Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

2 napja boldog tulajdonosa vagyok két csíknak :D
Van egy kisfiam,amikor őt vártam(1 év+9 hónap)sokat olvastam a topikokat,de hozzá sose szóltam,de elhatároztam,hogy a következőnél megteszem.Dokihoz csak a jövő héten megyek,terveztük a babát,de el se hiszem hogy ilyen hamar összejött...

Együttérzek azokkal,akiknek távozni "kellett" a topikból.

KépKép

Kép
patakisz
 
 


Patakisz!
Gratulálok a csíkjaidhoz!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Jelentem kész a festés és az utána való rendrakás. De még sajna van még amit festeni kell :(
Rosszulléteim kezdenek szűnni, de még nem az igazi. De most már legalább tudok normálisan enni.

Ma voltam életem első anyák napján az oviban, kicsit furi volt, még hozzá kell szoknom ehhez a helyzethet. de azért jó volt látni a nagyfiamat. :)

Patakisz!

Gratulálok a pocaklakóhoz.

Gemini!

Javul valamit az ekcémád?

Judit

Kép[/

Kép[/

Kép
amaryl
 
 

 
 

Sziasztok!

Szertenék csatlakozni. A párommal év eleje óta terveztük a kis trónörököst/ örökösnőt és most öszzejött! Első baba!
Már 7 hetes és 4 napos!!! :)
Voltunk már Uh-n és a kis szívverését is hallottuk!

MInden kismaminak nagyon gratulálok és boldog babavárást kívánok!
rózsa22
 
 


Jaj, amúgy van vonalzóm!

rózsa22
 
 


sziasztok!

másfél éves Esztim még alszik, apa elment valahova, én meg kivételesen nem alszom, viszont lusta vagyok bármi mást csinálni, úgyhogy beköszöntem Nektek!

olyan jó olvasni ennyi friss terhes szavait ;) :) :)

én is gratulálok mindenkinek, és nagyon sajnálom, hogy 2 baba meggondolta magát.

én pont úgy érzem magam, mint Esztivel anno, csak a hasam kezdett el jobba gömbölyödni. tök ciki, még 2 hónapos sem vagyok, de én bizony tegnap már egy terhes gatyóban virítottam. nem érdekel, az volt kényelmes :)
szóval állandóan aludnék, de egy perpeetum mobile mellett ez nem könnyű. és émelygek, meg hányingerem van, a szagokat én is messziről kerülöm. végre az apa pakolja be a mosogatógépet és a hűtőben is ő tesz rendet. sajnos Eszti kakis pelenkájára még nem kapott rá, de majd kitartóan nyafogok ;) :D

szóval sztem nem leszek nagyon aktív, de azért igyekszem olvasgatni majd Benneteket!

Gemini, ha nincs kint megfelelő krém, válaszd ki, mit szeretnél, írj privit és elküldöm, ha szeretnéd. előbb-utóbb csak odaér :)
a dokival kapcsolatban ne hergeld magad. nekem az én nőgyógyászomban az volt az egyik legszimpatikusabb, hogy felfogta, hogy terhes vagyok, és mindig addig válaszolt a hülye kérdéseimre, amíg még voltak :D egy terhes az mindig más tészta, ezt egy dokinak tudni kell, vagy nagy baj van az empátiájával. szóval nem az ön gépében van a hiba ;)

Benszi!
ikrekhez külön gratula! és íme itt a példa, hogy kell támogatni 6 beültetést!!! nagyon örülök nektek! :)

Amaryl, én már most félek az első anyák napjától. tuti végig fogom bőgni :)

KépKép
KépKép
and
 
 


még el akartam dicsekedni vele, hogy Eszti is szokott beszélni a kistesójához és puszit is ad neki :) és utána megmutatja, hogy honnan fog szopizni majd a Kistesó :D

KépKép
KépKép
and
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy ennyit írtatok magatokról. Olyan jó látni, hogy nem csak én vagyok ilyen bolond. Nekem is iszonyatosan változik a hangultom. Időnként leüvöltöm a betegek fejét, máskor meg szépen mosolyogva bármit megteszek, hogy segítsek nekik. A párommal is ilyen vagyok. És útálom magam.

Hányingerem már nincs, viszont elég erősen szúrkodják a hasamat késsel, meg úgy érzem, minta valami nehéz követ cipelnék a pocakomban. Remélem nomrális.

Az evéssel is gondjaim vannak. Igaz soha nem ettem normálisan, de most pár falttól tele vagyok aztán meg 10 perc múlva éhen akarok halni. Pedig úgy szeretnék sokkal többet enni egyszerre.

Ma vagyok 12. hetes. A jövő heti UH után megmondjuk a maradék családnak is. Már alig várom mit szólnak hozzá. Bizti mindenki örülni fog.

Én is nagyon sajánlom a két topiktársunkat, remélem minél hamarabb megint boldogok lesznek.

Már egy hete azon vitatkozunk a párommal, hogy látszik e már a pocakom. Én mondom, hogy máskor is szokott ilyen nagy lenni, meg biztos fel van fújódva, meg most vacsiztam, meg ilyenek. Erre ő közli, hogy ekkora hasam még soha nem volt és fogadja el a tényeket. Szerintetek már lehet látni ilyen idősen az első babát? Különben a nadrágaimon még semmi nem látszik. Ami eddig is szűkebb volt az most is az, ami eddig le akart esni az most is leesik. Különben nagyon irigyellek benneteket, hogy nektek már látszik. Én már az elejétől nagy pocakot akartam :).

Húúúú, most nézem mennyit pötyögtem. Át sem olvasom, bocs a hibákért, de még valami eszembe jut, és már senki nem olvassa el.
Próbálok sűrűbben jönni és kevesebbet írni :).

Puszi mindenkinek

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

vkhajni,gratulálok a babádhoz,még anno az első babám előtt olvasgattam a topikokat,és emlékszem rád...jó sokat vártatok.

Én anno 8 hetesen lebuktam a munkahelyemen,pedig a 12. hétig várni akartam,de a pocim kerekedett(most is)és majd elaludtam az asztalnál.Nálunk még egyenlőre a mi titkunk,ha majd látom az UH n a krumplicskát(szerintem olyan)akkor elmondjuk a családnak,barátoknak.

Egyébként én is úgy érzem magam,mint az előző terhességemnél,nem panaszkodom,csak fáradt vagyok és éjjel ki kell mennem.A párom szerint nem is voltam terhes,csak pocakot növesztettem :D :D :D

benszi,te tudod a gyerkőcök nemét?[size=9]vagy csak lemaradtam így az elején?[/size]

KépKép

Kép
patakisz
 
 


Kismamarucikról annyit,hogy a nyarat én ki tudtam húzni pár hosszabb pólóval,csípőnacival és pár szoknyával.Ezeket a köv.nyáron meg simán lehet hordani :)

KépKép

Kép
patakisz
 
 


Denikém tescózik a mamával,úgyhogy ráérek!
vkhajni:a te vonalzódon miért 196 nap múlva jön a kópéd?nekem 194-et ír,de csak 7 hét hetet :?:

KépKép

Kép
patakisz
 
 


Rózsa22!
Gratulálok Picurkádhoz!
And!
Köszönöm az ikrekhez a gratulát,de én is gratulálok a Kistesóhoz!
Vkhajni!
Ne aggódj,nem soká annyira rohamosan fog nőni a pocakod,hogy nem győzöl majd csodálkozni!
Patakisz!
Még fogalmam sincs a skacok neméről,de én egy vegyespárosban reménykedem,ha már kétpetéjűek lettek!

Nekem már akkor a pocakom van,mintha 3-4hónapos lennék!Már nagyon dudorodik a póló alól!De izgalmas!
Vendég
 


Sziasztok!

Olyan jó, hogy egyre többen leszünk ebben a topicban! :)
Nagyon jó olvasgatni titeket!
A poci méretéről annyit, hogy nekem is jócskán kezd már látszani. Igaz, nem voltam egy elől deszka-hátul léc típus, de akárhogy is akarom ezt már nem tudom behúzni.
A férjem imádja, állandóan csak puszilgatja a hasam!
Olyan jó érzés!
Szerintetek nem ciki már ilyenkor kismamacuccot venni, mert időben még korai, de a polóim többsége alól kidudorodik a hasam!

Ja, ti mit tudtok az édes és sós kívánásáról és baba neme közötti összefüggésekről? Vagy ez csak mese?

rózsa22
 
 


Patakisz!

Most nézem, hogy teljesen egyidősek vagyunk!:D:D:D:D

rózsa22
 
 


Sziasztok!

Patakisz
mindenképpen megdolgoztunk érte. Reméljük már megtanultuk hogyan kell csinálni és a következőt hamarabb legyártjuk.
Fogalmam nincs miért ennyi napot ír a vonalzóm. Én nem szóltam abba bele neki :).

Benszi
remélem igazgad lesz. De így már főleg izgat a dolog. Előttetek járok egy picit és én nagyon vékony vagyok. Szóval ha kicsit többet ettem már az is látszott. Erre most szerintem semmi.
Különben pont ma mértem és 79 cm a csípőbőségem. Múlt héten 72 volt. Szerintem már látszani kellene a különbségnek. Sőt ezt már a nadrágokon is éreznem kellene.

Rózsa
az én párom csak nézi a fürdőbe a pocim és közli, hogy szerintem nem szokott ekkora lenni :). Én már simogatom, ő még annyira nem fogja fel szerintem.

Képzeljétek, ma felkapáltam a virágoskertet. Eddig azt hittem milyen pici. Most már óriásinak látom. Érzem is a pocakom. Fene gondolta, hogy az ember a hasizmával kapál :).

Ja és kitaláltam, hogy lányom lesz. Mi különben nem fogjuk tudni a baba nemét, úgy döntöttünk nem akarjuk. Szóval lány lesz és Eszter. Ha még sem akkor Névtelenke. Ja, és vele álmodtam. Olyan kis édes volt. Hosszú barna hajjal született :).

Na jó, mert megint szájmenésem van, nektek meg alig van időtök.

Puszi

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!
Van itt valaki?A dunatv-n babás műsor megy...habár rögtön vége :(

KépKép

Kép
patakisz
 
 


Sziasztok!

Rózsa!

Üdvözöllek közöttünk, szép pocakosodást :D

Én már kismama nadrágot hordok, a régiekbe már nem férek bele, szerintem nem korai.
Kívánóságról én nem hallottam, hogy attól függne a pici neme.

Én a mostani terhességemmel nagyon-nagyon rosszul voltam-vagyok néha még, és azt mondják, hogy vszeg kislány lesz. Az első kettővel is voltak hányingeres időszakom, de nem ennyire, majd meglátjuk, hogy mi lesz, bár jó lenne egy kislány, a 2 ördög fiam mellé.

Ki hol fog szülni?

Vkhajni!

Azért óvatosan a kertkapálással.

Csütörtökön megyek dokihoz, kíváncsi leszek mit fog mondani, már nagyon várom.


Judit

Kép[/

Kép[/

Kép
amaryl
 
 


Amaryl!
Szorítunk a csütörtöki vizsgálathoz!

Vkhajni!
Nagyon vékonyka lehetsz!
Ja és felejtsd el a kapálást a terhességed idejére!

nekem már az üléstől is bekeményedik a hasasm és felpuffad!
Vendég
 


Sziasztok!

rózsa!
Tényleg,akkor az én vonalzómmal van a bibi...

benszi!
Aha,anyai megérzés...van egy ikres ismerősöm,neki 5 hónaposan megállt a pohár a pociján,akkora volt mint nekem a végén :shock:

amaryl!
Jó kérdés ez a ki hol fog szülni (a mai helyzetben)
Egyébként én itt helyben,Esztergomban.

Választott orvosa van/lesz mindenkinek?
Ha valaki bizonytalan,meg tudom győzni,hogy legyen,majd egyszer elmesélem...

KépKép

Kép
patakisz
 
 


Vonalzóm javítva,csak ne siessen a drágám!

KépKép

Kép
patakisz
 
 


Amarla!

Koszonom, nagyon kedves vagy, hogy segiteni probalsz. A tengeri sot mar en is probaltam, csak enyhitett a viszketesen, kis ideig, de hatni igazan nem hatott.
Sajnos, a gyogyszertarban keszen kaphato kremek nalam nem valtak be, mindegyikben van ugyanis valamilyen illatanyag, ami nekem nem tesz jol.
A kevereket lehet, hogy majd megprobalom elkeszittetni a patikaban!

Udv az ujaknak! Patakisz, Rozsa, And!

And!
Koszonom a kedves felajanlast. Sajnos nem arrol van szo, hogy itt nincs olyan krem, ami nekem jo lenne, hanem arrol, hogy egyaltalan nincs olyan krem, ami a magzatnak nem art, es terhesseg alatt alkalmazhato, es meg hatasos is. Ezert jonnek a kulonbozo semleges kremek, amelyeket itt is ki tudnak keverni.
Egyebkent a kiszallitassal mar csak azert is gond lenne, mert horribilis mennyisegeket fogyasztok beloluk, ugyhogy ezeket kikuldeni eleg koltseges lenne. Es persze folyamatos jelleggel. De azert nagyon koszonom a felajanlast!

Amaryl
Neked is koszonom az erdeklodest. Most eppen egy kicsit jobban vagyok, aztan majd megint jonnek a nehezebb napok. De legalabb mar esik az eso, es nincs 30 fok! Es is sokat segit!


Nem mentek mostanaban UH-ra? Igazan johetnenek mar a kepek! Meg a tesokrol is, mar ahol van!

Szep napot nektek
Gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Gemini!

Örülök, hogy jobban vagy egy kicsivel. Csüt. megyek dokihoz, ha add uh képet, majd megpróbálom feltenni.

Megpróbálom a 2 fiamat beszúrni hátha sikerül.

Kép

Ő a kisebbik Bence

Kép

Ő Márk

Kép[/

Kép[/

Kép
amaryl
 
 


Sziasztok!

Próbálok én óvatos lenni a kapálással, de nem hagyhatom hogy megegyen a gaz. Mikor az ásóval indultam a kert felé, azt hittem a párom a szemével leszúr, úgyhogy arról lemondtam. De mégsem csinálhat mindentő ő. Magyarázzátok el nekem léccccci valahogy, hogy mit jelent a keményedik? Az amikor olyan, mintha vasgolyót cipelnél a pocakodba és ki akará szakítani? Vagy mit hívnak annak? Tudom lökött vagyok de én tényleg semmit nem tudok, csak a gyártás folyamatáról :).

Én megyek holnap UH-ra, de nem valószínű hogy kapunk képet. A múltkor is a telefonunkkal csináltunk. Ha lesz ilyen azért azt felteszem.

Abban biztos vagyok hogy helyben szülök, de azt még nem tudom, hogy választott dokinál e, és ha igen akkor kinél. Remélem megszeretteti magát ez a doki.

Hihetetlen, hogy nekem mindig szájmenésem van. Osonok is tovább.

Puszi nektek

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Amaryl!
Nagyon szépek a fiaid.Jó lenne egy punis hozzájuk!
Vkhajni!
Pontosan szószerint írtad a keményedést,már ami engem illet.Ja és mintha szétszakadna a bőröm is hozzá4De nem csak a hasamon,hanem a gyomromnál is ugyanez az érzés van Nagyon szar.
Gemini!
Agyag vagy iszap nem jó a bőrödre?
Vendég
 


Kép

amaryl!
Nagyon szépek a fiúk,haláli a motoros kép.

Rengeteg képünk van,nem is tudtam hirtelen melyiket tegyem fel,legyen a csajozós...

_gemini!
Pénteken megyek uh-ra,majd kérek képet!

És kiskönyve már van valakinek?[/url]

KépKép

Kép
patakisz
 
 


Sziasztok! :)
Kicsit lemaradtam az eseményekről, de igyekszem visszaolvasni. :oops:
1 hét múlva uh. Én minden uh-on azaz eddig kettön voltam és mindíg 2 képet is kaptam. Igaz magánrendelőbe járok, és mint kiderült a második alkalomnál a fiam osztálytársának az apukája a nődokim. :lol:
Budafokon az orvosok csak a 12. heti uh után küldenek a védőnőhöz a kiskönyvért. De máshol van hogy 5-6 hetesen már kapnak a kismamák kiskönyvet. Szerintem dokija védőnője válogatja. :roll:

drumka
 
 


Sziasztok!

Patakisz!

nagyon aranyos a kisfiad :D

Ma megyek a dokihoz, kíváncsi leszek, hogy mit mond. Kicsit izgulok, remélem minden rendben van.
Nekem már van kiskönyvem.


[/quote]

Kép[/

Kép[/

Kép
amaryl
 
 


Sziasztok!

Nem kicsit vagyok pipa a Babanetre az elozo napok miatt! :twisted:

Amaryl!
Drukkolok mara! Biztos minden rendben lesz!

Patakisz, Amaryl!
Helyesek a gyerkok nagyon! 8)

Es most akkor egy kep Rebekarol, bar rola mar lathattatok egyet korabban....

Kép

Udv
Gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Sziasztok!

Készítettem egy táblázatot, ha nem haragszotok meg érte. Remélem sikerül felrakni

Kép

Kép[/

Kép[/

Kép
amaryl
 
 


Szia Amaryl,

nehany gondoloat a tablazathoz, amiert en szemely szerint igen halas vagyok. Szoval koszi!

1. szerintem erdemes lenne a magzat kora szerint sorrendbe tenni a neveket, hiszen ha majd egyszer szulesre kerul a sor, igy jobban atlathato lesz a tablicsku

2. And kimaradt veletlenul!

Korom: 34 ev :oops:
Celido: nov. 15.
Baba neve: egyelore a nemet sem tudom - ezzel meg varnek

Es megegyszer koszi!
Gem

Mi volt a dokinal?????? :)

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Gemini!

Csak próbálkozás volt, de igyekszem javítani majd, tudod még soha nem csináltam ilyet, legközelebb már jobb lesz. :D

Még nem voltam a dokinál 5-re megyek, de már tiszta para vagyok.

Kép[/

Kép[/

Kép
amaryl
 
 


Amaryl!

Nagyon jo kis probalkozas! :D :shock: :D

Mennek a drukkkkkkkkkkkok! :P
En holnap megyek 10:30-ra. :oops:

Gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk a dokinál. Minden rendben van. Nagyon ficánkolt. Nyaki redő: 1,9 mm. Crl: 61 mm. 2 héttel kisebb a menzeszhez képest, de én tudtam hogy később fogant.
Több mint fél órát voltunk bent, mert kedves párom és a dokim elkezdtek beszélgetni autókról, motorról, én teljesen feleslegesnek éreztem magam, de nagyon jót mulattam magamban.
Jún. 4-én megyek Afp-re, remélem az is rendben lesz.

Gemini!

Kiváncsian várom mi lesz az orvosnál. Én is november 15-én születtem :)

Vkhajni!

Mi volt az Uh-n? A pocak keményedésre általában magneB6-ot szoktak szedni.

Na most ennyi, megyek tovább a dolgomra.

Judit

Kép[/

Kép[/

Kép
amaryl
 
 


Sziasztok! :)
Amaryl: :)
augusztusba leszek 29 éves a szülés várható időpontja elméletileg dec. 18 a Szent Imrébe fogok szűlni ha minden jól megy asszem ennyi infó hiányzott.

drumka
 
 


Amaryl!

orulok, hogy minden rendben volt!

Nekem Crl 70mm-t es 1.5 mm nyakiredot mondott a doki, es azt mondta, minden rendben. Persze meg varom a vervetel eredmenyet. A nemere meg nem akart tippelni :? , de talan jobb is igy!
Kepet sajnos nem kaptam, pedig csinalt egy csomota doki :oops: . Azt mondta, elobb elkuldni a dokinenimnek, aztan majd tole kapom meg oket.


Udv es puszi mindenkinek
Gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Sziasztok!
Patakisz!
Nagyon helyes a kisfiad!
Gemini!
Rebeka is nagyon szép kiscsaj!
Amaryl!
A táblázathoz küldeném még!
Június 14.-én leszek 32 éves,cél:2007.12.16.,de ikrek így tuti hamarabb lesznek meg! és a János kórházban fogok szülni!Nevek:Dóra és Balázs,de ezek a tervek a konkrét ha megmutatják magukat!
Jó pihit csajok!
Vendég
 


Sziasztok!

Ma voltam UH-n...és én annyira hülye voltam.Annyira bennem volt,hogy nem szabad pisilnem,csak hát inni felejtettem el.Az üres hólyagomon kívül semmit sem láttunk :cry: :cry: :cry:
Hétfőn reggel megyek újra...tudjátok,hiszem ha látom,de ott kell lennie.

KépKép

Kép
patakisz
 
 


Patakisz!
Neked nem hüvelyi UH-t csináltak?Nekem eddig csak azt!Holnap megyek én is UH-ra és kiváncsi vagyok,de szerintem nekem nem mondta a doki,hogy tele hólyag kell,úgyhogy hüvelyire gyúrunk és ott előtte kötelező pisilni!
Vendég
 


Patakisz!
Mi a helyzet????? Izgulok.
Gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Sziasztok!

Búcsúzni jöttem.

Hétvégén már véreztem,kiderült nem él a magzatom.
holnap megyek abortuszra.Elég jól viseljük,habár most elég nehéz ezt leírni.Itt az édes kisfiam vigasznak,ha felkelt megyek vele a játszira.

Mindenkinek problémamentes terhességet és egészséges kisbabát kívánok.

Puszi mindenkinek.
Szilvi
patakisz
 
 


Szilvi!
Nem hiszem el! Pedig annyira drukkoltam. Nagyon, de nagyon sajnalom, ami tortent! Lelekben veled vagyok!
Gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Sziasztok!

Patakisz rettenetesen sajnálom! Annyira letört! Nem is tudom mit lehet ilyenkor írni......:(

Mi holnap megyünk UH-ra! Remélem minden rendben lesz! Most különösen izgulok, de azért nagyon reménykedek is!

Remélem a kismamákkal minden rendben van. Aki tud tegyen fel Uh képet, vagy akinek már van, pocifotót!

Cupp

rózsa22
 
 


Sziasztok!

Patakisz
én is sajnálom nagyon. És fogalmam nincs mit írjak. Kitartást.

Mi 8-án voltunk UH-on 61 mm volt a baba a nyaki redő 1,2 mm. Ma voltunk védőnőnél, már nekem is van kiskönyvem. Ez már olyan bíztatónak tűnik. Az UH képet várom öcsikémtől, ugyanis mi fényképezünk a telefonnal, átküldöm neki infrán, ő felrakja a gépre, ugyanis nekem nincs drótom az összeköttetéshez, aztán átküldi nekem :). Szóval kicsit bonyolult a dolog.

Nem tudom, hogy hogy szokták tudni a kismamák eltitkoni a babát, ha 7kor kezdenek. Alapból fél 8-tól adják ki a beutalót a vérvételre, ráadásul utánna kell menni oda is. És még a háziorvoshoz is el kell száguldozni a héten. Szóval jobban járok ha kitálalok a főnővérnek. Egy hónapot még kibírhattam volna, mert akkor telik le a 180 napom. De ez van. Ráadásul még nődokihoz is kell mennem, a párocskám indul reggel Paksra egész héten egyedül leszek. Szóval ez nem az én hetem asssssszem. De csak túlélem :).

Ja köszi a B6-os tippet. Ha erősödnek a dolgok akkor kipróbálom.

Mindenkinek további szép kerekedést, vigyázzatok magatokra.

Puszi

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ja, a legfontosabb kimaradt.

24 éves vagyok, 2007. 11. 17 a cél, kórház Szt. Borbála, a baba neve ha lány Eszter, ha fiú akkor névtelenke :). Szóval fiúnevünk még nincs.

Na tényleg megyek mert éhesen halok.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hello!

Na, voltunk dokinál. Azt mondja, hogy a baba le van maradva 4 nappal, de ez lehet attól is, hogy nem akkor fogant, amikor "kellett" volna. A lényeg: minden okés, most épp 18mm. Halottam a szívhangját is!!! :D:D:D:D

Veletek mi újság? Kicsit megcsendesedtünk.....:(

rózsa22
 
 


Sziasztok!
Szilvi: Nagyon sajnálom ami történt :cry:
Rózsa: Ahogy a helyzet áll egy idősek a pocaklakóink :wink:
Ma este 18:30-ra megyünk UH-ra. Eddig nekünk is csak hüvelyi volt nem tudom most mire számítsak :roll:

drumka
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok.......

Én 27 éves vagyok, már úgy 3 éve próbálgatjuk, ami idén sikerült.
Áprilisig a Szt.Margit Kh-ba jártam, épp akkor szünt meg a nőgyógyászat, amikor pozitív lett a teszt. Most a MÁV Kh-ba járok, valahogy jobb, már nem is bánom, hogy váltani kellett.....
2006 év elején volt egy méhen kívüli terhességem, ami után havonta jártam UH-ra, vérvételekre és szedtem a hormonokat...novemberig. Manó hormonok nélkül sikerült.

Szemi - olvastam, hogy Te is PCO-s vagy, sajnos én is....

Gemini - nekem is volt ekcémás kiütésem úgy 2 éve, akkor Dermovate kenőccsel kenegettem, elmúlt, most is kijött néhány pötty, csak most nem használhatom a kenőcsöt.

1 hét múlva végre mi is , ismét megyünk UH-ra........ Szeretem látni Őt...

Kellemes napot Mindenkinek!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


...kihagytam...

Gyomorsav ellen valamit nem tudtok?
Esténként csak úgy tudok elaludni, ha Rennie van a számban :( Széttöröm, pici darabokat veszek be, néha néha, de már utálom az ízét :(

Sziasztok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, de nem volt időm gép elé ülni.

Patakisz!

Nagyon sajnálom, ami veletek történt :(

Mi jól vagyunk, csak én vhogy kicsit elkezdtem befelé fordulni, sztem a hormonok. Vhogy nem érzem sem lelkileg, sem testileg, hogy babát várnék.

Vkhajni!

Nem értem ezt a 180 napot? Te is egészségügyben dolgozol?
Én ott dolgoztam, és nekem már a legelejétől tudta a főnővér, hogy babát várok, és egészen rendes volt nem kellett az osztályon kint dolgoznom, hanem az ambulanciára tett be, ott meg 10-ig munka volt, utána kis láblógatás, így elevickéltem 6 hónapig az első babámmal.

Kia!

Üdv a csapatban. :)

Rózsa!

Azon a négy napon ne aggyalj, mert nekem 2 héttel van lemaradva az utolsó menzihez, de én tudtam is hogy később fogant, mert pont félidőben volt marha nagy hasfájásaim, de ez a baba csak a hónap végén jött össze, amikor már rég meg kellett volna jönnie, így meg is lepődtem rajta egy picit, ő a mi meglepi babánk.

Drumka!

Várjuk a fejleményeket az uh után.

Benszi, Gemini!

Merre vagytok?

Judit

Kép[/

Kép[/

Kép
amaryl
 
 


Drumka!
Megy a drukk az UH-ra! Szerintem 9 hetesen meg huvelyi UH-t csinalnak csak. :?

Rozsa!
Gratula mind a 18 mm-hez, ami mara talan 19 is van! :shock:

Vigyazzatok magatokra. Szeretnem, ha inkabb none a csapat!

Puszi
Gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: