Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszi mindenkinek a szurkolást! Szóval így utólag pláne dühös vagyok a tegnapi dokira, mert ma egy kb. 5 perces vizsgálatot végeztek, és szó sem volt altatásról meg polipról. Az derült ki, hogy van egy gombás fertőzése, ami miatt a nyálkahártya elvékonyodott, és berepedt több helyen is, elég nagy felületen. Most kapott Laevolac szirupot, meg Reparon kúpot, meg glicerinest is, meg Canesten kenőcsöt, és vigyáznunk kell, hogy ne legyen kemény a kakija.Olyan aranyos kis hős volt a vizsgálaton!
És utána du. a játszón kapott az egyik barátjától csokit, és visszaadta neki, hogy ő most ilyet nem ehet. De a baracklekvárnak örültKép
Viszont most is kakilt du., és elég ijesztő, mert szabályosan csurog végig a lábán a vér, ahogy feláll, meg "lötyög" a bili alján.
Hát ez van. 2 hét múlva megyünk vissza kontrollra.

Pele
Pele
 


Szia Pele!

Nagyon örülök, hogy nincs komolyabb baj, bár ez is elég ijeszto és kellemetlen. Remélem, hamar rendbejön a kis maci.

Üdv

Iboly
Iboly
 


Szia Pele!

Hál az égnek, hogy semmi nagyon komoly nincs a fiaddal.

Rémisztönek biztos rémisztö a vér látványa, de hátha pár napon belül már javul annyit a helyzet, hogy nem vagy csak alig fog vérezni szegénykének...

Addig is kitartás és gyógyulást Nektek:

Dia
Dia
 

 
 

Sziasztok!

Az előbb írtam, de elszállt, úgyhogy most csak röviden annyit, hogy kicsi fiam mostanáig tartogatta a kakit, mert már nagyon félt, de végül - kis segítséggel - sikerült, és MÁR NEM VOLT VÉRES!

Köszi mindenkinek a jókívánságokat: Pele
Pele
 


Pele, ez remek, csak így tovább!
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Jaj, de jó, Pele!

Puszi Nektek:

Dia
Dia
 


Sziasztok!

Nagyon jólesik, hogy így szurkoltok!Kép Köszi!

Pele
Pele
 


Sziasztok,
nem akarok új topicot nyitni, ide passzol úgyis.
A fiamnak iszonyatos hasmenése van - állítólag most a fél városnak az van, vmi járvány van. Hányással kezdődött, lázzal folytatódott, (mindkettő 3 nap múlva elmúlt), de a hasmenés majd egy hete keményen tartja magát. Elég ijesztő a dolog, mert szabályosan vizet kakil szegény. Nyomom bele a smecta-t, meg a Normolytot (előbbi a hasmenésre van, utóbbi a kiszáradás ellen), de úgy tűnik, nem használ (mármint a smecta). Az elején azzal nyugtatgattam magam, hogy persze azért kakil vizet, mert nem eszik (kb. két napja van úgy-ahogy étvágya). Kurmplit, répát nem eszik (pedig mindenki ezt ajánlja székletfogónak), így kenyeret, sós kekeszet, ilyesmit adok neki. A dokinéni azt mondta, a lényeg az, hogy döntsem bele a folyadékot, és amit akar, megkíván, azt egye.
Holnap kijön az orvos, elmondja, mi a helyzet, de elég tanácstalan és elkeseredett vagyok. Szegénykém fogyott kb. 1,5-2 kilót (olyan kis vékony lett, rossz ránézni Kép ). A közérzete jó, visong, ugrál, jól van, de ez az iszonyú hasmenés. Mit csináéljak????
köszi
üdv Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Szia Zsóka!

Sajnálom a kisfiad! Tényleg van most ilyen járvány, a párom is megerősítette. Hannusnak 2(!) hét óta ma először nem volt széklete, előtte minden nap 4-5x is híg valami. Mondjuk szerencsére őt védtwe valamelyest a tejciKép.
A párom szerint ha nincs kiszáradva, a közérzete jó, akkor nincs nagy gond. A folyadékpótlás a legfontosabb. Mivel vírus, nincs célzott terápiája, csak várni lehet. Biztos nálatok is elmúlik előbb-utóbb, és akkor az elvesztett kilók is visszajönnek (annak nagyrésze úgyis víz).
Jobbulást nektek!
Pele
Pele
 


Szia Zsóka,

De nagyon régen hallattál magadról Te is!!! Én se nagyon irogattam, most kezdek újra belejönni!

Nagyon örülök, hogy újra itt vagy Kép.Annak viszont kevésbé, hoggy ilyen hireket hallok kicsi Ábelröl Kép ! Nagyon sajnálom szegény kicsi lurkót ! Sok tanácsot nem tudok adni, már a dokinéni megtette. Szerintem is hagyd, egye, amit megkiván. Talán a meleg is közrejátszhat, lehet, hogy az is elveszi még pluszban az étvágyát. Lényeg, hogy sokat igyon.
Remélem valamennyire tudlak erösiteni. Maradj nyugodt, higgadt, ha sokat mozog, aktiv, biztosan rendbejön minden ha legyürte a szervezete a betegséget! Talán vissza is szedi, amit leadott. Biztosan ráveti majd magát a hamira, ha teljesen egészséges lesz!! Emese nem beteg?

Puszi, Bóbita
Bóbita (bóbita)
 


Zsóka!

Mihamarabbi jobbulást Ábelnak!

Iboly
Iboly (iboly)
 


Zsóka !

Jubbulást Ábelnek !

Szia

Szilvy
Szilvy
 


Zsóka!
Együttérzek veled és a lurkóddal! Nemrég mi is átestünk egy ilyen fosós viruson, szerencsére a láz csak egy napig tartott. Viszont 3 nap alatt elhasználtunk egy 50 darabos peluscsomagot!Dorka semmit nem akart enni, ráadásul aftája is lett a szájában, úgyhogy a meleg kaják kilöve, a gyümölcsök kilöve. 3 napig babapiskótán és hideg tejen élt. Mire teljesen rendbejött, két hét is eltelt.
Úgyhogy fel a fejjel,ha a mozgékonysága, a kedélye rendben van, akkor nagy gond nincs.Az meg, hogy pár napig azt eszik, amit megkiván, és nem azt, ami egészséges, ki lehet birni, ettöl nem lesz elkényeztetve! Aztán úgyis minden visszatér a rendes kerékvágásbaKép
Kitartás: Tmóni
tmóni (tmón
 


Zsóka!
Csak csatlakozni tudok az elöttem szolokhoz,mert már legalább két hete mi is ezzel küszködünk Marcinál.Én már nem is probálkozom a Smectával,mert nem ér semmit/bár a doktor bácsink esküszik rá!/.Mi egy antibiotikumos kurát is végig csináltunk,melynek eredménye majdnem nullával egyenlö.Anyukám azt mondja,hogy banánt és sos dolgokat adjak a gyereknek,a kaki meg a sok folyadéktol hig.Ráadásul hiába veszem ki a gyereket a pelenkábol azonnal/Marci már szol,ha kaka van/teljesen kisebesedett a popsija.
Ugyhogy elöre egészen a következö fertözés-hullámig!!!
Ancsi71
Ancsi71
 


Sziasztok,
Valószínûleg hamarabb kellett volna pánikolnom itt, ma kétszer is teljesen normális volt a széklete. (Ma jött volna az orvos, õt végül is lemondtam. Nagyon öreült neki, a rendelési idõ után két órával még mindig a teli rendelõben ült...)
Lányok, nagyon köszönöm a jókívánságokat, használtak Kép! Én is azzal nyugtatgattam magam, hogy a közérzete jó, most már eszik is úgy-ahogy, tehát aggodalmora nincs (nagy) ok.
Szerencsére senkinek semmi baja, Emese is rendben van.
Most már csak az a kérdés, hogy az egyébként is étvágytalan Ábellel mit lehet csinálni...
Köszi mégegyszer a jókívánságokat,
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Sziasztok,
Egy kicsit OFF leszek. Kulfoldon elek, es szeptemberben viszem haza eloszor a 7 honapos mutyuromet. O az elso baba a csaladban, igy senki sem ismer egy jo gyerekorvost. Tud valaki Zuglo kornyeken egy megbizhato gyerekorvost szukseg esetere?

Elore is koszonom,
Cipomama
Névtelen
 


Sziasztok,
Ancsi71, nagyon sajnálom a kisfiadat. Nem tudom, mennyi Smectával próbálkoztál - én előszuör (én marha, napokig) annyit adtam neki, amennyi fel van tüntetve adagolásnak. (2 éves kor felett napi 2-3 tasak). Aztán elolvastam a többit is, ahol az van, hogy heveny hasmenés esetén az adagot meg lehet duplázni. Így kedden napi 5 zacsival ivott meg szegény (nagyon hősiesen, nagyon megdicsértük). Másnap már rendes kakija volt.
Szóval nagyobb adsaggal kellett volna kezdeni...
A banánnal vigyázz, mert pl. a páromnak a banán okoz hasmenést! Amit ilyenkor ajánlgatni szoktak (tört krumpli, répa, sós keksz, akármi) nálunk nem jöttek be...
Jobbulásdt nektek, és a folyadék a legfontosabb! Persze a széklete attól (is) annyira híg, mert nem eszik, csak iszik, de ezért még tilos megvonni a folyadékot.
minden jót, írj mi a helyzet
lányok, köszönöm mégegyszer a jókívánságokat
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Sziasztok!

Vicamama vagyok. Időnként feldobom itt a témát lisztérzékenységgel kapcsolatban, hátha van más is aki ilyen gonddal küzd. Szeretnék olyanokkal társalogni, akik tapasztalattal rendelkeznek ez ügyben,szívesen cserélnék pl. recepteket stb.

Sziasztok
Vicamama
vicamama (vicamama)
 


Sziasztok!
Zsóka!
Köszi a tanácsot,megfogadtam igy már a kakival semmi gond.Jött viszont helyette más:elkövettem azt a baklövést hogy strandra mentünk.Másnapra Marci belázasodott és három napja csak akkor nem lázas ,ha lázcsillapitó van benne.A doktor bácsink sem tudott igazán mit kezdeni vele,hiszen most kapott antibiotikumot.
Lányok!
Nincs valami ötletetek,hogy mivel lehetne egy kicsit erösiteni a szervezetét?
Ancsi71
Ancsi71
 


Szia Ancsi71,
Amikor panaszkodtam a dokinéninknek, hogy étvágytalan a gyerek, Béres csppet ajánlott. Végül is nem adtam neki, de szvsz immunerõsítésre is jó (ajánlják rá), és kisgyerekeknek is adható - nem tudom, mennyi idõs Marci, a fiam 2 éves múlt, amikor már adhattam volna neki.
Ahogy olvastam az üzeneted, a C vitamin jutott eszembe - meg sok gyümölcs. Nyilván ezeket Te is tudod, szóval azt hiszem sok újdonsággal nem szolgáltam...
Gyerekorvost kérdeztétek már errõl? Ill. ajánlom még kérdezz rá Pelénél, a férje gyógyszerész, õ biztosan tud ajánlani vmit.
üdv Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Sziasztok Lányok!

Hasmenésre két dolgot tudok még ajánlani:

Kubu gyümölcslé elég nagy a répa tartalma,

Hipp cég gyárt egy répa-rizsnyák folyadékot receptre felírhatja az orvos 2dl kb. 100 Ft

Minden tiszteletem azé a gyereké aki a smectát megtudja enni. Az enyém meg se kostolta annak idején akármibe tettem. Borzalmas íze van.

Mindenkinek jobbulást!


Mi sem usztuk meg a nyaralást.
Mind a két gyerekemnek hólyagos torokgyulladása volt 39 fokos lázzal.
Nekem meg hasmenésem, de én ráfogtam arra az egy pohár borra amit ittam és nem izlett.
Erre ma telefonált a férjem lánya akitol mellesleg kedden váltunk el, hogy bent kellett maradnia a kórházba és infuzióra kötötték, mert két napja hány egyfolytába.

Szoval biztos, hogy van valami a levegoben, mert nagyon sok ez a "rejtélyes" betegség.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Sziasztok!

Jobbulást mindenkinek!
Biztos, hogy "járvány" van, a párom is mondta, hogy nagyon fogynak a hasmenés-hányásellenes szerek.
Immunerősítésre Ákos is egyetértett veled, Zsóka, és a Béres-cseppet javasolta.

Üdv: Pele
Pele
 


Sziasztok,
Pele,
Ide írok, remáélem olvasod megkaptam a leveled, ígérem nemsokára válaszolok, csak hát levélíráshoz más lelkiállapot kell, mint ide bekukkantani...
A találkozóban NAGYON IS benne vagyok!!! A részleteket majd levélben megbeszéljük.
Jobbulást minden betegnek
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 


Szia Zsóka!

Ezt a "más lelkiállapotot" nagyon is megértem!Kép Szóval nem csak én vagyok így vele....

Üdv: Pele
Pele
 


Náthás babát hogy ápoltok? Érdemes kenegetni a hátát, mellkasát mentollal? Párologtatni mentolosat?

Lea
Lea
 


Lea!

Attól függ, mennyi idős. Úgy tudom, 1 éves kor előtt a mentolt nem ajánlják, mert allergén.

Üdv: Pele
Pele
 


Letezik Pulmex baby nagyon jo kenocs es ha ejszakara bekened fel ora mulva picurka alszik nyugodtan. Nekem mar 3 gyerkocnel ez volt a csodaszerem

Napocska
Napocska (napocska)
 


Köszi Napocska, Pele!

Hol lehet kapni ezt a Pulmex baby-t? Gondolom a patikákban...

Lea
Lea
 


Igen patikaba aruljak Magyarorszagon. Kulhonba meg nem lattam. Egyre figyelj kerdezd meg a lejaratott mielott megveszed. Van olyan patika ahol 2001 dec lejaratu van csak. De ahol jobban fogy ott mar 2005 evi lejarattal is kaphato. Nekem 3 lanyra evekig eleg 1 tubus. Igaz mostanaba nem tul betegesek mar. De betegesebb korszakba is kb 2 evig eleg volt 1 tubus 2 gyerek szamara.

Napocska
napocska
 


Sziasztok!

Valahol olvastam a Babaneten, hogy fogzásra a Chaomilla-t ajánlották többen is. Ez ugye egy homeopátiás szer. Bogyó, amit el kéne a picinek szopogatni? De még csak 10 hónapos! Ez rögtön bevált nektek? Mi már hetek óta nem alszunk, hulla fáradt vagyok!

Elõre is köszi

Lea
Lea
 


Lea!

En nem ismerek erre homeopatias szert, de nekem a sima dentinox gel/ecsetelo bevalt. Csak gyogynoveny tartalmu, tehat artani nem art. Bar gondolom ezt ismered. En hutoben tartom, ugy jobb a hatas.
norcsa (norcsa)
 


Szia Lea!
A bogyó elszopogatása egyáltalán nem probléma egy 10 hónaposnak. Nálunk általában használt a chamomilla. Azért érdemes kikérdezni homeopátiás gyógyszerészt vagy orvost az adagolásról illetve, hogy mit várhatsz a szertõl, A keres-kínál rovatban többet is megtudhatsz a homeopátiáról.
Sára
Sára
 


<H3>Azonosítási hiba</H3>Az azonosító/jelszó kombináció érvénytelen vagy nincs felhatalmazása arra, hogy ehhez a témához hozzászoljon. A lap alján lévő űrlapon az azonosítóját, jelszavát.
Andrea
 


<H3>Azonosítási hiba</H3>Az azonosító/jelszó kombináció érvénytelen vagy nincs felhatalmazása arra, hogy ehhez a témához hozzászoljon. A lap alján lévő űrlapon az azonosítóját, jelszavát.
kisine.andrea
 


Sziasztok!

A majdnem 2 eves kislanyomnak 3 napja laza van, de ugy hogy neha van neha nincs.Tegnap pl.lazmentes volt csak estere ment fel 38°-ra.Ma ejjel viszont 39° is volt.
Itt (ahol elek) az a doki tanacsa,hogy 3 napos laz utan kezdjunk antibiotikum kurat. Mi errol a velemenyetek?
En nem szivesen adok neki ilyen "kemeny" gyogyszert.
Piros a torka meg a fule, ettol van laza. Felirt mas gyogyszert is,miert kell elkezdenem az antib.kurat ??
Mondjatok el a velemenyeteket !
Koszi,
Csilla
LCsilla
 


Szia Csilla!

Mindenekelõtt jobbulást Sophienak!
Én nagyon antibigyó ellenes vagyok, szerencsére a mi doktornõnk sem kapkod hozzá sûrûn. Csak sajnos sokszor az orvosok sem tudják eldönteni, hogy adott esetben vírus vagy baci okozza a bajt. Én úgy tapasztaltam, hogy a magas lázzal induló, és 2-3 napig 39 közeli láz, az jellemzõen vírusos. Amire ugye nem jó az antib. . Nemrég hallottam, hogy vírusos esetben a gyerek szája (ajkai) cseresznyepirosak (is lehetnek), ha netán azok, akkor tuti vírus. (gyerekdokink volt). Az anibiotikumot megelõzõ vírusos betegség (lásd influenza) esetén azért szokták adni, hogy a felülfertõzõdést megakadályozzák. Szóval nem azért, mert már tuti van baci, hanem azért, mert nagyobb rá az esély. Hogy ez jó eljárás-e azon lehet vitatkozni...
ILdi

Ildi
 
 


Sziasztok!

Nekem egy gondom lenne és nem tudom mit tegyek! Külföldön élünk, és itt a lakosság 20% csámpás és a 40% nagyon csámpás. A kis fiam 1 éves 4 honapos, 11 honapos kora ota egyedül jár. 4 honapja észrevettem, hogy a láb ujjacskái járás közban befelé fordulnak, a másik láb irányába és a bal lába, ugyancsak járás futás közben kicsit csámpásnak néz ki. Elvittük orvoshoz aki 3 honap várakozást irt ki! Elvitük egy ortopédushoz aki szintén 3 honap várakozást irt ki, mivel még tanulja a járást, ezért "rendetlen a kis ujjacskái". Letelet a 3 honap az állapot nem változott, vissza vittük és mindent rendben talált! Én erösködtem, hogy szerintem nincs rendben, és igy nem jol tanulja meg a járást, valami gond lehet. Ezek után elküldött röntgen felvételre és mindent rendben talált azon is. Ha 2 éves koráig nem változik akkor menjünk vissza. Ö automatikusan igy egyensulyoz, ezért ilyen az ujjacska, ha megtanul teljesen járni akkor korrigálni fogja magátol a hibát! Létezik, hogy igaza van? Nem tudom vigyem tovább orvosokhoz vagy várjak. Aki tud valami segitséget ezzel kapcsolatba kérem irjon, nagyon várom a leveleiteket. Köszönöm Anda


Kozelebbit nem tudok a dologrol, a baratnom vitte a kislanyat hasonlok miatt orvoshoz, naluk mar latvanyosan befele fordult az egyik lab, ok is azt mondtak, hogy nincsen semmi baj, es szinten azt a tanacsot kaptak, hogy ketevesen vigyek vissza a kislanyt. Szerintem, ha mar a rontgen is azt mutatta ki, hogy minden oke, akkor ne aggodj! Nem kestek le semmirol, ha megis van valami gond, szeritem keteves korban meg javaban korrigalhato.
Csak megegy erdekesseg: egy masik ismerosom kisfia nagyon koran indult el. Ettol a jarasa olyan lett, mint a csimpanzoke. Elegge mokas volt latni, ahogy befele fordulo labfejekkel, olabakkal jarkalt-az anyukaja meg is volt ilyedve tisztesseggel. Most harom eves lesz a kisfiu, de ma mar nyoma sincs ennek afucsa jarasnak.
Udv
Eva
eva
 
 


Kedves Éva!

Köszönöm a leveled. Megnyugtatott valamennyire amit irtál, bár még aggodom . Ö is elég korán kezdett el járni, és lehet nála is ez a gond. Bizom benne, hogy helyre jön a lábacskája. Mégegyszer köszönöm a válaszod

Anda


Sziasztok!

Én csak a saját példámmal tudok szolgálni (a gyerekeimnél szerencsére nem volt ilyen probléma, remélem a kisfiamnál sem lesz). Mikor elkezdtem járni anno, akkor olyan ólábam volt, hogy anyukám teljesen kétségbeesett,hogy hogy fogok én kinézni ilyen karika-lábakkal. Aztán változott a dolog, egy idõ múlva már nem ólábam volt, hanem iksz-lábam. Ez volt az újabb trauma szegény anyukám számára. Azután szépen ez is helyrejött, és mostanra már teljesen normális mindkét lában, sem karika, sem iksz-lábaim nincsenek. És a dolog teljesen magától jött rendbe, akkoriban nem is nagyon tudtak volna mit csinálni a dolog érdekében. Ezt csak megnyugtatásul írtam, higgyétek el, hogy ha az orvosok is azt mondják, a kisgyerek teljesen normális-járású lesz.

Norcsi.KépKépKép
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok,

tud valaki valami jo modszert, hogyan lehet agy feldagadt szajon segiteni?A lanyom tegnap leesett egy kisszekrol es arcra esett, total feldagadt mindket ajka es omlott belole a ver, szintugy az orrabol.Bevittuk az ugyeletre, megneztek, szerencsere nem kellett osszevarrni.Iszonyuan nez ki, es nagyon faj neki, meg cumizni sem tud a fajdalomtol, ami egy kicsit megnyugtatna.
Van valami otletetek?

Koszi,

HM
HM
 


SOS!!!

Hányás ellen valami nagyon bevált szerre lenne szükségem. A lányom (5,5 éves) már egy napja hány, az éjszakát valahogy kihagyta, de ma kezdte elölrõl. Nem is eszik semmit sem, a ropi is visszajött, meg amit megivott eddig az is.

Segítség! Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!
Ez a terápia badarságnak tünt elsõ hallásra (dokinéni ajánlotta) de nekünk a 3 éves lánykámnál bejött, pedig még a vizet is kihányta addig.
Ti is elkaptátok a hasmenéses-hányásos járványt?

Coca cola egy korty.
Fél óra múlva újabb korty, majd fél óra múlva újabb korty.
Ha ezek bent maradtak...
akkor jöhet a hûvös szõlõcukros limonádé. Nem tudtam eddig, hogy langyos, meleg tát nem szabad adni, mert attól jobban hány. A ropi egyébként jó mert pótolja a sót is. Csak bent maradjon. Kép

Azért egy doki jó lenne ha látná a gyereket.
Üdv.
Malacka
 
 


Norcsi!

Menta tea. Lassan kortyonként.

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Még egy.
1/2 viz
1/4 teáskanál só
1 csapott evõkanál só

Keverjük össze kis adagokban itassuk meg.
ezt a szervezet jobban vissza tudja tartani és felhasználni mint a sima vizet.

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Nagyon köszönöm lányok! Tényleg!

Az ügyeletre azért elmentünk, és Cataflam cseppeket kaptunk, meg Dedalon kúpot és B6 vitamin-injekciót amit meg kell vele itatni. Most alszik, az elsõ adag ezekbõl nem jött vissza (kopp-kopp-kopp). Sajnos mi is ezt a vírusos betegséget katuk el valószínûleg, úgyhogy megnyugtatott a doktornõ hogy most jön majd a hasmenés. De mellette középfülgyulladása is van, úgyhogy ez az egész attól is lehet.
Kata, az utolsónál amit írtál az 1/4 teáskanál is só, meg az 1 csapott evõkanál is? Valamelyik nem cukornak kell hogy legyen?

Köszönöm mégegyszer, mindent ki fogok próbálni.

Sziasztok: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szintén dokinéni receptje: jeges kóla, amibõl kikerverd a szénsavat (az ugyanis a büfivel együtt felhozná a bentlevõket is...). A hideg polusz a koffein nyugtatja a gyomor nyálkahártyát.

Nem mellékesen a gyerek megissza, nem úgy mint egyes gyógyszereket... KépBár azért inkább ne legyen rá szükség.
üdv
Zsóka

Zsóka
 
 


Zsóka, köszönöm Neked is! Remélem hogy most már tényleg megálljt parancsolt a kúp, a cseppek meg a vitamin a hányásnak. De ha még a jövõben ilyen helyzetbe kerülünk akkor ki fogom majd próbálni.

Mindenkinek nagyon jó egészséget kívánok: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sajna nalunk mar odaig fajultak a dolgok,hogy ha a lanyom elkezd hanyni, hivom az orvost, mert ugynevezett "acetonos" hanyos, es csak egy injekcio keverek(vitaminok, stb) tudja megallitani a hanyast, ha egyszer elkezd hanyni, nem tudja abbahagyni. (egy honapja egy ejszaka 17-szer hanyt, pedig mar nem volt mit...)Zsoka javaslata azert is nagyon jo, mert a korhazban is ezt adjak(nagyon hideg kolat, szensav nelkul.)Meg egy javaslat: bar remelem, hogy mar nem aktualis, hiszen meggyogylt a lanyod, szoval, ha adsz neki innivalot,(teat, vizet) abba forrald bele a cukrot.
Eva
eva
 
 


Eva, köszi!

Na elkiabáltam, mert reggel mikor két ropit is elmajszolt(én szerettem volna ha másfél nap után van már valami kaja is a gyomrában)utána megint hányt. Akkor kipróbáltam amit Zsóka mondott és azóta tényleg nem hánytunk, mondjuk megtoldottam a kúppal meg csináltam teát is amibe a vitamin meg a cseppek is voltak, de azt nagyon utálja. Remélem most már tényleg ez volt az utolsó. Hát ha még muszáj lesz, akkor a cukrot is beleforralom ahogy írtad.
Szegény, akkor nektek sokkal rosszabbul viseli a kislányod!Kép

Mégegyszer köszönöm mindenkinek, és remélem hogy most már tényleg túl leszünk végre rajta!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet: