Új privát üzeneted érkezett!

Szia!
Remélem igazad lesz :D "Szerencsére"találtam még vagy két topikot ami a vetélésekkel stb stb foglalkozik.Már azon kezdek gondolkodni,honnan ez a sok ember a földön,mert normális terhességre már alig alig látok reális esélyt..
Vendég
 


Tudod,szerintem egy rossz(vagy inkább jó?!-a fene tudja) emberi tulajdonság is,hogy a rosszat mindenkivel meg kell osztani,kiírni magunkból,kibeszélni-de a jót meg magunkban tartjuk és úgy örülünk.
Attól még hogy nem látsz rá esélyt a normi terhességre-nézzük a pesszimista ember pozitívumából: veled így csakis jó dolog történhet :)
De viszont tanulhatunk is a vetélős topikokból nem is keveset-a lényeg,hogy nem adják fel,sőt a szörnyűségek után még inkább vágynak babázni-és ez a jó az egészben.

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Szia!
Egyébként olvasok egy tök optimista topikot is,pár hetes terhesek és csupa jókat írnak.Szoval nem mindenki olyan mint én....
Nem lehet ezt valahol tanulni??? :D
Vendég
 

 
 

ha lehetne tanulni mi tuti osztálytársak lennénk :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


:D :D :D :D :D
Vendég
 


Bárány.

Tényleg a férjed milyen típusú?hogy viseli az aggódásaidat?:)
Az enyém már megszokta és szerencsére ő nagyon nyugis,higgadt típus,egy-két szóval meg tud nyugtatni.De ha már ő is azt mondja egy betegségre,hogy doki kell-akkor már tényleg baj van....

A nagyok tudják már hogy pocilakó van?

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Szia!
Én pont ugyan ezt tudom leirni a férjemről,mintha az enyémről adtál volna személyleírást..
Néha csak nyúzom-nyúzom,és olyan hülyeségeket szoktam tőle kérdezni,
El fogok vetélni???És ha igen akkor mikor???
Mintha szerencsétlen jós lenne...
Vendég
 


Hát nem mondom van egy pár ősz haja 30 évesen :D
Vendég
 


Az enyém kopaszodik+őszül egyszerre :lol: (lehet miattam???) :lol: :lol: :lol:

Tapasztalatom szerint amitől félünk ált.nem szokott bekövetkezni,bezzeg amire nem számít az ember.... :wink:

És nem fogsz elvetélni....TUTI...:)

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Szerintem tuti,hogy tőled! :D :D :D
Egyébként van körülblül15ezer féle félelmem,és szinte nincs olyan,hogy éppen ne legyen valami porondon...
Egyszerüen képtlen vagyok levetkőzni ezeket,pedig már pszihológusnak is elmondtam,de nem vett komolyan a szemétje...
Vendég
 


Ó,nekem is van egy pár :),mindíg váltakozik,hogy mikor miért aggódok.Ritkán van "nyugalmi időszak" :) .de egy idő után meg szoktam unni az aggodalmaskodást...és leszállok a témáról :lol:
Mondjuk az tényleg gáz,hogy a pszichomókus nem veszi komolyan :evil:

REmélem majd ha dolizok (hisz már itthon vagyok 5,5éve) nem fogok annyit rágódni (vagy még többet?)De monduk én azt nem bírom a legjobban,ha a gyerekek betegek v.ilyesmi...

Te dolizol?

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Szia!
Én is azt nem birom,magammal kapcsolatban nincsenek fóbiáim,vagyis csak terhesség alatt,de akkor szintén nem maga miatt aggódik az ember.Dolgozok is anulok is,tehát nem uncsizom,és mégis szakitok időt addódásra...Úgyhogy nincs remény a munka nem segít :( :(
De hasonlóan hozzád egy idő után én is foladom a dolgot és lekatanok témákról...
Jelölünk iwiwen,nézzük már meg hátha hasonlítunk is :D :D :D
Vendég
 


hi-hi----én is pont az iwiw-re gondoltam :lol: :lol: :lol:
Elküldöm nevem priviben

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Csajok!!!

Pingpong-pánik :?: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nem lesz semmi baj!!!!!! Tessék elhinni!!!
A gyerekek, meg tuti lesznek betegek (erre való az immunrendszerük), de Ti ügyes anyák vagytok (én is tőletek tanulok
:oops: :wink: ) és megoldjátok a felmerülő gondokat!! :lol: :lol: :lol:

De beszéljetek róla, az igaz, hogy jót tesz. Persze sokkal könnyebb azoknak, akik letojják a dolgokat. Csak nem biztos, hogy a gyerekeiknek is jó!! :lol: :lol:
Összegzés: azért aggodalmaskodtok annyit, mert lelkiismeretes, jó anyák vagytok!! :lol: :lol:

Üdv

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!
Gyöngyi köszi ezt jó hallani de azért lazábban is lehetne egy kicsit...Az én környezetembn minden anyuka "lazább"nálam,nincs kivétel..... :D
Csak egy példa 6 éves gyereket simán kiengednk akár a sarki kisboltba is egyedül,na az enyém még az udvaron sem lehet egyedül...de sok ilyen példát tudnék.....
Vendég
 


Bárány.

Megkukk a képeket.nagyon csini anyuka vagy :) ,a gyerekek is tündériek.

Gyöngyi.
Hát hidd el én úgy írígyelem néha azokat akik letojják a dolgokat.Barinőm is ilyen-ő nevet mindenen,kórházba került a lánya-na nagy cucc-legalább tud olvasni még benn van vele-mondja...
dolgozik-de legfőképp azért,hogy magának meg tudja venni amire szüksége van-fodrász,köröm,ruci,.......a gyerekeknek +vegyenek a mamáék....Szóval ilyenek is vannak.végülis nem is akarok ilyen lennik,de egy pici (csak egy icipici) nemtörődömség olyan jó lenne néha. :lol: :lol:

JA,nálunk is tapasztalom-szomszéd 5éves kisfiú egyedül játszik az utcánkon...

Gondolkodjunk pozitívan:a gondok megoldása-problémamegoldó tréning. :lol: :lol: -ahol muszály sikeresen vízsgázni.

ANdi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Sziasztok!
Eggyet értek nem kéne teljesen azonusulni "nemtörődömékkel"csak egy kicsit tanulni tőlük,nem mindent...
Engem már a gyerekeim is kiismertek,ha egyet köhintenek,ezerrel ordítanak"nem vagyok beteg csak félrenyeltem"
Vendég
 


Egyébként köszi a bókot,te sem panaszkodhatsz..... :D
Vendég
 


Köszi. :lol:

Szerintem a gyerekeinknek is nehéz néha elviselni az ilyen szitukat...
Pl..múltkor...

Hajhullás volt épp napirenden (nálam-).erre a fiam:Ha lány lennék biztos nekem is hullana a hajam -Tisztára oda kell figyelni,hogy mit is hallanak :lol: :lol:

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Na, igen a lazaság és a nemtörödömség nem ugyanaz!!!
Én sem engedném el a gyerekemet 6 évesen az utcán!!! Pedig szerintem laza vagyok (vagy mégsem??? :lol: )
A betegségektől, a sebektől, sérülésektől nem parázok, de inkább nem olvasok, ha ezt csak a gyerekkorházban tehetném!!!! :roll:

Egyébként gyereke is válogatja, hogy mit lehet és mit nem megengedni neki. (a barátnőm a 11 éves lányát sem engedi egyedül, mert olyan álmodozó fajta a lelkem)
Azért dolgozni, hogy magamnak többet vegyek!!! De jó lenne!!!!
Csakhogy én azért fogok dolgozni, hogy a rezsit ki tudjuk fizetni és enni tudjunk!!
Nagyszülők??? Na, erről mesélhetnék!! Akkor inkább a tuti turis cuccok!!! Azok olcsók és nálunk márkásakat is ki lehet fogni. Hát ha ezen múlna, akkor én inkább maradnék htb. Álom, álom, de szép álom!!!

NO PARA!!! Ez a jelszó!!! A gyerek szinte felnől magától!! viszont, hogy milyen lesz, azon módosíthatunk. :lol: :lol: :lol:
És a lazaságot valóban tanulni kell!!! Egy példa: én mindent vasaltam az első lányom után. Ezt tanultam, nekem ez volt a jó háziasszony egyik ismérve. Megszületett a kisebbik lányom, és a nagy lemondott a déli alvásról. Na akkor mikor vasaljak, hogy ne legyenek láb alatt??? (és a többi háztartási feladatról nem beszélek :wink: ) körbenéztem mások ezt hogy oldják meg: nem vasaltak!!
Megpróbáltam, az első adag vasalatlan ruhával percekig álltam a szekrény előtt remegő kézzel. Mára már csak hetente egyszer vasalok, amit nagyon kell. Szóval lehet magunkon lazítani. jó tudom ti az aggódásról beszéltetek!!! De azon is lehet (kell) lazítani, mert különben a törödés megfojtja a gyerekeket!!! Kamaszkorig van időtök, mert akkor aztán nem hagyják, hogy törödjetek velük!!!
Úgyhogy hajrá, irány lazulni!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


ja és, ha már a topik címe immunrendszer.......

Marietta nagylányom napok óta bágyatag, lassúlt, és sokat alszik. Virusfertőzés. Volt egyszer egy hőemelkedése.
Oviban skarlát, hasmenés, és egy barátunk 5 évesen befulladt (elöször). Vártam nálunk mi lesz!!! Semmi!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Talán nem hiába szedetem velük a vitamint és a eshinacheát. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!
Gyöngyi rosszat neeeeeee!!!!!!
Amúgy meg ezek szerint én is laza vagyok valamiben, mert vasalni nem szoktam :D :D :D :D Semmit soha :D :D :D
Ja és a "kosztól"nem félek.Ne túrd a földet,ne nyúlj a kutya után a szádhoz,stbstb.Szoval egy kicsit én is laza vagyok :D
Vendég
 


Az echinaceát,hogy adod?Két hétig heti 2szer 5 golyó?
Vendég
 


sziasztok

Gyöngyi.ez tök jó.és a legjobb,hogy van értelme pont ezeket adni nekik!!csak így tovább!!

Nekem is kéne már valami immunerősítő :roll: -délután egyik pill a másikra úgy megfájdult a torkom (valszeg a mandulám).azóta vedelem a kamilla+echinacea teát...csak az a bibi,hogy fájdogálnak az izületeim-ami nálam a láz előjele.....brrrrrrrr

Bárány.meg akartam nézni a iw-en,hogy milyen év..hó..nap születtél mert abban is nagyon hasonlítunk,hogy ..én sem vasalok semmit :) földes,koszos dolgoktól,állatiaktól nem aggódok...:lol:

Tényleg Gyöngyi-neked is hasonló korkülönbséggel vannak a csajaid mint az én gyerekeim.Nálatok szokott rend lenni? :lol: Mert az enyémek folyton pakolnak,én meg pakolhatnék utánuk-de ált.ha nem jön senki hozzánk én hagyom úgy (egy ideig),mert megvár.:lol:

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Szaszto!
Cleo 1975,hát nem tegnap volt ezért inkább nem írom ki :D :D :D
Hozzáteszem minden ismerősöm tudja,hiszen ismernek ,de olyan sz@rul mutat. :D Ja azt elfelejtettem,hogy április 15,kos.

Rend:az enyémek már nagyok de pont ugyan úgy pakolnak szanaszét és haggyák ott mint 5 éve......
Vendég
 


Hali.

Én is kos vagyok. :lol: csak én 1979.03.26. Bevallom volt kitől örökölniük az enyémeknek az anti-rendérzéket. :oops: :oops: -nem vagyok egy rend/tisztaság-mániás,de azért muszályból csak meg van csinálva :wink: :lol:

GYöngyi.neked horoszkópod?
Marietta most kezdte az ovit,vagy már tavaly?Hogy tetszik neki?


Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Akkor tényleg van igazság a horoszkópokban...és,hogy ráéreztél...
Vendég
 


Sziasztok!!

Akkor próbálok sorba menni!! :lol:

Echinaceat egy hétig napi 2X5 golyóban adom, mert tüneteink vannak.
Apropó!! elkiabáltam magam: ma nagyon szarul van a Marietta. Már a torkát fájlalja, és nagyon elesett. Ma egy barátnőmnél voltunk, akinek a kisfia (4 éves) fájlalta a fülét, és az anyja fülgyertyázta!! (hallottatok már róla??) Mivel azt mondta, hogy a fülzsírt is jól feloldja, gondoltam próbáljuk ki a Mariettán, mert neki sosem ürül a fülzsír, és ezért rendszeresen fülmosásra járunk. Hát ami kijött a füléből, az nem volt semmi!!!! Brrrrrr!!!!


Rend!!
Hát, mi a rend??? Én különbséget szoktam tenni a rend és a tisztaság között. A tisztaságra törekszem, a rendre nem :lol: :lol: :lol:
De engem elkényeztet a nagylányom, ő szokott rendet rakni!! Amikor nagy pocakom volt a Sárával, már nehezen hajolgattam. Mondtam a Mariettának, hogy segítsen öszepakolni, mert ha rálépek elesek és megütöm a hugit!! Pakolt mint a kisangyal :lol: :lol: és azóta is!!! Szebben elrakja a játékokat, mint apa :roll: :roll: Már a Sára is bőszen segít, mert mindenben a tesóját utánozza :lol: :lol:
De nem mindig volt (van) így, ha nincs kedvem, akkor csak lábbal csinálok egy főcsapás vonalat, hogy éjjel ne essek el a fürdő, vagy a konyha felé :lol: :lol: :lol:
Ahol gyerek van, ott rendetlenség is legyen!!!
Mégegy sztori ehhez. Az első terhességemmel félidőtől otthon voltam: rend, tisztaság, pedantéria :oops: :oops: Amikor a Marietta már elkezdett kúszni, mászni, és szétpakolni, egyszer hazajött apa, és azt mondat: "De jó hazajönni, már van élet a lakásban!!!" Ennyit a rendetlenségről :lol: :lol: :lol: Mások meg nem nagyon érdekelnek :oops: :roll:

Horoszkópom: rák

Ovi:
Már tavaly is járt, és az első perctől imádja (talán nem jó neki itthon?? :cry: :cry: ), de már két éves kora óta készült menni. Neki nagyon erős a szociális érzéke. Már pár hónaposan is az tömött bevásárló központban érezte a legjobban magát :roll:

Ja, és nekem is kapar a torkom!!! Micsoda egy hülye idő!!! Mindenki beteg. Már csak a minuszokban bízom!!

Jobbulást, és szép estét.
Sziasztok

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Hali.

Gyöngyi.
Jobbulást MAriettának és remélem Te nem leszel beteg...
Láza nincs neki?
Engem éjjel már nagyon rázott a hideg-akkor 37,7volt-kaptam be egy Algopirint.ha elvoltam igaz aludtam délután,mert nagyon levert voltam+fáj kezem,lábam mindenem.végülis kicsi hőemelkedésem volt egész nap. :(.Örülnék,ha nem lázasodnék be...De mondom tegnap úúúúgyy fájt a torkom.Ráadásul most oscilloscocconium sincs itthon.

Fülgyertya:
Télen mikor Zsoltinak begyulladt a füle (nem kellett akkor szúrni)(mellesleg mi minden évben min 1fülfájás gyerekenként :( )
Én már végső elkeseredésemben vettem.na le is cseszett úgy a dokinő....mert azt mondta,hogy nem lehet tőle rendesen megvízsgálni a fülcsit,mert viaszlerakódás lesz benne... :evil: -pedig tényleg előírás szerint csináltam.de hogy attól-e vagy sem utána rendbejött neki.de azóta nem mertem használni.fül mögött persze bármikor lehet :)- de hogy az mit is ér?! De az is biztos,hogy sérült dobhártyánál (felszúrás,repedés TILOS).Nekünk a gyógysapi,só,infra vált be fülcsire.
Szerintem ha fül-takarításra használjátok bizti nem lehet gond :)
Tényleg azt a reklámozott spray-féle fültisztítót nem probáltad még? (én nem ismi)

Nekem a kicsilányom pont ilyen kis közösségi lény-mint Mariettád :)
Bezzeg Zsolti_ő visszahúzódó,szeret magában motyogni,és szerepelni nem szeret...

Bárány Ti hogy vagytok?

Jobbulást mindenkinek!!!!!!

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Köszi Andi!!

Jobban vagyunk!! De tegnap este megint nagyon be voltam fosva: milyen lesz az éjszaka? Mert Marietta nagyon szarul volt, már fél7-kor aludt, nagyon fájlalta a torkát, és nagyon köhögött. Lefekvés előtt volt orrszívás, és jól bekentem kakukkfüves krémmel elől, hátul és a talpacskáit (31-es :lol: ). Tök jó éjszakánk volt, alig köhögött, és csak negyed 5-kor kelt, arra hogy szomjas, majd aludt negyed 8-ig :lol: :lol:
Tegnap gyorsan utána-olvastam a fülgyertyának, lehet az a hatása, hogy megfájdul a torka, mert a meleg hatására, begyorsulnak a betegség folyamatok. Azt írják: a meleg miatt gyorsul a vér-és nyirokkeringés, illetve a meleg feloldja a dobhártya mögött besűrűsödött trutyit és el tud folyni az orr írányába (jobban folyik a Marietta orra, ez tény). Szerintem végül is a fülsapka és az infra is így hat. Csak nekünk ezek nincsenek, mert nem fülesek a gyerekek. Ha nagyon náthás és nem fujja rendesen az orrát (pl.oviban), akkor panaszkodik a lány fülfájásra, de az egy alapos orrszívás után meg is szünik. Nálunk a fülzsír nem ürülése a gond.
Gondoltam arra a fül spray-ra amit említesz, és be is szereztem volna, ha nincs a gyertya. Meglátjuk mi lesz.

És láza nem volt a Mariettának, bár nem bántam volna. Ha lázas, akkor sokkal gyorsabban lezajlik a betegség. Én "szeretem" ha lázas, mert akkor dolgozik az immunrendszer, és égeti a bacikat :lol: :lol: Így meg semmi kézzelfogható tünete nincs, csak napok óta nyüglődik és nincs jól. Ez rosszabb nekem, mert nem tudok mit csinálni, mit kezeljek?!

A lényeg, hogy jobban kezdünk lenni. (Sárát nem is említettem, mert ő még mindig náthás, de bűn rossz, szerencsére :lol: :lol: ))

Tényleg Bárány: hol vagytok??

Üdv!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!
Köszi megvagyogatunk,mondjuk nekem megint fáj a torkom,de már nem is mondom mert ez nálam rendszeres.Rosszabb vagyok mint egy ovis... :oops:
Ezen kívül semmi különös.Olvasgatok uncsizgatok!
Vagyis van dolgom is mert a szomszéd áthozta a 7 hónapos kisfiát,hogy vigyázzak rá egy 4-5 óra hosszat.
Csak akkor nem sír ha eszik :D
Vendég
 


Sziasztok

Bárány.
Én is detto beteges vagyok mostanában.ez a torokfájás+hőemelkedés min 4hetente elővesz :( de ez van.....

Gyöngyi.

Örülök,hogy alakulnak a lányok.LEhet,hogy tényleg a fülgyertya gyorsított be nála.Az enyémek nagyon hajlamosak a lázra-már egy pici náthánál is van hőemelkedés olykor-olykor.

Na,a csajszim nem aludt el most délután-most egész estig nyűglődni fog. :?

ANdi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Sziasztok!

Nem győztem visszaolvasni!

Bárány! Mit aggódsz? Ott a 2 gyönyörű és egészséges gyermeked! Miért lenne gond a 3-kal? Ha tiszta szívből őszintén akarod, akkor mi baj lehet? Semmi, úgyhogy próbáld meg lekötni magad és élvezd ki az időt amit még magadra fordíthatsz, mert most még 2-3 évig nem lesz nyugtod... :)

Én örülök, hogy a kicsi is már 3 felé ballag (a nagy pedig 5 felé), és kicsit fizikailag könnyebb lett a dolog. Most még korai lenne egy harmadik, de talán 1 év múlva ilyenkor majd meglátjuk....

Most szült egy barátnőm a nagy 5 , a középső 2,5 évesek. Hát látom, hogy mincs nagyon türelme a kicsi(k)hez. Ezt én nem szeretném.
Majd jövök, itt vannak a vendégek.
agmano
 
 


Sziasztok!
Agmano,köszi a biztatást próbálok optimista lenni,nem szívből jön de megpróbálom magamraeröltetni.

A torokfájósoknak,köhögősöknek jobbulást,magamat is beleértve...
Vendég
 


Sziasztok

Agmano.Én is úgy érzem,hogy most még nem lenne időszerű nálunk sem 3.baby.De én kicsit későbbre tervezem-majd 3-4év.De ki tudja....
A másik (ovi)csopiba járt egy 4gyermekes anyukának 3gyereke-szóval-most 7,5,4évesek és van egy 10hós baba is-hát elnézve neki sem könnyű.sőt barinőmnek van egy 4évese és egy 1,5évese és most újra babát vár-hát ő is meg van ilyedve egy kicsit.

Gyöngyi.nálatok 3.baba téma?

Bárány.mikor mész dokihoz?közérzet?

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Na,amit akartam meg elfelejtem:

Szerintetek érdemes fülhőmérőt venni? (most digitális van)-hallottam róla jót is rosszat is (pontatlan stb).Most probálok infókat gyűjteni róla,mert nem akarok kidobni annyi pénzt...és ha nem ön be..
Ti milyet használtok?

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Szia Cleo!

Eddig csak olvasgattam ezt a topikot! Báránnyal már "ismerjük" egymást!
Na, mi mielőtt megszületett a lányunk vettünk fülhőmérőt! Ami egész addig jó volt meg szép amíg nem kellett használni! Nálunk teljesen pontatlan, ahány mérés annyi eredmény. Tudom, hogy hogyan kell kiegyenesíteni a hallójáratot, de azzal sem sokat nyertem. Én a higanyosra esküszöm. A férjem, aki türelmetlen, néha próbálkozik a fülessel, de én nem bízom benn. Viszont nagyon drága!!!
Annamari
ganami
 
 


Sziasztok!

Hát, harmadik?? Volt téma. Akarnám is meg nem is!! Ha terhes lennék "véletlenül" (spirálom van) , akkor nem vetetnénk el.
De most nem aktuális. Még mindig (4 és fél éve) nem alszom át az éjszakákat, ebbe bele tudok fásulni. Lakás problémáink is vannak. Szóval nem lefutott a téma, bár sok időm már nincs :oops: :cry:

Fülhőmérő!!??
És az ajakhőmérőre esküszöm :lol: :lol: . Puszi a gyerek homlokára. Kicsinek még mértem , hogy érezzem a különbségeket, de már nem,. És engem amúgy sem nagyon izgat, hogy 38.2 vagy 38 .7. Azt meg érzem, hogy hőemelkedés, vagy 39 feletti magasabb láz. Rutinból nem csillapítok lázat, hagyom dolgozni :lol: :lol: . Viszont, ha nagyon szökik, akkor a Mariettánál muszáj, mert 39 felett ő hány. innen tudom, hogy elérte a 39 fokot :lol: :lol:
Sára (is) tavaly télen influenzás volt, égett a láztól. mivel mozdulni nem bírt megmértük hónaljban a simával ütötte a 40-et, és mosolygott.
Szóval nem is egyformán reagálnak a lázra a ygerekek De tudom az orvos, úgyis mindig kapásból kérdi: mennyi volt a láza? Megsaccolom. Nem mindegy. Ha nincs görcshajlama.
Szóval én sajnálom a pénzt az ilyen dolgokra :oops: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!
Üdv itt is Annamari.
Cleo,én hónaljba rakható digit,lázmérőt használok..a füleset eggyáltalán nem ismerem ezért nyilatkozni sem tudok róla.

3.gyerek:,húú én is hosszú éveket éjszakáztam a fiammal,de szerintem azért nem mindegyik gyerekkel kell,a lányommal sose kelett,egyszer sem kelt föl soha.Szóval lehet rménykedni......
Vendég
 


Én Mariettával nagyon sokat keltem, és a párom is!! Egy éves koráig az volt a jó éjszaka, ha csak 4X kelt! :cry: :cry:
Biztam benn, hogy Sáránál jobb lesz, nem lett :roll: , De már nem voltam olyan csalódott, mert ő csak 3X-4X kelt éjjelente. Ez jobb volt :lol: :lol: :lol:
Még most is kelnek felváltva legalább egyszer, az minden éjjel 2 kelés minimum, és már ennek is örülök!! :lol: :lol: :lol:
Nálunk a harmadik is ilyen lenne, tuti :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Szia Gyöngyi!

Boldog névnapot!
Olvastam a Lenkei folyékony vitaminról, amit írtál, és vetettem is. tegnap megkaptuk és végre nem darabos. A B vitamin szagát nem tudom leplezni, de szerintem most már az ész érvek is hatnak - talán.

Nálunk is a kézrátételes hőmérőzés az igazi normál láznál. Ha elfekszik a gyerek, akkor jöhet a lázcsillapító. Addig nem kell, mert valszeg csak 38 fokos. Ha komoly láz van, akkor popóvan mérem digitálissal. Eddig még tűrik.

Most először összeszedtek a gyerekek egy hányás hasmenéses nyavalyát. A nagyobb - Martin vasárnap 1-szer kipakolt és azóta nem nagyon eszik, de a kicsi - Norbi szegény fél délelőtt hányt és wc-zett. Most alszik a tündérem.

Minden köhögősnek jobbulást!

Éva
agmano
 
 


Éva! Köszönöm szépen!!

Nálunk a csokis Lenkeit nem ette a Marietta, ezt legalább megissza szörpiben, teában. Szerintem a B vitamint sehogy nem lehet elfedni

:lol: , de én szeretem :oops:

jobbulást nektek!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Hali.

csak bekukk.most értünk még haza vendégségből

Gyöngyi.
NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK


Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Andi!!

Köszönöm neked is!! Kedvesek vagytok!! :oops: :oops:

Milyen volt a vendégség? Hol voltatok??

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


sziasztok

Köszi a lázmérős véleményeket :).Szerintem legközelebb is digitálisat veszek...

Gyöngyi.
Gyöngyöshalászon voltunk sógornőméknél.Jól éreztük magunkat :)
Sziszim nem volt jó fomában tegnap-vagy 5*becsöppent neki a pisi-wc-re menetel előtt.(mondjuk nála ez előjön időnként),de ez a nemtörődömségének a vége...meg ugye lusta elmenni pisilni...ez a nőő. :lol: .Remélem ma oviba nem volt túl sok "baleset" :?

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Szia Andi!

Nálunk ez a pisibecsöpögés 2 hónapig így ment és végre 3 napja abbahagyta. Nyáron nem kellett levetkőzni csak meztelenül voltak hajlandók lenni a fiúk, no meg elintézte a kisdolgát fa tövében. Aztán jött a szeptember és le kellett vetkőzni, ez nagy macera és abba is kell hagyni a játékot arra az időre... Most megfenyegettem, hogy nem járhatnak a pisis fiúk oviba, sem tornára és végkép nem úszni. Ezután végre rájött, hogy jobb, ha tartogatja.

Üdv!

Éva
agmano
 
 


Sziasztok!!!

Húúú, de eltüntetek!!!!

Hát mi egész jól belemásztunk ebbe a hurutos balhéba!!! :oops: :oops: .
Nekem még lázam is volt, de így rohamosan javulok :lol: :lol:

A csajok már nem ilyen szerencsések :cry: Láz nélkül már egy hete csak szarabbul vannak. Minden fegyverem bevetettem: nagy adag c vitamin, arcüreg-átmosás, homeos orrspray, stb, de csak rosszabb. Mert én hülye elfelejtetem, hogy milyen klassz dolog van itt Vecsésen!!! Sóbarlang!!! Úgyhogy végül elmentünk, és második alkalom után a gyerekek köhögés nélkül aludták végig az éjszakát :lol: :lol: :lol: Van egy szoba sótéglákkal berendezve, használ a hölgy hegyi-kristály lámpát (ez nagyon tuti) és akupunkturás pontokat is maszíroz. Úgy elindult a trutyi ürülése, de úgy.......
Mariettának persze még kötőhártya-gyulladása is volt, és a fülét is fájlalta egyik este, hogy színesebbé tegye a lehetőségeket :roll: :roll:

Aztán az is eszembe jutott. hogy elkérhetném a barátnőmtől a bioptron lámpát :oops: , amivel a gyerekek egyedül kezelik magukat :lol: :lol:

Na, talán mától a javulás útjára léptünk!!!

Ti nem felejtettétek el az óra-átállítást??? Szegény apa egy órával hamarabb ment dolgozni :oops: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Szia Gyöngyi!

Erről a lámpáról tudnál írni? Hogy működik, miért jó, és hogy egyátalán használ-e?

A.

Ui: Náluink at egész családnak gége, légcső és tüdő gyulladása van, vegyesen! Mindenki válogatott a lehetőségek közül :(
ganami
 
 


Sziasztok!
Sóbarlangon már én is gondolkodtam,egyszer szerintem ki fogjuk próbálni,de sokan mondják ,hogy semmit nem ér...Na majd letesztelem.. :D
Mindenkink mielőbbi jobbulást..
Vendég
 


Sziasztok!!

Hát nálunk bevált a sóbarlang, szakítja fel a hurutot rendesen. Napi egy óra, de természetesen nem egy alkalom kell hozzá. Én is meglepődtem, hogy a második után már ilyen jó volt. Persze emellett is kell az egyéb kezelés, gondolok az orr cseppre , orrszívásra, hurutoldásra. Ez könnyít, mint a lámpák pl.
Nem szabad csodát várni semmitől, ezek "csak" arra valók, hogy segítse a gyógyulást, támogassa az immunrendszert. Ha már egyszer megbetegedtünk, akkor végig kell járni a gyógyulás útját, csak nem mindegy mennyi ideig, és mondjuk milyen gyógyszerekkel.

A hegyikristály lámpáról annyit tudok, hogy a hegyikristály erejét ötvözi a színekkel. Kis színes lapockái vannak, ezeket lehet cserélni, mikor mi kell: fájdalomcsillapítás, energetizálás, fertőtlenítés, stb. Egy sajna mesze lakó barátnőmnek van, ők használják, és nagyon dicséri a hatását (nem tudom kölcsönkérni tőle sajna :oops: :cry: ) Aszem 100.000,- feletti az ára :oops: Bár a Bioptron lámpa sem olcsóbb.

Ganami!!
Elkapott akkor titeket is a kórság!!! Ha közel laktok Vecséshez érdemes lenne kihasználni a sóbarlangot!! Persze ötvözve valamilyen lámpa hatásával és egyebekkel.
Egy alkalom gyerekenként 500,. ft, ez egy órát jelent. Felnőtt kisérőnek ingyenes. Szerintem kipróbálásra nem drága. Nekünk jó.
Solymosi Amália csinálja, tel: 06-30-535-48-31

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet: