Új privát üzeneted érkezett!

Bárány,

szerintem teljesen normális az aggodalmad. Biztos én is végigparáznám a terhességeimet, ha az első ennyire tragikus véget ér. De én csak az első magzatmozgásig aggódtam, után már volt visszajelzés.

Evés: én már beletörődtem- persze ez nem igaz- próbálok egészséges ételeket adni, de így vitaminnal megspékelve ősztől tavaszig csak elleszünk valahogy. Egész egyszerűen ő finnyás. Ez örökletes is lehet, nekem sem ízlik minden étel, de az eszemmel tudom, hogy meg kell ennem.

A súlyokat meg kell néznem, nekünk Martin mindig a görbe alján volt, de azért valamitől csak hízik, nem mondhatnám, hogy le van maradva a többiektől, csak vékony. Én is 50 kiló vagyok a 162 cm-hez. Norbinak van egy kis kemény pocakja, különben olyan jó kis markolásznivaló formás kisgyerek, de ő eszik is, amikor el nem tanulja néha a báttyától a finnyáskodást.

Most megyünk teregetni, főzni és játszani.

Éva
agmano
 
 


Na teregettem, főztem és megpucoltam 3 ablakot játék helyett.

A súlyok:
minimum súly: Ma: 2850g_________ No: 2580g
6 hó_______ Ma: 7,2 kg _________ No:7,6 kg
1 év _______Ma: 9,2 kg _________ No: 9,4 kg
2 év _______Ma: 12 kg _________ No: 12 kg
3 év _______Ma: 13,8 kg, 96 cm _______ No: kb. 15 kg, 94 cm (lesz dec 2-án)
4 év _______Ma: 15,5 kg, 105 cm
5 év _______Ma: kb. 17 kg, 111 cm (lesz dec 1-én)

Egy orvosi kérdés: az orrmandula műtét előtt néztek vérképet és annyit írtak a papírra, hogy
Ma: Vvs: 4,3 millió Fvs: 6200 G/l
No: Vvs: 4,0 millió Fvs: 6600 G/l

A gyerekorvos csak eltette a zárókat, nem nézte meg, mert sokan vártak még én pedig nem kérdeztem rá, így feledésbe merült. Nem vérszegények véletlenül?
agmano
 
 


Gyöngyi 100%-ig egyet értek Veled evés ügyben! Mindig tudtam hogy egy normális , 2 lábbal a földön járó csaj vagy,mit gondolsz minek hívogatlak én állandóan tanácsért.....!!!!!

Cleo én most Zuglóban lakom Bp-en. Szolnokon a Kassai úton laktunk.

bea
öreganyu
 
 

 
 

Bárány.
Belinkelem a fokhagymás recit.

http://209.85.135.104/search?q=cache:xw ... =firefox-a

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Sziasztok!!!

Betti!!!

Hívj csak nyugodtan!! :lol: :lol: Hidd el nem Te vagy az egyetlen :lol: :lol: :lol:

Éva!!

"bolond" vagy?? :lol: :lol: Játék helyett ablaktisztítás?? Ebben az időben?? :lol: :lol: Megbántad már?? Itt esik!! :cry: :cry:

A laborok nekem nem tünnek rossznak, bár nem emlékszem már pontosan. És minden érték mögött ott szokott lenni a tól-ig tartomány, ez segített volna ( ha jól értem a dokinál maradtak a leletek)
Akkor ezek szerint műtétre vártok?? Mikor lesz és hol???


Bárány!!
Szerintem segíthetne az NLP módszer (neuro lingvisztikai módszer) vagy a kineziológia!! Az NLP módszert végzi egy barátnőm, erről azért van jó véleményem. Kineziológusnál már járt több barátnőm is megoldhatatlannak tűnő problémákkal, de segített megtalálni az okot ezáltal eszközt a változáshoz!! Nem mondom, hogy ingyenesek :roll: :roll: , de ha segítenek megszabadulni az életedet megnehezítő aggodalmaskodártól, akkor már jó!! Mindannyian aggódunk valamiért, és értem is, hogy van előzménye, csak hiszek abban, hogy ennek ellenére élvezhetőnek kellene lennie az életednek!! A Tiednek is!! :wink: :wink:

Már akartam kérdezni: honnan tudjátok, hogy ki honnan ír, ha nincs kiírva az avataron???

Nálunk (Vecsésen) nagyon hideg van és borzasztó szomorú, esős idő!!! Így kénytelen vagyok sütivel vígasztalni magam
:lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


sZIASZTOK
Cleo köszike
Gyöngyi köszike,nem tudom,hol van ilyesmi ,nagyon drága mulatság??
Vendég
 


Nekem annyira bejön ez a foghagyma ,csak azt nem tudom gyerekeknek jó-e
96%-os alkohol
Jól fognak aludni :D
Vendég
 


ágyöngyi írta:Sziasztok!!!

Betti!!!

Hívj csak nyugodtan!! :lol: :lol: Hidd el nem Te vagy az egyetlen :lol: :lol: :lol:

Éva!!

"bolond" vagy?? :lol: :lol: Játék helyett ablaktisztítás?? Ebben az időben?? :lol: :lol: Megbántad már?? Itt esik!! :cry: :cry:

A laborok nekem nem tünnek rossznak, bár nem emlékszem már pontosan. És minden érték mögött ott szokott lenni a tól-ig tartomány, ez segített volna ( ha jól értem a dokinál maradtak a leletek)
Akkor ezek szerint műtétre vártok?? Mikor lesz és hol???


Bárány!!
Szerintem segíthetne az NLP módszer (neuro lingvisztikai módszer) vagy a kineziológia!! Az NLP módszert végzi egy barátnőm, erről azért van jó véleményem. Kineziológusnál már járt több barátnőm is megoldhatatlannak tűnő problémákkal, de segített megtalálni az okot ezáltal eszközt a változáshoz!! Nem mondom, hogy ingyenesek :roll: :roll: , de ha segítenek megszabadulni az életedet megnehezítő aggodalmaskodártól, akkor már jó!! Mindannyian aggódunk valamiért, és értem is, hogy van előzménye, csak hiszek abban, hogy ennek ellenére élvezhetőnek kellene lennie az életednek!! A Tiednek is!! :wink: :wink:

Már akartam kérdezni: honnan tudjátok, hogy ki honnan ír, ha nincs kiírva az avataron???

Nálunk (Vecsésen) nagyon hideg van és borzasztó szomorú, esős idő!!! Így kénytelen vagyok sütivel vígasztalni magam
:lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ezt véletlen csináltam,tudod számtech-et tanulok :D :D
Vendég
 


Bárány.

Annyira kevés lesz az alkohol-tartalma,hogy csak hasonlításképp írom: még a 0,5%-os alkoholmentes sört sem üti :lol: :lol:

Ma itt Szolnokon is car idő volt...-úgy utálom ha esik :evil:
Gyöngyi.süti?? milyen sütike?nyami.

Tényleg,a csoki/süti függőségről hogy lehet leszokni??

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Sziasztok!!!

Csokifüggőség?? tudom miről beszélsz :roll: :roll:
Azt mondja a Lenkei könyv, hogy a csoki függőséget a C vitamin hiánya okozza. Tény, hogy amikor elkezdtem szedni az alapcsomagot, azt vettem észre, hogy rutinszerűen fordultam a csokis polchoz és húztam vissza a kezem, mert nem kívántam :lol: :lol: De sajna csak a gyerekeknek veszem meg, saját részre sajnálom rá a pénzt. Végülis a Marietta hozza haza nekünk a bacit, ha ő nem beteg, akkor én sem :lol: :lol:

Ez a süti recept:
Boci mobil

- 1-2 tojás
- 11 evőkanál olaj
- 15 ek liszt
- 11 ek cukor
- 2,5 dl tej
- 2 ek cukrozatlan kakaópor
- 1 ek szódabikarbóna (vagy fél szódabikarbóna és fél sütőpor)

Ezt jól összedolgozzuk (lehet géppel) és kivajazott, lisztezett tepsibe önjük (nem kell nagy, ne a sütő nagy tepsijébe.)

Töltelék:

- 25 dkg túró
- 1 citrom héja (ez nekem ritkán van, ilyenkor citromot öntök bele Embarassed )
- 1 tojás
- 1 ek búzadara (csak kukoricadarám volt, de így is jó lett)
- 1 cs vaniliás cukor
- 5 ek cukor

Ezt is jól kikeverni, majd kanállal a tésztába "csapkodni" össze vissza. Olyan boci foltos lesz.
Előmelegített sütőben alacsony hőfokon sütni. Nekem kb 40 perc alatt jó lett.

Nagyon finom és gyors


Bárány:

Szerintem kineziológus mindenfelé van, de ha tudom hol laksz utánakérdezek hogy arra ki a jó!! NLP - a barátnőm Bp-en a Délinél "rendel" őt is megkérdezhetem, hogy hozzád ki esik közel.
Pontos árakat nem tudok, de egy alkalom kb 5-6000 ft. Húzos, tudom
Mi akkor akartunk kineziológushoz menni, amikor már túlzásnak tartottam a 3 és fél éves lányomnál, hogy csak pelenkába kakil. De ez rendeződött is.
Hát gondoljátok át.

Na megyek, mert az uram nem hagy :lol: :lol: :lol: , csak piszkál, hogy már megint írogatok :roll: :roll: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


gyöngyi
Végül is attól függ hogy húzos-e hogy hányszor kell menni
A pelenkás dologgal pl hányszor mentetek?
Es tényleg segített?
Én egy kicsit hitetlen vagyok de nem zárkózom el..
Vendég
 


Húú Bárány, de gyors vagy :lol: :lol: :lol:

Mi nem voltunk végül, mert rendeződött magától az ügy :lol:
Azt, hogy hányszor kell menni nem lehet előre megmondani, mert attól függ milyen könnyen vagy nehezen tudod felszínre hozni a problámákat. De nem értek hozzá én sem, és én is hitetlen voltam, addig amig a környezetemben nem láttam a pozítiv hatását.
Csak azt érzem (lehet tévesen, mert "csak" az írásid alapján ismerlek), hogy az aggódásod már túlzott és szenvedsz tőle Te is és talán a család is. Akkor viszont valahogy meg kell próbálni változtatni, ezt Te is mondtad, erre mondják, hogy ez már fél siker. Akarni kell és ha megtalálod a segítséget, akkor menni fog!!! És talán fogod tudni aggódás nélkül élvezni a babavárást!! Szívből kívánom neked!!!
:) :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Szia
GYöngyi,igen így van ahogy mondod a családomra is rávetítem,és a fiam már tisztára olyan mint én..6 évesen!!!
Tényleg változnom kéne...
Ma megyek az első UH ra jön a férjem is nagy örömmel,de már este azt ecsetelgettem neki,hogy milyen szörnyűségeket láthatnak ott bent,és akkor már haza sem jövök irány a műtő...
Ne ezt ő nem halgatta végig :evil:
De ez csak egy a repertoáromból
Vendég
 


Bárány,

ugye csak viccelsz!
De ha te is látod a hibádat, akkor miért nem próbálsz meg változtatni rajta. Minden egyes hangosan kimondott negatív gondolat után mondd magadban, hogy ezt nem kellett volna, utána a 20. alkalommal már ki sem mondod, végül elfelejtesz még rá gondolni is.
Az ablakpucolás elterelheti a figyelmedet :lol:

A legutálatosabb házimunka az ablakpucolás és a vasalás- szerintem- amúgy nálunk nem esett és ma is süt a napocska. De most muszály pucolnom, mert ráköt a szinezővakolat és akkor 20 évig nézhetem a lustaságom eredményét. Ki volt az a h..., aki ekkora házat tervezett ennyi ablakkal :twisted: , ja én?

Gyöngyi!
Az orrmandulákat már kikapták szept elején, a zárójelentés eredetije nálunk van, de nem csillagozták oda a jó értéktartományt. Amúgy nem akarom elkiabálni, de 4 hét az oviban már rekord!!! Vagy a vitamin, vagy megszerezte az immunitást? Valszeg az első, mert tavaly is mikor belé tudtam diktálni végigjárta a decembert, utána rémálom következett - szenteste volt a csúcs :cry: .

Én a homeopátiában reménykedtem a saját izületi bajaimat és az allergiámat akartam kikezeltetni. 7-8 ezer volt egy vizit, és mikor mondta, hogy rázzam fel (dinamizáljam) a üvegcsét, én visszakérdeztem miért? Folyadék és leüllepszik?
Nem, energiát adok neki....

Ekkor elszállt a bizalmam és közel 60 ezret már otthagytam, a mai napig kerülöm a hosszabb sétákat a térdfájásom állandóan kínoz, legugolni pedig 15 év nem tudok. Az allergiám valszeg azért múlott el, mert elköltöztünk és nincs az orrom alatt a túltenyésztett, gyorsnövésű, nagyon allergén hárs( botanikus volt a szomszéd és tőle tudom, hogy rettenetesen kásos fa mégis teleültették vele a várost, mert gyorsan nő).

Egy egy alkalom a homeopatánál volt, hogy negyed óra volt (8 ezerért): hogy vagyok?, válasszak 3 színt!, új recept.
Ebben a körítésben én nem hiszek és abbahagytam.
Most elmegyek reumatológushoz valamikor, persze még van anyajegyem is amit le kell venni, de magamra sosincs időm.

Éva
agmano
 
 


Sziasztok

Gyöngyi.jól hangzik ez a Boci mobil :)-Bizti ki fogom probálni -nesze neked csokifüggőség. :twisted:
Csak az a baj ezzel,hogy nekem meg fogyni kéne és csoki evés mellett ez nem véghezvihető :evil: (mert amúgy meg keveset eszem+odafigyelek,hogy mit).És magamról tudom,hogy teljes csoki+édességmegvonás+pici mozgás=fogyás.

Bárány.várjuk az UH-eredményeket akkor!!!okés lesz minden pindurival :) :)

Menek anyagbeszerzésre-férjecském klímázik

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Sziasztok!
Most csak rövd tudok lenni!
Agmano súlyra visszatérve,szerintem ez nagyon jó!
Lányom dec.-be lesz 3éves és 11kg.
Na,ő tényleg rosszul eszik.
Ha csak pl.kicsit náthás az neki már 1hét nem evés.
Bárány!
Én átérzem,h.ilyen aggodalmaskodó vagy!
Nem győzöm ismételgetni h.kicsit ligh-osabban,de
én is ilyen vagyok!
Ha csak az UH példáját nézzük,én is minden UH előtt éjjel,egész
éjjel agyalgattam.Ami nálam azt jelenti,h.folyamatosan mondogatja magába az agyam,fogalmazgatja,milyen kérdésekkel,észrevételekkel
álljak elő.
4D Uh-ra is mentünk már a 20.héten,h.még mikor elvetethető a
baba(nem szüléssel)tudjam minden rendben van-e a 25.hét előtt.
Egész éjjel agyaltam,mire fogom feltétlen kérni az orvost.
Gerince rendbe van-e,végtagok,páros szervek,nem-e nyúl szájú
és sorolhatnám.
Tudom nagyon rossz az ilyen aki ilyen aggodalmaskodó fajta.
Mondjuk engem politika stb,nem aggaszt,csak a környezetembe
lévő családtagjaim,családom dolgai.
A gyermekeim minden rezdülését lesem én is,h.az ad-e aggodalomra,félszre okot.
Én már jártam 2kineziológusnál.Egyik jó volt,de tőlünk 200km.re,ő
pszichológusként is beszélgetett gyakorolt Rám hatást.
Tényleg egy 2hóra,elfogadtam nem eszik a gyerek,országba nincs már szinte ilyen vékony gyerek stb.. :lol: (mert én ez miatt voltam depi)
Aztán előjött,és máig is tart..
Másik kineziológus ,nem beszélgetett,lelkemre semmi hatást nem gyakorolt.
Én elmondtam a parám,majd elvégezte némán az oldásokat és viszlát.
Na nekem ez semmit nem ért.
Homeopátia:sokat kipróbáltunk,szakembernél is jártunk,de nem igazán ért semmit.Pedig Pesten az egyik legjobb gyerek homeopátiásnál voltunk.
Talán nekem terhesen a torkomnak tett jót.
Bárány!
Én megértelek,nagyon rossz,tényleg próbálj ki valamilyen
segítséget,pl.amiket Gyöngyi leírt,a lelkednek bizti jót tesz,egy
időre renbe rakja a gondolataidat.
Bárány!
Próbálj örülni ennek a pici kis életnek,ő nagyon akart titeket,érezze
te is így érzel!
Egy kicsit olvass bele a meddőségi topicokba,milyen fájó nekik...
És nagyon nagyon izgulok értetek,várom ma is az
Uh-ról a beszámolódat!!!!!!!!!!
Látod én is a terhességet végig paráztam,és milyen tünemény kisfiú lett az eredménye!Pont ma egy hónapja!
Kory

Kép

Kép
kory
 
 


Agmano, nagyon-nagyon pancser homeopatánál lehettél mert ez nem jgy működik ahogy sajnos Veled csinálták. Mi az a "válasszak 3 színt"? Sajnos ezek hozzák a szégyent a tényleg lelkiismeretes homeopata orvosokra is!

bea
öreganyu
 
 


Bárány!
Megértelek. Nekem még magzatvjzvizsgálat is volt mind a kettőnél, azt nem kivánom senkinek átélni mire kivárod az eredményt! Manapság az egész terhesség arról szól, hogy vadásszuk a rendellenességeket, de ugyanakkor az is jó, hogy itt tart az orvostudomány.

bea
öreganyu
 
 


Sziasztok.

Évi.akkor neked tényleg nem jöttek be a "dokik" :evil: .


Itt Szolnokon meg megmondom őszintén,hogy nem is tudom,hogy van-e homeopátiával foglalkozó doki,akihez maszek alapon el lehetne menni... :? A mi gyerekdokink (nagyon szupi dokinéni-eddig) meg meghallja a homeopátia szót-rosszul lesz :twisted: -úgyhogy én itthon-meg gyógyszerésszel konzultálva válogatom a "szereket"

Bárány....hírek??? :shock: :shock: :shock:

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Bárány!
Hol vagy már?
Minden fél órában idekukkantok,úgy várom a híreket!
Pusz

Kép

Kép
kory
 
 


Kory.én is kukkolom már mikor jön Bárány... :) -lassan jobban izgulunk. :lol:

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


It vagyok!!!!! Van embrió,szívdobogás 8-9 hetes.ülve 17mm :D :D
Vendég
 


Bárány.

Hurrá.....Ez nagyon jó hír kismami!!!!!!!!!!!!!! :) .Akkor lassan mehetsz kiskönyvet beszerezni. :D

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Igen dec 5-én lesz megint UH.Addigra kell kiskönyv és vérlelet.
De ahoz még kell egy kis lelkierőt gyüjtenem,hogy lemenjek a védőnőhoz,úgy utálom szegényt :twisted:
Vendég
 


Bárány!
Na,végre látlak mosolyogni!!!!!
Nagyon örülünk és gratulálunk!
Ha lesz időd mesélj bővebben!
Mit szólt a leendő 3gyermekes apuka?
Gyerkőcök tudják már?
Nagy puszi
Ja ,majd olvass vissza,írtunk már neked,lényeg le a parával.

Kép

Kép
kory
 
 


Kory,bocsi tényleg nem olvastam vissza rendesen :oops:
Akkor te tudod ,hogy ezek a "para" dolgok nem olyanok,hogy csak úgy lebeszéli magát róla az ember.Tudom ,az agyam tudja,hogy semmi értelme, de egyszerüen nem tudok úgy cselekedni,gondolkodni,hogy jó legyen...
Na ez értelmetlen lett....remélem érted!!!
Csak egy példa az 1000-ből:
Ma az UHra teli holyaggal mentem,(ez hüvelyinél nem jó),ettől rosszabbul látni állitólag ,és a doki első látásra kisebbnek látta az embriót,aztán megnézte jobban és látta,hogy normális méretei vannak,de bennem az volt ,és van is ,hogy biztos kisebb,és másodszorra látta rosszul,és a papírra is rosszat írt....na ilyenek
Vendég
 


Sziasztok!
Bárány!
Igen tudom,milyen a para dolog,mikor tudod h.nem kellene agyilag,
de a gondolataid mindig itt kötnek ki.Nekem is mondta múltkorába
anyukám,h.én nem is tudom élvezni a gyermekeim gyerekkorát,mert mindig aggaszt valami!Most nem eszik,most valamiért nem alszik,most beteg,még nem tökéletes a beszéde és sorolhatnám ezeket a dolgokat,de tényleg mindig van valami.Na,meg a hasonlítgatás..
Enyém mondókázik,enyém így-úgy..,ezekre én fel szoktam ülni..
Ami most jelen pillanatban aggaszt:
3és fél hétre eljutottam odáig h.elég volt a tisztasági betét,ez is
csak a bittonság kedvéért kellett.3napig élvezhettem!
Tegnap estétől meg újból nagyon erősen vérzek,tényleg durván.
Tegnap volt pont egy hója a szülésnek.
Hiába,mensinek azért igen korai,bár nem tudom.
Na,miután már beképzeltem mindent,felhívtam a dr-t,nem mensinek gondolja,de valószínű nem kóros,mert benne vagyunk a 6hétbe.,ez volt a válasz.
Most mondjam,h.nem igazán nyugodtam meg!
Szerintetek???

Kép

Kép
kory
 
 


Bárány!

Gratula, szeretnék 1-2 év múlva én is ílyen híreket hozni.
Bennem is van egy kis para - családi hozomány, de sokat jelent, hogy a férjem hogy úgy mondjam nagy ívben sz@rik az egészre és elhiteti velem, hogy nem is lehet baj. És ez sokat segít!

Pl: bölcsőhalál, első babánál 1 hónap múlva eszembe sem jutott, pedig előtte mindig ezen aggódtam és az anyám is húzott vele, hogy vegyünk légzésfigyelőt. Aztán a férjem nmondta, hogy nézzek rá, makk egészséges gyerek, van benne annyi életerő, hogy vegyen levegőt. És vett is.

Azért megpróbálhatod, amit írtam :P

Köszi a súly-dícséreteket! Szerintem is minden ok, csak a kedvérevalót kell főznöm és mindig legyen itthon túró vész esetén gombócnak. Az még betegen is megy :lol:

Pusszancs!

Éva
agmano
 
 


Bocsi: ilyen nem ílyen
agmano
 
 


Agmanó:te is gyereket tervezel????nem is tudtam.Lehet hogy már írtad de nem emlékszem :oops: Akkor drukk!!

Kory,szerintem normális,de én magammal sosem foglalkozom mióta gyerek van én csak velük kapcsolatban parázok,magammal kapcsolatban semmi nem érdekel(kivéve terhesen),még a legdurvább tünet sem.Na valami amivel neken könyebb :D
Vendég
 


Sziasztok!

Vis major van...fülfájás, 4-re megyünk a doki nénihez :cry: már megint.

Én sem igen foglalkozom magammal (azért fájnak a térdeim 15 éve), de mióta férjem unokatestvére elvesztette a 40 éves feleségét, egy 8 és egy 15 éves kislánnyal magára maradt, áttétes mellrák miatt, egy közeli barátnőm barátnője szintén áttétes lett egy anyajegy miatt 2 éves kislánnyal, a hasában a 2-kal, akit el kellett vetetni, azóta én komolyan veszek minden szűrővizsgálatot. Nem magam, hanem a gyerekeim miatt, hogy legyen anyjuk még sokáig.

Bocs, nem akarok senkit ilyesztegetni, de ezek tények, nem csak internetes körlevelek, hanem a hús-vér valóság. Szegény kislányok anya nélkül... egy esküvőn találkoztunk nemrég, hát hogy néztek ki? és a kicsi hogy viselkedett? 1-2 éven belül elveszti a szüzességét, az biztos.

Vidámabb téma: igen Bárány, egyre jobban érlelődik bennünk a kistesó gondolata, de szigorúan, ha dolgoztam legalább 1 teljes évet. Most idegileg, érzelmileg és fizikailag is padlón vagyok/vagyunk, úgymond a "3. gyerekünk" a házunk, amivel most már finisben vagyunk. De kell egy kis erőgyűjtés a következő nagy projekt előtt :wink:

Remélem nincs nagy gond Martin fülével csak a tegnapi úszástól durrant be- volt már ilyen huzattól.

Na viszláát!

Éva
agmano
 
 


Kory, december hányadikán lesz a 3. szülinap? Nekünk 2-án :lol:
agmano
 
 


Ja, még valami:
én szülés után összevissza véreztem , kissebb megszakításokkal 8 ill. 6 hétig. Után elkezdtem tablettát szedni, ami még jobban bekavart- tovább véreztem. Kb 3 hónap után állt helyre a dolog. Előtte totál rendezett ciklusom volt élettanilag is.
6 hetes kontrollra bejelentkeztem, mert nem volt vérzés, majd mire eljutottam, megint véreztem. Elég ciki volt. 2. gyereknél már jó 2 hónap múlva mentem 6 hetes kontrollra, ekkor már nem véreztem. De még most is vannak köztes vérzéseim pl. ha tampont használok előtte, meg az idegesség is bejátszik.
Most már tényleg megyek..
agmano
 
 


Sziasztok!

Van egy kezdődő vírusos fülgyulladásunk, (víz)hólyag a dobhártyán, amit kiszúrtak+ kötőhártyagyulladás. Antibiotikum. Azt hiszem ez részben az uszoda hatása...
Na megyek legózni.
Jó hétvégét!

Éva
agmano
 
 


Jobbulást
Jó hétvégét neked is
Vendég
 


Sziasztok.

Évi.Remélem gyorsan helyrejön a fülgyuszi.Melegítitek?

Hamár a vérzésekről volt szó:Nekem is szülés után a 3.héten abbamaradt,majd mire mentem a 6hetesre újra kezdődött-a doki azt mondta,hogy már mensi féle.Szerintem nincs gond nálad sem.

Szép (betegeskedés mentes+gyógyulós) hétvégét mindenkinek

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Sziasztok csajok!
Sajnos nem javul a helyzet,sőt kezd nagyon ijesztő lenni.
7.-én kezdődött.Tegnap bementem a dokimmal a kórházba
UH.-ra nem-e valami méhlepény darab okozza ezt az
iszonyatos mennyiségű vérzést.Hála égnek nem,meg a méhem
is összehúzódott.
De a helyzet csak rosszabb.Éjjelente 2garnitúra pizsama,reggel
mire leérek tetőtérből ruha csere,fél ökölnyi alvadt vérek stb.
Egyszerűen a postaládáig képtelen vagyok elmenni.
Ergam cseppet kaptam,3szor 20cseppet kell,de semmi.
Eléggé meg vagyok ijedve!
Remélem nem gyógykaparásnak vagy ilyennek leszek áldozata.
Teljesen kész vagyok ettől.
Remélem ti jól vagytok!
Gyöngyi!nagyon el vagy veszve!

Kép

Kép
kory
 
 


Homeopátiás ERIGERON nevű golyócskát kéne beszerezned, pillanatnyi ötletem a Lajos utcai Aranysárkány patika, tudakozó megmondja a tel.számát, lehet h. ügyeletesek is. C30 potenciában napi 2x 5 golyót nyelv alatt elszopogatni, ha javul, már csak napi egyszer. mentolos dolgokat tilos mellette használni, fogkrém is!

Ha nincs nekik akkor ARNICA nevűt, ugyanígy szedni!

bea
öreganyu
 
 


Kory.

Hát okosabbat én sem tudok tanácsolni,de remélem pár nap és rendeződik a dolog.Terhesség előtt mennyire véreztél mensikor?
Esetleg még rutascorbint szedhetsz,ha van otthon-az is vérzéscsillapító.Na meg a természetes citromlé is :) .
Majd jelentkezz holnap is,hogy mi újság..

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Kory!

Kitarás. Biztos az orvos jól látta, és nincs gond! Nem lehet könnyű egy pici baba mellett.
Várjuk a híreket.

Nálunk a fülgyulladás beerősített, de ma már nem lázas -eddig- Martin. Remélem hamar rendbejön.

Köhögősők? Mizújs? Vagy pécsiesen: Mizó?

Éva
agmano
 
 


Sziasztok!
Rövid helyzetjelentésig írok,mert aranyosak vagytok,Bea,Cleo,Éva
h.írtatok.
Sajnos a helyzetem látványosan nem javult.
Napközben a lakásban már valahogy elvagyok,de ha lefekszek
2órára pihenni(az éjszakáról meg nem is beszélek),ha felkelek,hiába a
betét+a papírvatta együtt használva,semmi nem fogja fel a mennyiséget.Utánna Wc és a diónyi vérömleny.Szörnyű!Ijesztő.
Hívtam az orvosom reggel,egy csomó kérdéssel,meg a helyzetemről
tájékoztattam,h.nem reagál a szervezetem az ergamra!
Kedd estig adott haladékot,szerdán kórház!
Kérdeztem nem-e a belső varratom vérzik stb.de azt mondja ezt látta volna UH-on!
Nem tudni mitől és ae az ami idegesít,megijeszt!
A császár után se volt ilyen vérzés,és utánna a gyermekágyi folyás is normális volt.
Bea!
Külön köszönöm,h.írtál és ajánlottál dolgokat.
Én Bp-től messze lakom,de holnap próbálom itt beszerezni.
Szeretném még tőled kérdezni.h.van ilyen téren tapasztalatod,h.
milyen vérzés lehet ill.használnak-e ezek a szerek az esetekben,ha ilyen súlyos??

Kép

Kép
kory
 
 


Kory, elvileg ha törzskönyvezett a homeopátiás gyógyszer, minden patika be tudja szerezni 1 napon belül. Az Erigeronban nem vagyok biztos, de az Arnica biztos van és van még egy a CAULOPHYLLUM nevű, ezt D6, D12, nagyságrendű (potenciájú) kellene napi 2x 5 golyó nyelv alatt elszopogatva. Nekem a terhesség alatt volt méhlepény alatti bevérzés és szedtem a szereket, 3 nap múlva eltűnt az UH-on. Mellékhatásuk nincs, szoptatni lehet, bajt nem csinálnak. Hol laksz egyébként?

bea
öreganyu
 
 


Bea!
Jászberényben lakom!
Ma reggel sikerült beszerezni,több gyógyszertár is foglalkozik homeopátiás szerekkel.
Erigeron nem volt.
Az ARNICA MONTANA 15CH volt,és a CAULOPHYLLUM THALICTROIDES
15CH.
Ezekre gondoltál ugye?
Remélem kedd estig jó hatással lesznek,addig kaptam haladékot,ha
nem szerdán kórház!
Köszönöm a segítséged mégegyszer!
Majd írok a helyzetemről!
Gyöngyi hol vagy?
És te Bárány?
Kory

Kép

Kép
kory
 
 


Kory jobbulást,remélem nem lesz korház,hova is tennéd a kicsit??
Írj mindenképp,hogy vagy!!!
puszi
Vendég
 


Kory!

Szorítunk érted!!!!!!
Ha nem piros vér, hanem alvadt, az a jobbik eset. Most már biztos javulni fogsz, ha meg kórház lesz a vége, annak megvan az oka és szerintem egy eü-i kaparás után max 1 éjszakát kell bennt maradnod.
Szoptatni altatás után úgysem lehet, addig vki vigyáz a babára. Felajánlanám, hogy bevállalom, de Pécsről?

Nem tudom végzik-e ezt a beavatkozást gázzal elkábítva, mert akkor fejhetsz/szoptathatsz.
Amikor nekem elment a babó egy vacsoráról jöttünk el, és csak gázzal kábítottak. Ugyan mindenre emlékszem, de legalább nem altattak. Ez volt este 10-kor, reggel 7-kor mentem haza.

Küldöm a gyógyenergiát így ismeretlenül is!

Éva
agmano
 
 


Kory, ha 15CH-ban kaptál, akkor naponta 2-3x szopogass belőle. Ne közv. evés-ivás előtt-után, hanem maradjoin ki fél óra. Minden mentolos tilos. DRUKKOLOK!

bea
öreganyu
 
 


Kory, de hülye is vagyok, most esik le a tantusz, ha jászberényi vagy, keresd meg Dr Ördög Jánost - biztos a Te nőgyógyászod is kiváló, de ő a jászberényi kórházban oszt.vez.helyettes és kiváló homeopata meg biorezonanciás nőgyógyász. Ha valaki, ő biztos tud segjteni: www.bioszerviz.hu. Úristen hogy nem jutott korábban eszembe Jászberényről!

bea
öreganyu
 
 


...sszus, beírtam egy litániát és a gyerek kitörölte.

Majd jövök, ha alszanak.

Kory? Gyönyi? Bárány? Cleo?

Bea, majd újra bepötyögöm a mondókámat.

Éva
agmano
 
 


Hogy vagytok? Kory?

Bea!

Ismersz valami immunerősítő vagy étvágyfokozó homeós bogyót? Tavaj az Echináceát próbáltuk és az Ocsillococcsinumot - vagy nem tudom hogy írják, mindegy- de nem sok eredménnyel. Vagy valamit elszúrtunk. A Corizaliat szedtük torokfájásra, nekem jó volt, mert nem hatalmasodott el rajtam a betegség.
Norbi bepisilt.

Majd jövök.

Éva
agmano
 
 

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet: