Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nem voltam,mert már csak azért is elmentünk Gyulára kárpótlásként.
Egy 4 fős családdal voltunk egy 2 szobás apartmanban.
2 éjszakát voltunk.Pénteken ott nem túl jó idő volt,de a maradék két napban már kánikula volt.

Bari!!!
Miért nem jelentkezel,amikor folyamatosan kérdezzük,h-h.lehetne zárt topikot csinálni????????????????????

Éva!
Majdcsak megtartja Tomi a jó szokását,és szépen alszik éjjelente!
Mi is voltunk Kingával 8 hós korában verejték vizsgálaton Szegeden,semmiség volt,csuklójára tettet ilyen itatós papír szerűt,rá egy izotópos nagy "karkötőt"fél óráig úgy ültünk és kész.
Nagyok elteltek már a kicsivel?
Nagyszülők nem is segítettek?gondolok itt főzésre,nagyok vigyázására stb...

Cleo!

Látom Sziszinek a kép nem ment át,csak a kódja :?
Megünnepeltétek már a szülit vagy bevárjátok Zsoltikát?
Nálatok aug.20.-án milyen program lesz?

Ildi!

Örülök,h.Mirtill jól érzi magát az oviban és minden gond nélkül visszatért.Nem tudom nálunk,h.lesz,de én nem várom!
Miért vagy mostanában depis?

Egy kérdés mindenkihez:

Szerintetek a Broncho Vaxomot mikor érdemes elkezdeni és milyen
adagolásban,mert mindenhol mást olvasok!
Valahol azt írják,h.érjen valamit szedje
30 napig ,majd 10 nap szünet,majd 10 napig szedje,utána 10 nap szünet!
Meg meddig lehet ezt így szedni???
Van ahol azt írják,h.nagyon lényeges,h-h.szedi,mert egyébként semmit nem ér!
Meg meddig lehet ezt adni?
Köszi

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Kory!
Nekem is nagy dilemmám a Broncho Vaxom.Mirtill júniusban fejezte be a kúrát és én sem tudom mikor kezdhetjük megint.Jó lenne szeptemberben!
Nekem azt mondta a doktornő,hogy ha még sohasem szedte akkor először egy dobozzal kell szedni(minden nap egyet)aztán 20nap szünet.Utána 10napig adod 20nap szünet 3*.Szerintem Mirtillnek elég lesz a 10nap szedés 20nap szünet.De ,majd megkérdem úgyis megyünk a 4éves státusra.

Azért vagyok szomorú mert egyszerűen nem sikerül munkát találni,mindenhová kell a protekció.Semmiféle támogatást nem kapok(1hete az önkormányzatot járom),nincs semmi jövedelmem,a Tb-t fizetem magam után a 0forintból amit kapok.Még azt sem vállalják át mert több az egy főre eső jövedelmünk mint amit előír a törvény.Senkit nem érdekel,hogy 120e forintból élünk 3-an,ebből fizetjük a rezsit,ovit és eszünk.Olyan mintha nem is léteznék és ez nagyon elszomorít.Még a krízis segély sem jár mert közös megegyezéssel szűnt meg a munkaviszonyom.

A verejték vizsgálat valóban fájdalmatlan,én csak az ok miatt ijedtem meg amiért kitalálta a dokinő!

Sziasztok!
Ildikó

Kép
 


Szilveszternek Boldog Szülinapot!

Kép

Kép
 
 

 
 

Ildi!

Neked köszi a választ a Bronchoval kapcsolatban!
Most náthás,gondolom így nem lehet elkezdeni???!

Kép

Kép
 
 


sziasztok!!
nem nagyon gépeztem,illetve a zárton valaki megfejtette a jelszavamat és genyóskodott,de már van új nevem
akkor megcsináljam és megyünk????
 


bocsi,hogy nem reagálok és köszi a köszöntéseket...akkor megcsinálom
 


bari .tőlem mehet a zárt

KépKép
KépKép
 
 


SZIASZTOK!!
www.anyatany.hu

és a csapat címe "immunerősítők vitaminok a babáról"
jelentkeznetek kell és én beengedlek titeket
ott nevem nelli0415
gyertek mindenki ott többmindent le tudunk írni és azért itt is maradhat minden
 


www.anyatanya.hu

lemaradt egy "a" betű
 


hali.

köszi bari.

mondjuk én azt hittem itt maradunk a babaneten... a szerkesztő topikban már kértek páran zárt topikot...vagy ez itt nem lehetséges???passzolom a kérdést

KépKép
KépKép
 
 


NEM TUDOM!!
de azért jelentkezzetek csapatok közt a 11-oldalon van!
itt nem lehet csinálni
 


jelentkeztem

KépKépKép
 
 


OK!adtam neked kulcsot is úgyhogy te is be tudod engedni a többieket...
 


Jelentkeztem én is!
Gyöngyi,Encsi,Ildikó és a kedves többiek gyertek ti is! :lol:

Kép

Kép
 
 


Tudom, hogy én vagyok a gáz, de baromira nem értem ezt az anyatanyát :oops: :oops: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


kori téged nem látlak?????????????????????????
na mindjárt utánna nézek!!!

gyöngyi pü
 


kori te nem vagy ott még!!
 


Sziasztok!

Jelentkeztem én is!

Kép
 


Bari!

Jelentkeztem,jött is az e-mail a regisztrációról,de amikor visszamegyek az anyatanyába ott az írja,h.nem vagyok egyik csapatnak a tagja sem!ez miért van?
Írtam is ott nektek üzit!

Kép

Kép
 
 


kori még nem vagy eggyik csapatnak sem a tagja,de van olyan,hogy csapatok és ott a csapatok között a 11.oldalon van a miénk jelentkezned kell és akkor beveszünk
már nem sokan hiányoznak
 


Bari!
Persze megtaláltam még tegnap ,jelentkeztem is,meg írtam a jelentkezésnél pár szót.
Nektek kellene valahogy jóváhagyni!

Kép

Kép
 
 


kory.megtaláltalak,jóváhagytalak :)

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Nem vesztem el csak sok a feladat, és csak olvasgattam az irásaitokat. Ha lesz egy kis idöm, és összeszedem Magam irok majd mi van Velünk.

Jelentkezem majd a zárt topicba.

Üdvözlök Mindenkit, és további szép napokat kivánok: Anna és Enikö
 
 


ok szerencsére cleo megtalált :lol:
encsi gyöngy tündi gyertek ti is...remélem mindenkit soroltam
 


Bocsánat, lemaradtam Sziszi szülinapjáról! :oops: :oops:

Boldog szülinapot kívánok nagylány!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


Sziasztok!

Regisztráltam, aktiváltam az adott oldalon, de nem találtalak Benneteket.

Kérek segitséget.4

Üdv: Anna
 
 


encsi ment p.ü.
 


Köszönöm, megnéztem.

Üdv Mindenkinek: Anna
 
 


szia GYöngyi.

írok neked privit.kérdeznék valamit



Andi és

KépKép
KépKép
 
 


Andi! válaszoltam!

Bari!!

Kezdek pipa lenni!
1: regisztrálta pénteken, azóta sem jött e-mail
2: megpróbáltam bejelentkezni, nem enged
3. nincs a 11. oldalon semmi azt írja, hogy keresselek meg?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


gyöngyi.megpróbájak regisztrálni neked? aztán majd megváltoztatod a jelszot ha sikerül :)

KépKép
KépKép
 
 


Köszi Andi!

asszem sikerült regisztrálnom, de nem tudom hogyan tovább :oops:
jelenleg semmit nem enged csinálni

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


írdd be a keresbe,hogy "immun" és előjön a topikunk..oda jelentkezz és felveszünk :) :)

KépKép
KépKép
 
 


Tündi.gyere te is a másikba!!!!várunk!!!!

KépKép
KépKép
 
 


Helló!

Most értem ide.. :)

Szisziről én is lemaradtam.. Boldog Szülinapot utólag is... :) :oops:

Regisztráltam! Várom a felvételt... :)


Zsoltikának is utólag,úgy nézem róla is lemaradtam? :oops: :oops:


Sziasztok!

Elnézést, hogy csak így belerondítok a chatelésbe, de az immunrendszer erősítésére az egyik legjobb megoldás az, ha a forrást szüntetjük meg, ami a z immunrendszer gyengüléséhez vezet! Sajnos a gyermekeink immunrendszerét a saját otthonunk teszi tönkre az esetek nagy százalékában. Ha megjelenik a penész, ezzel együtt az tka szám is növekszik, a többiről nem is beszélve. Ha bárkinek gondja van, ők megoldják!

Üdv.: Privat

www.allergen-kontroll.hu
 


Sziasztok!

Én csak szeretnék egy, - a feleségem által használt- vitamint mutatni. Ő nagyon elégedett vele és azt mondja, hogy a most a második babánknál sokkal jobb a közérzete és fittebbnek érzi magát, mint az előző kicsinknél, mert most szedi ezt az úgynevezett New Life nevű tablettát.
Itt megtaláljátok: http://jolanda.hu/calivita-etrendkieges ... asarlas-61
Remélem éltek vele, mert a feleségem tényleg csak jókat mond róla!

sziasztok!
 
 


Sziasztok!

Most kezdtük az ovit a pici lányommal!
Érdeklődnék, ki hogyan harcol a betegségek ellen? Főleg, így tél közeledtével.
Őszinte leszek, az influenza elleni oltást nem akarom felvenni, szerintem nem kell az még egy 3 éves gyereknek.
Azt is hallottam, hogy pár betegségen túl kell esni, mert az igazából az immunrendszert erősíti. ( nekem ez először furán hangzott, de aztán sokan megerősítettek benne). A kötelező gyerekbetegségeken már túl vagyunk, mint pl bárányhimlő.
Az lenne a kérésem, ismer-e valaki valamilyen jó immunerősítőt pici gyerekek részére? Nem vagyok egy nagy patikába járós, inkább a természetes, házilag elkészíthető dolgokban hiszek. De hátha! :D
Szép napot mindenkinek!
Üdv, Gréta
 
 


Látom, ez egy elég összeszokott fórum már, de talán tudtok pár jó tanáccsal szolgálni.

A kicsim cukorbeteg sajnos, és szintén ovikezdés miatt kéne neki immunerősítés. Sajnos az összes, célzottan gyerekeknek ajánlott multivitamin készítmény cukros-édes (a fiam nem is szereti az édeset), de nem is nagyon találok olyat, amit adhatnék neki.

Ha volna, aki hasonló cipőben jár, vagy van ötlete, mi lehetne megoldás, annak megköszönném a segítséget.

Üdv!
Helga
 
 


Sziasztok!Segítenétek?Másfél éves a kislányom és most esett át egy nagyon ronda vírusfertőzésen,ami hasmenéssel,hányással járt.Mivel tudom visszaállítani az antibiotikum után a normális bélflórát?Sajnos már 1 éves kora óta tápszert,és nem anyatejet kap,így pl. nem tudom melyik a legjobb választás ilyen esetben,nem hiszem hogy pl. a dm-es tápszer sokat segítene ilyen esetben.eddig mildibé-t,meg nestlé-t kapott.
 


Ami nálunk nagyon jól bevált az a béres csepp plusz c-vitamin.Ez nagyon nagyon jó immunerősítő is, bár nekem már nagyobbak a gyerekeim, de ma már a kicsik is szedhetik ezeket a készítményeket. én csak ajánlani tudnám, illetve a sok sok gyümölcsöt és zöldséget.
az igaz hogy sok betegségen át kell esnie, de ez azért is van így mert a szervezet legközelebb már emlékezni fog az esetre és könnyebben fog tudni védekezni ellene.Ettől függetlenül az anyuka is megtehet mindent a gyermeke érdekében :)
 


regina78,
a Normaflore kifejezetten erre való, szokták is adni antibiotikummal párhuzamosan, visszaállítja a bélflórát. Ezt mindeképp add neki.

Tápszer téren meg pro- és prebiotikumos csecsemőtápszerek mindenképp jók, szerintem semmivel sem lehet ilyen szempontból rosszabb a dm-es, de ha téged megnyugtat, akkor vedd inkább az ismert márkájút. Szerintem azok közül is mindegy melyik márkát, a lényeg, hogy probiotikus legyen.

Cukorbeteg gyerek vitaminpótlálsára senki nem tud tanácsot? :(
 
 


Barhelg, én úgy tudom, a béres csepp pont adható cukorbetegeknek, lisztérzékenyeknek, meg szinte bárkinek, aki fölötte van már a 10 kg-nak. A cseppek általában adhatóak, a Cebionnal a c-vitamincseppje is adható biztosan.

Remélem jól megy az ovi a lánykádnak. Az étkezéseket hogyan oldják meg nála az oviban? Ő külön kap enni?

Az én fiam ugyan még tavaly áprilisban elkezdte az ovit, de a hosszú nyári szünet után most szinte újra be kellett szoktatni. Azóta szerencsére már nincs különösebb probléma, már verekedni is szokott, nemcsak sírdogálni :oops: :lol:
 


Nagyon örülök, hogy valaki leírta ezeket az infókat. Én pont azon tanakodtam, hogy a bölcsis kisfiamnak adhatom-e a bérescsepett.
Ő hál istennek már 10 kg fölött van. Szóval legalább nyugodtam leszek a téli időszakban. Eddig azt hittem, hogy nem lehet az ilyen kicsi gyerekeken semmit adni.
 
 


Köszönöm a tanácsokat mindenkinek! :)
kisleany2: Ti a bérescseppet hogyan adjátok be? Mert végülis vettem a boltban, de az ízélmény még így felnőttként sem valami lenyűgöző, a kislányom meg nagyon tiltakozik ellene, hiába oldom fel vízben, azt mondja "rozsda íze van" :D Van valami tipped? Mivel lehet keverni? Minden ötletet szívesen várok, akár másoktól is!
Köszi előre is!
Üdv, Gréta
 
 


Én is köszönöm a hasznos infókat.Vettem probiotikus tápszert(márkát nem irok),és érdekesen tapasztaltam,hogy valójában nem is mindegyik probiotikus,valamiért azt hittem.
A béres cseppes dolog tényleg nagyon jó infó,máskor biztos fogom alkalmazni azt is.
 


Gretta, mi úgy szoktuk, hogy nagyon kevés gyümölcslébe tesszük a cseppeket (kb egy deci), a gyerek gyorsan megissza, szinte fel sem tűnik neki az íz, főleg ha rögtön a kezébe nyomod a c vitamin rágótablettát ;)
Sok mindent próbáltunk már egyébként, de eddig a Béres csepp és a grapefruit mag kivonat volt az, ami tényleg bevált így a téli hónapokban.
 
 


hajnalka76,
jól érzi magát a leányzó az oviban, szerencsére.
Az oviban a lányom külön kaját kap, egy másik cégtől rendelik a speciális kajákat, talán Szonján kívül még 1-2 olyan gyerek van az oviban, akiknek valamilyen szempontból speciális étkezésre van szükségük, de ezt szerencsére az ovi megoldja. Külön ki van függesztve a faliújságra az ő ebédje is, úgyhogy tudom követni, hogy mit adnak neki, és fizetni is annyit fizetünk érte, mint a sima ebédért a többiek, mert az ovi - vagy az önkormányzat - állja a különbözetet.

A Béres cseppnek utánanéztem, és tényleg adható cukorbetegeknek, úgyhogy ezt fogjuk kipróbálni. Bár most jutott eszembe, hogy ezt más javasolta korábban az orvosunk, csak akkor még mintha életkor alapján volt meghatározva, hogy mekkora gyerekek kaphatják, és akkor még nem estünk bele, én meg elkönyveltem, hogy nekünk nem jó.
 
 


Sziasztok! Örülök, hogy rátaláltam erre a topikra, mert sok hasznos infót tudtam meg :) Pl. a béres csepp dolgot... eddig kétszer 3-4 napot volt itthon a lányom betegen, és ezért gondoltam, hogy utánanézek, mivel lehetne erősíteni a szervezetét kicsit, hogy ne döntse le az első nátha a lábáról...
Úgyhogy ezek után mindenképp kipróbálom a bérest, remélem hajlandó lesz meginni :))
A grapefruit mag kivonat mire jó?
 

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet: