Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, nemrégiben költöztünk Monorra..kevés ismerősöm van, szeretnék egy kis csapatot "verbuválni" a sorstársakból..csatlakozz!
Ha monor környéki vagy, akkor is várlak!
Kép
 
 


Szia!
Megint én vagyok.Írtam a Pilishez : ).
 
 


Sziasztok!
Én is monori vagyok. Ha gondolod megismerkedhetünk egymással.

Kép[/

Kép[/

Kép
 
 

 
 

Hahó Amaryl!
Netközelbe vagy még?
Szilvi
 
 


Szia Sylva!

Igen netközelben vagyok.Kép Te is itt laksz Monoron? Nagyon aranyos a gyermekedKép Nem is tudom mit szokás ilyenkor írni.

Kép[/

Kép[/

Kép
 
 


Szia Amaryl!
Én sem vagyok rutinos "csetelő", mert sajnos nem túl felkapott a topikunk Kép Kép. Nem vagyok monori, mi Pilisen lakunk, tavaly költöztünk, és még nincs túl sok ismerősünk. Ill. azt sajnálom, hogy fiatalokat nem ismerünk annyira, (akiknek gyerekük is van Kép ).A barátnőim pesten maradtak és nekik még még csak tervbe sincs a gyerkőc.
Most látom a lányod Képnagyon édes mennyi idős? Hogy hívják? Mostani a kép? Az én fiam 14 hónapos.
Írok magamról is pár szót, hogy képbe legyél Kép
na mit is írjak így gyorsba? Pszichológus-asszisztensként dolgoztam. Most elkezdtem egy fősulit (szociálpedagógiát). Eddig folyamatosan építkeztünk (a szó szoros értelmében Kép Kép most kezd "rend" lenni. Van két kutyánk, szeretem az állatokat, régebbe sokat lovagoltam és ez egyre jobban hiányzik. Hát most így ezek jutottak az eszembe. Most te jössz!!!! Kép
Üdv: Szilvi
 
 


Szia Szilvi!

Hát hol is kezdjem. 6 éve lakok Monoron, de a rokonságon kívül nincs itt baráti társaságom. Én is egészségügyben dolgoztam míg el nem jöttem szülni. Egyébkén t kisfiam van, aki most 7 hónapos és Márknak hívják.Kép A te kisfiad is nagyon aranyos.
Egy-két év múlva szeretnénk még 1 babát, remélem összejön, mert Márk nehezen akart összejönni. Aztán a jövő zenéje még, hogy vissza e megyek dolgozni Pestre, mert szeretnék közelebbi munkahelyet és hát a 3 műszak gyerek mellett nem jó.
Több nem jut eszembe.
Szia Judit

Kép[/

Kép[/

Kép
 
 


Szia Judit!
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ bocs a kislányért Kép jól beégek itt az elején, tudom milyen érzés néha én is átélem, pedig most már a haja is tök rövid. De most már azt is tudom, hogy a szép arcú kisfiúkat a legtöbben automatikusan lánynak nézikKép. Tehát bizonyítottan szép a srácod Kép Kép.
Monoron van bölcsöde? Baba-mama klubb? Van valami társasági élet? Nekem annyira hiányzik a társaság olyan jó lenne eljárni valahova, vagy nem tudom tulajdonképpen mire is gondolok. Olyan rossz, hogy szinte még mindig semmi nem köt Pilishez azon kívül, hogy itt lakom. Szóval, hogy mindent Pesten intézünk, meg csinálunk, itt szinte még a boltba sem megyek be. Munkaügyileg mind a ketten Pesthez vagyunk kötve és a legközelebbi rokonok is itt vannak. Nekem a legnagyobb gáz az, hogy nem tudom kire hagyni a srácot, és azért néha ha csak pár órára is de szívesen lepasszolnám, mert így azért eléggé le vagyok kötve. Egyébként nagyon jól érzem vele magam itthon, igazán jó társaság Kép Kép.
Akkor ti sem laktok olyan rég Monoron, de legalább a rokonság nincs messze, (bár néha vannak előnyei is a távolságnak KépKép). A tesóról jut eszembe több történetet halottam, hogy csak az első jött nehezen, utánna már szinte 'megállítani' sem lehetett Kép Kép Mi nem 'terveztük' a Jonathánt ill. csak későbbre, de ettől függetlenül az ijedség után nagyon örültem neki és most meg már úgy gondolom hogy tervezni sem lehetett volna jobban Kép de a következővel én azért várnék még egy kicsit.
Képzeld csináltam meggylekvárt. Most először. Nem akartam bele tartósítószert rakni, de rámijesztettek. Aztán elég furán oldottam meg remélem nem szúrtam el.
Pesten hol dolgoztál?
Nektek ADSL van?
Írj!
Szilvi
 
 


Szia!

Bocs, hogy csak most válaszolok, de nem igazán volt jó a gépünk. Az Uzsokiban dolgoztam, mint nővér, de nem igazán kivánkozok oda vissza. Sok utazás, késik a vonat stb. okokból. Na meg persze a gyerek véget.
Igen ADSL-nk van most márKép
A tesóról meg csak annyit, hogy majd meglátjuk, hogy hogy akar majd jönni, de jó lenne, ha nem kellenne gyógyszert szednem, hogy összejöjjönKép
Lekvárod hogy sikerült? Remélem finomKép)
Bölcsöde van, de nem akarom beadni inkább itthon leszek vele. Baba-mama klub biztos van, de oda meg nem járok. Félek az újtólKép
Én néha gyerekmentes napot tartanék. de ezt ne értsd félre, mert imádom a kis lurkótKép
Képzeld kibújt már felül is a kettes metszőfoga.Kép
És most szenvedünk a többivelKép
Gondolom a kisfiad már sok mindent csinál?
Pusza Judit

Kép[/

Kép[/

Kép
 
 


Szia Judit!
Az Uzsoki az az ami ott a ligetnél van? ADSL még mindíg 15 000 körül van, vagy van most valami akció? Kép
A lekvár jó lett (remélem nem fog később se megromlani, bár ahogy magamat ismerem hamar elfogy Kép ) most már uborkát kovászolok Kép igazi "falusi" lány lettem Kép Kép Kép
A gyerekmentes nap jól hangzik, eddig mindíg akkor volt amikor suliban mentem (kikapcsolódni?? Kép ). Most tudom értékelni a vakációt, sokat vagyunk kinnt a kertben egész nap itthon nem kell menni dolgozni meg tanulni se, meg semmi kötöttség most ezt így élvezem Kép. Anyu még két hétig dolgozik aztán megy csak szabira akkor talán majd "kölcsönadom" pár napra Jonathánt. Ti hogy oldjátok meg a 'gyerekmentességet'?
Neki szerencsére nem volt semmi nyűg a fogával (most már 8 van) sajna nem tudok ez ügyben tanácsot adni Kép de azt hallottam csak az elsők macerák aztán már nem annyira. Kép
Akkor nálatok ez már a "kiflicsócsálós" időszak? Kép Ismerkedik már a gyümikkel is? Nekünk az elején a banán nagyon bejött, olyan simán benyomta alig hittem el Kép most meg már mindent eszik csak úgy tömi magát.
Folyamatosan halandzsázik meg van pár szó amit mondd, meg nagyon sok mindent megért és most kezd utánozni mindent, jön a szivaccsal súrolni, hozza a lapátot, kapaszkodik a hütőajtóba túrórudiért, kidobja a pelenkáját a szemétbe...Annyira jó a hogy így végignézzük a hogy fejlődnek, tényleg napról napra ügyesebbek okosabbak Kép Kép olyna jó látni, tényleg tiszta öröm. Régebben mindíg úgy vártam, hogy jaj már csinálja ezt, meg azt, meg legyen már ekkora, meg minden. Aztán rájöttem, hogy jobban járok ha kiélvezem azt az időszakot ami éppen van, hogy akkora amekkora, mert úgyis olyan hamar eltelik az idő és azt már nem lehet visszahozni...
Írj Kép
Szilvi
 
 


Szia Szilvi!

Hogy vagytok? Hogy bírjátok ezt a nagy meleget. Mi nehezen, de sajna nem tudunk mit csinálni elleneKép
A gyerekmentes napokon anyós vigyázz rá, de sajnos ezek a napok csak azok, amikor vásárolni megyünk.
Én is élvezem minden percét, napját amikor együtt vagyunk és látom, ahogy fejlődikKép
Mondjuk, ha valami olyat csinál, ami számomra még új és az ő számára is, töredelmesen bevallom, hogy néha elpityergem magam. Nagyon jó látniKép
A gyümiket mi már 4 hónapos kora óta eszük, és lassacskán már mindent megeszik, kivéve a sóska.
bocsi de most nem tudok többet írni, mert felkelt. Addig is legyetek jók.

Szia Judit

Kép[/

Kép[/

Kép
 
 


Hahó!
Hát elég gáz volt a meleg felhfújató medence + redőny + ventilátor ezeken éltünk, ja és dinnye meg fagyi Kép
Most felüdülés ez a rossz idő. Az üdülési csekkekről te tudsz valamit?
Monoron az összes nőgyógyász a ceglédi kórházhoz tartozik?
Szilvi Kép
 
 


Sziasztok!

Szilvi!

Elég későn vettem észre a pilisi topikot,írtam oda,de lehet,hogy azt már nem figyeled.
Én is pilisi vagyok,4 és fél éves a fiam és most várjuk a kistesót.
Pestről költöztünk 2 éve és ismerős az érzés,amiről írtok Judittal:rokonok messze,ritka gyerekmentesség,nincs túl sok ismerősöm itt.
A ceglédi topikban is szívesen látnánk benneteket,elég jó kis társaság van ott,de itt is levelezhetünk,ha gondoljátok.

Várom válaszotokat!

Üdv.
Kata

Kép
Kép
 


Szia Szilvi!

Én a Bajcsyban szültem, mert ott van a dokim. itt monoron a dokikat nem ismerem.
Az üdülési csekkről annyit hogy semmit se tudok rólaKép
Menétek nyaralni? ha igen hova?

Szia Ruszlána!

Láttam a ceglédi topikot. De nem igazán volt bátorságom bemerészkedni. De majd benézek oda is.
Te hol dolgoztál szülés előtt, mert láttam, hogy ápolónő vagy?
Gratula a pocaklakóhozKép Mikora várjátok?

Sziasztok Judit

Kép[/

Kép[/

Kép
 
 


Amaryl!
Akkor írok a ceglédibe jó? Kép

Szilvi
 
 


Sziasztok!

Mi Vasadiak vagyunk.
Szívesen ismerkednék én is.

url=http://lilypie.com]KépKép[/url]
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 
 


Szia!

Én itt lakom Monoron a Kossuth utcában. Te merre fele laksz?
Mennyi idős a gyermeked? Honnan költöztetek ide?

Judit
 
 


Szia!

Vasadon lakunk.
6,5 hónapos a Fiam.
Személy szerint Pestről költöztem ide, a párom az törzsgyökeres.

url=http://lilypie.com]KépKép[/url]
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 
 


sziasztok, él még a topic? :)))
csatlakoznék!

Marci 16 hónapos, készülődünk a következő gyermekre..;)

Amaryl, Dorka, nagyon szépek a gyerkőceitek!
 
 


sziasztok!

Én is monori vagyok,mi is 6 éve költöztünk ide pestről!
Van egy kisfiam,aki 2 hónapos lesz november 5-én.

Üdv

Kati
 
 


Sziasztok monori anyukák!

Kislányom 3 hónapos és szívesen társalognék veletek.
Sajnos nem kakil magától a drága :cry:
Esetleg tud valaki valamilyen házi praktivával segíteni nekem?

Üdv Andi
lhl
 
 


Szia Andi!

Te nem véletlenül a kis Rupinak vagy a sógornője?
Az én kisfiam most múlt el 4 hónapos,Simon Leventének hívják.
A kaki témához sajnos nem tudok hozzá szólni,nekünk nem volt ilyen gondunk!
Üdv:
Kati

Kép
 
 


Szia Kati !

De igen, a kis Rupi sógornője vagyok. Ismerhetlek téged, így nem ugrik be hogy ki vagy.
Gratulálok Levi babádhoz, nagyon édes.


Andi
lhl
 
 


Andi!
Mi még nem találkoztunk,csak fényképen láttalak,a Gábor mutatta! :D
Én a faház sörözőbe dolgoztam terhességem előtt,ott ismertem meg a Gábort és az apósodat!
Én a Dugonics utcában lakom a Gergely cuki mellett,gondolom ismered őket!
A Kriszti az öcsém barátnője már 6 éve!
Ti merre szoktatok sétálni és mikor?
Egyszer össze futhatnánk,ha gondolod!
Van képed a piciről?

Kati

Kép
 
 


Szia Kati !

Tudom hogy hol van a Gergely cuki, mi délután szoktunk sétálni,
2-3 óra között, ha az jó nektek találkozhatnánk. Ti mikor szoktatok sétálni? Jó lenne ha össze tudnánk valahogy hozni a közös sétálásokat. :lol:
Hétvégén teszek fel képeket.

Üdv, Andi
lhl
 
 


Szia Andi!
Én is 2-3 óra körül szoktam sétálni Levivel! :lol:
Mindíg bemegyünk a városig,teszünk egy kört és úgy jövünk haza!
Ha gondolod ma már találkozhatunk is!
Tudom,hogy hol laktok,ha gondolod fél úton találkothatunk,mondjuk a Kossuth-Katona sarkon,ha neked jó!
Kb.délig a gépnél leszek,mert Levi alszik,szóval írhatsz nyugodtan! :D

Kati

Kép
 
 


Andi,
ahogy elnézem,eléggé be van borulva,ha így marad,nem megyünk csak a teraszig! :?

Kati

Kép
 
 


Szia Kati !

Ne haragudj, hogy csak most írok, de a kis manókám nagyon sírós volt ma. Lehet hogy a szél miatt.
Sajnos mi is csak a teraszig jutottunk, most raktam ki, de nem igen akar aludni.
Hétfőn talizhatnánk, ha jó idő lesz. Beszéljünk hétfőn délelőtt.

Jó hétvégét, Andi.
lhl
 
 


Andi,
Semmi gond,sokszor én sem vagyok gép közelben,de Levi jó baba így viszonylag sok időm van! :wink:
Jó, majd hétfőn megbeszéljük,hogy mikor és hol találkozzunk,ha jó idő lesz!

Jó hétvégét Nektek is!
Kati

Kép
 
 


Szia Kati!

Tudunk ma találkozni a Kossuth-Katona sarkán ?
Nekünk a 3 óra lenne jó.
lhl
 
 


Szia Andi!
Most vendégek vannak nálunk,ha addig elmennek,akkor igen!
Fél3-ig megírom,hogy tudok-e menni,vagy sem!
Úgy jó?
Holnap meg 11-re magyünk az egészséges rendelésre a 4 hónapos oltásért! :?
Tényleg,nektek ik a gyerekorvos?
És a védőnő?

Kép
 
 


Szió, úgy jó lesz ha fél 3-ig írsz.
A gyerekorvosunk Bükki Veronika, a védőnőnk pedig a
Pető Melinda.
lhl
 
 


Sajnos nem tudok menni,majd csak holnap,ha úgy jó! :cry:

Kép
 
 


Holnap csípőszűrésre megyünk, nem leszünk itthon délután, beszéljünk szerdán délelőtt.

Andi
lhl
 
 


Jó,rendben,akkor szerdán délelőtt beszélünk!
Szia

Kép
 
 


Szia Kati !

Gondolok ám rátok, kb most kapjátok a szurit.:cry:
Levi baba hogy viselte? Nektek ki az orvosotok?
Mi nemsokára indulunk Pestre, remélem holnap össze tudjuk hozni a találkát.

Üdv: Andi
lhl
 
 


Szia Andi!

Most értünk haza,már megkaptuk az oltást! :)
Egész jól viselte,most is kiabált vagy kettőt,aztán már mosolygott. :lol:
A mi orvosunk Egyed Erika,a védőnőnk Sebestyén Magdolna.
Hová mentek csípőszűrésre?A Karolina útra?
Mi már 3 hónapja járunk oda,mert Levinak bnagyon kötött volt a csípője,így terpesz rugit kell hordania.Mi 25-én csütörtökön megyünk vissza csípő Uh kontrollra!
Holnap nem jön senki hozzánk,mi sem megyünk sehová,szóval tudunk találkozni 2-3 óra felé,ha Nektek jó!
Ti merre szoktatok sétálni?

Kati

Kép
 
 


Szia, most értünk haza. A Karolina úton voltunk mi is, rengetegen voltak, de gyorsan végeztünk.
Holnap akkor találkozzunk a sarkon, ahogy megbeszéltük. Nekünk a 3 óra lenne jó? Az nektek megfelel?
Mi csak a környező utcákban szoktunk sétálni,de mehetünk másfelé is, ha szertnéd.
Andi
lhl
 
 


Oké,nekem megfelel a 3 óra! :lol:
Mindegy merre megyünk,az a lényeg,hogy a levegőn legyünk! :lol:
Legközelebb csak holnap tudok írni,lehet hogy este nem leszek gép közelében,meg Levi nyűgős az oltás miatt! :cry:
Majd holnap délelőtt még írok,de ha mégsem,akkor 3-kor ott leszek a Katona-Kossuth sarkán!

Jó éjszakát!

Kati

Kép
 
 


Szia, remélem Levike már jobban van és jól telt az estétek és az éjszakátok.
Akkor 3 órakor találkozunk.

Andi
lhl
 
 


Szia Andi!
3-ra ott vagyunk a sarkon! :D

Kép
 
 


Kati, gépközelben vagy, valamit meg kellene beszélnünk.
lhl
 
 


Igen,itt vagyok

Kép
 
 


Ne haragudj hogy variálok, de alszik a drágám és nem akarom felkelteni.
Azt még nem írtam, hogy nagyon rossz alvó, úgyhogy ha elalszik, az nekünk kincset ér.
Szóval, a lényeg. Azt írtad tudod hogy hol lakunk. Nem sétálnátok erre és akkor nálunk találkozhatnánk?
lhl
 
 


Hát,hogy őszinte legyek,nem szívesen,mert nem szeretnék találkozni a Gáborral! :oops:
De nekem jó később is,ha gondolod leírom a számomat privibe és rám csörögsz,ha tudtok jönni!
Vagy ma már nem jöttök ki?

Kép
 
 


Mosk kelt fel, szopizunk, utána találkozhatnánk.
3/4 4-kor a sarkon?
lhl
 
 


Az úgy jó! :lol:
Addig én is megetetem még egyszer! :wink:

Kép
 
 


Szia, szerintem elég szeles az idő a sétáláshoz. Te mit mondasz?
lhl
 
 


Szia!
Szerintem is elég nagy szél van,lehet hogy ma nem viszem ki Levit!
Ráadásul reggel volt egy kis hőemelkedése,szerintem elmarad a mai séta!
Ti ki mentek?

Kép
 
 


Nem megyünk ki, csak a teraszra teszem ki levegőzni.
Hátha holnap jobb idő lesz és tudunk menni sétálni.
lhl
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron