Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, vannak itt a környéken neten csüngő anyócák? Zsuzsi
 


Szia Zsuzsi!
Ne keseredj,de néha soká kap az ember választ.Amúgy én nem diósdi,hanem érdi vagyok.Elég sokat vagyok gép elött.
Üdv Iboly
 
 


Szia!
Én sem Diósdról netezek, mivel ott nincs gépünk, de járunk ki szinte minden hétvégén anyukámhoz. Ő fent lakik a "hegyen". Gondoltam azért írok neked, hogy örülj!
A profilodban nincs sok minden, mit lehet tudni rólad? Nekem 2 gyerkőm van, a fotóalbumban megtalálod a B-nél. (Böjte Kitti és Peti)
Ennyit mára.
Szia!
Andi
 
 

 
 

Sziasztok!
Egészen meglepődtem, hogy ilyen hamar írtatok. Diósdon lakunk a hegyen a párommal és a 2 éves kis huncut fiukánkkal. Ádámnak hívják és az én elfogult véleményem szerint igazi jó gyerek. A 22.kerületbe járunk bölcsibe.
Hova szoktatok járni játszóra? Mennyi idősek a gyerkőcök? Mostmár működik a profilom is, úgyhogy láthatjátok a babámról a képet is. Üdv: Zsuzsi
 


Zsuzsi!
Nekem három lánykám van,Ők 9.5 8 és 6.5 évesek.Most várom a negyediket,aki kisfiú..Mi nem járunk játszótérre,mivel elég jó a kertünk.Remélem nekem is jó gyerek lesz a kicsi,kicsit félek,mert a lányok után fura,hogy most fiam lesz..
De majd beleszokom.Amúgy,pont tegnap voltunk át Diósdon a párommal.Mi Érden a parkvárosi részen lakunk..Két és fél éve költöztünk ide.Elötte Budán az I.ker-ben laktunk.Ti tőzsgyökeres diósdiak vagytok??
üdv
Iboly
 
 


Sziasztok !

Én is érdi vagyok, Parkvárosi. Ibolyka ! Pariba merre felé laktok ?
Az én gyerekeim 11 éves a fiam, 9 éves lesz a lányom hamarosan, a pici lányom pedig 4.5 éves .

Üdv.

Szilvia
 


Szia Szilvy!
Mi a Bem tértől nem messze,még az autópálya Érd központhoz eső oldalán...
Az Aszfaltozó utcában..Ti merre laktok?
üdv
Iboly
 
 


Szia Iboly!

Mi kb 1 éve költöztünk Diósdra,mert jó a kertes ház a babulának. Csak akkor járunk játszóra, ha egy kis változatosságra vágyunk. Most adtak át itt Diósdon egy ari kis játszókát nem messze tőlünk. Nekünk nincs csúzdánk így ott tud az úrfi csúszkálni. Meg amíg nincs tesó addig ott játszhat másik babákkal.
Zsuzsi
 


Sziasztok!

Kismedve!
Képzeld, a kis játszó, pont az anyukám kertje előtt van! Na nehogy arra a szép nagy sárga házra gondolj, hanem arra a picire, amelyik az útról alig látszik! Kép Nagyon örülünk, mivel nekünk sincs csúzdánk, és így Kittike már most egy csomó barátot szerzett. Mondjuk hozzánk annyira közel van, hogy én ott szoktam hagyni egyedül így sajnos én nem tudok ismerkedni a mamákkal. Kép

Viszont most kihasználnám az alkalmat hátha tudtok segíteni. Van egy nagyon helyes nyuszink, akinek gazdit keresek. 2 éves, lógófülű, tehát nem kajálásra való, hanem kedvencnek. Nálunk elég kevés törődést kap, mióta nem lakunk ott.
Jó helyet keresnék neki.
Ha tudtok valakit lécci, jelentkezzen a 352-5743 számon.
Köszi!
Andi
 
 


A nyuszit már odaadtam, hol vagytok diósdiak? Mit szóltok az új úthoz?
Andi
 
 


Hahó Csajok! (Zsuzsi, Iboly, Andi)

Látom kicsit behalt a topic, de megpróbálom kicsit feléleszteni!Kép

Mi is Diósdon lakunk, szívesen írkálnék ide (is).
Szeretek itt élni, de mivel nagy a kertünk, nem sokat játszózunk, mert van hol tombolni a gyermeknek. Néha azért elmegyünk, de más ha van ismerös isKép

Ha benéztek ide írjatok!Kép

Tündér
 


Hahó Csajok Biztos sehol senki???????????KépKépKép

Tündér
 


Sziasztok!

Tárnokról be lehet köszönni ide? Kép

M.
 
 


Szia!

Persze, hogyne!Kép

Végre valakiKép

Tündér
 


Szia! - akkor itt vagyok

Azért csak be fog lendülni ez a topic! Legalábbis jó lenne. Kép

Egyébként mikor kezdtél írni a babanetre? Mert régebben még én is irogattam a "friss kismamákhoz", úgy 2003 tájékán, de aztán vhogy nem mentem át a "friss babákba", bár arik a lányok ott, meg ugye a többségkükkel együtt voltam pocakos, hiszen 2003. június 5-én született a kislányom (más névvel voltam abban a topicban) - szval lehet, hogy "ismerjük" egymást. Kép
Diósd nagyon szép hely! Anno mi is Diósdot, meg Érdet néztük először, amikor házat kerestünk, de aztán belefutottunk egy tárnoki hirdetésbe és így lettünk tárnokiak. Kép Ti honnan jöttetek Diósdra?

M.
 
 


Szióka!

Én is a friss kismamikban kezdtem 2003 júniusábanKép Az én kislányom Ilang augusztusban született és akkor át is mentem a friss babákba, azóta is oszlopos tagja vagyok annak a topicnakKép Rendszeresen írogatok még a 2003 nyárvégi babák topicjába is. Mi volt a régi nick-ed?

Diósdot mi is nagyon szeretjükKép Én pesti vagyok a párom szegedi. Ö vett itt házat amikor még nem ismertük egymást, így kerültem késöbb én is ide.
Kertes házban lakunk, nagyon jó szomszédaink vannak, sok program van, tényleg a nagybevásárláson túl nem igen kell(ene) kimozdulni innen. Bár mondjuk mi elég jövös-menösek vagyunk. 2 hete járunk Tücsök-zene foglalkozásra Érdre, szerintem tök jó.
Szoktunk menni a Camponába játszóházazni ha egyszer van kedvetek csatlakozhattokKép

Szintén Budafokra járunk úszni is, lassan 1 éve már, a Campona mellé. Ti szoktatok így eljárni?

Na most megyek nem akarom hirtelen magammal teleírni a topicotKép

Nincs képed a kislányodról?
Nekem van 1 a profilomban.

Üdv, Tündér
 


Helló!

Most megpróbálom a régi nicknevemet használni, remélem, sikerül... nem igazán emlékszem a jelszavamra. Kép

Ha Te júniusban (2003) kezdtél el írni oda, akkor lehet, hogy elkerültük egymást... tul.képpen már tényleg nem tudom, hogy miért nem kezdtem írni a friss babákhoz, sztem nagyon el voltam foglalva. Kép Tudod, csaszis voltam és voltak problémák a császár után, meg a szoptatással is, úgyhogy vhogy semmire sem volt energiám akkoriban.
Az Évivel (Évi24) sétálgattunk párszor (meg persze a gyerekekkel, de ők elköltöztek Dunakeszire, mi meg ugye Tárnokra, úgyhogy sajnos abbamaradtak a közös sétáink (addig közel laktunk egymáshoz).
Én is pesti vagyok, a párom pécsi. Kép
Mesélj, milyen ez a Tücsök-klubb? Merre van Érden?
Mi itt Tárnokon hetente járunk csütörtökönként az itteni baba-mama klubba, szerencsére nagyon sok aranyos anyuka van itt, meg a gyerkőcök is jólneveltek, nem aggresszívek, mint már pár helyről hallottam...
A Camponás játszóháznak örülök, végre más is jár oda, nem csak mi! Kép Melyikbe jártok? Mi a Sárkányvárba szoktunk, a PánPétert nem ismerem. Persze, szívesen csatlakoznánk egyszer mi is! Kép
Sajnos az úszás nálunk kimarad, Noémi bőre ekcémára hajlamos, inkább nem viszem uszodába. Kép

Ilangos megnéztem. Kép Meg ugye azért néha beleolvasok én is a friss babákba, de csak átfutom, nem emlékszem pontosan mindenre, de Ilang nevére mindig felfigyelek. Kép

Most rohanok fürdetni, este majd küldök fotót Noémiről. Kép

Bocsi, hogy ilyen szétszórtra sikeredett, de közben a házimat is kéne csinálni, meg fürdetni menni stb. stb.

szió!
Ch.

Chrissy

Kép
 
 


Szióka!!

Valami rémlik a nick-eddel kapcsolatbanKép Egyébként Évi újabban megint írogat, remélem nem haragszik meg, hogy elmondom de megint babát várnakKép
Akkor sorban megpróbálok válaszolgatni a kérdéseidre:Kép
Tücsök-zene klub fél órás, zenés-éneklös mondókás elfoglaltság kicsiknek, 6 hóstól 5 éves korig asszem és az érdi müvházban tartják. Nálunk is van keddenként baba-mama klub de ott momentán még nem voltam. Szokott lenni 2 hetente Ciróka nevü kézmüves-és táncház a diósdi müvházban is, oda (is) szoktunk menni.
A camponában voltunk már a Pán Péter-ben is, de ahhoz még a mieink sztem kicsik. Az olyan dühöngös inkább. Egyébként agresszív eröszakos gyerekek sajnos mindenhol vannakKép Diósdon is rengeteg a kismama, sok pici gyerekkel, de a játszóteret annyira nem szeretem. Valahogy a gyerek sincs oda érte, így nem is eröltetem. Talán majd ha nagyobb lesz, végül is, még csak 15 hós.Kép

Remélem azért régi nehézségek mára megszüntek és újra önfeledten tudsz irkálniKép
Nálam is volt egy pár hónap (az elsö 2) amíg levegöt venni sem volt idöm, pedig se a szopival, se szüléssel, különösebb gondom nem volt szerencsére. (persze nem volt könnyü szülésem de a császárt szerencsére megúsztam) Tényleg neked miért lett csaszid? Baj volt a babával? Hol szültél?

Bocs, hogy én is kicsit kesze-kusza lettemKép Nálunk már a gyermek le van fektetve, de tanulnom nekem is kéneKép
Mit tanulsz? Tényleg és nincs kedved "visszatérni" a friss babásokhoz? Mindenki ex friss kismamis, és valahogy mostanában egy csomó régi ismerös elökerültKép

Nem eröszak csak megkérdeztemKép

Várom a képetKép

Tündér
 


Szia!

Küldtem képet az itteni címedre Kép

Igen, tudom, hogy Évi ismét pocis, múltkor beszéltünk telefonon, meg néha azért irogatunk is egymásnak.
Az az igazság, hogy mostmár azért nem mennék át a friss babákba, mert nem tudnék lépést tartani veletek. "Sokan" vagytok, meg tök sokat írtok, ami egyébként tök jó, csak nem hiszem, hogy érdemben akkár hozzá tudnék szólni a dolgokhoz (jó, ez egy kicsit túlzás), annak, meg hogy hetenkét egyszer-kétszer bejelentkezem, nincs sok értelme... Kép Egy időben pedig gondolkodtam rajta, hogy írok oda, de aztán mégsem. Tényleg nincs nagyon időm a neten lógni, amikor a gép előtt ülök, az általában este szokott lenni, akkor meg ugye tanulni kéne. Meg néha nem ártana a párom mellett is lennem. Kép

A PánPéter sztem is nagyobbaknak való, úgyhogy mi is inkább a Sárkányvárat preferáljuk.
Ja, a suli... az ÁVF-re járok. Te hova?

Tücsök-klub: érdekes, Noémit vhogy nem nagyon kötik le ezek a mondókák, meg zenés foglalkozások. Az itteni klubban is próbálkoztak ilyesmivel, de mindig kudarcba fulladt.
A Ciróka viszont érdekesen hangzik, ilyen picik is mehetnek? Mit szoktatok ott csinálni?

Ch.

Chrissy

Kép
 
 


Szia!

Azt hiszem nem baj, ha nem megyünk/jössz át a másik topicba, mert így legalább van egy "saját" topicunkKép

Suli: én Gyöngyösre járok a KRF-re, gazd.mérnök szakra. Másodéves vagyok, távoktatásban csinálom.

Tücsök-zene: Ilang sem marad egyhelyben végigrohangálja az egészet. Gondolom valamit azért felfog az egészbölKép Elég sajtkukac a csajszim, nem lehet 2 percre sem leültetni, hacsak nem magától teszi. (ritkán van ilyen) Szal, Ö nem tapsikol meg, ilyenek hanem haverkodik, és rohangálKép Ez vanKép
A ciróka kicsit más, ott általában jön 1-2 zenész ök csinálnak zenét, és körtáncolnak meg különféle feladatok vannak. Ilang itt is csak szaladgál körbe-körbe, ismerkedik, élvezi a társaságot, de nem lehet a körtáncba befogniKép Emellett lehet, gyurmázni, rajzolni, mikor mit.

Na most megyek mert úgy hallom (nem hallomKép), hogy elaludt a gyermekemKép

Jövöhéten egy Sárkányvárazás valamelyik nap? Ha nem gond elhívnám a Norkát is, sztem ismered a nevét..

Tündér
 


Szia!

Már megint jó késő van... Kép

Szívesen benne vagyok egy jövő heti taliban, egyedül a csütörtök nem jó. Norkának mennyi idős a babája? Persze, emlékszem a nevére, de látod, annyira azért nem vagyok naprakész a friss babásokból Kép Délelőtt szoktatok menni? Noémi olyan 1-2 körül szokott elaludni délután, nálatok és Norkánál hogy van a délutáni alvás?

Ismerem a gyöngyösi fősulit, anno én is szemezgettem vele, de végül az ÁVF lett. Nálatok úgy van, hogy mindenki akkor megy vizsgázni, amikor felkészült, ugye? Persze van egy idő intervallum, ami alatt el kell végezni a sulit, de azért így talán lazább, mint a rendes vizsgaidőszak. Brrr... én már most kivagyok, ha a vizsgaidőszakomra gondolok. Pedig dec.18-án kezdődik... Kép

Tényleg, megkaptad a fotót, amit este küldtem?

Na, mentem írni a házimat.
Szép estét! Kép
Ch.

Chrissy

Kép
 
 


Szia Chrissy!

Bocsi, persze megkaptam a fotót a manódról, nagyon édesKép

Oké vettem az adást mármint a csütörtökkel kapcsolatban. Szerintem legyen akkor a péntek délelött, mert Ilang és Jázi (Norka kislánya) is ebéd után alszik.
Egyébként Jázi 21 hónapos, tegnap találkoztunk a csajok teljesen jól elvoltak együttKép

Igen jól tudod, nálunk nincs vizsga és szorgalmi idöszak, csak akkor mész ha felkészültél valamiböl, de akkor menni kell, nagyon nehéz visszamondani. Mostanában sajna nehezen jutok el idáig, mert nincs segítségem így nem igen tudok felkészülni, Éjszakázni nem tudok már régóta, így napközben kellene tanulnom amíg a gyerek alszik, de a napi 2-3 óra viszont kevés azokból a tárgyakból amik hátravannakKép (számvitel, stat, és társaiKép)
A vizsgaidöszak miatt nem irigyellek, szegénykém, jó lehet így ünnepek elött még ezen is parázniKép

Én általában inkább délelött meg napközben szoktam fórumozni, mert estére kivagyok már, ezért írok inkább ilyenkor. Lassan megyek is mert, mert öltözünk és elmegyünk egy kicsit sétálni, mert a délelött erröl szól, aztán ebéd, gyermeknek pihi, nekem háztartás, aztán közös játék, majd jön Apa, és a többit meg már sztem Te is ismeredKép Tényleg a Párod Bp-n dolgozik vagy ott helyben? Ti hol karácsonyoztok? Pécsen vagy Tárnokon, vagy esetleg a Te szüleidnél?

Na most ennyi, tényleg megyek, folyt. köv.Kép

Pussz
Tündér
 


Szia!

Rendicsek, akkor jövő hét pénteken Sárkányvár. Jó, hogy mind a három gyerkőc ebéd után alszik, így semelyikük napját nem fogjuk felborítani. Ilang reggel mikor szokott kelni?

Mi holnap megyünk az itteni baba-mama klubba, várom már, mert az itteni ovisok készültek vmi műsorral a piciknek. Kép

Most is csinálom a házim... sajna egyszerűen nem tudok máskor leülni a gép elé, pedig azért kellemesebben is el tudnám tölteni az estéimet. Meg jó lenne, ha nem állandóan éjfél után esnék be az ágyba, dehát sajna ez van, főleg, hogy itt a vizsgaidőszak. Én most IV. évfolyamos vagyok, elvileg most államvizsgáznék, de Noémi születése júniusra esett, így halasztottam egy félévet, mert pont vizsgaidőszak volt akkor és hát ugye nem tudtam előre, hogy hogyan lesznek a vizsgáim. Szval jövő ilyenkor fogok államvizsgázni, ha minden jól megy. Kép Szerencsére a statisztikán már túl vagyok, viszont nálunk 3(!) féléven keresztül van számvitel. Az valami iszonyat nehéz. Már a számvitel III-at nyúzom, de egyelőre azt sem tudom, hogyan fogok belőle levizsgázni januárban. Na, nem negatívoskodom itt tovább. Kép

Nálatok mikor ér haza a párod? És ő Bp.-en dolgozik? Az enyém szerencsére elég közel, a XI. kerületben, max. 20 perc alatt bent van. Elég sokféleképpen lehet menni, itt van ugye az autópálya meg a 6-os is, úgyhogy hamarabb bent van, mint amikor még Kápmegyerről járt be dolgozni.

Karácsony... ne is mondd! Már megint nem úgy alakul, ahogy szeretném, szeretnénk. Kép Jó lett volna, ha a Szentestét együtt töltjük hármasban, de sajna nem jött össze, a család beszervezett, úgyhogy a Szentestét apuéknál töltjük, anyós+após is feljön Pécsről és velünk lesznek apukáméknál. Aztán 25-én mi megyünk le Pécsre, majd 26-án loholunk haza és én 29-én vizsgázom is. Elvileg lenne még 26-án egy össznépi ebéd a nagyszülőknél, de nem hiszem, hogy felérünk, mert én 26-án szeretnék egy nagyot sétálni Pécsett, meg még meg fogjuk látogatni az egyik ismerősömet is, akinek pont holnap lesz egy éves a babája. Szóval jó sűrű lesz, de remélem, a jövő kari már nyugisabb lesz. És nálatok?

Na folytatom tovább a házimat...

puszka
Ch.

Chrissy

Kép
 
 


Szióka!

Karácsony nálunk is vicces lesz, kész rohangálás...
Jönnek a párom szülei fel 23-án, itt lesznek nálunk szenteste meg 25-én majd 26-án mennek vissza Szegedre velünk együtt. Közben mi 25-én elmegyünk az én családommal karácsonyozni, de persze azért 24-én még elugrunk Anyukámékhoz is, szal rohanunk ide-oda. 26-án megyünk le Szegedre, meg Makóra mert ott van a párom igazi Apukája és az Ö családja. Szóval nálunk is meglesz az országos keresztbe-kasulKép De nem bánom, mert ilyenkor mindenkivel tudunk találkozniKép

Suli: pont ma beszéltem meg a párom Anyujával, hogy jövöre szeretnék ilyenkor nov. végén államvizsgázni, bár addig még kb. 16-20 vizsgám vanKép Szal 1 év alatt le kéne zavarni, amíg nincs még kistesó, mert aztán 2 gyerek mellett már biztos nem tudnám befejezni...
De hát ugye a számvitelböl nem elég 2-3 nap a felkészülésreKép Legalább 1 hét kell rá, tehát akárhonnan nézem erre rá fog menni a jövöévemKép
Sok segítségre lesz majd szükség de valahogy csak összehozzukKép

Az én párom is Bp-n dolgozik szintén a XI-kerben, a Kelenföldi pályaudvarhoz közel, ezért ö is 20 perc alatt itthon van. Általában fél7-7 körül ér haza, ami nem valami korai, de mégsem éjjel jár haza már ez is valami.... Korábban benn dolgozott a belvárosban az elég rossz voltKép

Na most én is lelépek, bocsi, mert megjött a párom!

Akkor a jövöhét péntek fixálvaKép

Pussz
Tündér
 


Szia!

Vagy kétszer olvastam el, hogy milyen lesz a Karácsonyotok. Hűha, jó sűrű! Pedig azt hittem, hogy a miénket nem is lehet túlszárnyalni, de nektek akkor sikerülni fog. Ilang hogy bírja a hosszú utakat, meg az ide-oda hurcolászást? És hogyan alszik idegen helyen? Én pont ezen filózok mostanság, hogy nálunk ugye külön szobája van Noéminek, a kezdetektől fogva külön alszunk és még nem igazán volt rá alkalom (csak egyszer-kétszer), hogy ne itthon aludjunk. És akkor sem volt vmi nagyon pihentető az éjszaka, mert én állandóan rá figyeltem (hiába, nem vagyok hozzászokva az egy szobában alváshoz), ő meg minket figyelt, vagy legalábbis a páromat hallgatta, aki jókat horkolászott. Reggel olyan voltam, mint akit kimostak... mostanság meg ugye minden érdekli este, csak nem az alvás, úgyhogy sztem közelharcot fogunk vívni aznap este... na mindegy,majd legfeljebb itthon kialudjuk magunkat. Kép
A héten az én párom is elég későn ért haza, mert 6-ig volt, de jövő héten szerencsére csak 5-ig lesz - hetenként váltakozik, hogy délutánonként meddig van bent. Tök rossz, mert ilyenkor szinte semmire sincs idő. Pár szót váltunk, aztán már fürdetés és alvás (mármint Noémi részéről). Na de jövő héten csak 5-ig lesz Kép
Suli: szval ti is szeretnétek kistesót. Mi is. Kép Már kiszámoltam, hogy mikor kéne összejönnie, hogy az államvizsga után szülessen. No majd meglátjuk, ember tervez... Kép Én a legjobban a szviteltől tartok és alig lesz rá időm felkészülni, kb. 1 hét. Kép Ti milyen mélységekig mentetetk bele a szvitelbe?

Holnap megyünk Mikulásozni, meg holnapután is, kíváncsi vagyok, hogy fog tetszeni Noéminek. Tavaly annyira még nem érdeklte. Na majd most! Kép
Ti mentek vmilyen Mikulás-partyra?

Szép napot!
Ch.

Chrissy

Kép
 
 


Szió!

Napközben írtam egy hsz-t de az ezek szerint elszálltKép Mondjuk egy ideig nem volt netünk semKép

Ma egész nap pörögtem, párom Anyuja vigyázott a csemetére én meg jöttem-mentem..
Mikulás party-ra mi holnap megyünk a friss babásokkal, biztos jó leszKép
Hétfön lesz itt Diósdon is Miki, kiváncsi vagyok beférünk-e, mert mindig rengetegen vannak..

Suli: kistesó projekt nálunk majd jövöév öszén akarunk nekikezdeni, szal 2006-ban születik, ha minden jól megy. Nos addig van még bö jó 1 évem, azalatt szeretném a sulit megcsinálni. SZvitel olyan mélységekig tanuljuk, hogy mérlegképes könyvelök is leszünk a diplomával egyidöben. Kisvállakozások pénzügyeit is külön taglalva több tárgyban tanuljuk, szal elég mélyen. Pénzügy a szakirányom, tehát a banküzemtan is többlépcsös, 2-3-ad éves tantárgyKép Borzasztó, de okos leszek nagyon a végéreKép

Ilang jól bírja a hurcolászást, mi pici kora óta járunk le Szegedre, van utazóágya, abban sokat aludt, ezzel sincs semmi baj. Amúgy jó alvó, egy a lényeg ha álmos aludhassonKép

Na most megyek mert vacsizunk, aztán fürdetés, a többit meg tudodKép
Ha nem írnék a hétvégén hétfön biztos jövök!

Jó 7végét nektek!

Pussz
Tündér
 


Szia!

Mindjárt megyek aludni, de gondoltam, még benézek egy picit, meg megírom a válaszomat, amit már péntek óta meg szeretnék tenni, de egyszerűen iszonyatosan el vagyok úszva a dolgaimmal, legfőképp a sulival. Kép

Hogy sikerült a Mikulás-party?

Nekünk nagyon jól! Kép Tegnap egy nagy baráti társasággal+bébikkel ( 7 gyerek + szüleik )voltunk Mikulásozni, nagyon-nagyon jó volt! Rég éreztem ilyen jól magam Kép A gyerkőcök is jól elvoltak, már alig igényelték a mi társaságunkat, egymást szórakoztatták, meg eljátszogattak egymás mellett, no néha azért volt balhé, mert az kellett, ami a másiknál volt, dehát ez előfordul. Arik voltak nagyon. Kép
Ma meg a párom mhelyén volt Mikulás-party, aztán délután még a Kikában is összefutottunk a helyi Mikulással, úgyhogy Noémi sztem már unhatja ezt a sok Mikulást. Kép Pedig csütörtökön még megyünk ide a klubba is Mikulásozni Kép

Suli: szval pénzügy a szakirányod??? HŰHA! Én bizti nem vállaltam volna be. Nálunk most kellett szakirányt választani, én az Integrációs Mendezser-t jelöltem be, hát majd meglátjuk, milyen lesz... most szombaton megint volt számvitelünk, hát az nagyon durva volt! Elmondták a vizsgakövetelményeket, természetesen mindent kell tudni és nekem gőzöm sincsen arról, hogy ezt a "mindent" hogyan és mikor fogom megtanulni. Kép

Figyi, és amikor lent vagytok pl. Szegeden, Ilang jól elvan olyankor? Mert gondolom nem viszitek le az egész szobáját a játékokkal együtt... nekem az a bajom a mostani lemenetellel (Karácsony), hogy kb. 7-8 órát egy olyan helyen fog eltölteni, ahol alig lesz játéka stb. Ne értsd félre, el szoktunk mi járni itthonról elég sokat, de én tartok attól, hogy ez az egész 25-e nálunk egy nagy kínlódás lesz... Kép

Egy picit felélénkültem, úgyhogy lehet, mégsem fekszem most le és inkább csinálom a háziaimat.

pusza:Ch.

Chrissy

Kép
 
 


Szia Chrissy!

A végéröl kezdemKép Mikor Szegeden vagyunk Ilang tök jól elvan, vannak lent is játékai, meg egy-két preferált játékát becsomagolom, de soxor nem is a játékokkal játszik, hanem zongorázik a párom Anyujával stb. Mondjuk a Klári(párom Anyuja) ovónéni volt, így sok könyve, játéka van, rengeteg dalocskát, mondókát tud, így elvannak szinte egész nap. Nem túl problémás. Ha máshol vagyunk ott is feltalálja magát, szerintem a gyerekek nem a halom játéktól érzik jól magukat, különben is soxor érdekesebb lehet egy müanyag pohár, egy csokipapír és még sorolhatnámKép Persze valami játékot vigyél magaddal, de az egész otthont úgysem viheted. Hihetetlenül jól alkalmazkodnak ezek a csöppségek szerintem ne izgulj emiattKép

Számvitel-suli: ugyanez a bajom. A számvitel fogalmam sincs, hogy fogom benyalni, 300 minimum kérdés van 40 tétel és még könyvelnünk is kell.Kép Most a 0-án vagyokKép Ja és a 300 minimumot kívülröl-oda-vissza kell tudni, vesszö minden. Gázos és parás szitu, nem tudom, hogy leszek túl rajta... na sebaj majd agykontrollozok egy kicsitKép
Még Anyuval kell egyeztetnem, hogy jövöre szeretnék a végére érni a sulinak, ezért segítségre lesz szükségem. Kláriékkal már megbeszéltem, bár ök úgy vállalják a manót, ha ott lent lehet náluk. Ez mondjuk még szerintem korai egy 1,5 éves gyerek 1 hétig távol a szüleitöl....hát nem tudom, nekem ez még kicsit idegen gondolatKép Apának még nem is mondtam, de szerintem ez csak nyártól müködhet amikor már legalább 2 éves lesz.

Miki bulik: Sztem a gyerekek nem unják meg a mikulást ne izguljKép
Amúgy mi is voltunk a friss babásokkal szombaton mikizni, nagyon jó voltKép Teganp du.-ra meg volt hírdetve itt Diósdon is a mikulás 15:30-ra. Fél 5-ig vártunk addig nem jött, így eljöttünk. Rengetegen voltak, büdös volt, szal kicsit berágtam. Ma mondta a barátnénk, hogy ök fél 5 után estek be és nem maradtunk le semmiröl. A krampusz olyanokat mondott, hogy az hajmeresztö, (pl. az oszama maci bízta meg, hogy robbantsa fel egy bombával a mikulást?!?!?!)a mikulás püspöksüveget viselt, néha politizált, néha hittérítet, szal sokan néztek furcsán, hogy kerül ez a gyerekek elé????? Kiakasztó és egyben aggasztó isKép

Ne ennyit a mikulásról és az egyebekröl.

Tegnap és ma megvettük/tem a kari ajándékok nagy részét, már csak 1 pár dolog hiányzik, de azokat már Apa intézi.
Hogy álltok a karácsonnyal?

Na most megyek mert vár a mosó-mosogatógép, teregetni és kipakolni kell márKép

Pussz
Tündér

Ja!
Akkor péntek de. 9-fél 10-kor tali a Sárkányvárnál!Kép
 


Szia!

Jézusom, teljesen ledöbbentem a helyi mikulásotokon! Nem mondod, hogy eleve késik is (ami sztem egy Mikulás részéről nem helyénvaló), plussz még nekiáll ilyen dolgokról beszélni a gyerekek előtt??? Hát ez több, mint elszomorító. Kép Akkor még jó is, hogy eljöttetek hamar. Azért remélem, hogy a mi csütörtöki Mikulásunk jobb kivitelű lesz! Kép

Milyen szerencsés vagy, hogy anyósod ovónéni! Nem csodálom, hogy ilyen jól elvannak, biztosan ért a gyerekek nyelvén. Kép Egyébként sztem is korai még egy 1,5 éves babának egy hétig a szülei nélkül lennie, bár gyereke és szülője válogatja. Én biztosan nem tudnék meglenni annyi ideig Noémi nélkül, de sztem neki is nagyon hiányoznék, meg persze az apukája is.

A sulid elég durván hangzik, tőlem távol áll a számvitel, örülök, ha most sikerül letennem ezt a vizsgát, mert akkor legalább már egy életre elfelejthetném ezt a tantárgyat. Ha minden vizsgám sikerül, könnyebb lesz egy kicsit már a jövő félév, mert szinte csak szaktantárgyam lesz, ami első félévben csak kettő, mellett lenne még 2 nem szaktantárgy, szval az bírható - bár itt már el kell kezdeni a felkészülést a szakvizsgára. Jó lenne, ha már február lenne! Kép

Karácsony: hát, sztem megint az utolsó pillanatban fogunk vásárolni, bár már a szülőknek és a nővéremnek megvan az ajándék, csak az öcsémnek és a nővérem lányainak kell már venni valamit. A Corában (Törökbálint) van most egy kiállítás - Mesterségek utcája vagy mi a neve - nagyon érdekes dolgokat lehet kapni. Meg hallottam, hogy a Feneketlen-tónál is van vmi vásárféle, oda sztem szombaton kinézek, úgyis arrafelé vagyok suliban. Jövőhéten már vizsgázom is sajna, meg még a hétre van egy házim, most annak fogok nekiállni. Csak azt sem tudom, miből írjak, úgyhogy így egy kicsit nehézkes (egy hazai ágazati/alágazati területet kéne elemeznem Kép )

Neki is állok, hátha legalább ma este lesz vmi ötletem hozzá. Kép

Okés, akkor pénteken! Kép

Pusza: Ch.

Chrissy

Kép
 
 


Szia Chrissy!

Bekukkoltam a Budai Honvédos topicba és mit látok? Az archívban kutakodtam és akkor láttam, hogy Te is ott szültél!Kép Milyen kicsi a világ, még beszélgettünk is a kórházrólKép

Karácsony: ezt a Corás dolgot jó, hogy mondod még lehet, hogy elmegyek arra és körülnézek.
Suli: milyen ágazatot/okat kell elemezned? A mezögazdaságban talán tudok segíteniKép

Anyós: igen szerencsém van, hogy a Klári ovónéni volt, de hidd el ez nem meghatározó. Anyukám is tök jól elvan a manóval, pedig Ö bankszaki már lassan 30 éveKép

Alszik Ilang, csinálnom kéne a lakásdekorációt, de vhogy semmihez sincs kedvem, ismered ezt? Amúgy mostanában minden étkezés után hányingerem van, émelygek de semmi más tünetem nincs. Ne gondolj semmire, nem vagyok babás, múlthéten voltam a dokinál most kell, hogy megjöjjön.

Na megyek is lassan, lehet, hogy lepihenek egy kicsit én isKép

Pussz
Tündér
 


Szia!

Tündér, tényleg! Én is visszanéztem egy picit a Budai Honvéd topicba, elsőre arra az időszakra klikkeltem és lám, tényleg írtunk már akkor egymásnak. Kép A "véletlenek" Kép Egyébként meg voltál elégedve a kórházzal? Én nem igazán - nem tudom, odáig visszaolvastál-e, szval a második bébit nem ott szeretném megszülni. Kórház+dokikeresésben vagyok.

Suli: köszi szépen, éltem volna a lehetőséggel, de sajna a házinak szombatra készen kéne lennie. Még sehol sem tartok, info gyűjtésben vagyok és kezdek beparázni, hogyan írok én 16 oldalt szombat reggelig, mert holnap még az öcsém szalagavatójára is mennünk kell. Előszedtem az összes HVG-t, meg nekiállok a google-on keresni dolgokat, de nem igazán van ötletem, hogy melyik ágazatról ill. alágazatról írjak. Kép

Pár éve nekem is volt ilyesmi tünetem (étkezés utáni rosszullét, bár nekem még haspuffadás is volt hozzá) - szépen végigjártam a kivizsgálás rögös útját, aztán egy "portól" helyre jöttem szerencsére - kiderült, hogy valami miatt nem tudtam megemészteni az ételt. Azóta szerencsére nem jött elő. Ha lassacskán nem szűnik meg, sztem érdemes lenne dokihoz menned...

Megyek, megfürdetjük Noémit, aztán jövök vissza csinálni a házimat.

Szép estét!
Ch.

Chrissy

Kép
 
 


Szia!

Remélem, benézel ma még ide! Murphy, ahogy lenni szokott ma betett nekem. Kép Voltunk délelőtt a baba-mama klubban, itt Tárnokon. Odafelé még simán indult az autóm (garázsból persze), aztán amikor szerettünk volna hazaindulni, se kép, se hang. Egyszer már csinált ilyet, de akkor az érthető volt, mert egész este kint állt a szabadég alatt, gondolom, lemerült az aksija. Most meg nem értem, hogy azalatt a két óra alatt miért ment tropára az akkumulátora az autónak. Sík ideg lettem, mert gyalog kb. 20 perc az út, mármint, ha babakocsival megyek. De ha most Noncsival vágtam volna neki, akkor simán lett volna a duplája is, bár egy darabig biztos tudtam volna cipelni. De nem is ez volt a gond, hazasétáltam volna vele, de persze nem úgy voltunk öltözve, úgyhogy telefon a páromnak, hogy most mi a fenét csináljak. Tök aranyos volt, negyed óra alatt ott termett, mint sárga angyal és hozott bikakábelt, sikerült beindítani a Twingo-t. De ez még hagyján, mert közölte, hogy nézzem csak meg milyen szép lapos a bal első kerekem. Na, itt már nagyon nekikámpicsorodtam... múltkor éreztem egyébként vmit, amikor az autóval voltam, de mivel nem húzott semerre sem az autó, nem foglalkoztam vele, már el is felejtettem. De a gumi - úgy tűnik -nem. Vhogy hazaküzdöttem magunkat, most bent áll az autó a garázsban és talán nem is lenne semmi baj, ha ma este nem mennénk az öcsém szalagavatójára, mert akkor Balázs ki tudná cserélni a kereket. De ha este hazaérünk onnan, akkor már nem akarom, hogy ezzel foglalkozzon, mert még Noncsit is meg kell fürdetni. Úgyhogy ISZONYATOSAN röstellem magam, hogy ezt kell írnom, de nem jön össze a holnapi Sárkányvár. Kép Kép Kép Hétvégén rendbetesszük az autómat, szval jövő héten nekem jó lenne, ha persze nektek is jó valamikor (a hét második fel már nem igazán, mert 18-án vizsgázom). Ne haragudjatok! Meg Norkától is ismeretlenül nagy-nagy sorry, de így nem tudok eljutni a Camponába sehogy sem, a tárnoki buszjáratról meg gőzöm sincsen, honnan, hova, mikor meddig stb.
Szval esetleg el tudnánk napolni a jövő hétre a talit?

pusza: Ch.

Chrissy

Kép
 
 


Szia Chrissy!

Természetesen semmi baj, ezen ne rágd magad! (csak sajnálom mert úgy megismernélek ám BenneteketKép) Azért ha nem baj, mi holnap elmegyünk, a jövö7 meg még maradjon egyenlöre függöben, mert egyre jobban közeleg a karácsony meg a teendök is. Az utcsó héten én már csak takarítani és sütni szeretnék, rohangálni nem szeretnék, szal marad minden a jövö7-re.Kép
Mégegyszer ne röstelld magad ez nem rajtad múlt, az a lényeg, hogy hazaértetek! Milyen volt a baba-mama klub?
Mellesleg az én autóm is hagyott már 1x cserben a budai oldalon az Erzsébet híd felé. Belsö sávban mentem, dugó, ezer fok, sehol sem lehet visszakanyarodniKép A párom jött vontatni, mert nekem valami kontalt hibám is volt, szal csak vontatva ment a dolog, persze gyerköccel ez elég vicces volt... Mostmár persze viccesen hangzik, de akkor igencsak ideges voltam..

Azért az jó dolog, hogy ilyen drága Apafejeink vannak és segítenek ha baj van! Ennek örülj, meg az egészséges Manódnak!
A többi nem számít!
Érezzétek jól magatokat a szalagavatón!Kép

Pussz
és még értekezzünk a jövöheti tali miatt!

Tündér
 


Szia!

Jó hideg van odakint! Délelőtt voltunk sétálni, majd' lefagytunk, de kellett egy kis levegőzés, ha már a Sárkányvárba nem jutottunk el. Milyen volt egyébként? Remélem, mi is eljutunk majd nemsokára oda, meg akkor végre megismerjük egymást is. Kép Igen, mindjárt itt a Karácsony, nekem is ezer dolog lenne, de ez a hülye suli valahogy teljesen kizökkent a kari-hangulatból, illetve, hogy őszinte legyek, még nem is kapott el a "feeling" - na, ez jó magyarosra sikeredett. Kép Szval, persze, én is megértem, hogy most inkább az előkészületekkel foglalkoznál, semmi gond. Vmikor azért majd csak összehozzuk. Kép

A szalagavató nagyon szép volt. Csináltunk vagy ezer fotót, ha gondolod, egyet-kettőt átküldhetek. Kép Az öcsém és az unokahugom egy suliba jár (Budai Nagy Antal gimnázium), nekik volt tegnap a szalagavatójuk. Sajna nem tudtunk végig maradni, a keringőt pl. nem is láttuk, majd hétvégén megnézem videóról. Noncsi elég jól bírta, bár a zene nagyon hangos volt, úgyhogy még 8 előtt eljöttünk, de így is volt 9 óra, mire hazaértünk. Egyébként tök érdekes volt, mert azon gondolkodtam, mikor néztem őket, hogy fura, hogy 10 év van közöttünk, nem tűnt annyinak. Rossz volt belegondolni, hogy az én szalagavatóm már lassacskán 10 éve volt! Pedig egyáltalán nem érzem magam annyival idősebbnek, de az évek száma nem ezt mutatja. Annyira gyorsan elrepült az elmúlt pár év, nemsokára Noémi szalagavatóján leszünk. Kép

Autó: tegnap egész este töltőn volt az aksi, hétvégén meg megnézi Balázs a kereket. Remélem, nem lesz nagy baj vele. Azért a Te eseted nem volt semmi! Elég forgalmas helyen sikerült lerobbanni az autódnak. Kép Én viszonylag jól megúsztam, csak a parkolóból nem tudtam kijutni. (Tényleg, hogy kell olyn "vicsorgó" fejet kreálni? Eddig vhogy nem sikerült, hiába néztem meg az egérrel, hogy mi a "kódja" a smiley-nak).
Írtad, hogy örüljek az egészséges Manómnak, meg a drága apjának is. Kép Esetleg történt valami vhol, ami miatt ezt így kiemelted, vagy csak úgy, általánosságban érted?

Ma Balázs karácsonyi partin van, ki tudja, mikor témfereg haza, bár megígérte, hogy igyekszik, mert nekem csinálni kéne a házimat, amit holnap le kéne adnom és még csak 4 oldal van kész. Kép Úgyhogy ma este egyedül leszek Noémivel. Édes kettes. Kép
Hétvégén mit csináltok?

pusza: Ch.

Chrissy

Kép
 
 


Szió!

CSak rapid módonKép

Vigyorgó-vicsorgó smile: kettöspont és egy nagy O.(nem nulla)

Az Apának és az egészséges manónak való örülést abszolúte általánosságban írtam, én ezzel szoktam magam nyugtatni ha nagoyn sz@r passzban vagyok. Ez a legfontosabb szerintemKép

Íg vasárnap végén mondhatom, hogy jöttünk-mentünk Apával vásárolgattunk, olyan jó volt. Úsztunk, dédit látogattunk szal pörögtünk ezerrel. Ma becsomagoltam az összes ajándékot, már csak 1-2 apróságot kell beszerzni, de 90%-ban kész vagyunk csomagolásig!!Kép Úgy örülök!
Ma már a kari dekoráció nagyját is felraktuk, ennek is nagyon örülökKép Csupa öröm vagyok!
Megértem, hogy neked még nem ment át a feeling, azért a tanulás elég lehangoló tud lenniKép

Az évek tényleg rohannak én sem érzem ezt a közel 10 évetKép
Természetesen küldjél képet, szívesen megnézemKép

Na most megyek mert vacsizunk, aztán fürdés, stb.

Pussz
Tündér

Bocs, hogy ilyen szana-szét voltam.
 


Szia!

Hát, ma sztem én sem fogom túlzásba vinni az írást, mert nagyon a nyakamon van a suli, szombaton két vizsgám lesz! Az egyikből kezdtem még csak el tanulni, úgyhogy felettéb érdekes lesz az egész szombati napom, de azért igyekszem... Neked mikor lesz az első vizsgád?

De jó Neked, hogy már így várjátok a Karácsonyt! Mármint, hogy a házatokat is sikerült már feldíszítenetek. Sztem én azt vasárnap fogom elkezdeni, mert szombatig csak a tanulás létezik. Ajándékok nálunk is alakulgatnak, már csak a nővérem két kislányának kell venni valamit és mi is készen vagyunk.
A fotókat a szalagavatóról még nem szedtem le, talán ma...
Képzeld, szombat óta Noémi már nem a rácsoságyában alszik, hanem rendes gyerekágyon! Kép Féltem az elején, hogy mit fog szólni hozzá, de egyszerűen imádja! Nagyon szépen megcsináltuk most a hétvégén az ágyát, vettünk bele tök szép ágyneműt, kapott IKEÁ-S szivárvány baldachint, szval, sztem az ő szobája a legjobb és legszebb a házban. Kép Ti mikorra tervezitek, hogy Ilang nagyobb ágyba megy? Nálunk egyébként azért is volt most a váltás, mert mi anno a legkisebb ágyat, a 60x120-asat vettük, abba meg már alig fért el rendesen. Ebben meg jól el tud terülni. Kép

Na, most szépen előveszem a tankönyvemet. Kép Semmi hangulatom hozzá Kép

pusza: Ch.

Chrissy

Kép
 
 


Szia Chrissy!

Hátulról elöreKép
Szal Ilangnak elég nagy ágya van, nem tudom írtam-e, hogy az ágya jövöre lesz 63 évesKép Ez még a nagyapjáé volt, Apája is ebben nevelkedett, számtalan rokon gyerek, úgyhogy Ö már a nem is tudom hanyadik használója. Lecsiszoltuk, lakkoztuk, kezeltük. Ami a gondja, hogy kicsit az elöbbi kezelések ellenére el van már itt-ott deformálódva, így tudta Ilang kiszedni magának a rácsokat és megszökni az ágyából. Amúgy még nem tervezzük, hogy kilakoltatjuk, nagyon szereti az ágyát, csak most tanult meg felmászni a kanpéra, fotelra, ágyra a lemenetel meg nem mindig sikerül mégKép Nem reszkiroznék még meg egy leesést. Noémi nagyon kis ügyes, hogy így elalszik már "nagy" ágyban egyedül. Ha lesz majd idöd a vizsgák után tehetnél fel képet a szobáról. A melléklet feltöltés gomra kattuntva tudsz browsol-ni és képet felrakni. A méretre figyelj, hogy ne legyen túl nagy, mert akkor nem fog sikerülni.

A vizsgáidért nem irigyellek, rám januártól vár a rettegés, bár akkor is magam osztom be, hogy megyek-e vagy sem. Te, hogy tudsz Noncsi mellett napközben tanulni?? Én este képtelen vagyok fennmaradni, kávé ide vagy oda, így ezért nem vágtam mostanság bele.
Apa valami üzelti vacsin van valami nagyon puccos helyen, mi vittük be Ilanggal a városba, hazafelé meg a kollégájával jön majd valamikor.
Ilang-baby már alszik lassan 3/4 órája, úgyhogy megyek és én is elteszem magam holnapra.

Neked mennek a drukkjaim, kína egész évi termését küldöm neked a szombati vizsgákhoz!!

Puszi
Tündér
 


Helló!

Mindjárt zárom a gépet és megyek a hálóba olvasgatni a tankönyvemet, csak gondoltam, írok még neked előtte. Kép
63 éves ágy??? Hú, micsoda darab lehet! Beteszel ide róla egy fotót? Nagyon kíváncsi vagyok rá. Nálunk nincsenek nagyon örökölt darabok, kivéve a párom mackóját, amivel bébikorában aludt. Azt vhol megtalálta anyósom és szépen kimosta párszor, most meg már Noncsi gyűri, azzal megy elaludni, bár azért annyira nem szoros a kötődés vele, mint a pelussal (textil) - azt vinni kell magunkkal mindig, mindenhová, de azért nincs nagy kiborulás, ha esetleg elfelejtenénk és itthon hagynánk. Ilangnak van vmi ilyesmi "szent" dolga, játéka?

Tanulás: hát, napközben én is csak akkor tanulok, amikor alszik Noncsi. Illetve tanulnék, mert az utóbbi időben inkább alszom, mert este sokáig fent vagyok és vhogy nem bírom huzamosabb ideig a pár órás éjszakai alvásokat. Kép Jó lenne, ha már február lenne, akkor sokkal könnyebb lesz már a sulim. Köszi szépen a drukkot, remélem, jó évet zárt Kína Kép
Milyen volt párod vacsija? Ő egyébként mit dolgozik?
Fotókat még mindig nem bírtam leszedni, hétvégén sztem megcsinálom.
Hű, már fél egy elmúlt! Mentem is!
Ja, Sárkányvárba azért remélem el tudunk majd menni a vizsgaidőszakjaink után. Kép

Puszka:Ch.

Chrissy

Kép
 
 


Szia Chrissy!

Remélem jól sikerült a mai napod és holnaptól átadhatod magad az önfeled ünnepi készülödésnek!
Mi pörgünk ezerrel, rokonok, programok, készülödés azt sem tudom hol áll a fejemKép

Megkaptam a fotókat Noémi szobájáról, nagyon aranyos. A baldahint nem tudtam elképzelni, így az külön jó volt, hogy láttam.

Bocs, hogy csak ennyi, de vhogy nem vagyok jól vmi bújkál bennem.

Puszi és írd meg, hogy sikerültek a vizsgáidKép

Tündér
 


Szia!

Nagyon el voltál tűnve, de gondoltam, hogy a karácsonyi előkészületek teljesen lefoglalnak. Nálam holnap veszi kezdetét a nagy készülődés. Délelőtt párom áthozza a nagyiját, megnézi a házunkat (még nem volt itt), meg ugye Noncsizik is egyet. Nekem még reggel gyorsan ki kell takarítanom, meg fel is kell mosnom... ilyenkor vhogy olyan hatalmasnak tűnik a házunk! Kép Aztán a nagyizás-dédizés után elvisszük Noémit apuékhoz (ez már lehet, hogy az alvása után lesz, attól függ, reggel mikor kel) és mi terv szerint elmegyünk végre egy moziba. Bár most hétvégén szerettünk volna elmenni egy masszázsra, de nem hiszem, hogy összejön, mert amit kinéztem magunknak, az Solymáron van és így már túl sűrű lenne a nap, ha még oda is kiautóznánk délután. Már vagy 2,5 éve annak, amikor egyszer elmentünk pihenni a párommal a Mátrába és ott befizettünk egy masszázsra. Azóta tervezzük, hogy újra megyünk, dehát már megint nem fog összejönni. Tényleg, nem tudsz esetleg itt vhol vmi jó kis helyet a közelben? Arra gondoltam, hogy talán a két ünnep között elmegyünk Balázzsal egy-két órára. Sajna, csak 29-én van szabin, a két ünnep közt végig dolgozik Kép Na mindegy, ez még csak terv, de jó lenne a vizsgaidőszakba besűríteni egy ilyen alkalmat, biztosan sokkal frissebb lennék tőle mentálisan is. Azért most még körbenézek a neten, hátha találok vmit...
Ma végül csak egy vizsgám volt, mert áttettem a másikat jan.7-re, mert sajna nem tudtam felkészülni rá. De így is közelharcot kellett vívnom a tanszékkel, hogy engedélyezzék a kérelmemet. Kép A mai eredményét január elején fogom megtudni, remélem,azért görbül... Kép

És, Veled mi történt? Megfázás vagy esetleg ez a hányós-hasmenéses vírus? Remélem, semmi komoly!!! Nem lenne jó, pont az ünnepekre megbetegedned. Kép +++++

Ja, meg holnap szépen becsomagolom az ajándékokat, meg sztem már végre odáig is el fogok jutni, hogy feldíszítsük egy picit a lakást. Meg végre meg kéne venni a karifát is. Cserepeset szeretnénk, mert úgy tervezzük, hogy kari után kiültetjük a kertbe, a ház elé - kitaláltam neki egy nagyon szép helyet, remélem, meg fog maradni! Kép

Na mentem, körbenézek a neten mozi+masszázs ügyben Kép

puszka:Ch.

Chrissy

Kép
 
 


Szia Chrissy!

Kicsit megint megkésve, bár gondolom a sok teendöd miatt ez most nem tünik fel.
Megint hátulról elöre írokKép

Szal mi is cserepes fát szeretnénk, bár eddig már 2-öt elvesztettünkKép Most idén megint megpróbáljuk. A fokozatosságra nagyon kell ügyelni, idén erre kifejezetten oda fogunk figyelni.
Masszázs: nekünk van egy kedves barátunk aki a feleségével egy szépságszalont vezet a Fehárvári úton és ott az Ica masszíroz is. Nagyon jó keze van, nagyon aranyosak, tölünk 15 percre vannak, úgyhogy nem kell keresztülmenni a városon, mert itt vanak már majdnem Budafokon, teljesen a Fehérvári út végén.

Betegség, csak bújkál még mindig semmi konkrét. Remélem maradunk ennyiben, ill. elmúlik végre. Képzeld pár hete fáj a mellem, a jobb oldalon a hónom alja is. Elösször azt hittem, hogy a menstruáció miatt. Az már elmúlt de a fájdalom nem. Most arra gyanakszom, hogy a hormongyógyszer miatt van amit most kezdtem el szedni. Aztán arra is gondoltam, hogy a szoptatás után áll vissza a régi szerkezete a mellemnek, aztán attól. Tanácstalan vagyok, ezért a héten megyek a nögyógyászomhozKép Félek nagyon, remélem nincs komoly baj. Csomót nem találtam...

Hogy sikerült a takarítás? Mindent megcsináltál amit elterveztél?
Az én párom is csak 27-28-án lesz itthon aztán megy be dolgozni. Igazából saját vállalkozásban dolgozik, de ott még lelkiismeretesebbnek kell lenni, mert ugye példát kell mutatni, meg szerencsére munka is vanKép

Na most azt hiszem ennyi.
Megyek mert Ilang baby most alszik és ezt ki kell használni.

Pussz
Tündér
 


Chrissy!

Masszázsról bövebben, mail ment!!
Név, telefonszám, ilyesmiKép

Pussz
Tündér
 


Szia!

Ne hari, hogy csak most válaszolok, a feje tetején áll nálam a világ, tanulni kéne, készülni a Karácsonyra, de vhogy semmi hangulatom semmihez. Okát tudom, de nem netre való. Kép

Melyik nap mész a dokidhoz? Nagyon remélem, hogy tényleg csak hormonális probléma! Egyébként éppen most jutott eszembe, hogy nyáron a nővéremmel volt vmi hasonló eset, bár neki csomója is volt, de szerencsére kiderült, hogy "csak" a gyógyszer okozta, áttértek egy másikra asszem... de a lényeg, hogy rendbejött. Nagyon drukkolok, hogy nálad se legyen semmi baj! Írd meg, hogy mi volt! ++++

Cserepes fenyő: szval van a kiültetésénél fokozatosság? Mesélj, kíváncsi vagyok, szeretném nem tönkretenni a fenyőnket. Én csak azt hittem, hogy kiások neki egy gödröt és szépen beleteszem a fát és majd elkezd növögetni. Kép Én naív, volt panellakó Kép

Masszázs: nem kaptam semmi mailt sem. Kép Melyik címre küldted? Arra, amiről küldtem múltkor a képeket? Egyébként találtam egy nagyon jó helyet, főleg a svédmasszázs+aromaterápiás masszázs tetszik: www.mandaladayspa.hu - az árai, hát huh... viszont igényesnek igényes Kép

Párod meg tök korrekt, hogy nem "bort iszik és vizet prédikál" a mhelyén és példát mutat, ő is dolgozik. Persze, gondolom ő is szívesebben lenne veletek, de ritka az ilyen főnök, sokan példát vehetnének róla. Anno amikor én dolgoztam egy multinál, hát sokan lazán leléptek pihizni, engem meg még vizsgázni is csak pofavágások mellett engedtek el. Kép

Remélem,azért még benézel ide, úgyhogy NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT kívánok Neked és családodnak! Kép

puszi:Ch.

Chrissy

Kép
 
 


Szia Chrissy!

Valszeg az a baj, hogy rossz emailcímre küldtem neked a levelet, amit a profilodban találtam. Ugyanis kicsit takarítani kellett a mailboxomban, és egy rossz mozdulattal mindent kitöröltemKép

A fenyövel kapcs. annyit érdemes tudni, hogy mielött beviszitek a fát a lakásba, elötte garázsba, valami kevésbé meleg helyen kell tartani elvileg pár napig olyan 10-15 fokon. Ha ezt megszokta a fa akkor vidd be a lakásba, de ott is törekedj arra, hogy minél hüvösebb helyen legyen. Legyen nedves a földje és föleg ha normand a fenyö akkor spriccelni kell az ágait.
Max 1-2 hetet legyen benn aztán ugyanígy kell eljárni a kivitellel is. Pár nap, hogy megszokja a hüvösebbet (sztem 1 hét is lehet), aztán mehet csak az igazi hidegre. Sztem ne közvetlenül a földre tegyétek érdemes a csrepet utána vmivel bebugyolálni, mert könnyen elfagyhat a nagy hidegben a gyökérzete. Márciusban lehet legkorábban kiültetni. Remélem segítettemKép

Köszönöm a bíztatást, holnap megyek dokihoz majd bekukkantok és gyorsan megírom, hogy mi volt.
Kívánom, hogy alakuljon az ünnep úgy ahogyan szeretnétek és ha úgy érzed írj nyugodtan egy mailt, hátha segít ha kiírod magadból azt ami bosszant, vagy nyomaszt.

Nagyon boldog, békés karácsonyt nektek!

Puszi,

Tündér
 


Szia!

Hát akkor reggelre nagy drukk neked a dokihoz ill. a negatív eredményhez! A Budai Honvédba mész vagy a magánrendelésre? ++++++

Fenyő-infó: nagyon szépen köszi érte, én azt hittem, hogy nagy romantikázások közepette már dec.31-én ki lehet ültetni a drágát. De akkor nem. Kép Egyébként nem tervezzük, hogy sokáig fel lesz díszítve, tul.képpen nem is vettünk nagy fát (sőt, kettő kicsi lett, mert egyet fizet kettőt kap eksön volt Kép ), akkorát szerettem volna, mint ahány centi Noémi, hogy együtt nőljenek nagyra Kép Úgyhogy most van két fánk, egy ezüst, meg egy normannd. Nagyon szeretném, ha sikerülne a kiültetésük és megmaradnának! Olyan szép helyük lenne itt a ház előtt! Kép Szval, akkor úgy kell, hogy miután leszedtük a díszeket róluk, vagy róla, még nem tudom, fel lesz-e díszítve mind a kettő, pár napig hűsölnek a garázsban, ahol aztán tényleg nem nagyon van több 10-15 foknál, majd mennek ki a hidegbe a kertbe? Mártmint még nem ültetésre, csak úgy? Nem fognak ott lefagyni szegények? Szeretném, ha sikerülne elsőre! Kép Ti egyébként eddig mit rontottatok el?

Noncsi sajna nem éppen a toppon van egészségileg, mert sikerült egy enyhe kötőhártyagyulladást összeszednie. Kép Tegnapelőtt voltunk itt nálunk egy betlehemi jászólnál, nagyon szépen meg van csinálva, van bárány (vattából)kettő is, nyakukban haranggal Kép, Mária, József és a 3 király szalmából, meg persze a kis Jézus is. Nagyon szép. De sajna, amikor kimentünk este közösen megnézni, nagyon fújt a szél és hiába jöttünk haza pár perc után, úgy látszik, annyi éppen elég volt. Kép Most drukkolok, hogy ne legyen semmi más, múljon el minél hamarabb a gyulladás! Elkezdtem adni neki emelt dózisban egy kis homeopátiás szert, remélem, hatni fog!
Szval, jelenleg így állunk...
Köszi szépen a "felajánlást", majd talán egyszer élni fogok vele. Kép Azért remélem, 2005-ben tudunk találkozni Kép Tényleg, Szilveszter nálatok hogy lesz?

Nektek is boldog karit! Kép

puszi: Ch.

Chrissy

Kép
 
 


Na még fenn vagyok ezért egy gyors válasz...
A fenyö(ke)t a benti meleg után, szépen pihentessétek a garázsban, kb. 1 hétig. Aztán mehetnek kintre és ültetésig kinn is maradnak.
Arra figyelj, hogy mielött kirakod, ne tocsogjon a vízben, mert 1 sokk elég szegénynek, ez a ki-be rángatás, nem kell még, hogy egyböl csonttá is fagyjon. Késöbb ha hozzászokott, nem baj ha vizes lesz, mert úgyis esik az esö, meg a hó.
Mi pont ezt toltuk el, hogy nem nagyon van olyan helyünk ahol az átmeneti levegözés megoldható lenne, így egyböl ki, egyböl be kerültek szegények. Ill. 2-odjára már próbálkoztunk hüvös helyre tenni a lakásban aztán a melegebbe, de így sem sikerültKép Egyébként a párom tegnap megvette a fánkat, normand majd 2 méteres, és nem cserepes, ez van. Azt mondta, hogy elege volt a rohangálásból, meg eddig nem volt sikerünk, meg talán jövöre lesz egy beépített télikert részünk és majd ott próbálkozunk.

Noncsinak jobbulást kívánok!

A vizsgálatra a magánrendelöbe megyek a Sthály utcába.

Természetesen 2005-ben fogunk találkozni!

Fel a fejjel, és mégegyszer boldog ünnepeket és jó egészséget nektek!

Pussz,

Tündér
 


Szia Chrissy!

Csak beugrottam elújságolni, hogy szerencsére minden rendben van cici fronton, csak most áll vissza a mirigyállomány a szoptatás után, ezért a fájdalom. Kaptam vitaminokat.

Rohanok tovább!Kép

Sok-sok puszi és boldog karácsonyt!

Tündér&és családjaKép
 


Szia Tündér! Kép

Nagyon örülök, hogy minden rendben van, volt a dokinál!!! Kép Még aznap beugrottam megnézni, hogy mit írtál, bocsi, hogy csak most válaszolok. A karácsonyon túl vagyunk, majd írok részletesebben is, most bocsika, de csak ilyen rövid leszek, mert minden szabad percemet a tanulásra fordítom, mert szerdán vizsgázom. És hát múlt héten eléggé ellinkeskedtem az egészet, most meg kapkodhatok. Kép
Megkaptam a mailedet, köszi szépen Kép Milyen szolijuk van? Meg merre vannak?
Figyi, esetleg nem tudsz egy jó és megbízható bébiszittert? A sulim miatt nagyon kéne... köv. félévtől heti két napot suliban kell lennem. Nem tudjuk másképp megoldani. Kép
Hogy telltek az ünnepek?

puszi: Ch.

Chrissy

Kép
 
 


Szia Tündér!

Remélem, minden rendben van veletek és csak az időd nem engedi, hogy írjál.
Kívánok Nektek nagyon boldog új évet + sok sikert a vizsgáidhoz! Kép Mikor kezdődik? Képzeld, én már jövő héten 4 tárgyból fogok vizsgázni. Kép Ma már nekiállok egy picit tanulni. Úgysem megyünk sehová sem, de nem is baj, mert már nagyon vágytam egy ilyen nyugis Szilveszterre. Kép
Ma megjött a visszaigazolás a Kolgping Hotelból, megyünk nyaralni júliusban oda, már nagyon várom. Kép Tavaly a házvásárlás miatt nem voltunk sehol sem, de mostmár megbeszéltük Balázzsal, hogy pár napra elmegyünk nyáron pihizni. Tényleg, ti mit terveztek nyárra?
Meg másik jó hír, hogy sikerül lecserélni az autómat, úgyhogy ha esetleg tudsz vkit, akit érdekel egy nagyon jó állapotban levő Renault Twingo, akkor szóljál lsz. Kép

BUÉK!
Puszi: Ch.

Chrissy

Kép
 
 


Szia Chrissy!

Köszönjük, köszönjük, minden rendben van velünk, csak hihetetlen pörgös volt az elmúlt hét.
Most itthon lihegünk, mert tényleg az erönk végén jártunk már. Le is betegedtünk mára, szal jó lesz ez a nem megyünk sehova szilveszter.
A karácsony szép volt, Ilang is örült nagyon, csak nem igazán tudtam átadni magam az ünnepnek. A párom is nagyon fáradt volt, szinte az irodából jött a fa alá, szal, a hangulat azért nem volt az igazi. Sebaj, a gyerköc boldog volt, meg persze mi is.Kép

Bébisittert nem tudok sajna, de nekem is jó lenne néha, tehát hallasz valakit engem is érdekelneKép

A szoliról nem sokat tudok, pontos címet sem, mármint a szépségszalont illetöen, hívd fel nyugodtan az Icát, mindent el fog mondani, nagyon aranyosakKép

Tanulni még nem kezdtem el, de mostmár muszály lesz. NIncs még konkrét idöpontom, még érdeklödnöm kell.

A Kolping Hotelben mi voltunk tavaly októberben 3 napot, jó volt, bár nem sok mindent lehet ott csinálni, amikor nincs szezon. Nyáron biztos más.
Mi májusban megyünk az Adriára, most kezdtük el szervezni, szólni a barátoknak, stb. stb. Rab szigetre megyünk ott van hatalmas homokos part, direkt kisgyerekeseknek. Mi sem voltunk már 2 éve sehol, úgyhogy ránkfér márKép

Na most megyek, mert sül a pogink, és menni kell ellenörízniKép

Nagyon boldog Újévet Nektek!

Pussz,

Tündér&IlangKép
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: