Új privát üzeneted érkezett!

Van itt olyan aki még ezzel küzd? :(
 
 


Sziasztok! Olyan szülökkel beszélnék aki hasonló cipöben járnak! Tippek trükkök kellenének. Túlélési tanácsokkal mert már nem sokáig birom. Köszi u.i:valaki mondja hogy ennek egyszer vége lesz.
 


@impala:
Szia! Van ám sajnos.
 

 
 

Dettó! 4 napnàl tartunk, jàrunk pszichológushoz is. Tippeket, ötleteket szívesen fogadom!

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Szia! Mi már tavaj szeptember oktober óta járunk hetente gyermek pszichologushoz probáltunk mindent. Semmi eredményel. Eddig csak egy drága gyerekmegörzönek tünik. Most visszük majd gyermek gasztroenterológiára. Talán ők segitenek.
 


Ha valakinek kérdése lenne, ingyen lehet kérdezni gyermekgyógyászt (Dr Hidvégi Edit http://protexin.hu/orvos_valaszol). Nagyon kedves és viszonylag gyorsan válaszol.

klara11
Budapest XI. kerület
 
 


@apuka1981:
Szia! Most látom csak h írtál! Meg mindig ezzel bajlodunk :(
Pszichológushoz viszem a gyereket. Nálatok mizujs?
 
 


Nálunk 5 nap volt a maximum, akkor kupot adtunk és orjongessel kakilt végre. Fura mert tegnap pl kert pelust és sírás nélkül belekakilt...3 éves egyébként.
 
 


@impala:
Szia! Voltunk gasztroenterológusnál kapott 2x beöntést azóta naponta 2 naponta kakil. Minden reggel szolunk neki hogy kakilni kel mert különben megint korházba kel menni. Nem kiabálom el de ugy néz ki rendben lesz lassan.
 


Szia! Drukkolok nektek! Nálunk megint visszaesés van :(
 
 


Sziasztok teljesen új vagyok náluk is kakagond van 3es féléves a fiam már lássa 2esfeleve H visszatartják a kakaót mindennel próbálkoztunk amit itt írtatok mi mindent végig jártunk de semmi úgy kezdődött h kemény volt és onnantól a kálvária már nem tudom mit csináljak se szépen se durván sehogy sem mindig mondja holnap kakalunk és holnap is csak holnap és semmi már a beontesre beontes és semmi valami ujjat ha tudtok !
 
 


Szia! Nálunk is még gond ez :( ráadásul nyakunkon az ovi. Kétségbe vagyok esve. Kineziologushoz fogom vinni.
 
 


Sziasztok! Van, akinek még aktuális a probléma? Nálunk már fél éve tart a kálvária, szinte minden hétvégénk arról szól, hogy megint egy hete nem volt kaki, könyörgés, veszekedés, birkózás, kúp, sírás... már az oviban is jelezték, hogy megváltozott a kislányunk... mert amúgy egy cserfes, eleven kiscsaj. De már kezd elhatalmasodni rajta is ez a hisztéria. Nem tudjuk, mit csináljunk.
 


Sziasztok. Nekünk egy szorulásos kaki miatt alakult ki szèkletviszatartás. Ami nálunk abból áll hogy 2-3 napig nem kakil, visszatartja. 3 nap már küzd vele, néha elkezd nyügösködni, körbe rohangál. Aztán ha elmúlt az inger játszik tovább. Negyedik nap már katasztrófa, több mint 2 órán keresztül sír, fut körbe körbe, visít, hisztizik, aztán amikor már nem tudja visszatartani kitoja,utána mer lehuzza a WC-t, integet a kakinak. De a kakilás előtt idő szörnyű. Már próbáltuk hogy kap érte csokit, kindertojást,kisautót, de semmi nem használ. Vettünk neki több kakilásról szóló könyvet, volt hogy telefonal mentünk kakilni, hátha eltűntek terelni a figyelmèt. A bilit egyáltalán nem használja, utálja.Tanácstalan vagyok,próbáltam higgadtan szépen, próbáltam erèlyesen, ígértem, kértem, könyörögtem. Meddig lehet ezt így elviselni? :cry:
ancsa088
Székesfehérvár
 
 


SZÉKLETJAVÍTÓNAK BIZTOS MONDTÁK MÁR A ROSTOS ÉTELEKET ESETLEG SZILVALEKVÁRT. ORVOS NEKÜNK A PROTEXIN JUNIORT JAVASOLA EZZEL RENBDEJÖN A SZORULÁS. A LELKI OLDALÁT TEKINTVE PEDIG KINEZIOLÓGUS SEGÍTHET EZEN. OLYANHOZ FORDULJATOK AKIHEZ ISMERŐS ÚTJÁN MEHETTEK JÓ HÍRŰ JÓ SZAKEMBERHEZ. Ő MEGTALÁLJA AZ OKÁT MIÉRT VISELKEDIK ÍGY ÉS FEL IS TUDJA OLDANI. KITARTÁS!!
klara11
Budapest XI. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet: