Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hisztizik gyermeked? Hiperaktív? Rossz alvó? Sokat beteges? Allergiás? Gyere és változtasd meg! Csak te vagy képes rá!!
Tudom, hogy furcsán hangzik a bevezető, de nekem és családomnak megváltoztatta az életét!
A lélek hat ki mindenre!
Hiperaktív és nehezen kezelhető gyerekemnek ma már kutya baja! Családunk végre boldog, egészséges és mosolygós! Pedig válni készültem! Mindez gyógyszerek nélkül!
Én fél éve találtam rá erre az aranyos házaspárra. Vállni készültem, a gyerekkel orvoshoz jártam hiperaktivitása miatt! Én is beteg voltam hosszú heteken hónapokon át! Semmilyen gyógyszer nem segített! Akkor kaptam egy telefonszámot és erőt véve magamon, fehívtam, mert változtatni szerettem volna.
Ma már nagyon jól vagyok, kisfiam egy nyugodt tündéri gyermek! Férjemmel rendeződött a kapcsolatunk!
nem kell sokat tenni. El kell jönni Vésztőre egy egynapos szuper lélekbúvárkodásra! Megdöbbentő dolgokat fogsz hallani!!! Viszont ha megérted, a legcsodálatosabb történik majd veled! Átértékelődik az életed! Nincs egyház mögötte! Ez nem arról szól! Köze nincs hozzá!
Nem akarok senkit meggyőzni, az nem az én dolgom!
De ha egészséges gyermeket szeretnél, végy erőt magadon és változtass! Csak te, szülő tudod megakadályozni gyermeked megbetegedjen!
Gyógyszer nélkül örökre kigyógyul a gyermek asztmából, allergiából, rákból!!!!!
Én is daganatos voltam! De az már a múlté!!!!

Ha felkeltette érdeklődésed, írj! geri@szabilinux.hu

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Kedves Szülők!

Én egy 24 éves, frissen végzett konduktor vagyok, nagy örömmel vállalnám csemetéjük fejlesztését minden nap, a reggel, illetve a délutáni órákban.
A fősikola alatt tapasztalatot szereztem minden korosztályban a központi idegrendszeri sérült gyermekekkről. ( Ataxia, Athetosis, Hemiplegia, Diplegia, Monoparesis, Tetraplegia/paresis...)
Korábban is dolgoztam már két családnál, ahonnan földrajzi okokból kifolyólag maradtam el, lévén, hogy külföldiek.

Érdeklődni a fodorlinda@gmail.com-on, illetve a 20-320-8484-es telefonszámon tudnak.

Tisztelettel:
Fodor Linda

Fodor Linda
konduktor

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet:

 

cron