Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Olyan kismamák jelentkezését várom,akik Kárpátaljáról jöttek át.
 
 


Szia!
Nem én,hanem az anyukám települt át onnan!Kép
Huszton született.Te hol élsz?

Anita
 
 


Bocsi!Látom,Pest!Honnan származol?
Én is ápolónő vagyok.
 
 

 
 

Kedves Anita!
Sajnos csak ma olvastam el az üzeneted,de légyszives,ha Te ezt olvasod jelentkezz!Mindennap be fogok nézni.Én egy Beregszászhoz közeli kis faluból jöttem,most vagyok a 31hétben.Várom jelentkezésed:Erika
 
 


Szia Edra!
Már régen néztem be ide!
Azóta már megvan a babád is!Minden rendben volt,van?Remélem be fogsz még nézni ide!
Addig is sok örömet,és jó egészséget!
Üdvözlettel:Anita
 
 


edra....
Örülök,hogy megtaláltam ezt az oldalt,remélem még várod a jelenkezéseket.Én Beregszászból jöttem át.Szeretném ha tudnánk tartani a kapcsolatot ha még akarod? :D

 


Sziasztok.
Látom nem a legpörgősebb az oldal, remélem beindul.Én Beregszászból jöttem, Most Szegeden élek. Már két gyerkőcöm van. Írjatok.

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Látogassatok el a köv. oldalra!
Gyermek mondókákat fogtok találni
:lol:

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Vagy

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Kép

Üdv.
 


Szia Szandra!
Én is Beregszászból jöttem és Szolnok mellett lakunk Zagyvarékason.Örülök,hogy jelenkeztél és szívesen tartanám veled a kapcsolatott.
Nekünk egy kislányunk van Eszter,19hó.De már tervezzük a következő gyerkőcöt.
Jelenleg nemtudok többet írni,mert sok a dolgom.Egy hónapig kint voltam a kislányal a szüleimmnél Beregszászban és most sok a munka a házban.De este még benézzek.

Legyen egy jó napod!
Andi :wink:

 


Sziasztok! Ungvári vagyok és 1990 óta élek Magyarországon. Először Pesten laktam, most Veszprém megyében. Két fiam van. Kb 3 havonta járunk haza. Annyira más lett minden. Sok a terepjáró meg a koldus...

megyek felmosni...

rifu
 
 


Sziasztok!

Örülök,hogy gyarapodunk!

Hát igen,sokminden megváltozott.
Én most jöttem haza,kint voltunk a kislányommal egy kis időt.Én 2000-ben jöttem át és mindig szívesen megyek vissza.
Mi olyan félévente járunk ki,de néha váratlan döntésre is elindulunk.Így a kislányal már nehezebb az utazás.
A szüleim és a rokonaim is kintmaradtak.

Na majd még jelenkezem,örülök nektek :)

Andi

 


Mi is szoktunk olyat csinálni a férjemmel, hogy reggeli közben egymásra nézünk és egyszerre mondjuk ki, hogy "ne menjünk ki Ungvárra?" Másfél órán belül el tudunk indulni. Persze kisbabával nehéz, mert sok a felszerelés. Dehát ez mindenkinek ismerős. A kisfiam 15 hónapos.

Még mindig van honvágyam és itt, Magyarországon külföldinek érzem magam. Néha úgy érzem hazamennék, vagy legalább kétlaki életet kellene élnem, itt is, meg ott is. Mondjuk ott nehezen tudnék dolgozni az emberek hozzáállása miatt. Szerintem még mindig fenékbe csípik a nőket a férfiak az irodákban, stb.
 
 


Sziasztok!

Én is sokszor így érzek és nagyon jó megfogalmaztad,én is kétlaki életet élnék mert nagyon hiányzik a kinti élet is.
Van néhány ismerősöm akik szintén itt élnek és ugyanígy éreznek mint mi,de Te nagyon jó megfogalmaztad.

Milyen Veszprém megyében lakni?
Rajta vagy az iwiw-en?

Andi.

 


Sziasztok.
én 16 éve élek itt. nemrég kaptam meg a magyar állampolgárságot. nem siették el. kb 3 havonta járunk haza, legközelebb húsvétkor megyünk haza.
én nagyon szeretk Beregszászban lenni. Igaz 13 éves voltam amikor eljöttem, de a szüleim nagyszüleim kint maradtak. Az ottani emberek sokkal kedvesebbek, mint itt. szinte minden iskolát itt végeztem, de még mindig idegennek érzem magam.
mostmár igyekszem sűrűbben írni.
üdv
Ti nem akartok vonalzót csinálni a gyerkőcöknek?

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Nem vagyok egy számitógépes zsení,amit tudok a férjemtől lesem el vagy Ő segít.Így nemtudok vonalzót csinální még és képet se tudok föltení,de nagyon szeretnék.Mindig ámúlok milyen űgyesek vagytok.
Benéztem a Szolnoki topikokhoz és mindenki szebbnél szebb képeket tesz föl.Nagyon űgyesek!

Hát igen ez az állampolgársági dolog mindig felboszant.Most én is kérelmezhettem az állampolgárságot,de félek elindulní.

Én mindig Beregszászba akartam élní,de jött a nagy szerelem és itt maradtam.Én mindig azt mondom a szívem egyik fele itt van a másik fele odaát.Szeretek hazautazní.

 


szia andi
ha gondolod szivesen segítek a vonalzó készítésben.
vagy akár megcsinálom Neked.
csak a gyerkőc neve és születési dátuma kell.aztán elküldöm az email címedre, majd elmagyarázom hogy teheted ki ide.
jó éjszakát

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Köszönöm a segítséget ,elfogadom,mert nagyon szeretnék Eszternek is egy vonalzót.Eszter 2006.junius.12-én született.
Előre is köszönöm szépen. :D

Mit csináltok?
:o
Olyan rossz az idő,hogy elmegy az ember kedve.Mi 1,5 éve költöztünk egy félkész kertes házba és a kinti területtel nemtudtunk még igazán foglalkozzní,de else tudnátok képpzelní mi van most itt.A férjem az autóval alig tud kiální,ha meg kiakarunk menni elsűlyedünk a sárba.Mint az agyag olyan a föld. :cry:

Egész nap esik az eső. :(

 


Szia
Kész van a vonalzód, kérlek add meg az email címed, elküldöm oda, aztán meg megírom hogy rakd ki ide.

Kép
Kép
 


Szia!

andi.berkes@gmail.com

Köszönöm szépen!
Legyen egy jó napod!

Most megyünk el a barátainkhoz és általában késő érűnk haza.Csak késő este tudok újra benézní.

Mindenkinek kívánok egy kellemes napot és jó pihenést!

 


Sziasztok!

Azt tervezzük, hogy a télen Kárpátalján sielünk. Jobban mondva a férjem fog sielni, én meg babázok. Majd szánkózunk vagy sétálunk, azt is nagyon jó.

Ez a sötét hideg idő valóban nyomasztó. Nincs kedvünk kimenni, dehát akinek gyereke van, ott nincs mese, muszáj valamennyit levegőzni.

Az én rokonságom is otthon maradt, de legalább van kit látogatni.

Nem vagyok rajta az IWIW-en.

Egy kis településen lakunk Veszprém megyében. Összességében jó, mert nyaraló övezet. Jobban szerettem Budapesten élni. Bár tisztában vagyok azzal, hogy a gyereknek jobb a falusi levegő.

írjatok

rifu
 
 


Sziasztok!

 


Szandra,nemtudom miért de nemjelent meg a vonalzó úgy ahogy kellene. :(

Nagyon jó lehet ha egy kicsit kimozdultok.Mi sielni nemszoktunk jární a wellnes hoteleket ilyen időben jobban kedveljűk.Kedvenc sportom az uszás.Sajnos nem sok a baráti köröm és akik vannak azok a tornát jobban kedvelik.Mostanába gondolkodtam,hogy járnék úszni,de egyedűl nincs kedvem.

Már akartam írni nektek,hogy sajnálom hogy ilyen messzi lakunk egymástól. :cry:

Azt is megakartam kérdezní,hogy az emberek hogyan fogadják azt ha megtudják honnan jötettek?Mi a tapasztalatotok? :?

 


http://babafalva.hu/tickers/o47.png[/img][/url]
próbáld meg ezt bemásolni.
ha nem sikerül, akkor szólj

Kép
Kép
 


Remélem nem bánjátok, hogy egy picit bepofátlankodok, de szeretnék ajánlani Nektek is termékeket, illetve akit érdekel a termékek forgalmazása annak üzleti lehetőséget! Kiváló minőségű magyar tisztítószereket, élelmiszereket és táplálékkiegészítőket kínálok a H&I képviseletében ... www.bogen.5mp.eu ... nekem nagyon tetszenek a termékek, biológiailag lebomlanak...
Szép hétvégét: bogen@tvn.hu

Kép
 
 


Mi is szeretjük a wellness hoteleket és Zala megyében van belőlük elég. Nem járunk valami sűrűn, amióta kisbabánk van, mert olyan sok az ember ott egyszerre, félek, hogy összeszed a baba valami betegséget. Influenzára gondolok. Ilyenkor télen mindig akad valaki, aki a wellness-ben kúrálja a nátháját.

"Azt is megakartam kérdezní,hogy az emberek hogyan fogadják azt ha megtudják honnan jötettek?Mi a tapasztalatotok?"

Andi, ezzel beletrafáltál a fájó pontomba. Szinte csak rossz tapasztalatom van. (Bár lehet, hogy túlérzékeny vagyok.) Egy időben mindig megkérdezték tagja vagyok-e az ukrán maffiának.

Aztán, ha megtudják honnan jöttem lesik a beszédemet és próbálnak akcentust találni. Ha találnak valami nemtudommit, akkor ráfogják, hogy orosz akcentus. Honnan lenne, amikor nem vagyok orosz? Természetesen tudok oroszul. Na és? Attól még nem vagyok orosz. Angolul is tudok, de attól még nem vagyok angol.

Előfordul, hogy furcsának találnak. Lesik az öltözködésemet, a gesztusaimat. Mintha valami ekzotikus állat lennék. A férjem csak nevet ezeken, ő nem olyan, bár néha előfordul, hogy félreérti miket mondok, mert a fogalmakat sokszor másképpen használom, mint az itteniek. De ez idővel egyre inkább múlik.

Ezen kívül, ha elárulom honnan jöttem, azonnal elkezdik szidni az erdélyi magyarokat, vagy a határontúli magyarokat, úgy ahogy vannak.

Úgy látom, hogy az itteni, "született magyarok" egyáltalán nem szeretik a külföldieket. Ezt egyébként a holland barátaim is érzékelték.

Nekem sincs sok barátom. A férjem barátai lettek az én "barátaim", de nem tudom elengedni magam a társaságukban a fentiek miatt, mert sokan - hiába sokdiplomás művelt emberek, csak megkérdezik honnan tudok ilyen szépen magyarul. Na honnan? Mert magyar vagyok.

Anyósom évente kétszer megkérdezi ugyanezt. Aztán még rátesz egy lapátta: honnan tudsz magyarul olvasni? Mikor tanultál meg magyarul olvasni? Ha meg orosz újságot olvasok, akkor csóválja a fejét, mert utálja az oroszokat.
 
 


Sziasztok.
rifu
én 16 éve élek Magyarországon. ugyanezek a tapasztalataim. sokat sírtam és bántott, de megtanultam, hogy ne foglalkozzak vele. amikor azt kérdezik, hogy hogy tanultam meg ilyen szépen magyarul, mindig visszakérdezek, hogy ismered a történelmet? akkor biztosan tudod, hogy Beregszász Magyaroerszágon volt. Vagyis magyar vagyok.- A normálisabbja elszégyelli magát és békén hagy, aki bunkó azzal meg nem foglalkozom. Az ukrán maffiát én is sokszor megkaptam/megkapom. De ezt megtanultam a magam előnyére fordítani. Mindig azt válaszolom, Persze közöm van hozzájuk, ezért vigyázz mit mondasz nekem. :) ezen meglepődnek, de mivel nem tudják hogy valóban közöm van e hozzájuk, békén hagynak.
Kevés az ember aki érti mit jelent határontúli magyarnak lenni.
Barátokat ha van lehetőséged egyedül keress, én sem kedvelem a férjem barátait.
üdv

Kép
Kép
 


andi1979 írta:edra....
Örülök,hogy megtaláltam ezt az oldalt,remélem még várod a jelenkezéseket.Én Beregszászból jöttem át.Szeretném ha tudnánk tartani a kapcsolatot ha még akarod? :D

 


Sziasztok!

Remélem nem zavartalak meg titeket de próbálkozom a vonalzóval meg a képek fetevésével,de néha történek kisebb balesetek.Bocsi.

Szandra nem jön össze a vonalzó.
 


sziasztok.én Beregújfalubol jöttem,a férjem Badalai.9 éve élünk Pesten.van egy 6 éves kisfiam és ma derült ki hogy két 8 hetes lurko van a pocakomban.még csak tart engedéllyel vagyunk itt ,sajnos.Most probálkozunk a letelepedésivel.mi is csak kintiekkel tartjuk közelebbről a kapcsolatot.Igaz nekem van 2 itteni barátnőm,akik nagyon aranyosak.eddig nekem semmilyen rossz ta pasztalatom nincsen az itteniekkel.igaz már6 éve itthon vagyok .
jo ejt mindenkinek
 


Sziasztok!

Üdv Csilla a csapatban!

Bocsi lányok,hogy nem jelenkezem de most is háromnapra elmegyünnk.A sógornőm ikreket vár és megyek neki segíteni néhány dologban.

De ígérem ha megjövök írok!
Addig is vígyázzatok magatokra.

Andi
 


Szandra, tetszik a módszered. Ha nem bánod, én is ezt fogom ezentúl alkalmazni.

Szia Csilla, gratulálok a gyerekekhez, főleg a két apróhoz (talán kisfiúk?) a hasadban. (Egy kicsit irígyellek is, de abszolút jóindulatúan.)

Andi, el ne felejts írni, a kérdést te tetted fel és szeretnénk tudni mik a tapasztalataid. Egyébként a linkre rákattintva látjuk a vonalzódat.
 
 


Sziasztok! Köszönöm az üdvözlést és a gratulációt!!!!! :lol: még nemtudom milyen nemüek leszenek a porontyok?de alig várom hogy kiderüljön :roll: Rifu!írtad,hogy van két kisfiad.mennyi idősek?
 


Szia Csilla!

A nagyobbik fiam már főiskolás. A kisebbik pedig 16 hónapos.

Teljesen más 40 évesen gyereket nevelni, mint annak idején 20 éves koromban. Sokkal jobban élvezem, de a felelősség is nagyobb, úgy érzem.

Kiváncsi vagyok, milyen egy iker-terhesség. Mik a tapasztalataid, eddig?

Más. Van tapasztalatotok azzal a bűvös "siesta" kiscipővel? Nekem egyáltalán nem tetszik, hogy van benne lúdtalp betét. Nem születünk lúdtalppal, nem? Megkérdezek a jövő héten egy ortopéd dokit is.

Mindenkinek jó hétvégét. Írjatok.

L.
 
 


szia rifu!hát igen az biztos,hogy érettebb fejjel türelmesebb az ember,de most már nagyon örülök,hogy Máté már ilyen nagy :lol: hát az én ikerterhességem nagyon szörnyű :( egész nap fekszek,émelygek,alig eszem, a konyhába ki sem tudok menni,mert bármilyen szagolkelltem a kit érzek,rögtön öklendezek :? ma reggel fencsemnek enni adni és mire meglekvároztam a kenyret elsötétült előttem minden.alig érkeztem el az ágyig,aztán kis idő múlva jobban lettem.a férjem mikor hazajött hozott be kenyeret meg tejet és sirva ettem egy kicsit.és nem hizok,hanem fogyok. a siesta cipőkről annyit tudok,hogy mi Máténak még most is azt vettük az oviba (szandál).az oviba volt a doki és neki nem volt ludtalpa.meg szeretem mert tényleg strapabiro.
 


jajj bocsi a sok hibáért,de laptopon irtam és ezen angol billentyűzet van és még nemigazán tudom hogy melyik betű hol van :oops:
 


Sziasztok!

Tovább maradtunk mint ahogy tervezztük,mert a párom utánunk jött pénteken és beteg lett,ezért ma jöttünk haza.Remélem mi nem kapjuk el Esztivel.

Bocs rifu,hogy még nemtudtam írni arról mik a tapasztalataim arról mikor megtudják honnan jöttem.Nem véletlen,hogy megkérdeztem tőletek ezt a dolgot,mert engem is gyakran érnek ezzel kapcsolatban fájdalmak.És valóban együtt tudok veled érezni,mert az fáj a legjobban ha a családtagok,barátok bántanak.Sokmindent a fejemhez vágtak már pl: ha itt élek akkor alkalmazkodjak a kúltúrához,beszédhez stb és ha kijavítják a beszédemet fogadjam el.Már itt élek és felejtsem el honnan jöttem!Amikor terhess voltam többször le erdélyeztek és rosszul bántak velem az SZTK-ban.Nagyon fájdalmas volt hiszen akkor még érzékenyebb egy nő.
Hát szerintem ez undorító gondolkozás,mert az ember se a szüleit ,se azt hol szülessen meg nem választhatja meg.Az aki így gondolkodik szégyelje magát és az ilyen a saját hazáját se szereti.
Amikor kiderül,hogy honnan jöttem büszke vagyok rá és általában mindig kiderül,mert én úgy akarom.Én szeretem Beregszászt és mindig is szeretni fogom.
Szandra nagyon jó kezeli ezt a helyzetett,tetszik.
Tudod rifu sok külföldi szeret nálunk élni és szeretne.Ha a férjemet a munkája nem kötné ide mi kint élnénk és sokszor beszélgetünk arról,hogy talán majd nyugdíjas korunkban ha megéljük.A férjem is nagyon szeret kint lenni és ennek nagyon örülök.
Nekem sincs sok barátom,de akik vanak azok úgy fogadnak el amilyen vagyok.Úgy vagyok ezzel,hogy elég egy is, de igazz barát legyen.
Igyekszem kedves lenni,de ha valaki a kintieket bántja nem hagyom szó nélkül,hiszen a rokonaim,barátaim stb élnek ott.Legyen az akár anyósom vagy a szomszédom stb.
 


Csilla remélem jobban vagy már.
Mi is idén szeretnénk a következő babát már nem is védekezünk,de tegnap megjött.Kicsit elszomorodtam,de Eszti is másodszor sikerült.Nagyon szerettem kismama lenni,alig várom,hogy újra érezzem ezt a csodálatos érzést.
Andi
 


sziasztok!!elképedve olvaslak titeket,hogy tényleg van ilyen :? :evil: teljesen ledöbbent ,hogy még a családotok is igy állnak hozzátok.az biztos,ha kint lenne valamilyen megélhetőség,biztosan nem jönnénk ide Magyarországra.de már irtam,hogy nekem eddig hálistennek semmilyen sértő dolog nem történt,sőt az első terhességemnél még az elején nem volt kész a tbém és nővér a saját nevére irta alaboreredményt.hát nagyon remélem most sem változott a helyzet,mert ugyanabban a korházban szeretnék szülni :!: :roll: Andi,mi 2 évig probálkoztunk a babával és semmi.a menszim sem volt rendeben,annak reményében hogy az rendbejön,decemberbenegy adag clostit szedtem be.és hát ez a két lurko lett az erdménye :wink: tudom milyen érzés ,amikor nagyon szertenéd és megjön :evil: most amikor teljesen más tervünk volt és még álmomban sem gondoltam,hogy babás vagyok ,most jött össze :D az állapotom sajnos még mindig rémes,de csak tulélem :roll:
 


Sziasztok!
:)
Hogy vagytok? :D

Mi van veletek? :roll:

Andi
 



Sziasztok!!!
Szeretnék én is csatlakozni Hozzátok!!! Igaz, hogy nem Kárpátalján születtem, hanem Donyeck-ből jöttem, de Anyukám Beregszászon született, aztán Ungváron élt, most meg Donyeckben van. Nagypapám meg Ungváron van, tesómék is, meg még sok-sok mindenki Munkácson.
Én 1997-ben jöttem át, 2005-ben megkaptam az állampolgárságot,
2 gyönyörű babának az anyukája vagyok, úgy szeretem az életemet, ahogy van!!!
Nekem sem voltak rossz tapasztalataim a származásom miatt, anyukám oldaláról én is magyarnak születtem!!! Az apósom is Munkácsi :D Úgy a férjem családja nagyon támogatott és most is mindenben kiállnak értem :wink:
Eléggé ritkán megyünk haza, félévente, de babák miatt párszor már kihagytunk. A szüleim jönnek inkább, de nekik már nem olyan könnyű 1700km megtenni :roll:

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Látom elég régen járt már itt valaki, de azért remélem még benéztek! Én is Beregszászból vagyok :P Mi 88-ban jöttünk el onnan és 97óta élek Magyarországon! Érdekes amit írok, én valahogy egyáltalán nem vágyok vissza :oops: Eddig összesen egyszer voltam csak otthon 2002-ben. Nagyon sokat változott minden azóta. Nekem még nem volt problémám a származásom miatt, eddig mindenki elfogadta, nem voltak beszólások vagy hasonló :P Tavaj kaptam meg az állampolgárságot, sokáig nem foglalkoztunk a dologgal :oops:
Írjatok, ha van időtök!

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
 
 


szia!Gratula a 4 csemetéhez!!!!!!!!Tényleg ritkán jártok ki :D

Mi azért évente kétszer kinézünk,mivel a szüleink ott élnek.Mi most várjuk a letelepedési határozatot.

A férjed itteni? melyik ker.be laktok?Gondolom nem szoktál unatkozni 8)
 


Szia Csilla!
Igen a férjem itteni :P Nekem csak apu nővére maradt ott, de ő szokott jönni évente 2-3szor! Mi a 18.ker-ben lakunk. Ti merre?
Hát unatkozni azt ténylegnem szoktam, lefáraszt az aprónép :lol:

Brigi

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
 
 


Szia!Mi egyenlőre a 4. kerbe lakunk(remélem itt is fogunk)ugyanis albiban vagyunk :? 6 évig a 16 kerbe laktunk és a fiamat oda hordjuk oviba.

a legkisebb fiaddal vagy otthon?A többiek gondolom ,suli meg ovi.

nem semmi lehet a pasikra főzni! :wink:
 


Szia!
Most már mind a 4-en itthon vannak, végesulinak-ovinak. Eddig a két kisebbel voltam itthon, de szeptembertől már Máté is megy oviba. Én a 4. ker-ben dolgoztam, de ennek már 5éve :shock:. 1éve lakunk itt addig mi is albérletben voltunk, ez viszont végre már saját!
Fú, most látom, ikreket vársz? Hogy bírod?

Brigi

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
 
 


Szia! AZ eleje nagyon rossz volt(hányás,kétszer ájulás,csak fekvés)A 16.héttől a 24.hétig egész jo volt.most viszont már nagyon nyomnak ,alig tudok éjszaka aludni.többször arra ébredek,hogy háton alszom,mert ugy nem nyomnak.de nem szabad ,mert igy nem jutnak levegőhöz?! reggel mindig lesek,hogy mocorognak-e. :oops:

Hát ,én nagyon félek hogy fogok birni 3 gyerkőccel :oops: Le a kalappal előtted :!: :!: :!: :D Majd számitok a tanácsaidra :lol: 8)
 


Szia!
Hát ikrekkel nincs tapasztalatom, csak majdnem :cry:
Tudod már a babák nemét? Hol fogsz szülni? Ha jól számolom szeptember elején lesz a nagy találkozás? :P

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
 
 


szia!

a babocáim nevei is meg vannak már:Jázmin és Milán

augusztus közepén lessz a csaszi.egyébként szeptember 5.re vagyok kiirva.nagyon szeretném legalább a37 hetet kihuzni.remélem a picurkák is igy gondolják :lol:

a dokinőm azt mondja ő örülne a 35 hétnek is :shock:

a Péterfyben fogom világra hozni őket.
az éjszaka a férjem többször kelltett, mert a hátamon aludtam :? szegénykék vajon kaptak levegőt .most ezen parázom :?

ugy gondoltam a tanácsot,hogy neked van tapasztalatod több gyerkőc nevelésében.

Mentek a nyáron valamerre nyaralni?
 


Szia!

Nagyon szép nevek :P Akkor ezek szerint programozott császár lesz? Érdekes, hogy az orvosok nem bíznak a természet erejébe. De végül is a ti biztonságotok és egészségetek a legfontosabb! Biztos minden rendben lesz!
Hát az igaz, hogy nem könnyű több kicsivel, de nem is lehetetlen :wink: Meg olyan jó, hogy együtt fognak felnőni, soha nem lesznek egyedül! A nagyfiad meg már fog tudni segíteni :D Lesz segítséged? Szüleid tudnak majd jönni egy picit?
Mi nem tervezünk nyaralást :cry: A férjem melózik, még nem tudja lessz-e szabija, meg mikor és mennyi :cry: Anyu jön majd kb 3hétre, akkor kicsit könnyebb lesz nekem is, már alig várom. Apu sajnos idén nem tud jönni, így majd itthon nyaralunk :lol:

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
 
 


Szia.Mátét is császárral "szültem",mert beszorult a szcsatornába :? már akkor mondta a dokinőm,hogy a második baba is császáros lessz.De egyáltalán nem bánom :lol:

Anyu jön majd egy pár hétre .Sajna mi sem megyünk nyáron sehova.Egyébként is csak a balcsira szoktunk nyaratna lemenni.Mátét visszük usziba és ott pancsolhat :oops: de most ilyen időben nem visszük.


Akkor te szabin leszel mig itt lessz anyud :wink: Én is annyira szeretem ha itt van anyum!
Ma már itthon van Mátém és már nyaggat,hogy nézzem vele a mesét :) Megyek is.



szép napot nektek!!!!!!!
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: