Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Nekem már kicsit nagyobbak a fiuk,öt,négy és két évesek.Az alvással mind a háromnál volt "gond",a középső már végig alussza.A nagy hajnalban felkel és jön át hozzám.A kicsi is többször felkel,adok neki inni aztán visszaalszik.Már öt éve nem aludtam...képzelhetitek.De mit lehet tenni.Én sose voltam híve annak a "hagyd sírni"elvnek.Azért hoztam őket a világra,hogy szeressem őket.Szerintem a legtöbb esetben csupán azért kelnek fel,hogy velük foglalkozzunk. :D [/b]
 


Sziasztok!

2 hónapos a kislányom és nappal alszik össze-vissza 1,5-3 órát, természetesen nem egyhúzamban. Be vetettem a cumit, babakocsit kint a levegőn tologatva természetesen, ringatást kézben és egyik se jó igazán. Segítsetek ha van ötletetek örülni fogok neki,mert teljesen tanácstalan vagyok és kimerűlt.
e-mail címem csakaniko@freemail.hu
Köszönöm előre is :wink:
 
 


Sziasztok!
Nekem a kisfiam 9 hónapos az alvással van gondunk.Este tíz tízenegynél elöbb nem alszik el pedig nagyon álmos.Mindent kipróbáltunk homeopátiás szereket.Bevezettük este fürci evés alvás ,de semmi berakom a kiságyba sír.Persze cicin alszik el mert még szopizik de nappal kap mellé rendes kajcsit is.Nappal fél óra-2 óra amit alszik.A fogára sem fogom már rá mert újszülött kora óta ilyen.Elis fárad nappal a játékba.Gondolkodtam hátha melege van de nem merem csak bodyba meg zokniba altatni,habár nálunk nagyon meleg van(27fok)De télen sem aludt jobban.Ha valaki tud adjon tanácsot köszönöm
 
 

 
 

Titty, a 27 fok nagyon sok!!! Nem csodálom, hogy nehezen alszik a babád, az ideális 21 fok az alvásnál. Nálunk is melegebb van, 24 fok, az én kisfiam hosszú ujjú bodyban és zokniban alszik, összecipzárazható a takarója, így nem tudja lerugni.
3 hetes kora óta jól alszik éjjel, nem reggelig, egy ébredés van általában, reggel 4-5 óra felé és utána alszik is tovább 7-8-ig.
Ő is csak cicin aludt el, napközben sokszor nem is aludt semennyit sem, csak ha órákig ciciztettem. Este szintén csak cici, sokszor másfél óráig ciciztettem, mire elaludt és úgy kellett becsempészni az ágyába, hogy fel ne ébredjen.
Aztán meguntam, és a héten az esti szopi után letettem az ágyába, betakartam, megpusziltam és kijöttem, ha sírt, apa ment be hozzá, adott neki cumit, megnyugtatta. Először többször be kellett menni hozzá, de egyre kevesebszer, tegnap este szinte azonnal elaludt, ahogy letettem. Ma este később, de sajnos beteg lett, azért nyűgösebb, de így is egyedül aludt el.

Anikó, a babakocsit nekünk is sokan mondták, és nem jött be, ordított benne. Aztán rájöttem, azért, mert nem lát engem, így vettünk rátehető hordozót. Amióta abban viszem, majdnem minden sétánál alszik legalább fél-egy órát, ha nem alszik, akkor pedig engem néz vagy nézelődik a világba, de időről időre visszatér a szeme rám, ha más tolja a kocsit, akkor is engem néz, ahogy megyek mellette.

A sírni hagyást én sem tartom jó ötletnek, párom unszolására egyszer hagytam kipróbálni, soha többet!!! Egy órán át sírt, ő a kiságyban, én a másik szobában, férjem felváltva járkált közöttünk. Aztán cicire tettem és kb 5 perc alatt bealudt. Olyan lelkifurdalásom volt! Soha többet!!!

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet:

 

cron