Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok
 


Szia Juli,
Hozzunk létre egy új duma-partit, dobjunk fel egy témát,például programok, esõs idõre
 


Sziasztok!

Esõs idõben összejövünk a szomszéd kismamával és pogácsát sütünk.Kép például. De miért újlipótváros és környéke a topic címe? Ez tök furaKép

KAta
LadányiKata (ladán
 

 
 

Szia Kata,
A topic címe csak és kizárólag a lakhelyre vonatkozik, XIII. kerület, és az V. kerület bizonyos részein lakó anyukákat próbáltam megszólítani, de természetesen semmi kirekesztõ szándékom nem volt, mindösszesen csak arrafelé vagyok ismerõs....
Te merre laksz?
Anna
 


Anna! te, kirkesztõ!

Miért kell sokat lapozni? Csak megnyomod az end gombot, és máris az alján vagy. No, mindegy.
Parketta ügyben az van, h. még mikor átvettük a lakást, volt egy beázás, amirõl állították, h. megszûntették. Persze, nem. Szivárog a víz a parketta alatt, úgyhogy fürdõszobarobbantás és parkettafelszedés az egyharmad lakásban. Lehet, h. szállodába megyünk a Cézár ház költségén? Kiborító, minen nap melósok meg mocsok.

Láttuk tesót az uh-on, 5,5 cm, hasal, 4 végtagja van, dobog a szíve és kiváló minõsítésû nyaki redõvel rendelkezik.
Továbbra is lelkiismeretfurdalásom van, hogy kibabráltunk a Zsófival, közben meg amiatt is, hogy miért gondolok ilyeneket a kicsirõl. Szóval, nem túl jó napok járnak ránk.
Holnap park?

Juli
 
 


Julika szia,
Szálloda, király, menjetek a Héliába, házibuli jellegü, vagy ott van a kevésbé zsufis Sidney Ap. Hotel, talán kicsit drágább, de sebaj, kipengetik a fiuk.
A tesoval kapcsolatos ellenerzesek teljesen normálisak, és nem ártanak a magzatnak, ne gondold, hogy én repestem a másodiknál, ráadásul 11. hétben voltam, amikor kiderült, rá egy hétre megmozdult, szóval csak hánytam, és hánytam, és nem tudtam mi lesz velünk. Féltem a császártól, sõt rettegtem, féltettem az Áront, szóval nem volt vidám az eleje. Aztán nagy lett a hasam, mozgolódott, már hatodik hónapban is olyan rosszul feküdt, hogy nem kaptam rendesen levegõt, és akkor elkezdett felsejleni, hogy ez is az ÉN KÖLYKÖM. Ugyanúgy. És igenis joga van pontosan ugyanannyi szeretetre, figyelemre, mint az elsõnek. Szegény kicsi, nem tehet róla, hogy õ egy ketteske, elég baj az neki, hogy a testvére állandóan verni fogja, szóval, tessék RÁ úgy gondolni, mint a Zsófira. Beszélj úgy róla, mint egy kintlévõ gyerekrõl, van még fél éved, hogy megszokd a gondolatot. Egyébként onnan tudod, hogy megbékéltél a másodikkal, amikor elkezdesz aggódni érte, amikor azt érzed, hogy jajj nehogy valami baja legyen, vagy valami ilyesmit. Nálam is így gyõzött az anyai ösztön, elég lassan, és ez a harmadik gyereknél sem automatikus, szóval ne is törõdj vele. Az se baj, ha reggel úgy ébredsz, hogy elfelejted, hogy terhes vagy, nem kell hogy errõl szóljon az életed, attól nem leszel rossz, hogy nem száll el az agyad a kismama-partiba.
Az jó, hogy 5,5centi, de MI VAN a lába között? Kuki???
Ja bájdövéj, ti TERVEZTÉTEK a második gyereket, tudatosan, meggondoltátok, szóval, hogyismondják, ez egy VÁRT terhesség, tehát tessék neki örülni. Ez az az idõszaka az életednek, ami aállitólag a legboldogabb, errõl fogsz majd mesélni a gyerekeidnek, sõt az unokáidnak is.
Egyébként meg van egy csodaszép gyereked, egy férjed, aki szeret,van szines tévéd, hozzátartozó nappalival a szappanoperákban a Te helyzeted a HAPPYEND, erre vágyik minden normális nõ, gondolj erre, és jegyezz békekölcsönt.
Maradok továbbra is kirekesztõ híved, holnap ütközhetünk a játszón,
csóközön
A
 


Sziasztok!

Ja, bocsi! Azt hittem, Újlipótváros - diliház Kép azért is írtamKép én kispesti vagyok.

sziasztok!

Kata
LadányiKata (ladán
 


Szia Kata,
Van köze, de nem feltétlenül. Az Lipótmezõ, végül is madár, madár.
Az elmeroggyantak száma valószinüleg megegyezik, de itt szabadon mászkálhatnak, és nem is zavarnak senkit.
Kispest jó hely?
A
 


Kata!

Az a Lipótmezõ Hûvösvölgyön túl.

Anna!

Az igaz, hogy terveztük, csak nem gondoltunk mindent végig. Szerintem nem is lehet, menet közben jönnek a kérdések.
A lába közét még nem firtattuk, örülök, ha a 18. heti uh-on látszik v.mi. Néha azt kívánom, hogy lány legyen, néha meg, hogy fiú. Így aztán biztos örülni fogok, akármi is lesz. Nevünk úgy sincs.
Amúgy nálam a terhesség nem a legboldogabb idõszak, Zsófinál sem volt az. Egyik fertõzésbõl a másikba estem, görcsöltem is annak idején, aztán toxémia, koraszülés, most is van v.mi nyavalyám. Mindig úgy érzem, akkor tudok érte tenni v.mit, akkor tudok rá vigyázni, ha már kint van. Így nagyon kiszolgáltatott, Zsófival is kb. 2 hónapos kora óta idilli a helyzet. Addig inkább a stressz volt a jellemzõ.
Holnap idõjárástól függõen park v. játszóház.

Juli
 
 


Sziasztok!

Akkor meg-meg fordulok itt, ha nem zavarokKép Kispest jó hely, a Wekerle mellett lakunk, egész szép környékKép

De jó Juli, hogy még egy babótok lesz! Mi is szeretnénk még egyet, csak még azt nem tudjuk, mikor. A fiatalúr ma egy évesKép

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok,
Hát, ha Nálatok két hónapos kora óta idilli a helyzet, akkor irigyellek, nálunk még egy körfolyosós ház is komoly traumát okoz, tudod, falnál menj, ne nézz le, stb, szóval az idilltõl állati messze vagyok.
Mindenki átmegy ezen, szar, még akkor is, amikor már megvan a bébi, de az elsõ hónap után rendezõdik.
Kata,
Boldog szülinapot a kisfiadnak!
Jóéjt,
A
 


Kata!

Mindenki másra esküszik, szerintem élvezd ki te is és a kisfiad is az egyedüli gyerekkel való lét örömeit, aztán késõbb már úgyis lesztek eleget többen.
Én megvártam, míg u.azt érzem, mint az elsõ elõtt, hogy minden porcikámmal ezt akarom. És látod, most , hogy már alakul a dolog, néha még így is elbizonytalanodom. de most már benne vagyunk, ennek próbálok örülni. Néha sikerül, néha kevésbé.
rjuli
 


Sziasztok!
Bocsi, én sem igazán Újlipótváros környékérõl írok..

Juli! Véletlenül keveredtem ide, és most olvasom, hogy kistesója lesz Zsófinak. Gratulálok hozzá! Kép Szerintem nem babráltatok ki vele, nagyon jó dolog, ha az embernek van egy testvére. (Persze ezt az én Zsófim sem gondolja mindig így, ennek ellenére imádják egymást Lucával.Kép)
Sikerült új orvost választanod? Már én is keresgetek...
Puszi
Andi

Andi
 
 


Sziasztok. ÉN is véletlenül keveredtem ide.

RJULI de rég láttalak a chaten. Talán még pocakosan, vagy elötte?
Gratulálok a másodikhoz.
Ami azt illeti én is szeretnék hamar mé egy ilyen kismanót, de a terhességtöl félek. Nekem sem volt a legboldogabb idöszak (végig hánytam), azért remélem igaz hogy nem minden terhesség egyforma. Kívánom, hogy neked se legyen gondod most a másodiknál.

Közös ismeröseinknek puszi, ha látod öket. Tudod, hogy F. eszter is terhes, már félidö körül jár.

Norci
 
 


Andi!

Már egy egész listám van, de valahogy egyiknek sem olyanok a paraméterei, hogy fel is hívjam. Vagy az orvosról nagyon vegyesek a vélemények v. a kórház nagyon lelakott, és hát azzal is számolnom kell, ha terhesség alatt kell v.miért befeküdni, akkor nincs fizetõs szoba. A Margitban kezdtem, egész kultúrált belülrõl és az ottani védõnõ szerint nem ciki házon belül váltani, jó lenne ott maradni, mert nagyon profi a terhesgondozás, orvostól függetlenül utalgatják az embert a mindig aktuális vizsgálatra(afp, uh, cukor...), nem múlik semmi az orvos linkségén.
Ha találok v.ki jót, akkor szólok neked is,ha már a 3.-ra készültök.Kép

Norci!

Nem szoktam már chat-elni, kezdett nagyon unalmassá és belterjessé válni, inkább itt portyázok, itt több az érdekes téma.
A 13. hetet kezdtem, hasam még nem nagyon van, csak némi túlsúlyom. Most rengeteg a terhes a környezetünkben, a többségét nem biztos, h. ismered. Lukács Luca, Forrai Judit, õket talán igen. Mindketten új fickóktól, nem a régi társaságból.
Szerintem, ha nem sürget senki a 2. terhességgel, akkor babázz még egy kicsit az elsõvel. Kép
rjuli
 


Juli,
A Forrai Judit a volt fõnöknõm a Leumiban? Mazel tov....
pedig legalább 56 éves....
A
 


Anna!

Nem. Ez egy huszonvalahány éves csaj, de úgy látszik kevés név forog körbe.

Norci!

Közben eszembe jutott, hogy a Szász Juditnak is van már babája, õt is talán ismered.
Rjuli
 


Szia Juli, és Mindenki!
Én a Marci anyukája vagyok, a tornáról ismerjük egymást, és még a nyáron találkoztunk a Szent István parkban is.
Elõször is gratulálok a babócához, már az Évitõl hallottam amikor legutóbb voltam kismama fittneszen. Te nem jársz? Hogy viseled a terhességet? Én már a 28.hetet taposom, és kislányunk lesz, már egyre nehezebb vagyok és egyre többször keményedik a hasam ami miatt egy kicsit parázok. Sajnálom ami történt a lakásotokkal, télleg nem túl kellemes, remélem hamar megoldódik. Különben mi is gondolkodtunk az odaköltözésrõl, de már nem volt csak luxuslakás!!!!!!!
Minden jót és remélem még összefutunk majd elöbb utóbb élõben is. Pusszantás Zsófinak is!

Üdvözlettel: TR

Remélem nem baj hogy ide tolakodtam, annak ellenére hogy mi a József Körúton lakunk, de sokat járunk a Szent istván parkba játszani és gondoltam hátha találok ismerõsöket!
 


Szia Rita!

Mi is járunk a Soroksárira, csak a Zsozsó olyan nagyokat alszik, hogy ritkán jutunk el. A manótornán egyszer voltunk, annyira korán van, a másikon kétszer, de igyekszünk. A terhességgel nincs semmi gond (lekopogom), a hányingeres idõszak is múlóban van.
Parkba inkább délelõttönként járunk, a du. olyan rövid, hogy mire elkészülünk, már sötétedik.
Te honnan tudtad már az elején, hogy kislányod lesz?
Nekem most már tök mindegy. Az elején fiút akartam, de mostanra rájöttem, hogy a Zsófinak talán a lány a jobb, de végülis mindegy.
A luxuslakás szerintem csak reklámszöveg, leszámítva a 2 felsõ szintet, ahol a teraszos-panorámás kérók vannak.
Olyan itt lakni, mint egy igényesebb lakótelepen. Semmi különös, ugyanúgy teli van bunkóval a ház, mint máshol , lopnak a bizt. szolg. és a kamerák ellenére, fúrnak vasárnap reggel, szóval mint máshol. Amúgy a beázás forrását 5 perc alat megtalálták és néhány óra alatt meg is csinálták, csak az tartott hónapokig, h. valaki elkezdje keresni. Ez is a szokásos kelet-európai munkastílus.
További kellemes babanövesztést, remélem én is, h. összefutunk.
 
 


Szia Juli!
Szóval manótornára mi sem jutunk el, mert nekünk is korai,majd kismamafittneszre fogok menni, talán a jövõ héttõl. Marci olyan késõn kel fel reggelente, hogy mi de nem tudunk menni, csak du feltéve ha idõben elindulunk. Mostmár inkább majd a Mikkamakkába fogunk menni délután. Oda szoktatok járni? Te mikor fogsz szülni, és hol?
Ja, és hogy honnan tudtam hogy lány lesz?????? Megérzés, na és persze nagyon azt akartam. Üdv Zsófinak és vigyázz magatokra!
Üdv:Rita
 


Szia Rita!

Mikkamakkába mi szerda délelõttönként járunk zenefoglalkozásra(most szerdán nincs), utána pedig még maradunk a játszóházban egy órát. Zsófi sokkal jobban bekapcsolódik, mint a Soroksárin, van v.mi kisugárzása a csajnak, aki tartja, mert az én közel hiperaktív lányom 30 percen át úgy figyel, mint egy ovis.
Elvileg a Margitban fogok szülni ápr. végén, de nincs most dokim, mert az elõzõtõl megváltam menet közben, újat meg még nem találtam, viszont maga a kórház nagyon szimpatikus, szeretnék maradni. Te?
Elsõre én fiút akartam, úgy is éreztem, h. az lesz, aztán mégsem. Most nem érzek semmit, és nem is fontos, h. mi lesz.Kép
Hátha v.melyik gyerek-helyen összefutunk.

Juli
 
 


proba
yyyyyyyyy
 


Haliho,
mit csináltok holnap?
any idea?
anna
 


lehet, h. nem nekem szólt, azért én magamra veszem. mi konkrétan megyünk Ovi nagygyûlésére, csak még nem tudom, hol lesz. Na jó, ez még viccnek is rossz. nem tudom, mit lehet csinálni rossz idõben úgy, hogy minden zárva van.
Ti?
 
 


Neked szólt, csilagom, remélem anyámék elvisznek legalább egyet, az itthonmaradékot meg kéne sétáltatni...mi az az OVI, gondolom nem a kisdedóvó....
megyek a politizálós rovatba, Te is írsz oda, láttalak, csak másképp regisztrálsz....
Mi van az ismeretfurdalásoddal? Mozog a kicsike?
jojcak
a
 


ennyit a rossz idõrõl. voltunk a parkban, eredeti ötlet, nem?
ovi= o. viktor
minél édesebb a Zsozsó, annál rosszabbul érzem magam miatta, amúgy néha vélek felfedezni némi magzatmozgást, más most nincs.
sikerült lepasszolni valamelyik csemetét?
 
 


az Áron elment, de Ábelke továbbra isárgus szemekkel õrködik, nehogy hazahozzak még egy gyereket, amióta megvan a Benõ, nem tágít mellõlem, biztos, ami biztos
Ti mit csináltok Karácsonykor? Mi tervezzük a Bércbe menetelt, de egyenlõre nincs hely.
Szilveszterre is el kéne utazni, nem bírom a petárdákat, az Öbölháboru óta enyhén beszarok minden egyes pukkanástól, hiába, akor, meg az idegek...
Szóval, kéne valami jó hely..tavalyelõtt voltunk a Kolpingba, az tuti volt, de a Gábor nem akar ismételni..
A Zsozsó azért egyre édesebb, mert Te egyre erõsebben kötõdsz hozzá, és ez így van jól.
Aztán megjön a ketteske, és egy hónap alatt megvesz Téged kilóra, nem beszélve a papáról...
szia
 


mi nov. elején megyünk 3 napra a Kolpingba, télnél még nem tartunk. A Zoli egyik napról a másikra szokott dönteni, nem lehet vele elõre tervezni. karácsonykor még biztos itthon leszünk, aztán majd kiderül. Nem lesz v.mi nagy szilveszteri tivornya, az biztos.
Zoli tényleg nem aggódik, szerinte mindenkinek jó lesz, h. lesz tesó. Általában neki szokott igaza lenni, most is úgy legyen. Ámen.
 
 


írtam egy csomót, de elveszett, holnap a játszón
 


Szia Juli!
Hánykor van a Mikkamakkában a zeneovi, oda mi is elmennénk, az nincs ollan messze, mint a másik!
Én a Mávban fogok szülni, Koós hutás Piroskánál, akinél Marcit is. Csak azt nem tudom eldönteni, hogy kérjek-e epidurális érzéstelenítést vagy sem! Te mit gondolsz errõl, neked Zsófival milyen volt a szülés? És miért is van lelkiismeretfurdalásod? Mindenképpen ragaszkodzs a Margithoz? Miért hagytad el az orvosodat? Ja, és még egy kérdés.Nem lenne kedvetek rosszidõben nálunk találkozni. Persze nyugodtan mondhatsz nemet nem akarok tolakodó lenni,csak gondoltam Marci jól érezné magát egy kiscsajszival!
Üdv: Rita
 


Szia Rita!

Hú, de sokat kérdeztél! Kép
A zeneovi 10-f11-ig, ill. ha sokan vannak, f11-11-ig is van.
Én nem mernék érzéstelenítést kérni. Valahogy ez a gerinckörnyéki tûszúrás ilyesztõ számomra, meg az esetleges fejfájás utána. Zsófival szerintem teljesen átlagos volt a szülés, 6 óra alatt, utólag már azt mondom, hogy kibírható fájdalommal, szóval én nem fogok kérni most sem, de persze, akinek volt már mondjuk egy szörnyû emléke v. fél a fájdalomtól, az más. A dokid mit mond?
A margit kórház közel van, jól lehet parkolni-ingyen-,a terhesgondozási rendszere nagyon tetszik nekem, meg a kórtermek is normálisak, csak dokim lerázott, amikor gondban voltam,ill. több evidens dolgot is elnézett, úgyhogy hozzá nem mennék vissza.
Szívesen megyünk bármerre, meg ti is jöhettek hozzánk. Ha írsz egy mail-címet, arra elküldöm a számomat, úgy már könnyebb egyeztetni.

Juli
 
 


Szia Juli! A cimem: toth_rita@freemail.hu
 


szóval a toth és a rita között _ van! Bocsi nem nézlek hülyének, de én nem tunnám!
Nekem Marcival a szülés írtó szar volt, 18 óra, teljes elgyengülés, hányás , ájulás.... Szóval ezért gondolkodtam a dolgon, de engem is elriszt a szúrás , na meg a fejfájás is. Ugyhogy még nem tudom, de a dokinõm biztos lebeszél majd.
Szóval akkor majd találkozunk és dumálunk, addig vigyázz magatokra és puszi Zsófinak!
Rita
 


Juli,
Megõrültem.....
z esti netezés elõtt új játékot találtam magamnak...cserépgyártás, szalvéta mintával, már hármat csináltam, az uccsó elég szép lett.
A Westendbe nyílt egy bolt, megmutatták, otthagytam nekik öt rugót, és éjjel egykor, miután az uramat elbolondítottam bébiszitter idõben a Tescoba szalvétáért, ragasztgatok, festek, lakkozok, antikolok, szóval klinikai eset lettem végleg... Az emberem meg panaszkodik, hogy az utóbbi néhány évben nem nagyon fekszem le vele, és ha véletlenül igen, abból meg gyerek lesz, na de ez egy másik topik témája...
jóéjt,
a
 


Ha átjössz a megfelelõ topicba, ajánlok néhány fogamzásgátló módszert. Kép
 
 


Juli,
Melyik a megfelelõ topik? A "ne feküdj le a férjeddel" módszer szerintem 100%-os, a többi he., úgyismint határeset
 


szia anna,
most találtam rád! jó elújtál, én kimaradtam abból, hogy itt vagyunk!!! :-)
pagonyos zsúr dec. közepén nem fog menni, mert minden szombaton egész nap nyitva vagyunk már! még nem tartottunk zsúrt, de mindent meg lehet beszélni, bár talán a 20 gyerek kicsit szûkösen lenne. van egy fickó viszont, aki szülinapokat szervez, van is egy katalógusa, amiben benne vannak a választjató helyek, ha ez érdekel ezt meg tudom nézni neked!
jól vagytok?
juli, lakas egyben? es te jol vagy?
d
idras (idras)
 


Anna!

nem tudom, melyik topic, de biztos van ilye. A "ne feküdj le..." csak azért rizikós, mert egy idõ után már nem is lesz rá alkalmad, mert egy "szép" napon összecsomagol v. legalábbis félrefekszik, hogy úgy mondjam. Vérmérséklet kérdése.

Dóri!

Lakás félkész, vagyis a vizet megtalálták, meg is szûntették, most a burkolásra várunk, ill. arra, h. mi legyen a parkettával, amit alulról áztatott mostanáig a víz. Szóval a java még hátra van.
Köszi, én jól vagyok, minden rendben.
Fogok jelentkezni, nem felejtettem el a meghívást, csak legyen egy kicsit egyszerûbb az élet itthon.
 
 


Dóri!

Hol lehet felíratkozni a levelezési listátokra, h. mailben kapjak programismertetõt?

Juli
 
 


juli,
a legegyszerûbb módja, hogy amikor vásárolsz, akkot felvesznek a tõrzsvásásrlói listába és ott be lehet mondani az e-mail címet, és akkor minden körlevél eljut hozzád is! ha nem tervezel a közel jövõben menni, akkor ha én megyek be akkor nyitok neked egy törzslapot! ahogy akarod! egyébként érdemes bemenni, nem tudom mikor voltál utoljára de nagyon sok változás van:-)
szia
d
idras (idras)
 


Dóri!

Igyekszem minél hamarabb benézni hozzátok(úgyis ott rendel a fogorvosom, akihez el kellene menni), de addig is nagyon megköszönném, ha felírnál.
Köszi, Juli
 
 


Szia Idras!
Engem érdekelne annak a szülinapszervezõ pacáknak aaz elérhetõssége! meg az is hogy nálatok milyen rendeezvények szoktak lenni és mikor, vagy én iss menjek be?
Üdv: TR a chat-rõl, alias Marci anyuka
 


szia tr,
a legjobb ha bemész! tudod marcit is viheted magaddal, ha épp nincs program, akkor sok játék ki van téve, és van egy elég nagy játéksarok, ahol tud nyugodtan játszani. Általában a délelõttök nyugalmasabbak, a programok pedig du5-tõl vannak mindig!
zsúrszervezõ elérhetõségét megírom a közel jövõben!
sziasztok
d
idras (idras)
 


Dórika,
lécci, lécci!
a bakancsom tele van az egésszel elõre, de muszáj, van egy társaság, mindenki csinál bulit, voltunk is mindenkinél, szóval nekem is kötelezõ...
küldd el a pasi számát, vagy bármilyét!!
1000000köszönet, semmi ötletem sincs, már mindent ellõttem, az Állatkerten kívül, de az 60 rugó, kaja nélkül....és ezek itten sokan vannak, mármint az ünnepelendõk....
puszi, köszi,
a
 


Anna !

Nem belepof. képpen, de a Mikkamakkában és a Bálint házban is lehet szülinapozni, nem beszélve Mc Donald's-ról.

Juli
 
 


sziasztok!
zsúrszervezõ: Barlai Tamás: 06 20 4139929.
egyébként most szobaton a pagonyban bûvészkedést tart 11-tõl, mert õ egy bûvész amúgy! ott lehet vele személyesen találkozni, beszélni!
sziasztok
d
idras (idras)
 


Juli,
Ezeket már próbáltuk, a Bálint ház tragédia volt + átvágtak+ 40fok volt+ 60ezerért trutyi volt.
a mci jó, csak sokan vagyunk, és sok a felnõtt, tavaly a jégpálya étterem dísztermében volt, hívtunk bábost, meg lufist, és jegyeket adtunk mindenkinek a jégre, az tök jó volt, állatkert kiló körül áll meg, a játszóházas bulik meg az áronnak nem jók, és ott se tudnak mit csinálni a szülõk.....és ezt mostantól 3 pld-ban
játszóra mentek? hogy oldottátok meg a felújítást?
a
 


anna,
láttad, hogy írtam a fickó elérhetõségét?
d
idras (idras)
 


Anna!

Itt állunk félig romosan, de most megy a cirkusz, mert vissza akarják burkolni, mi meg azt akarjuk, hogy az egészet csinálják újra. Szóval király.
Lassan pör lesz belõle, addig úgy sem vesznek minket komolyan.
Játszótér mostanában sehogy sem jön össze. Majd jövõ héten.
 
 


Dóri!

Köszi a mailt.
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: