Új privát üzeneted érkezett!

<font color="ff6000"><font face="Comic Sans MS">Sziaszok!

Odex!
Ma voltam a másik dokinál. Ugyanazt mondta, és adott egy nagyon jó gyógytornász tel. számát. Holnap fel is hívom, és kérek időpontot. Pénteken meg megyek MRI vizsgálatra, az majd megmondja, mennyire van gáz. Kép vagy Kép
Aisa nagyon ügyes csajszi! Kép

Otyka!
Figyeld meg, nemsoká csinálni fog neked is mindenfélét. De mindegyik baba más. Kende például a fejét nem emeli. Persze, hason is utál lenni. Kép
Tényleg jó lenne látni már titeket is.
Örülök, hogy a véres tejcsi csak a múlté, és nem volt gond belőle! Kép
Kíváncsi vagyok, van-e izomláz az első torna után!

Zkatica!
???

Sancsi!
???</font></font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Hali

Nem tűntem el, csak ismételten havazódok, most változatosság kedvéért a nyitás miatt. Na mindegy.

A tali nagyon jó volt, azt beszéltük a lányokkal, hogy legközelebb mehetnénk az állatkertbe, Szilpa, sétálnod remélem szabad?

Örülök, hogy nálad időben észrevették a sérvet. Sajna nekem kettrő van, de már nem lehet gyógytornával eltűntetni. Nekem 10 éven belül műtétet jósoltak. Remélem tovább húzom. Az bizti, hogy az úszás sokat segít, de leginkább a háton való ellazulós pancsikolás. Meg tudod oldani, hogy úszni járjál?

Mi három napja nem vagyunk hajlandók vízszintesben utazni a babakocsiban. Kegyetlen hisztit rendez, ha lefektetem, így ülve utazunk Kép
Már napok óta megeszik több, mint 1dl gyümipépet, és tényleg rendeződött a kakija tőle. Minden nap kétszer egy kicsi.

Szóval minden hasproblémás anyukának mihamarabbi gyümit kívánok Kép

Zseppy, remélem hamar meggyógyulsz!

Végül pár kép a taliról:
Kép
Kép
Kép

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Szilpa
Szar ez a gerincsérv. Kép S ez csak a gyerek születése után jött ki? Munka közben nem? Szegény. Kép Remélem nem kell műteni.
Állatkertbe azért jöhetsz, vagy oda sem?

Kati nagyon klasszak lettek a képek Kép

Azt meséltem, a h a talikor, a párom csinálta a kerítésemet, s szemüveg nélkül hegesztett. Ennek az lett a következménye, h éjjel el kellett vinni a körházba, mert annyira begyulladt a szeme. Másnap ki sem bírta nyitni. A hülye Kép S amikor leteremtettem, mi volt a válasz? "-Azt hittem ennyit kibír a szemem" Kép Kép Kép


Izomláz nincs, tejciről még nem tudok nyilatkozni.

Zseppy?

Sancsinak beszart a gépe, azért nem tud jelentkezni

jah, frissítve: www.gportal.hu/portal/majnekpanna

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 

 
 

<font color="ff6000"><font face="Comic Sans MS">Sziasztok csajok!

Hát nagyon sajnálom, hogy nem lehettem ott talin. Ahogy nézem a képeket, úgy egyre jobban... Kép
Úgy tűnik, hogy az állatkerti séta nekem kilőve. Nem is sétálhatok igazán sokat, mert addig se pihen a derekam, meg nem is tudok. Soxor megpróbáltam, de max 15 perc amíg bírtam, és többször is sírva mentem már haza a sétából, mert úgy megfájdult. Pedig nagyon jó lenne sétálni, végre itt a jó idő... Kép Elvileg csak feküdnöm lehetne, meg keveset ülni. Én csalok: ameddig csak tudok, ülök. 3 hónapos babával nem tudok csak feküdni, mégha anyu nagyon sokat segít, akkor sem. Kép
Mivel se gyógyszer, se injekció nem jöhet szóba, csak a gyógytorna, meg az úszás marad. Gyógytonára bejelentkeztem, jövő csütörtökn kell mennem, vinni a leleteket, meg egy kazettát, amire felvesszük a gyakorlatokat, hogy itthon is csiinálhassam.
Az úszásra azt találtam ki, hogy mivel nem érnék vissaz a kövekező kajáltatásra, így elviszem magammal a babát, meg anyut, és amíg én pancsikolok, addig ő vigyáz majd Kendére. Csak szegény gyereket ezért is húzni-vonni. De sajnos annyi tejem nincs, hogy le tudjak ennyit fejni, tehát otthon nem tudom hagyni addig babót.
Csak belegondolok, és már kivagyok az egésztől. De valahogy muszáj lsz végig csinálnom.

Zkatica!
Örülök, hogy rendeződött a kakátok!!!
Nagyon jók a képek!!!

Otkya!
Ez nekem a szülés után kb 6-7 héttel jött ki, de akkor még csak gyengén fájt. Kb 2 hét alatt erősödött fel ennyire. Tavaly tavasszal mielött teherbe estem, szintén ez a rész fájt, hasonlóan, csak nem ennyire. Akkor a reumatológián nem tudtájk megállapítani, hogy mi a bajom, sak pihenést írtak elő, fájdalom csillapító krémet, meg UH kezelést. Találomra!
Na mind1 akkor egyfolytában eküdtem vele, és valahogy elmúlt. Most nem tudtam pihentetni, csak terheltem állandóan a sok emelgetéssel, és ez lett belőle.
Ilyenkor azért elég mérges vagyok, hogy tavaly akkor mi a pics...t csináltak az orvosok. Persze többet sem megyek SZTK-ba!!!!!!! Kép
Majd egy olyan talira megyek, mint a mostani volt, hogy csak be/le kell ülni valahova, és kész. Még az sok ülés is elég megterhelő most.
Sajnálom a párod szemét. Nincs védőszemüvege??? Nagyon vigyázzon a szeme világára!!! Az még a jobbik eset, hogy "csak" begyulladt. Ezzel persze nem akartam lekicsinyelni a baját, mert elég sz@r ez így is, de rosszabb is történhetett volna!

Kende ma kapta meg a 3 hós oltását. Akkor kezdett igazán sírni, amikor már kifelé húzták a tűt. Kép De akkor torka szakadtából. Kicsit sértődött volt, de hazafelé el is aludt a kocsiban, ez mostanában nem szokása. Tovább is aludta a kajaidőt 1 órával. Utána egész napnyűgös volt, és most estére be is lázasodott. kapott egy kúpot, amit természetesen ki is kakilt. Vissza nyomtam a maradékot, de az is hamar egy kakiban lelte halállát. Kép Remélem, valamennyi azért felszívódott. Most lejjebb ment a láza, és elaludt. Én nem tudok. Itt pánikolok, állandóan nézni akarom, hogy van-e láza, nehogy átaludjam, és valami baja legyen. Tiszta dilis vagyok Kép
Nálatok volt ilyesmi?</font></font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok,
mostanában egész nap megyünk. Este olyan fáradt vagyok, hogy csak bedőlök az ágybaKépKépKépKép

A focizás jól sikerült, bár a babakocsi eléggé köbe lett lövöldözveKépKép

Nagyfiammal nevelési tanácsadóba járunk, mert nem eléggé jó a finommotoros mozgása. Szóval hetente egyszer visszük. Tegnap volt először és nagyon tetszett nekiKépKép mi nem mentük be vele direkt.

Szilpa,
Nekem a vizi tornára azt mondták, hogy mivel nem 36-37 fokos a víz elapaszthatja a tejcsit, úgyhogy azért óvatosan. Szó szerint azt mondta védőnéni, hogy hideg borogatásként hat. Szerintem kérdezd meg Te is inkább. MEddig nem kakilta ki a lázcsillapítót?
Én egyszer adtam neki kúpot, szinte azonnal kakilt, és nem találtam semmit a kúpból.

Nálunk eléggé nagy gázok vannak szopi terén. Fejni nem sikerül, nagylány meg öklendezik mostmár mindkét cicimtől. Viszont éjszaka hajlandó szopizni. Pedig tejcsim lenne, mert amint kiszívja érzem megint kezd kemény lenniKépKép Nem tudom mi lesz így, szerintem tényleg elkezdem nála a gyümit júniusban. Meg a tápszerből is napközben inkább eszik óránként, másfél óránként. max.80ml tudom, az kb 100-120 gramm, de akkor is. Mondjuk nem fogy, de kezdek kétségbe esni. csak 2 hét múlva megyünk doki nénihez oltásra. Lehet addig nem várok.

Otyka,
még nem találtam kifejezetten fakarikát. A végén még veszek oylat, amit kapok, mert kezdem feladni... Vegyek Neked is? kb egy magasságúak vagyunk.

Tali,
úristen milyen jók ezek a képek!!!!!!!!KépKépKépKép

zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

Kati, jók lettek a képek! A többit is átküldöd majd nekem? Viki jól van, továbbra is minden rendben van vele?
Gyümivel kapcsolatban: Aisa két napja kapott már vilmoskörtét is, és egy napig nem kakilt tőle. Ma viszont úgy kijött, hogy még a kis fotelja is tiszta kaka volt, a ruhájáról, meg a gyerekről nem is beszélve. Kép
Ma voltunk a dokinéninél, mondta hogy elkezdhetem neki adni a főzelékeket is. Kíváncsi leszek milyen arcot fog vágni az első krumpli-falatkánál. Megszokta ugye, hogy eddig édeset kapott, lesz köpködés rendesen gondolom! Kép

Szilpa, sajnálom hogy Kende most rosszabbul viselte az oltást. Biztos nem lesz könnyű gyerekkel együtt uszodába menni, de még mindig jobb mint egy műtét. Gondolom ezzel te is így vagy! Kép Apájával mi újság, nem nagyon írsz mostanában róla. Még mindig fasírtban vagytok?
Akkor szerintem szervezzük majd a következő talit Pesten, hogy neked ne kelljen annyit utazni se, és hogy el tudjál végre jönni te is! Kép

Zseppy, miért öklendezik a cicidtől Enci?? Esetleg sokszor kap üvegből és már megszokta, azért nem akarja elfogadni a cicit?? Ha úgy érzed, hogy nem eszik rendesen,tényleg ne várd ki a két hetet hogy beszélj a dokival. Remélem minél előbb rendeződik a dolog. Kép

Én ma voltam előszőr futni! Végre rászántam magam! Kép Tök jól esett, itt a tó körül futottam másfél kört kb. (Egy kör 1 km!!!) Bírtam is volna még egy kicsit, de nagyon elkezdett szúrni az oldalam, így feladtam. Izomlázam már van egy kicsi, de nem a futástól, hanem a gazolástól. Tegnap meg ma ugyanis kint voltam a kertben, és kertészkedtem egy picit, és a sok hajolgatástól kicsit fáj a combom hátsó fele. Remélem, holnap Aisa el fogja fogadni a tejcit, nem lesz gond vele. Kép De tényleg tök jól esett a mozgás, apa addig tolta babakocsiban Aisát. Mindenki kint volt a jó levegőn...

Otyka, mindjárt nézem a képeiteket! Kép Azóta fordult hasra Panna??

Na, megyek pihizni, mindig olyan álmos vagyok mire beesek az ágyba. Szilpa, te hogy bírod hogy ilyen sokáig ébren vagy? Délelőtt sokáig alszol Kendével??

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Odex
Nem fordult át, de a szokásos volt már Kép Átfordul, de nem megy tovább, s elkezd bőgni Kép

Nekem is lett végül izomlázam, a tejcsit nem utasítja el, viszont mintha kevesebb lenne Kép
Még nem biztos, de árgus szemekkel figyelemKép

Szilpa
Tényleg mi újság apával? Mióta hazaértél vidékről nem nagyon irogatsz róla.

Én sem értem, h bírsz fent maradni ilyen sokáig Kép Kép Kép Kép Kép

Én 9-10-kor egyszerűen beájulok Kép

Merre vagytok?

Kati
Nekem is elküldöd a maradék képeket?
Tényleg mizu pelenka ügyben??? Kép

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


<font color="ff6000"><font face="Comic Sans MS"> Sziasztok!

Zseppy!
Milyen az a finommotoros mozgás??
A vízitornára melyik védőnő mondta ezt? A dokinéni mellett aki van, vagy aki hozzátok kijár házhoz?
Remélem, hamar rendeződik nektek ez a szopi mizéra!!!!
Fakarikát még a Corában levő játékboltban is nézhetsz, mert tt nekem azt mondta a csaj, hogy szokott lenni, csak akkor éppen elfogyot.. (ez 2 hete volt). Én is szeretnék. Ha találsz valahol, szólj légyszíves!!!

Odex!
Sajnos apával a helyzet változatlan. Miután vissza jöttünk vidékről, rájött, hogy mennyire hiányoztunk, és vissza akar jönni. Viszont pár nap múlva, amikor elment, hogy szakítson a picsával, ott ragadt nála. Kép Nem tudja eldönteni, mit akar. Kép Elküldtem, de nem vett komolyan, ugyanúgy hívogat, meg jön, mintha mi sem történt volna, de mégsem vagyunk együtt. Kép
Én már teljesen ki vagyok borulva idegileg. Szerintem ez is közre játszi az egészségi állapotomban. Tavaly tavasszal is amikor össze voltunk veszve másfél hónapig, akkor is előjött ugyanez a fájás, csak akkor hamarabb el is múlt (pár nap múlva, hogy kibékültünk!!), meg volt gyomrfájdalom is. Tényleg fura ez.
A taliról nem merek nyilatkozni, mert soxor nem is tudok már a másik házig sem elmenni, hogy átvigyem a gyereket a nagyanyjához látogatóba. Kép Ma is mondtam, hogy inkább jöjjön át ő, mert nagyon fáj. De ha meg tudom oldani, akkor kocsival elvitetem magam apuval, és úgy talán már jó lesz.
Örülök, hoyg rászánatd magad a futásra. Én sosem tudom. Igaz, most van egy jó kifogásom(bárcsak ne lenne), mert nem tornázhatok a derekammal.

Otyka!
De jó, hogy ti már így forgolódtok! Kende még nem hajlandó. Kép

Kati!
Rakjál még fel képet ide légysziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!
Legalább ha kimaradtam, akkor a képek alapján szeretnék lélekben ott lenni.

Szóval én este sosem tudtam igazán aludni, inkább délelőtt. Napközben nem tudok jönni gépezni, mert mindig van valami, így éjjel, amikor Kende elalszik, akkor ülök ide. Babanet (a másik fórumon 1 napot vissza olvasni 1 óra!!!!)olvasás, válaszolás, e-mailek, tevék, hősök, csigák ellátása (ezek olyan számgépes tamagocsi félék vagy mi), meg msn-en szoktam beszélgetni hajnalig egy haverommal. Illetve nem is tudom, hogy nevezzem. Nemrég talált rám az Iwiw-en, és msn-en elkezdtünk beszélgetni. Õ egy 16 évvel ezelötti barátom. 3 hónapig voltunk együtt. Akkor voltam én 14, ő 17 éves. Azt tudtam, hogy szertett, de most derült ki, hogy én voltam a nagy Õ, és még a mai napig is úgy szert, hoyg értem mindent feladna. Pedig szemét módon szakítottam vele, amit persze pár hét múlva meg is bántam, csak túl büszke voltam, és nem mentem oda hozzá, meg féltem is, hogy leszedi a fejem, és mégis így érez. Szal vele szoktam lelkizni, meg játékokon versenyezni. Tegnap éjjel vallott Kép vagy Kép.

Megyek, mert megjött apja.</font></font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Szilpa,
A finom motoros mozgás az, amivel rajzolsz, írsz. Tehát a finom, aprólékos mozgások. Ezt még az első alkalommal mondta a kijáró védőnéni. Egyébként szerintem már vagy 2 hónapja nem is jött. Mert én szerettem volna járni vizitornára. Azt tudtam, hogy a tejcsi elapasztásához hidegvizes borogatás kell, azért kérdeztem rá. Szóval szerintem csak óvatosan. De próbáld ki és úgy is kiderül, hogy van-e hatással a tejcsire...
Nekem eszembe nem jutott volna játékboltban kérdezősködniKépKép
Ja, szerintem csináld úgy az MSN-ezést, hogy apának is feltűnjön. Hátha akkor Õ is színt vallKépKép
Szerintem azért újult ki megint, mert nem tudsz túllépni rajta. Ezért jó lenne, ha eldöntené apa mit is akar tényleg.

Otyka,
Hugicám is ezt mondta. Amint egy picit többet mozog, kevesebb lesz a teje. Én is legalább éjfélig fent vagyok és legkésőbb 7-kor kelünk... Mondjuk tényleg nem érzem fáradtnak magam.

Odex,
most már nem öklendezik. Olyan érzésem van, mintha megkóstolná és nem ízlene. Megszívja 2-3szor, és olyan pofát vág, elengedi és üvölt. De éjszaka semmi gond nincsen. Éjszaka 3-szor is eszik ciciből (olyan 10 körül, 2-3 óra körül és 5-6 óra körül). Tegnap délben is hajlandó volt cicizniKépKépKép Írtam az LLL-nek, de semmi válasz nem jött.

zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

Hallottátok ezt a romlott oltást? Az agyam eldobom ilyenkor, nekünk elvileg az összes oltás beleesik, most szegény gyerek kapja meg mindet újra??!! Kép

Zseppy,
Beni nekem is csinálta ezt szopi közben, senki nem értette mi baja, sőt most 5 és fél hónaposan már csak az esti lefekvés előtt és éjjel szopizik, különben fejek és kanállal eszik. Tudom, ez már így marad, már nem is idegeskedek rajta.
Az LLL-nek én is írtam régebben és 3 hét múlva kaptam választ. Kép
Szerintem ha sűrgős, akkor inkább telefonon kérj segítséget, bár nekem ezzel is csak negatív tapasztalataim vannak.

Szilpa,
nagyon drukkolok, hogy helyrejöjjön a derakad a tornával, hiszen itt van hamarosan a nyár, lehet nagyokat sétálni. Kende nagyon szép baba! Kép (Másikban láttam képet róla)

Pelus téma: hát nekem a Pampers annyira bevállt, hogy nappalra már csak ezt használom. Éjjelre megy a Libero, mert vastagabb, talán jobban szívja a pisit.

Odex,
hogy vagytok? Mi van a nagylánnyal?
Melyik őszilevet adod neki? Vagy a fagyasztottból préseled? Mert én csak a Kecskemétinek láttam a csak őszilevét, de abban van cukor.
Mi még az öklendezünk az almától műsornál tartunk, ezért adnék neki őszit, hátha az jobban ízlik. Ma vettem Hipp alma-őszit, ez cukormentes, holnap kipróbáljuk.

KépKép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Otyka, majd fog még átfordulni a lányzó! Én már nem tudok mellőle elmenni egy percre sem szinte, mert ahogy lehetősége adódik átfordul, aztán persze nem tud visszafordulni, és egy idő után már marhára unja a hason levést! Kép Bejött, amit Szilpa jósolt! Kép

Szilpa, nem akarok tolakodni, de ha neked is jó, akkor a köv. tali lehet akár nálatok is. És akkor egyáltalán nem kell kimozdulni. De ez még úgyis a jövő zenéje, csak egy ötlet volt. Kép
Tudom, könnyű mondani, de azért próbáld meg nem kikészíteni magad teljesen a gyerek apja miatt. Nem ér az egész annyit, hogy betegeskedj. Kendének szüksége van egy egészséges, vidám, kiegyensúlyozott anyukára, akitől tanulhat, akiről példát vehet. Tanácsot többet nem tudok adni, úgyis azt teszed amit te jónak látsz, de gondolj a fiad jövőjére is. Most még talán annyira nem érzi a te "gyengeségedet", de kis idő, és mindent venni fognak az antennái. Szorítok neked, hogy mielőbb rendeződjön a magánéleted.
És ez a régi pasi szóba jöhetne nálad egyébként??

Zseppy, az jó ha már nem öklendezik. És van tejci elég?

Én ma is voltam futni, most már a második kört is nagyjából végig futottam. Tejcin nem vettem észre változást, Aisa sem utasítja vissza. Meg is kóstoltam, és szerintem ugyanolyan az íze, mint előtte. Hát fáradtnak elég fáradt vagyok, most éppen a térdeim vannak teljesen készen, pedig nem is aszfalton futunk.
Ma próbáltam Aisának sütőtök+krumpli főzit adni! Hát azokat a fintorokat, köpködést amit lerendezett Kép Nagyon nem jött be neki az elején, aztán végül 50 gr-ot megevett és utána cici még! Kép Nem is csodálom, hogy nem ízlik neki. Megkóstoltam és borzasztó, még a szaga is gáz: trágya szaga van rendesen. Mondjuk én eleve nem szeretem a sütőtököt, lehet hogy ezért érintett ilyen rosszul a dolog! Kép

Húúú, megyek aludni leragadnak megint a szemeim!
Jó hosszú hétvégét mindenkinek, menjetek sokat csavarogni, ha az időjárás engedi.

Sancsi, Petra, Ilba és a többiek merre vagytok?
Jó éjt:
Hajni és Aisa

Aisa és Hajni
odex
 
 


Ilba, közben megelőztél és írtál!Kép
Én a Hipp őszilevet adtam neki, tudom hogy van benne cukor, mérgelődtem is miatta. De aztán úgy gondoltam, hogy más anyukák a teát cukrozzák egy picit, hogy megigya a gyerek. Na most én nem teáztatom, és talán ez a pici cukor nem árt. Majd ha lesz már rendes őszibaci, akkor azt kapja, addig meg igyekszem olyan cuccokat venni, amiben nincs cukor. Az őszilevet egyébként nagyon tolta befelé Aisa, nem is csodálom, mert tényleg nagyon fincsi! Kép Pépes alma-őszit vettél, vagy "ivólevet"?

Ebből az újfajta Pampersből nálatok sem folyik ki hátul a kaki??
Nekem most négy fajta pelusom van itthon, de egyik sem az igazi. A legjobb talán még a régi fajta Libero (Everyday). De ezt olyan ritkán látok, és elég drága is. Kép
Nagyon helyes Beni a képeken! Kép Igazi nagylegény már! Kép Majd holnap teszek fel egy-két képet én is, de most már nem bírok ébren maradni egy percet sem tovább... Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


<font color="ff6000"><font face="Comic Sans MS">Sziasztok!

Zseppy!
Köszi, hogy mondat ezt a vizes dolgot. Tuti, ha kevesebb tejem lett volna tőle, nem jöttem volna rá, hogy ettől. Majd most rákérdezek, és óvatos leszek.
Nem tudom sajna, hogy mitől lehet nálatok ez a szopi gond, de nagyon sajnálom!! Kép Az viszont haladás, hogy már nem öklendezik! Kép
Egyébként már én is gondoltam, hogy féltékennyé kéne tenni apját, hátha akkor végre tud dönteni. De valahogy úgy kéne, hogy mégse legyen semmi a másikkal, mert muszájból nem akarok senkivel lenni. Majd valahogy kitalálom. Kép

Ilba!
Köszi. Kép
Lehet, hogy én értetten félre, de csak a külön megvehető oltásról volt szó nem?? Bár igazából nem tudtam odafigyelni a hírre, mert épp a gyereket babusgattam.
Nem örülnék neki én sem, ha valamelyik oltást újra kéne adni. Kép
Beni nagyon édes!!!!

Odex!
Nekem jó lenne, ha itt lenne a tali, csak sajna elég kicsi a szobám ehhez, mert ha leülne itt 3 anyuka a babájával, akkor már tele a szoba. És remélem, nem csak 3-an lennénk. Jó lenne, ha mindenki ott lehetne. Nekem az is jó, ha valami kötött helyen lenne, ahol lehet ülni, és nem csak sétálgatni, mint az állatkert. Ahova oda megyek, és leülök. Bocsi, ha nagyon gázos vagyok most ebben a témában. Kép Szívesebben lennék mobil.
Megpróbálok nem kikészülni. Nappal vissza fogom magam, hogy a baba ne érezze rajtam. Csak amikor lefekszik, akkor sírdogálom ki magam. A múltkor nagyon szarul voltam, és már este pityeregtem. Meg is érezte, és nem akart szopizni. Kép Csak ordítani. Kellett egy óra, hogy lehiggadjak, és rögtön evett. Kép Szegénykém. Kép
Nem jöhet szóba az a pasi, mert:
1. családja van, és én nem akarom elvenni a családjától, mert tudom, milyen érzés.
2. őt is csak becsapnám, mert tudom, hogy ha a gyerek apja vissza akarna jönni, akkor csapot-papot otthagynék, és újra a szerelmemmel lennék. Nem akarom még egyszer megbántani.
3. Magamat is csak becsapnám, mert mást szeretek.
Pedig én is végig gondoltam már ezt a lehetőséget. Õ nagyon jó ember, és ha nem lennének ezek a fenntartásaim, biztos bele mennék. Tudnék vele lenni.
Tök jó, hogy te így tudsz futni. Kép Én is úgy szeretném leadni a pluszokat. Szülés után a kórházban azon örvendeztem, hogy milyen jó, hogy januárban szültem, mert ha letelik a 6 hét, akkor elkezdhetek edzeni, és nyárra újra a régi formámban "tündökölnék". De így hogy nem tornázhatok, nem is merek rövid ruhákban kimenni utcára majd. Kép
Aisa édes lehetett a sütőtök köpködéssel. Kép Kép

Ma voltam MRI vizsgálaton. 15.20-ra voltam hívva, de odaértünk már 15.05-re. Még jó, hogy vittük a gyereket, mert nem értem volna haza a következő szopira. Bőven volt időm megetetni. Kedves volt az egyik nővérke, mert amikor megkérdeztem, hogy sokat kell-e várni, mert akkor megetetném Kendét, akkor rögtön mondta, hogy igen, és bevitt egy nyugis szobába, ahol tudok szoptatni. 17.00-kor hívtak be!!!!!!!!!!!
Illetve 20 perccel előbb behívtak, és már a vetkőzőben voltam, amikor szóltak, hogy egy sürgős beteget hoztak, akit kint vár a mentő, hogy tovább vigyék, és őt még berakták elém. Tehát újra ki, és csak 5-kor mentem be. A gyerek meg teljesen aranyos volt. Olyan türelmesen bírta a várakozást. Csak a végén volt kicsit nyűgös, de nem sírt, csak néha sikkantott, és mire kijöttem, elaludt anyu kezeiben. Annyira rendes kispasi!
Ha korábban végeztünk volna, még bevittem volna a mh-emre. Úgyis ott van a közelben, és kocsival vagyunk, akkor nem kell külön be bkv-zni. Persze BKV-vel úgyse bírnék most bemenni. De ilyen sok idő alatt már Kende is, meg én is kikészültünk, így a nagy bemutatás elmaradt.
A vizsgálat végén azt mondta a néni, hogy keddre lesz eredmény, de mondtam, hogy a dr.nő már vasárnap vár engem vissza a lelettel, így azt mondta, hogy akkor felülre teszi, és holnap menjek érte. Szal most holnapig izgulhatok, hogy mi van.</font></font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


<font color="ff6000"><font face="Comic Sans MS"> Sziasztok, én Kende vagyok!
Mivel anya lusta, így én teszek fel képeket:

Így mentem apával Húsvétkor locsolni:
Kép

Jó volt a séta, de az az igazság, hogy engem sokkal jobban érdekelt ez a textilpelus. Ezt imádom gyűrögetni, meg kostólgatni:
Kép

Meg ha éppen nem a pelust szórakoztatom, akkor sem vagyok hajlandó a kocsiban elaludni, hiába is szeretné anya annyira! Kép
Kép

Na, megyek, mielött anya észreveszi, hogy bele kotnyeleskedtem!!
Csók a csajoknak!! (Viki, Aisa, Panna, Enci, Enéh)
Húúú Beni! Vágod, hogy itt 2-en vagyunk erre a sok csajra?? Kép Kép Csáó!</font></font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

A pelus témához kapcsolódva: nekem a liberoból is kifolyik időnként a pisi, ezért mindig úgy megszorítom a derekánál szegény Bálintnak, hogy szinte sajnálom. Van egy csomag pampers-öm is azt hiszem az új fajtából, de először el akarom fogyasztani a liberokat. Szoktatok írni a babylove (ha jól emlékszem) pelenkáról is, ha jól láttam azt a dm-ben lehet kapni. Nektek bevált? Nemsokára pelenkabeszerző körútra kell indulnunk és kiváncsi volnék mivel érdemes próbálkozni. Tényleg jó lenne, ha volnának 2-3db-os csomagok próba gyanánt!

Szilpa,
ne haragudj, hogy beleszólok a papával való ügyedbe, de én voltam hasonló helyzetben, csak gyerek nélkül. 9 éves kapcsolatom végződött hasonlóan (már ha jól vettem ki az írásaidból). Én is hihetetlen sokáig szenvedtem/szenvedtettem magam, hulla szerelmes voltam (vagy azt hittem) és hosszú-hosszú időnek kellett eltelnie míg túlléptem a dolgon. Mi eljátszottuk a se veled se nélküled sztorit, a kívülállók már azt mondták ez jobb, mint a Dallas :-). A lényeg az, hogy utána több évig voltam egyedül, de így utólag azt mondom, hogy ennek így kellett lennie és hála Istennek, hogy nem ővele kötöttem össze az életem!
Persze a mai napig szeretem, az emberbe 9 év örökre beivódik és ez így is van jól! Rengeteg emlék, érzés, amit sose felejt el az ember és nem is kell elfelejteni. De az a múlt és csak előre szabad nézni.
Próbálj arra gondolni, hogy minden történik valamiért és biztos, hogy Rád is valami jobb vár! Tudom, most azt mondod Neked csak Õ kell, de hidd el másképp látod még ezt egyszer. Egyébként sajnos én azt tanultam meg, hogy aki egyszer félrelépett, az meg fogja ismételni. Egy pasi ismerősöm mondta: 'Csak egyszer szégyelli magát az ember!' És mennyire igaza van! Az első alkalommal tutira tele van az ember lelkiismeretfurdalással, rossz érzéssel, de a második alkalommal már csak egy olyat csinálsz, ami már megtörtént!
Mégegyszer bocs, hogy kotnyeleskedtem......

Petra

petra73
 
 


Sziasztok!

JÓ A GÉPEM!!!!!! Kép

Otyka!
Tudtad hogy 1 suliba jártunk???? Kép

Majd írok, csak most nincs időm!

-cs-

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Szilpa,
Csak hagyd bekapcsolva az MSN-t beszélgetés közben. Mármint, amikor ott van. vagy áradozz, hogy rátaláltál az ismerősödre és milyen jókat beszélgettek, milyen jó volt a kapcsolatotok stb.
nem semmi Kende. Olyan gyönyörű.

Sancsi,
de jó hogy jöttél. Ma megint voltam babamasszázson. A mai nagyon-nagyon jó volt.Szóval ott mutattak a csípőficamos babáknak való dolgokat is. Szívesen leírom, ha érdekel és elküldöm mélben.

Pelus,
Nálunk újabban annyi kaki kijön egyszerre, hogy minden kijön belőle. Most Bon bini-t használunk. Lassan el fog fogyni szerencsére.

Petra,
hogy vagytok? Jártok sétálni, sikerült megoldani a babakocsit?

Oltás,
Ma mondták a déli híradóban, hogy a 3 hós kötelező oltásról van szó. Katica, Odex a dokinak kell szólnia ha újra kell kapjátok.

Odex,
Én azt javaslom, hogy először a krumplit meg a sütőtököt próbáld meg almával adni. Én megmondom őszíntén, hogy az őszibarackhoz és almához, ha savanykás volt mindig kevertem egy pici édesítőt (cukrot vagy mézet).

Ilba,
A legnagyobb bajom, hogy akár mennyire is nyüstölöm a cicimet nem tudok fejni max. 30 ml jön ki. És ezért napközben leginkább tápit kap emiatt. Bár ma is evett délután egyszer a cicimből. Még mindig nem válaszoltak az LLL-esek. Beni is nem semmi.

Lányok,
ismeritek az artisty termékeket? Voltam ermék bemutatón és én voltam az alany. Hát, teljesen más tapintása volt a bőrömnek. Ki is festettek. Nagy sikert arattam.

Katica,
Remélem Vikinél már minden rendben.

zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok

Otyka, nagyon jók Panna képei, már Õ is sokat változott. A kedvenc képem az utolsó sapkás, vajon miért Kép

Pelus ügyben sajna nem vagyok maradéktalanul elégedett pampers ügyben. A lábmegoldása nagyon jó, az pedig tényleg nagy előny, hogy az eleje sokkal keskenyebb, így Viki jobban tud mozogni. Viszont a dereka kritikán aluli. Nekem nagyon hiányzik a hátuljából a gumírozás. Hiába húzod meg, amennyire csak tudod, a sok mozgástól forgolódástól lecsúszik a pelenka a derekáról. Szerencsére neki már sűrű a széklete, így nem megy ki hátul. Szóval nem vagyok elégedett.

Szilpa, nekem a gerincemre kizárólag meleg, termál vizet javasoltak. Nem ajánlják a hideg vízben úszást, mert a fájdalom miatt alapból rendellenes a tartásod, így a gerinc melletti izmok enyhe gyulladásban vannak. Ezeknek tesz rosszat a hideg víz, a mozgástól megrándulhatnak, megrándulhatnak. Szóval ennek kérdezz utána mindenképpen!

Ilba, neked már nyilatkozott a gyerekdokid oltás ügyben? Sajna engem kiráz a hideg, ha arra gondolok, hogy újra kezdhetjük.
Az általam lereszelt almától Viki is öklendezett, rájöttem, hogy az a baja, hogy túl darabos. A bébiételes alma sokkal krémesebb. Így azt csinálom, hogy mindig keverek hozzá valamilyen más gyümis bébikaját. Attól már nem öklendezik.

Cukor ügyben az a véleményem, hogy kis mértékben szerintem nem árt, csak ha a szülők túlzásba esnek és mindent ezerrel cukroznak. Később pedig a csokit és a kekszeket tömik a gyerekbe.

Petra, babylove-ot én szeretem, mert az árához képest nem rossz a minősége. Ebből nemrég megjelent a 2db-os csomag, így nyugodtan kipróbálhatod, mielőtt betankolsz belőle. Tényleg mizujs főzés és séta ügyben?

Odex, le a kalappal a futás miatt, sajna én még nem bírtam rávenni magam a tornázásra. Sajna napok óta éjszakai műszak van fog miatt Viki mellett. Két napig negyed óránként sírva kelt éjszaka, így én szinte semmit nem aludtam. Tegnap este meguntam, és adtam neki fájdalomcsillapítót és hűtött rágókát. Szerencsére csak kajára kelt fel így. Úgy tűnik az első fog helyett a hármas fog jön ki először neki, szerintem már csak napok kérdése. Ebben sem vagyunk szokásosak Kép

Rövidesen felkerülnek az új képek a weblapra:
http://viktoria.try.hu

Kati

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Sziasztok!
Gyorsan írok egy pár sort, amíg Aisa nagyszülőkkel levegőzik odakint! Kép

Szilpa, teljesen érthető a helyzet, csak azért hogy legyen valaki melletted, nem kell "bedőlni" ennek a pasinak. Egyetértek Petrával, de majd az idő neked is segít tisztába tenni a helyzetet. Kende nagyon aranyos már, sokat változott mióta nem láttam.

Oltás: én nem is hallottam erről az egészről szinte semmit. Én szerdán voltam a dokinéninél, akkor még nem szólt semmit, hogy gond lett volna a mi oltóanyagunkkal. Hát nagyon remélem, hogy nem kell újra kezdeni az egészet. Nem szívesen adatnám be neki, honnan tudjam, hogy pont az az adag is romlott volt, amit mi kaptunk?? És ha kétszer kapja meg emiatt??? Na, neeeeeeeem...

Zseppy, az őszit és almát elfogadja natúrban Aisa (persze az üveges őszilében sajna van egy kis cukor). Ma répát és krumplit adok neki kóstolás céljából. Tegnap kimaradt az "ebéd" mert esküvőt mentünk nézni, és alig akart előtte is felébredni, és simán lekéstük volna, ha még pepecselek is a kajájával. Az normális egyébként, hogy a pépes kaja is visszajön neki? De nem hányás formájában, hanam ugyanúgy visszbukik belőle valamennyit, mint a tejciből. Dokinénit elfelejtettem megkérdezni... Így elég bizarrul szokott kinézni a ruhája meg a pelenkák... Kép

Kati, milyen reszelővel reszeled Vikinek az almát? Mert van egy üvegreszelő ami állítólag tök pépesre csinálja a cuccot, olyan lesz mint a bébikaják. Én ma fogom kipróbálni előszőr. Zöldséget még nem adsz neki? És amikor gyümit eszik akkor kap utána cicit is?

Mennem kell, megjött a lányom, és biztos korog a pocija már. Csak még nem tudja, hogy mi lesz az ebéd... Kép

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Odex
Tudni fogják,h kinek van baj az oltásával, mert a törzsszám alapján meg tudják nézni.
Az üvegreszelő nagyon jó, én is szoktam magamnak almát reszelni benne Kép Gyerekkorodban nem adtak neked úgy almát? Huhh, én nagyon imádtam Kép

Kati
Néztem a huggies-es pelusokat, s sajna nem volt benne popsi törlő tartó, viszont voltam Auchanban,, s láttam, vannak ilyen kis kiszerelésű törlők is, vettem abból, majd meglátjuk mire lesz jó. Kép
Sajnálom a pelust, nekünk még mindig bejön Kép
Tényleg Viki hány cm?

Nekem a torna nem jött be. Annyira elment a tejem, h volt amikor 40-et tudott csak kiszopizni belőle Kép Úgyhogy ezennel feladtam mindenfajta diétát, tsstmozgást, amíg van tejcsim. Hát kövér maradok még egy darabig.
Viszont szerencsére azóta javult a helyzet, fejek ezerrel, teázom, homeós bogyózom Kép Még nem az igazi, de ma már tudtam 110-et produkálni egy ciciből Kép

Sancsi
bocs, h nem írtam sms-t Kép Hívtad a szentiváni védőnőt masszázzsal kapcsolatban? Mert most írta Zseppy, h az jó a csípős babaáknak is. Megmondom őszintén én jobban örülnék a szentiváninak, mert az nem fizetős, helyesebben nem kötelező pízt adni, hanem rád van bízva.

Szilpa
Na mi lett az MRI eredménye? De figyu, izé olyan a Dagályban van melegvizű medence, oda azért mehetsz, nem? Ráadásul gyógyvizes.
Kende tényleg egyre szebb Kép Sok pirps tojást vitt haza? Én mindig mondom a páromnak, h minél többet gyűjtsön, mert annál kevesebbet kell nekem jövőre beszereznem Kép

Ilba
Beni is nagyon helyes. Tök jól kinyomja magát Kép

Zseppy
Köszi, de nem kell a karika, mert már azt sem merem csinálni. mikor lesznek új képek Enciről?
Készült rólad kép kismikelve?

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


<font color="ff6000"><font face="Comic Sans MS">Sziasztok!

Petra73!
Kép
Babylove pelust én nagyon szeretem. A másik ami nekünk bejött az a Libero. Most épp Liberozunk, mert a Babylove-ban akkora az ugrás méretileg a mini és a midi közt, hogy a midit nagynak találtam. Valakitől hallottam az a jó 5letet, hogy addig, amíg nem növünk bele, addig használjam a Libero midit. És tényleg bevált.

Zseppy!
Kende köszöni Kép
Próbáltam, hogy szóbahozom az embert, hogy esténként milyen jókat dumálunk, és jó, hogy megtalált, meg hogy játszottunk honfoglalót, és vesztettem, stb. , de nem láttamreakciót. Mondjuk ez még nem jelent semmit, sosem mutatta, ha féltékeny volt valakire. mindig utólag tudtam meg, hogy ez neki mennyire fájt. Majd még próbálkozom, csak ne legyen feltűnő. Inkább úgy kéne, hogy ne én mondjam, hanem hallja mástól. Vagy ez nem jó? Már nem merek igazán semmit sem csinálni.. Kép
Babamasszázs: Hozzánk eddig kétszer jött ki eLDé,a héten jön majd harmadjára. Te egy foglalkozással előrébb jársz. Kendének tetszik a masszázs, bár még egyelőre újdonság neki. Már átvettük a láb, a has, és a mellkas masszázsát. Én nagyon örülök, hogy ezt is magtanulom. És a fiam is biztos örülni fog. Kép

Zkatica!
Köszi, akkor már tényleg beszélek a védőnővel a hideg víz miatt, bár egyelőre az úszást még nem kezdhetem el. Kép

Odex!
Kép
Oltás miatt szerintem se aggódj!!!

Otyka!
Jó tudni, hogy a Dagályban van melegvíz! Majd ha mehetek, akkor oda megyek.
Remélem, tejcsi mizéria hamar helyreáll nálatok!!!

Szal az MRI leletet már alig vártam, hogy kézbe vegyem, de csalódtam, mert sokal latinabb volt, minthogy bármit is érthettem volna belőle. Kép Talán pár szót az egyik a "kiegyenesedett" volt, a másik meg az "emelkedik elő". Meg volt még " ... csigolyáin zsíros degeneratio". Te jó ég! Elhízott a gerincem??? Kép
Alig vártam a vasárnapot, mentem a dokihoz a megbeszélt időpontban, vittem az óriás borítékot, amiben megkaptam a felvételt, a leletet, meg egy cd-t, amire az egész fel volt véve. Odaadtam a dokinőnek, aki megkérdezte, hogy lelet nem volt?? Néztem,, hát akkor jutott eszembe, hogy az otthon maradt, mert beszkenneltem, hogy elküldhessem egy ismerősnek, aki ért hozzá, és meg akarja nézni. Kép Benne maradt a szkennerben. Kép Kép Hát égtem, mint állat. Kép De kedves volt a dokinéni. Azt mondta, nem baj, a felvétel alapján is meg tudja mondani, mi van. Hát rögtön mondta, hogy igen, ez gerincsérv, meg hogy melyik oldal idegeit nyomja(bal), de néha átcsúszik a jobb oldara is. Stimmel. Tényleg így fáj. És!!!!!!!! Kitornázható!!!!!!!!!!!!! Kép Kép Kép Nem kell műtét!!! Kép Kép De nagyon komolyan kell venni a tornát, mert ha nem javul, vagy rosszabbodik, akkor miszáj gyógyszerezni, ami azt jelenti, hogy kötelező leválasztani a szopiról Kendét Kép Ezt nem akarom, tehát nagyon belehúzok majd. De ez "jó hír".
Viszont az úszást kérdeztem, nem szabad, csak majd ha a gyógytornász megengedi, mert az úszással olyan mozdulatokat is teszek, amit a tornával nem, és ha valamelyiktől kimozdul, akkor abból nagyobb gond is lehet. Majd a gyógyt. elmondja a többit. Megyek is hozzá csütörtök délután.
Másik: Anyunak is volt gerincsérve, és a hajlam örökölhető. Ha én ezt hamarabb tudom, lehet, jobban odafigyelek a mozdulatokra, meg esetleg csinálom a gerinctornát, amire anyunak van kazettája (egy gyógytornásztól).
Na, mostmár mind1. Ezt a tornát ezentúl örökké csinálnom kell, csak ha éppen nincs panaszom, akkor ritkábban. Bakker! Ez már így marad. Tényleg öregszünk??? Kép Én azt hittem, mindig fiatalabb leszek! Kép

Az oltásról meg mindjárt felteszem, amit kaptam.</font></font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


[color=#ff6000]

"Több, mint 1200 gyereknek adtak be olyan oltást, amely romlott volt. Azt mondják, ez nem betegíthet meg senkit, de meg kell ismételni. A háziorvosok szerte az országban már keresik azokat a gyerekeket, akit ilyennel oltottak.

"Amennyiben az oltóanyag nem volt megfelelő a fagyás miatt, és nem oltják be a gyerekeket, akkor a védekezőképessége az adott betegséggel szemben nem lesz megfelelő" - mondta Ócsai Lajos, az Országos Tisztiorvosi Hivatal járványügyi főosztályvezetője.

Azoknál a csecsemőket kell újra oltani, akiknek a szülei december 20. és március 31. között vették az anyagot. Akkor ugyanis a régi higanyos injekciót már nem lehetett beadni, az új pedig átmenetileg még nem volt ingyenes. Az aggódó szülők ezért 8 ezer forintért vették meg az utólag romlottnak bizonyult oltást.

"Az újraoltáshoz az oltóanyagot természetesen a cég ingyenesen biztosítja" - mondta Orosz Zoltán üzletág-igazgató.

Egy raktárban tárolják most a Belgiumból érkező kötelező oltásokat, 2 és 8 Celsius-fok között. A romlott ampullák a repülőgépes szállításkor fagytak meg. Most vizsgálják, hogy pontosan hol és mikor, hogy máskor ne adhassanak romlott oltást a kisgyerekeknek.

RTL Híradó."

[color=#ff6000]


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek az oltással kapcsolatos infokat! Mi januárban, februárban és márciusban kaptuk a szurikat, de nekem nem venni kellett, hanem a dokinő adta. Remélem, akkor nem lesz gond, mert ezek alapján ránk nem vonatkozik a dolog. Azért ez akkor is elég durva... Kép

Otyka, de kaptam annak idején én is almát, amit üvegreszelőn reszelt le anyum, de azóta a reszelő már a kukában végezte. Most vettünk egyet, de az nem pépesíti le annyira, majd még be kell ruháznom egy üvegreszelőre is. Kép

Szilpa, azért jó hogy ez lett az MRI eredménye, és tényleg az a legfontosabb, hogy ne kelljen műteni. Kép És sajnon igen, öregszünk! Kép Én is azt hittem, hogy csak a gyerekeinből lesznek egyszer nagylányok/nagyfiúk, mi akkor is ilyen fiatalok maradunk... De rá kellett jönnöm mégsem így van ez sajna... Kép

Én most kaptam két Huggies pelust kipróbálásra, mert barátnőmön keresztül nagy mennyiségben olcsón hozzá tudnék jutni. Egyelőre bevált, igaz most sűrűbbet kakilt Aisa, így nem volt esélye kifolyni. Kép De egész jónak tűnik! Kép Asszem beruházok egy nagyobb adagra majd! Kép
Ma megint nekiindulok futni, remélem nem fog annyira fájni a térdem mint legutóbb. Nem tudom, hogy a cipőmmel van-e a gond, a talajjal, vagy azzal, hogy már én sem a régi vagyok...
Megyek, Aisa baba nem bír magától elaludni, és kiabál, hogy anya gyere már! Kép
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Ezeket a képeket már régóta fel akartam tenni nektek Beni és Kende, de soha nem jött össze! Kép

Most még pucérkodhatok a fényképezőgép előtt, de már nem sokáig!
Kép

Hogy az arcomat is jól lássátok:
Kép

Anya azt mondja, hogy akkor vagyok a legtündérebb, amikor alszom! Nem is igaaaaz! Kép
Kép

Aisa

Aisa és Hajni
odex
 
 


<font color="ff6000"><font face="Comic Sans MS">Képzeljétek!
Végre apja szászólt anyóspajtira!!! Amit én nem mertem, illetve nem tudtam, hogy oldjam meg, h ne legyen sértődés, azt az exem elintézte, pegin nem is mondtam neki.
Itt voltakvasánap. Én a fürdőben, így anyu engedte be őket. kende a földön volt a játszószőnyegén a játékaival. Kb 5 perce tettem le, miután megkajált. Erre bejön anyós, és abban a pillanatban felvette!!!!!!! Grrrrrrr. Kép
Ezután már jöttem kifelé, amikr hallottam, hogy apja mondja a nagymamának, hogy ne a kezét csókolgasd már, mert egyfolytában a szájában van! Még pici, és sosem lehet tudni. Úgy örültem neki!!!! Ezután még egy utolsó löketként bementen, és finoman célozgattam rá, hogy nem kell felkapkodni azt a gyereket, pláne ha nem is sír. Mondtam, a fiamnak, hogy mit keresel megint kézben?? Erre anyós szemrebbenés nélkül rávágta, hoyg sírt. Mondtam, hogy nem sírt, mert azt hallanom kellett volna. Erre már nem tudott mit mondani. Akkor hozzá tettem, hogy jó lenne, ha nem a tv-t nézetné vele, hamár egyszer felvette a játékai közül. Ugyanis mégcsak nem is babusgatta, hanem kifelé fordította háttal magának, és leült a tv-vel szemben tv-zni!!!!!! pedig 1000-szer kértem már, hogy a gyerek ne nézze a tv-t, mert nála is mindig ezt csinálja. Minden alkalommal szólnom kell. És ezek után csodálkozik, ha nem akarom ráhagyni a gyereket??? Egyszerűen sz@rik arra, hogy én mit kérek, megy a saját feje után.

Ma mondta az apja, hogy tegnap este jó nagyot veszekedtek anyukájával, mert anyuka megsértődött, hogy rászóltunk, én a felkapkodás miatt, apja meg a kézcsókolgatás miatt. És végre apja nekem adott igazat az anyjával szemben!! Kép</font></font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Odex,
nagyon szép Lányod van. Az alvós tetszik a legjobbanKépKépKép
Nálunk az üvegreszelő még az enyém volt, aztán a két hugomé. Most legkisebb hugomnál található, de egy hónap és visszakéremKépKépKép

Beszéltem Védőnéninkkel, hogy mit csinálhatok a nem szopizás kapcsán. sajnos nincs jobb ötlete, hogy éjszaka hagyjam szopizni, napközben pedig tápi. persze mindig megpróbálom először cicire tenni.

Szilpa,
szerintem ez nagyon jó jelKépKépKép Mármint Pasi és Anyukája. Én már a 2.gyereknél játszom el a hasonló szitukat és Párom nem hajlandó lerendezni a dolgot. És csodálkozik, ha idegbeteg leszek, ha tudom jön anyósKépKép Remélem a másik téma is rendeződik hamarosan.

Otyka,
tedd mindig cicire (akár többet is mint szoktad) és vissza fog állni a tejcsi.

Fakarikánál rám a Corában csak nagy szemekkel néztekKépKépKép

Sancsi,
Mi van Veletek???

Lányok,
Én gyerekem se a cukorkákat, se a csokit nem szereti, csak kibontani. Aztán mégis milyenek a fogai. Szóval ez hajlam is erősen. Szegénykém elesett cumival a szájában, letört a fogából és mivel tőlem örökölte a hajlamot...KépKép De azzal vígasztalnak, az új fogai egészségesek lesznek.

zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


A gyerekkel kapcsolatban én is összevesztem anyummal nem is olyan rég. Na az hatalmas nagy veszekedésre sikeredett. Kép Kezdve azzal, h mikor hazajöttünk a kórházból, betettem a gyereket a kiságyába, s mondtam, h ne vegye ki. Na kimetem a fürdőszobába, s utána rögtön hallom, h megszólal a légzésfigyelő, mert kivette, s elfelejtette kikapcsolni. Majd szétrobbantam. Mostmár ti is tudjátok, h (már egész jól viselem) nehezen viselem, ha valaki felveszi a gyereket Kép. S ezt neki is mondtam. Na akkor vagy másfél hónapig nem beszélt velem, s a gyerekre sem nézett mondván nem engedem, h egyáltalán a közelében legyen Kép Hihetetlen.

Nekünk a gyerekorvos megtíltotta, h bármit adjak neki, sem most, sem a közeljövőben. Csak és kizárólag anyatej Kép Kép

Zseppy
Nem tudom kérdeztem-e, de mi lenne ha kipróbálnád ezt a bimbóvédőt? Attól még nem fog leszokni cicről. Legalábbis én tudok úgy etetni még alkalmanként, de az sajnos nem a gyerektől függ.

Sancsi
írtam neked most végülis emilt vagy nem?? Kép

Szilpa
Én is kértem egy csomó minden t már a szülöktől ismerősöktől, s az lett a vége, h elkényeztettem, elkapattam a gyereket, s nem kell ezt a gyereket széltől,, naptól óvni Kép Pedig nem is igaz. Ja és még azt is a fejemhez vágták, h nyugodtan kivihetem a levegőre nem lesz baja (amikor egészt nap a levegőn vagyunk). Úgy, hogy azt sem tudják milyen egy napom. Kép

na megyek aludni, a gyerkőc éjszakai alvásban Kép

Ja nem is meséltem, h ma kellett volna menni 3 hós oltásra, s mikor odaértem s vártunk egy órát, akkor derült ki, h elszámolták magukat, s nem is akkora kellett volna mennünk, hanem csak 23-án Kép Jó mi?

mi van veletek??
Senki sem ér rá?

Odex
Én nem tudom, h tucc futni, most voltam vásárolni, s vissza kellett szaladnom a kocsiba péulcsiért, hát azt hittem a cicijeim kiütik a fogaim. Kép

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


<font color="ff6000"><font face="Comic Sans MS">Sziasztok!!

Zseppy!
Hát igen, remélem én is, hogy rendeződik. Ma itt volt az exem unokatesója. Õ is itt lakik exéknél, és jóban vagyunk. Nem sokára megérkezett ex is. Jó fej volt, és megint jó hangulat volt. Úgy, mint hétfőn is. Akkor is itt voltak sokat. Hétfőn uncsitesó elment jóval hamarabb (ma is kicsivel), de ex maradt sokáig. Ma jól kitárgyalták anyósomat, hogy mennyire nem akarnak már vele lakni, mert egyre elviselhetetlenebb. Jól megsértődött ránk, és ezért nem akart ma feljönni unokanézőbe! Hát mondtam is az exnek, hogy saját magával b@szott ki, mert ő nem láthatja az unokáját. Kende még úgysem érti az egészet. Azt már csak magamban tettem hozzá, ha ilyen, akkor jobb még most, mintha esetleg megszeretné, és utána nem jönne többet.
Meg azt mondta a fiának, hogy mivel én vagyok a fiatalabb, nekem kell mennem hozzá, és vinnem Kendét! Ja, mert párszor felvittem, már nem is akar átjönni. Meg neki a délután már késő, mert akkor már mennek a Romantika csatornán a sorozatai!!!!!!!! Vasárnap is vérig sértődött, hogy át kell jönni. Hát nem kötelező!! Mondtam, h a derekam fáj, és nem szeretnék mászkálni, erre azt mondja, hogy telcsizzek, és Móni (uncsitesó) átjön a gyerekért, és átviszi. Hát azt hittem, rosszul hallok!!! Mert hogy neki ne kelljen jönni!!! Mondta neki exem is, hogy ha nem akar jönni, ne jöjjön, de nem a gyerek van őérte, hanem fordítva. Erre megint besértődött. Hát ezek után, ha tudok menni, akkor sem viszem fel oda!
Persze a múltkorit a családban már úgy adta elő, hogy én megtiltottam, hogy felvegye a gyereket, meg a fia megtiltotta, hogy megpuszilja. Hihetetlen! Még szerencse, hogy apája is mellettem van a témában. Nagyon örülök. Amilyen anyás volt régen, én nem hittem volna, hogy ez lesz.
Szarkeverő. Egyébként is haragszok rá, mert kiderült, hogy nem csak nekem mondja, h ne vesszünk össze (mármint az ex-el), hanem a másik csajnak is!! Majd felrobbantam, amikor meghallottam ezt róla!
Húúú, jól eltértem. Bocsi, csak bántotta a csőröm!

Fakarika:
Én kérdeztem a Cora játékboltban a karikát, és mutatták a műanyagokat. Rákérdeztem a fára, és mondta a csaj, hogy most épp nincs, de lesz. Akkor most szívott be a csaj, vagy a múltkor? Kép

Otyka!
Anyud se semmi. Hát az én anyósom is így esett túlzásba (kézpuszi=soha többet puszi). Kép
Szerencsére anyumék tiszteletben tartják a kérésemet, meg hogy én hogy akarom nevelni. Anyóson kívül mindenki, csak ő nem. De a fia igen, tehát így járt. Lehet, h egy kicsit gonosz voltam, de nem érdekel. Kép
Ez az oltásra hívás, és mégsem... Marha jó!! Még jó, hogy ilyen pici a gyerek. Képzeld, ha nagyobb, és felkészíted lelkileg, hogy oltás, meg nagy nehezen ráveszed, megnyugtatod, stb... és mégsem.
Én sem értem, Odex hogy tud futni. Nekem is leszakad a mellkasom a "libegéstől"... Kép

Ma végre 8 nap után már kicsalogattam a kakit. Két napja nyűgös volt tőle. Pedig most nem is akart annyira nyomni, csak sírt-sírt. Kép Persze rátett a hangulatára ez a faca idő is, így két napja téptem én is már a hajam. Mintha nem hullana, mint az állat.
Ezt még elmondom, és tényleg bedugulok. Kép
Szal 4 körül már nem bírtam tovább, és hagytam sírni (persze nem nyugodt szívvel, mert már úgy sírt, hogy lila volt a feje, és nem akart levegőt venni, még ha felvettem, akkor is!), és elmentem a fürdőszobát előkészíteni. Közben ugráltam fél pillanatonként megnézni a gyereket. Naná, hogy ilyenkor egyedül vagyok itthon Kép. Mire elkészült a fürdőszoba, fürdővíz, zacsi a töröközőn, hogy ne legyen kakis, ruha odakészítve, stb., már csak a kúpot kellet volna előszedni, egyszer csak túl nagy a csönd. Futás a kiságyhoz, hát elaludt! Kép Ekkor leültem kiválogatni a nyári ruháimat, mi az, ami még rám jön. 15 perc múlva ordítás.... Na, irány a fürdő. Miközben vetkőztettem, megérkezett apukám, ő segített szórakoztatni, amíg megint befűtöttem a fürdőszobát, meg tettem még meleg vizet a kádjába, mert már kezdett kihűlni. Oké. Levetkőzés, kúpot fel, popó összefog, és szórakoztattuk, hogy ne figyeljen a kúpra. Fél órát bohóckodtunk apuval neki, és kaka sehol Kép, víz kihűl, pótolni meleggel, fürdőszoba kihűlt, melegíteni... Kaka sehol. Na, bevittem a lázmérőt, és azzal pár perc múlva végre megjött a kakamanó! Kép Szegény Kendének vörös volt mindkét szeme, és olyan beleéléssel engedte ki a rotyit, hogy fátyolos volt a szeme, és hiába nézett engem, látszott, hogy most nem engem lát. Szegénykém. De annyira megkönnyebbült, hogy utána nem aludt este 10-ig, mégsem volt nyűgös, hanem határozottan jókedvű. Jött unokatesó, meg apuci, és végig szórakoztatta őket! Kép Ez a mai kínlódós kaka történetünk. Kép Jobb, mint egy esti mese Kép vagy Kép</font></font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Zseppy lehet, hogy már kérdeztem, de nem tudod lefejni napközben a tejcit, és azt odaadni neki üvegből? Inkább, mint a tápi, nem? Vagy egyáltalán a tejed nem kell neki?

Otyka, Szilpa futással kapcsolatban, sajnos csak két alkalmat bírtak a térdeim. Kép Kedden próbálkoztam, hogy megyek újra (3 nap pihenő után), de sajna nem ment. Kész vannak a térdeim rendesen. Azóta még jobban fáj, most már kenegetem, meg meleg iszapot szoktam rátenni esténként, de nem nagyon van javulás. Kép Tegnap nagyon gáz volt, lépcsőzéskor majd bekakilok úgy fáj. Kép Szóval egyelőre pihentetem a témát. Kép Egyébként mindig úgy mentem, hogy előtte fejtem mind a két ciciből, mert ha teli vannak, akkor nem menne. De most egyelőre ezzel sem kell problémáznom.

Nálunk egyelőre a nagyszülőkkel nem nagyon van probléma. Általában tiszteletben tartják, hogy én vagyok az anyja, és az van amit én mondok. Kép
Képzeljétek, tegnap kétszer is visszafordult a hasáról a hátára, anélkül hogy beütötte volna a fejét vagy más baleset történt volna. Olyan édes volt! Kép

Szilpa, az tök jó hogy így kiáll melletted az apja. Kép Azért ez nagy szó, mert a fiúk sokszor valóban az anyuci mellé állnak, ha ilyenről van szó! Kép Kakatörténet nem semmi! 8 nap még egy felnőttnek is kemény! Kép

Mennem kell, reklamál kisasszony, unatokozik!
H

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Végre van időm írni is, és már a gépemet is sikerült összerakni. Míg régebben ez kb. 1 délután volt, most nem is tudom mióta csinálom, és meg mindig nincs kész. Kép

Tegnap voltunk a 4hós oltáson. Enéh délutánra belázasodott, úgyhogy kapott kúpot. Szerencsére ezek nagyrészt bent maradtak. Kép
63 cm, és 5és fél kg. Épphogy a kötelezőt hízta. Mondjuk nem csodálom, mikor szinte egész nap fent van.
Nem tudom hogy a kisasszony tejci igény nőtt meg, vagy nekem csökkent, de mostanában 2 ciciből eszik, + kap lefejtett, vagy fagyasztottat.
HOLNAP LEVESSZÜK A KENGYELT!!!!!! Kép

Otyka!
Milyen mail? Mikor? Az sms után, vagy előtt? Mert előtte írtál, arra válaszoltam smsben, mert ko volt a gépem.

Szilpa!
Ezek a fiús anyukák már csak ilyenek! Itt volt anyós a hétvégén, mondanom sem kell hogy Enéh egész nap az ölében volt. Mondtam a páromnak beszéljen vele, mert én hiába mondom. Azt mondta nem akarja megbántani az anyját. Közöltem hogy ezzel meg engem bánt, és ráadásul én vagyok itthon egész nap a gyerekkel, és nem lehet egész nap az ölemben, mert ha leteszem üvölt. Erre volt nagy hallgatás. Közöltem vele, ha nem beszél az anyjával, nem fogom engedni hogy jöjjön, és mi sem megyünk.
Szerencsére kézre puszi nincs, azt nem engedem, és mindenkire rászólok. Sajna múltkor nem láttam mikor párom nagyanyja adott neki, de tuti neki is beszólok majd hogy ne csókolgassák a kezét.

Megyek, majd jelentkezem(remélem sűrűbben sikerül mint mostanában).
-cs-

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sancsi,
de ismerős. Nálunk is hallgatás a vége, aztán nem történik semmi. Múltkor próbálta anyós megmagyarázni, hogy fordítva adjuk lánykára a terpesznadrágot. Erre sem volt semmi reakció. Azt mondta inkább én mondjam meg a magamétKépKépKép De végre elkezdett aanyósom dolgozni, így kevesebb lesz a konfrontáció. Mi sem járunk hozzájuk. Apósom még nem is látta unokáját. Akkor minek menjünk? Az egyik csak cseszeget, a másik meg nem is kíváncsi ránkKépKépKép

Gratula a levételhez. Nekem lassan időpontot kell kérnem.

Odex,
sajna fejéssel max. 30ml jön ki a kettőből, még ha már iszonyatosan feszül akkor is. Térdeddel mi a helyzet? ha nem bírja a meleget, akkor próbáld meg hideggel borogatni. Azt nem tudom megmondani, de állítólag, ha melegre javul, akkor nem gyulladás, ha hidegre gyógyul, akkor valamilyen (általában izületi) gyulladásról van szó.

Otyka,
nem lenne szükségünk semmire (mármint bimbóvédő), mert bekapja, megszívja. szívja is egyszer-kétszer, de elengedi undorodva. Viszont lehet azért kipróbálom, mert az szilikon és leehet becsapom vele (azt hiszi cumis üveg)KépKép

Viszont most szegénykám nagyon meg van fázva. Szerintem bátyjától kapta elKépKép

zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


<font color="ff6000"><font face="Comic Sans MS">Sziasztok!

De jó, hogy a múltkor kimásoltam a közetlen élérést!! Kép Csak azzal tudtam belépni ide, mert nem volt látható egy topik sem Kép

Láttátok, hogy megszületett Tundike Laurája??? A Margit szülészeténél vannak. Szép nagy leányzó lett!!! Kép

Odex!
Én ha lefejem, vagy baba kiszívja, akkor is zötyög Kép Kép

Sancsi!
Tök jó, hogy mostantól már kengyel nélküli életet élhettek!!! Nagyon jó lesz!!! Kép Kép
Sajnálom, hogy nálatok apa nem mer szólni anyjának. Kép Nálunk apa belátta, hogy a mi gyerekünket úgy neveljük, ahogy mi akarjuk. Kép Hisz nem a nagyinak hoztuk össze. Csak az a kár, hogy külön. Kép

Zseppy!
A nagypapa meg sem nézte még az uokáját?? Ez azért durva. persze ha büszkélkedni kell majd vele, akkor neki lesz a legnagyobb mellénye!! Kép
Nekem ezért nincs nagyapám. Aki foglalkozott velem (imádtam), ő sajnos már nincs velünk. A másik em is foglalkozott velem (bár pici koromban még "úgy csinált, mintha.."), az meg mostanában keresi keresni az "unokáját". Én megmondtam, hogy nekem már sajnos nincs nagypapám. Későn kapcsolt. Tudjátok mennyire fájt, amikor kb 5 éve (addig sem keresett igazán már nagyon rég óta) egyszer ide telefonált, én vettem fel. Meghallottam, hoyg köszön "Jó napot!", bemondja a nevét, én gyorsan köszöntem (sok év után is, mióta nem volt rám kíváncsi), hogy "szia, Papa!"Kép, erre annyit mondott "Katikát kérem!" (ez anyám.). Azt hittem, sírógörcsöt kapok. Azóta nekem nincs nagyapám! Még jobb lett volna, ha nem is ismerem, mint hogy később ilyen fájdalmat okozott. Szóval ha ilyen a pap hozzá állása, akkor talán jobb is, ha nem ismeri meg Enikő!!!
Ezt akartam mondani, csak kicsit hosszúra sikerült. Kép
Szegény kis beteged!! Kép
Bimbóvédőt elfogadta???</font></font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


<font color="ff6000"><font face="Comic Sans MS">
Nekem nagyon szar napom volt.

-Kezdődött azzal, hogy egyszerűen nem tudtam felkelni, annyira fájt a derekam, meg a bal térdem. Anyu csinált mindent a babával, odahozta az ágyba szopizni, nekem ennyi volt a dolgom. Még szerencse, hogy Kende délelőtt alszik, csak enni kel fel. Tiszta lelki beteg voltam, hogy nem tudok vele csinálni semmi, meg hogy milyen anya az ilyen. Teljesen olyan érzés volt, mintha eldobtam volna. Nagyon rossz volt. Kép Végig bőgtem a délelőttöt. Délben kimásztam valahogy, hogy felöltözzek, mer ma kellett menni a gyógytornászhoz.
-Elmentünk a gyógytornára. A gy.tornásznő meglátta a derék MRI-t, és csak annyit mondott :húú, de csúnya! Kössz. KKép: Kép Feltett egy rakat kérdést még, meg megnézte egy-két gyakorlatból, hogyan sikerül mozogni. Persze amiket csináltatott vagy nehezen, vagy egyáltalán nem tudtam megcsinálni. Kép
Tornázni nem szabad, mert be van gyulladva, meg kell várni, míg az elmúlik. de ebben meg csak reménykedhetek, mert a szopi miatt gyógyszert nem lehet szedni. Van egy multivitamin szerű, ami az immunrendszert erősíti, meg gyulladáscsökkentő hatása is van kicsit. Meg van egy illóolaj is, ami gyulladáscsökkentő is. Ezeket kéne kipróbálni, mert ezeket lehet szoptatáskor is. Nem olcsó, de ha használ, akkor jó. Viszont ha már nagyon el van durvulva a gyulladás, akkor lehet, hogy ezek sem tudnak segíteni. Majd csak utána mehet a torna. Meg lehetne mágnes terápiát is, annak is van ilyen gyull.csökk. hatása, meg immunrendszer erősítő hatása, de az autózás se jó most nekem, tehát ha minden nap autóval bejárnék, lehet, hogy a sok autókázás többet ront, mint amennyit a mágnes segít. Kép
Megrendeltem a csajtól azt a vitamint, meg az olajat. A vitaminból tizenezer a háromhavi adag, kisebb kiszerelés úgy tudja, hogy nincs Kép Kicsit húzós, de ha egyszer muszáj, akkor ez van.
-Ezután elmentünk az üzletbe, ahol a kiságyat vettük (A kiságy egyik oldala meg kezd szétjönni, le akar válni a külső réteg, amit rávasaltak. Mondták a Jocónak, hogy vigyük be azt a darabot, és kicserélik.) A kiságy oldalát csak olyanra akarták kicserélni, aminek nem kivehető 2 léce. Állítólag annak a kiságynak, amit én vettem, nem kivehető, csak épp szerencsém volt, hogy kivehetős volt benne. De olyanra nem cserélik ki. Kép Mondtam, ha már az ő hibájukból az én szerencsémre ilyet kaptam, akkor ne én járjak rosszabbul, mert nem tehetek róla. Azt mondták, hogy nem járok rosszabbul, mert amit vettem, annak ilyennek kellett volna lennie. Ezt én nem fogadtam el, ilyen nincs! Olyanra cseréljék, amilyet behoztam. Olyanra nem hajlandóak. A pasi, aki normálisabb szokott lenni, ezt mondta. A nő, aki meg olyan lenéző, néha utálatos stílusú, az még beszurkálta, hogy ne mondjam, hogy rosszabbul járok, mert ez nem igaz, meg hogy mekkora az a gyerek, hogy ki akar mászni? Mi köze hozzá? Majd ha nagyobb lesz, hagy másszon ki! Ja, meg hogy régen így gyártották, ma már nem. Aminek ilyen az oldala, az drágább fajta. Ez nem érdekel. Ilyet adtak, nem én loptam, cseréljék ki ugyanilyenre.
Hiába erősködtem, hogy én olyat kérek, amilyet behoztam, nem cserélik olyanra. Így vissza hazahoztam a régit, és megyek majd a fogyasztóvédelemhez. Ennyi.
Ja, arról nem is beszélve, hogy amit adni akart a pasi, annak világosabb az alapszíne, és sötét barna erezetű és tele volt sötét barna csomókkal a fa. Szépen nézett volna ki egy teljesen más színű itt.
-Hazaértünk, persze Kende addigra halál nyűgös lett, mert a kocsiban nem igazán tud aludni, meg egy órát csúszott a kaja is (teszem, hozzá, nem is kérte addig), meg sokat kézben volt anyunál, tehát itthon nem lehetett lerakni, nem hajlandó aludni, csak hiszti, meg sírás Kép.
Végre elaludt volna, de letelt a kajaidő, meg jött a babamasszőr, tehát előtte még megetettem, megint nuku alvás, kiborult teljesen. Kép 2 óránként kért enni, de alig evett, mert inkább bealudt, aztán ha le akartam tenni, felébredt, rájött, hogy kevés volt a kaja, éhes lett... stb, stb. körfogás Kép Alig vártam az esti fürdés, kaja páros. Ettől mindig beájul.

Ez így egy kicsit sok volt nekem mára.
Holnap egész nap pihenünk!!</font></font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Zseppy
FIgyu a bombóvédőt nem azért mondtam mintha szükséged lenne rá, hanem esetleg át tudod verni a kis drágát Kép Utána is vissza lehet térni cicire.

A másik, szerintem rosszul fejed, mert én aki béna vagyok is ki tudok fejni 80-at egyből, kaja előtt.
Mit használt fejőgépnek - nem undorító szó?? Kép - ? Hátha ugyanolyat mint én s tudok segíteni.

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Lányok,
most kaptam kölcsön aventes mellszívót és ezzel sikerült kapásból 70 ml. Én is ezért veszek most bimbóvédőt, hátha átverhetemKépKépKép Eddig Chicco mellszívót használtam. Már gondoltam veszek és bérelek olyan gépi mellszívót, ami a kórházban is volt. Itt van a fő utcábanKépKép

zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


<font color="ff6000"><font face="Comic Sans MS">Sziasztok!!

Zseppy!
Nekem is Aventes mellszívóm van. Én szeretem (nagy ritkán ha fejni kell). Nagyon sokan esküsznek rá.</font></font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Akartam tegnap jönni, de nem jött be az oldal.

Odex,
Hát jól beelőztetek kajcsiban. Gratula Nektek, 50m főzi, az már nem semmi. Mi rekordunk a 10mili őszi-alma. Ez a Hipp "pépes" és iszonyú finom.
Tegnap voltunk tanácsadáson, hát dokinéni szerint is el kell kezdenünk az almát (nem mondtam, hogy már próbáltam és csak öklendezés lett belőle). 1 hét múlva jön a védőnéni, a továbbiakat vele kell megbeszélni.
Egyébként 71cm és 7750g Benedek.
Pampers nekünk bejön, napközben csak kis kaki van, a reggili nagy adaghoz Liberót adok rá.
Aisa is milyen kis husi!!! A fiam nevében is köszönjük a képet! Majd csinálok én is ilyen pucerkásat. Nagyon ari kislányos arcocskája van.

Szilpa,
Igen, igazad van, tegnap megkérdeztem, azokról az oltásokról volt szó, amiket gyógyszertárban vettek meg a november 1 előtt született babáknak.
Ez az utolsó kép nagyon jó! Annyira szép arca van a kis pasidnak!
A derekad miatt nagyon sajnállak, nagyon jó, hogy nem kell műteni. Szerencse, hogy Anyukád ennyit tud segíteni, próbálj nyugodt maradni és pihenni amennyit csak tudsz.

Petra,
A Bababónuszra most adnak ingyen 2db Babylove pelust. Én is ki fogom próbálni.

Kati,
Ti november 1 előttiek vagytok, nem? Ugye azért nem estek bele ebbe a szuri mizériába?
Nekem is üveg almareszelőm van, teljesen pépes lesz, nem ez a baj, mert a sima almalétől is öklendezett. Lehet, hogy nem ízlik neki.
Fogacska kibújt?

Sancsi,
Gratula a kengyelnélküliséghez!!! Összesen így mennyit volt rajta?

Zseppy,
Nekem is Aventes van, én nem tudom mit csinálnék nélküle, hisz én fejek és kanállal eszünk. Nagyon szeretem. Drukkolok, hogy Neked is jó sok tejcsid legyen és ne kelljen tápi.
Te ugye a Batyinál laksz? És merre szoktatok sétálni?

Tegnapi kép:
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Sancsi tök jó, hogy már nem kell viselnetek a kengyelt! Milyen volt ez első nap nélküle?

Zseppy örülök, hogy most már többet tudsz fejni. Kép Csak jobb neki a tejci bármilyen "csomagolásból", mint a tápi. Remélem, a bimbóvédő beválik, és akkor fejned sem kell. Köszi az érdeklődést, de sajna a térdem nem lett jobb, sőőőőőőőt... Kép A lépcsőn lassan csak úgy tudok lemenni, mint az öregek, hogy mindkét lábammal ugyanarra a lépcsőfokra lépek. Kép Most még pár napig próbálom ezt az iszap-izét, aztán ha nem jó, akkor áttérek a hideg borogatásra. Ha jövő héten sem múlik, akkor megmutatom egy dokinak, mert így nagyon gázos a mozgás, eléggé labilis vagyok a gyerekkel, és nem akarok kockáztatni. Kép

Szilpa, most egy kicsit talán jobban átérzem a te fájdalmadat is, hogy nekem is fáj a térdem. Tudom, milyen az amikor az ember ezerszer is meggondolja, hogy feláll-e az ágyból vagy marad inkább fekve. Kép Még jó, hogy nem olyan nagyok a gyerekek, hogy már mennek, mert akkor aztán nem tudnánk mit csinálni. Addigra talán megjavulunk. Kép
Sajnálom, hogy ilyen vacak napod volt, de a lényeg hogy vége, és holnap tényleg csak a pihenésre figyelj.

Ilba, főzelékevésben már kb. 100-120-nál tartunk. De most nem vezettem be új kajákat, ebédre krumpli+répa+alma, uzsira pedig vagy alma, körte, vagy barack+alma. Ezek a gyümik nagyon fincsik ám.

Most mennem kell, mert apa szerint büdös a lány, no meg fürdetünk is. Kép
Jó éjt mindenkinek!

Hajni és Aisa

Ui.: tegnap egész nap így összeszorítva tartotta a száját. Azt hittem mára elmúlik, de reggel amikor kivettem a kiságyból, már akkor is így állt a szája! Kép Mitől lehet ez??? Kép
Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


<font color="ff6000"><font face="Comic Sans MS">Sziasztok!!

Tegnap írtam mélt! Megkaptátok???

Ilba!
Ezt mentsd el, ez a közvetlen elérés ide. Tegnap én is csak ezen keresztül tudtam feljönni ide!!
2005.októberi - 2006. januári (Margit):
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/7486/402952.html?1145180950
Margit kórház szülészet:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39890/1020.html?1145181036
Köszi! Kép
A bababónuszra hogy kapsz 2 db pelust?? én nem találtam ilyen bónt. Kép vagy csak vak vagyok?
Benedek szép nagy már!! És gyönyörű kisfiúcska!!!

Odex!
Sajnálom a térded. Ne próbáld ki az én fájdalmam!!! Maradj csak egészséges!! Nekem itt van anyu napközben, aki segít, de te egyedül vagy!! Vigyázz magadra!!! Gyógyulj meg hamar!!! Drukkolok!!
Aisa jó sokat eszik már főziből!!! A kis ügyes!
És nagyon édes ezen a képen is!!!
Nem lehet, hoyg azért csinálja, mertjön a foga, és így magának masszírozza valahogy az ínyét???</font></font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok,

Odex,
mikor futottam, nekem is volt egy időben nagy gond a térdeimmel, (ráadásul én szeretek betonon futni), és egy profi futó a flector krémet ajánlotta - recept nélkül kapható -, valamint én akkor cipőt is cseréltem. A spuri nevű boltot nem tudom ismered-e, ott komoly futó emberek az eladók és nagyon sokat tudnak segíteni.Én pl.elvittem megmutatni a régi cipőmet, mert többek között rendszeresen lejött az egyik lábujjamról a köröm és tudtam, hogy a cipővel lehet a gond, de mivel nem volt kicsi rám, nem értettem mi a baj. Nekem cipőváltás után el is múlt a térdfájás. Mondjuk tudom, nem olcsók a futócipők, de ez az egyetlen dolog, amire muszáj áldozni, különben a lábad bánja.

Ilba,
köszi a tippet babylove ügyben, bár még nem vagyok bababónuszos, még nem adtam le a 'jelentkezési lapot'.

Jók nagyon a képek, amiket feltesztek,tündéri minden bébi!

Petra

petra73
 
 


Szilpa
Én kaptam mail-t. Vagy 3-at.
A napi tortúrád, nem semmi. Leírva, olvasva is szőrnyű, átélni pedig rettenet lehetett. Én is nagyon pipa tudok lenni az ilyen eladókra. Tök bunkók tudnak lenni.

Képzeljétek, tegnap vettünk járókát. Persze ott volt apája is, aminek ötletét- mármint, h ő is jöjjön - végig átkoztam. NA szóval ő is eljött végig dumált, h igyekezzeek már, mi tart ilyen sokáig, ne nézelődjek, menjünk már, már legalább másfél órája itt vagyunk (kb 20 perc volt, a parkolójegy 65 percre volt elég Kép ), stb. Na tök ideges lettem, beálltunk a sorba, mad mikor sorra kerültünk ártatlan mosollyal az arcán megkérdezte: Kártyával lehet fizetni? Persze nem lehetett. El kellett mennie pízt kivenni, ami majd' 15 perc volt. NA úgy lecsesztem (ezt miért nem tudta hamarabb megkérdezni, ahelyett a sarkamban jár, s cseszeget), h mikor közöltem vele az eurocenternél is meg kell állni, egy büdös szót nem szólt Kép Ahh, férfiak Kép Kép

Odex
15-én megyek babamasszázsra 16 órára. Sajnálom a térdedet, remélem meggyógyul addigra. Orvoshoz nem kéne elmenni vele? Kened vmivel?
Aisa haláli ezzel a pofial Kép

Zseppy
Klassz h sikerült a tejcsi. Kép Nekem is kézi-pumpás chicco-m volt régen, huhh de utáltam. Kép Aztán vettünk aventeset, s az most jó. Kár, h nem elektronyos, de ez van. A kórházi az nagyon klassz.

Tegnap úgy elfáradtam. Bementem babakocsival pestre. Busszal. Halál volt. Régi busz volt (nincs középen babkocsi állás) A köv. megállóban még egy kocsi felszállt. Gondolhatjátok, a busz felét elfoglaltuk. Na a buszvezető úgy rohant, mintha az élete múlt volna rajta. Ki kellett vennem a gyereket az ölembe, mert úgy pattogott a kocsiban, ha nincs öv biztos kiesett volna.
Persze nem segített senki felszállni, sem leszállni. Az árpád hídnál, a lépcsőn lefelé, senki, felfelé úgyszintén senki sem segített. Aztán a járdán keresztbe egy akkor sávban szedték fel a burkolatot, h a kocsival belemész, de kijönni már nem tucc. Kép
2x le kellett mennem az úttestre, mert az autók fent parkoltak a járdán, s nem fértünk el. Az egyik kocsiban még a sofőr is benne ült. A bunkó autósok a zebrán álltak meg rendre, s nekem kellett a büdös kipugógázt szagolni. Kép Ne tudjátok meg, mit veszekedtem össze. Én sem vezetek így, de eddig fel sem tünt, h ennyi kretén autós van. A párom meg röhögött, h autó sofőrnek is, babakocsi sofőrnek is egyformán idegbeteg vagyok. Kép Ki avygok a sofőröktől. A 3/4-étől elvenném a jogsiját. Semmi jóindulat, udvariasság nincs senkiben.

Bocsi, de teljesen felhúztam magam. Kép Kép

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok megint! Hazajött anya Angliából! Néha azt mondom hogy maradt volna kint! A változatosság kedvéért most ő kapdossa fel állandóan a gyereket! Persze beszélhetek neki! Meg elkezdett magyarázni, hogy ő már 3 hónaposan adott nekünk krumplit, meg almát, meg mittomén még mit, és hogy én miért nem adok. Persze tudni kell azt is, hogy Enéhnek mostanában nem elég a tejci Kép, így a fagyasztottat kapta(ma fogyott el).
Meg anyám elkezdett hisztizni, hogy nem takarítottam! Nem volt felmosva. Persze csak azt veszi észre amit nem csinálok meg. Mondtam is neki, hogy nézzen körbe, és ne azt vegye észre amit nem csináltam meg, hanem azt, amit megcsináltam!

Nagyon élvezzük a kengyelnélküliséget!!! Kép Enéh sokkal jobban viselte az első kengyel nélküli napot, mint az első kengyelest.

Ilba! Összesen 9 hetet volt rajta. Jövő héten megyünk kontrollra, azt mondta a dokinő , azért vigyük magunkkal a kengyelt, de remélem nem rakják újra fel.

Szilpa!
Remélem jó lesz a gyógytorna a derekadnak, és mihamarabb rendbe jössz. Nekem a műtét után volt hogy alig bírtam felállni, még itthon is, meg néha most is qrvára tud fájni a hasam. Volt hogy nem bírtam felkelni az ágyból. Még szerencse hogy ott volt az apja.

Odex!
Neked is jobbulást!
Enéh is szokott ilyet csinálni a szájával. Õ szerintem azért csinálja mert rájött hogy van alsó ajka is! Kép

Nekem canpol-os mellszívóm van, ami szerintem olyan mint az aventes, de kb. 10-20 ml-t tudok csak lefejni. Kézzel valahogy jobban megy, de azzal meg baromira fársztó.
Nincs valami tippetek hogy mivel lehet fokozni a tej mennyiségét? Az urtica nem sokat ér, a laktoherbtől fáj Enéh pocója, a rántott levest meg utálom! Kép

Otyka!
Mailt megkaptam. Majd holnap felhívom.
Szó se róla bátor vagy! Én nem mernék elindulni busszal Pestre. Mondjuk nekem annyiból szerencsém van, hogy közel a vonat, azzal talán egyszerűbb lenne, de inkább megbeszélem apával hogy fuvarozzon ő. Már mondta hogy jó lenne ha letenném a jogsit, mert itt a kocsi.

Voltunk ma a Brendonba! Hát mit mondjak! Több havi fizetésemet ott tudnám hagyni! Láttunk 1 hintalovat! 27e forint! Közölte az apja hogy nem baj, megveszi! Kép

Megyek, mert hisztis a kisasszony!
-cs-

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


<font color="ff6000"><font face="Comic Sans MS">Sziasztok!

Otykán kívűl megkapta valaki még a "táblázatunk" nevű mélt???
Csak mert senkitől semmi visszajelzés. Kép Még az sem, hogy szerinte ez nem jó.

Otyka!
Te ugye azt kaptad meg??
Hmm. Pasik. De ők a "Teremtés koronái". Kép
Ez a közlekedés nem semmi. Sok bunkó létezik feleslegesen a világban. Kép

Sancsi!
Az anyukák már csak ilyenek. Kép
Örülök, hogy vége a kengyel-korszaknak. Kép
27ezer egy hintaló????????????? Kép De arany apuci mindent megvesz az ő édes kislányának! Kép
Tejcsinálónak utánanézek. Azt hiszem, még olvastam ezeken kívül is valamit.

Kép:
Tegnap is, meg ma is vendégségben voltunk. Tegnap az én unokatesóméknál, mert a fiam (keresztfiam) 1 éves lett!!! Ott 3 gyerek van. A két nagylány (5 és 3 éves) rögtön ugrálták körbe Kendét. Nagyon szeretik. Ja, a lényeg: A tortán volt tűzijáték is. Az én kis fiam tátott szájjal bámulta, és meg sem mozdult. Próbáltam kommunikálni vele, hogy mi ez, meg milyen szép, de semmi visszajelzés. Érdeklődő arccal, tátott szájjal. Kép Bezzeg amikor vége lett. 2-3 másodpercig csend, és utána elkezdett sírni. Olyan édes volt. Úgy sajnáltam.
Megint egész nap tiszta nyafi volt és estére jól kifáradt. Már háromnegyed 9-kor aludt.
Én meg lementem egy kicsit a haverokhoz, és bulizgattunk a szalonnasütőnél, meg a fiúk (30 év körüliek) részegen kosaraztak. Gondolhatjátok!!! Kép Kép reakcióidő kb. 5 perc. Kép Jókat lehetett nevetni rajtuk. Kép Jó volt egy kicsit kikapcsolni.
Ma meg az exem unokatesójához mentünk el, mert megcsinálta az adóbevallásunkat. Kende ma is jó nyügis volt, mint már vagy 4 napja. Remélem, csak az időjárás, és még nem a foga.
És mindkét nap majdnem végig aludt a kocsiban oda-vissza. Kép Mindkét helyre kb 1 óravolt az út. Ez nálunk új, és nagyon örülök neki Kép, mert mostanában a babahordozóban sem volt hajlandó megmaradni. Volt, hogy annyira visított, hogy félre kellett állni, és kivenni. Kép Úgy tűnik, kezdi megszokni. Remélem, a babakocsival is így leszünk. Ha meg megszokta, jöhet a megszeretés is. Jó, nem akarok mindent egyszerre, csak szépen haladjunk!!! Kép</font></font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Szilpa lehet, hogy azért rágja Aisa az alsó ajkát, mert így tudja masszírozni magának! Én nem kaptam meg a táblázatos emilt, azért nem is reagáltam. Kép Elküldöd mégegyszer, hátha most átjön? Jól tetted, hogy kimozdultál egy kicsit, már nekem is jó volna egy kis lazítás!

Petra! A térdem még most is fáj sajnos, de talán mintha ma reggel egy kicsit jobb lenne mint eddig. Estére viszont már úgy vonszolom magam, mint egy idős ember. Lehet, hogy a héten elmegyek az ortopédiára, ha nem javul. Ezekkel a krémekkel az a baj, hogy nem mindegyiket lehet használni szoptatás alatt.. Kép Gyanítom egyébként, hogy nálam is a cipő volt a gond. Egy Adidas edzőcipőm van, nagyon jó állapotban ahhoz képest, hogy kb. 6 éves. De nem nagyon hordom, úgyhogy tényleg jó állapotú. Gondolom ki van már taposva, és futáskor nem ugyanúgy lépek, mint gyalogláskor és ezért lehet, hogy nem jó a térdemnek. Mindegy, most igyekszem pihenni, aztán majd meglátjuk mi lesz. Az tény, hogy kéne vennem egy új cipőt.

Otyka milyen járókát vettetek végülis? Akkor ha jó idő lesz hétfőn, ha mész masszázsra, utána elmehetnénk sétálni egyet, ha Panna is úgy akarja. Kép HÁt nem lehetett semmi a városban közlekedni, én is nagyon dühös lettem volna. Én akkor akadok ki, amikor itt a falun belül nekiállnak úgy előzni, hogy én közben megyek át az úton a babakocsival. És eszükben is sincs lassítani, inkább a gázra lépnek, nekem meg szinte szaladni kell át az úton. És a zebrán sem egyszerű átkelni, mert szinte senki nem áll meg. Pedig itt tényleg nincs nagy forgalom. Kép

Sancsi, az apukák is már csak ilyenek! MIndent megvennének a lányuknak! Kép Apa is mondta, hogy ő következetes akar lenni majd a nevelésben, ami annyiban fog kimerülni, hogy következetesen mindent megvesz/megcsinál stb. majd Aisának! Kép Kenyérre fogják kenni ezek a kis törpék a komoly apukákat! Kép

Nálunk egyébként minden rendben! Ebben a korszakban annyira aranyosak a babák! Kép Szinte minden nap látszik rajtuk a fejlődés, és egyre okosabbak, ravaszabbak! Kép Olyan jó feküdni mellette, amíg ő játszik, csak nézem és nézem, nem lehet betelni vele. Kép A legjobb, hogy a bölcsőben ugye körben van fejvédő, és amikor elunja magát benne, akkor felhúzza a fejénél lévő részt, és ott kukucskál kifelé! Kép Nem semmi! Kép

Ilba, szinte hihetetlen hogy szerdán már fél évesek lesznek a gyerkőcök, nem? Nagyon gyorsan telik az idő, nemsokára azt vesszük észre, hogy már mennek az apróságok, aztán vihetjük őket az óvodába! KépKép

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Szilpa
táblázatot én sem kaptam Kép Minden mást igen Kép

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


<font color="ff6000"><font face="Comic Sans MS">Sziasztok!

Csajok!
Most küldtem el akkor megint a "táblázatunk" mélt(2006.05.08.14:42-kor). Remélem, most át fog menni.

Odex!
Igen én is azt írtam, hogy azért tartja így, mert lehet, hogy ezzel masszírozza az ínyét? Kép
Sőt! Nemhogy nem mindegyik krémet nem lehet használni, hanem a legtöbbet nem. Kép Én ezért nem tudom, mit kenhetnék a derekamra, hogy lehúzzuk a gyulladást.
Én is imádok csak úgy feküdni/ülni mellette és nézni, mit csinál, hogyan ügyesedik, mivel hogyan játszik, ahogy dumál hozzájuk, nevet nekik. Nagyon édesek tudnak lenni. És tényleg nem lehet betelni velük.
Te jó ég!! Már fél éves?? Olyan rég volt, hogy találkoztunk a kórházban?? Rohan az idő!!! Az jutott eszembe, hogy ha akkor is tartani fogjuk a kapcsolatot (remélem fogjuk!!!), akkor majd egy talin milyen jó lesz nézni a sok "egykorú" gyereket, akik eljátszanak együtt. Persze én beszélek, aki eddig egy talin sem volt ott... Kép Na, majd csak megoldódik nekem is ez a tali téma...</font></font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Lányok,
NEm akarom elhinni, hogy esetleg jön a Lánykám foga??? Mindent tuszkol a szájába. Esténként elalvás előtt különösen nyűgös (tuszkolás, üvöltés, néha öklendezés a tuszkolástól). Na mindegy, csütörtökön megyünk szurira és majd kiderül.

Tejcsi,
tegnap délelőtt ,ég hajlandó volt szopizni, délután már nem. Este megint. ki tud ezen kiigazodni??? És ráadásul a szopizástól beindult persze tejcsi megint, de fejni már csak 60 ml tudtam megint. (mondjuk a többi leginkább elfolyt a hasamra, nadrágomra, amíg a másik cicimet fejtem). Most úgy néz ki lesz elektromos mellszívóm, hátha az segít ezekben a helyzetekben. De már csak egy hónap és elkezdem a gyümit adni neki.

Odex,
nekem dokinéni a flector tapaszt engedélyezte, de csak egy-egy alkalomra amikor terhes voltasm. Nekem is a térdem szokott rendetlenkedni, de nekem sajna nem kell hozzá mozogni. JA, először kb. másfél hónapig tartott és akkor folyamatosan. Még behajlítani sem tudtam és az egész lábam (bokámtól a combomig be volt dagadva). Azóta sem tudják mitől volt.

Szilpa,
olvastad este az eredményét a vizsgálatnak? (tudod, amit küldtél). Képzeld mondta egy ismerősöm, hogy augusztusra várják a második babát (kisfiú) és nem tudják mi legyen a neve. Az elsőnek Keve a neve. Mondta, hogy mi alapján választanak nevet, és rákérdeztem a Kende nem tetszik? Azt mondta, ennek van a legnagyobb esélye, csak két nevet akarnak választani, tehát kell mellé még egy.

majd még jövök pusz:
zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Hello!

Szilpa, igen már féléves lesz a drága! Kép
Zseppy, már kivagyok ettől a térdfájástól. Tegnap akartam menni ortopédiára, elvileg 4-től 7-ig volt rendelés. Ott voltam kb. 3/4 6-kor, beadom a papíromat, erre közli a recepciós néni, hogy bocs de már nem fogadnak, mert késő van és sokan vannak előttem. Erre rákérdeztem, hogy akkor mégis mikor kell jönni, hogy sorra kerüljek még. Elárulta (rosszul tette), hogy azért van ma ez, mert a doktor néni FÁRADT, és ma nem akar 7-ig maradni, ezért nem fogadhat új beteget. HÁt marha jó! Egész héten kétszer 3 órát van csak rendelés, de még ebből is lefaragnak egy-egy órácskát. Azt hittem, eldurran az agyam. Aztán nem vertem ki a hisztit mert a recepciós néni így is csak a kötelességét teljesítette, nem akartam őt kellemetlen szituba hozni. Úgyhogy mehetek szerdán megint, remélem addigra már kipiheni magát a dokinéni!
Egy kicsit jobb egyébként, de csak azért mert nem lépcsőzök és igyekszek a lehető legkevesebbet talpon lenni. Ma egyszer lementem már a gyerekkel a faluba, no akkor fájt rendesen. Kép
Zseppy, Aisa is kb. 3 hónapos korától kezdve mindent a szájába vesz, és mégsem jön a foga. Szerintem ez tök normális dolog, de azért még lehet, hogy jönni fog a foga!

Többiek élvezik ezt a szép időt?

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


<font color="ff6000"><font face="Comic Sans MS">Sziasztok!

Zseppy!
kende is tuszkol mindent befelé, meg folyamatosan folyik a nyála, de úgy tűnik, mégsem a foga miatt volt 4 napig nyügi, hanem az idő miatt. A mai szép időben semmi baja sem volt. De most én nem hagytam rendesen aludni szegényt. Kép A védőnő azt mondta nemkem tegnap, hogy a fogbimbók már nőnek ilyenkor, de ez nem ugyanaz, mint a fogzás, és akár még hónapok is eltelhetnek a fogakig. De ritka esetben már ilyenkor is kijöhet a fogacska.
Nem olvastam még az égitünemény eredményt. Mindjrt nekiesek. Csak nagyon nehéz. Nagyon kikészített tegnap amikor elolvastam. Sokáig csak sírtam. És magamhoz akartam szorítani a fiamat, de épp aludt és nem mertem felébreszteni.Kép
Ezt a szopi dolgot én sem értem nálatok...
A Keve név is nagyon jó. Unokatesómék fiát is így híják. Azóta a családban páran keverik a két gyerek nevét. Kép

Odex!
Nagy már Aisa! Kép
Szemét orvosok vannak. Sajnálom. Kép

Kép
Ma végre úgy keltem, hogy nem fájt a derekam alapból, csak ha hajolni próbáltam, vagy hirtelen mozdulatot tettem. Kép Tehát ezeket elkerültem, és egész nap mentem. Kép Délelött egyedül Dm, papírbolt, gyógyszertár. természetesen nem sokkal azelött aludt el, hoyg hazaértem, de rám megébredt. Kép Utána kicsit itthon, etetés, majd babával séta. Már épp elaludt, mire elkészültem, az öltöztetésre megébredt, utána végig no alvás, mert babakocsiban volt. De már legalább nem ordított!!!! Kép Kép Ez ritka! Hazajöttünk, pakolászás, kaja, majd aludt egy órát, és megérkezett exem unokatesója. Egy darabig nyugi volt, de amikor bejöttünk a szobába, arra megébredt. Kép </font></font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


<font color="ff6000"><font face="Comic Sans MS">Zkatica!
Mi van veled?????????????????</font></font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: