Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

9 hónapos lányomnak a végbél nyílása felett kb 2 cm-re van egy lyuk. Ez gyakorlatilag még a fenék vágat ívében van, ezért igen nehéz meglátni egy normál tisztábatevésnél. Egy sebész látta már, aki 5 másodperces rátekintés után azonnal altatásos műtétet javasolt. Tapasztalata szerint ez egy arra utaló jel, hogy a gerincfelé vezető olyan nyílás, amit le kell műtéti úton zárni, mert a későbbiekben ez fertőzés veszélyét rejti magában. De se röntgen, se uh vizsgálattal nem nézte meg, hogy valóban van-e bevezetés, vagy csak egy felszíni nyílás. Mivel nem akkut az ügy próbálom más orvossal is megnézetni és utána olvasni, mi is lehet ez.
Én még sosem hallottam ilyen jellegű fejlődési rendellenességről (ha ez az?) és ezért szeretném a nagyközönséget is megkérdezni: Te hallottál már ilyet, ismersz esetleg valakit, akinek a gyermekén is hasonlót tapasztaltak? Kérlek segítsétek, mert elég tanácstalan vagyok.
Köszönöm.

csónika
 


Szia !

Csónika ha jársz még erre írd meg mi lett a kislányoddal,mert nagyon kiváncsi lennék rá.Én nem hallottam még ilyenről.

kunkli
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet: