Új privát üzeneted érkezett!

Szia!

Csak kicsinyítve lehet feltenni. Én úgy szoktam, hogy megnyitom a képet a gépemen (ACD See). Nem tudom Te milyen képnézegető programot használsz. És van egy kis ikon balról fenn, amiben lehet kicsinyíteni. De lehet paintben is.
Sok sikert!!! :lol:

Kép
 
 


Sziasztok Csajok!

A szentesi kórházban dolgozik egy nagyon szimpatikus szülésznő, akit Szabó Ildikónak hívnak.
Szeretném felkérni Őt, hogy legyen mellettem a szülés alatt csak nem tudom megszerezni a telefonszámát!
Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném! :P
 
 


Szia Ági!

Nekem megvan a száma. :) Én is vele szerettem volna szülni, de rendes volt, mert szólt időben, hogy szabin lesz. Végül Luczáné volt velem, bár nem kértem fel, mégis baromi rendes volt. Hagyott minket kettesben - ill. hármasban- vajúdni. Nekem dúlák segítettek a távolból, ami nagyon sokat jelentett, hiszen mire elkezdődött a szülés, már jól ismertük egymást. És azért csak távolból, mert pesti volt. Ekkor fogalmazódott meg bennem, hogy én is dúla szeretnék lenni, hogy a környékbeli kismamáknak tudjak segíteni. A dolog folyamatban van, januárban -ha minden összejön- papírom is lesz belőle. :lol:
Szabó Ildi száma pedig a következő: 30/370-7785
Kérlek számolj be, hogy sikerült-e elérned és, hogy mit intéztél vele!!! :P

Kép
 
 

 
 

Köszi szépen Pati! Ahogy sikerült intéznem valamit írok! :lol:
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet! Visszajöttem hozzátok!

Jártok még erre néha? Írjatok!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
 
 


Sziasztok.Ki az az orvos aki a kórházzal szemben rendel, és a kórházban szülész?A sógornőm nála fog szülni.Remélem rendes doki.Én nem emlékszek már rá hogy kik az orvosok.
 


Akkor kezdem elölről...a kisasszony kitörölte az egészet. :twisted:

Gabella!
Én szoktam benézni ide is, de ritkán van forgalom.
Boldog új évet nektek is! :)

Szekusanne!
A kórházzal szembe nem tudok dokit. Nem B. Nagy-ra gondolsz, ő 5 percre lakik a kórházon túl. (Kiss Zsigmond utca).
Ő a legöregebb szülész a kórházban, szerintem hamarosan nyugdíjas lesz.

Kép
 
 


Azt mondta a sógornőm hogy Rácznál fog szülni.Fogalmam sincs hogy ki az.Ő rendel a kórházzal szemben.Állítólag.
 


Szia!

Ráczot tudom ki. Egy fiatal elvált fazon. Viszont azt nem tudtam, hogy a kerndelője a kórháznál van. :oops:
Majd értesíts a fejleményekről.

Kép
 
 


Sziasztok!

Elvégeztem a dúlaképző tanfolyamot a múlt héten. Fantasztikus volt! Ha érdekel valakit, írjon mailt! :lol:

Kép
 
 


Szia Patrisa!


Bocs, hogy ismeretlenül írok, és lehet hogy valójában már tárgytalan a téma és túl az allergiás dolgokon. egy másik topikban olvastam, hogy pestre készültetek gasztroentreológushoz. Megkérdezhetem, hogy szentesi Vajdovich doktornővel volt vmi probléma, amiért nem hozzá mentetek? Az én fiam most is tejallergiás, de amíg nem mentünk el a dokinőhöz, mindenki csak hasraütésszerűen mondta, hogy tej- és tojás allergia.

Engem érdekelne a dúlaság!
Olvasni már olvastam róla, de közelebbit nem tudok.

Köszi az infókat, előre is.

 
 


Sziasztok.Én csak most fedeztem fel ezt a fórumot.Orosházi vagyok de Szentesen fogok szülni mert a dokim ott dolgozi.Nem tudom ismeritek-e.Dr.Csabai László.Mi a véleményetek a szentesi szülészetről és a dokimról ?
 


Sziasztok!

De jó, hogy benéztem ma ide! :)

Anita!
Vajdovics doktornő a háziorvosunk is volt. Fél éve, hogy lemondott a posztról, így más van helyette. Vele különösebben semmi bajunk nem volt. Egyszer csináltatott egy vérvételt (1 évesen), ami nem mutatott ki tejallergiát. Viszont azt hallottam a másik fórumon, hogy a vérkép nem is mutatja ki biztosra, ezért gondolkoztam a pesti dokin. Végül nem mentünk el, mert nem tartottam olyan sürgősnek. A mai napig nem kap tejterméket, és 2 éves koráig nem is fogok adni neki, függetlenül, hogy allergiás-e. Egyetlen tejtermék, amit kapott most 1,5 évesen a házi sajt. Imádta és semmi baja nem lett tőle. Az az erős gyanúnk, hogy nincs is tejallergiája, "csak" tartósítószerekre allergiás.
Nem voltunk vele dokinál, nem láttam szükségesnek.
Egyébként tényleg semmi bajom a dokinénivel.

A dúlaság egy más téma. Nagyon nehéz (itt Szentesen) de ha egyszer beindulna, nagy örömeim lennének benne.

Pillangó!
Csabait ismerem és csak jókat tudok róla mondani. Néha ő vizsgált és meg voltam vele elégedve.
A kórházzal kapcsolatban mik a konkrét kérdéseid? Szívesen válaszolok, írdd meg nyugodtan!

Kép
 
 


Sziasztok!

Pillangó! Én gádorosi vagyok, és Orosházán szültem. Az orvosodat sok ismerősöm szinte isteníti, én nem ismerem. Viszont a szentesi szülészetről mostanában sok számomra ellenszenves dolgot hallok... Konkrétan olyanokat, hogy szinte hazazavarják az anyukákat szülés után. 2-3 nap után hazajönnek, még a tej se indult be, a baba már itthon sárgul be, a doktornénink meg nem győz szaladgálni... Ez nagyon fura nekem...

Patrisa! Anyu az öcsémet hordja Vajdovics Évához, szegény kis kölyök gyümölcscukor érzékeny és egy csomó más dologra is allergiás... :( Anyu meg van elégedve a doktornővel.

Talán feléled a topic? :)

Írjatok sokat!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
 
 


Patrisa!Konkrétan pl. a szülészeten milyen a higénia? Mert mikor voltam uh.n a vizsgálóból nyíló wc.-ben nem volt wc lehúzó csak egy madzag a csapból nem folyt víz.Nekem már ez is furcsa volt.Igaz más kórházban nem voltam még nincs összehasonlítási alapom.Van-e egyágyas szoba?Az anyukák egy helyiségben szülnek-e függönnyel elválasztva vagy külön szülőszobák vannak?köszi
 


Sziasztok!

De jó, hogy van élet a topicon! :)

A szentesi szülészet tisztasága hagy némi kivánnivalót maga után. A zuhanyzók és wc-k elég szutykosak.
Gabella! Számomra a 3 nap is sok ott benn, bár én nem maradnék egy éjszakára sem. (De ez az én véleményem.)
Van egyágyas, ha szabad biztosan megkapod, nem kell érte külön fizetni. A szülőszobák külön boxok zárható ajtóval. 5 szülőágy és egy állítható szülőszék van. És van egy vajúdólabda. Egy hosszú folyosóról nyílnak a szülőszobák. Azt ajánlom, hogy vegyél részt apás szülésre felkészítő előadáson. Ide akkor is mehetsz, ha esetleg nem apás szülés. Minden hónapban egy délután csinálja a kórházi védőnő. Ha nincs épp szülés megmutatják a szülőszobákat is. Fábruárban azt hiszem 13-án lesz, de nem biztos.
Röviden ennyi. :D

Kép
 
 


Én császárral szültem és a negyedik napon hazaengedtek.Hát igen elég szutykos minden.Én külön szobában voltam,de rám sem néztek.Tejem nem volt ezért csipkebogyó teát itattak vele 3 napig.Már én kértem hogy adjanak neki tápszert mert szegény éhenhal.Szerencsére 6 nap után megjött a tejem.Ekkor már az Orosházi gyerekosztályon voltunk mert nem maradt meg benne semmi,mindent kihányt.Örültem hogy a születése utáni reggelen már be is tolták hozzám.Volt ott egy rendes szülésznő úgy emlékszem Vass Katalinnak hívják.Ő segített először felkelni és kimenni tusolni. Azt mondja a sógornőm hogy csinálgatják a kórházat.Nem tudom mi az igaz belőle.
 


Hát elég elkeserítő amit írtok a kórházról. Már csak abban bízom,hogy ez még pár éve volt így.Nem tudom akkor ezek után milyen lehet az orosházi kórház.
 


Sziasztok!

Mostanába járkálok a kórház háza táján intézni a személyzettel a dúlaságomat, de nem tudom, hogy csinálnának rajta valamit.
Az igaz, hogy adnak teát a babáknak, engem el is keserít, hogy a cseresznye méretű gyomrukba kb. 80ml. teát nyomnak bele. Azt tudni kell, hogy a baba kb. két napig kaja nélkül is elvan. A kolosztrum fedezi a tápanyagot, ezért nem kell semmiféle pótlás. A lényeg, hogy nagyon gyakran legyen mellretéve, hogy minél hamarabb beinduljon a tejcsi. Jogotok van mindent megkérdezni, és, ami nem tetszik el is utasíthatjátok. Azt hiszem a gyerekünkért érdemes néha kinyitni a szánkat, különben sose lesz változás.

Kép
 
 


Szia pillangó7. Ne ilyedj meg nem olyan vészes a kórház csak leírva.Az Orosházi sokkal szebb és tisztább,de a kutyámat sem bíznám rájuk.Nálunk mindenki oda jár,mert az van a legközelebb.A tesóm Mosonmagyaróvárón lakik,és azt mondta hogy ha valami baja lenne hazajönne,és Szentesre menne kórházba mert neki is Ugocsai az orvosa mint nekem,és ott sem talált nála jobbat.Nekem azert nem jött meg a tejcsi mert császáros voltam.Azt mondják azoknak később jön meg,pláne hogy nem magától indult meg a szülés.Egész nap fejtem,vagy a lányom szívta de nem jött semmi.Nem tudtam hogy olyan sok teát adnak nekik.Lehet hogy az jött vissza belőle?Egyszer elég nagy mennyiségű rózsaszín folyadékot hányt ki,aminek furcsa gyógyszer szaga volt.Megkérdeztük hogy mi ez,és azt mondták hogy tea.Elég fura szaga volt.Alapjában az ott dolgozó emberek a lényegek,és szerintem sok jó ember van ott.Ne ilyedj meg a külsőségektől.
 


Pillangó!

Igaza van Szekusanne-nek a szentesi dolgokban. Valóban nem olyan vészes, próbálni kell beszélni a személyzettel és hátha sikerül a lehető legjobban kihozni a dologból.
Igen, sajnos sok teát kapnak, és engem ez háborított fel a legjobban. Ha nem minden alkalommal beteáztatva kaptam volna meg a gyerekem, akkor időbe beindult volna a tejcsi és a szopizás.
És tényleg az a lényeg, hogy milyen embert választasz a szülés kíséréshez, mert azon múlik az egész.

Kép
 
 


Rendben köszönöm.
 


Sziasztok!

Pillangó!

Az orosházi szülészetről tudok írni, hátha érdekel!

Nos! Ott 3 szülőágy van egy bazi nagy helységben, függönnyel elválasztva, és van egy külön helységben egy szülőágy, meg külön a műtő a császárosoknak. A hosszú folyósó itt is megvan, én ott vajúdtam a nagy labdán, ami egy csodás találmány. Erről a folyósóról nyílik egy helység, ahova lehetett menni wc-re. Tiszta volt minden, az osztályon is igényes volt a tusoló, a wc és a szobák is.

Engem nem zavart, hogy gyakorlatilag velem egyidőben tőlem 3 m-re szült egy csaj, és csak egy lepedő választott el minket, de elválasztott, és az sem zavart, hogy a szobához nincs külön tusoló, hanem el kellett menni 15 m-rel odébb, és az sem, hogy 4 ágyas szobában voltunk, mert én marhára rosszul éreztem volna magam egyedül. De kinek hogy! Én a rémhírek ellenére nagyon elégedett voltam az orosházi kórházzal, pedig ügyeletesnél szültem (Feleknél).

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
 
 


Sziasztok!


Patrisa,

köszi az infókat. mi most odajárunk Gergővel, épp ma voltunk a magánrendelésén. Eddig szója, mandula: ++; tej, hal, kakaó: +; ehhez jótt ma 2féle tartósítószer. A nevükre nem emlékszem, de az élelmiszereken az kell néznem, hogy E200-219ig van-e bennük vmi, mwert azok tilosak. kicsit megnyugodtam, de egyébként is szimpi volt.



Szülészet!

A szüleim szomszédja a hétvégén szült Szentesen. Teljesen ledöbbentem attól, amit a szülészetről hallottam. Pozitív értelemben. Mindenki akkor viszi magához a babáját, amikor akarja, szülés után fogadott orvos nélkül is ott lehetett a babájával, amíg melegítették. Ha zuhanyzik, csak felviszi, és zuhi után megint le a babát. Sőt éjjel nappal veled lehet a baba.

Én kecskeméti vagyok, de Szentes a mostani itteni szülészethez képest mennyország. nálunk a csecsemős részlegre be sem lehet tenni a lábunkat. REggel 5kor hozzák este 10 körül vistik el a babákat, állítólag most már lehet kérni, hogy veled legyen 24 órában, DE csak a rooming-in-ben, amiből is kemény 2db szoba van , egy 4 és egy 2 ágyas. Most vannak vmi VIP szobák, ahol WC, zuhanyzó a szobában van, de gondolom oda, csak a csókosok kerülhetnek be, mert egyébként nem kell érte fizetni. A többi kórteremben, csak bedobálják a gyerekeket szopira, persze előtte jól megtömik őket TÁPSZERREL, és nem szopiznak, 20 perc után már viszik is el tőled. Ja, és a szülés. Alternatív módszer: vagy felkelhetsz és sétálhatsz vagy még azt sem. :(, :( :( :( Szülőszék? Labda? Álom lenne. Most annyit változott 2005höz képest, hogy szülés után, babát és mamát együtt hagyják egy órára, ha akarsz szoptathatsz és a családtagok, bemehetnek egy kicsit.

Szóval, ez Kmét, de sajna a dokim nem jönne velem Szentesre szülni és őt imádom.

Jó éjt!

 
 


Az én sógornőm is majdem Kecskeméten szült,de nem volt megelégedve az orvossal akihez ment,így Szentest választotta. Még nem szült meg van ideje bőven.Azt mondja hogy a Rácz nagyon rendes doki.Még szerencse hogy nem Kecskemétre megy.Az ember azt gondolná hogy egy nagyvárosban odafigyelnek a kórház színvonalára. Kép Rebeka
 


Sziasztok,

Szekusanne,

édes a kislányod! :)

 
 


Sziasztok!

De jó ez a fotó...nagyon aranyos! :D

Hát a kecskeméti kórházról nem sok jót hallotam. A Kismama magazinban olvatam, hogy elég rossz a helyzet, és most Ti is megerősítettetek erről. A szentesire is ráfér elég sok fejlesztés és változás, de úgy tudom, hogy mióta Ugocsay a vezető javult a helyzet. Hajlik a fejlődésre, és enged elég sok dolgot.

Kép
 
 


Amikor még Ugocsai Orosházán volt,ott is szépen rendbe rakta a dolgokat.Minden szobában külön tusoló van,és szép tiszta.Remélem Szentesen is hasonló dolgok várhatók.Nagyon jó lenne ha ott is külön tusoló lenne.Szerintetek mennyi múlik a főorvoson?Mit tud tenni az átalakítások érdekében?
 


Sziasztok!

Szerintem sok múlik a vezető főorvoson, bár ki tudja mától a nagy változásoktól mi lesz az egészségügyben. Mindenesetre azt mondta itt ma az egyik doki, hogy a sima szülés 30000, a császár 50000. A kórháznak kell befizetni a pénzt, és ebből a doki csak 30%-át kapja meg. Persze ez nem tetszik az orvosoknak, így próbálnak valami kibúvót keresni.
Igen, a rózsaszín hányadék a tea. Sajnos velünk is előfordult, hogy a 4 órás :!: gyerekemet kihozták és bukott egy nagy adag teát. Marha jó, hogy a teljesen steril szervezetébe ilyen mű, cukros vackokat nyomnak, ráadásul cumisüvegből. Felháborító! :twisted:

Geli!
Azta, mennyi mindenre allergiás a gyerkőc. Akkor vásárlásnál elidőzöl a termékek között, hogy miket tartalmaz! :?

Kép
 
 


Sziasztok!

Szekusanne: nagyon édes a kislány!
Orosházán nincs külön tusoló minden szobához! Max. ahhoz a VIP szobához, ahol a Patakfalvi doki menye volt elszállásolva, mikor én bentvoltam. Vagy még esetleg a császáros szobához van saját tusoló, abban a szobában nem jártam...

De én ezt nem értem, mért olyan fontos, hogy hányan lehetnek bent, adnak-e pelust, külön szülőszoba vagy egyágyas magánzárka, fura! A fölösleges beavatkozások és a baba mindenféle kutyulékkal való tömése ellen én is beszállok, de a többinek nem látom a lényegét, kicsit divathóbortnak érzem.

És jelenleg úgy gondolom, hogy ha még egy babát bevállalok, szintén körzeti kórházba és ügyeletes dokihoz megyek, mert legfőbb elvem az, hogy nem tömöm senki zsebét!

Bocs, ha nem tetszik a hozzáállásom, de én ilyen vagyok, legfeljebb ezután sem írtok nekem!

Kellemes hétvégét, sziasztok!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
 
 


Gabella!

Szerintem is az a legfontosabb, hogy a babát hogy látják el, mit kap, és mennyit lehet a mamával. A szülész választásról annyit, hogy a tapasztalat azt mutatja, hogy "érdemesebb" ügyeletesnél szülni. Ezt úgy értem, hogy ha nincs megfogadva, nem pénzeled, akkor nem fog veled foglalkozni, nem néz rád. És egy háborítatlan szülésnél ez a legmegfelelőbb. Hagyják a mamát vajúdni, ne avatkozzanak bele mindenféle gyorsítóval. Ha viszont fizetsz, akkor el is várod, hogy csináljon valamit. És ezért megy oda burkot repeszteni, stb. Pedig a normál lefolyású szüléshez nincs szükség semmire és senki beavatkozására. Nem tudom Ti hogy vagytok ezzel, de én így látom. Tudok olyat, aki azért fizette meg az orvost, hogy NE legyen benn, ne zavarja őt, a férjét, két nagyobb gyerekét és a dúlát. Ez is egy felfogás!

Kép
 
 


Ja, és mégegy dolog: a kismamák rontották el ezt a hálapénz ügyet. Odajön a kismama és megkérdezi, hogy mennyit "kell" adni a dokinak. Megkapja a választ valakitől, mire ő: akkor mi teszünk hozzá még 20-at, hogy biztos jól bánjon velünk. NO COMMENT! :?

Kép
 
 


Sziasztok,

Gabella, Patrisa,

Sajna az én infóim szerint nem sok ember járt még jól az ügyeletes orvossal. Igaz, itt Kecskeméten már hallottam olyat is, hogy szuper ügyeletest fogott ki vki, mert a dokija és a helyettese oda volt szabin, de ez ritka, mint a fehérholló. Én most nagyon azt tapasztalom, hogy ha nem fizetek, senki nem mozdul. Gergővel allerg.vizsgálaton voltunk szegeden, semmit nem csináltak, csak ránézésre azt mondták továbbra is tejmentes és tojás is, de miért arra senki nem válaszolt, majd menjünk vissza májusban és megnézik. Ja, ésaddig miért ne adjak neki tojásos kaját, amit pedig szeret? Nem hagytam annyiban, kértem a saját házidokinkat, aki elméletileg gasztroenterológus, nézze már meg táényleg mia baj, mert hogy 1 év alatt nem nézik, oké, de 1 és 2 éves kora között már enne ez a kis szerencsétlen, nem is beszélve a speckó kaják áráról. A dokim azt mondta, h. ő nem akarja a szegedi dokinőt felülbírálni, mert ő mekkora agy. Nem hagytam annyiba és így mentünk le Szentesre, ahol a listánk a múlt héten is bővült tartósítószerekkel E200-219-ig, de legalább lassan megtudom, mitől ekcémás állandóan a fiam, de a tojás hírből sincs közöttük.

Patrisa,

kicsit macerás a bevásárlás, állandóan az összetevőket nézegetni. 10 perc helyett min. 45 perc, mire találok megfelelőt.

más kérdés, nem tudom tudnál-e nekem abban segíteni, hogyha egy nőnek Candida gombája van elszaporodva, és úgy lesz terhes, akkor a babába is egyből átkerül a gomba, vagy ez vérárammal nem fertőz? Előre is köszi.

Szép vasárnapot!

Sziasztok,

 
 


még vmi,


az a csajszi, aki a múltkor mesélt arról, hogy szülés után tök jó a kórház, már otthon van és elmesélte a szülést is. nem engedhette meg magának a fogadott orvost és 3,5 ujjnál kinyomta az ügyeletes doki belőle a babát, aki bár csak 3000g és 50cm, szétszaggatta belülről és varrás után a doki megkérdezte a szülésznőt hány tampont rakott be, mert olyan mélyen szakadt, mire a nő azt mondta, hogy 2-t v. 3-at. A doki válasza annyi volt, oké 2-t megtaláltam. Szép, no comment. Ügyeletes doki.

Nem tudom mi lesz itt júniustól.

 
 


Én meg sem kérdeztem mennyit kell fizetni a szülésnél,mert úgy voltam vele annyit adok amennyit szánok rá.Én fogadott orvost akartam mert így éreztem magam biztonságban.Nekem fontos volt az is hogy a lányom a szülés után velem lehessen.Hallottam olyat is aki nem akarta hogy egész nap vele legyen a baba.Van ilyen is olyan is,de a lényeg hogy van választási lehetőség.
 


Szekusanne,

egyet értek veled.

 
 


Sziasztok!


Tegnap délután megszületett az 1. dúlababám. Fantasztikus élmény volt jelen lenni!
A kismamának volt fogadott orvosa, pénteken még ő fektette be az osztályra. Se szombaton, se vasárnap nem lehetett elérni, így az ügyeletesnél szültünk. Nagyon kedves és szimpatikus volt a hozzáállása. Sokkal jobban jártunk, mint a fogadott dokival. Persze nyilvánvaló, hogy nem minden doki lett volna ilyen ügyeletben.

Kép
 
 


Patrisa nem tudod ki volt a kismama fogadott orvosa akiről írtál?
 


Pillangó!
Dehogyisnem. A fogadott doki Loboda, az ügyeletes, akinél szült Csabai. Olyan rendes fazon.

Kép
 
 


Sziasztok!

Elég sokan lettünk itt hirtelen bár én már ezer éve nem irtam ide.

Patrisa!
Nem si mesélted szülést.Jó lehetett.

Geli.!
Az én gyerkőceim is tej és tojás érzékenyek.Te mit adsz a csemetének enni?
Én a főzik sűritésére rizslisztet használok de csináltam már miffint is nekik tej és tojás nélkül.

Dobok egy képet ha nem baj Kép

Kép
Kép
 


Sziasztok,

Patrisa,

Gratula az első babához. Tök jó, hogy nálatok már ilyet is lehet csinálni. Itt, de gondolom máshol is csak sorbanállás van újabban.

Zita,

sajna Gergő nem nagyon akar semmilyen főzeléket megenni. Legtöbbször vizet használok, vagy rizsitalt csinálok, azaz csináltam,mert mióta szója allergiás is, azóta kiesett az is. Az én kicsi faim roppant húsos és tésztás. Ez a kettő jöhet neki bármilyen mennyiségben. Nagy süti sütögető nem vagyok, igaz még a kellékek sincsenek meg hozzá. Mostanában próbálkozok kisebbnagyobb édességekkel. Egyébként van egy könyvsorozat, nem tudom ismered-e, az allergiás kisgyermekek táplálása, télen, nyáron, ősszel, ebben tej-, tojás allergiásoknak vannak receptek. Nekünk már nagyon sok minden jött be emellé a kettő mellé. És még nincs vége, sajnos, ma is tiszta kiütés volt, pedig alig evett vmit tegnap.
Édesek a gyerkőcök, egyáltalán nem bánom a képet.

Énis teszek fel egyet.
Kép Hogy is működik ez?
Szép napot Nektek!

 
 


Geli!

Hol szerezted be azt a könyvet?Én könyvesboltban dolgozom/tam de nem tudok ilyenről :oops:
Kép

Kép
Kép
 


Szia Zita,

most nincs itthon a könyv, mert elvitték fénymásolni, de az Alexandra könyvesbolt honlapján, Gazella kiadó, Kissné Farkas Erika írta, Allergiás gyermekek táplálása télen, ez az első kötet. A négyből egy még hiányzik.
Remélem megtalálod.

 
 


Geli!

Tiszta ciki én Alexandrás vagyok.Mármint az a ciki hogy nem tudom.Bár nem dolgozom most de be szoktam menni és direkt erre megyek rá de nem láttam még.

Kép
Kép
 


Szia Zita,

Remélem megtaláltad, azt akartam írni, hogy a honlapról rendeltem, mert a boltban még én sem láttam. És csak a télit kaptam meg egyelőre, de itt Kméten az egyik bioboltba ígérte a csajszi megszerzi mindet. Nálunk egyelőre a tojás még nem került tiltott listára, de Szegeden egy 10 perces vizsgálat után rámondták, hogy tojásallerg. is. Van sajna egy csomó minden, de tojás még nem, egyelőre. mert még mindig ekcémás. legközelebb 22-én megyünk dokihoz.

 
 


Sziasztok!

Geli!
Nem nagyon van időm most.Elég vacak ez az allergia dolog remélem kinövitek(meg mi is)Mivel vigasztalnak?

Kép
Kép
 


Sziasztok!
Február 25-én 2950 grammal és 47 cm-re lmegszületett a gyönyörű szép, Lizett nevű kislányom.
Én egy hetet töltöttem a szentesi kórházban a szülés előtt 5 napot a szülés után pedig 4 napot kellett bent lennünk.
Egy két ágyas külön WC-s, tusolós szobában voltam. Elég jó körülmények között!
Nekem Loboda volt választott orvosom, minden nap bejött hozzám a szülés előtt és a szülés után is. Én nagyon meg voltam vele elégedve. A választott szülésznőm Szabó Ildikó volt, akinek életem végéig hálás leszek, hogy mellettem volt és mindent megtett értünk. :lol:
 
 


Sziasztok!
Február 25-én 2950 grammal és 47 cm-re lmegszületett a gyönyörű szép, Lizett nevű kislányom.
Én egy hetet töltöttem a szentesi kórházban a szülés előtt 5 napot a szülés után pedig 4 napot kellett bent lennünk.
Egy két ágyas külön WC-s, tusolós szobában voltam. Elég jó körülmények között!
Nekem Loboda volt választott orvosom, minden nap bejött hozzám a szülés előtt és a szülés után is. Én nagyon meg voltam vele elégedve. A választott szülésznőm Szabó Ildikó volt, akinek életem végéig hálás leszek, hogy mellettem volt és mindent megtett értünk. :lol:
 
 


Ági!

Nagyon-nagyon gratulálok!!!!
De jó, hogy jelentkeztél ezzel a jó hírrel. Nagyon szép neve lett a kislánynak.
Ha lesz egy kis időd, gyere és mesélj részletesen a szülésről, és tegyél képet a babáról.
Örülök, hogy Ildikóval és Lobodával minden rendben ment.

Kép
 
 


Én is gratulálok a kis Lizetthez.És örülök,hogy írtál pár
dolgot a kórházról mert én is ott fogok szülni.Bár nem tudom mi lesz ezzel a kórháznak való fizetéssel kapcsolatban mert én helyileg az orosházi kórházhoz tartoznék.A Szabó Ildikóról én is jókat hallottam.
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: