Új privát üzeneted érkezett!

Zsuu
Északi part.Tihany és társai...

Sikerült a smileyket felraknod?

Láttátok már a mai napunk is arcívumba kerültKép

Kovács Roland
roli
 
 


Anikó, Zsuu

A sogornőm volt a segítségem, akkoriban pont munkanélküli volt, így jól járt ő is meg én is. Az etetés úgy megy, hogy körbe vesznek engem az etetőszékek, és sorba etetem az éhes szájakat, van amelyik türelmesebb, de az egyik kislány, a Gréti ő aztán nagyon szereti és pociját, és nagyon akaratos, szóval általában ő lakik jól először. A vacsi meg a reggeli az gyorsan megy, mindegyik megissza egyedül a cumisüvegből.
Sétálni nagyon szeretek én is ők is. Csak elkészülni egy kicsit hosszú folyamat. Szerencsére földszinten lakunk, így betolom a babakocsit a lakásba(3-as ikres, egymás után van 3 ülés, 1,5 m hosszú, 23 kg üresen) és szépen egymás után összekészítem őket, aztán indulhatunk. Egyébként a várostól ajándékba kaptuk ezt a babakocsit. Örültünk neki nagyon. Egyébként nincsen 3x-os gyes, hiába van 3 bébi, csak 2 gyerekre kapok gyest. Ez van. Azt mondta az illetékes hatóság, hogy ennek is örülhetek.
Altatni szerencsére ritkán kell őket, ha álmosak akkor elalszanak, de akkor csak a kiságyukban. Dorina igényli időnként, hogy a karomban altassam el.
manó3
 
 


Sziasztok!

Elbúcsúzom mára! Jó éjszakát minden mamának és babának! Holnap is remélem lesz időm és akkor jövök!
manó3
 
 

 
 

Csatlakozom az elöttem szólóhoz!
Szép álmokatKép

Kovács Roland
roli
 
 


Én is lefekszem!!K.O. vagyok!!!A figuräk letöltése nekem magas.Talän csak färadt vagyok.Majd holnap ujra probälom.Jo éjszakät!

Mano!!!Képet mikor mutasz a 3 Manodrol????

Kép
zsuu74
 
 


Sziasztok

Nem gyözöm követni olyam ügyesen irogattokKép

Mano3
Nagyon örülök hogy csatlakoztál,mozgalmas életetek lehet.Mesélj még milyen 3babával az élet?Nem szoktak egyszerre sirni?

Én is megprobáltam letölteni a smileykat de nekem virust jelzett.
Ki lakik Pesten közületek?És hol?

Csaniko
Kösz az utbaigazitást.Megoldottam valahogy.Kép

Jo éjt mindenkinek
bizzo
 
 


Kép
bizzo
 
 


Szép jó reggelt!
Csak egyszer keltünk éjszaka!Kép
Az orrunk is szelel már.Kép

Zsuu
Én úgy szoktam csinálni,hogy ami tetszik arra bal klikk,mentés más néven(ezt átnevezem,hogy utánna tudjam,hogy mi az)És nekem rákelül sajátgépre.amikor meg ide akarom tenni akkor melléklet feltőltése->tallózás(ott megkeresem azon a néven amit én találtam ki neki)majd feltöltés->amikor kész bezárás és ott van.Nekem másik topikba így tanította egy anyuka.Elösször nekem sem akart sehogy összejönni.ő leírta ilyen jó szájbarágósan és ment.Kép

Bizzo
mi az Oktogonnál lakunk.Kép

Zima van ma isKépKép
Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Zsuu
Giuliano mire csodálkozott rá ennyire?

Bizzo
Ez a kép ahogy a Madagaszkárba mondták Tutkeráááj.KépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Manó! Minden elismerésem a tietek. Ha egyszerre három babám lenne azt se tudnám miből adjak neki enni. Meg az a rengeteg pelus és ruha. El sem tudom képzelni hogy bírjátok. Arrol viszont nem írtál mit szóltatok arra mikor megtudtátok, hogy három a baba. Amúgy a fiúcskát hogy hívják? Az állam nem erőlteti meg magát a segítséggel. Kertes házban laktok vagy társas házban? Mindenképpen rakj fel képeket. Van egy ikres barátnőm itt a lakótelepen az még a liftbe sem tud beszállni ha nincs segítsége. Ráadásul itt sok lépcsőre is felkell menni a földszintig, hogy eljuss a lifthez és nem éri át a kocsikat mert egymás mellett vannak.

Zsu! Ahogy Roli írta töltsd le a gépre és onnan lehet betallózni. Nagyon édi a kisfiú. Nagyon rácsodálkozott valamire.

Bizó! Én Csepelen lakom. De Budapest egész területén tudok közlekedni mert van kocsim. És alig várom, hogy jó idő legyen mert menni akarok az állatkertbe mag a Margit szigetre. Meg kitudja még hova mert nem bírom ezt a tétlen egyhelyben ülést. Hogy halad a honlap készítés. Kíváncsian várom az eredményt.

Roli! Én Renit a Margit kórházban szültem Biankát pedig a János kórházban. Hova tudsz menni a gyerekekkel sétálni? Szeretsz arra felé lakni? Mondjuk én sem szeretek Csepelen lakni de itt van sok zöld.

Nem emlékszem, hogy ki kérdezte korábban: Angolt tanulok jelenleg de terveim között szerepel egy fősuli is.

Puszika írjatok! Habár elég jó a termés remélem így is marad.
Vendég
 


Csanikó
Nagyon szeretek a belvárosban lakni.Gyerekkorom óta itt lakom.Mondjuk néha vágyom arra hogy kertesházban lakjunk.Jól el tudok menni mindenhová.Ami nem jó,hogy tényleg kevés a zöld.Az V.kerben van két játszótér pár sarokra tőlönk.Ha kevesebb az idő oda megyünk.Amúgy mi is liget és állatkertbe járunk.

A párom kiskorában Csepelen lakott.Ez csak megjegyzésKép
Amit te adtál címet nem tudok smileyt tőlteni.Biztos nagyon béna vagyok.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Kép
zsuu74
 
 


Zsuu
ez most azt jelenti,hogy sikerült????

Kovács Roland
roli
 
 


Jo reggelt!!!

Azt hiszem,de nem mozognak!!??
zsuu74
 
 


Kép
zsuu74
 
 


Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Ugye milyen ügyi vagyok!!!Mär 1 kosär ruhät is kivasaltam.KépDe még visszavan 2 kosärralKép
zsuu74
 
 


Kép ezt elfelejtettem hihihi
zsuu74
 
 


Nagyon ügyi vagy.Jöhetsz hozzám is,tudok adni bőven!!!Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Most alszanak egy picit a Manókák. A kisfiút Gergőnek hivják. Először kettő babóka látszott a ultrahangon, de azért viszonylag korán kiderült, hogy hárman vannak úgy kb. a 12. hét körül. Nagyon örültünk nekik. Persze azért nem mondom,hogy nem ijedtünk meg. Próbáltkoztam már képet feltenni, de azt írja ki, hogy nagy, én meg próbálgatom változtatni a mérteit ( a képnek), de valahogy nem sikerült feltennem. Nincs valami ötletetek?
manó3
 
 


Helló Manó
Megkérdezhetem,hogy spontán esél teherbe,vagy mesterséges úton?
Tudom nem ez a lényeg csak úgy érdekel.Bocsi a hülye kérdésért.
Ha bemész az arcívumba,ott Csanikó leírta,hogy hogyan kell kicsinyiteni.

Kovács Roland
roli
 
 


Lehet, hogy sikerül most feltennem egy képet!Kép
manó3
 
 


De édesek.Annyira jóKép

Kovács Roland
roli
 
 


Roli!

Gyógyszeres kezelést kaptam, mivel többször volt spontás vetélésem (volt köztük iker is 2-es), valószínű ennek köszönhető, hogy 3-an lettek, de szóval nem lombik bébik, a kivitelezés normálisan történt. Egyébként sokan kérdezik, mert a lombik hármas ikrek a gyakoribbak.
Grétike már felkelt, már itt motorozik körülöttem.
manó3
 
 


Melyik Grétike a képen?

Kovács Roland
roli
 
 


Szép napot

Megjöttünk a 13.havi vizsgálatról és megkaptuk a dátumot a MMR oltásra. Március 21. Próbáltam egyezkedni a doktornénivel, hogy az egyiket adja be február végén, a másikat márciusban de nem sikerült egyezkednem. Pedig van rá lehetőség. Még okoskodok egy kicsit, hátha. Így sokkal kevesebb a szövődmény, szinte O.

Manó3 tündériek az ikrek. Látom ők is imádják a vizet.

Ha jól elmékszem volt egy kérdés, hogy ki, hol szült.
Hát nekem császárral született a Manó - első gyerek, "idős" kismama - az Újpesti Szülőotthonban. Ha mégegyszer sikerülne csakis ott. Nagyon jó emlékeim vannak.

Hogy dicsekedjek egy kicsit. Képzeljétek a tegnap megjelent TINA ujságban benne vagyunk a 6. oldalon fotóval együtt. Arról szólt a cikk, hogy mikor jó szülni, előbb vagy később.
Na megyek egy kicsit házimunkázni, majd később benézek.
Sziasztok. Marcsi.
marcsi41
 
 


Grétinél van a sárga kacsa, mellette a Dorina, aztán a Gergő.De már ő is fent van hallom a hangját, Gréti hintázik, fő a változatosság, Dorina talán még szundít. Ti kimentek sétálni ilyen hidegbe is?
manó3
 
 


Most egy kicsit elbúcsúzok, már mindenki itt van mellettem, előkészítem az ebédet, aztán ebédelünk. Majd még benézek.
manó3
 
 


Marcsi!
Mik a szővődmények???Amikor Dani kapta anno semmi hercehurca nem volt(megkapta max belázasodott és mindenoké),most meg mindenki erről beszél!?
Megveszem ma a Tinát.Kép

Manó
Nekünk sajna muszály kimenni.Apa délutános és mi megyünk Daniért.Ráadásul40percel később kezdődik a hittan ,Tehát már nemérdemes hazza menni.A hittan meg 30perces akkor se tudunk haza menni.Gyakorlatilag 3-fél5ig kint vagyunk az utcán.Eddig míg nem volt ilyen hideg sétáltunk(Dodó aludt)De most,nemtudom mi lesz.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Mano!!!Nagyon gyönyörüek az ikrek.Én is szerettem volna legaläbb kettest,de ebböl a kisördögböl elég egy is.

Tinät kérek én is.

Most ebédeltünk ,még vasalok egy orät aztän elhuzunk aludni.De addig még benézek.

Heni!!!Mär vagy 1 honapja nem vasaltam,ugyhogy muszäly volt neki ällnom.Még egy kosärral van vissza.
zsuu74
 
 


Zsuu én tudok várni,addig leszárad amit most mosok!!!KépKépKép
Lehet,hogy ezt most rossz szemmel nézitek,de szerintem tök ari.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Ez a kedvencemKép

Kovács Roland
roli
 
 


Roli!

Nagyon jó képek.Peti anyuék kutyusával - tacsi - szokott így pihenni. Végre valaki aki nem félti az állattól a gyereket.
Bemásolok ide neked egy címet, ez a nők lapja cafe. Nagyon sok anyuka, kismama, stb. levelezik itt egymással, nagyon jó tapasztalataik vannak.
Ezt a párom találta és mutatta meg nekem.

http://www.nlc.hu/forumkifejt.php?bw=&forumid=53166&forumuser=&id=57&step=2&page =1

Kijelölöd, bemásolod és már olvashatod is.
Nem rémisztés, de ezzel jobb tisztában lenni.
marcsi41
 
 


Marcsi
Ez nagyon durva!!!!!Most rendesen megijedtem.Hiszen Dominknak csak egy kis fogzástól is 39.4°os volt a láza.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Roli ne haragudj, nem akartalak megijeszteni, csak ezekkel találkoztam mostanában. Most keresgélem ennek az oltásnak a kivezető szerét. Az eddigi oltásoknál találtam, és szedtük is oltás előtt és után is és nem is volt semmi probléma, még egy kis nyűgösség sem. Amint megtalálom rögtön leírom a nevét. Ezek homeopátiás szerek. Általában ugyanaz a nevük mint az oltásnak, de így most nem találom.
Engem csak az háborított fel, hogy bármi probléma van az állambácsi nem vállal felelősséget az oltásért. Ha baj van pereljük a gyártót. Érdekes.
Elindulunk egy kicsit sétálni, olyan szépen süt a nap. Itt most csak -5 fok van ránk fér egy kis frissülés.
marcsi41
 
 


Marcsi
Nem te ijesztettél meg,ez az egész borzasztó!!!!Keresgélj csak,várom.
Mi is mindjárt indulunk.Szét megy a fejem.Kép

Többiek????Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!!!

Délutäni alväs megvolt.Megint pontosan 2 orät aludtunk.Most folytatom a vasaläst aztän mi is kimegyünk.Az oltäsdologba kicsit beleolvastam,de nem is akarom magam rémisztgetni toväbb.Sogoromék sem adtäk be a most 2 éves fiänak.Mi még gondokodunk a dolgon.
zsuu74
 
 


sziasztok

Oltásügyben:
Tamás már decemberben megkapta a 15hos oltást és semmi-semmi baja nem lett.Pedig külföldre is utaztunk(ezért kellett hamarabb beadni)

Én Kistarcsán szültem a Flor Ferenc korházban,és nagyon pozitiv emlékeim vannak.Egy élménnyé tették számomra a szülést.Ha kellene ismét öket választanámKép

Mi ilyen hidegben is szoktunk sétálni, mert Tomi nem találja a helyét ha egy nap kimarad a levegözés.Ilyenkor vagy a lábán viszem,hogy mozogjon, vagy babakocsiba de akkor a lábzsák alá teszek egy takarot is.Én álltalában szétfagyok de neki keze lába meleg marad.

Mano3
Nagyon aranyos gyerekekKépVan segitséged?vagy már belejöttél?
bizzo
 
 


Hallo!!!Mamik merre csavarogtok???
zsuu74
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok. Már egy órája alszanak a manókák.
Én is beleolvastam az oltásos oldalra, hát szörnyű. Még jó, hogy a kismamák világosítják fel egymást az oltás esetleges mellékhatásairól. Előre félek tőle.

Bizzo

Már nincsen segítségem,de már egész jól belejöttem. Szépen kialakult a napi rendünk, amihez ragaszkodnak is a babák. Mint például a napi sétához, úgyhogy most bajban is voltunk ebben a hidegben. De azért, ha kell akkor, azért van segítség, az egyik mama nyugdíjas, aúgyhogy azért ha kell, van kire számítani.
manó3
 
 


Sziasztok!


Én megpróbálom magamat nem stersszelni az oltás dologgal.

A mai nap sokkal jobb volt. Bius aludt is kétszer egy órát. Annyira jól van, hogy feláll a csúszdán meg a hintalovon is. Reni viszont elkapta a torokgyuszit. Úgyhogy reggel óta itthon van. Így ma volt bébiszitterem aki játszott a kicsivel így meg takarítottam.
Vendég
 


Halihó!!!!
Megjöttem.Csend és nyugalom van körülöttem.De meddig??
Nem mondom,hogy nem fagyott be a fenekünk,mertIGEN.
Egy órát voltunk kint utánna Dodót be kellett vinnem apához,mert már lila volt az arca(hiába kenem)
Dodó fél8óta alszik.Ilyen se volt még.Kép
Úgyhogy most ráérek.
Dancikám holnap kapja meg a félévi értékelőjét.
Csanikó ti már megkaptátok?

Kovács Roland
roli
 
 


Én még csak most tettem bele a kisägyba G.-t.Mär aludt az ölemben vagy 15 perce.Remélem nyugis éjszakänk lesz.
Holnap csak délutän leszek,mert csütörtökön bölcsibe järunk.
zsuu74
 
 


Zsuu
Beszoktatod?

Kovács Roland
roli
 
 


Azt is,de föként engem hivtak gyerekfelügyelönek és G. is jöhet velem.Kellemes és hasznos.
zsuu74
 
 


Aha értemKép
Ez így tök jó.
Nálatok nem kötelező a védőoltás,hogy snőd nem adatta be!?

Kovács Roland
roli
 
 


nem kötelezö.Ja jo ez igy de a multkor csak ugy volt hajlando jätszani ha ott ültem mellette.Csimbok!!!!
zsuu74
 
 


Heni azt hiszem lefekszek.Reggel korän kelünk.Jo éjszakät mindenkinek.Akkor majd délutän jövök.Zs.
zsuu74
 
 


Dodó felkelt pár percre.Úgy látszik két korttyal előbb aludt el,most cicizett kettőt aztán aludt tovább.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Nincs senki!Biztos elmentetek aludni.Legyen szép éjszakátok babák,mamák,apucik...mindenkinek.

Kép

Kovács Roland
roli
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: