Új privát üzeneted érkezett!

Szia!
Bocs, hogy eltüntem, de a fiúk teljesen lefoglalnak!

Az jó, hogy anyukád fog tudni segíteni, én is már számolom a napokat mikor jön :P
A nagyfiad kezdi a sulit szeptemberben?

Brigi

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
 
 


szia!Semmi baj :D elhiszem ,hogy most teljesen lefoglalnak :D Legalább nem unatkozol :!: :wink: anyud mikor jön?A fiuk jol vannak?

Hálistennek ,majd jövőre fog suliba menni :!: Huzos lessz igy is :oops:

holnap megyek uh-ra ,már alig várom,hogy lássam a picurkáimat :D

szép napot nektek :!:
 


Sziasztok!

Szeretnétek babátoknak egy igazán nélkülözhetelen kelléket?
Egy olyan takarót amit nem rúg le a sétánál, az autósülésben vagy alváskor?

Ami jó ha kéznél van vendégségben. Használható takarónak, hempergőzőnek vagy ágytakarónak.

Sőt! Te állíthatod össze, hogy milyen színű legyen milyen minta legyen rajt és még a babád neve is szerepel rajta?

Mi készítjük ezeket a névre szóló takarókat. Ölelni valóan puha, polár anyagból szimplán, duplán és egy különleges polár - pamut kétoldalú kombinációban.

Gyertek a www.gportal.hu/babatakaro oldalra és rendeljetek most 10% kedvezménnyel.

Üdvözlettel:Rempi
 
 

 
 

Szia!
Anyum pont 3hét múlva jön, komolyan már számolom a napokat :P

Mi volt az uh-on? Hogy bírod ezt a meleget? Én pocak nélkül is teljesen kivagyok :oops: A fiúk is zizik a nagy melegtől, Samu nem akar enni, jön a foga, egész nap rajtam lóg. Eléggé fárasztó.

Akkor ezek szerint nem kötelező 6évesen a suli? Én ezt hallottam. Nekem Marci jövő augusztusban tölti bea 6-ot és még nem szeretném suliba iratni. Nektek kellett külön kérni vagy hogy volt?

Brigi

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
 
 


Szia Csilla!
Olvastam a másik topikban, hogy a héten szülsz.
NAGYON NAGYON DRUKKOLOK NEKTEK!
Ha lesz majd időd és energiád jelentkezz!
Puszi!

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: