Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok.

Szerintem 'majd mindenki adott már a lurkójának valamilyen vitaminkészítményt,vagy immunrendszer erősítőt.Segítsünk abban egymásnak,hogy kinek melyik vált be és melyik hatásos egyáltalán.

Várjuk együtt a tapasztalatokat.
 
 


Szia!
Engem is nagyon érdekelne ez a téma!
Én tavaly és tavaly elött télen aloe vera berry-t adtam a gyerekeimnek!
Most béres csepp.Nagyon érdekelne ilyen téren a homeopátia!!!
Cstlakozom Cleohoz,minden érdekel ezzel kapcsolatban!!
Sziasztok
Vendég
 


SZIASZTOK!

Igaz az én lányom még csak 3 éves. Én még nem próbáltam az aole vera készítményeket. Eddig még csak a Cebion cseppet (C- vitamin), D-vitamint, szopogatós D-vitamint (pezsgős) és mézes citromos teát adtam neki.
Ezek után az a tapasztalatom, hogy hála az égnek soha nem beteg!
Amúgy jó az a Aloe Vera? Nagyon érdekelne!

 
 

Szia!
Ha érdekel az aloe vera,akkor nézz be a "császárral szültem"topikba mert ott egy ideje arról beszélgetünk(arról is).
Jár már közösségbe a kislányod?
Vendég
 


sziasztok.

julia.picit írígy vagyok ám rátok,hogy ilyen jó kis erős kislányod van :) .
azért is indítottam ezt a topikot,mert az én lurkóim elég gyakran betegesek.és hát inkább jobb megelőzni a bajt,mint kezelni,főleg,hogy a dokinőnk szinte mindíg antibiotikumot ír nekik.
A nagyfiam már ovis és most rendesen kapjuk onnan a bacikat.még az a szerencse,hogy elég gyorsan átvészeli a betegségeket.
Én most Multi Tabs-ot adok nekik pár hónapja.húú már fel sem tudom sorolni,hogy hány féle vitamint próbáltunk már.a homeopátiás szerek közül az echinacea golyókat (de van teánk is) használtuk már,Köhögésre a lándzsás utifű szirupot +van egy tea a mecsek köhögés elleni -ez nagyon bevált.
Az aloe-t is ajánlották már,de még nem próbáltuk -de engem is érdekelnének a tapasztalatok.
ja,én most a lányomnak írattal a dokinővel Broncho-vaxom imm.erősítőt,mert a legutóbbi betegsége eléggé legyengítette.ez anno már a fiamon is segített.igaz nem "természetes" dolog,de legalább használ.
bárány,neked mennyire betegesek a gyerekek,hogy adtad az aloet?

sziasztok

KépKép
KépKép
 
 


Szia!
A lányom szinte soha nem kap el semmit,a fiam sokat köhög és taknyos mióta ovis lett(5évesen kezdte).
Jelenleg béres cseppet adok nekik,meg akarok venni kids-et ami szintén aloe termék.És az aloénak a fokhagyma tablettáját adom.
Az aloe gélről egy egész hosszú iromány van "császárral szültem"topikban,tényleg érdemes elolvasni.
Homeopátiás szerek közül én takonyra és hurut szerüségekre a következőket használom:Gripp-Heel,kalium bichromicum 15,köhögésre stodál.A homeopátia nagyon érdekel várom a véleményeiteket róla..
Vendég
 


Sziasztok!

Elolvastam a hozzászolásokat és én is leírom a nekünk bevált készítményt. Tulajdonképpen egy immunrendszert erősítő, bio-gyümölcs-zöldség koncentrátum és amellett, hogy nagyon finom, eredménye is van. Egy kiskanállal kell adni egy nap és dzsem-lekvár állaga van. Külön gyerekeknek is van és felnőtteknek is. Sok vitamint és hasznos anyagot tartalmaz.

Ha valakit érdekel elküldöm a leírását , mert hosszú lenne ide a fórumba.
 
 


Szia Szofid,engem érdekelne minden,és az is hogy hol lehet kapni,és hogy adható e béres csepp melett(mert az nem szeretném abbahagyni).Előre is köszi
szia
Vendég
 


Szia!

Szerintem adható a Béres cseppel is, mert teljesen természetes bio-zöldség-gyülölcs koncentrátum.

A neve Flavantic® Junior készítmény, nyolcféle válogatott növényt tartalmaz, mely növényekről köztudomású, hogy immunerősítő, baktérium és vírusellenes hatásuk van, illetve magas ásványi anyag, festékanyag, antioxidáns tartalmú, így a vérképzésben,a kóros oxidatív folyamatok gátlásában fontos szerepet játszanak.
Sok gondot jelent a szülőknek, nagyszülőknek, különösen a téli-tavaszi időszakban a gyermekek zöldséggel-gyümölccsel való ellátása, a fejlődő szervezet tápanyagszükségletének biztosítása, és az immunvédelem. Készítményünkkel ebben kívánunk segítséget nyújtani. Mivel a készítménynek elsődlegesen megelőző szerepe van, fogyasztása minden gyermek számára ajánlott.

Ez a rövid leírása. Én a lányomnak már adom egy ideje és nagyon jó. Kétféle kiszerelésben van 100g-os 6250Ft és a 200g-os 11250Ft. Egy kiskanállal kell egy nap adni.
Ha érdekel, akkor írj, mert a beszerzésében is tudok segíteni.
 
 


Szia!Érdekelne a dolog mondjuk venni csak januárban tudnék,hol lehet megkapni,sima patikában,vagy ugyan ugy mint az aloét?
Vendég
 


Szia!

Bocsi, hogy eltűntem, de a kislányom felkelt :-) Szóval, ha aktuális lesz, akkor írj mailt: birozsofia@freemail.hu

Ha Bp-i vagy, akkor egy napon belül díjmentesen kiszállítják, ha nem akkor egy-két nap. Hasonló konstrukcióval lehet beszerezni egyébként, mint az aloe-t.....
 
 


Nem találtam semmit róla a neten,nem értem pedig minden rajta szokott lenni,az aloéról vagy száz oldal van ugyan úgy a homeós szerekről is.Erről semmi...
Vendég
 


Szia!

Sokat nem írok, majd holnap még jövök, de annyit, hogy most jelent meg a termék nem rég, ezért nem ismerik sokan, de a honlap címe:

www.flavantic.com

jobb oldalon a vendégnél írd be a neved, az ajánlónál a köv.számot: 20122461

Sok más termékről is olvashatsz, most mennem kell. Holnap benézek még! Ha kérdésed van, írj! Szia
 
 


Sziasztok!

Mi a nyarat 3 egymás után következő antibiotikum kúrával kezdtük. A gyerekorvosunk ajánlotta a colostrum kúrát, gyógyszertárban kapható. Sem ősszel, sem télen eddig egyetlen napot sem töltöttünk betegséggel. ilyen évünk még nem volt!
Üdv. Szalmafejű


Köszi!Szalma..,majd utána olvasok!!!
BUÉK
Vendég
 


Szisztok!

Mindenkinek BÚÉK!

Üdv. Szalma


Sziasztok!

4 éves kislányom éjjel még mindíg bepisil.Az orvos szerint egészséges.Nyugtatgat,hogy még kicsi stb..de nem csak egyszer pisil be,henem töbször is az éjszaka folyamán.És ez napi szinten megy.Keltegettem,pisiltettem reggelre nem emlékezett semmire.Én viszont teljesen kikészültem a nem alvástól.Ezt bírtam 3 hónapig és úgydöntöttem vissza a pelust.Lehet hogy a legrosszabb döntés volt,de arra gondoltam,hogy majd zavarni fogja.Tévedtem,reggel tele a pelus.Tanácstalan vagyok.Ha valakinek van valami bevált ötlete kérem segítsen.
Hallottam homeopátiás kezelésröl is,esetleg van valakinek tapasztalata ezen a téren?
Köszönöm :?: :?:

Andi
 


Szia!
Az egyik ismerősömnek a riasztó lepedő vált be,ha nedvesség éri beriaszt sipol,a gyerek felkel és egy idő múlva megszokja,hogy a pisilés ébrenléttel jár,ezt nagyobb gyereknél alkalmazták és elég rég volt már,nem tudom létezik-e még ilyesmi és hogy az orvosok mennyire kultiválják...
Vendég
 


Azt elfelejtettem megkérdezni,hogy nem e iszik sokat a kislányod,mert van,hogy olyan banális megoldás is beválhathogy egyszerüen ne igyon annyit este,főleg ne teát.Ezt persze magadtol is tudod,de tényleg vannak olyan lőtyölős gyerekek akik nem szomjasak csak baromira szeretnek inni.
Vendég
 


Szia!

Annyira mélyen alszik,hogy nincs értelme jelző dolgokat megpróbálnom,mert Én alig bírom felkelteni.Egyébkén megfordult a fejünkben,az ára 30-40ezer körül van.Kaptam egy tippet egy orrsrayval kapcsolatban.Megkérdem a dokit,és kipróbálom.
Közsi Szépen
Nem iszik sokat,de ha egyeltalán nem ivott este akkor is megtörtént a baj

Andi
 


Szia
Több tippem sajna nincs,remélem minnél hamarabb rendeződik ez a dolog!
Üdv
Vendég
 


Sziasztok!
Az én kislányom 21 hónapos. Eddig csak én fogyasztottam az Aloe italt, mert nekem nagyon sokat segített, most a hisztis korszakot is nyugalommal viselem. De nekünk a doktor néni javasolta, hogy a bölcsis időszakban itassak Aloe Berryt a gyerekkel (ez izesített aloe), mert sok betegséget elkerülhetünk. A Forever Kids rágótablettára pedig azt mondta, hogy 2 éves kortól szedhető és véd a légcsőhurut és az agyhártyagyulladás ellen is. Mi biztos ki fogjuk próbálni.

Ha érdekel benneteket is valamelyik, írjatok nyugodtan. Mindegyik a Forever Living Products terméke. Én már igen sok terméküket jó ideje használom, és szeretem.

További információk:

agi10@citromail.hu

Kép
 
 


Sziasztok!
Ágianyu!
Én folyamatosan adom a kidset a gyerekeimnek,de pont ma reggel volt a tévében az rtl-en,hogy mennyire ártalmasak a vitaminok(a mesterségesen előálitottak)Rendesen elbizonytalanodok néha..
Még biztos lehet látni mert a hiradóban volt,az meg ugye vagy 10-szer van naponta.
Én azért adtam mert a legjobbat akarom nekik(evidens)
De hogy is szokták mindani??
"A pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve"
Lehet ,hogy egészen nem így hangzik,de a lényege ez..
Szóval már tényleg nem tudom,adjam,vagy ne adjam... :(
Vendég
 


Sziasztok.

Rég jártam már itt,de azóta már az én gyerkőceim is aloe-t isztak.Szintén Aloe Berryt mint ti Ágianyuék :D és szedik (imádják) a Kids vitamint is-ezzel indítjuk a napot még ovi előtt.

Bárány.én is láttam a hírekben a vitaminokról szóló rémisztgetést.hát én is kicsit elbizonytalanodtam és most 1szemet kapnak csak 8) az eddigi 2helyett.(amúgy is ki kell húzni a kövi rendelésig :lol: )
Tapasztalatokat még nem írok,de én bízom az aloe jótékony hatásában.

Hné Andi.
Veletek mi újság? Próbáltatok ki valami új módszert?
Igaz még az én lányom csak 2,5éves de nekem is úgy kell költenem éjjel (az első pisilésnél).
Külön szobában alszik amúgy?

Most mára ennyit.
Sziasztok

KépKép
KépKép
 
 


Szia!
kb 10 féle termék van amiről szintén csupa szépet és jót írnak.Kinek kell hinni?
Vendég
 


És ki legyen a kisérleti nyúl,akin mindent "kipróbálunk"?A gyerek?
Vendég
 


Sziasztok!
Nagyobbik lányomnak (a gyerekorvossal egyeztetve) béres cseppet adok, kíváncsi voltam milyen tapasztalatokkal találkozhatom a neten, így találtam ide. Pár hozzászólásban ökonet termékek jótékony hatásáról írtatok pl:Vital-Fruit, Ocean Milk Colar Calcium kicsit nézelődtem ezen termékek után és a gyerekorvost is megkérdeztem (aki minden esetben gyógyszerkészítőkkel is konzultál) és számomra az derült ki, hogy vannak kétségek ezen termékekkel kapcsolatban. Pl: a gazdasági versenyhivatal határozata pontosan részletezi ezeket. http://www.gvh.hu/gvh/alpha?do=2&pg=11&st=1&m5_doc=4040 itt olvasható.
Valós pozitív tapasztalat érdekelne, nem szeretném a gyerekeket kisérleti nyusziként használni.
Üdv
 
 


Sziasztok!

Az aloe termékekről néhány gondolatot megosztanék veletek:
- ISO minősítésű
- a cégtől független aloe tanács bélyegzőjével rendelkezik
- a természeti gyógyászatok szövetségének ajánlásával
bélyegzővel rendelkezik
- kermi és oeti engedéllyel rendelkezik
- 120 országban jelen van
- Magyarországon 7000 orvos ajánlja

Természetesen sok orvos a mai napig a gyógyszerek híve és miért is? Mert ugye ki ne járt volna úgy, hogy egy órát várt a rendelési időben az orvosra mert orvos látogató volt bent nála. Ez nem más mint üzlet ha az orvos ajánlja az adott gyógyszert bizony ő ezért keményen pénzt utazást eztazt kap nemis keveset. Naná, hogy a gyógyszert fogja ajánlani mindegy hogy az éppen hány mellékhatással rendelkezik. A gyógyszerek sajnos csak a tenüteket múlasztják el nem az okokat szüntetik meg. És sokszor akkor nyúlnak az étrend kiegészítőkhöz mikor már a gyógyszer nem segít.

A forever aloes termékei nem ártanak ezeket nem lehet túladagolni sem hiszen ki hallott már olyat, hogy egy zöldséget vagy gyümölcsöt túladagolnak? Tény nem olcsó de mikor pl. egy 120 szemes kids vitamin 3200 Ft körül mozog ami szinezékmentes kérdezem é ez drága? Aki úgy gondolja drága egy kanna gél 5500 Ft-ért az menjen be a aptikába vegyen egy antibiotikumot a gyerekének és menjen táppénzre. Hozzáteszem az antibitikummal kiírtja gyeremeke összes bélflóráját a jót és a rosszat is.

Gondoltam ezeket megosztom veletek. Nekem van egy 5 éves kislányom issza a berry gélt eszi minden nap a kids vitamint 2 szemmel és nem beteg.

Ha valakit bővebben érdekelne: moni0511@freemail.hu

És még valami ha valaki nem hiszi nekem és közel lakik Debrecenhez jöjjön el esti orvosi előadsára ahol orvosok szájából lehet hallani a termékek tapasztalatait.
 


Sziasztok!

Reagálnék csabadeak és nellibaba hozzászólására. Nem hiszem, hogy minden orvos azért választotta a hivatását, hogy minél több készítménnyel kezelhessen gyerekeket. A mi gyerekorvosunk foglalkozik homeopátiával is és nem az az első lépése hogy brutál antibiotikumos kúrával (gyorsan lerázva bennünket) úgymond gyógyítson. Mindig ráér a gyerekkel foglalkozni és nem a tüneti kezelés híve, hanem a megelőzésé. Említettétek az orvosok jutalékozását, nektek nem fizet az ökonet jutalékot? Ez is hálózatépítő rendszer nem? Akkor ti nem vagytok elfogultak?
Szóval szerintem nem kéne minden orvost leírni, van közöttük olyan aki a gyerekekért él ezért választotta ezt a hivatásának és nem a jutalékok miatt. Bocsi, csak annyira demagóg így leszólni mindenkit.
 
 


Sziasztok!

Annyit szeretnék mondani, hogy távol állt tőlem, hogy bárkit is megbántsak legyen az orvos vagy éppen bárki más.

Egy tény nagyon nagyon sok orvos van aki gyógyszerpárti és ebből búsásan megél és természetesen tisztelet a kivételnek. Szinte minden orvosnál ott van naprakészen az orvoslátogatóktól kapott legújabb készítmény szórólapja, matricája. Sajnos minket magyarokat úgy programoztak hogy ha fáj valamink elmegyünk az orvosohoz az felír valamit kiváltjuk és gondolkodás nélkül az előírt adagban bevesszük. Sok olyan ember van aki megsem nézi, hogy az adott gyógyszernek hány és milyen mellékhatása van.

Csak annyit kérdeznék, hogy az orvos minden esetben elmondja mikor antibiotikumot ír fel, hogy anyuka a gyereke összes bélflóráját kiírtja majd ezzel és utánna adjon neki normaflort vagy probiotikumot, hogy helyre álljon a bélflórája? Vagy a drogériákban elmondjék, hogy ne vegyen olyan deostiftet amiben aluminium só van mert mellrákot okoz? Vagy, hogy a samponokban női nermi hormonok vannak amitől kelleténél előbb fejlődik egy gyermek?

Mindezt orvosi előadásokon hallottam....

Sajnos olyan társadalomban élünk, ahol az eladás a fogyasztás a lényeg bármi áron. A gyógyszergyárak versengenek egymással a mi egészségünk rovására.

Természetesen ki ki saját maga dönt az egészsége felől.

Az aloe termékforgalmazáson közvetlenül pénzt nem lehet keresni csak termékpontot kapni és lényeges különbség, hogy ezeknek a készítményeknek nincsennek mellékhatásai. Szerencsére egyre több orvos felismeri, hogy gyógyítani nem csak gyógyszerrel lehet.
 


sziasztok!
Gyerekeknek is jó??Nem volt időm visszaolvasni egészen...
(coral calcium)Hol lehet venni?
Vendég
 


Kérhtk egy teljes tájékoztatót róla?Ha valakinek van személyes tapasztalata az is érdekelne..köszi lőre is
Vendég
 


Hallott már valaki a RIBOMUNYL immunerősítőről? Tapasztalat? Vélemény?
Előre is köszi.

Kép

Kép
 
 


Szia!
Köszi szépen a tájékoztatást :D A téma nincs elfelejtve,egyenlőre talonba raktam :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Mivel 4 éve foglalkozom hivatásszerűen ezzel a témakörrel, így eléggé kiképeztem magam e tárgykörben, s szívesen megosztom veletek a tudásomat, tapasztalataimat. Sajnos a Magyarországon kapható zöldségek és gyümölcsök annyi vegyszert tartalmaznak (talajkártevőmentesítés, permetezőszerek, gombaölőszerek maradványai), s mivel már a magot is meddő földbe vetik, így ásványianyag-nyomelem-vitamin tartalma oly csekély, hogy vitaminkészítményekre a gyerek egészséges és dinamikus fejlődése szempontjából igenis szükség van.

1. A szintetikus vitaminok viszont nem igazán jók. Ha logikusan belegondoltok, mi lehet a különbség a gyógyszergyárakban összekémiázott vegyianyagok és a napérlelte (bio!)gyümölcsök kivonatai között, akkor már valamit meg lehet sejteni, hogy miért nem jók. Le lehet szintetizálni, le lehet utánozni mindent, de kb. annyira egyenértékű ez, mint egy Maldív szigetekről szóló film nézése és személyes átélése közti különbség. Ugyanazt látod, és mégsem! Aztán van valami, amit nem is lehet szintetizálni: a fitonutriensek olyan fitokémiai vegyületek, melyek javarészt közvetlenül a gyümölcs héja alatt alakulnak ki, az érés befejező stádiumában, a túlérés előtt. Ez nincs benne abban az őszibarackban, szőlőben, amit a piacon/boltban megveszel, és féléretten szedik le, esetleg napokig raktárházakban tárolják. Ezt max. a saját fádról szedegetheted le a "majdnem túlérett" gyümölcsökkel, és ha egyáltalán nem permetezted, és egy km-es körzetben senki nem permetezett, akkor "relatíve bio"-nak tekinthető, nos ebből kell megenned naponta (és mondom, személyenként!) 3-4 kg-t ahhoz, hogy elmondhasd: nincs szükséged táplálékkiegészítőre. (Ja, és persze többféle ilyen gyümölcsfád és biokertedben termő zöldséged legyen ahhoz, hogy olyan széles vitamin- és ásványianyag-palettát adhass a szervezetednek, hogy matrixos formában, szinergikus, egymást segítő hatással legyenek egymásra.)

2. Nincs nagy publicitása, hisz akkor azonnal leállhatnának a gyártásával, de tény, hogy már vannak nagydobra nem vert klinikai bizonyítékok arra, hogy éveken át kálcium pezsgőtablettával ivott -mondjuk úgy- klimaxkor utáni hölgyeknél nagy mértékű csontritkulás alakult ki, miközben az érfalra jelentős mennyiségű szervetlen kálcium okozta plakk rakódott le (elmeszesítve, merevvé, rugalmatlanná téve az érfalat, szűkítve keresztmetszetét), és a vesét is csúnyán megterhelte a sok nehezen kiüríthető, összegyűlt szervetlen kálcium (vesekövesedés). Hogy is van ez? Eszed kétpofára a kálciumot és közben csontritkulásod van? Sajnos igen! Meg hozzá kálcium-lerakódás és vesekövesedés. Ugyanakkor a szerves kálcium a megfelelő kötésekben (pl. magnéziummal stb.) nagyon magas százalékban hasznosul, és szó szerint véve beépül a csontokba, még idősebb korban is mérnek visszafordított oestoporozist, pedig az orvostudomány szerint a csontritkulás lelassítható, de nem megállítható, pláne nem visszafordítható. De ez a kálcium beépül, nem pedig lerakódik! Mert szerves! Mert a testünk a szervetlen ásványokkal (mint ami pl. az ásványvizekben van) nem tud mit kezdeni, csak azokkal a szervetlen ásványokkal, amit a növények (zöldségek-gyümölcsök) a fotoszintézis és más kémiai folyamatai során szervessé alakítanak át. Tehát pl. az ásványvíz-ivás magas ásványianyagtartalommal = szétmorzsolt kőszikla eszegetése. :roll:

3. A magyar szerves vitaminok is nagyon jók, én azért szavazok "hazaáruló" módjára mégis az amerikaiakra, mert ha egy nagyon komoly, nagyforgalmú, sikeres világcégről van szó, amelyik legalább 20-30 országban el tudja adni a portékáit, akkor az biztosan jó (máskülönben nem vennék meg ennyi országban), másrészt az amcsi gyümölcs-ültetvények, amikből készülnek ezek a vitaminok, garantáltan biok. Itt akkora területek vannak egyetlen autóúttal, mint mondjuk nálunk az Alföld. És a bio-ültetvényeken már mindenütt elektromos autókkal folyik a leszüretelt termés begyűjtése. Tehát ott nem gagyi módon "bióskodnak", hanem profin.

4. Az FLP aloe vera termékei nagyon jók, 2 évig fogyasztottam őket, a First és a zöld krém + a mézük örökre a háztartásunk része marad. Az aloe verához hozzátenném, hogy külső jótékony hatása mellett elsősorban az EMÉSZTŐSZERVI betegségekben nagyon áldásos a hatása. Gyomorfekély, vastagbélgyulladás, ismeretlen eredetű gyomorfájdalmak, olykor refluxra is jó. Kisgyereknek is csak erre adnám (bár viszonylag ritkán találunk gyomorfekélyes kisgyereket). A kisgyerekeknek a csontozatuk erősítésére, vitamin-készleteik feltöltésére, az izomfejlődéshez, növekedéshez szükséges teljes vitaminpalettára, ásványianyagokra és nyomelemekre, rengeteg féle tápanyagra van szüksége, ehhez vitaminkészítmény kell, nem feltétlenül az aloe vera. (Hozzáteszem, az aloé jobb, mint bármelyik szintetikus vitamin!)

5. Apropó méz: visszautalva az előbbiekre, nem azért veszem az FLP-s sivatagi kaktuszmézet, mert az olyan trendi és egzotikus, hanem azért, mert míg a magyar ún. "bio-mézet" csak 2-3 éves kor fölött, akkor is kis óvatosan, kis mennyiségben javasolják a gyerekeknek, ugyanis egyszerűen Magyarországon NINCS BIO TERÜLET(!), addig az amcsi kaktusz-virágokon élő méhek mézét akár már csecsemőkortól beleteheted a kisbaba teájába, jelentős tápértékhatása miatt kisebb megfázásokban sokszor ennyi is elég!

6. Az én gyerekem óvodás koráig egyetlen egyszer volt beteg (megfázott, a mikor télen rányitották a -6 fokos levegőt), ovi óta nem tagadom, néhány fertőzést benyalt, viszont míg a csoporttársai 2-3 hétig betegeskedtek, ő max. 2-3 napig, és egyetlen tabletta gyógyszer sem kellett neki, természetes anyagokkal vittem le a lázát, antibiotikum helyett természetes gyulladáscsökkentőt kapott, ami hihetetlenül gyorsan szívódik fel és hat... káros mellékhatások nélkül! Nem kell megkérdezned kezelőorvosodat, gyógyszerészedet.
MINDEZ PERSZE NEM JELENTI AZT, HOGY NEM VISZEM A GYEREKEMET ORVOSHOZ, vagy hogy nem kérem ki az orvos tanácsát, tehát nem fanatikusan és ész nélkül, a gyerek egészségét kockára téve, inkább csak megelőzésként, vagy azonnal, az elején elcsípve a bajt hatásos.

7. Ami számomra tavaly nyáron a legmeglepőbb volt, hogy a problémáknak csak egy része táplálkozási eredetű, mert az allergén, irritatív és méreganyagoknak csupán egyharmada kerül a szervezetünkbe élelmiszeradalékokból, danonínó, túrórudi, krémtúró és sok más hasznosnak álcázott termékbe rejtve. Van, ami még ennél is veszélyesebb, s ez a dolog csak pár hónapja, alig egy-két éve került fókuszba. De nem akarom teleírni a topicot, ha érdekel, olvassátok el a honlapomon!!!

http://gportal.hu/portal/bionom/ :idea: Kép

Vigyázom és imádom a családom! A kisfiam a mindenem, az apja örök társam, így élünk mi hárman boldogan, vidáman! :-)


Sziasztok!
Az előttem szólónak.
Ez mind szép és jó, amiket írtál ( egyre több ilyet olvasni mostanában) és még sokkal szebb lenne, ha pont nem eladni akarnál valamit.
Jó lenne, de túl drágák?!
Először is: nem DRÁGÁK, hanem ÉRTÉKESEK!



Másrészt: van neked fogalmad azon, mennyivel olcsóbb összekémiázni egy gyógyszergyárban néhány szintetizált, művitamint, mint természetes anyagokból kivonni, desztillálni, liofilizálni?!


Ha a Te gyereked csak ennyit ér, oké, részemről rendben!
Akkor a honlapom NEM NEKED szólt!

Lehet, hogy Te is azok közé a "szuper anyák" közé tartozol, akik előbb veszik meg a férjüknek a totót-lottót, sört és cigarettát, fizetik ki maguknak a drága fodrászt, melírt, műkörmöt és új rucit a kedvenc butikban vagy a legújabb mobilcsodát, mint a gyereküknek az organikus vitamint, bio-mosóport vagy méreganyagmentes babasampont, babafürdetőt, fogkrémet, testápolót? Bízom benne, hogy nem!

A rossz hírem, hogy soha többé nem tudsz úgy elaludni, hogy azt mondhasd: én nem tudtam arról, hogy az egyik legtöbbet reklámozott, boltokban kapható samponban sósav van... vagy hogy én nem tudtam, hogy a sodium-lauryl-sulfát a leggyakoribb bőrallergén anyag. Gyorsan felszívódik, és az agyba, májba, szembe és szívbe kerülve maradandó károsodást okozhat. Mindemellett lelassítja a gyógyulási folyamatokat. Felnőtteknél szürke hályogot okoz, a gyerekeknél pedig megakadályozza a szem normális fejlődését. Nem mondhatod, hogy erről nem tudsz, mert most már tudsz!

Sokaknak ezt ma még azért nehéz elhinni, mert a külsőleg bevitt mérgeknek még nincs túl nagy publicitása Magyarországon. De lesz! Egy, max. két éven belül ugyanolyan hisztérikusan keresi mindenki az organikus és bio-megoldásokat a tisztálkodószereiben is, mint ahogy futótűzként terjedt el a bio-kultusz és a méregtelenítés pár éve a táplálkozásban.

A jó hírem viszont, hogy mivel gyerekek milliói nőnek fel bio-cuccok nélkül, talán a Te gyereked is megússza a Tűzoltó utcai kórház kicsiny rákbetegei lélekemelő társaságában a sokhetes kényszer-üdülést.

A fenti sorokat a honlapodról másoltam ki!
Vérlázító!!!!! Van képed ilyesmit leírni???!!! Mit képzelsz te magadról???!!!
Megnyugtatlak!!! Bio cuccokkal etetem a Gyerekem és bio cuccokkal kozmetikázom, amikor épp megtehetem de soha nem rendelnék még egy szappant sem egy ilyen embertől aki képes ilyeneket leírni!!!

Szonja
 


Sziasztok!
Osztom az elöttem szóló vélményét a honlap tényleg mega gáz...
Vendég
 


Felháborító, hogy mire képesek annak érdekében, hogy eladjanak valamit! Arcát-nevét még véletlenül sem vállalja az illető!
Szonja
 


Kedves Szonja!
Nem igazán értem, mi ez a sokfelkiáltójeles kirohanás.
Szakavatott pszichológusként pedig nem szeretném most minősíteni a reakciódat.
Nem tudom, hogy neked mi a foglalkozásod, milyen körökben mozogsz.
Nem tudom, hogy láttál-e már azért meghalni kisgyereket, mert az anyja sajnált tőle ezt vagy azt, és itt most korántsem arról van szó, hogy nem engedhette volna meg, hanem arról, hogy egy hangyányit önzően viselkedett. A folyamatosan töltött, drága és csicsás műköröm és a 40 ezer forintos csizma fontosabb volt számára, mint a gyerekének a minőségi vitamin.

Aztán mivel agresszív fellépésed mellett az is szembetűnő, hogy meglehetősen felszínesen olvastad el sokfelkiáltójelesen fikázott honlapomat, elárulok még egy titkot: tőlem Te sem egy szappant, sem egy szappantartót nem tudsz venni, én ugyanis vezetőképzéssel foglalkozom, nem pedig csencseléssel vagy házalással, ügynökösködéssel. A honlapomon azért vannak fent ezek a termékek, mert a saját tulajdon gyerekem is áldozatul esett a boltban kapható babaápolószerek leginkább agyonreklámozott termékcsaládjának, és volt bennem annyi segítő jóérzés, hogy erre a komoly veszélyre mások figyelmét is felhívjam. Reklám és promóció, nem eladási céllal, esküszöm, nincs a zsebemben lecsavart kupakos fogkrém, hogy nyomjak gyorsan a szádba egy csíkot.
A honlapom pedig az én saját "játszóterem", azt írok és úgy, ahogy és amit akarok... persze neked jogodban áll felháborodni, de ha csak negyedannyit is láttál volna azokból a szívszorító jelenetekből és emberi sorsokból, biztosan nem ilyen hangot ütöttél volna meg.
(Feltételezem legalábbis... jóhiszeműen.) :evil:


Én sem tudom, hogy mi a foglalkozásod, milyen körökben forogsz, stb. Ide azt írsz amit akarsz, ahogy a honlapodra is (ami szomorú), név nélkül, az viszont ciki és téged minősít. Jópáran megnéztük és felháborítónak találtuk, hogy így próbálsz embereket manipulálni.
Szégyenletes. Bár igazad van, a te dolgod, hogy képes vagy a tükörbe nézni.
Arról meg, hogy ki látott több szívszorító sorsot, kár is vitatkozni! Csak ahol én láttam, ott nem az volt a kérdés, hogy mivel kencézik, fürdetik a Gyerkőcöket hanem, hogy egyáltalán zsíros kenyeret tudjanak adni nekik.

Szonja
ui:
http://www.5percegeszseg.hu/bemutatkozas[/quote]
 


 


Azon tűnődöm, vajon ki bántott téged, s miféle nagy fájdalmat hordoz a szíved, amiért ennyi rosszindulattal és sértő tónusban támadtál rám, s minden rezdülésed negatív kisugárzású.
Az ilyen emberek kizárólag rosszat feltételeznek a másikról (most mondhatnám gonoszul, hogy nyilván magukból kiindulva), el sem tudják képzelni azt, hogy ha velem valaki jót tett, akkor én is megtenném mással.
Tudod, mi az alapvető különbség köztünk? Hogy amikor nekem hívták fel a figyelmemet valamire, ami megoldás lehet a gyerekem bajára, én MEGKÖSZÖNTEM.
Nem kezdtem el háromfelkiáltójeles, agresszív mondatokkal, felháborodva nekitámadni, hogy nem vennék tőled még egy szappant sem (igaz, szerencsére ő sem kínált nekem ilyesmit, csupán információt, semmi mást, amivel szabadon rendelkezhettem).
Olyanokat sem mondtam neki, hogy hogy képes tükörbe nézni, meg hogy milyen manipuláló, meg arcátlan, meg arcát-nevét nem vállaló sehonnai bitang ember.
Azt ugyan nem értem, hogy miért éreznéd jobban magad, ha azt mondanám, hogy Kovács Jolánka vagyok, és betennék egy netről letöltött képet?! De nem is kell nekem mindent érteni.

Egyáltalán... milyen alapon ítélkezel egy másik ember felett, akit nem is ismersz? Főként többesszámban, mintha minimum 2 tucat ember állna mögötted és kórusban bólogat veled? Gyártsak gyorsan 4-5 identitást és kezdjem el magamat védeni vagy dicsérni? Te miért a lényegtelen dolgokba kötsz bele?
Lehet számodra valami rokonszenves vagy ellenszenves, érthetsz vele egyet (vagy sem), de ha egy idegen emberrel ilyen támadóan és agresszívan beszélsz, el tudom képzelni, milyen lehet a véleménynyilvánítási stílusod a saját közegedben, a családoddal.

Tudod mit?! Ne fáradj válasszal, mert igazából nem érdekel.
Számomra elég, ha én tudom, hogy segítő és jobbító szándék vezérel, és a továbbiakban semmi kedvem értelmetlen eszmecserét folytatni egy energiavámpírral.
További jó puffogást, próbálj meg lekattanni rólam, hátha sikerül :roll: , és ha lehet, a jövőben valaki máson köszörüld azt az éles nyelvedet! :(
BÉKE VELED!


A honlapod alapján ítélkezem anonímus és az ilyen emberekkel képes vagyok agresszívan viselkedni mert azt érdemlitek. " Tűzoltó utca"??????????????? "rákos gyerekek"??????????????
Hogy jössz te ehhez?????? Igazad van, nem érsz te ennyit, le is kattanok rólad valika, remélem kevesen dőlnek be neked. Gyereked meg nincs mert, ha lenne, ilyeneket képtelen lennél leírni.
Na léptem.

Szonja
 


Sziasztok!
Egy "tucat"ember nem vagyok,csak egy ,de kb ugyan az a véleményem mint Benibabának,csak nem akartam nagyon beleszólni a dologba,időm és kedvem se volt csak el-el olvasgattam az irományokat.Én is nagyon hajlok minden újra,ami a gyerekeknek jó lehet,sőt talán mondhatnám,hogy mindenre rá lehet dumálni,és egy oldal kevés lenne hogy lírjam mi mindent megvettem már nekik.De valahogy ez a honlap kiábránditó volt,és eszembe sem jutna ezekből a termékekből vásárolni... :?
üdv.
Vendég
 


Sziasztok!!!

Szeretnék az alaptémához hozzászólni!! :lol: :lol:
Bár nem tudtam az első oldalt végig olvasni, de sok megjegyzésem lenne.
Szóval én elolvastam Dr. Lenkei Gábor Cenzúrázott egészség című könyvét, ami nagy hatásal volt rám!!! (www.drlenkei.hu)
Azóta mi az ő vitaminjait esszük. Rám is nagyon jó hatással van. Nem csodaszer (ilyen nincs), betegnek kell lennie a gyereknek, csak nem mindegy, hogy mennyire súlyos és milyen hosszan tart. Itt a náthákra gondolok. Az immunrendszerünk azért van, hogy a fertőzésekre reagáljon, és néha (főleg vírusokra) lázzal reagál. Persze, nem az a normális (bármit is mondjanak), ha egy hetet jár oviba, iskolába, kettőt beteg. Remélem értitek mit akarok ezzel mondani.
Persze mi még az elején tartunk, nálunk is az ovi indította el ezírányban az érdekldésemet.

Hallottam az aloes termékeről is, nagyon dicsérik (nekünk first
van csak)

Homeopátia is nagyon jó, de ehhez nem árt szakemberhez fordulni, szerintem csak hoszabb idő után lehet kitapasztalni, hogy milyen szerek illenek a gyerek alkatához, de ha ez megvan, akkor tuti a dolog. Mi is használunk alaptermékeket, pl. Euforbium orrsprayt.

Viaminok: Ma már nem megvalósítható a kellő menyiségű természetes vitaminbevitel!! Így tulajdonképpen minden készítmény mesterséges, mégsem mindegy mit szedünk, szedetünk a gyerekekkel. A napi C vitamin igényünk Szentgyörgyi Albert szerint 1000 mg (nézzétek meg mennyit tartalmaznak a vitaminkészítmények) Életünk alapja a C vitamin, felsorolhatatlan mennyi mindenhez kell, az immunrendszer csak egy a sok közül (nem csak magamtól vagyok ilyen "okos", a Lenkei könyből idézgetek) Ha betegek vagyunk a C vitaminadagunk megnő akár 5000 mg-re. Szentgyörgyi 96 évig élt szellemi frisseségben. Szeretném hinni, hogy nem csak genetika, mert akkor én is tehetek valamit magunkért.

Szóval nálunk vannak ilyen-olyan termékek is, melyikből mi vált be!!
Sajna nincs egy jó szer (bár lenne) mindekinél más válik be.
De tuti jó a topik, mert a referencia nagyon fontos, olyan bő a választék, nehéz dönteni.
Még valami eszembe jutott: a Broncho-vaxon gyengített baktérium halmaz (!!), de aki szedi nagyon dícséri.
Hát tessék választani! Nem vagyunk könnyű helyzetben mi anyák, hiszen mindenfelől jönnek a félinformációk és a "tuti" termékek, és a csapból is a szülői felelősség folyik ! Köszi!!! Tudom, hogy én vagyok a felelős a gyerekemért, csak nem kaptam hozzá használati utasítást!!!

Szerintem írjatok még okosságokat, és ne marjuk egymást, legalább itt ne!

Üdv

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


SziaGyöngyi!
Én is úgy vagyok ahogy te...próbáltam az aloét (berry,kids,fokhagymakapszula),és én is használok homeos dolgokat.A mi körzeti orvosunk nem nagyon foglalkozik vele úgyhogy a netről és egy könyvből tanulgatom én is.Használok,echinacea-t,gripp hill-t,és még két fajta bogyót,csak most nem jut eszembe a nevük,álltalában ilyen megfázásos köhögős dolgokra.Most csak a bérest adom+c vitamin,de tényleg el lehet veszni ezeknek a szereknek az utvesztőjében,mindig kitalálnak valamit,pl korall kálcium,és esküsznek rá hogy az a lgjobb a világon,majd eltelik 2-3év és a patikus arról panaszkodik,hogy már a kutya sem veszi,ott jár le a szavideje a patika polcán,mert már valami más a tuti...Álltalában én "felülök"mindennek,mert én is baromira szeretném a legjobb cuccokat a gyerekeimnek,de a fentbb olvasott szöveg,és a hozzá tartozó honlap,marhara nem nyerete meg a tetszésemet.
üdv mindenkinek
Vendég
 


Sziasztok!
Én is hasonló helyzetben vagyok, nem utasítom el az újat, leginkább homeozom, bárány, lásd. homeos topic:), az aloe is jó de azzal még várok, már máshol kifejtettem miért. Nem ezzel volt itt problémám.
Azzal a stílussal, ahogy az anyukákhoz szól.
Ez a jó lenne de drágák?! címszó alatt van. Azt olvasd el Ágyöngyi.
Képzeld el, elolvassa egy édesanya akinek a gyermeke pl. leukémiás, ezekután majd magát okolja egy életen át, hogy ő tehet róla mert nem egy többezer forintos biofürdetőben mosdatta gyermekét amire egyébként nem tellett?!
Vagy mert egyszer a férje megkívánta a sört, vett neki anyjuk, cirka 120 Ft-ért?!
Tudom, hogy túlságosan leegyszerűsítem de nem vagyunk egyformák és ahogy belőlem ez az iromány felháborodást vált ki, úgy másból válthat lelkifurdalást. Pont ez a cél. Ami nem lenne baj, csak gátlástalan dolog ehhez egy anya gyermekét használni.
Ezért vagyok biztos benne, hogy nincs gyermeke mert egy jóérzésű anya ilyeneket nem lenne képes leírni.

Üdv
Szonja
 


Immunerősítésre és másra is nagyon jó a halolaj, kúraszerűen.
Ezüskolloid, 600 féle baci és vírus ellen hatékony.
Echinachea bacik ellen, oscillococcinum és vincetoxicum pedig vírusok ellen.
Gyerkőcnek elég sok bio élelmiszert veszek ami kapható a környéken. Leginkább neki de amennyiben telik rá, magunknak is. Pedig nem is sörözünk.:)
 


Köszi majd megnézem a homeos topikot mert engem érdekel a dolog,és igazából azt nem tudom,hogy mennyire lehet ezeket a dolgokat paralel adni,mert én egyszerre mindig csak egy félét adok.
És egyébként az elöbbi témában egy véleeményen vagyunk csak nem írom le mert kb ugyan az lenne mint amit te írtál. :lol:
sziasztok
Vendég
 


Jaj de hülye vagyok....már ismerem azt a topikot :D
Vendég
 

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet:

 

cron