Új privát üzeneted érkezett!

Már 2x archiválódtunkKép

Kép

Kép
mankababa
 
 


Erka,
jaj, de jó! Pont kérdezni akartam a kajára! na látod, majd neki is lesz kedvence, aztán szép lassan hozzászokik más ízekhez is.
Erről a varázsitatóról már sokat hallottam, igazából milyen, mire jó? Annyit járok babaoltba, de valahogy mindig elkerültük egymást, a varázsitató és én. meg mi mamosak vagyonk, nem Aventosak, talán ezért is. Írnál róla? Aztán majd utánanézek.

persze, hogy toborozzál Kép

Tényleg kicsi a világ, erre én is mindig rájövök Kép

Azért majd számolj be a köszöntésről, jó???
majd én is írok a rekcióról, most várjuk Apát, hogy köszöntsük Ádit. Képzeld, Apa egy fényképes tortát csináltatott Ádinak, szuper! majd lefényképezem!

Pusz,
Kata
pankata
 
 


Szia Kata,

lesz ami lesz, én most benyomok egy Pina Coladat, egészségedre!Kép

Kaptam egy vörös rózsákból álló gyönyörű csokrot, meg egy klassz farmert és pulcsitKép
Az a baj, hogy Apa beteg, a herpesz mellé most bedagadt a nyaka és nehezére esik nyelni, remélem nem rosszabbodik a helyzet, holnap este ugyanis évzáró karácsonyi vacsora lesz, ilyenkor András és az üzlettársa meghívják az alkalmazottakat párjaikkal étterembe. Mi is megyünk Zófival(Zsófi- látod a pia máris hatott..Kép 1-2 órára, azután hazajövünk taxival.

Nálatok milyen volt a köszöntés? Ádi elfáradt a sok snowboardozásban? Az a torta klassz lehetett és nagyon jó ötlet!!!

Az Avent varázsitató gyakorlatilag egy csőrös pohár, nem csöpög ki belőle az itóka és füle is van 2. Kicsit meg kell szívni, hogy jöjjön belőle, Zsófi nagyra nyitja a száját, ha meglátja, de egyelőre még nem fogja meg.

Kicsit szomorú vagyok, mert 3 nagyon jó barátnőm is elfelejtett felköszönteni, remélem minden rendben van velük és tényleg csak elfelejtették a szülinapomat...

Na megyek, megsült a muffin, holnap ezzel kínálom a vendégeketKép

Puszi

Erka

Kép

Kép
mankababa
 
 

 
 

Erka,

Egészségedre! Az én kedvenc koktélom a Sex on the Beach, meg a margarita és persze a tequila Sunrise Kép Egy spenyol út után én is "állandóan" Pina Coladaztam, de laktóz-intoleránsként kicsit másképp is megéreztem a hatását Kép

Azért Apa sztem kússzon el egy dokihoz, nehogy herpanginája legyen (a herpesz beterjed a szájba, torokra), azt hiszem, így hívják. Ádinak egyszer volt és nagyon csúnya dolog.... Persze lehet, "csak" nyirokcsomó, az a jobbik eset.

Milyen vendégeket kínálsz muffinnal? Hozzátok mennek, vagy az éttermi buli előtt?

na ma lesz a napja, beszrzek egy olyan Aventet, mert Mini is nagyon rákapott a bébilevekre meg a teára, és nem baj, ha azt nem cumósüvegből kapja Kép

Nagy sikersorozat volt a snowboard, ma reggel is fél 7-kor felkelt (általában 8-kor szokott) és megígérte, hogy halkra állítja a tv-t, de hadd gyakoroljon Kép
A torta képe a gépen van, le kellene kicsinyíteni, de még korán van ilyenekhez Kép

Pusz,
Kata

Olvastad a nyáriakat?KépKépKép Én ezt nem értem, miért fáj az, ha a családineten kívül is van élet??? Mellesleg a nők lapja cafén is van nyári babás topik, az nem gond???
pankata
 
 


Erka,
Néhány kép a tegnapi buliról Kép
A torta:
Kép
Az ünnepelt:
Kép
A Fiaim Kép
Kép

Pusz,
Kata
pankata
 
 


Szia Kata!

Nagyon szép a család és persze a torta is!
Ádi döglesztő pasi lesz, az tuti!!! Milyen kis military szerelésben van a tortafotónKép
Mini szeme is barna? Szerinted már nem változik?
Zsófié zöldes, mint az apukájáé, kíváncsi vagyok ilyen marad-e, az enyém ugyanis barna.

Én is szeretem a koktélokat, az általad felsoroltak mindegyikétKép

Jó, hogy mondod ezt a herpanginát, szinte biztos, hogy az lehet, de ma nincs ideje elmenni dokihoz, holnaptól meg hétvége van, az ügyeletet meg utálja, mert ezren vannakKép

Tudod, a volt évfolyam-, szobatársam jön a kislányával, nekik sütöttem a muffint, fél 11-re beszéltük meg, nemsokára megjönnek.


Édi lehet Ádi, ahogy már hajnalban snowboardozni támad kedveKép

puszi, még jövök

e

Kép

Kép
mankababa
 
 


Erka,
ja persze, boccsi, kiment a fejemből a barátosnéd itt a nagy forgatagban!

Mininek egyelőre zöldes a szeme és ez is egy nagy harc a genetika ellen, mert csak Apukámnak és nekem van ilyen szemünk, mindenki más sötétbarna. Állítólag 1 éves korukig változhat, de én reménykedem, hogy marad....

Ádikám tényleg egy Angyal, képzeld, mostanában minden reggel beágyaz, csak úgy magától, mert a "katonaságnál is ez lesz" Kép Most nagyon egyenruhásnak készül, van is szerkója, mi vagyunk a miltary bolt gyerekrészlegének felvásárlói itt Szegeden Kép

és a legnagyobb örömet az okozta Ádikámnak, hogy tegnap megjelent a Keresztapja, akit csak ritkán lát, mert Bp-en újságíró és nagyon elfoglalt, de most pont úgy időzített egy szegedi riportot, hogy felköszönthesse a keresztfiát. Én is úgy örültem Kép

Remélem, jó volt a látogatás, ha csinálsz képeket, tedd majd fel! Olyan édesek együtt a Mazsolák Kép

Pusz,
Kata
pankata
 
 


Kata,

megvolt a vendégeskedés, nagyon aranyos a kislány, Zitának hívják, hamar feloldódott és csak mosolygott, mint a vadalmaKép Ari, ahogy lépked, nagyon lassan, óvatosan, de többnyire kúszni-mászni szeret. Mondja már, hogy baba, mama és, hogy nem!!Kép Pár hónap, és a mi csemetéink is itt tartanak majd....

Annyira buta vagyok, elfelejtettem képeket csinálni, pedig milyen jó lett volna!!!!Kép Majd legközelebb, remélem még jönnek máskor is, nem laknak messze és kocsival járnak, tehát valószínű, hogy legközelebb is ők jönnek majd.

Orsi szerint ez a varázsitató nem olyan jó, mert nem igazi csőrös pohár,szívni kell, mint egy cumisüveget. Lehet, hogy kiveszem belőle azt a szelepet,ha lehet, hogy könnyebben jöjjön belőle a cuccKép

Itt borzasztóan rossz idő van, havas eső esik és nagyon fúj a szél, mi meg pont ma akarunk kimozdulniKép

Kicsit ideges vagyok a holnapi fodrász miatt, mert András végül úgy döntött, hogy itthon maradnak Zsófival...

puszi

Erka

Kép

Kép
mankababa
 
 


Erka,
Csak nyugi! Zsófi tök jól ellesz Apával, te meg majd csodálkozol és hitetlenkedsz Kép Inkább amiatt aggódj, hogy olyan időben milyen lesz az új frizud? KépKépKép

Na jó, ha te nem, akkor majd én teszek fel képet a Fiaim "udvarhölygeiről", múlt heti akció volt Kép
KépKép

Pusz,
Kata
pankata
 
 


Jut az eszbe, muffin milyen volt? Ízlett?

És ugye milyen fura látni, hogy mi lesz pár hó múlva? Na jó, nekem helyzeti előnyöm van ebben Kép
pankata
 
 


Milyen helyesek ezek a párok, a csajok is testvérek?

A muffin isteni volt, illetve még mindig azKép Orsinak ízlett és a kis Zita is előszeretettel kente mindenhováKép
Mazsola és Milka csoki van benne, sajnos az internet ma még nem alkalmas kóstoló küldéséreKép

A holnapi távollétemmel kapcsolatban a próféta szóljon belőled, én leszek a legboldogabb a világon,ha ez tényleg így lesz, és már a szélfútta frizurám sem fog érdekelni!!!Kép

Zsófi kapott Orsiéktól egy műanyag könyvecskét, folyamatosan bújja, nem is tudom, kire ütött ez a gyerek!Kép

Most olvastam utána, egy sima herpesz vírus fertőzés is járhat torokfájásos, nyirokcsomó duzzadásos tünetekkel, a herpangina esetén a gyulladás csak a szájban keletkezik, nincs jele az ajkakon illetve a száj körül, így volt Ádinál? És még azt is írják, hogy gyermekbetegség. Kicsit megnyugodtam.


Puszi

Erka

Kép

Kép
mankababa
 
 


Erka,

igen, igazad lehet herpangina ügyben, úgyhogy ne aggódj!

Te, tényleg istenien hangzik ez a muffin, már ami az összetevőket illeti. majd megosztod a recipét velem?

A csajszik is tesók és nem is laknak messze tőlünk, szóval ebből még lehet valamiKép

Pusz,
Kata
pankata
 
 


Szia Kata,

nem mentünk a vacsira, olyan viharos az idő, hogy maradtunk, de Apa nem is nagyon erőltette, hogy menjünk, nem szívesen ültetne be minket taxiba.....

A varázsitatóból kivettem a "szelepet", így már tényleg olyan, mint egy csőrös pohár. Kipróbáltuk, ügyesen issza belőle a nari&almalevet, persze azért az előke sem marad szárazonKép

Recept:

tészta: (12 db muffinra értendő mennyiségek)

175 g margarin
200 g cukor
2 csomag vaníliás cukor
fél teáskanál só
3 tojás
350 g liszt
1,5 csapott teáskanál sütőpor
1,5 dl tej
bármilyen aszalt, szárított gyümölcs
10 dkg reszelt csokoládé

mindent összekeverni, kivajazott muffinsütőbe adagolni, kb. 30 perc alatt megsül, előmelegített sütőben, 180 fokon

na milyen a telcsid? gondolom, nagyon kis okosKép

puszi

e

Kép

Kép
mankababa
 
 


Erka,
Hát nem jutottam el ma sehova, mert délutánra itt is elromlott az idő, nem volt lelkierőm nekem sem kimenni, Ádinak sem, úgyhogy tolódik a "varázsitató-projekt" Kép

naggggyon okos telcsike, végre egy okos női telcsi a Nókiától Kép persze, nem olyan okos, mint az N70, de meg kell hagyni a csúcsokat a férfiaknak, igaz? legalább ebben Kép

Holnap kipróbálom a sütit, ma már ehhez sincs erőm, meg még meg kell csinálnom vacsira a velőcskét, puciválni, panírozni stb. Krumpli sztem ezek után a fagyóból kerül az olajba Kép

nem sajnálod a vacsit?

Pusz,
Kata
pankata
 
 


Kata,

a vacsit egyáltalán nem sajnálom, nagyon fáradt vagyok, ha Zsófit leteszem, veszek egy forró fürdőt és olvasok egy kis Vámos Miklóst az ágyban...Kép

Kata, megkaptad a privát e-mailemet? Nem baj, ha nem reagálsz rá, nem is igazán lehet, de gyanús, lehet, hogy nem ment el...

Képzeld, múltkor vásárolgattunk a barátnőmmel a DM-ben, meg persze a babáinkkal kenguruban, és a barátnőm aprója folyamatosan potyogott ki a zsebéből. És ki volt az aki 4x is lehajolt, hogy felszedje szegény kengurus anyuka pénzecskéjét, Liptai Claudia személyesen. De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy bár egyébként is nagydarab, megállapítottuk, hogy tuti terhes... Erre ma azt hallom a Tv-ben, hogy Claudia babát vár! Hja kérem, a tapasztalatKép

Holnap is vendégeink lesznek du.

Ti mit csináltok hétvégén?

Puszi

Erka

Kép

Kép
mankababa
 
 


Erka,
de megkaptam és írtam is rá, most ez nekem furi, de ilyen a technika Kép Mindjárt utánanézek Kép

Nahát micsoda forgalom van nálatok, gondolom, a szülinapok miatt Kép

Nálunk ma délután, 6-tól lesz Ádika Mekis bulija, arra készülünk ezerrel Kép Bocsi, lehet, hogy emiatt holnap is "bombázlak" képekkel Kép

Mi mostanában csak a sprottv-t nézzük, így kimaradok minden hírből, pletyiből, stb. Tudod, szurkolok a Claudiának (velem egyidős, asszem), mert már elvesztett egy babát, ha jól tudom. Pont tegnap láttam a Buzerában, jól nézett ki, akkor nem csoda Kép

Tényleg, káérdezni akartam, hogy Zsófi napközben elvan egyedül, játszik? van járókája, ugye? mert hogy írtad, keveset alszik. Vagy folyamatosan foglalkozni kell vele?

Pusz,
Kata
pankata
 
 


Szia Kata,

nem jött válaszKép

Igen a szülinapok miatt ilyen sok a látogatónk, és ma még lehet, hogy a tesóm is betoppan egy unokatesónkkal, akit jó pár éve nem láttam.

Zsófit folyamatosan pakolgatomKép napközben, járókából a habtapira, onnan a játszószőnyegére, majd az etetőszékbe, hogy oda tudjam húzni magamhoz ,pl. ha főzök, a konyhába. Persze játszunkKép is, ha uncsizik egyedül.

Képzeld, megjöttem a fodritól, minden ok volt, Zsófi nem nyavalygott, türelmesen várta a szopijátKép Áldott jó kislány!! Legalább már Apával jól elvanKép Nem nagyon aludtam az éjszaka emiatt, de jobb félni, mint megijedniKép

Jó mekis bulit, várom a képeket nagyon, majd én is küldök, tudod, még mindig nem tudok ide feltölteniKép

Puszi

Erka

Kép

Kép
mankababa
 
 


Erka,

De jó, hogy rendben volt minden! És sztem íneked is jót tett egy kis babamentes idő, még ha szétizgultad is magad Kép Majd ismételjétek és belejössz, én már "rutinos" vagyok. Ádit képzeld, én sem hagytam max. Apára másfél éves koráig. Még Anyu sem vigyázhatott rá egyedül, bár sztem ő jobban aggódott volna, mint én (mint Nálatok). Azóta mindannyian belejöttünk Kép Most már elvitték Ádit a nyáron 2 hétre "Törökibe", ahogy a Lelkem mondja.

Képzeld, Apa engem is elküldött csavarogni délután, mikor Mini elaludt, és mire jövök haza??? Ádika is alszik! Ilyet nem csinált már vagy 2 éve! Remélem, nem lesz beteg... Igaz, délelőtt odavolt egy "barátnőjével" és az apukájával bicózni és lehet, elfáradt, remélem....
Holnap meg megyek egy barátosnémmal MOZIBA! Na ott sem voltam már vagy másfél éve!

Hú, hosszú voltam megint...

pedig én elküldtem Neked, ma is még esgyszer a választ Kép
Volt az unokatesód???

Puszi,
Kata
pankata
 
 


Sziasztok!

Hat hol is kezdjem...

A teleles szuper volt, nem vlt smemi gaz sem az uton sem odakint. Amikor azonban hetfo lett, Mate belazasodott, elkezdodott nala egy baromi jo kis virusfertozes: laz, kohoges, takonykor, hiszti a kobon, nem alvas. Botrany volt a hetunk, meg sosem voltunk betegek, nem is tudom honnan szedtuk ossze? Ja, mert hogy en is rettenetesen ereztem/erzem magam.


Na mindegy, Mate mar jobban van, de ezt nagyon sokaig nem szeretnem ujra megismetelni, mert tenyleg nagyon tehetetlen az ember. Sajnalod a gyerkocot, hogy szenved, igyekszel mindent megtenni, kenyeztetni, szeretgetni, etetni, itatni, de sokaig semmi latszat. Szoval ovatosan csajok a virusokkal, itt a foszezon!

Nagyjabol sikerult csak vegig olvasnom Benneteket, gratula a szulinapokhoz, helyesek a csajozos kepek, szuper, hogy eljutottal fodraszhoz es hogy vegre Zsofi is megkezdte a kajalast kulso forrasbol.

Kicsit megkevertem, gondolom mindenki raismer, mi vonatkozik ra!

Bocs a feluletes valaszert, igyekszem ujra csalakozni es koszonom, hogy kerestetek mar!

Mindenkinek sok puszi es nagyon hianyoztok mar, bar tudom, hogy ez nem tunt fel...

Vanda
vanda72
 
 


Sziasztok (végre újra többesszámbanKép, nem mintha Kata társasága nem lett volna elég szórakoztató, dehát (egyelőre) így teljes a létszám!!!Kép

Kata,
nagyon megnyugtat, amiket írsz, hogy csavargás meg mozi meg nyaralás a nagyszülőkkelKép Kedves Tőled, ahogyan öntöd belém a lelket, te kis lélekbúvárKép

Igen, itt volt az unokatesóm,ő egyébként bajai, de most megismerkedett egy fiúval az interneten (családban maradKép) és hozzá jött fel, a fiú ma este bemutatja a nagyszüleinek, akikkel él, szerintem ez már valamiKép

Barátnőmék is voltak, kicsit nehézkes a kommunikáció így, hogy közben a kisfiukat nevelik, de azért valamennyit tudtunk beszélni, tudod, ő vár most ismét fiút, elmeséltem neki a Te pozitív példádatKép

Képeket megint nem csináltam, épp nyúltam a gépért, amikor a kis Ádi összetört egy borospoharat, persze nem volt üres, és ez valahogy annyira elterelte a figyelmemet a fotózásról, hogy nagyonKép

De a mekis buli képeire nagyon kíváncsi vagyok!!!

Vanda,

üdv újra körünkben!!!
Gondoltuk, hogy valami baj van, amiért nem írsz.
Az a lényeg, hogy már jobban vagytok!!! De nem lehet, hogy még kint szedte össze a vírust Máté, hiszen biztosan sokkal több emberrel találkozott, mint általában itthon szokott??? Mindegy, nem is lényeges. Én is mindig félek, hogy összeszed Zsófi valamit, de szerencsére eddig még nem történt meg....

Csináltatok képeket?Kép
Ha elküldöd az e-mail címedet, szívesen küldök neked is képeket magunkról...Az én címem: erika pont egyed kukac mail pont tvnet pont hu.

Örülök, hogy jó volt a telelés, hogyan teltek a napok???

Puszi nektek

Erka

Kép

Kép
mankababa
 
 


Ezt az örömhírt még meg kell osztanom veletek: Zsófi rájött hogy kell hasról hátra fordulni!!! (most már mindkét irányba megy a dolog, úgy megpuszilgattam, hogy milyen ügyes!!!)

Kép

Kép
mankababa
 
 


Vanda,
De jó, hogy itt vagy! KépKépKép

Erka, A csajszi meg nagggyon ügyi!

Holnap örömködök még, de ezeket muszáj volt leírnom, most hulla vagyok.

Pá, jóéjt, zörög a pizsim, de őrülten, reggel jövök Kép
Kata
pankata
 
 


Íme frissült erővel, kipihizetten itt vagyok Veletek (de jó már a többesszám Kép)

Most olvastam végig a tegnap esti "termést".

Vanda,

Sajnálom a csúnya vírust, tényleg olyan elesettek tudnak lenni ezek a kis Tökmagok, mi meg olyan tehetetlenek. De jó, hogy úgy néz ki, túlvagytok rajta Kép te is gyógyuljál! Jobban vagy már?
Kérjük a részletesebb beszámolót és képeket a telelésről Kép
Kimazsoláztuk, ne aggódj! Láttad, már 2x archiválódtunk Kép
ha gondolod, képeket küldj priviben, a címem a profilomban van, én is szívesen küldök magunkról is Kép

Erka!

Nahát, nagyon ügyi Zsófi-baba! Gondolom, ő is büszke volt magára, ennivalóak azzal a büszke és önelégült pofijukkal Kép Feljegyezted? Tényleg, ti vezettek baba-naplót?

na szóval, a buli isteni volt, még jobb, mint a tavalyi. Igaz, akkor Mini még a pociban volt és én épp az első harmad "árnyoldalaival" küszködtem, szóval nem értékeltem annyira azt a kajaszagot, meg ilyesmit. Most viszont, csúcs volt! Több gyerkőc is volt és nagyon jó kis csapat jött össze.
és képzeljétek, tudjátok mit kapott a Mekitől ajándékba Ádika a tortán kívül? Egy igazi fényképezőgépet!!! Na ez nem semmi Kép
Mini is nagyon jól bírta végig, pedig 2 kocsival mentünk, ha haza kellene hoznom Dávidot, de kitartott Kép igaz, ő most nyilván a "háttérben" maradt, a babakocsiban, onnan nézelődött meg dumált Kép teljesen elfogadta, hogy most nem ő van a középpontban Kép

Mindjárt megnézem a képeket, teszek is fel!
Pusz,
Kata
pankata
 
 


Íme, a buli

Kép
Kép

Készült vagy 40 kép, meg video is. ha kíváncsiak vagytok, priviben elküldöm a "szerelmével" készült képet is Kép ja tőle kapott egy szívecskékkel telerajzolt saját kezű alkotást, amin mind a ketten rajta vannak Kép

Pusz,
Kata
pankata
 
 


Sziasztok!

Kata,

köszi a dícséretet, Zsófi tényleg nagyon kis ügyeske. Még a kórházban kaptunk ajándékba babanaplót, biztosan van szebb is, de a célnak megfelel, jó is hogy eszembe juttattad, biztosan van már valami új "kitöltenivaló"Kép


Most jöttünk meg a Metro-ból, teljesen kiürült már a háztartás, most újra feltöltöttük. Zsófit kenguruban hordoztam, majd leszakad a hátamKép Nagyon jó kislány volt, nézelődött, szundikált. Itthon derült ki, hogy jól telerakta a pelust mindenfélévelKép

Köszi a képeket a buliról, Ádi még mindig nagyon helyes!!! Elküldöd a szerelmes képet is? Mit tudhatunk a kislányról?Kép
Õrület, hogy még fényképezőgépet is kapott ajándékba! De akkor biztosan elég drága egy ilyen buli!


Úgy néz ki, hogy már szerdán lemegyünk a nyaralóba, minden szempontból jobb ott, mint itthon, kivéve azt az egyet, hogy nem tudom majd, mi van veletek, ki mit kapott karira és hogyan fejlődnek a babók???

Puszi

Erka

Kép

Kép
mankababa
 
 


Sziasztok

Képzeljétek, ma moziba voltunk egy barátnőmmel, matinén, mert akkor alszanak a babók Kép nagyon szupi volt!

Erka,
a buli sztem nem volt drága, 10 gyerek és 3 felnőtt kajáját kellett csak kifizetni,illetve amit fogyasztottunk és ez 11000 Ft. körül volt. Abszolút nem sok, otthon sztem nem lehet kihozni ennyiből.

Totál megértelek a nyaralóval kapcsolatban, bár kicsit sajnálom... Mi pénteken utazunk, akkor van 24-e?

a kislányról ami a legfontosabb, hogy nekem is nagyon tetszik KépKépKép
Küldöm a képet Kép

Pusz,
Kata
pankata
 
 


Kata,

nem tudom, mi lehet, nem kaptam meg a képet és az előző e-mailedet sem.Kép

Mit néztetek a matinén?

Tényleg nem volt drága a buli, sokkal többre gondoltam.

Szóval, Ti pénteken mentek? Az még csak 23-a, szerintemKép

Zsófi ide-oda forog, annyira örülök, hogy rájött a trükkreKép De haladni még nem tud, gondolom az lesz a következő lépés...

Vanda, Ti hol karácsonyoztok?

Jó éjt!

Erka

Kép

Kép
mankababa
 
 


Erka,
Hát én ezt nem értem, pedig nekem bekerült a postázott mappákba Kép NNNa, elküldöm a képet egy másik emilcímről, próba-cseresznye Kép

igen, rájöttem, hogy az még csak 23 Kép Ennyit arról, mennyire egybefolynak a napok Kép Még jó, hogy Apa tudja Kép

Képzeld, nálunk már forog egy ideje, de mégsem halad úgy igazán, Dávid, hanem inkább hasra "veti" magát és lebegve próbál előre menni, ami nem igazán jön össze... Aztán felemeli a popsit, de még nem tolja magát, max oldalra Kép Sztem nem is fog hempergőzni, hanem a kúszás lesz a következő.
Egyébként rájöttem, hogy a hempergőzve haladás nem az igazi nekik, mert ha vmi érdekeset látnak maguk mellett vagy előtt, akkor ugye a forduláskor elfordulnak tőle és éppen nem látják. És számukra az a tárgy, amit éppen nem látnak, még nem létezik. Így nem annyira motiváló hempergőzve haladni, mint kúszva, amikor végig előttük van a "célpont" Kép De ez csak szerintem...

és a szilveszter Vanda?
Csinált valami újat a Márk a telelés alatt? Nálunk Ádi mindig akkor produkált valami újat, amikor éppen nem otthon voltunk (akkor kezdett el kúszni, négykézlábazni, meg felállni is).

Pusz,
Kata
pankata
 
 


Kata,

köszi,most sikerült átküldeni!! Anna tüneményes!!! Nagyon szép kislány, Ádinak igazán jó ízlése vanKép (meg persze Annának is Kép)
Együtt járnak oviba? És ezt így megbeszélték, hogy szerelmesek egymásba? Nem is kezelik picit szégyenlősen ezt a tényt?

A kúszással kapcsolatban biztosan igazad van, a hempergőzést én úgy képzelem, hogy szórakoztató számukra (vagy számunkra??Kép) és ezért mívelikKép

Most, hogy forog Zsófi sokkal jobban és tovább elvan egyedül, eddig ugye mindig vissza kellett fordítani hasrólKép

Tényleg Kata, a Ti szilveszteretek hogy fog kinézni???

Puszi

Erka

Kép

Kép
mankababa
 
 


Kata, Vanda, minden rendben???

Mi holnap elutazunk 2 hétre. Persze a fél lakást fel kell pakolni, a babakocsitól kezdve, a járókán, kiskádon, etetőszéken át a karácsonyi ajándékokigKép Még jó, hogy kombi az autónk, de így is zsufi lesz.

Zsófi éjjel megint 2x kelt szopizni, nem tudom mi lehet, talán a felső fogai is elindultakKép

Nem tudom jöttök-e még, ezért:Kép
puszi nektek

Erka

Kép

Kép
mankababa
 
 


Sziasztok Lányok,

Erka,
semmi gond nincs, csak őrültködés a karácsonnyal kapcsolatosan Kép
ma elszaladtam a könyvelőhöz és utána gyirs-gyors megvettem Apa ajándékát Kép
Kicsit fáziskésében van a levprogramom, most kaptam meg egy kb. 1 hete küldött leveledet Kép
De jó lesz nektek! Érezzétek jól Magatokat! És persze Boldog Ünnepeket!

Vanda,
Én még vagyok péntekig Kép És ti, mentek valahová?
Jobban vagy már? Képzeld, nálunk meg Ádi szedett össze vmi torokfájós vírust Kép Nem lázas és enni is bír, de a dokinéni ma nézte meg, gyógyit kell szednie. Meg ami a legrosszabb, hogy most nem puszilgathatja Dávidot, úgy sajnálom emiatt Kép

Pusz,
Kata
pankata
 
 


Sziasztok,

Kata, végül azt a csodaborotvát vetted meg a férjednek?Kép
A levelet Zsófi képeivel tegnap küldtem, mert akkor kaptam meg a Te leveledet, a lényeg, hogy tényleg van fáziskésésKép

Képzeljétek elkezdtem felüléseket csinálni, minden nap hatszázat szeretnék, azután persze lehet emelni a mennyiséget, ha ugye bírja az ember. Régen mindig olyan lapos hasam volt, hátha újra elérhetőKép
Ti mit gondoltok arról, hogy szoptatás idején nem szabad sportolni, mert csökkenti a tej mennyiségét? Persze amit én csinálok nem nevezhető sportnakKépKépKép
Puszi

Erka

Kép

Kép
mankababa
 
 


Erka,
azt a csodaborotvát ám Kép
ja, én ara a nyaralósra gondoltam! Az is tegnap jött Kép A zsófisra pedig elfelejtettem írni, hogy Ádi látta és megállapította, milyen szép baba, neki is kellene egy lánytesó, "de már mindegy" Kép. és a legjobban az a kép tetszett neki, ahol ahogy ő mondta "bebebújt a 4-esbe" KépKépKép
Erről én is hallottam, mármint hogy a sport, bár sztem ha nem viszi túlzásba az ember, nem árhat. Kérdezd meg Rubin Rékát KépKépKép Én mondjuk nem sportolok, még úgy sem, mint Te Kép Igaz, most Dáviddal cakk-pakk 3 kg-ot híztam...)

Pusz,
Kata
Megy a pakolás ezerrel???
pankata
 
 


Még csak mostam egész nap és persze vasaltam, de az még holnap délelőttre is maradKép
Pakolás is holnap de. lesz, készítettem egy listát, hogy semmi ne maradjon itthon, így gyorsan fog menni. Férjecském délelőtt még benéz az irodába, így csak kora du. indulunk.
2 hétre nagyon sok ruha kell, igaz, hogy van lent mosógép, de az ünnepen nem ezzel szeretném tölteni az időt...

Mondd meg Ádinak, hogy ő is nagyon szépKép és, hogy ne adja fel a reménytKép
Ügyi vagy, hogy nem híztál, hogy csináltad???
Mondjuk 2 gyerek mellett az embernek nem nagyon jut ideje az evésreKépKép

puszi

E

Kép

Kép
mankababa
 
 


Erka,
Hidd el, ettem én rendesen, de ez a 3 kiló a tehességre vonatkozott Kép Ennyit szedtem föl Dáviddal úgy, hogy ő 3400 gramm volt. Amikor bementem szülni, a dokim mondta, hogy inkább 5 kilót ír be Kép Hál az Égnek, sem a védőnőm, sem a dokim nem aggódott a nem-hízás miatt, mert hát Mini jól volt a pociban, mindig megelőzte egy héttel a korát méretileg és még a vérképem is tökéletes volt, képzeld, egy szem vasat sem kellett szednem !
Tudod, az elején az első 3 hót végig émelyegtem, nem hogy a csokit nem kívántam, enni is alig bírtam. Epren éltem, na azt kívántam december-januárban tavaly Kép Olyan édes volt Apa, mert tegnapelőtt hozott egy kis epret, és mondta, hogy "akarok nosztalgiázni"? Kép
nem éltem "bio-életet", nem sportoltam, ettem ami jól esett de tény, hogy amikor szülés ztán 2 nappal ráálltam a klinikai mérlegre, a pólyás babával együtt voltam ugyanannyi kiló, ahogy elkezdtem a várandósságot Kép Irigykedett a barátosném, aki 30 kilót hízott, bár sztem tök mindegy mennyit hizol, ha van egy egészséges, szép babócád.
Az 5 kiló meg semmi, ami maradt rajtad, úgyis lemegy, ha meg nem, az sem gond, mert az Zsófiért van Kép

Hú, jó hosszú lettem, Apa szerint imádok beszélni, sztem nem KépKépKép

Az első Minivel való utazásnál én is listáztam, mindenki rötyögött rajtam, de én kitartottam és így voltam nyugodt Kép

ma délelőtt bemegyünk a városba, Douglas, fenyőfa, bútorbolt (Anyuéktól egy étkezőgarnitúrát kapunk, csak nézzük ki Kép) úgyhogy nem bizti, hogy jövök.
Jó pihit és vigyázzatok magatokra és boldog ünnepeket!

Pusz,
Kata
pankata
 
 


Szia Kata,

csak búcsúzni ugrottam be, még egyszer kellemes ünnepeket, januárban elején jövök megint!!!

Puszi

Erka

Kép

Kép
mankababa
 
 


Sziasztok!

Katarol jol lekestem, igy utolag is nagyon jo pihenest es Boldog Karacsonyt es Uj Evet!

Erka,
magunkra maradtunk, de ha jol latom nincs tul sok idonk, penteken te is lelepsz egy rovid idore, ugye?

Sajnos nekem nincs annyi idom internezetni meg irogatni, amit nagyon sajnalok, mert igy nem tudok olyan jol resztvenni a tarsalgasokban. Pedig olyan jo lenne, annyi kerdesem volna, amikre tok jo volna hamar valaszt kapni!

Orulok nagyon, hogy Zsofi is kezd kajalgatni uj dolgokat, Mateval eddig nagy szerencsem volt kaja teren, szinte minden uj izt szivesen fogadott! Jo tipp a sutotok es alma, Matenak ez nagyon izlik en pedig azert szeretem adni neki, mert gyumolcsnek es fozeleknek is mondhato es tele van C-vitaminnal!

Hogyan kezdesz neki majd ezeknek a hozzataplalos dolgoknak?

Babanaplo ugyben nem vagyok valai jo. Elkezdtem kitolteni, tok jol haadtam vele egy ideig es most nem talalom. Tudom, hogy hihetetlen, de nem lelem a lakasban. Karacsony utan nagyobb expediciot inditok majd a felkutatasara, mert jopofa dolognak tartom!

Tok jo, hogy Zsofi is lkezdte a forgast, olyan edesek mar ilyenkor, nem? En Maten majdnem minden nap csodalkozom, hogy milyen nagyfiu mar!

Zsofi holnap lesz fel eves, igaz? Hogy rohan az ido!!!

Errol jut eszembe, Te hogy alls a testver temahoz?

Kata, nem kirekeszteni szeretnelek a temabol, csak hat ugye komoly lepeselonyod van e tekintetbe velunk szemben!

Na most ennyi, igyekszem gyakrabban betekinteni ide!

Ja,
es koszonjuk, mar meggyogyultunk, bar vegul en is a dokinal kotottem ki, ugyhogy antibiotikum nalam is bejatszik!

Vanda
vanda72
 
 


Ja es meg valami!

Szivesen latnek fotokat, de nekem csak hotmail-es cimem van es arra nem lehet fotokat kuldeni nekem. Nincsenek valahol albumba rendezve hova fel tudnek szaladni megnezni oket?
vanda72
 
 


Vandám,
Fordítva ám Kép
Erka ment, én maradtam még szombatig Kép Ha nem baj Kép

Ti elutaztok valamerre?

Pusszatnás:
Kata
pankata
 
 


Hú de hülye vagyok, ne haragudjatok!

Kata, már hogy lenne baj, hogy maradtál? Ti hova utaztok egyébként?

Mi Maradra, nekem elég volt így elsőre ez a telelés. Majd tvasszal meg nyáron legközelebb, talán kevesebb lesz a motyó.

Vanda
vanda72
 
 


Szia Vanda,

Mi Anyuékhoz utazunk és ez egy "nagy vállakozás", mert 300 km-re laknak tőlünk, fent Szabolcsban Kép De ha már egyszer felpakolunk, akkor maradunk is, csak jövőre jövünk haza Kép Ott is van net, de piszok lassú, azért majd néha ránézek ám, mert már előre látom, 10 napo úgysem bírnék ki Kép
Ha még olvasol, milyen volt a telelés??? Tudtatok sielni? Márkkal mennyire volt nehéz, vgay fárasztó???

Nálatok fel van már diszítve a fa? Nálunk Apa és Ádika most mentek el venni Kép Még épp időben, merthogy este már ide jön az Angyalka Kép

Pusz,
Kata
pankata
 
 


Holnap sajna nem tudok jönni,
de Békés, Boldog Karácsonyt kívánok Neked és Családodnak!

Pusszantás,
Kata
pankata
 
 


Szia Kata,

Bocs nem olvastam az elmúlt napokban, kicsit zsufik voltak a napjaink.

A teleles nagyon jo volt, tudtunk sielni is, szep volt az ido, szuper a kaja. Tenyleg minden jol sikerult, kiveve, hogy nem tudtam jol aludni igy, hogy egy legterben voltunk Mateval (aki nem Mark Kép ). Nagyon fura erzes volt minden egyes moccanasara felebredni, sosem tudtam, hogy felkeljek-e hozza vagy majd visszaalszik ugy, ahogy otthon, csa ott nem halljuk?

Faraasztonak faraszto volt kispocokkal, de inkabb csak az volt nehez, hogy semminek nem volt helye, a furdoben zuhanyzo volt, nem volt eleg pakolos hely a cumisuvegeknek, sterilizalonak, stb. De osszessegeben 95%-os volt a "josag" skalan.

Nektek is nagyon Boldog Unnepeket es ha van idod tenyleg pillants rank Szabolcsbol is!

Vanda
vanda72
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni a csapathoz az én kislányom is jun.22.-én született az Újpesti sz.otthonban.2850g 53cm, ő a harmaik babám van két fiam egy 8éves,és 5 éves!
Mindenkinek Boldog Karácsonyt!!!

És jelentkezem kari után!!

Rita

rita77
 
 


Vandám,

Jaj, 1000 bocsi, Márkot írtam??? Kép

Azért a 95 nem olyan rossz érték Kép Mi amikor fél éves volt Ádi, elmentünk nyaralni, ott jó, ha 40-es értéket kapott az a pár nap Kép
Milyen ajándékokat kaptál és adtál? Máté miket kapott? Hogy tetszett neki?

Itt képzeld, igazi fehér minden, lehet hógolyózni, meg hóembert építeni stb. Igaz, az úton "megszenvedtünk", mert 60 km-en keresztül csak 30-40-nel tudtunk jönni, de megvárt minket az Angyalka, pedig Ádikám izgult emiatt Kép

Rita,
Üdv közöttünk, jó hogy itt vagy Kép
Szép hosszú babóca volt a Csjszi Kép
És hogy hívják a Fiatalokat?

Pusszantás Nektek,
Kata
pankata
 
 


Szia Kata,

örülök, hogy megérkeztetek es hogy az Angyalka is megvárt Benneteket!!!
Hogy bírták a fiúk az utat? Máté ugyanis utál autózni, ezéert kérdezem csak...

Hogy miket kaptam? Egy álomszép gyűrűt az imádott férjemtől, arckrémet, polár pulcsit, könyvet, időjárás előrejelzőt es hőmérőt, hogy tudjam hogyan öltöztessem a csemetét, mikor sétálni mennénk Kép , jegyet a holnapi Fenyő koncertre, akit imádok, varródobozt, és közösen a férjemmel kaptunk Raklett-sütőt, amit biztosan nem így kell írni, de sajnos nem tudom, hogyan?Ezen kívül walky talky-t és társasjátékot.

Máté kompot kapott, ajtóra akasztható rugós ugrálóst, Quattrot (ami a duplonal is nagyobb, de Lego), egy vicces Nike cipot, plüss nyuszit.

Hogy miket adtam, azzal nem húznám az időt, mert rengeteg mindent.

És nálatok miket hozott a Jézuska?

Nálunk egyébként a legnagyobb ajándék az volt, hogy Máté mérnöki pontossággal duplázta meg 6 hónapos korára a súlyát, amit 4-5 hónapos korában nem hittem volna...

Rita,
Üdv a csapatban, örülök nagyon, hogy bővülünk! És szuper, hogy Veletek egyenlő lett a nemek aránya... na nem mintha ebből bármilyen "konfliktus" adódott volna eddig Kép

Sziasztok,
Vanda
vanda72
 
 


Vanda,
A Fiúk nálunk sem imádják a hosszú autózást, de most le a kalappal előttük! Mini ugyan alig aludt, de olyan csendben volt, hogy csak na, hagyta alukálni a Bátyust Kép

Hú, nálunk is bőkezű volt a Jézuska, vagy naggggyon jók voltunk, megpróbálom felsorolni Kép

Ádikám kapott egy nagy legót (tengeri felderítő), egy forma 1-es ülést szimulátor játékkal, Noé bárkáját (Playmobil), B-Deman (majd megtudod, Te is, ez a legújabb játék-őrület Kép), lézeres ügynökkészlet.
Minike kapott Clemmyt (tudod, amit kérdeztem is és Erka ajánlott - Köszi Erkám, nagyon szupi!), Flippert (ülős fürdetőt), készségfejlesztő játékokat (plüss kocka, cipő), rucikat.
Férjuram, Manó tőlem egy csili-vili borotvát kaott, olyan öntisztítósat, meg kapott még parfümöt, számítógépes játékot.
Én meg képzeld, megkaptam egy telcsit, egy Nokia 6111-est, de 2 példányban KépKép Férjecském és Anyukámék is azzal leptek meg. Eddig mindig egyeztettek, de most kivételsen nem, hát ez lett a vége, de én azért nagyon örültem Kép Kaptam még egy klassz sapit, egy szoknyás kétrészes rucit, csizmanacit.

Na kb. ennyi Kép
De a legfontosabb az volt, hogy a Srácok nagyon élvezték a két "Szentestét", Mini pedig a jó kis zörgő papíroknak örült a legjobban Kép

Nagyon ügyi a Máté, mi lassan triplázunk...Kép
Jó volt a koncert? Kettesben mentetek?

Rita,
Nálatok hogy telt a Karácsony?

Pusszantás,
Kata

Erka,
tudom, hogy csak jövőre, de várunk ám! KépKép
pankata
 
 


Kata,
orlok hogy a fiuk jol viseltek az autozast! Minit milyen ulesben szallitjatok? A baby hordoban vagy mar nagyfius, elorenezos valtozatban? Mi abban remenykedunk, hogy majd ha kilat normalisan az autobol, akkor jobban viseli majd az utazast.

Nem semmi ez a dupla mobil! Visszaviszitek az egyiket vagy valaki mar lecsapott ra?

Kepzeljetek, Mate terven felul ebredt ma hajnalban, kb 1 oramba telt, mire visszaaltattam. Hat erre mit latok ma reggel? Megvan az elso fogacskank!!! Kép Persze meg csak 1 pici csik lathato, de szerintem ez mar azt jelenti, hogy attorte az inyet, ugye? Olyan edes, hogy szinte szo nelkul kibirta ezt a fogzasos gyotrelmet...

Nalatok hogy megy / ment ez a project?

A koncert nem volt rossz, de az eddigi Fenyo koncertek kozul a leggyengebb volt szerintem. Irritaloan szocreal volt ez a Korcsarnok, ahol a buli volt. Kicsi volt, nem volt koncert hangulata, inkabb hakninak mondanam. Szinte semmifele show-elem nem volt benne, pedig Fenyo ilyenekre szokott adni. Kicsi volt a hely ulni es botrany meleg volt, raadasul elegge lagymatag szamokkal inditott az elso kozel 1 oraban, amit en nem szeretek. En a rock'n roll miatt megyek, nem pedig melankoliazni. Na mindegy, ettol fuggetlenul megyek jovore is es azutan is, mert nagyon szeretem.

Kata, Ti mikor is jottok haza?

Vanda
vanda72
 
 


Sziasztok Lányok!

zsófi a kezemben, így főként kisbetűim lesznek...Kép

feljöttünk ma pestre, mert vendégségbe megyünk az uram keresztfiáékhoz, meg apának el kell intéznie néhány dolgot és beugrottunk apa irodájába, ahol van internet, így végre tudok írni Kép

mi jól vagyunk, jó ott lent, béke, nyugalom, szeretetKép

Vanda,
jó,hogy újra írsz, természetesen meg fogom válaszolni a kérdéseidet, de csak kb. 1 hét múlva, ha majd otthon leszünk, akkor több időm lesz. Máténak gratula a duplázáshoz!!!!
Kata,
hogy 2 ugyanolyan telcsit kaptál???Õrület!!! Pedig több száz Nokia modell lehet forgalomban....
Örülök, hogy klassz a Clemmy, mi sajnos otthon hagytuk.
Az ajándékaimat majd felsorolom, egyet emelnék ki, egy gyönyörűszép Tissot órát, amit a Férjecskémtől kaptam!!

Rita,

üdv!!! Várjuk a jelentkezésedet! Nekem is lányom van, a topicindító hsz-ben találod az induló paramétereinketKép

Boldog Újévet mindannyiótoknak!!!

puszi

Erka

Kép

Kép
mankababa
 
 


Vandám,
Nagy gratula az áttöréshez Kép Nahát, nagyfiúk lettetek Kép
nekünk még nincs soron ez a projekt, bár ki tudja...
Nem tudom, mit csinálunk még a plussz telcsivel, nyilván eladjuk Kép
Szilveszterezni hol fogtok?

Erka,
Sztem a férjeinknek egy az izlésük órailag, én Mini születésére katam egy Tissot-órát Kép Te melyik modellt kaptad?

Pussz,
Kata
pankata
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: