Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Most csak egy rövidre van időmKép. Szeretnék bejelentkezni hozzátok. Van egy 15 hónapos babám már, és most szeptemberre várjuk a kistesótKép.

Moszi!
Gratula a babához. Nekem a lányommal is és most is hasonló problémám volt/van. HA arra gondolsz, hogy órákig nem tudsz elaludni, és négy-öt óra múlva felkelsz, nem tudsz visszaaludni, miközben iszonyat fáradt vagy, akkor ugyanaz gyötör minket.
De el kell keserítselek, nekem a nemtudokelaludni probléma egészen a baba születéséig megmaradt. Nekem az segített, hogy nem este, hanem nappal aludtam, mint a baglyok. Sajnos most nem tehetem meg, ebből a szempontból előnyös a helyzeted, hogy első baba. Bár ha dolgozol, akkor ugyanott vagyunkKép.

Gyógyteáról kérdezd meg a dokidat, vagy ahol veszed a teát kérd ki a véleményét az eladónak, hogy várandósan is lehet e inni.

Most szaladnom kell mert a lánykám nem bír magával..
remélem hamarosan tudok rendesen írni.
sziasztok
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia Betti!

Kösz a véleményed.
Sajnos dolgozok, így a napközbeni pihenés nem jöhet szóba.
Csütörtökön viszont biztos megkérdem a dokim a gyógyteát illetőten.

Moszi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Moszi!,
feltétlen kérdezd meg előbb a dokit, hogy ő mit javasol, mert sok gyógytea bizony nem jó a babának. Nekem erre külön dokibá felhívta a figyelmem, hogy ne kezdjem magam esetleges betegségek, (vagy nálam a szorulás még ilyen)kuruzsolni mindenféle füvekkel. Pl nekem azt is mondta, hogy a túlzott vitaminszedés sem jó, mert egyesek bizony fejlődési rendellenességet okoznak. Ilyen pl az A vitamin, de a C-ből sem szabad napi rendszerességgel beszedni. Az Elevitben ( vagy más terhesvitaminokban) megvan minden bőven. Na most kicsit elkalandoztam......, szóval előbb mindig a dokit megkérdezni!!!!, (sajna a gyogyitárosok, vagy gyógynövényárusok sem tudják sokszor, hogy miből mennyit lehet.)

Szió Kata
csillagocska
 

 
 

Moszi! Én október 18.-án születtem a párom pedig október 8.-án mint a tiédKép
Én az Istvánban szültem és ott is fogok. De az elég messze van tőled. Kérdezd meg a dokid, biztos tud valakit ajánlani. De szívesen megadom a dokim nevét címét, ha úgy döntesz.

Szia Betti!KépKépKép
linato
 
 


Jajj Betti! Lemaradt! Nagy gratula!!!!KépKépKépKépKép
linato
 
 


Sziasztok!

Lassan csinálhatunk egy táblázatot, mert már nem is tudom követni, hányan vagyunk.
Minden újnak (Andi, Bibi, Kriszti, Moszi) üdvözlet!Kép

Cat!

Sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni, de nagyon örülökKépKépKép, hogy mégis ott van(nak) a baba('k).

Szia Betti!

Hát mégis!!!KépKépKép
Nagyon gratulálok!KépKépKépKép

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Szia Beszti és a többiek! Megpróbáltam összefoglalni az anyukákat és a szülés várható időpontját. Várom a javaslatokat és a dátumokat.KépKépKép
<pre>

POCAKOS TÁBLÁZAT

Anyuka neve Szülés várható ideje

Beszti
Exile IX.eleje
Enikő
Alice
Ildikó
Noémi
Bellana
Áfonya
Momo
Csengo
Kata
Persela
Pöttöm X.11
T.Andi
Bibi
R.Edit
Orsoly
Cateye
G.-né Kriszti IX.30
Moszi IX.24
Betti IX.eleje
Linato IX.26
</pre>
linato
 
 


LinatoKép
Köszönöm, hogy betettél a táblába. Jövőhét szerdán meg tudom mondani a szülés időpontját is. Akkor megyek UH-ra. Remélem még sokkal hosszabb lesz a tábla, mert a Megint megjöttből jönnek a februári lombikosokKépKép

BesztiKép
Köszi szépenKépKépKép Még fel sem fogtam, vigyorgok mint a tejbetök. Pedig már jönnek a tünetek. Hányingerem van, nyillalik a mellem, de rettentő sok energiám van. Hajnal 1/2 4-kor felkeltem teát főzni, hajat mosni, és megcsináltam a vacsorátKépKép Nekem édes a hányinger is, mert 2 évet vártunk erre a babára.

Mindenkinek jó pocakosodást.

Puszi
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Sziasztok!

Linato: Nagyon jó a táblázat. Én a jővőhéten megyek dokihoz, de az utolsó mensi dátuma szerint 10/11. Köszi! Lányok hogy vannak?

Jó látni, hogy ennyi pocakos anyuka lesz.

Jó gömbölyödést!!!!!
pöttöm
 
 


Sziasztok!
Meg van végre a kiskönyv.Szeptember 8 a nagy nap.
A legközelebbi vizitem 24-én lesz, amit videóra is veszünk.Farkasétvágyam van,állandóan rágcsálok valamit.Lassan új nacit kell vennem.(Karcsú, sportos alkat vagyok/voltam, 170 cm és 58 kg, mi lesz ebből?:-)))A doki azt mondta havonta 1,5 kg-ot lehet hízni.(Ő persze nem látja mennyit eszem)
Nos jó pocakosodást!!!
Tudtok valami jó szülés felkészítő tanfolyamot? Tornát esetleg. Még korai tudom.....de....jobb felkészülni.

Puszi
Noémi
fantikbaba
 
 


Sziasztok!
A netes tablazat szerint szeptember 18-a korul fogok szulni. Szerintem irjatok egyenlore ezt be a tablazatba. KOszi!
Mar egyszer voltam dokinal, de meg nem nagyon mondott semmit, foleg hogy egy veteles utan mentem, azt mondta varjunk par hetet es ha megvan meg akkor kezdjuk a terhesgondozast.
Jovo het keddre tudtam bejelentkezni.

Cateye! Mi hir van feloled? NAgyon drukkolok neked! Igy ismeretlenul is minden jot!

Udv:
Csengo
Vendég
 


CsengoKép
Köszönöm az érdeklődést. Egyenlőre semmi hír felőlem. Jövőhét szerdán megyek UH-ra, és akkor tudjuk meg hányan vagyunkKépKép Én egy babát érzek, de a hányinger már beköszöntött, így jó magas lehet a hormonszintKépKép

Puszi
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Cat, Pöttöm, Noémi, Csengo és a többiek!
Már javítottam a táblát az új adatokkal.Kép Esetleg ráírhatnánk, hogy ki melyik kórházban szül. Szerintetek? Majd felrakom újra, ha már több adatom lesz.Kép

Beszti! Ugye nem baj, ha megcsináltam? De ha akarod átpasszolom neked.Kép
linato
 
 


Hahó!

Én is szeretnék bejelentkezni hozzátokKép Tegnap reggel lett pozitív a tesztemKép Kisfiam Gergő 15,5 hónapos.
Számításaim szerint a pocaklakó okt 12, körül érkezne.

pusz
Judy
Judy
 


Linato, szuper a táblázatod!!! Én is jelentkeznék az adataimmal. Tök jó látni a nevem a babás táblázatban, jaj milyen régóta vágytam már rá.
Szóval: Kiírás :szept 24. Máv kórház. Rakjuk be esetleg, hogy ki hányadik héten tart, mert úgy nem kell számolgatni egymást. Én most 7.h 5.n vagy 5.h 5.nap. Melyiket számoljuk, amit a doki, vagy a valódi babakort?

Judy üdv köztünk!!

Cat,
nagyon -nagyon gratulálok!!!, irtó izgi, hogy akkor most hányan is vagytok.

Mindenkinek nagyon szép napot ebben a ronda időben!!!És vigyázzatok magatokra, nehogy valami bacit összeszedjetek!!

kata
csillagocska
 


<pre>

POCAKOS TÁBLÁZAT

Anyuka neve Szülés várható ideje Szülés helye

Beszti
Exile IX.eleje
Enikő
Alice
Ildikó
Noémi IX.8
Bellana
Áfonya
Momo
Csengo IX.18
Kata IX.24 Máv Kórház
Persela
Pöttöm X.11
T.Andi
Bibi
R.Edit
Orsoly
Cateye
G.-né Kriszti IX.30
Moszi IX.24
Betti IX.eleje
Linato IX.26 Szt. István kóház
Judy X.12
</pre>
Szerintem, hogy ki hol tart elég jelezni a hozzászólás alatt zárójelben, különben minden nap javítani kéne a táblát. Így jó lesz? Szerintem írjuk a dokik szerinti kort úgyis azzal számolnak, nem a valódi babakorral.

Linato(6+3)
linato
 
 


Sziasztok!
Tok nagy a tablazat! Jo latni mennyien vagyunk. Regebben a par hetes topicot olvasgattam es most hogy kihalt megijedtem, hogy egyedul leszek, meg szerencse, hogy idetalaltam.
Eddig egyszer voltam egy Margitos dokinal, a jovo heten rakerdezek, hogy valall-e, mert akkor maradok a Margit korhaznal. (Hozzank ez van a legkozelebb es a ferjemet ez megnyugtatja.) Az eddigi nogyogyaszom nem vallalt, azt mondta, hogy o mar szulesekkel nem foglalkozik. A valasztott orvosom szimpatikus es eddig csak jokat olvastam, hallottam rola. Ez azert megnyugtat.
Sajnos a szornyu hanyas es rosszullet visszatert es sokat sirok is miatta, pedig orulok a gyereknek.
Ha a jovo heten megyek uh-ra, akkor huvelyi lesz?
csengo (8+4)
Vendég
 


Hihi de butus vagyok nem is jót írtam.Kép
Linato(7+3)

Nekem elsőre mind a két lányomnál hüvelyi uh-t csinált a doki. Azon jobban látszik még ilyenkor.
linato
 
 


Nekem is először hüvelyit csinált. a 12. héten lesz hasi, és egyéb vizsgálat.Még 2 hét.....
:-)).
fantikbaba
 
 


Nem akarok belekotnyeleskedni, de sok helyen a 12. heti UH is még hüvelyi, nem csak az első.
Nálam ez egyébként se mindegy, lévén hátrahajló méhem van, aminél egy jódarabig hasi UH-val nem látszik a baba.

Üdv az újaknakKép Betti, látom azért csak összefutottunk, hiába trehánykodtam el a ceglédi topikotKép

Linato,
tábla teccik, nekem egyelőre szept.16 legyen, a kórház meg csak mint nekedKép

pusssz
Momo
Szombaton megyek dokihoz, addig elnézitek nekem, hogy nem tudok számolni?Kép


Momo
momo
 
 


LinatoKép
Az nagyon jó ha a kórházakat is írjuk. Szerinted a dokikat nem kellene írni. Hátha valaki akar váltani, vagy megismerkedni mással.
Én lombikos vagyok így nehéz kiszámítanom a szülés időpontját, de október 18-at számoltam, és a Schöpf Méreiben, Dr Arnold Lászlónál szeretnék szülni.

KataKép
Jövőhét szerdán derül ki, hogy mennyi az annyi. Egyébként egy babát érzek határozottan.

Pusz
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Cat! Nekem tetszik az október 18. akkor születtem.Kép Csak 72.-ben.Kép

Szavazzátok meg, írjuk-e a dokikat is.
linato
 
 


Linato!

Miért lenne baj?KépKép
Csak majd "sorrendbe" kellene rendezni szülési időpont szerint. Én pontos szülési dátumot nem tudok, a babakor alapján 09.15. MÁV.

Judy!

Hurrá, hurrá!KépKép És gratula itt is!KépKépKép

Cat!

Ismerem az érzést, amikor minden tünetet örömmel veszel!Kép Azért inkább azt kívánom, hogy ne kínozzanak meg nagyon, de növekedjenek és fejlődjenek szuperül.KépKép

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Beszti! Oké, ha mindenki dátuma meglesz akkor majd sorrendbe rakom.Kép Beírtam a tiédet is, de nem rakok fel táblát csak akkor, ha már jó sok adat lesz rajta. Így jó? Mert nem biztos, hogy mindenkinek egésznapos a netje, mint nekem.

Szép napotKép
linato
 
 


LinatoKép
Nekünk a 18 a szerencseszámunk, de ha korábban jön a bébi, akkor is fogunk örülni, mert apa október 9-én született.KépKép

BesztiKép
A tünetek most huss eltüntek, de nem sírom vissza, mert lesz még később belőle részem.

LányokKép
Ti hányadik napon láttátok a petezsákot, ill. a szívecskéjét ?

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Először is mindenkinek nagy gratula és én köszönöm annak aki gratulált.

Cat!
Nagy-nagy gratula! Emlékszem rád a megint megjöttből. Nyár elején járogattam oda, utánna volt 13 csodás hetem és most újra babás vagyok.
Vigyázz magatokra pihenj amennyit csak tudsz.

Judy!
Egy idősek vagyunk. Kép

Linato!
Én is jelentkezem az adataimmal ha minden igaz okt.12 és István kórház

Szép napot!

Bibi
5+2
bibi
 
 


Cat Kép
Kiszámoltam neked, hogy mit mikor láttunk.
Én a 32 és 33 napokon teszteltem, jó erős csík mindkétszer (ez ugye 4+4 és 4+5).
A 34. napon (4+6) láttunk egy 6 x 5 mm-es petezsákot és a 49. napon (7+0) láttuk a szivecskéjét dobogni és akkor az ülőmagassága CRL 8 mm volt.
Az az érdekes, hogy ugye az utolsó menstruáció első napjától vannak számolva ezek az adatok, az orvosom meg mindig 2-3 nappal kevesebbet mond.
De ez csak statisztika, egyik baba kisebb, másik nagyobb. Lényeg, hogy majd, ha jönnie kell, akkor már kifejlett egészséges állapotban érkezzen.

Egyébként meg nem kötelező, hogy bármiféle tüneted legyen. Ahány ember, annyi terhesség.
Édesanyám például se a testvéremmel, se velem nem volt roszul soha egy fél percig sem, amikor állapotos volt.
Se fájás, se fáradtság, se émelygés, semmi.

Nekem az első 8 hétben megnőtt a cicim, fájt a hasam (erre kaptam 3x2 MagneB6-t) és össz-vissz kb. 2x öklendeztem. Mint rájöttem ez azért volt, mert reggel kaja előtt vettem be az Elevitet.
Ebéd után fáradt vagyok, de mindenki, aki nem kismama az is. A munkahelyemen nem nagyon tudok aludni, így ezt sem írnám a kismamaás tünetek közé.

Kaja? Néha mindent, néha csak sajtot és almát kívánok.
Szóval mindenki teljesen más, ne izgulj, minden szuper lesz.
Nagyon drukkolok és légy HappyCat továbbra is.
Puszi,
amégmindigjönninemmerőEdit (10+1)

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


BibiKép
Persze, hogy emlékszem Rád ! De jó, hogy megint itt vagy.

EditKép
Nagyon rendi vagy, hogy leírtad a történéseket. Hasznos lesz nekem, mert csak jövő szerdán UH-zunk. Az én esetem tudod érdekes, mert lombik hosszú protokoll volt. Ez azt jelenti, hogy bár január 6-án volt az utolsó mensim, de a stimulálásom csak január 12-én indult, így kvázi ez az első napja a ciklusnak. De nálam pontos szülésnapot fog majd a doki mondani, mert tudják napra pontosan a megtermékenyülés dátumát: 2004. január 26.
Én főleg tejtermékeket kívánok, és savanyúságot. Tegnap lecsaptam egy kiló savanyúkáposztára este, tejföllel.KépKép

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Cat!
Nekem két éve hasonló időszakban fogant a kislányom. Leírom az első mérési info-kat.
Utolsó mens.: 2001. dec. 31.
Teszt: 2002. 01.27. negatív (28.nap)
2002. 01.31. pozitív (32.nap) ekkor
elővettem a 28. napit és azon is
látszódott halványan a két csík.
UH: 2002. 02.04 2,5 mm-es petezsák (36. nap)
2002. 02.07 5,2 mm-es petezsák (39. nap)
2002. 02.11 8.6 mm-es petezsák (43. nap)
Ezután csak 03.10-én készült uh, a 70.
napon, ahol az ülőmagasság 24 mm, volt,
ez a 9. hétnek felelt meg.
Hányadik napnál tartasz?
Anikó
Névtelen
 


Cat Kép
Szivesen Kép
Én is tudom a megtermékenyülés dátumát Kép
A savanyúkáposzta tök jó, sok-sok C vitamin van benne, a tejföl meg fehérjedús. Jobb, mintha csokis tortát kívánnal lekvárospalacsintával nyakonzúdítva egy kis tejszínnel Kép Kép

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Cat Kép
Az előbb elfelejtettem megkérdezni.
Neked, most hogy lesz az "utókezelés" még UH-ra a BMC-be mész és utána vissza a normál doki?
Vagy hogy működik?

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Sziasztok!Nagyon forgalmas napjaim voltak!Tegnap elmentem az első tanácsadásra,megcsinálták a kiskönyvet.Kiderült,hogy nagyon alacsony a vérnyomásom ezért szédelgek ennyire.Ma vérvételen voltam nem szabadott enni mert cukrot is néznek a rosszullét kerülgetett.Szóltam,hogy vegyenek előrre szerencsére meg is tették.
Én mezőtúri vagyok tehát itt a vároi korházba fogok szülni Dr.Kórizs Tamásnál.Az első terhességemet is ő kisérte végig nagyon rendes volt.Komolyan mondom öröm volt nála a szülés.
Apás szülés volt,tehát a férjem jelenléte is sokat segített.
Puszi mindenkinek GnéKriszti
Névtelen
 


Anikó!

Köszönöm szépen a részleteket. Hát ez nekem nehéz kérdés, hogy hányadik napon vagyok, a punkcióhoz képest 17 napra, a transzferhez képest 14 napra. Ha a stimutól számolom a napokat, akkor a 32cn-en. A 29.cn-en lett a HCG vérvételem 185, és tegnap reggel volt az első pisilős pozitív tesztem.KépKép

EditKép
Az első 12 hétben nekem a bmc-be kell járnom. Minden lombikosnál így van. De szerencsére az én dokim a bmc-ben is rendel, így még örülök is neki, hogy oda kell mennem, mert ott nagyon szuper UH van, nagyon nagy felbontású a Schörihez képest. Hetente kell mennem mert sűrűbben ellenőriznek, mintha spontán terhes lettem volna.

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Sziasztok!

Linato: a Kútvölgyiben szertnék ismét szülni, Dr. Vida Gábornál. Köszi a táblázatot!

Most próbálom hivogatni a dokimat, mert a jövőhéten elmegyek Hozzá. Most "bepánikoltam" mert ki van kapcsolva. Remélem nem siel. Nem mintha nem érne rá 1 hét múlva, de már nagyon zsongok, hogy halljam a kis szivecskéjét.

Bibi és Judy!
Majdnem egyidősek vagyunk. Én október 11.

Cateye: Mi Dorina szivecskéjét a 6. héten hallottuk. Engem hüvelyi UH-val vizsgált az első pár alkalommal. Ezért vártam mostanáig a második babával is, bár már nagyon vártam, hogy mehessünk a dokihoz. Már a mensi esedékessége elött 2 nappal tudtam, hogy babát várunk. Így nehéz volt kivárni, hogy 6 hetesek legyünk.

Jó gömbölyödést!

Pöttöm
pöttöm
 
 


Sziasztok!

Köszi a gratulákatKép
Kórház: Én is a Kútvölgyiben szeretnék szülni, Gergő is ott született.

Pöttöm
Akkor lehet, hogy összefutunk majdKépKép

Bibi
Tényleg, én is okt 12-öt számoltam. csak nem értem, akkor nem 5+3?

Judy
Judy
 


Judy!
Úgy érdemes számolni a napokat, hogy amikor az utolsó mensi elkezdődött, azon a napon kezdődik egy újabb hét. Pl. ha január 07-én volt - szerdán, akkor ma 5+2 és jövő kedden lesz 6. és a
kiírás 10.14.
Anikó
Névtelen
 


-bocsi 10.13. mert az lesz újra szerda!
Anikó
Névtelen
 


Sziasztok!

Reményeim szerint hamarosan csatlakozhatom hozzátok, csak még tesztelnem kell egyet. Lehet, hogy furcsa, de még sosem használtam tesztet, ezért azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek melyik a legjobb vagy tök mindegy, és hogy a teszten mennyire egyértelműen látszik majd a csík, ha lesz rajta. Utolsó mensim jan. 5-én volt, tehát ma van a ciklus 39. napja. Előre is köszönöm! Ez amúgy a 2. akciós hónapunk, szóval nagyon izgulok! :-))

Macsek
Macsek
 


Cat!
A beta HCg eredményedre visszatérve leírnám az én esetemet. Nem akarlak feleslegesen idegesíteni!
Volt egy terhességem, amikor a 27. napon pozitívat mutatott a teszt. A 29. napon 320,4mU/ml volt az eredmény, a 34. napon meg 178,5. Mindkettőt ugyanabban a kórházban mérték.
A babát végül elveszítettem, de talán nincs összefüggés a kettő között.
Lehet ennyire téves a kórházi műszer?- netán hatosikreim lettek volna?
Anikó
Névtelen
 


Macsek!
Gratula, majdnem biztos a baba!
Szerintem ekkora késéssel már a legegyszerűbb (nem utolsó szempont, hogy legolcsóbb) teszt is kimutatja a terhességet.
Rajtam már egy egész tesztgyár gazdagodott meg, biztosan nem bírtam volna ki a 39. napig.
Egyébként azért vagyok ilyen aktív, mert nagyon szeretnék egy második babát, meg adóbevallás-gyártás idején így kapcsolódok ki egy kicsit.
Remélem még találkozunk az őszi topikban.
Anikó
Névtelen
 


Anikó, köszi a választ! Akkor majd meglátom mit adnak a gyógyszertárban. Remélem, hogy a tavasz sok kisbabát hoz...;-)
Macsek
 


Cat Kép
Anikó biztos nem megijeszteni akart a betaHCg szintekkel és baba vesztéssel.
Nem szabad foglalkozni az ilyen dolgokkal.
Tudod, csak azért írom ezt neked, mert tudom, hogy nagyon aktív résztvevője vagy a fórumnak és csak úgy szippantod magadba az infókat.
Most meg, biztos (ahogy én is a legelején) telis-tele vagy kételyekkel, kétségekkel, bizonytalansággal és az ilyen hozzászólások nagyon meg tudnak ingatni és pánikot keltenek.
Tudod, én ezért nem olvastam hetekig a fórumot miután összejött a pici, mert mindig belebotlottam egy "elvesztettem a babámat" hozzászólásba és az nem kell ilyenkor.

Hangsúlyozom nem Anikót bántom, csak téged próbállak segíteni (ha szükséged van rá egyáltalán).

Néha jobb a boldog tudatlanság (könyvek+orvos elmondása) mint a túl sok információ.
Úgyis megteszel mindent, amit ilyenkor lehet (ne fürödj forró vízben, ne ugrálj, ne ess el, ne emelj, szedd a vitamint) és a többi az már nem rajtad múlik.
Minden szuper lesz, csak ennyit akartam mondani.
Sok puszi,
Edit

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Edit, Cat!
Tényleg nem a kedélyeket akartam borzolni, de az elvesztett gyerek nem ezzel volt összefüggésben - 16hetesen derült ki, hogy elzáródott a húgyvezetéke, ami visszafordíthatalan károsodást okozott a vesékben is.
Tovább nem ragozom....- az előzményeket felejtsétek el!
Cat!
Szerintem jó hogy csak jövő héten mégy uh-ra, akkor már biztosan látszódik a petezsák(ok).
A te pozitív hozzáállásod eddig is sokmindenen
átsegített-ennek is köszönheted a babókát.
Ne hagyd, hogy az ilyen hozzászólások, mint az enyém megingassanak! Nem rosszindulatból tettem, de úgy gondoltam hogy a témához hozzátartozik...
Anikó
Névtelen
 


Sziasztok!
Jegyzetelek szorgalmasan, de még sok adat hiányzik. Légyszi írjátok meg. Mégis felrakom a táblát,hogy lássa mindenki hol hiányzik adat. A dokikat egyenlőre nem írtam rá, de felírtam aki megadta. Ha akarjátok legközelebb ráírom azt is.Kép
<pre>

POCAKOS TÁBLÁZAT

Anyuka neve Szülés várható ideje Szülés helye

Beszti IX.15 Máv Kórház
Exile IX.eleje
Enikő
Alice
Ildikó
Noémi IX.8
Bellana VIII.6
Áfonya
Momo IX.16 Szt.István kóház
Csengo IX.18
Kata IX.24 Máv Kórház
Persela
Pöttöm X.11 Kútvölgyi kórház
T.Andi
Bibi X.12 Szt.István kóház
R.Edit
Orsoly
Cateye X.18 Schöpf-Mérei
G.-né Kriszti IX.30 Mezőtúri kórház
Moszi IX.24
Betti IX.6
Linato IX.26 Szt.István kóház
Judy X.12 Kútvölgyi kórház
</pre>
linato
 
 


AnikóKép
Nem ijesztettél meg, ne törődj vele. Attól én már képzettebb és aggódósabb vagyokKépKépKép Mindjárt elmondom miért. Ma bementem a dokimhoz a Schöpf Méreibe Utrogestant íratni, és levetettem egy HCg-t mert, aggódtam, hogy hullámokban jön csak a roszzullét, és 2 napja kutya bajom. Ma 4 után tudtam meg az eredményt, és 400 felett van a HCG-m. Szerintem a Te eseted a 29. napon téves mérés volt. Én a 32. napon vagyok. Azt mondta a dokim, ha egy baba van, akkor nagyon meg van tapadva, és erős embrió, de lehet ikerterhesség is. KépKépKép

EditKép
Köszönöm a vigasztalást, de Te már ismersz annyira, hogy utánnajárok a dolgoknak. Sajnos én nem szeretem a tudatlanságot, és ha kidobnak az ajtón, visszamegyek az ablakonKépKép Ezt már a dokim is tudja, és el is fogadja. Nem dőlök be mindenfajta történetnek, mert ahány ember annyi féle. Persze nekem is benne van a pakliban, hogy elvesztem a babát, de az embernek ezeket a gondolatokat el kell hesegetnie.

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Cat!
Örülök neki, hogy emelkedett a betaHCG-d.
Úgy drukkolok neked.
Egyébként én is hasonló tipus vagyok, mint Te,
mindennek próbálom az okát kideríteni. Csak akkor
vagyok elégedett, ha majdnem annyira tisztában vagyok a történésekkel, mint az orvos.
Ehhez persze megértő orvos is kell.
Rengeteg könyvem van a laborostól a szülészet-nőgyógyászatiig, a férjem haragudott is rám, hogy a terhességem idején mindig a könyveket bújtam.
Anikó
Névtelen
 


Sziasztok! Sajnos én elég ritkán tudok csak írni, olvasni is csak alkalmanként, mert nagyon sűrű minden napon itt a munkahelyen, otthon pedig még nincs net. Viszont nem hiszem, hogy sokáig fogok dolgozni már, mert elég sokszor rendetlenkedik a szívem. Múlt héten, mikor mennem kellett ekg-ra, kiderült, hogy veleszületett szívbillentyű-rendellenességem van - ami nem betegség, csak állapot. Viszont ez a felelős az évek óta tartó rosszullétekért, és ezek mostanában egyre gyakrabban előjönnek sajnos...
Linato, kérlek, írd be a nevem mellé, hogy szept.18 és Bajcsy kórház. Az orvosom Dr. Polgár Zoltán.
Egyábként nekem 2 hétig volt émelygés, hányinger, ami elmúlt, de tegnap este megint előjött (talán a kacsazsíros kenyér okozta paprikával???).
A fáradtság viszont még mindig tart, otthon szinte semmit nem tudok csinálni, munka után, mikor hazaérek, csak ledőlök a tv elé, elsőszülött nagylányomat magam mellé rendelem, és csak nézek ki a fejemből. Remélem, hamarosan elmúlik.
Na, mentem, sziasztok! Mindenkinek további jó pocakosságot!!!
Vendég
 


Szia Andi!
Az élső terhességeddel is hányingeres voltál?
Neked a kislányod is nagyon várja a pici érkezését hiszen ő már nem is olyan "kislány".
Az én Ágotám simogatja a hasamat de igazán még nem hiszem,hogy érti mi is történik.Talán majd akkor ha hazajövünk és itt lesz egy sírós "kicsomag".Picike ő még ehhez.
Én nem kívánós vagyok csak a főtt kaja ami nem maradhat ki a napi étkezésből.Sokszor van olyan,hogy ha eszek az a baj ha nem az.Sehogy sem jó.Nehezen viselem ez a terhességet nem ugy mint az elsőt.Puszi jó pihenést délutánra!GnéKriszti
Névtelen
 


Sziasztok!

Ezúton szeretnék hozzátok nagy-nagy boldogsággal bejelentkezni, tegnap 2 csíkos lett a tesztem! :-) Nagyon egyértelmű volt! :-)
Linato, kérlek vegyél majd fel engem is a táblába, szülés várható időpontja okt. 17., és valószínűleg a Szent Imre kórház. Köszönöm!

Szép napot mindenkinek!

Macsek
Macsek
 


T.Andi! Beírom! Kívánom, hogy ne legyen hányingered.Kép

Macsek! Gratulálok.KépKépKép Természetesen téged is felraklak a táblára.KépKépKép
linato
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: