Új privát üzeneted érkezett!

Lányok!
Tudtok valamit a fényterápiáról?
Van valakinek tapasztalata? Használja valaki?
Kérlek, ha tudtok róla jót vagy rosszat, írjátok.
Nekem csupa jót mondtak róla...
Persze, mert arra képeznek, hogy adjam el..., de én nem tudom eladni. Vagy tényleg jó és akkor kell, vagy csak humbug, akkor meg minek nyomni...
Személyes élményem van az elődjével (magyar találmány)
A könyökömet megütöttem és lett egy nagy ijesztő pukli. Vagy négyszer-ötször megvilágították egy ilyen fénnyel, és eltűnt a pukli. Elég hihetetlen volt, aztán elfelejtettem. Most, utólag eset le, ez ugyanaz a fény...
Csakhogy az SZTK-ban volt, ezt meg haza lehet vinni, és papír szerint mindenre jó, csak a peculáris gondokra nem.

Ti mit tudtok...?

Üdvözlettel, Róbert
 
 


Szia Róbert!

Nekünk van egy időnként (nem, nem akarok venni, amikor kell, akkor kéznél van és ennyi), édesanyám az arcüreggyulladását szokta vele gyógyítgatni néha, nekem meg többször jól jött szoptatási emlőgyulladás esetén.
Szóval jó tapasztalataim vannak. Ja és egy hasonló fényterápiás cuccot használ a kozmetikusom is a kinyomkodott pattanások sebeinek gyorsabb gyógyításához. Már húsz éve biztosan használja, úgyhogy nem lehet rossz...

Ennyi tapasztalatom van,
remélem, segítettem egy kicsit.

Üdv
Kriszi
 
 


Szia Kriszti!

Mostanság kezd lenni nekünk is. (minek vegyen akinél van) Gondolom hosszab idő mire megismerkedünk vele. Sőt, gyanús ez sem sokat használ, ha nem használjuk. Egyszer napozok, attól nem igen leszek barna...
Érdekes, ha kéznél van, mégsem igazán használjuk, nincs rá időnk, vagy egyszerűbb egy kalmopirint bekapni? Állítólag a fejfájást is jól múlasztja... (kalmopirines voltam...) Avagy nincs hozzá az a kezelési könyvecskétek?
Papír szerint annyi mindent kezelnek vele, hogy megjegyezni sem győzöm.

A kérdés: ha kéznél van, miért nem használjátok gyakrabban?
Köszönettel,

Üdvözlettel, Róbert
 
 

 
 

Hú..., ma kipróbáltam a nagyot, ez tényleg csinál valamit.
Tovább hagytam, mint az előírás, mert nagyon kellemes meleg volt a tarkómon. Ilyesztően elzsibbadt a fejem. Azt megnyugtattak, nyugi, ez ilyen, működik...
Egyenlőre haza csak kicsit vihetek. Nektek milyen van?

Üdvözlettel, Róbert
 
 


Szia Róbert!

Én sokat használtam a gyerekeknél-nátha, fül, arcüreggyull., felső légúti bet.-a közepest, de nem az előírt ideíg, hanem sokkal tovább,így van pozitív véleményem.
Mostmár, viszont egy terméket adok nekik, amellyel ezket a betegségeket elkerüljük.(Egy lépéssel előrébb vagyunk. Nem kezelünk, megelőzünk!!)

Tücsök
 
 


Szia bimbam Tücsök!

Ez itt nem számít médiának, reklámnak, megkérdezhetem mi az a termék? Három kisfiunk van....
Mi csak Bérest meg Koenzimet használunk, mégis lesz itt-ott mit lámpázni...
Egyébként itt is beszélgetünk erről:
http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=132019
és téma a bevilágítás mértéke, energiaszintje...

"KONKRÉTAN a fény nem érhet el hatást, ha a célterületre nem kerül annyi energia, hogy megtegye a dolgát. Jelen esetben azt jelenti: pici lámpával hosszabban, SOKKAL hosszabban kell világítani mint a nagyobbakkal, hogy működhessen. (és persze közelebbről)
PL: akinek nem használt, azt mondja napi 3*3 perceket világították a sebet....Hát az SEMMI..., HOGY HASZNÁLNA?"

Ha gyakorlati tapasztalati tanácsaid lennének, jó lenne ha néha írnál róla. Nem csak nekem. Egyre többeknek van és nem tudják használni, így nincs eredménye és félre teszik. (Pedig egy véka pénzt füzetet ki érte valaki)
Mellesleg Rossz hírét kelti, merthogy neki nem használt...

Köszönettel, Róbert

Üdvözlettel, Róbert
 
 


Szia Róbert!

Nekem kb. öt éve van, de 15-20 éve figyeltem folyamatosan a róla szóló híreket. Nekem is három gyermekem van, és mikor a legkisebb öt hónapos volt, egy betgség miatt kórházba került, mellette viszont bedurrant a füle. Egész éjjel szenvedett szegény, könyörögnöm kellett fájd. csill.-ért. Reggel jött az orvos, és kérdezte a nővéreket, miért nem adták oda a bioptron lámpát?
Elkezdük használni, és már délutánra érezhető volt a hatása. Ekkor kikérdeztem az orvost töviről-hegyire, mondta, hogy nagyon jó, csak drága. Mondtam, hogy nem érdekel, mert akinek volt fülfálós gyereke, tudja miről beszélek.
Nagyon sokat használtuk, csak kicsit problémás volt, mert, ha nyűgös a gyerek, hát nem igazán viseli még azt is el, hogy világíts rá.Ezért akkor használtam, mikor elaludtak.
Arcüreggyull.-nál, beszéltem egy fül-orr-gégésszel, aki partner volt a kezelésben, de ő hívta fel rá a figyelmem, hogy sokkal több ideig, mint mondják. A bőrnek, csontnak, izomnak,mind át kell először melegedni, hogy majd az üregben kifejtse hatását. A férjem az így kezeli magát (közepes lámpával) kb. egy óra, 8*8perc Mindkét oldali homlok-és arcüreg, szem, orr, fül, fülmögötti terület, torok, aztán másnap, csak úgy jön le a váladék.
Egyébként, szerintem is sokan, rosszul használják. Kifogások, ugye elő sem veszik,tehát a szekrényben nem hat, nekem nincs rá ennyi időm-nem igaz, mert tv nézés közben repül az idő, az egyik kezével ne chipset majszoljon, hanem a lámpát tartsa!
Rándulásra jó, bőrsérülésre jó, izületre jó, de nem mindegy mekkora zsírpárna borítja.
Röviden ennyi, a termékről privátba írtam, mert csatoltam hozzá anyagot.
Üdv.

Tücsök
 
 


Köszi az anyagot, már beleolvastam!

De egy kis tecnikai gond van vele, szerintem túl hosszú a címe kettőnek.
Az gyakorlati kérdés foglalkoztat, a lámpa állvány az fontos-e?
Nagyon gyanús, hogy fontos.
10-20-30 perceket tartani valahol, még a kis lámpát sem leányálom...
Hétfőre ígérte a főnök, segíti elintézni a belső "lízinget"..., az állványhoz is ragaszkodjam?
A félhivatalos álláspont szerint a kis lámpához nem kell az állvány...??? Nem értem, nincs raktáron..., vagy miért?

Üdv, Rob

Üdvözlettel, Róbert
 
 


Szia Róbert!

Nem tudom miért nem megy át a többi, majd próbálkozom.
Miért gyanús az állvány? Egyébként van hozzá, nagyon jó, ha el tudod tenni a gyerekektől, mert szívesen" rolleroznak" rajta. Azt, hogy hogyan tartottam, mikor aludtak, akkor gondolom sejted. A kislámpához is van állvány.
Üdv.

Tücsök
 
 


Szia Tücsök!
Nem az álvány gyanús..., hanem az gyanús,
hogy az állvány Fontos a rendeltetésszerű használathoz.


A többit kérlek nevezd át rövidebb nevűre. Régesrégen csak 8 karakter lehetett egy filenév. Ma már akár egy mondat is lehet, de nem végtelen hosszú.... És át fog jönni...

Kösz, üdv, Rob

Üdvözlettel, Róbert
 
 


Szia Rob!

Úgy látszik rosszul kérdeztem, sebaj. Az állvány, azért kell, hogy a megfelelő szögbe be tudjuk állítani a kezelendő területre, nem? De, hogy állítod be egy gyerekre, aki forog, az ágy közepén fekszik, stb? Én, sajna, ezért tartom, de ha van jobb ötleted, várom
Üdv.

Tücsök
 
 


Szia Tücsök!

Rájöttem! a csatolt doksiknál a névben nem lehet ékezetes betű! mint az internet címekben sem. A levelező szerverünk (freestart) nem szereti. Kérlek nevezd át rövid éketlen nevekre és újra kűld, megkapom.

Állvány meg mozgó gyerek, kizárják egymást. De a Te okosságod volt, hogy alva is lehet lámpázni, ahhoz meg jó ha van állvány nem?

Egyébiránt belső "lísingbe" nem adnak álványt..., vegyem meg kp....
úgy 20-30 ezerért... Csak un. minta kollekciót adnak ki a belsősöknek egy kofferrel, abban nincs álvány, azt vegyen külön... Hm...

Üdvözlettel, Róbert
 
 


Szevasztok Lányok!

Ennyire kevesőtöknek van családban lámpája?
Vagy ennyire nem használjátok?

Kösz üdv, Rob

Üdvözlettel, Róbert
 
 


Szevasztok Lányok!

Mondjuk "kitanultam a Bioptront". Szaktanácsadó lettem.
Ezen "minőségemben" Felhívom a figyelmetek, ha valakinek van aktuális kezelni valója,

Lehetőség van rá, hogy Bérmentesen kezeljük!
http://web.t-online.hu/terraket/
letöltések: Bérlet (Brlet.pdf) jobbra pirossal a főoldalon.

Szükség esetén jól jöhet...

Üdv, Rob

Üdvözlettel, Róbert
 
 


senki? :cry:

Nóri és az ovis...
Kép
 
 


...
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet: