Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ganami!
Köszi szépen a választ!Az agydaganatos dolgot egy FLP-s aloés tájékoztatón olvastam és a védőnőnk is azt mondta igaz Ő is aloézik.

Kory!
Mirtill elég félénk kislány habár mostmár az emberek felé nyitott régebben mindenkitől félt.Szerintem ezt a kalandparkot Ő sem próbálná ki igaz még kicsi hozzá!
Már a csúsdára felmászik nem kell fogni úgy csúszik le de az ugrálóvárban nagyon fél(szerencsére).
A mászókára nem ment még fel soha nem is próbálkozott még.
Itthon is most kezd felmászni a székekre.

Mirtill vmi csoda folytán elég jól eszik sőt tegnap egész nap evett!Így is maradjon!

Bárány!
Nagyon csinos csajszid van!Majd nem győzitek a fiúkat elkergetni!! :D
Mirtill barátnője kicsit ducibb és motorral versenyeztek és az én gyerekem legyőzte!A kislány a végén alig bírt már menni utána,aztán futottak is és Mirtill sokkal jobban bírta!Attól,hpogy vékony van benne energia és ez a lényeg!

Sziasztok!

Kép
 


Sziasztok!
Bárány!Hát nagyon megfelel!
Ha Kingámat látnám így előrevetítve lehet nem követgetném az étellel
,nem találnám ki,hogy most közbe a mosdóba habott csináljunk stb..
Tegnap megmértem azt 1,5hója semmit nem mozdult a mérleg,pedig aránylag nem is sztrájkolt,maga kis adagját nagyjából mindig megette!Aztán tegnap belegondoltam,hogy aznap is 3szor kakilt,ma is már 2szer!Nem elég,hogy keveset eszik,még az anyagcseréje is gyors!Minden a súlyunk ellen van!Ja,én meg csak hízogatok folyamatosan,már 8kg.-nál járok!Kingával 14kg.-ot híztam!
Na,akkor örülök,hogy nem csak Kingám ilyen megfontolt!
A strandon a barátunk kislány a nincs egészen 2éves és karúszóval úszott 2m.-es vízbe,Kingám ki is készült volna,ő elvolt az úszógumiban,vagy hajóban!
Na,Kingát se tudnám rávenni az ugráróvárra!Ő se szeret mászókázni,esetleg ha odavonszol engem,hogy fogjam!Csúszdákra felmászik,lecsúszik,sergőbe se ül,csak dodzsembe ahová az apjával ülhet!Itthon a bejáratott terepen bátrabb,széket húz az etetőszékhez aztán maga felmászik,átmászik rá!
Múltkor már apja kis mimóza nőnek nevezte,hogy ilyen megfontolt,elővigyázatos!3kerekűzni rég tud,de látnátok azt az előre kigondolt felszállást..

Kép

Kép
 
 


Kép Kép

Kép

Kép
 
 

 
 

Sziasztok!
Már mindenki tett fel a gyerkőcéről képet!Akkor Kingámat sem hagyom
leplezetlenül!
Írjátok meg mennyire vékony stb..
Kory

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Kori,szerintem Kinga tök normál alkat,de ezt már mondtam,pont jó :D Miért mondod,hogy sovány?Szerintem senki nem mondaná ha te nem mondanád!!!Na ez marha ételmes volt.... :D
Nem is kell ennél kövérebbnek lenni egy kislánynak...
Vendég
 


Sziasztok!

Kory!
Szerintem is teljesen rendben van Kinga.Nagyon csinos csajszi!

Mirtill pár napja megint kicsit kevesebbet eszik de ennek ellenére tegnap 3kaka is volt.Igaz megevett vagy 30deka szőlőt(nagyon szereti)lehet amiatt kakált annyit.Ma aránylag jól ebédelt!

Nektek milyen idős korban lettek szobatiszták a gyerkőcök?Csak azért kérdem mert Mirtill nem sok hajlandóságot mutat felé!

Sziasztok!

Kép
 


Sziasztok!
Ildikó,Szindi 2 éves 3hónapos volt,Szilvi a 3.szülinapja elött 1-2hónappal. :D
Vendég
 


Sziasztok!

Akkor még nincs lemaradva Mirtill.Ha bugyiban van szól ha pisi-kaka van de nem hajlandó ráülni sem a wc-re sem a bilire hanem kéri a pelust.Na de nem erőltetem majd szól ha elérkezettnek látja az időt!

Bárány!
Szilveszternek boldog szülinapot!Egy napon születtünk csak én pár évvel korábban! :D

Sziasztok!

Kép
 


Szia!
Köszi szépen,és utólag neked is boldog szülinapot :D
Vendég
 


Szia!
Köszönöm szépen!

Kép
 


Sziasztok!

Hová tűntetek?

Kory!
Hogy érzed magad?Mikor is szülsz?

Bárány?
Még mindig strandoltok?Vagy már készültök a sulira?

Mi jólvagyunk,aránylag van evés is majd 10-én megyünk a 2éves státusra és majd kiderül hány kiló.

Írjatok!!!

Sziasztok!

Kép
 


Sziasztok!
Már nem strandolunk, :cry: múlthéten még voltunk 2-szer,de már csak délután és csak egy -két órára.
Hát igen jövő héten már suli,és ovi.Szilveszterrel hétfőn voltunk a 6 éves vizsgálaton és az oltást is megkapta.
Amúgy jól vagyunk,csak egy kicsit szomorú vagyok,hpgy vége a nyárnak :cry:
Vendég
 


Sziasztok!
Itt vagyok én is!
Már hatalmas a pocak,egyre fáradékonyabb vagyok,egyre jobban úgy
érzem h.legszívesebben leülnék mindig.De Kingával a megszokott módon éljük a mindennapokat.Okt.végére vagyok kiírva.
Még nem beszéltem meg a dokival a császárt,de mindenképpen meg akarom egy 2héten belül.
Nevekkel kapcsolatban még mindig nincs döntés!
Barnabás,Áron,Milán,Olivér közül!
Ezek közül nektek melyik tetszik??????????
Közben óvodai szülői volt.17órától 3/4 8-ig tartott.
Hát nagyon tartok én az ovitól.Persze így,h.itthon vagyok max.ápr.-tól menne.Evés szerintem csak turkálás lenne,itthon is inkább én kanalazom neki,csak,h.rövid idő alatt minnél többet egyen,könyvek stb.társaságában.
Kingám elég visszahúzódó,érzékeny nőci,félek majd érzékenyen érintik dolgok.
Amúgy óvónő szimpi volt,de hogy vegyes csoportok vannak az nem igazán.6kicsi lesz,11középsős,8nagy,így lesznek együtt.Én az ilyet több alátámasztott okból sem díjazom!
Bárány nálatok,h.megy az óvodai élet?
Gyerekeidnek mi okozott ott nehézséget?
Te mindennel megvagy elégedve?
ÍRJATOK!
Kory

Kép

Kép
 
 


Bárány!
Vizsgálaton voltatok,azt nem is mondod megkorra Szilveszter?
Bizti jó súlyban van,mert látom nem akadtál ki!!! :D
Én minden mérést egy hónapig dolgozok fel!

Kép

Kép
 
 


Bocs!Mekkora?

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Kory,az ovodával én meg vagyok elégedve,vagyis az ovónőkkel és a kajával nagyon,de sajnos nálunk is vegyes csoport van ami nagyon sz@r,tavaly még volt kb 5-6 nagy akikkel Szilveszter tudott játszani,de mind elballagot,csak Szilvi maradt mert ő évvesztes.Két nagyon jó barátja volt,az eggyik még ovis lenne de ők elköltöztek,a másik meg suliba ment.Szóval most ő a legnagyobb a többi 3-4éves,vagyis hazudok mert egy kislány van még aki vele egy idős.Fogalmam sincs mit fog egyedül játszani...De mindegy ebéd után elhozom úgyis.

Ja mielött elfelejtem,22.7 kilót mértek a vizsgálaton,ez átlagos,úgyhogy tényleg meg vagyok elégedve.
pusz
Vendég
 


Sziasztok!

Mi hétfőn kezdjük az ovit!!!! Én meg megyek dolgozni :(
Anni már nagyon várja, minden nap kiszámoljuk, hogy mennyit kell még aludnia! Remélem a lelkesedése ki fog tartani! Én nagyon-nagyon akarom, hogy jól menjen az ovi, szerintem ez is fontos! Nálunk sok gyerek van itt a telepen, és minden anyuka azt mesélte, hogy a szülőkön sok múlik. El kell tudni engedni a gyereket! Ez elméletben szép, majd meglátjuk, hogy megy gyakorlatban!

Elkezdtük a ribomunyl kúrát, meg multivitamint is adok. Remélem menni fog az evés! Nagyon bízom abban, hogy a jópélda ragadós lesz!!!!

Mindenkinek jó évkezdést!
Annamari
 
 


Sziasztok!
Annamari,az mi?Mármint a ribomunyll...
Vendég
 


Szia!

http://www.pharmindex.hu/gyogyszer-bete ... ?tid=13017

Bocsi a rövidségért, de rohanok!!!

Annamari
 
 


Szia!
Köszi elolvastam.
Vendég
 


Sziasztok!
Bárány!Az tényleg jó súly egy 6évesnek,főleg,h.én 7évesen kezdtem a sulit (évvesztesen)és nem voltam 18kg!Legyél is megelégedve!
Jövőre már Szilveszter is megy suliba?
Szindi milyen tanuló?Lekell mellé ülnöd?Tesómmal anyum vagy 6.-os koráig tanult,mert nagyon felületes volt,rémálom volt!
Annamari!
Hogy telt a két ovis nap?Manókád szívesen ment?
Te hová mész dolizni?
Nálatok nincs beszoktatás,h.már kezdted is a melót?
Ti milyen súlyban vagytok most?
Kory

Kép

Kép
 
 


Szia!
Kory,ezek a súly dolgok nem mérvadóak...Szilveszter csoporjában van egy kislány,(mellesleg a leghelyesebb),és talán ha 13 kiló lehet(6éves).
Igen szilveszter kezdi a sulit következő szeptemberben,ez az utolsó ovis évünk :D
Szindi nagyon rossz tanuló(nem ülök oda mellé),megigérte,hogy most 6.-ban javitani fog,de minden évben ezt igérte :D :D
Te,hogy vagy?Hanyadik hét?
4D ultrahang???Ha van dobd föl a képet
puszi
Vendég
 


Szia Bárány!
4D-s képem nagyon régi van,20.heti,most holnappal a 34.hetet kezdem már.
Akkor más is van ilyen kis súlyú,h.mondod Szilveszter ovis társát.
Gondolom anyukájával kibeszéltétek már a témát,h.Szindi is rossz evő volt mindig!Ő,mit mond az anyuka?mindig rossz evő volt?vagy eszik csak nem látszik rajta?
Én is Kingát mai napig etetgetem,mint egy 1évest,adom a szájába hol kanállal,hol kiflit,banánt csipogatva,nem azért mert maga nem tudna enni,csak 3falat után nála az evés feledésbe merülne.Szinte még nem volt olyan h.kezébe vett volna pl.banánt vagy valamit azt magától megenné,max.2-tharap belé.
Na hagyjuk a témát,mert csak felidegesítem magam.
Nem is gondoltam volna h.Szindi rossz tanuló,ahogy így ránézek a fotójára olyan kis szerény,szorgalamas nőcinek néz ki.
Mi az ami nem nagyon megy neki?
Anyum is anno írtó m.kínlódott hugommal,minden délután munka után.
-mégegyszer olvassuk el!
-de anya már egyszer elolvastam stb..
Még most is hallom az alkudozásukat!
Ha maga tanult képes volt órákig a tolltartójával játszani,vagy bejött egy légy és azt figyelgetni.
De mára már 22éves!
Kory

Kép

Kép
 
 


Szia!
Kory,igen már elég sok rosszevő gyerek anyukájával kibeszéltem ezt a "nem evés" témát,de meg kell,hogy mondjam másokat nem aggaszt ez a dolog annyira...Simán beletörődnek,hogy rosszevő ,kisnövésü stb a gyerek de nem foglalkoznak túl sokat a kérdéssel.
Nagyon kiváncsi vagyok hogy a kicsi milyen lesz,remélem még fogunk dumálni ha megszültél :D Végülis az már csak 5-6 hét.
Nem akarlak ijesztgetni de szerintem hasonló lesz ilyn téren mint a Kinga,mert nálunk is "minden" gyerek ilen volt én a ,bátyám és az én gyerekeim is,szoval ez tradició :D :D :D :D :D
Mindenre válaszoltam??Ja....Szindi tényleg rossz tanuló nem titok szinte csak kettes :cry: :cry:
pusz
Vendég
 


Sziasztok!

Hát túléltük az első hetet!!!! Minden nap csak délig volt, ebéd előtt Anyukám elhozta Annit az oviból. Szerintem a jövő hét húzósabb lesz, mert akkor már ott fog ebédelni, meg aludni is. Szívesen ment, csak azért volt szájgörbülés amikor otthagytuk, de szerencsére a remek ovónénik elterelték a kfigyelmét valami feladattal!
Sajnos kezdőtött a tanév, és mivel tanítanom is kell az egyetemen, nekem is el kellett kezdenem dolgozni. Nagyon-nagyon fáradt vagyok. A gyerekkel való foglalatosság semmi a munkához képest, nagyon elszoktam már ettől. Majd azért újra belerázódom!

Húúú, Kory te már a célegyenesben vagy! Egy kicsit irigyellek, remélem egyszer nálunk is lesz kistesó!!!!

Most megyek és bedőlök az ágyamba!!!

Puszi mindenkinek
Annamari
 
 


Sziasztok!

Voltunk Mirtillel a 2éves tanácsadáson,10980gr és 94centi.Nem valami sok a súlya de 3 hónap alatt hízott 58dekát.Azt mondta a doki,hogy az nagyon jó mert ilyen idős korban nem szoktak ennyit hízni!
A magassága viszont nagyon sok(a doki szerint)így mostmár tényleg el kell vinni az endokrinológiára hormonvizsgálatra.Nem tudom mikor megyünk mert időpontot kell kérni ami képtelenség mert nem veszik fel a telefont és a kórház nem itt van hanem Miskolcon.Na egyszer csak sikerül.

Ti hogy vagytok?Hogy megy az iskola,óvoda?
Kory?
Már nem sok van hátra!!

Sziasztok!

Kép
 


Sziasztok!
Ildi,egyszer már úgy emlékszem ezt megkérdeztem de most nincs időm visszaolvasni
Szóval azért kellvizsgálni a lányodat mert túl magas :?: :?:
És ez a magasság már nem fér bele a "normálisba" :?: :?:

Köszi mi jól vagyunk,mgyeget a suli is és az ovi is.

Kory?
Vendég
 


Sziasztok!
Annamari!
Ti milyen súllyal kezdtétek az ovit?
Hogy szokott be a kiscsaj?Hogy tetszik neki?
Ildi!
A súlya az nagyon jó,az biztos,a magassághoz nem értek!
Mi most vásárolgatjuk a babakelengyét,baba dolgokat!
Hétvégén lagziba megyünk!
Bárány!
Hát nem egy kellemes dolog a nyár után amikor beindul az isi,meg az ovi!
Írtad,h.nem szoktál leülni Szindi mellé tanulni.Ha együtt tanulnátok,mondogatnátok,visszakérdezgetnél,nem lenne jobb a helyzet?
Bár tesómról tudom,h.a végtelenségig ezt se lehet csinálni,ráadásul a gyerek még jobban utál ettől tanulni!
Kory

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Bocs,hogy eddig nem jelentkeztem de betegek lettünk.Mirtill már 1hete taknyol,nekem is fájt a torkomés mára Apa is beteg lett.

Bárány!
Igen a magassága miatt kell vizsgálni.De szerintem még benne van a normálban csak a dokinő szerint nincs.Már 1éve el akar küldeni de eddig nem mentünk.Most beviszem aztán ha minden rendben(de miért is ne lenne)akkor többet nem viszem.

Kory!
Jó volt a lagzi?Evett Kinga?Várja már a kistesót?Meg van már mi lesz a neve a kisfiúnak?

Sziasztok!

Ja még szülinapos képet nem is tettem fel.
Akkor íme!

Kép
Kép

Kép
 


Sziasztok!

Hát, az oviba szokásról nem beszélnék. Még mindig küzdünk, de 3 hét alatt sikerült addig eljutnunk, hogy már ott alszik, de rögtön ébredés után kell érte menni, és még mindig sokat sír napközben.
Ildi!
A kollégám kisfia most lesz 2 éves és akkora mint Mirtill! Nekik csak annyit mondott az orvosuk, hogy lassan iskolaérett lesz a gyerek :) .
Ti milyen magasak vagytok? Szerintem nem kell ettől azért annyira megijedni, persze jobb a békesség! Ja, meg most jutott eszembe, hogy van itt a lakótelepen egy kislány aki 4 éves és 112-116-os ruhákat hord. Azért kíváncsi vagyok, hogy mit mond majd az endokrinológus!!!!

Annika 14 kilósan kezdte az ovit és jól eszik ebédet. Bár azt kell mondanom, hogy elnézve az ovi étlapját megértem. A héten volt paradicsom leves, a lányom szerint jó édes volt, meggyleves, piskóta csokiöntettel, szóval csuppa kevésbé "egészséges" kaja.

Remélem hamarosan beszokik teljesen, és akkor 4-ig ottmaradhat.

Majd tudósítok a fejleményekről!!

Annamari
 
 


Bárány!Mi újság veletek?
Ildi!És ti?El van mindenki veszve!
Én betöltöttem a 38.hetet,van ám izgalom mostmár bőven.
Kingám mostanában éjjel nagyon rosszul alszik.
Olyan mintha nem tudna mély álomba kerülni.Felületesen alszik,és állandóan felriad,felsír.Homeos bogyót próbálunk 4napja,de nem igazán hozza a várt eredményt!
Írjatok!
Kory

Kép

Kép
 
 


Szia kori(és többiek)
Remélem jól vagy.....bocsi a megkésett válaszért :oops:
Velünk semmi különös.Szilveszternk éppen torokgyulladása van.
Csüt péntek nem is volt oviban :cry: :(
Egy időben nekünk is voltak ilyn állmatlan éjszakáink,a homeós nekünk sem vált be annyira(másra igen),És elkezdtem minden este jó erős citromfü teát adni neki.Valamennyit segitett.
Gondolom már nem igen irogatsz szülésig,de utánna nagyon várunk..és a képeket is
pusz
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is!

Bárány!
Jobbulást Szilveszternek!

Kory!
Már lassan meglesz a kistesó!Kinga várja már?Meg van már mi lesz a neve a kislegénynek?
Könnyű szülést kívánok.Vagy császárral lesz?Mintha azt írtad volna de lehet rosszul emlékszem!

Mi jól vagyunk bár Mirtill pár napja nem nagyon eszik.Úgy látom jönnek a leghátsó fogai vszínű emiatt.
Voltunk pénteken az endokrinológián és minden rendben van.A diagnózisa alkati magasnövés.Nincs is 94 centi csak 92,2cm ami épp a határon van.
A súlya viszont érdekes mert itthon 1hónapja mérték 10,98kg és Miskolcon pedig 14,4kg-nak mérték! Biztos,hogy nincs 14kg!Majd beviszem a tanácsadóba és megméri a védőnő mert érdekelne,hogy akkor most mennyi is.
De még mondta is az endon a doki,hogy milyen vékony és a súlya pedig nagyon jó.De nem mérték újra.
Itthon csecsemő mérlegen mérték(nem tudom miért a lába lelógott róla)Miskolcon pedig digitális szobamérleggel.
Na mindegy!

Annamari!
Hogy megy Annának az ovi?Sikerült beszoknia?

Én is előjegyzésbe vetettem de majd csak szeptemberben kezd de már most félek tőle!Na de ez még odébb van!

Sziasztok!

Kép
 


Sziasztok!
2007.okt.7.-én 9.25-kor megszületett Olivér!
2850gr,53cm!
Gyönyörű fekete hajú hajas baba,fekete szemekkel!
38hétre,haránt fekvés miatt császárral!
Így utólag a két szülésem összehasonlítva 5ször császár,mint egy
sima!
Nagyon édes,imádnivaló,és egyenlőre Kingám is tündérien viselkedik.
Teendő van bőven,végét soha nem látni!
Puszi Nektek!
Mindenkinek jó egészséget!
Kory

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Kori akkor másodszor is gratula,az első üzim elveszett...10000puszi nagyon örülök,nálunk 2008jun18-án jön a gólya :D :D
KÉPEKET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kory!

Gratulálok a kis Olivérhez!!!!

Bárány!
Hajrá!

Annamari
 
 


HURRRÁÁÁÁ BÁRÁNY!
EZT KISZURKOLTAM NEKTEK,ÚGY ÉRZEM!PERSZE AZÉRT TI IS KELLETETEK HOZZÁ :lol: !
PUSZ!

Kép

Kép
 
 


sZIASZTOK!
Köszi !
Kory:nem mondom,hogy nincs részed a dologban :D

Olivérrel kapcsolatban még annyit,hogy kivánom,hogy egy hónapos korában követelje a 200gr-ot,és sose legyen evés gondotok,és ezálltak Kingának is jöjjön meg az étvágya :D
Vendég
 


Sziasztok!

Kory!
Gratulálok Olivérhez!!Jó egészséget és sok tejcsikét kívánunk!

Bárány!
Gratulálok Nektek is!Remélem minden jól vagy(hányinger stb).
Vigyázz magatokra!

Mi is jól vagyunk,nálunk nincs kilátásban gyerekáldás! :D

Sziasztok!

Kép
 


Bárány!
Bocs a hülye fogalmazásért!Azt akartam írni,hogy minden rendben van és jól vagy!Kicsit összeírtam!

Puszi!

Kép
 


Bárány!
KÖSZIKE!AZ EGÉSZSÉG MELLETT ÉN IS ERRE VÁGYOK!!!
Én meg azt kívánom,h.jövőre a strandon csak szoptassál meg szoptassál!!!!!!!!!!!A másik kettő meg egye az extra hot-dogot melletted.
Apa meg nézze a világ legjobb csaját:ANYÁT!
Küldtem a képeket e-mailen,ide is feltenném,de a kicsinyítés nem megy,majd megkérem a sógorom!
Pusza mindenkinek!
Ildikó!Neked is összeszurkoljak egy pocilakót?
Ganami!Nagylányos,ovis dolgok,h.mennek?
Kory

Kép

Kép
 
 


Sziasztok4
Kory köszi szépen én is remélem ,hogy így lesz, azzal a kivétellel hogy apa a világ leg striásabb kötényhasú tehenét fogja látni ha rám néz :D :D :D :D
Ildikó köszi szépen,egyébként egyre jár az agyunk mert a szócsereberét magamtól észre sem vettem :D
Vendég
 


Sziasztok!

Sehol senki?

Úgy vettem észre,hogy egy másik topicba költöztetek de azért remélem néha ide is olvastok!

Kory!
Milyen gyerkőc Olivér?Eszik rendesen?Kinga nem féltékenykedik?

Bárány!
Hogy érzed magad?Kicsit beleolvastam a másik csevegésbe és láttam,hogy eléggé aggódsz!Nyugi minden rendben lesz!

Nekünk elég sz@r napjaink voltak mert Mirtill elkaota a fosós-hányós nyavaját de olyan szinten,hogy 2-3percente cserélni kellett a pelust.Mondanom sem kell 1hétig no evés csak hányás és hasmenés.És,hogy teljes legyen a kép Apa is elkapta Ő teljesen kidőlt.De én megúszatm szerencsére!
Mirtill nagyon sokat fogyott de szerencsére megjött az étvágya és eszik rendesen!Már kezd visszahízni,egész nap eszik!
Amikor megláttam,hogymilyen sovány a sírás kerülgetett!Épphogy szed magára egy kicsit és egy ilyen betegség miatt leadja az egészet!

Kory!
Nekem nem nagyon csináltál kedvet egy másik bébihez!És egyébként sem lehetne mert rossz a pajzsmirigyem és arra szedek gyógyszert már egy éve és amíg az nincs rendbe téve addig szó sem lehet gyerekről.Meg kellene műteni de nem szívesen vágatom fel a nyakam!

Annamari!
Ti hogy vagytok?Hogy megy az ovi a lányodnak?

Remélem néha olvastok!

Sziasztok!

Kép
 


Ildi szia!
Úgy egyedül hagytunk... :oops:
Az immunrendszer erősítők vitaminok topikba vagyunk Kory is ott van,ha van kedves majd írj oda is
puszi
Vendég
 


Kedves Édesanyák, Édesapák!

Pszichológus, családkonzulens édesanya vagyok. Négy éves ikergyermekeim egyike súlyos fejlődési rendellenességgel született, az ő fokozott ápolása, gondozása miatt munkámat itthonról végzem. Így elmondhatom, hogy elméleti tudásomat ugyan az egyetemen szereztem, de ikergyerekeim és a betegséggel járó teendők sok mindenre megtanítottak a gyakorlatban.

Gyerekneveléssel, családi gondokkal, párkapcsolati nehézségekkel, személyes jellegű problémákkal küzdő személyek bizalommal keressenek fel egy e-mailben, segítek megtalálni a jó megoldást és kivitelezni azt. Akinek egy kis bátorításra, problémáinak megoldásában segítségre lenne szüksége, de a távolság miatt, vagy bármi más okból kifolyólag nem tud személyesen keresni fel egy szakembert, annak ideális megoldás lehet az e-mail-en át történő konzultáció (pszichotanacs@freemail.hu). Lásd még: www.pszichologia.mlap.hu

A www.pszichologia.multiply.com oldalon ingyen letölthető anyagok várják a kicsiket és a nagyokat egyaránt: babazenék, gyerekzene, kifestők, rajzfilmek (angol, magyar), oktatóprogramok, könyvek, zene minden kornak... A feltöltés folyamatos, érdemes többször benézni.

üdvözlettel, Nisreen
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet:

 

cron