Új privát üzeneted érkezett!

Dunakeszi anyukákat keresek, mivel most nemrég költöztünk ide és még nem ismerek senkit a környéken.

Márk fiam 2004 március 11-én született.
 


Szia Gabi!
Ha nem lenne jelentkező,akkor szívesen látunk a Vác és Vác környéki anyukák között.Nem vagyunk olyan messze egymástól.

Gratulálok a fiadhoz ,ő még olyan édes picike.
Szia:Márti
 


Szia Gabi!

Bár mi nem pontosan Dunakeszin, hanem a Szentendrei-szigeten, Horányban lakunk (tudod, Dunakesziről indul hozzánk a komp), nagyon sok mindent intézünk, vásárolunk Dunakeszin. Szóval ha megfelelek, akkor időnként hozzászólok a dolgokhoz, rendben? Ha kérdésed van, tedd föl bátran, hátha tudok rá válaszolni.

A mi kisfiunk, Miksa 18.-án lesz 6 hónaposKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Sajnos nem tudok mindig internethez jutni, még csak most fogjuk otthon beköttetni.

PMártinak!

Épp tegnap voltunk Vácon a rendelőintézetben, mivel Márk lába befelé fordul (dongalába van) és a kórház melletti rendelőben voltunk. A lába már szépen javul, de éjjel nappal hordani kell egy sínt.
Az utazásokat nagyon bírja. Van weboldala is:www.var.hu/mark.

szirom!

Köszi, nagyon rendes vagy. Tegnap Márk egész nap sírt, pedig nem szokott. Mondják hogy a babák frontérzékenyek. Nem tudtam vele túl sokat kezdeni, mert sírt akárhogy fektettem, tettem, hordoztam. Nem hiszem, hogy hasfájos mert máskr békésen van egész nap, ifen jó baba.

Ha egyszer Dunakeszi jársz és van időd meglátogathatnál minket, persze ha csak van kedved. Felsőtabánba lakunk, kutya, macska, ház meg minden.
Ha tudsz valami módszert amikor már végképp nincs ötleted miért sír, kérlek oszd meg velem.

Gabi
 


Szia Gabi!

Megnéztem Márkot, tündéri baba! Épp azon gondolkodtam, hogy vajon mennyivel születhetett, mert óriásinak láttam, és akkor észrevettem, hogy 4,90, hűhhaKép Egyébként az én kisfiam is délután 3/4 3-kor született. Ha beugrasz az újpesti topikba, oda pont tettem föl róla néhány képet.

Tegnap tényleg front volt, és Miksa is nagyon érzékeny az időváltozásra. Nyűgös is volt. Ő egyébként nem sír különösebben sokat, de ha mégis, akkor mindig azzal kezdjük, hogy megnézzük, hátha éhes, pisis, kakás, fázik, melege van, lázas, álmos, fáradt. Szerintem utóbbi kettő a legnehezebb, mert ő fáradtan túl tud pörögni, és akkor nehéz lenyugtatni. Talán legtöbbször szopival sikerül, amíg ilyen pici volt, mint Márk, én akár órákat is hagytam a cicin lógni. Vagy esetleg be a babakocsiba, és döcögős úton irány a séta, akkor általában elszundít. Van akinek a ringatás jön be, van akinek a simi, sok baba elpihen az ember mellkasán (az enyém nem), mások a hordozókendőre esküsznek. Ja, és ha végképp semmi sem segít, akkor be a gyerekülésbe és autózni vele egyet - ezt a gyerekdokink javasolta, és Miksa tényleg elalszik a kocsiban.

Egy talit valamikor megbeszélhetünk, de most néhány hétig sajna nincs kocsim. Felsőtabán különben merre van? Én inkább csak a központot ismerem.

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
 
 


Szia Gabi!
_Hát tévedtem!Édesnek,édes csak nem is olyan pici.Jól megnőtt odabenn,elég volt kihordani.Én úgy tudom már tudnak segíteni a donga lábon.Nálunk is volt egy rokonunknak és nem akarok hülyeséget mondani,de úgy emlékszem neki műtötték a lábát.Sajnos olyan távoli a rokonság,hogy nem tudom őket megkérdezni.Az Sztk-tól ha ott voltatok már nem is lakunk olyan messze.Fogtok még jönni?Akkor eljöhettek hozzánk is szívesen látunk.
Nekem egy 15 éves fiam van és egy 11 hónapos lányom.Gábor és Timi.Most megyek,mert a lány nem bír magával.
sziasztok:Márti
 


Sziasztok!

Megint van lehetőségem írni.

Szirom!

Édes a tiéd is, de mindegyik olyan cuki. Főleg ha nem sír. Ma éjjel alig tudtunk alundni megint, kevesebb mint 3 óránként felébredt, pedig máskor több, mint 4,5 órát alszik egybe. Nem tudom hogy ilyen idősen mennyit szoktak a babák éjszaka aludni?? (5 hetes már).
Felsőtabán 2 km-re van a révtől Bp felé a nagy lakótelep mögött közvetlenül, a városházával és a Pennyvel szemben. Persze én is meglátogathatlak ha neked jó, mert nálunk is van kocsi és még arra nem jártam.

Pmárti!

Nehéz is volt a műtét után, mert ilyen nagy volt és én 155 cm vagyok, úgyhogy ment a nagy csodálkozás. 27-én du. járunk megint Vácon ha az jó nektek, akkor egy rövid látogatásra beugrunk és dumálhatunk élőben. Egyébként az ő lábát nem kell műteni, mert nem olyan veszélyes, csak sín van a lábán tépőzárral, olyan mint egy kis bakancs.

Puszi mindenkinek és várom üzeneteiteket.

Gabi
 


Sziasztok!

Ismét internet közelben vagyok. Az éjszaka most szörnyű volt, olyan mintha egész éjjel fent lettem volna. Néha 4,5 órát alszik már egyhuzamban, de most kevesebb mint 3 óránként felkelt.

Most a lábán egy kis csízma van tépőzárral felerősítve és csak fűrdésre vehető le. Eleinte amikor rátette az apja marha sokat sírt, most már jobban elviseli. Dreiszigen doktorhoz járunk Vácra vele, de azt mondta nem kell műteni mert szépen javul hála istennek. Legközelebb 27.én délután járunk Vácon. Ha otthon vagytok akkor egy gyors látogatás erejéig beugrunk (Pmárti). Ha van valamilyen elérhetőséged írd meg (telefon).

Szirom!

Császár után nagyon ki volt tágulva a hasam, fájt is íszonyatosan, de már jobban vagyok. Mivel mindössze 155 centi vagyok a kórházban senki nem értette hogy fért belém Márk.

Felsőtabán a révtől Budapest felé egy 2 kilométerre van a nagy lakótelep után (ahol az OTP van közvetlenül. Nálunk van kocsi úgyhogy én is néha el tudnék menni ha jó neked, arrafelé úgysem jártam még.

Márk is imád kocsikázni, de hát nem hurcolhatom állandóan hogy megnyugodjon. A másik mániája hogy vegyem fel állandóan, de pár perc múlva olyan nehéz hogy néha alig bírom tartani. Márk kb. 5-10 perc alatt eszi meg az adagját mert itt kint is nagyon mohó, ha több ideig hagyom szopni, akkor rendszeresen kibukja, tehát ez a sok ideig szopás nem jön be.

ennyit tudtam most írni. Írjatok, és ha internetnél járok válaszolok.

Puszi mindenkinek.

Gabi
 


Sziasztok!
Szia Gabi!
Na szép vagyok naponta benéztem a netre,de a te topicodig nem mentem el!Erre mennyi sokat írtál és közben hiába várod a választ.
Nagyon jó lenne ha eltudnál jönni örülnék neki.A telefonom 06-30/3832-415.Várom a hívásod.A kórháztól könnyű ide találni.
Az én lányom sem volt jó alvó kicsinek.Pedig a kórházban amíg az inkubátor alatt kapta a kékfényt(besárgult szülés után)azt mondták,hogy végig alussza az éjszakáz.Szerintem meg összekeverték valakivel,mint a nevét,mert Timike helyett egyfolytában TündikéztékKép
Na szóval csak kitartás!!!!!Abból viszont sok kell.Most Timi sem nagyon hagy éjjel aludni,mert jönnek a fogai(11 hónaposan még egy sincsKép )éjjel forog az ágyban,fel is ül és folytatja az alvást.Persze mindezt nem teszi ám hang nélkül!Nehogy már anya aludni tudjon!!!Most épp kómázom miatta.Túl vagyok a kávén is,de nem használt.Meg a fogyókúra is bejátszik biztos.Húsvét után keményen neki fogtam.TImi csak 9 hónapos koráig szopott,bár a védőnő szerint szép teljesítmény,tovább nem kellett neki.Szerencsére szép lassan választotta el magát nem egyik pillanatról a másikra,így nem volt gondom a mell feszüléssel utána.
Na tessék 8-kor felkelt megreggelizett,kicsit játszott most meg alszik ,úgyhogy rohanok a konyhába máris .
PussssssssssssZ:Márti
(Szirom majd legközelebb már neked is írok)
 


Gabi!
Holnap 27-e és sajnos nekem közbejött valami.Mennem kell PestreKépNagyon bánatos vagyokKépMajd legközelebb talizunk jó?
Pusssssssss:Márti
 


Gabi!
Mégis jó a holnap 27.-e.jelentkezz!!!
PusssssssZ:MártiKép
 


sziasztok, nem látom mennyire alakult ki csapat mi februártol megyünk oda lakni,
6 éves gyerekkel lehet csatlakozni még?

köszi
 
 


Sziasztok,
mi itt lakunk Dunakeszin a gyártelephez közel eső kertesházas részben. ' éve költöztünk ide Budapestről és sajnos senkit nem ismerek itt. A párom most éppen Afganisztánban szolgál, én pedig itthon vagyok a gyermekekkel. A nagylányom 15 éves, a kicsi 3 hónapos.
Gabi, ha van kedved dumcsizni, akkor hajrá. Biztos lesz miről beszélgetni és a babáink is hasonló korúak :-))
Kép


Sziasztok!

Mi 4 éve költöztünk Pestről Dunakeszi-alsóra.
Nekem 2 nagylány mellett van egy 2 évesem (júniusi). Szoktam bejárni elég sűrűn Dunakeszire, pl. a Műv.Ház mellett van egy tök jó játszótér, azt nagyon szeretjük. A statisztika szerint az egy főre jutó "manólétszám" itt alsón jóval meghaladja a dunakeszi átlagot, mégsincs se bölcsink, se ovink, de még a dokinéni se jön ki rendelni. Viszont sokan ismerjük egymást, sok egykorú gyerek van, összejárunk, börzézünk, sok saját játszótér van, szóval pótoljuk a hiányt.

Erika (Hédi mamija)
 
 


Sziasztok!

Még csak most találtam rá erre a topic-ra, pedig a terhességem óta látogatom a szülészetet, kórházak oldalt.

Én már születésem óta lakom Dunakeszin, de kisgyermekes anyukákat nem igazán ismerek, mi a víztorony környékén lakunk. A kisfiam 2004. június 5-én született, és Armand a neve.

Ha van kedvetek, összehozhatnánk egy közös találkát, egy olyan helyen ami mindenkinek közel van, bár mi kocsival távolabbra is el tudunk menni itt Dunakeszin.

Később megnézem, jártatok-e fent a topic-on, én pár naponkén tudok csak idenézni, mert nekünk nincs net, csak a szüleimnek.

Üdv.:

Hajni + Armand

Üdv. : Hajni

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Én indítottam anno a rovatot, mert itt Dunakeszin beszüntették a kismama klubot és nemrég költöztünk ide (decemberben) szóval nem sok embert ismertem.

Egy ideig nem is néztem ide és most kellemes meglepetés várt, hogy ennyien írtatok.

Én a Felsőtabánban lakom, ami a városházától pár lépésre van. Mi kertes házba lakunk, ami ideális egy találkozóra, szóval ha ráértek szívesen látlak Titeket egy dumcsira és közös babázásra.
Ha benne lennétek már csak egy időpont hiányzik, nem Kép))

Gabi
 


Szia Gabi!

Örülök, hogy újra jelentkeztél, mi sokat járunk a felsőtabánba mert a párom nagymamája is ott lakik. Ha jövőhéten valamelyik du. jó nektek, szívesen átmegyek hozzátok, kivéve a csütörtök mert akkor szurit kapunk, és biztos kell majd egy kis nyugi.
Szóval, ha ok. írd meg, hogy hova menjünk.

Hétfőn este tudok idenézni.

Üdv.

Hajni

Üdv. : Hajni

Kép
Kép
 
 


Szia Hajni!

Ha jó Nektek legyen a kedd, mert szerdán és péntek délután kutyasuli. Van egy kutyusunk és két macskánk ugyanis. Írd meg ha OK.

Gabi
 


Jó, de csak 2
és 5 óra között, ha nektek is jó akkor írd meg, hogy mikor és hol találkozzonk.

Hajni

Üdv. : Hajni

Kép
Kép
 
 


Tudod hol van felsőtabán? Ha nem kérlek hívj fel és megbeszéljük!

27/349-868
70/230-4941

Gabi
 


Ok. Holnap de. felhívlak.
Hajni

Üdv. : Hajni

Kép
Kép
 
 


Hajni!

Köszönjük a látogatást, nagyon örültünk Neked.
A képet az e-mail címre továbbítottam, de lehet hogy rosszul olvastam. Ha nem kaptad meg üzenj.

Reméljük máskor is látunk Titeket.

Sok puszit küldünk Armandnak.

Gabi+Márk
 


Sziasztok!

Ha még vannak Dunakesziek jelentkezzetek!!!

Gabi
 


Sziasztok Gabi+Márk!

Megkaptam a képeket, tök aranyosak a babócák, a következő alkalommal szívesen látlak titeket, általában nekünk a du. a jó. Hívjál, vagy írjál és megbeszéljük a következő találkát.

Üdv:

Hajni, Armand

Üdv. : Hajni

Kép
Kép
 
 


Október 5-én kedden indul (újra a nyári szünet után) a zenebölcsi a József Attila Művházban. És ettől fogva minden kedden 10 órától várom az érdeklődő anyukákat és csemetéket egy 30 perces dalos-mondókás-bábozós foglalkozásra.
Részvételi díj változatlanul 350 ft.-/alkalom

1-3 éves kor között várok szerettel mindenkit!

Bővebb infókat és néhány fotót láthattok az Erről-arról / zenebölcsi... topikban.

Amúgy nekem már "nagyok" 6 és 8 évesek a fiúk, mi a Veres Péter utcában lakunk, ahol a Bíró cuki van.

Cili


Sziasztok, látom azóta többen jártatok erre. A nagylány elkezdte a sulit, mi meg itthon próbáljuk a kertet rendben tartani, még szerncse hogy nem nagy. Azért babó mellett nem könnyű egy fűnyírást sem beiktatni.
Sajnos nekünk nem jött még meg a kocsink, a másikat pedig már leadtuk, így egy kicsit most házhoz kötöttek vagyunk:-)de azért babakocsival egész nagyokat szoktunk sétálni


Sziasztok!

Örülök hogy ennyien jelentkeztetek. Hogy mindenki gyönyörködhessen Márkba és Armandba (Hajni) felteszek egy képet.

A legnagyobb bajom mostanában, hogy Márk nem ohajt önmagában játszani, mindig ölbe van és az apja már megkergül ettől.
És a Ti bébitek?

Várom az erről szóló élményeket!!!

Gabi + MÁrkKép
 


Sziasztok!

Mi tavaly novemberben költöztünk Dunakeszire, a Dunapark Lakóparkba (Barátság útja, Piac mellett). Kisfiam 26 hónapos, most szeretnénk neki tesót.

Cili!
Október közepéig dolgozom, de aztán feltétlenül megyünk újra zenebölcsibe Petivel. Képzeld, kívülről tudja Peti az Ön, dön, desz...-t.Kép

Timi
 


Sziasztok!
Még ide nem írta, de olvasni szoktalak.
Ma szerdán és holnap csütörtökön, az elmaradt Dunakeszi börze szomoruságára, nagy turit tendezek nállam Sződön, az ebédlőben. Kb. 10-15 zsák ruci vár gazdára nagyon sokat 100-200- forintért sok-sok kabátot 500 ft-ért adok, cipőimet is kiszórnám áron álul.
Ha valakit érdekel, akkor ne itt hanem telefonon: 27/388257 vagy
06-20-363-0202 kérdezzetek. Igyekszek úgy időpontot mondani, hogy ne legyünk sokan.
Köszönöm, hogy olvastatok, bocs a betolakoádért, de szerintem mindenki örül egy-egy olcsón szerzett cuccnak itt a telet várva,
 


Sziasztok!
Most bukkantam csak rá erre az oldalra, és nagyon megörültem. Szeretnék csatlakozni a "klubhoz", ha megengeditek. Régóta keresgélek én is itt Dunakeszin kismamák után, kisebb sikerekkel.
Én 26 éves vagyok, a kislányom 2003. július 5-én született, Reginának hívják.
Ezentúl figyelemmel kísérjük ezt az oldalt, és szívesen talákoznánk Veletek. Sziasztok: Zsuzsi
 
 


Sziasztok,
Péter Zsuzsannának hívnak, Kislányunk Kitty novemberben lesz két éves. Egy hónapja lakunk a Tóvárosi résuben, sajnos senkit nem ismerünk Dunakeszin. Jó lenne beszélgetni veletek a neten és természetesen találkozni is Veletek.
Zsuzsa
 
 


Üdvözlet minden új tagnak (és réginek is)

Elég régen jártam itt és nagyon meglepődtem hogy ennyien bekapcsolodtatok.

Ha van kedvetek akkor nálunk itt a Felsőtabánban rendezhetünk egy babazsúrt, nálunk van egy elég jó kis kert.

A fiam , Márk, igazi kis babazsúr rajongó, 6 hónapos, de már 2 babazsúrt maga mögött tudhat. Márkot feljebb láthatjátok csíkosban Armand társaságában.

Nekünk a legjobb a hétvége ezekre a találkozásokra, vagy egyeztetett délután hétköznap.

Gabi
 


Sziasztok,

Örülök minden új látogatónak.

Gabi, jól el tüntetek, de látom azért nem végleg, bár én se nagyon jutottam mostanában géphez, volt bőven tennivalom otthon. Nekem a hétvége általában kilőve, mert olyankor a nagyszülők lestoppolják a baby-t, vagy a barátainkkal szoktunk találkozni, de hétköznap délutánonként általában szabadok vagyunk.

Kedves Péter Zsuzsa, szerintem már lehet, hogy találkoztunk is mert az én szüleim, ahonnan mellesleg netezni szoktam, pont a Tóváros mellett laknak, a Széchenyi utcában a Tóváros melett az utolsó nagy fehér ház,ott az egyik bejárat a lakóparkba, most fogják csinálni a keritést a lakópark felé.

üdv mindenkinek

Hajni

Üdv. : Hajni

Kép
Kép
 
 


Sziasztok,

Benne vagyunk minden találkozóban. Nekünk is általában minden hétköznap délután jó.
Lassan már mi is berendezkedünk és a téli hónapokban itt nálunk is találkozhatunk.
A kis Matchnál voltunk már a játszótéren egy párszor, ott beszélgettem néhány anyukával. Egyenlőre ennyi az ismeretségem itt Dunakeszin. Kérlek írjatok nekem, hogy milyen jó programok vannak.? Olvastam a zenebölcsiről és a 2-3 éveseknek való tornáról. Valakinek van tapasztalata ezekről?
A másik nagyon fontos dolog a számunkra, hogy novembertől jó lenne bölcsibe járatni a kislányunkat, de azt hallottam, hogy ne is reménykedjek, mert biztos lehetetlenség, mert nagy a túljelentkezés. Tényleg ez a helyzet?
 
 


Szia Beha!

Gondolko, gondolkodom, hogy ki lehetsz????

Zsu
 
 


Sziasztok!
Én ugyan nem vagyok Dunakerszis anyuka((Aszódon lakunk)) de szives figyelmetekbe ajánlom a következő vasárnapi programmot! Szerintem nagyon jó kikapcsolódást igér!

))))Oktober 3.- án Guiness rekordot szeretnének megdönteni a veresegyházi medvefarmon. Fogd karon az összes játék mackódat és hozz magaddal. A te segitségeddel szeretnénk megdönteni a Guiness rekordot.

Nem kell megválnod kedvencedtől csak egy gyors regisztráció után oklevelet adunk, és gondoskodunk róla hogy nem menj haza üres pocakkal!
Márti
 


Szia Sünmama!

Légyszíves írd meg, hogy mikor kezdődik a program és, hogy meddig tart?

Üdv: Zsu
 
 


Hátha valakit érdekel...

Elindult a mai nappal a zenebölcsi a József Attila Művházban. Nem is ez a lényeg, hanem hogy rengetegen érdeklődtek, nagyon sokan jötte(te)k! Ezért megbeszéltük, hogy megpróbáljuk úgy csinálni, hogy legyen egy 10 órás, és egy fél 11-es csoport. Mindenki oda jön, ahová akar, csak egy kérésem van: PONTOSAN 10-kor el kell kezdenem az első csoporttal a játékot, hogy a második csoporttal ne toljunk ki. Ezért mindenki igyekezzen legkésőbb 9.50-re ott lenni, és akkor még van idő előtte egy kis feloldódásra is.
És természetesen lehet jönni akárkinek, nincs max. létszám, legfeljebb lesz egy harmadik csoport is Kép
Cili


Kittus,
Patrik még csak 5 hónapos , de már két hónapja beírattam a bölcsibe és így is csak szeptembertől mehet, ami azért kár mert nekem vissza kell menne mdolgozni márciustól kb. Most úgy néz ki a szomszédom elvállalja.., de az tény hogy nagy a túljelentkezés.

Mi is benne lennénk egy taliba:-) Igazából a de és a du is jó.

Gabi, neked eszik még éjjel a babád? Mert én már kezdek lefáradni, hogy éjjel óránként kel és csak cicin nyugszik meg. Tegnap elkezdtem neki adni este rizspépet hátha éhes, de ugyanúgy felkel. Lehet hogy valamit nagyon elszúrtam? :-(


Tudjátok, hogy 9-én holnap délelőtt börze lesz a müv-házban, sokat lehet olcsón vásárolni mindig.
gyertek böngésszetek, keresgéljetek, és szóljatok a barátnőknek ismerősőknek, nagyiknak, hátha ők seholsem olvasták.
legközelebb tavasszal szokták megrendezni.
 


Sziasztok!

Igen a baba még mindig eszik éjjel, én sem tudok mit kezdeni vele, majd csak abba hagyja.

Mi is megyünk a bababörzére egy pár téli cuccot venni.

Képzeljétek Márk jár babauszira a lába miatt. Csütörtökön voltunk elöszőr, egy kicsi megilletődött de nem sírt. Szerintem naygon jót tesz neki.

Jövőhét szerda du. találkozás?

Gabi
 


Mi is voltunk a börzén és tudtam is venni Patriknak jó pár dolgot.
Gabi hova jártok usziba?

Patrik is eszik éjjelente, meg se tudom mondani hogy hányszor :-(
elkezdtem adni neki a rizspépet esténként, abban a reményben hogy előbb utóbb csak nem kel majd fel olyan sokszor. de felkel :-( és a pépért sincs oda.
Szerda du. elvileg nekünk is jó és hol találkoznánk? Ha találkozunk?


Sziasztok!

Lányok, nem tudjátok véletletül, hogy Dunakeszin van-e olyan bölcsi, ahová anélkül, hogy be lenne íratva a gyerek, el lehet menni pár órára játszani? Úgy hallottam, Pesten vannak ilyen bölcsik, az anyukák mennek a gyerekekkel, és pár száz forintot fizetnek egy-egy ottartózkodásért.

Most, hogy jön a tél meg a hideg, jó lenne benti játszóhelyeket találni, ahol más gyerekek és játékok vannak.

Timi
 


Sziasztok!

Timi! Bölcsit nem tudok, de az Auchanban van Pán Péter játszóház. Egy éves kor alatt ingyenes, utána már húzós kicsit, azt hiszem óránként 1200 Ft. Viszont nagyon klassz, jó nagy, érdekes, jól felszerelt, nekünk tetszik. Mondjuk én még egy hétig ingyen viszem a kissrácot, így könnyen beszélek, de ajánlom jó szívvelKép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
 
 


Szirom!

Köszönöm, ismerjük a Pán Pétert, csak éppen az ára a bajom.Kép Petinek is nagyon tetszik, de rendszeresen nem tudom oda vinni, az nagyon húzós lenne.

Timi
 


Sziasztok!

Márk az Aquincum hotelba ját úszni a Gézengúz alapítvánnyal. Márk eddigi rekordja 7 felkelés egy éjszaka.

A találka nem jött össze, szerintem legalább két héttel előre kéne megállapodni.

Mit szolnátok 27-hez?

Gabi + MárkKép
 


Sziasztok, a hétvégi börzére a BNV-re ingyenes belépőt keresek a barátnőm számára, neki nem jutott eszébe, hogy ide is írjon, bár közös ismerősünk, és gyakran írogat ide.
írhattok nekem, gretapetra@freemail.hu 0620-3630202
vagy Pkismártinak is, örülni fog neki...Kösz,
Tudjátok, előfizetéssel jár együtt egy ingyenes belépő arra gondolok...
 


Sziasztok!Ha tudtok,kérlek segítsetek!Gyerekkori barátnőmet keresem,Dunakeszin él.Bota Mónika a férjes neve,van egy fia,Márk.5 éve semmit nem tudok róla.Mónika 29 éves,férje erdélyi,kőműves.
 


Van már hol buliznotok sziasztok...ha nincs..még nincs késő Sződön bál lesz
4000 ft/fő vacsival.
Igen, minden évben..ez már hagyományos--és 3. éve sikerül ezt a szuper csapatot zenészeket már januárban lekötni a köv.szilveszterre..
öltözködni mostanában csini naci csini felső..már ritka a kisetélyi...a büfé olcsó..italt behozni nemigen lehet..sütit igen az nincs a büfében..vacsi csirkemll rántva, rosi..savanyú...elég kiadós adagok..éjfél után lehet venni a büfében virslit.....van még hely..le tudod beszélni a Dórival a jegyet és tudtok holnap fizetni, de csak akkor ígért ha konkrét/ezt nem szokták nagyon engedni/
bátran hívjatok ismerősöket...nagyon a jó buli van mindig..a 10 évestől szoktak gyerekek lenni, bár nem sok..zene cigánytánc, roky, keringő, discós és a zenekar azt figyeli mire mekkora emebranyag mozdul..azt játszik többet...
jegyet itt foglalhatsz:
06-30-649-3894
27-388-595 Dalnoki Dóri

Az én számom, ha szeretnél valamit: 06203630202
vagy inkább 27-388257
 


Kedves kismamák, és anyukák!
Ajánlom figyelmetekbe a váci kismama és gyerekruha gyártó műhelyem.
Vác Fekete ut 53./ a kórháztól egy utca/
Most akciós kismama ruhákat kinálok egész január hónapba.Nagyon olcsó áron, nadrágok, felsők, kötényruhák, overállok, és még sok minden.
Babaruhák, 56-86-os méretig nagy kereskedelmi
áron.Takaróvá alakitható pólya, kispaplan, takarók, fejvédők, kiscipők, sapkák, előkék, stb.
Ha van ismerős kismama a közeletekbe küldjétek hozzám, nagyon megéri.
Baba ruha vásárt, ha megszervezi valaki, lakásra is kimegyek./8-10 fő potenciális vásárló esetén/
Hivjátok Irénkét!06-30-501-45-27
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: