Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok csajok!

Mi van veletek? El vagytok veszve! Kicsik és nagyok hogy telnek ezek az esős napok? Itt elég ramaty idő van, egész nap ásítozom. :?
Kicsi Lizett hogy van?

Puszi

Kép
 
 


Sziasztok,

Zita,

Isten éltesse az ikreket első születésnapjukon. Buli? Hány torta lesz? Találtál tej- és tojásmenteset?


Ágika,

Gatula Lizetthez, szép neve van a kislányodnak. Jó babázást!

Szép napot!

 
 


Kedves Mamák,

Bocsánat, hogy ismeretlenül zavarlak titeket, de mivel régi „topicoló „ vagyok, kislányommal való terhességem óta, ezért merem veletek bátran és örömmel megosztani, hogy megnyitottuk a www.biofalva.hu webáruházunkat. Csupa csupa egészséges étel, naturkozmetikum, babaápolás, kényeztetés a babának és mamának. Kislányunk inspirált az egész létrehozásához, mivel neki nagyon nehezen vadásztam le ezeket az egészséges dolgokat.
Ha van kedvetek nézzetek be hozzánk. További szép napot kívánok mindenkinek.
Johanna

 
 

Sziasztok!

Nem igazán idevágó téma, de olyan nőgyógyászt keresek Békés vagy Csongrád megyében, aki méhszájseb műtétet lézerrel vagy fagyasztással csinál.

Légyszi, akinek van tapasztalata ezügyben, vagy csak tud ilyen orvost, írjon nekem privit! Ki, hol, mennyiért csinálja, be kell-e feküdni, altatásban csinálja-e, ilyesmi.

Előre is köszönöm!

Gabella

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
 
 


Sziasztok!

Mi újság ezzel a topiccal??

Gabella! Volt kolleganőmnek Szentesen hozták helyre a méhszájsebét, B.Nagy doki állítólag nagyon profin! :wink:

omr
 
 


Szia Omr!!

Én is Szentesi vok:) Aranyos a kislányod. :lol: Nekem kisfiam van 2hónapos 1hetes.: :lol:

Üdv:Marietta

Snacky
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem jártam itt. Végre valaki, aki ír ide néha. :)

Tesztek képeket a gyerkőcökről?

Üdv!

Kép
 
 


Én Rácz Ferencet tudom mindenkinek ajánlani. Szakmailag és emberileg is kiváló orvos.
 


Sziasztok!


A szentesi kórházról szeretnék véleményeket kérni.
Mennyire baba és mamabarát?
Hogyan állnak a szoptatáshoz?
Milyenek a csecsemős nővérek?
Van-e szülészet látogatás, hogy a kismama még a szülés előtt megnézhesse hol is fog a világra jönni a babája?
Esetleg tudtok-e orvost ajánlani vagy szülésznőt, aki figyelembe veszi a kismama kívánságait is?

Köszönöm a válaszokat.
 


Sziasztok!!!!!!

Én is kiváncs vagyok a szentesi korházrol a szülészet részéről!!!
Én annyit hallodtam hogy mikor megvan a baba ott annyira lusták az ápolónők ,hogy azt mondják fejjükki a tejet és majd ha kéri a baba ők megetetik ,minthogy behoznák vagy szolnának az anyukának!!!de ha netán nyomnak nekik egy kis pénzt akkor lehet másként cselekednek!!!!
Szerintem ezt el is várják!!!
:x :x én csak rosszat haooldtam még idáig!!!
sajna!!!!
DE HA VALAKI HALLOTT MÁR JÓÓÓ HÍRT azt szivesen elolvasnám!!!!
Mivel 2009. 03. 18. ra vagyok kiirva igy nemkem is választani kell szülésznőt ,dokit is !!!
ha valaki tud ajánlani jó dokit az jó lenne!!!
Köszönöm
 
 


Sziasztok!!!!!!

Én is kiváncs vagyok a szentesi korházrol a szülészet részéről!!!
Én annyit hallodtam hogy mikor megvan a baba ott annyira lusták az ápolónők ,hogy azt mondják fejjükki a tejet és majd ha kéri a baba ők megetetik ,minthogy behoznák vagy szolnának az anyukának!!!de ha netán nyomnak nekik egy kis pénzt akkor lehet másként cselekednek!!!!
Szerintem ezt el is várják!!!
:x :x én csak rosszat haooldtam még idáig!!!
sajna!!!!
DE HA VALAKI HALLOTT MÁR JÓÓÓ HÍRT azt szivesen elolvasnám!!!!
Mivel 2009. 03. 18. ra vagyok kiirva igy nemkem is választani kell szülésznőt ,dokit is !!!
ha valaki tud ajánlani jó dokit az jó lenne!!!
Köszönöm
 
 


Sziasztok!!!!!!

Én is kiváncs vagyok a szentesi korházrol a szülészet részéről!!!
Én annyit hallodtam hogy mikor megvan a baba ott annyira lusták az ápolónők ,hogy azt mondják fejjükki a tejet és majd ha kéri a baba ők megetetik ,minthogy behoznák vagy szolnának az anyukának!!!de ha netán nyomnak nekik egy kis pénzt akkor lehet másként cselekednek!!!!
Szerintem ezt el is várják!!!
:x :x én csak rosszat haooldtam még idáig!!!
sajna!!!!
DE HA VALAKI HALLOTT MÁR JÓÓÓ HÍRT azt szivesen elolvasnám!!!!
Mivel 2009. 03. 18. ra vagyok kiirva igy nemkem is választani kell szülésznőt ,dokit is !!!
ha valaki tud ajánlani jó dokit az jó lenne!!!
Köszönöm
 
 


Szia patrisa ,emlékszel rám?
Üdvözlök mindnekit,gondoltam írok ide nektek:)
2 kislányunk van,8hónapos és 3 éves 8hónapos:)(http://www.babanet.hu/chat/userinfo.php?user=ildi10)
üdv.
ildi
 
 


Sziasztok!

Nem gyakran járok erre, így csak most olvasom, hogy írtatok.

Ild10! De jó, hogy jelentkeztél, hogy vagytok? Mesélj magatokról!

Kedves kismamák! Hát mit is írjak a kórházról? Az az igazság, hogy a csecsemősök közül tényleg vannak ilyen emberek, akik nem segítenek a szoptatásban, inkább teáztatják a kicsiket. Viszont ez nem mindegyikre igaz, tudok kettőt biztosra, akikkel meg lehet beszélni a dolgot. Merjétek kinyitni a szátokat, kérni, amit szeretnétek, mert néma gyereknek anyja se érti a szavát. Erre mondok egy példát: egy kismamám kérte, hogy az ő gyerekének semmiképp ne adjanak cumisüvegből enni, ha nagyon muszáj a pótlás, azt pohárból tegyék. Annyira meglepődtek ezen, hogy azt mondták, ilyet még soha senki nem kért, de természetesen teljesítik. Szóval a lényeg, mindent kérni kell.

A szülés után, átlag 4 órát inkubátorba van a baba, de ha kéritek, általában hamarabb ki is hozzák. Utána pedig hajnali 5-től este 9-ig kinn lehet veletek. A délelőtti vizitre viszik csak el.

Szülészt és szülésznőt nem javasolhatok senkinek. Dúla vagyok, és mi nem mondhatjuk meg, hogy kinél szülj, viszont írhatok róluk pár szót. Lobodának, ugye biztos mindenki hallotta a közelmúl zűrjeit. Jelenleg praktizálhat, úgy, ha mellette van egy másik orvos is jelen. Rácznak rengeteg lett a kismamája, mivel egy orvos beteg lett (Vásárhelyi Béla), így a magánrendelésén 5-6 percre vannak nála betáblázva a kismamák. (Ezeket csak hallomásból tudom a kismamáktól)
Kököjszi, Te biztos ismered Csabai doktor urat. Nagyon rendes embernek találtam. Rajtuk kívül még dolgozik Józsa és B. Nagy.

Szülőszobai látogatás van, havonta egyszer tartanak szülésre felkészítő előadást, ahol elmondanak minden hasznos információt, és ha épp nincs szülés, akkor megmutatják a szülőszobákat is.

A szülészeten szülőágyak vannak, és egy szülőszék, melynek állítható mindene. És egy nagy vajúdólabda várja a szülni készülő mamákat. :)

Ha bármi kérdés van, írjatok! Ide, vagy privát üzenetet.

Puszi mindenkinek!

Kép
 
 


Sziasztok!
Látom nagyon döcögős ez a topic.
NEm gond ha én is csatlakozok.Jó lenne egy olyan fórum ahol szentesi és szentes környéki kismamik beszélgethetnek.
Vendég
 


Sprite!
Dehogy baj :D , én szívesen olvasom. Mesélj magadról, magatokról! Merre laksz, vannak gyerekeid, mekkorák?

Kép
 
 


Sziasztok!
Annita!
Saját tapasztalataim röviden:
Nemhogy "kint lehet" 5 órától a picur, de már hozták is kifelé másnap nekem. MIvel mozdulni sem tudtam - csaszi - így mellém is fektették, megkérdezték segítsenek-e a szopiban. Bármilyen kérdésemre válaszoltak. Vagyis inkább a kórházi védőnő válaszolt mindenre és nem a csecsemősök. Velük nem beszéltem sokat.
Lobodánál szültem. Soha többet. Mondjuk nem is vezethet egyedül mostmár szülést. Most rajta vagyunk a kistesó projecten és halvány fogalmam sincs kit válasszak, egyáltalán válasszak-e valakit.
Mikor magamhoz tértem a csaszi után, kértem, hogy hozzák ki a lányom meg szeretném nézni. Először nem hozták, mert nem akarták felébreszteni, de kicsit később kihozták, láthattam.
3 szülésznőt fogyasztottam el. Előző esti méhszájtágításnál egyet, aztán a vajúdás alatt egyet - sajnos nem ugrik be a neve, de nagyon-nagyon kedves volt, aztán megfigyelésem alatt jött a következő váltás, unokatesóm és Marika néni aki azóta nyugdíjas. Na ők is nagyon kedvesek voltak. A méhszájtágításnál bent lévők viszont nem voltak szimpik.
Nekem a kórházzal magával nem volt semmi bajom. Kivéve a leöregedett vizes blokkot. Mondjuk olyan szobában voltam, aminek volt külön wc és tusolórésze, de első nap behozattam a domestost...
Más nem jut eszembe. Kérdezz nyugodtan még, aztán ha tudok, akkor én is válaszolok.

Szia Sprite! Mesélj valamit magatokról!

Többiek! Szoktatok még idejárni?

omr
 
 


Hát igen, Lobodáról mostanság nincsenek jó vélemények.
A szülésznők többsége nagyon aranyos, a csecsemősök között vannak unszimpatikusak. :?

Kép
 
 


Sziasztok!

Én Derekegyházán lakom,Szentestől 13km-re.Szentesen szültem én is.Idén június 1-én született Zita leányzónk.Kerek 4kg-al és 50cm-el.
Én is Lobodánál szültem és én a történtek után is hozzá megyek majd.Velünk nagyon rendes volt.akármikor kérdésem vagy bármi nyűgöm-bajom volt kereshettem és számíthattam rá.Elsem tudom képzelni,hogy valaki máshoz járjak!
A kórházzal nekem csak annyi bajom van-volt,hogy a wc,tusoló rész enyhén szólva is.....hogy mondjam....nem túl barátságos....

Patrisa!
Te az ismerőseim között vagy iwiwen :D
Vendég
 


Tényleg, csak sprite fedőnéven nem ismertelek meg. :lol:
Mi újság van már veletek? Nem is tudtam, hogy Loboda a dokid. Nekem az a véleményem, hogy jó szakember ő, csak túl sokat vállalt, és ez okozta nála a tévedést. Tudom ez nem mentség ekkora bajnál, de ha nem vigyáz Rácz, ő is így fog járni. Mert most meg neki lett rengeteg kismamája.

Kép
 
 


Meg az én véleményem az,hogy más is hibázott már ekkorát,csak most valakinek elkellett vinni az összes helyett is a sok hibát.
Ja és persze az is igaz,hogy nagyon szélsőséges és nagyon megérezhető az éppen aktuális kedve.
De én-mi ezek után is feltétel nélkül bízunk benne!!!
Már többen mondták,hogy nehogy Rácz is így járjon,pont a túl sok kismami miatt.
Vendég
 


Sziasztok!

Nekem is hasonló a véleményem, mint az előző hozzászólások. Én is Lobodánál szültem, simán, nekem se lehet egy rossz szavam se. Én is akárhányszor hívtam a bajaimmal mindig a rendelkezésemre állt. Ameddig a kórházba voltunk minden nap bejött és megnézte hogy vagyunk. Mi is lassan tervezzük a kistesót, de én se gondolkodtam azon, hogy váltsak egy másik orvosra, szerintem én is nála maradok.
 
 


Nem nagyon pörög ez a topic :cry:
Lányok!Nem tudtok véletlenül valakit akinek kellene kenguru?Bebesi márkájú,2 oldalról lehet a babyt belerakni,kicsi zsebe is van.Ja és pici kortól használható,mert a háttámlája nagyon jó bélelt.Mi 3x használtuk.3000Ft-ért szeretném eladni.Fontos lenne!

Jó lenne ha több szentesi kismami járna ide,mert akkor időnként szervezhetnénk találkákat is :D Vagy nagyon naív vagyok???
Vendég
 


Sprite! Jó lenne, csak tényleg kevesen vagyunk. Nem tudom mit csinál a többi kisgyerekes anyuka? Biztos nem tudnak erről a topicról. :)

Kenguru ügyben megkérdek valakit, akinek 5 hós gyereke van, hátha.

Kép
 
 


Köszönöm!Ha kellene akkor dobj légyszi egy mailt iwiw-en.Egyébként,hogy megy a dúlaság?Csak mert hallodtam,ogy vannak dokik akik nem annyira elfogadóak.Én nagyon gondolkodtam "rajtad" :-) aztán valahogy valamiért elmaradt.De ha jön a következő tuti ezer kérdésem lesz.Nem akarok megint így járni mint Zizuval.
Nem tudom,hogy a baba-mama klubba mennyien járnak,de az az igazság,hogy ez nekem kényelmesebb is,meg nem 1x van havonta.
Vendég
 


Sprite! Nem kell nekik, nem használnák, inkább kocsival közlekednek.

Dúlaság: hát az a tapasztalatom, hogy kevesen tudják még mindig. Tartottam már előadást a baba-mama klubban, voltak is szép számmal kismamák, rengeteg kérdéssel jöttek hozzám. Hát igen van olyan doki, aki nem örül ennek, de szerencsére az ellenkezőjét is tapasztalom. Először nem mondtuk meg ki vagyok (csak mint barátnő mentem be), majd mikor nagyon megdícsért a doki a helyes derékmasszázsért, és illóolajért, akkor mondtam meg, hogy tulajdonképpen én dúla vagyok. Először meglepődtek, majd rájöttek, hogy a kismama (és ők is) milyen nagy hasznomat veszik, így nem volt gond. :)

Amúgy nektek milyen volt a szülés? Még nem is meséltél róla.

Kép
 
 


Röviden és tömören:Nekem nem volt olyan vészes.Viszont a méhszájam szanaszét szakadt,így 8 hétig ülni sem bírtam.A szülés alatt megsem nyikkantam,viszont a belső varrásnál....a szülés lópikula volt a belső varráshoz képest.Egyébként 2óra 20perc volt az egész.Mikor megvizsgáltak egyből elindult a rohangálás,hogy hívják Lobodát meg a szülésznőt,mert már jön a baba.Én ebből semmit nem éreztem :D Így visszagondolva a varrást leszámítva kijelenthetem,hogy én szeretek szülni.Viszont a legnagyobb vágyam,hogy a következőt,következőket itthon szülhessem.Csak a párom,bába és dúla :wink: Férjem nagyon ellene van,de én nagyon-nagyon szeretném.Mindig foglalkoztatott a gondolat és azóta is.Lehet,hogy ha nem repesztettek volna burkot és hagyták volna a maga ütemében lezajlani a dolgokat,akkor nem is szakadok szét.De ettől függetlenül sem mondhatok semmi rosszat sem Lobodáról sem a szülésznőről.Remélem lesz lehetőségem itthon szülni!
HA legközelebb tartassz előadást valahol,akkor feltétlenül szólj,mert elmennék!Szabad megkérdezni,hogy ki örült és ki nem az orvosok közül?Ha nem publikus akkor mondjuk iwiw-en priviben.

Bocsánat,hogy hosszú lettem!!
Vendég
 


Nem voltál hosszú...szeretek szüléstörténeteket hallani, olvasni. :D
Úgy látszik egymásra találtunk, én is itthon szeretném szülni a későbbi gyerekeinket. Már Vanesszánál is nagyon akartam, de végül kicsúsztunk az időből. Nekem férjem maximálisan támogat ebben, egyetlen dolog volt, ami visszatartott, hogy a közelben nincsen bába. Most várok, mert van Csongrádon egy bábatanonc. :) Úgy lehetett volna megvalósítani, hogy felköltözünk addig Pestre valakihez, és így biztos odaér a bába. De nekem az már nem otthon szülés, én a saját házamban, a saját családommal, nagytesóval szeretném ezt megélni. :D
Hogy kik azok, akik pártolják? Hát a legnagyobb támogatóm Vásárhelyi doki bácsink volt, de ugye ő sajnos már nincs, de pozitívan áll hozzá Csabai is. Loboda kevésbé... :(

Valszeg a borukrepesztés miatt szakadhattál, nekem is volt, és lett is belső varrásom, igaz "csak" két öltés, de nekem alig érezhető volt.

Kép
 
 


Akkor szerencséd van,engem mindenki hülyének néz és nekem támadnak, az otthon szülés miatt.Mi is úgy gondoltuk szülés előtt,hogy Pestre addig,vagy a születés házába,de az tényleg nem olyan.Meg hogy nézett volna az ki...megszülök aztán autóba ülök,hogy több száz kilóméterekkel arrébb utazzak.Annyira sajnálom,hogy ez a déli régió így levan maradva ilyen szempontból.Mondom,az erszény miatt is többen megállítanak,hogy ez nem jó a babának,mert hogy bele van préselve.Olyankor szoktam mondani,hogy:"hát persze azért hordozom így mert utálja és rosszat akarok neki,ja és persze látszik is rajta mennyire utál benne lenni,mert 5perc után elalszik benne,ha meg nem akkor is teljesen elrelaxál.
Örülök,hogy nemcsak nekem vannak "más" elképzeléseim a szülésről.NEm tudom arjatunk kívül hányan vannak még így.KÍváncsi lennék.
Nem csodálkozom,hogy Loboda nem szereti a "dólaságot",hisz már a szülőszéket sem.NA például ez is!Olyan jó lett volna guggolva szülni.Hátha a következő babánál már lesz rá lehetőségem.
Ti egyébként mikorra tervezitek a következőt?
Vendég
 


Hahó Mindenki!
Szentesi kismamák vagytok-e?
 
 


Szia moedit! Én vagyok, kisebb, nagyobb megszakításokkal. :)

Kép
 
 


Szia Patrisa!
Én is vagyok,ha idöm engedi...
Most épp alszik a kislányom... :lol: :lol:
 
 


Kismamák!
Hol vagytok?
Olyan jó lenne már végre egy oldalt találni,ahol lehet csevegni hasonlo korú gyermekes anyukákkal!
Nosza,gyertek! :lol: :lol:
 
 


Én is vagyok ám szintén "kisebb" megszakításokkal. :D Igen tényleg jó lenne a kicsit jobban pörögne a topic.Főleg,hogy holnaptól járunk baba-mama klubba Szentesre és jó lenne ha nem lenne mindenki vad idegen. :oops:
Vendég
 


Szia Sprite!
Jajj,de jó Én is szeretnék ilyen baba-mama klubba járni.
Én szentesi vagyok,és látod nem tudok ilyenekröl... :) Habár egy évig a Mátrában laktunk,talán azért.
Sajna,most nagyon betegek vagyunk,ugyh holnap nem tudunk menni,de ha adsz pontos infot rola,talán legközelebb. :)
Az Én kislányom,14 hónapos. :lol:
 
 


Szia Moedit!

Mi sem voltunk tegnap,jól megbetegedtem.2 hetente van péntekenként 10órától az anyatej állomáson a kenyérgyárral szemben.Következőre én mindenképpen szeretnék menni.
Mesélj kicsit magatokról.Leányzód neve,mikor született,paraméterek,kinél született stb.

Képzeljétek!
Ma voltam hordozókendő tanfolyamon!Annyira jóóóóóó volt!!!Itthon is gyakoroltam és már tök jól megy.Bibibííí :D

Patrícia!
Hogy álltok a szervezéssel???
Vendég
 


Halihó!

De jó, hogy van végre mit olvasni. :D

Sprite: gondoltam ma rátok a tanfolyam miatt, tuti jó lehetett. Zizu élvezte? Aputok is ott volt?

Igen, aki még nem tudná, közzéteszem a nagy hírt. Idén Szentesen is lesz Születés Hete Rendezvény. Ideje május 21-22-23. Helye: megyeháza. Főszervező és előadó is vagyok egyben. Már mennek az előkészületek ezerrel. Lesz meditáció és Kövi Szabolcs koncert is. Annak a szervezését is én intézem. Nem nagyon van most másra időm. De élvezem. :)

Vani köhög és taknyos. De ez a jobbik eset, hallom ide még csak most ér az influenza járvány.

Baba-mama klub: menjetek, jó szokott lenni. A születés hetén is lesz egy kis "bemutató" belőle.

Na megyek, míg alszik a lányzóm, megnézek egy filmet.

Addig is írjatok sokat!

Kép
 
 


Szia Sprite!
A kislányom Luca Csenge,2008.01.17-én látta meg a napvilágot,3520grammal,és 51cm-rel.
Azóta kiteljesedett az életem.
Dr.Rácz Ferenc volt az orvosom az elsö pillanattól,és mindvégig.(párom barátja...)
Nagyon gyorsan meglett Lutykó,azaz 2.5 óra alatt,igaz burokrepesztéssel.
Most már nagy "kópé" 10kg,és 80cm.
Büszkelkedhetünk 8 foggal is...
És a Te babád?Sajnos nem tudok még itt senkiröl semmit :cry:
Patrisa sok sikert a szervezéshez,rem.minden ok lesz.
És írjatokat ha idötök engedi.
 
 


De nehéz ez a vonalzó csinálás :)

Kép
 
 


Nem tom megcsinálni :cry: :cry: :cry:

Kép
 
 


ÁÁ,feladom... :)

Kép
 
 


Csajok,majd írjatok már,h miert nem jelenik meg a kép?
Csak akkor látom,ha rákattintok.

Kép
 
 


edit!
Zita 4000g és 50cm -el születette 2008 június 1-én. 2.20perc volt az egész vajúdás,szülés.Loboda dr-nál született.
A következő baba (remélem hamarosan úton lesz) pedig reményeim szerint Patríciával fog megszületni :D Többek között... :wink:

A vonalzód még mindig nem látszik,csak a link.Látom te is fórumozol babaflaván?Én is szoktam,bár egyre ritkábban,mert mostmár mamami.hu függő vagyok és ott vagyok inkább. :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Bóta Lara története
http://www.youtube.com/watch?v=Ob0yN2gBA4I
Vendég
 


Szörnyű lehet ezt átélni!
Kitartás Évi,és Lara!
Szeretnék ismét a vidám Larára vigyázni...
Nagyon szorítok,szeretlek titeket!
 
 


sziasztok


tudna valaki aktuális információkat adni a szentesi szülészetről? Dokik közül ki jó?

Kép
 
 


Szia! Mire vagy kíváncsi a szülészettel kapcsolatban??
Dokik közül, akit ajánlani tudok dr. Rácz Ferenc és dr. Apró Zoltán. :)

Üdv. 32 hetes kismami
Kép


Sziasztok!
Külföldön élek, de szülni hazamegyek. Nagy dilemmám, hogy Szentesen vagy Szegeden szüljek.
Egyszerübb lenne Szentesen, de nem tudom, hogy a higiéniai feltételeket el tudom-e fogadni.
Nem tudok semmit az anesztesekröl, se a csecsemöosztályról...
Vizsgálaton voltam összel, nagyon kedvesek voltak, de a vizsgálót függöny (!) választotta le a folyosótól, büdös volt és a folyosó nagyon koszos volt...

Valszeg császár lesz, utána szeretnék tusolós szobában lenni, de asszem a császárosokat úgyis felügyelni kell.

Van mostanában még terhes torna? Ki vezeti és hol?
Lehet privát is védönöt fogadni? Ha igen kit ajánlotok és mennyibe kerül?
A kórházban alkalmazottak vannak vagy lehet saját is?
Vagy ki segít a szoptatásban? Császárosoknak amúgy is nehéz.

Tudtok segíteni?

Köszike, sziasztok
:P
andyka01
Szentes
 
 


Szia! Én Szentesen szültem 2009. novemberében, császárral, Apró Zoltánnál. Vele személy szerint nagyon meg voltam elégedve és a terhesgondozásban közreműködő Móricz Jánosné védőnővel is. És az aneszteziológus orvos, Marosfői László is nagyon kellemes emléket hagyott bennem, plusz az egész szülőszobai és műtős személyzet ugyancsak. A műtéti osztályra kerültem, kétágyas szobába, ahol volt külön zuhanyozó, szerencsére, mert a "közös" borzalmas állapotú, mind kinézetét, mind tisztaságát tekintve. A WC nemkülönben.... A szoptatásban csak külön kérésre segítettek, pedig még az ágyon megfordulni, arról leszállni sem volt egyszerű, nemhogy szoptatni... A csecsemősnővérek közül három rendes, készséges, aranyos volt (egy idős, egy duci sötéthajú és egy magas szőke), de egy erősen telt szőke sajnos pont az ellenkezője. A főnővér is nagyon rendes, segítőkész, és egy idősebb hölgy is, de az az ápolónő, aki a műtét után talpra "segített" állni majdnem 24 órás fekvés után, az a rémálmaimban jön elő. (Pedig utólag minden megszépül és lett egy gyönyörű-aranyos-egészséges kisbabám.)
Üdv és minden jót!
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: