Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok.én olyan anyukát keresek akinek babájának volt könnycsatorna elzáródása.lányom 8 hós és kétszer mosták át a szemét.mindkét alkalommal könnyen átjárható volt,de most megint váladékozik neki.

rini76
 
 


Szia!
Az én kislányomnak 2 hónaposan csinálták először, majd rá 3 hétre újból átfecskendezték. Ezek után is vissza-visszatért a váladékozás, de én úgy döntöttem, többet nem viszem vissza. Ilyen esetekben Oculoheel homeós szemcseppel kezeltem, ami 4-5 nap alatt helyrehozta. Ha nagyon csúnya volt a szeme (a fehérje is bevörösödött), akkor kötőhártyagyulladása volt, ilyenkor antibiós szemcsepp kellett. 1 éves korában voltunk szemvizsgálaton, akkor megemlítettem a dr.nőnek, hogy még mindig van, hogy előjön a váladékozás, azt mondta, hogy műkönnyel mossuk át ilyenkor a szemét (ezt sosem csináltam neki). Másik szemorvos elmagyarázta, hogy ahogy nő a gyerek, a könnycsatorna is úgy tágul, s egyre ritkábban lesznek a problémák. Ez igaz lehet, mert idén májusban és októberben volt csak csipásodás (kopp-kopp). Kislányom januárban lesz 2,5 éves.
Kitartás! Én sem hittem, hogy ennek egyszer vége lesz!

Betti

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet:

 

cron