztok!ugye csak nyaralni vagytok,nem hagyta el mindenki a kerületet?KépNálunk ma iszonyú meleg van,ha felkel a csajszi meg kell fürdetnem szegényt.Szerencsére imádja a pancsolást,de nem tudom hogy fogom kiszedni a vízből.Na,majd írjatok,ha előkerültök!Sziasztok,Tünde.

Kép

Kép


Sziasztok!Kép

Mi is VII. kerületiek vagyunkKép
A Hernád utcában lakunk ,a Damjanich és a Dembinszky közöttKép Szeretném megvédeni ezt a részt, szerintem gyönyörű. A Liget közel van és sokszor este megyünk ki sétálni akánikula miatt ésmég nem találkoztunk borzasztó-sötét alakokkalKép

Nuskát már ismerem egy másik topicról!!Kép Szia!!Kép

A képek gyönyörűek a babákról!!!

Egyébként van egy 8 hónapos kislányom és egy kb. 8 hetes pocaklakómKép

Remélem megy még ez atopic!
Sziasztok és szép hétvégét mindenkinek!!!Kép
Emőke

 


Emőke!
Azért megnyugodtam , hogy más is jól érzi magát a kerület ezen területén is!KépMi a Dembiben lakunk.
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
 


Szia Kanga!
Igen, láttam, hogy ti is itt laktok!Kép
Ugye, hogy nem is gáááz?Kép
Mondjuk a Hernádon nem szívesen sétálok végig a Keleti felé sötétedés után,de vicces, hogy a Nefelejcs utca mennyivel "rosszabb" környék, mint a Hernád ami eggyel közelebb van a Ligethez...

Ti is a Ligetbe jártok játszani?
Júli végére lesz kész a Tónál az új játszótér, remélem ottlesz bébihinta is, mert a Demb., végében lévőnél nincs olyanKép

Láttam, hogy valamelyikőtök írta Dr. Szűcs ZsuzsannátKép Mi is hozzá jártunk, nagyon kedves, aranyos volt, de mindig annyira skan voltak nála, meg annyit kellett várni rá, hogy váltottunkKép
Védőnénink nincs, mert Csilla elment szülni egyébként meg január óta felénk sem nézett Kép
Most Mariann helyettesítiKép
Nektek ki a védőnénitek?

Emőke+Csöpp

 


Mi járunk a Szűcshöz.A Gyarmatihoz tartoznánk , de őt gyorsütemben váltottuk. A Szűcsnek a védőnője a Mariann! Ha a Csilla volt a tiétek akkor ti is Gyarmatisok lennétek? Most a Kiss Móni a védőnénink.Nálunk is régen volt , de az utcán találkozva mindíg vagy fél órát dumcsizunk. Mondjuk és nem rajongtam soha a látogatásokért , újat sosem tudtak mondani és sokszor nem is értek egyet a nézeteikkel. Ki a dokitok?

Nagyon pipa vagyok az új játszó miatt. Mármint azért , hogy miért egyet és ott a fr....ba kellett építeni. Itt a Dembi végében semmi értelmes nincs , homok már alig , két lapáttal ás a gyerek és már ott a beton. A mászókákról meg ne is beszéljünk , nem tudom melyik életveszélyesebb , talán a vár, ott minden évben legalább egyszer kijön a mentő!Kép Két ill.több gyerekkel kibattyogni oda a Liget másik végébe ...amire kiérünk hullák vagyunk.Hát igen lehet trolival is menni , de akkor már más játszóra is menni. Van még az Almásy , de arról jobb nem beszélni...Magadhoz kell kötni mindent , mert a látogatók ugye...,fa alig így a csúzdán - ami persze fém - rántottát lehet sütni , ja és a homokozó már egy jó ideje le van zárva.
Itt a Dembi végében én mindíg vittem egy sálat amikor kicsik voltak és hátulról oda kötöttem a hintához.
Mennem kell , mert éhen akarnak halni a csimotáim (megjegyzem én is Kép)
Pusza
Kanga és a Zsebibabái

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
 


Sziasztok!

Végre itt is volt mit olvasniKép)))))))))

Hicu, de jó, hogy te is itt, nem is tudtamKép))

mi is a Gyarmatihoz tartoznánk, de ismertük, már rég, mert nekem is ő volt az orvosom, de már akkor jó gyorsan leléptünk tőle, íígy mi most az Akácfába járunk, ahhoz a dr nénihez, akire a Gyarmatit váltottuk.Régen ő is a Péterfybe volt, csak váltott egy Kft-re.
Nekünk a Vásárhelyi Anikó a védőnénik, én meg vagyok vele elégedve.Csak ezeket a bejelentés nélküli látogatásokat nem tudom megszokni, olyan szimatolás szaga van az egésznekKép(

Megvalósítjuk vmikor a csoportos ligetezést?

Puszi, LÉna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok!Örülök,hogy előkerültetek!KépNuska:Ti a Miklóshoz jártok?Nekünk ő volt a 2.dokink,de sikerült teljesen elvágnia magát nálamKép Kanga:az Almássy térről tényleg ne beszéljünk,nekünk az itt van a szánkba,de azóta,hogy Vikit megverte!egy c...gyerek,nem viszem oda,csak ha nagyon muszáj.Most már hosszabb ideje a ligetbe járunk.de elég soványka a kinálatKép Sajnos úgy veszem észre,hogy egyre nehezebb olyan helyet találni,ahol a gyerek is,és én is jól érezzük magunkat.De lehet,hogy csak én vagyok túl igényes?Nem tudom.Na jó,nem fárasztalak benneteketKépSziasztok,Tünde.

Kép

Kép

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: