Új privát üzeneted érkezett!

Szia Kera!

Milyen tapaszt használtok? Az Elastopad szerintem olyan erős, hogy fájna neki, ha letépné!
 


Szia Lilla!

Igen az Elastopadot is használjuk meg volt egy másik is abban csak 30db volt, azt mondták az erősebb az E.-nál, de az én pici fiam azt is gond nélkül letépi.Most hirtelen nemtudom annak a nevét.Csak az én fiam szedi le a tapaszt?Neked milyen idős a kicsid?Majd vissza is olvasok.Különben nem fáj Neki ha leveszi, látni kellene az elégedett kis pofiját.
Era

HTML kód:
babafalva.hu vonalzó
Erika,Gabi
 
 


Lilla!
Megtaláltam 3M Oticlude a másik tapasz neve, egy ilyet most szedett le.Most ragasztottam egy e.-ot fel 36 percig szenvedtünk végig a ,sarkában, kell lenni.Egy pillanatig nem figyeltem játékot akartam keresni ami leköti még, de Õ ezt gyorsan kihasználta.
Na ez van.
Era
másik tapasz neve, egy ilyet most szedett le.Most ragasztottam egy e.-ot fel 36 percig szenvedtünk végig a ,sarkában, kell lenni.Egy pillanatig nem figyeltem játékot akartam keresni ami leköti még, de Õ ezt gyorsan kihasználta.

HTML kód:
babafalva.hu vonalzó
Erika,Gabi
 
 

 
 

Egy kicsit elszúrta valamit a végén elnézést.

HTML kód:
babafalva.hu vonalzó
Erika,Gabi
 
 


Szia Lia,
kuldtem mailt.

Era,
nekem sose tudta leszedni a fiam, pedig probalta (Nexcare a markaja, de nem otthon vagyunk), viszont a szemuveget vegkepp nem hajlando ugy hasznalni, hogy a szeme le van ragasztva, ugyhogy a doki adott atropine sulfate ointment 1% nevu kremet, amibol egy picit kellett minden masodik este tenni a jobbik szembe, mostmar csak hetente, mert addig tag marad a pupilla tole, igaz ez nem evekre szol, mi ket honapig hasznaltuk, de kimozdult a rossz szem a helyere (csak ennyit akart latni a doki). Kerdezd meg a dokid nem e tud valami hasonlot ajanlani.

Doris,
Ti hogy alltok a szemuveggel, meg mindig jol megy? En mar orulok ha tiz percet rajta van egy nap, nem tudom ravenni, hogy hordja.
Eniko

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
 


Sziasztok!

Sajnos ragtapasz letépés ügyben nem tudok segíteni, vagy inkább szerencsére, mert nekünk nem kell ragasztani szerencsére.

Lia!
Bocsi, tegnap óta csak most jöttem!
Ha a nevemre kattintasz, meglátod a profilomban a két gyereket meg engem is a háttérben!Kép
Amúgy már hat éves a lányom, a kisfiam meg majdnem másfél.
ÜDv.
Andi
 
 


SZIASZTOK!
Enikő
Köszi az infót remélem hétfőn már jól lesz a pici fiam és eljutunk az orvoshoz, már csak 4db tapaszunk van nagyon fogy.Enikő tudom, hogy külföldön vagytok néha olvastalak benneteket.Nekünk kész szenvedés ez a ragasztás, de sajnos nincs más. Kíváncsi vagyok tud-e újat mondani majd az adjunktusnő.A fiamnak kétoldali szürkehályogja van, volt. Lehet, hogy ha ismerik is a kenőcsöt Õ nem kaphat.Tündéri a kisfiad,
milyen idős?
Andi
Tényleg jó, hogy Nektek nem kell ragasztani, aranyosak a gyermekeid Neked is.
Era

HTML kód:
babafalva.hu vonalzó
Erika,Gabi
 
 


Szia Era,
koszonjuk szepen, most 20 honapos.
Hat en nem is ertem nektekl mire valo igy a tapasztas, mert ez egesz mas jellegu problema. Nekunk egyebkent allta a biztosito a tapaszt, kerdezz ra a gyogyszertarban, mert a doki nekunk se irta fel eloszor, a gyogyszertaros kerdezte miert veszem mar vagy a harmadik doboz utan, utanna irattam fel (hat erre magatol is gondolhatott volna a doki, raadasul onnattol mar nem is kellett a tapasz tobbet lenyegeben). A lenyeg, hogy nekunk a tapasz nem oldja meg a kancsalsagot, csak a doki egyszer se tudta ravenni a rossz szemet, hogy elmozduljon, igy vegso megoldaskent jott a krem dolog, mert mondtam neki, hogy a tapaszt a szemuveggel egyutt keptelenseg rarakni, igy jott neki az otlet, es egy honap mulva, mar hasznalta is a rossz szemet (de akkor a jo szem fordul be), ugyhogy vegre be tudta merni amit akart.
Egyebkent mi is szenvedtunk a tapasszal, nagyon zavarta, hogy van valami a szemen, a krem ebbol a szempontbol nagyon jo, a ferjem tette a szemebe, meg csak nem is sirt (nekem nem hagyta). Viszont ez 24 orara mukodik, es ha a tapaszt csak par orara hasznaljatok akkor ez biztos nem jo. A lenyege az, hogyha a pupilla tagabb, akkor nem lat tisztan, igy kenytelen a masik szemet hasznalni.
Remelem a doki kitalal nektek is valamit, hogy mit tudsz ilyenkor csinalni.
Eniko

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
 


szia enikö megkaptam az e-mailt----egyébként mi ujság nállatok?
 
 


Szia Enikő!
Mindkét szemét műtötték már 1-1-szer tavaly, az idén májusban pedig utólagos sz.hályog miatt a bal szemét.Mivel tavaly nem műtötték egyszerre a két szemét(csak kivételes esetben szokták,nagy a kockázat) így az 1-ször(jobb oldali) műtött szeme lett a vezér szem ezért kellene azt tapasztani, hogy hasznélja a bal szemét is.A tapaszt felírja az orvos, ingyenes, de egy hónapban csak egy dobozzal lehet kiírni.Az én pici fiam meg van, hogy 3-4-et letép egy nap, nem mindig ragad vissza.Egy dobozban 50db van.

A kisfiadnak mikor jött elő a kancsalság és mi okozta, lehet tudni?Ha nem akarsz ne válaszolj erre.
Amúgy nagyon kedves vagy, hogy írtál.
Era

HTML kód:
babafalva.hu vonalzó
Erika,Gabi
 
 


Szia Era,
vagy egy jobb tapaszt kell ajanlania a dokinak, vagy mas megoldast, mert az nem allapot, hogy ennyit leszed, es ez nem lesz jobb, mert egyre ugyesebben le fogja tepkedni oket az pedig, hogy megertse miert kell fenthagynia meg nagyon messze van. En ugy emlekszem egyet se tudott leszedni az en fiam, csak annyira probalta, hogy mar inkabb en szedtem le hamarabb, mert nagyon nyugos volt tole. Vissza nem ragadnak az biztos.
Nalunk 3 honapos koraban jott elo, nincs magyarazat az okara, raadasul a csaladban meg csak szemuveges sincs, de az biztos, hogy a szemizommal van a gond, ugyhogy mutve lesz, remelem meg a nyaron (de mar hosszan huzodik). Mindket szemet fogjak muteni egyszerre en ugy tudom, de meg ez nincs veglegesen eldontve.
Szia Lia,
nalunk semmi valtozas, 18.-an megyunk dokihoz, kivancsi vagyok mit mond majd. Hogy alltok a szemuveggel?
Eniko

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
 


probálgassuk de nem nagyon csipi egésznap nem tarsa fenn ... ...én meg ,még csak nem vagyok nyugodt mert mind már irtam három helyen 2 diagnozis volt szeretnék még elmenni egy negyedik helyre is gondoltam mo.on ha kapok termint csak mindenkhol olyan sokat kell várni ,,,,,szerinted lehet valami gond ha erössebb szemüveget hord ?olyan pánikba vagyok nem tudom melyik doki mérése nem pontos?:-(
 
 


Hello,
nem tudom sajnos, rovid tavon gondolom semmi baja nem lesz, aztan ugyis elmesz meg valahova, addig csak gyakoroljatok ezzel. Hany orat tudjatok hasznalni naponta?
Eniko

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
 


Sziasztok!

Ma végre eljutottunk az orvoshoz, Gabi szeme rendben van, ragasztani kell a jobb old. szemét nincs más megoldás most is ezt mondta a Túri adjonktusnő.
Viszont találtam egy Korai Fejlesztő Központot, sajnos csak szerdán van ügyelet bejelentkezni, most ebben bízunk nagyon, hátha foglalkoznak majd velünk is a honlapon írják a hályogot is, meg voltak fényképek is a foglalkozásokról.

Szia Lia!

A Tömő utcai szemklinikán is voltál már?Ott a Sényi és a Túri adjunktusnőt jó szívvel tudom ajánlani, a Sényi nagyon türelmes és mindenre ad választ a Túri nem olyan közlékeny,de ha kérdezel Õ is válaszol, türelmes.A kicsi fiamat a Túri adj. műtötte.
Mindenkinek szép napot!

Erika

HTML kód:
babafalva.hu vonalzó
Erika,Gabi
 
 


erika nemtudod oda a tömö utcai klinikára külföldi állampolgár is mehet?hogy kell oda bejelentkezni ?mennyi idövel elötte ?ugy hallottam juliusban nincs ottan a sényi igy van ,te mostanában voltál ottan?nem tudod a sényi dr.nö tel.számaát? nektek milyen gondotok van?
 
 


Szia Lia1!
210-0280/1658 A Klinika gyerekrendelőjének a száma.Mi Júl.-8-án,pénteken voltunk ellenőrzésen.A Sényi adjunktusnő tényleg nem volt szabin van, de azt nemtudom, hogy meddig.Mi a Túri adj.-höz járunk ellenőrzésre,mert Õ műtötte a Gábort.Gábornak kétoldali szürkehályogja van, volt.Ha visszaolvasol leírtam.
Arra kérdezz rá, hogy külföldieket fogadnak-e, de biztosan csak lehet, hogy fizetni kell.
Írj hasikerült intézni valamit.
Erika

HTML kód:
babafalva.hu vonalzó
Erika,Gabi
 
 


erika és azt tudod hogy milyen napon és hány-hányig van rendelés ottan?ui.eltudod nekem mondani pontosan hol van ez a klinika ?hanyadik ker. mihez van közél?köszike lia
 
 


Szia Lia!
Én úgy tudom mindennap van rendelés, csüt.-ön azt hiszem csecsemőket fogadnak 1 éves korig, de ezt telefonba kérdezd meg.A VIII.ker.-ben van, metróval a KLINIKÁK állomásig kell menni, onnan meg gyalog 5-10 perc.Én a 9-es busszal szoktam menni a Koszorú utcáig, Kőbányáról onnan is kb.10perc gyalog, de a legjobb kocsival menni.
Szia és nagyon szivesen.
Erika

HTML kód:
babafalva.hu vonalzó
Erika,Gabi
 
 


haliho mi ujság mostanában nem jér erre senki?:-)
erika hogy vagytok?
 
 


Szia Lia!
Nyaralni voltunk vasárnap jöttünk vissza.Köszönjük jól vagyunk, Gabin már napi 1 órát van a szemtapasz, de nagyon lekell foglalni.

Ti hogy vagytok?Sikerült elmenni a Tömő utcai klinikára?

HTML kód:
babafalva.hu vonalzó
Erika,Gabi
 
 


haho erika irtam
 
 


hol nyaraltatok ?jol telt?szerette -e a picur?még nem voltunk a tömöutcai klinikán mivel sényi cak augusztustol kezdett szabin volt ...közelebröl elszeretnék érni hozza már megérdeklödtem fogadnak-
 
 


sziasztok mostanában mindenki szabin van hogy erre nem jér senki?:-)haho hol vagytok
 
 


Szia Lia!
Pénteken voltunk ellenőrzésen, szerencsére minden rendbe van, csak, dec.-ben kell menjünk.Viszont voltunk látásvizsgálaton a vakok intézetében, jól lát a Gabi, de decemberig mehetünk fejlesztésre, higy használja a bal szemét is. meg tűrje a ragasztást, szerdán megyünk előszőr, nagyon kíváncsi vagyok mi lesz.
Veletek mi van voltatok már a Tömő utcában?Kihez mentek?
Minden jót!
Erika

HTML kód:
babafalva.hu vonalzó
Erika,Gabi
 
 


szia erika ...mi hétfön megyünk a tömö utcában a sényihez ...erika általában nagyon sokan vannak ottan ?mert mikor én telefonon érdeklödtem azt mondták nem csinálnak elöre jegyzést ha elsö alkalommal megyünk oda ...remélem elfogadnak ..ja autoval hogyan lehet megközeliteni mihez van közél ?
lia
 
 


Szia Lia!
Mi a Túri adjunktusnőhöz megyünk mindig ellenőrzésre, mert Õ műtötte a Gabit. mi hétfőn, kedden, vagy pénteken mehetünk nem kell időpont, de mi fel megyünk mindig az osztályra, a 6-dik emeletre, ott szokta megvizsgálni.Lent kell nekünk is kikérni a kartont, hát szoktak lenni, most nem voltak elyan sokan.De jött egy nő pont időpontot kérni és csak okt.-re tudtak adni neki.
Nemtudom Ti merről mentek, az Üllői útról lehet arra menni.Nézd meg térképen inkább, hogy Nektek mi a legjobb.
Erika

HTML kód:
babafalva.hu vonalzó
Erika,Gabi
 
 


köszike...és voltatok már fejlesztésen milyen volt ?szioka
lia
 
 


Szia!
Igen, már 2-szer voltunk fejlesztésen, hát én teljesen elájultam az egésztől, nagyon profi az egész.Gabinak is nagyon tetszik, 1-ször az első 10 percben leakarta venni a tapaszt, de utánna nem, a 2-dik alkalommal meg nem is próbálkozott.egy tündéri, kedves , fiatal nő tartja a fejl.-ést, türelmes és nagyon aktív, pedig babát vár.Rengeteg játék van, számítógépnél is játszunk, nagyon leköti a figyelmét a sok újdonság.Nagyon speciális ahogy foglalkozik a Gabival, nagyon jó.2-szer mehetünk egy héten.
Írj hétfőn, hogy mi volt.Hogy bírja a szemüveget a gyermeked,lány vagy fiú, milyen idős, meddig maradtok Mo-on?Miért kell Neki szemüveg?Csak arra válaszolj amit nem érzel tolakodásnak.
Vajon mi van enyikóccal?
Jó éjt!
Erika

HTML kód:
babafalva.hu vonalzó
Erika,Gabi
 
 


szia erika mi a tegnap voltunk de a sényi nem volt ottan elkellett mennie valahova´egy másik dr.no vizsgálta meg végül is nincs semmi lyen szembetegsége a szemüveg a t´vollátas miatt kell neki de azt mondták lehetséges ki is nöheti..----.apropo a számitogépnél miket játszodtatok ?az valami külön program vagy a neten is meglehet találni?puszillak ha gondold add megaz e-mail cimed és akkor gyakrabban komunikálhatunk ..
 
 


Szia Lia!
Örülök, hogy nincs semmi gond a gyerkőccel, az nagyonjó ha van esély arra, hogy kinövi.
kera68freemail.hu
Írj, ha van időd.
Erika

HTML kód:
babafalva.hu vonalzó
Erika,Gabi
 
 


Szia Lia!
Örülök, hogy nincs semmi gond a gyerkőccel, az nagyonjó ha van esély arra, hogy kinövi.
kera68freemail.hu
Írj, ha van időd.
Erika

HTML kód:
babafalva.hu vonalzó
Erika,Gabi
 
 


haho erre nemjár senki mostanában?
 
 


Szia LiaKép
De én itt vagyok csak semmi új nincs velünk. Nov.02.-án megyünka Tömő u-ba legközelebb kontrollra. Monsjuk Geri -7D-je nem javul de a ragasztásos órák számát talán lehet majd csökkenteniKép

Puszi:Doris
 
 


Sziasztok,
nekunk kozben megvolt a mutet, szerintem meg mindig kicsit kozel vannak a szemei es neha mintha kancsal is lenne, de ugy altalaban szimmetrikus es lathatoan sokkal jobban nez ki mint elotte. Egyszoval lehet kell meg masik mutet, de most egyenlore mi mar jol vagyunk (azert a szemuveg persze igy is kellene, de nem hajlando mostmar egyaltalan hordaniKép)
Kerdezzetek nyugodtan, ha nektek is lesz hasonlo mutet.
Eniko
Itt egy kep is:

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
 


Annak aki nem latta elotte, bar tettem fel parat regen ide, azert itt van egy:
Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
 


Sziasztok!
Na én is itt vagyok.Enikő hát nagyon nagy a változás a kicsi fiadnál, tündéri, nagyott nőtt.Az egyik szemét műtötték?
doris, tündériek az ikrek megnéztem az albumot, milyen idősek?Hogy tűri a kisfiad a ragasztást, hogy csináljátok, le kell kötni közbe?Az én fiam letépi, most járunk fejlesztőre, ott hagyni szokta, mert annyi új játék van, de az csak heti 1-2 alkalom.Mi is a Tömő u-ba járunk a Túri adj.nőhöz.Majd megpróbálok képet én is feltenni agabiról.
Lia remélem jól vagytok, bocs, hogy nem írtam, majd pótolom.

HTML kód:
babafalva.hu vonalzó
Erika,Gabi
 
 


Szia Erika!
Mindket szemet mutottek, mert mindkettore kancsal volt, csak valtakozva (ami jo, mert addig mindket szemet hasznalja). Mi is tapaszoztunk, nekem nem tudta sose leszedni, kicsit zavarta is, de azzal nem volt olyan sok gond, mint most a szemuveggel. En akkor teszem ra mikor kimegyunk, es semmi baja kint, tudja ahogy kilepunk az utcara jon a szemuveg, de ott annyira el van foglalva, hogy nem erdekli (a tapasszal is igy voltam, akkor tettem ra mielott kimentunk az ugy sokkal konyebb volt). Sajnos abban a pillanatban, hogy hazaerunk leveszi, ettol fuggetlenul tudom ajanlani nektek is, hogy probald meg az utcan, tobb a semminel.
Mi penteken megyunk vissza a dokihoz, meglatjuk o meg van e elegedveKép.
szia

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
 


sziasztok----eniko és milyen szemüveget kell hordania a kisfiadnak +,- ?dioptriát ?mennyi idös a kimanod?
 
 


Sziasztok!
Enikő!
Sokszor megnéztem a kisfiadról a két képet, óriási a különbség.Lesz még korrigáló műtét, vagy elég lesz a szemüveg?Ugye Ti sem látjátok mindig, kancsal, szóval olyan természetes legalábbis nekem.Fényképen viszont nagyon zavar, de imádom így is.
Lia!
Hogy vagytok?Engem úgy lefoglal a Gabi meg Babaszobázok is, sok jó dolgot árulnak, így nem sok időm marad másra.
Nemtudom ide hogy kellképet feltölteni.
Erika

HTML kód:
babafalva.hu vonalzó
Erika,Gabi
 
 


SziasztokKép
EnikőKép
Gratulálok, tényleg nagyon jól sikerült a m
űtét a korábbi állapothoz képestKép
KeraKép
Köszi a dicséretet, két évesek voltak a gyerkőcök most 10.-énKép Geriről januárban derült ki, hogy rossz a szeme, sajnos itthon nem láttak semmi gondot aztán Svájcban -7D-t állapitottak meg a bal szeméreKép Azóta kell ragasztanunk a szemét és csak az első hónap volt nagyon kritikus. Én úgy oldottam meg, hogy a szoktatási időben folyamatosan mellette voltam kezdetben 2-3 órát kellett ragasztanunk most pedig picit több mint fél napig ragasztom a szemecskéjét de már meg van a menete a dolgoknakKép Reggel az öltözésnél kerül fel a szemtapasz és a szemüveg is. Ilyenkor van egy kis sirás, rugdosódás, tiltakozás de megkapja a cumit-csücsikét (ezek inkább alváshoz vannak egyébként) és azzal vigasztalódik. Ahogy látom addig van gond, mig a kis fejecskéjében átállnak a képek és ez néhány perc. Utána már biztosan mozog leragasztott szemmel és szemüvegben isKép A szemüveget sokkal nehezebben szoktuk meg, mert folyton vagy Gergő téptel le a fejéről vagy Lilcsike szedte le Geri fejéről igy állandóan résen kellett lennem. Az első hetekben mindannyian napszemcsiben jártunk, hogy lássa mi is szemüveget viselünk de néhány hónap alatt teljesen belejöttünk, most mrá kéri, hgoy vegyük-tegyük fel ha véletlenül lecsúszik soha sem veszi leKép Szerintem érzi, hogy jobban lát igyKép Szerdán megyünk kontrollra a Sényi dr-nőhöz, akkor talán csökkentik majd a ragasztásos órák számát is...
Ha sikerült képet kicsinyitenem majd beteszek egy matricásat.

Puszi:Doris
 
 


Szia Kera,
mi azert lattuk mindig, hogy kancsal, de olyan megszokott volt, igazabol most latom, hogy mit is lattak masok, hogy visszanezem a regi kepeket (ide csak a viszonylag jobbakat tettem fel, ugyhogy sokkal rosszabb volt eloben). Engem se zavart...csak a kepeken, hog nem lehet rola egy "normalis" kepet csinalni, probaltuk ugy fenykepezni, hogy ne nezzen szembe. Erdekes, alig vartam, hogy meg legyen a mutet, hogy majd megyunk fenykepezhez egy szep kepet csinaltatni, meg majd en is csinalok tobbet, de nem, inkabb kevesebbet mint eddig. Tegnap voltunk egyebkent dokinal, o meg van elegedve, lehet majd kell a tapasz a jovoben, mert ahogy irtam nem tokeletes, de valoszinuleg mutet mar nem kell.
Szia Lia,
+4 es kell mindket szemere. Nektek van mar szemuvegetek?
Szia Doris,
Te latod mar a valtozast a fiadnal? Szemuveg erossege nem valtozik nalatok? Beszelnek mar az ikrek? Bocsi, hogy csak kerdezek.
sziasztok

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
 


enikö nektek mondtak olyat hogy idömulása´val jobbulhat majd a látása a kicsinek ?mert nekünk azt mondták ´végül is nincs semmilyen szembetegség és a távollátást ki is nöheti...én bizom benne ...hol mütööték a manodat?
 
 


Szia,
mondtak, de eddig egy ev elteltevel semmi valtozas. Nekunk rovidlato, de szemuveg nelkul nem igen novi ki egyik gyerek se szerintem. New Yorkban elunk, ugyhogy itt mutottek.
Eniko

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
 


szioka ---értem de nem azt irtad hogy + dioptriát hord a manod?és a + nem a távollátásra van?(vagy lehet én voltam a figyelmetlen)és régota hogy ottan éltek ?megszoktad az ott létet?ha zavar a kérdésem ne vállaszolj nem akarok tolakodo lenni puszi---
 
 


Szia Lia,
en ezt mindig is kevertem, egy biztos +4 es a szemuvegKép. Ot eve vagyok itt, megszokni megszoktam, de az nem azt jelenti, hogy szeretem is. Ti sem vagytok otthon nem?
szia

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
 


szia enikö---- mi linzben élünk én csak 3 éve de én még nem igazán vagyok itthon:-) te már állampolgár is vagy már ?
 
 


Sziasztok lányok!
Bocs, hogy csak most írok, de mindig van valami.Képet nem sikerül feltenni, sajnos, nem tudom hogy kell.
Nem nagyon ragasztjuk itthon a Gabi szemét, nem tűri, belefáradtunk.Vasárnap próbáltuk Apával, fél órát sikerült, de kínlódás volt, többször le akarta szedni.Pénteken megyünk a fejlesztésre, de az nagyon kevés én tudom, hogy csak 1-szer van ragasztva egy héten a szeme, nemtudom mitévő legyek.
Doris voltatok ellenőrzésen, mit mondtak?Mi dec.-ben megyünk a Túrihoz, remélem nincs újabb hályog.
Üdvözlet mindenkinek!
Erika

HTML kód:
babafalva.hu vonalzó
Erika,Gabi
 
 


Szia Erika,
a tapaszhoz anyit tudok mondani, hogyha az elejen ot percre van rajta naponta az is valami csak tedd ra minden nap, aztan talan egyre konyebb lesz (bar szerintem az egy-ket eves kor a legnehezebb ezt kezdeni), mi a szemuveggel vagyunk igy, egy hete mar az utcan se hajlando hordani, es hat meg kuzdenie se kell, hogy levegye, a tapaszt legalabb nem tudta leszedni.

Szia Lia,
nem en nem vagyok alampolgar, de nem is akarok az lenni, jovore tervezzuk, hogy hazamegyunk vegleg.

Sziasztok

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
 


Sziasztok LányokKép
Bocsi, hogy eltűntem, csak az utóbbi időben nagyon összejönnek a dolgok minden téren.
Voltunk kontrolon és Gergő szeme továbbra is -7D-s vagyis nem romlott az utóbbi egy évben. Sovány vigasz, de ennek is örülhetünkKép Ragasztani továbbra is fél napokat kell és igy lesz ez kb.iskolás koráig.
ErikaKép
Bocsi, nem igazán tudtam követni a topikot... Mennyi idős Gabi? Csak azért kérdem mert az én ikreim most voltak két évesek és Geri 13 hónapos volt, mikor elkezdtük a ragasztás-szemüveg projectet. Az a helyzet, hogy akkor derült ki, hogy rossz a szeme, és a kinti orvos azt mondta, egyenlőre 10 cm-ert lát a bal szemével, de ha nem igyekszünk és kezdjük el gyorsan a ragasztást és szemüveg hordását sajnos elvész ez a kevéske látása is. Nagyon megijedtem és szivügyemként tekintettem a dolgot. Ha érdekel nagyon szivesen leirom nekünk hogyan sikerült rászoknunk a mindennapos hordásra, ragasztásra hátha segithetKép Pedig nehezitésként ott volt Lilcsike aki meg szisztematikusan tépdeste le Geri fejéről a szemcsit amikor csak összekaptak valamin vagy egyszerűen csak kiváncsiságból.... Irj ha gondolod és leirom a regényt de nem akarom terhelni a topikot ha már próbáltatok mindenfélét...Kép Nálatok mi a gond? Mennyi időket kéne ragasztani, milyen szemcsit kell hordanotok, mióta próbálkoztok? Bocsi, tele vagyok kérdésselKép
EnikonycKép
Jaj de sajnálom, hogy már az utcán sem megy a szemüveg viselése....ez nagyon nehéz dolog, sajnálomKép Úgy tűnik nekem nagy szerencsém volt...

Puszi:Doris
 
 


Sziasztok! én új vagyok ezen a topicon, mert a szemüveg téma is új. másfél éves ikreim közül a kisfiúnak most adtak +5, +6-os szemcsit. Már kész van, kiváncsi leszek, mit kezd vele. Tapasztalatom nulla, mert sem a férjemnek, sem nekem, sem a két nagynak nincs szemüvege. Csak amit a tesóinknál láttunk, mert nekik van. Szóval majd jövök tapasztalatot cserélni, ha szabad!
Szia Doris, javaslatodra benéztem ide is!
Üdv: Claire
 
 

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet:

 

cron