Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Nagyobbik lányomnak ma (9éves) letört a metszõfogának a fele, sajnos nem lehetett a darabot visszatenni, így feltettek egy ideiglenes koronát.
De mivel a közegészségügy nem áll a helyzet magaslatán, szeretném, ha ajánlanátok egy jó maszek gyermekfogászt.
A segítséget elõre is köszönöm.
Üdv:Julcsi
Julcsi
 


Julcsi, tudod a szemüveges topicból ismerjük egymást, ha megadod az elérhetõségedet, akkor megírom a barátnõm rendelõcímét.

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!
Persze, hogy emlékszem az email címem.a7374@freemail.hu
Köszi!
Julcsi
 

 
 

Ez így nem jó túl közel írtam a Címem szóhoz az email címet.A helyes: a7374@freemail.hu
Julcsi
Julcsi
 


Küldtem mélt, remélem elment, és meg is kapod!Kép

sok szerencsét hozzájuk!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!
Köszi a fogorvos címet. Sajnos még nem jutottunk el odáig.Már próbáltam õket hívni, csak nem a rendelés napján, de úgylátszik akkor nincsenek ott. Most pedig elment táborba a Moncsi 6 napra, úgyhogy csak utána fogunk jelentkezni náluk.
Köszi: Julcsi
Julcsi
 


Julcsi szívesen! Remélem sikerül majd õket elcsípned, valóban nincsenek máskor ott, mert ez a rendelõ címe meg telefonszáma, õk csak akkor vannak ott ha rendelnek. Ha nagyon nem tudod itt elérni õket, akkor majd megpróbálom én, csak szólj! Lánykádnak jó táborozást!
Szia: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szia Julcsi!

Nem lehetett volna pórtolni más módon a kislányod fél fogát?
Nekem álmomban letört az elsõ fogam fele, elmentem fogorvoshoz, és felépítette. Szóval nem értem, bár nem vagyok orvos .....
Azt tudom csak hogy elmúltam 30 éves, és két kritikus elsõ fogamat is felépítettek úgy, hogy senki nem mondja meg, hogy az csak egy felépített fog.
Nos nem akartam okoskodni, én is állandóan nézem a gyerek fogait, állandóan rohanok vele fogorvoshoz. Az elsõ fogát 5 évesen tömték be, és sajnos rosszul.
Nos egy kedves, fogorvos bácsi:

Dr. Kempert Róbert
351-09-47
1072 Bp, Dob u. 52 em 1.

Anita
Anita
 


Kedves Anita!
Köszönöm a címet, mi ugyis itt lakunk a VII.kerben. Sajnos 14 éves koráig nem kaphat maradandó koronát, mert még a fog fejlõdése nem fejezõdött be.
Julcsi
 


Szia Julcsi!

Oké értem, de csak az a korona feltevése volt a megoldás? Nem volt felépíthetõ a foga?

Anita
Anita
 


Sziasztok!
Latom mar nagyon reg nem jart itt senki,de nem akartam emiatt kulon topikot nyitni. 20 honapos csajszimnak keresnek egy jo gyermekfogaszt a XXII, XI. keruletben. Van SZTK-s rendeles,de nem tudom, ismeretlenul (4 doktorno van) csak vegso esetben esnek be vele....ha valaki tudna, biztosan segitene.... Kép
Norka
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.12 12:04-kor.
Vendég
 


Szia Lilluska!
Koszokoszi nagyon az infot! Ma mar tobben is ajanlottak nekem a doktornot,megvan a mobilszama.Egyelore elmennek hozza a Kiserleti lktp.re, nem tudod veletlen,hogy ott mikor rendel?
Norka
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.12 12:04-kor.
Vendég
 


Koszonom!! Kép
Norka
 
 


Sziasztok!

Nem tudtok olyan (gyermek)fogászt, aki fúrás nélkül tudja rendbehozni a gyerekek lyukas fogait? Barátnőm két és ötéves gyermekeinek lenne rá szüksége.
Dati

Kép Kép Kép
 
 


Sziasztok!
Az én kisfiam kétéves és egy jó, rendes, kedves maszek gyerekfogászt keresek számára a IV. kerületben.
Próbáltam új topikot indítani a kérdésemmel, mielőtt ezt itt észrevettem volna, és bővebben leírtam a gondunkat, de úgy látom nem sikerült.
Köszönöm a segítséget!
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet:

 

cron