Új privát üzeneted érkezett!

NAPJAINK SÚLYOS PROBLÉMÁJA,AZ ASZTMA ÉS ALLERGIA

Manapság egyre több kisgyermek szenved allergiában, vagy asztmában, mivel a levegő minősége napról napra katasztrófális mértékben romlik.
Tele van mindenféle káros szennyezőanyaggal és mérgező toxikus gázokkal, melyek a kisbabák kifejletlen légzőszervei számára súlyos megterhelést jelentenek, ami komoly légzőszervi megbetegedésekhez vezethet.
DE VAN MEGOLDÁS!
A Légterápiás Készülék, mely természetes módon tisztítja meg otthona levegőjét, gyakorlatilag Hegyi Levegőt csinál a Szmogból. Kiszűri a levegőben található összes Kémiai, Fizikai és Biológiai szennyeződést, így Ön és Gyermeke már teljes biztonságban lélegezhet Otthonában!

További Információ: levegoterapia@freemail.hu


jól hangzik,de lefogadom,hogy van vagy fél milla... :(
Vendég
 


Sziasztok!
A kisfiam asztmás, ezért utánanéztem, hogy mit is tehetünk.
A következő oldalon hasznos információkat találtam. Mindenkinek ajánlom: http://www.gyermekbetegsegek.hu/asztmafooldal.aspx
 

 
 

Sziasztok!

A barátnőm kisbabájának olyan súlyos léguti betegége volt, hogy 28 napra lélegeztető gépre kellett kapcsolni, és az orvosok széttárták a kezüket, hogy nem tudnak mit tenni. Azóta a kislány már nagylány, és makk egészséges. Ő egy gyógynövény családdal gyógyitotta a picikéjét. Ha érdekel, tudok róla küldeni információt.
(mszell@interware.hu)

Sziasztok:
Viki
 


Sziasztok

A segítségeteket szeretném kérni :(

Pénteken a gasztroenterológián azt mondták nekünk,tejallergiás az 1 hónapos kis lányom .

Tünetek:
Születése óta bukik,hány, anyatejet nem fogadta el,így tápszeres baba lett,sajnos. Csak HA tápszert kapott végig.
Erős hasfájás,főként este-éjjel. Arcán piros kis pöttyök voltak,széklete,híg / de nem vizes/ spenót zöld színű, bűzös.

Pénteken így kaptunk Pregomin nevű gyógytápszert,de ugy látom nem enyhülnek a tünetei, sőt,többet hány a kicsi és most már evés után is fáj a hasa,nemcsak éjjel. :(

Felmerült bennem a gyanu,hogy lehetséges nem tejallergiája van,hanem tejcukor érzékeny lenne, és talán azért nem javul????
Állítólag sokszor összetévesztik a két betegséget a hasonló tünetek miatt.

Tapasztalatok,vélemények????? Előre is köszönöm.
Már nagyon elvagyok keseredve,születése óta szenvedünk a tünetekkel.
Természetesen hasi UH-ra elvittem,ott semmi szervi elváltozást nem találtak nála.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Kedves Lányok!

A Babanet szerkesztősége szeretettel várja a Látogatók történeteit a gyerekvárásról, családtervezésről, gyereknevelésről, szülésről, egészségügyről, családról, óvodáról, iskoláról, munkáról. Ha van olyan történeted, amely kacagtató vagy megható, megindító, elgondolkoztató vagy felháborító, esetleg reményt vagy megoldást adhat másoknak, ne habozzatok, hanem ragadjatok billentyűzetet és a kész írást küldjétek ide: szerkeszto@babanet.hu.

A történetek bekerülnek a Babanet Te Történeted rovatába, illetve a főoldalon is láthatók lesznek.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


SZIA, MIVEL KÉSZíTED A TÁPSZERT? A FIAMNAK UGYANEZEK A TÜNETEI VOLTAK, ÉN KIPRÓBÁLTAM A SPA ZUHANYT. HÜLYÉN HANGZIK, DE FÜRDŐBE ÉS A KONYHÁBA IS EZT TETTEM FEL, MERT VíZTISZTíTÓ IRTÓ DRÁGA. 2 NAP ALATT LÁTHATÓ JAVULÁS VOLT. CSINÁLTATTUNK ITTHON VíZMINTÁBÓL TESZTET (FÉRJEM EGYIK ISMERŐSE LABOROS) NE TUDD MEG MI MINDENT SZŰRT KI EZ A KIS CSODA. PRÓBÁLD MEG. 34.000FT ÉS OLCSÓBB MINTHA FOLYTON DOKIHOZ ROHANGÁLNÁL, OTT IS FIZETSZ A VÁLLHUZOGATÁSÉRT.

ancsa2727 írta:Sziasztok

A segítségeteket szeretném kérni :(

Pénteken a gasztroenterológián azt mondták nekünk,tejallergiás az 1 hónapos kis lányom .

Tünetek:
Születése óta bukik,hány, anyatejet nem fogadta el,így tápszeres baba lett,sajnos. Csak HA tápszert kapott végig.
Erős hasfájás,főként este-éjjel. Arcán piros kis pöttyök voltak,széklete,híg / de nem vizes/ spenót zöld színű, bűzös.

Pénteken így kaptunk Pregomin nevű gyógytápszert,de ugy látom nem enyhülnek a tünetei, sőt,többet hány a kicsi és most már evés után is fáj a hasa,nemcsak éjjel. :(

Felmerült bennem a gyanu,hogy lehetséges nem tejallergiája van,hanem tejcukor érzékeny lenne, és talán azért nem javul????
Állítólag sokszor összetévesztik a két betegséget a hasonló tünetek miatt.

Tapasztalatok,vélemények????? Előre is köszönöm.
Már nagyon elvagyok keseredve,születése óta szenvedünk a tünetekkel.
Természetesen hasi UH-ra elvittem,ott semmi szervi elváltozást nem találtak nála.
 
 


Sziasztok!

Van egy ismerősöm aki doki itt Sopronban, a neve [color=red]Dr. Márkus István[/color].
Ő az egyik feltalálója a moksa elixírnek.
Homeopátiás elven működik. A szervezetet készteti öngyógyításra.
Sajátos rezgésével ráhangolódik az ember szervezetére.
Ezáltal felismeri a szervezetben kiváltódott betegségek lelki és fizikai háttereit s a negatív rezgéseket pozitívvá alakítja. 84 gyógynövényrezgéséből épül fel és 64 élethelyzetre vetíthető rá.
Úgy van összeállítva,hogy az életben előforduló minden lényeges
élethelyzetre jellemző információt, tartalmazza és így nagyon sok betegséget képes meggyógyítani. Köztük az asztmás betegeket is.
Tényleg nagyon jó a termék. Konkrét eseteket tudok akik kigyógyultak az allergiájukból. Gyermekek is szedhetik. Az én kislányom 7 hónapos és bár nem allergiás de nagyon nagy székrekedése volt. 2 - 3 napig nem volt széklete. Az immunrendszere is gyenge volt. Már rengeteg terméket kipróbáltunk és hiába. De 2 hónapja szedjük az elixírt és képzeljétek napi 2-3 kaki is van és az immunrendszerünk is sokkal erősebb.Szóval nálunk is segített a termék. Ha valakit érdekel a termék az írjon az email címemre a s.sziszke@gmail.com-ra. Illetve rövid tájékoztatást a termékről még a www.moksaelixir.hu talál. De rendelni csak nálam tud.

Sziszi

Sziszi


Sziasztok!

Nem tudom kinek milyen mérvű az asztmája, allergiája, de itt van ez a spré gyermekeknek nagyon tuti ekcémára, allergiára, asztmára, előnye, hogy eddig nem volt senkinél mellékhatása, én rögtön szkeptikus voltam, de itt a link hátha valakinek pont ez segít: www.pollenstop.hu :)

A víztisztítót mi is használjuk, röpke 60-asért szerelték be, de ami kijött a csapvízből... :roll:

Mindenkinek jobbulást, tünetek enyhítését kívánom!

Andi
 


Hello!
Bárkinek bármilyen penészedési problémája van, akkor nézzen utána ennek a linknek.

www.allergen-kontroll.hu

Ezek az emberek mérni tudják a levegőben található penészgomba spóráinak a számát, a baktériumok számát. Plusz egy komplett épületdiagmónosztikát végeznek emellé ingyen, és ha gond van, segítenek a megoldásban, tanácsadással. Mérnek falnedvességet, és megállapítják hogy mitől penészedik egy ház!!! Én is velük dolgoztattam, mert a gyerekünk születése után megjelent nálunk is a penész, ami majdnem egy egész falat beborított. Ami nagyon fontos, hogy szerintem nem is drága a tevékenységük.
Ha segítség kell írjatok, mert jó kapcsolatot alakítottam ki velük. Többször jártak nálam, de addig nem nyugodtak, amíg nem találtak megoldást, és persze odafigyelnek a költségekre is!
 


Sziasztok!Nekünk most aktuális az asztmaprobléma,illetve csak gyanú.A kisfiam 2,5 éves,és idáig imádta a kakaót,de voltunk irisz diagnosztikán,és elméletileg azt sem kaphatna.Nem tudja valaki hogy a nestlé junior kakaóport szabad-e innia ilyen esetben??
Állandóan sír a kakaó után :-(
 
 


Kakaót nem tudom kaphat-e,de ezt érdemes elolvasni:
http://www.elelmiszerallergia.hu/hirek/ ... lallergia/
 
 


Azt látom,hogy a Nestlé-t ajánlják,de ez vajon a kakaóra is igaz?
Köszönöm a linket sheene!
 
 


Nem tudom,érdemes lenne egy szakértőt megkérdezned inkább,nem?
 
 


Sziasztok!
Olyanoktól kérdezek,akik emelt családi p-ot és gyest igényeltek tartósan beteg, pl. asztmás gyermek után, aki elmúlt 3 éves!
Én julius 20 -án igényeltem 2 hónapra v.menőleg, és csak 2 havi juttatást kaptam meg,most fogom aug.ban megkapni a júliusit?VAg a juliust is beleszámolták a visszamenőleges 2 hónapba?

Aki kapott ilyet,kérem irjon!
Zsuzsi
zsuzso82
Csákvár
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet:

 

cron