Új privát üzeneted érkezett!

Üdvözlök mindenkit!

Azoknak szeretnék segítséget nyújtani, akiknek légúti allergiában szenved a gyermekük (is). Kis családunk minden tagja szenved(ett) a kórtól. Az egyik szomszédunkkal beszélgettünk, és szóba került a téma. Ő ajánlotta az allergia elleni gyertyát. Mit veszíthetünk alapon kipróbáltuk (először csak a feleségemmel), és használt. Felhívtuk a gyártót, hogy gyerekek is használhatják-e. Ott megnyugtattak, hogy akár csecsemők is. A srácoknál is bevált, úgyhogy azóta "papa, mama, gyerekek" körbeüljük a gyertyát naponta egyszer-kétszer tíz percre, és nem kínlódunk. Szóval mi megtaláltuk a csodaszert, ráadásul mindez kb. 2.000- ft/hó. Nehezen, de beleszorítjuk a családi költségvetésbe. :-)

Még annyit tennék hozzá, hogy én viszont bátran kijelentem: had csináljak reklámot egy olyan terméknek, ami tényleg használ. Kövezzen meg bárki, nekem az elég, hogy a gyerekeim nem kínlódnak. Különben is, én sem mondtam a szomszédomnak, hogy jó-jó, de miért reklámozod? Ez itt egy olyan fórum, ahol az azonos problémával küzdők segítenek egymásnak megoldást találni. Úgyhogy, ha valakit érdekel a gyertya, akkor írjon a szzolti@freemail.hu emilre, vagy nézze meg a www.drvaleria.hu honlapot.

Üdvözlettel: Szalai Zoltán
 
 


Sziasztok!
Hisztizik gyermeked? Hiperaktív? Rossz alvó? Gyere és változtasd meg! Csak te vagy képes rá!!
Tudom, hogy furcsán hangzik a bevezető, de nekem és családomnak megváltoztatta az életét!
A lélek hat ki mindenre!
Hiperaktívnak és nehezen kezelhető gyerekemnek ma már kutya baja! Családunk végre boldog, egészséges és mosolygós! Pedig válni készültem! Mindez gyógyszerek nélkül!

Ha felkeltette érdeklődésed, írj! geri@szabilinux.hu

Anikó

U.I.: Minden betegség leki eredetű! Ha az anya nem ok lelkileg,az megbetegítheti és meg is betegíti gyermekét! Az asztmából és allergiás megbetegedésből gyógyszeres kezelés nélül örökre kigyógyulhatnak a gyerekek!

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!
Por és pollenallergiában, légúti megbetegedésben szenvedők figyelmébe szeretnék ajánlani megoldást egy légtiszító-porszívó berendendezéssel. Ha szeretnél többet megtudni hivd Szabó Évát a 20-253-8818-as telefonszámon!
B.
 
 

 
 
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet:

 

cron