Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Látom itt is bövült a csapat! Kép
Eszti!
Ugye Te dobtad fel a szex témát? Eleinte én húzódzkodtam Kép a dologtól, mert 1 év alatt hoztuk össze a bébit és féltem a vetéléstöl, meg a dokim is azt mondta, hogy csak óvatosan. A 12 hét után már egy kicsit megnyugodtam, de azért most sem visszük túlzásba! (Szegény párom legnagyobb bánatára! De megértö!) A minöségben nem érzek változást, csak a mennyiségben!

Barbara!
Ha Neked most volt a 12 hetes uh, akkor milyen genetikai uh-ra mégy most??? Az 18-20 hét körül van! Vagy ez csak egy kukucskálós uh volt, a nyaki redöt majd csak csütörtökön nézik?? Szoritok, hogy minden jó legyen, de hát miért ne lenne az??

Lldicsi!
Ezen a néven irtalak be, de ha mondasz keresztnevet, akkor javitom!

<pre>
Anyuka neve Kora Szülés várható ideje baba s.sz. Neve Kórház neve
Marica 34 nov. 9. 2 Róbert/Mariann Szeged/ Klinika
Eszti dec. 1. 1 Laci/ ? Bp./ Schöpf-Mérei
Feketebárány dec. 8. Bp./ Szent István K.
Beatron 27 dec. 12. 1 Milán/Viktória Miskolc/ Szentpéteri K.
Barbara 28 dec 14. 1 Dániel Tamás/ Szonja Barbara Bp./ Szent István K.
Lldicsi 28 dec. 15. 1 Dominik/Csenge Bp./ Szent István K.
Csilla 29 dec. 16. 2
Hulcsi 28 dec. 16. 1 Nándor/ Dorottya Bp./ Szabolcs u. Klinika
Tüni 28 jan. 6. 2 Bp./ Máv K.
Kriszta 24 jan. 9. &#192;kos/Anna Bp./ Szent Imre K.
Kátya jan. 26. 2 Bp./ Kútvölgyi K.</pre>

Remélem minden adat a helyén van! Szóljatok, ha hibáztam!

Jó gömbölyödést!

Marica
marica69
 
 


Marica!

Csütörtökön nézik a nyaki redőt, most csak kukucskáltunk!Kép

Szex témáról annyit, hogy mi ugyanúgy folytatjuk a dolgot, bár a cicim elég érzékeny, így egy kicsit óvatosabban zajlanak az események!
Valahogy úgy vagyok vele, hogy amíg lehet, addig csináljuk, mivel a végén már elég kényelmetlen lesz és, hogy utána mi lesz.......Kép

Barbara
babar
 
 


Barbi!
Milyen uh-ra mész?Neked a 12heti uh-on nem nézték meg a nyakiredőt?Nekem akkor megnézték
1,4mm lett.Aztmondta a doki,hogy az jó.Én 30.-án
leszek 16hetes.
Mrica!
A keresztnevem Diána.

Kép
Kép
lldicsi
 
 

 
 

Eszti!
A szexel kapcsolatba.Nekem még nem engedte meg az orvos.De már időszerű lenne.Szegény párom nagyon megértő,de szenved.Én pedig úgy vagyok vele,hogy akarom de a kicsit is féltem a fertőzéstől.Más:Nektek kell éjszaka gyakran pisilni menni?Nekem igen.Állitólag azért mert nyomja a kicsim a húgyhólyagom.Aztmondja a doki,hogy még olyan is lesz,hogy bepisilek mert nemfogom érezni,hogy kell.Hát nem jó kilátások.

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Lldicsi!
Nekem is sokat kell pisilnem éjszakánként is.
A dokidnak igaza van nekem az első terhességem utolsó heteiben olyan is volt, hogy a kicsi úgy belerugot a hólyagomba, megráfeküdt, hogy az kimondotan fájt, de nyugi gondolj arra, hogy ő ezt nem direkt csinálja, csak helyezkedik, vagy már éppen nem fér el.
Jó pocakosodást.
Kátya
kátya
 
 


Kátya köszi a biztatást aranyos vagy.

Kép
Kép
lldicsi
 
 


lIldics!
hogyhogy nem engedte meg az orvos??

egyébként mi is ugyanúgy folytatjuk a dolgokat szex téren, és remélem így is marad! csak nagy
pocakkal biztos nehezebb lesz...pedigKép
no, puszka...

pisilés?-minden reggel úgy kelek, hogy szétrobban a húgyhólyagom...szóval rohanok wc-re, de utána oks, sokat kell...de azért bepisilni nem akarok!!Kép
eszti
esztyx
 
 


Eszti!
Azért nem engedi a doki,mert véreztem a 6 héten.
"Fenyegető vetélés"És mivel inszeminációval
sikerült teherbe esnem,fő az óvatosság.

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!

Nem akarlak elkeseríteni Benneteket (ez legyen a legnagyobb bajunk!Kép ), de hiába irják, hogy a 12. hét után a méh kiemelkedik a kismedencéböl, és már javul a helyzet wc-re járás tekintetében, én a mai napig (19. hetet kezdtem) szaladgálok! Igaz, éjjel már nem kelek fel, ha lefekvés elött voltam, de reggel rohanok! Kép Az meg a legjobb, mikor (valószínüleg) beletapos a bébi a hólyagomba! De ha csak ennyi nyavalyám lesz, akkor nem is szólok! Kép

Marica
marica69
 
 


Sziasztok!

Vegyetek ki légyszi a táblázatból,a baba meghalt...

Tovabbi jo pocakosodast!

Kriszta

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


Sziasztok Lányok!
Szeretnék én is csatlakozni hozzátok!

Marica!
Szeretném, ha én is ott szerepelhetnék a táblázatban. Név: Judit, 30 év, 2005. január 5., első baba, László,Dániel/Zsófia, Csenge, és a Szent István Kórházba fogok szülni.
Szerintetek mikortól érdemes járni terhes tanfolyamra?

Babar!
Privibe szeretnék kérdezni tőled valamit, írtam az e-mail címedre.

Ju
reju
 
 


Kriszta!
Nagyon sajnálom.Ne add fel!

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Kriszta!

Légy erős!Ne keseredj el nagyon, inkább
dolgozzatokKépaz új babyn!Kép

Valahol azt olvastam, hogy nem szabad hason aludni, az árthat a babának!
Ez tényleg így van, ti is hallottatok már
erről???????Kicsit aggódom, mert én így
alszom a legszívesebben!
esztyx
 
 


Eszti!
Én mindig igy aludtam/hiányzik is/.De amióta terhes vagyok nem merek hason aludni.

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Lááányok, ébresztőőőő! Kép
Hol hallottátok, hogy nem szabad hason aludni, ha az ember lánya várandós? Még hogy árthat a babának....jaj, csajok, ez hülyeség. Miért ártana?

A hason alvásnak csupán egyetlen akadálya van: az idővel növekvő pocak, ami miatt kényelmetlen. Ennyi, nem több.

Én most a 20. hétben vagyok, és ébredek néha úgy hogy hason fekszem....szóval ne aggódjatok már ezen, ha hason szerettek feküdni, akkor feküdjetek úgy, amíg bírtokKép.

Szex: nekem annyit mondott a dokim, hogy lájtosan és gumival. (Lldicsi: így a fertőzés is elkerülhető....)

Kriszta: Kép.

Üdv mindenkinek és további jó pocakosodást, és ne aggódjatok annyit! Kép

Puszi,
Szila
szila
 
 


Sziasztok!

Kriszta Kép Nagyon sajnálom! Kevés vigasz, de biztosan meg volt az oka, hogy ez történt! Szorítok, hogy mielöbb egészséges kisbabátok legyen!

Ju!
Üdv köztünk! Már "csatlakoztattalak" is! Kép
Terhestornára gondolsz? Azt általában a 12 v. 16. hét után javasolják. Kifogtam: nemrég hivtam a terhestornát, de közölték, hogy nyári szünet van! Tök jó! Otthon nem jut eszembe tornázni, jobb lett volna közösségben. Mire újból elkezdik, már kb. a 8. hónapban leszek, nem biztos, hogy akkor jól esik hozzáfogni! Ebben a kisvárosban meg nincs túl sok remény másik kismamatornát találni!

Eszti!
Nem hallottam én sem a hasonalvási tilalomról, söt, akinek hátrahajló a méhe, annak javasolják is kb. az elsö harmadban. Utánna meg már ugysem birsz úgy aludni! Kép Ezt én is sajnálom, de jókat alszom oldara fordulva is! Kép

Itt a tablicsku:
<pre>
Anyuka neve Kora Szülés várható ideje baba s.sz. Neve Kórház neve
Marica 34 nov. 9. 2 Róbert/Mariann Szeged/ Klinika
Eszti dec. 1. 1 Laci/ ? Bp./ Schöpf-Mérei
Feketebárány dec. 8. Bp./ Szent István K.
Beatron 27 dec. 12. 1 Milán/Viktória Miskolc/ Szentpéteri K.
Barbara 28 dec 14. 1 Dániel Tamás/ Szonja Barbara Bp./ Szent István K.
Diána 28 dec. 15. 1 Dominik/Csenge Bp./ Szent István K.
Csilla 29 dec. 16. 2
Hulcsi 28 dec. 16. 1 Nándor/ Dorottya Bp./ Szabolcs u. Klinika
Judit 30 jan. 5. 1 László Dániel/Zsófia Csenge Bp./ Szent István K.
Tüni 28 jan. 6. 2 Bp./ Máv K.
Kátya jan. 26. 2 Bp./ Kútvölgyi K.</pre>


Marica
marica69
 
 


Sziasztok!

Én is próbálok odafigyelni az alvásra, bár eddig még csak a cicim zavar. Legalább 5 perc fészkelődés minden este, mire helyre pakolom lufikáimat!Kép (A férjem elnevezett tőgyikének, pedig csak most értem el a 80 C-t! Ez a mihez képest!!Kép )
Nálam bevált módszer, hogy az egyik lábamat felhúzom és így a csípőm egy kicsit elemelkedik az ágytól. Ez majdnem hason fekvés, mégsem nyomom a pocakom, bár eddig semmiben nem zavart.
Azt vettem észre, hogy a szemérecsontom felett van egy kis dudor a pocakomon, olyan mint amikor tele van a hólyagom. Az ott Ficánka lakása, ezért mindíg ott simogatjuk.

Barbara
babar
 
 


Sziasztok!
Én el vagyok keseredve,mert nincs hányingerem a mellem se fáj és a régi c melltartómat se kellet még lecserélni.Ez normális?A sok pisilésen és +3 kilón kivül semmi bajom.Tudom az se jó,ha valaki mindig rosszul van.

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok lányok!

Marica
Szeretnék én is felkerülni a táblácskádba: 28 éves vagyok, első babánk lesz és most vagyunk 9+6. 2005.01.06.-ra vagyok kíirva és a Shöpf-Méreiben fogok szülni a Garamvölgyi dokinál. Nevekben még nem gondolkodtunk apával, majd ha tudjuk, hogy lány v. fiú lesz.


8. hetesen voltunk az 1. UH-on és 19 mm-es volt a babóca és olyan jó volt látni a szívhangját. Mi is majd nem 1 évig próbálkoztunk mire sikerült és nekem is Ultrot kell nyomkodnom(3x1), mert amikor kiderült akkor nagyon erős görcseim voltak. Lassa majd (12. hét) abba kell hagyni, de úgy félek, hogy valami baj lesz, mert azért ritkán szúr a hasam, de a doki szerint a méhem nő.
Ráadásul 4 éve volt egy mélyvénás trombozisom, így egész 9 hónap alatt a hasamba kell injekcióznom magam. Van valaki aki ugyan ilyen cipőbe jár? Vagy csak én vagy ilyen "szerencsés"?
A sex mi nálunk is elég lapos apácska nagy bánatára, mert a doki letiltott róla, de már nem tudtunk tovább várni, csak evvel az a próbléma, hogy utána 1 napig szétizgulom magam, hogy nehogy baj legyen. De nincs, úgy néz ki.

Kátya, Lldicsi
Pisilés- Kimerítő!!!Hulla vagyok az éjszakai rohanásoktól. De jó hallani Marica, hogy majd szünnek a problémák.

Esztyx, Lldicsi
Szila-nak igaza van, semmi akadálya sincs a hason fekvésnek,ha nem zavar a hasatok.
Nekem a doki kimondottan ajánlotta, hogy hason feküdjek felhúzott lábbal. Hátrahajló a méhem, így arra is jó, mert könnyebben kinyomja majd a baba.

Puszi mindenkinek, jó pocakodást!
Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikerült.

Márti

Babar
Hogy-hogy mentek genetikai UH-ra? Volt valami probléma, vagy csak biztonságból?
hajdum
 
 


Szia Márti!
Üdv a csapatban!Úgy döntöttem,még sem alszom hason /jobb az óvatosság/.Éjszaka én is mire elaludnék már kelhetek megint.Igy délután szoktunk 2órát aludni.

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Szia Márti!

Én is régen a Schöpfibe jártam, de dokit cseréltem.
Lehet, hogy ez a genetikai UH rossz megnevezés, csak így mondta a doki, mert most nézik a nyaki redőt!
Múltkor rám szólt a doki, hogy szemcsék vannak a vizeletemben, mivel keveset iszom. Ezért tegnaptól elkezdtem 3,5 litert inni. Délután úgy fájt a vesém, hogy csak na. Úgy látszik valami ürült belőle. Szerencsére éjszaka csak egyszer megyek ki, de ha 11-ig fent tudok maradni és 8 után már nem nagyon iszom, akkor lehet, hogy kibírom reggel 6-ig is.

LIdicsi!
Ne keseredj el, hogy nincs hányingered, én is kihagytam volna, de szerencsére már múlóban van!

Barbara
babar
 
 


Sziasztok!

Márti!
Felvettelek a táblázatba! A szex-szel én is igy voltam, hogy féltem egy kicsit, nehogy baj legyen, mert néha 1 csöppet véreztem utána való nap. De ez elmúlt, ugyhogy biztosan csak a nyálkahártya érzékenykedett! Lehet, hogy azóta már mondták, de a 12 hetes uh-t is szokták genetikainak nevezni, bár ilyenkor leginkább a nyaki redöre koncentrálnak, meg a 18-20. héten is van egy, ahol alaposan végigpásztázzák a bébit. Igazából ez a genetikai uh. Alig várom már, hogy mehessek (kb.1-2 héten belül) Csak minden rendben legyen!!
Ja, és a hasfájogatás az nekem is volt, de csak a méhszalagok húzódnak ilyenkor. Szerencsére egy pár hete elmúlt, de elöfordulhat hogy folytatja, mivel a középsö harmadban igen sokat nöl a méhecske! Kép

Lldicsi!
Ne aggódj, nekem EGYSZER SEM volt hányingerem, nem szédültem, talán a cicim fájt egy picit az elején. Meg most újra kezdi! Kép De nöni még alig nött, illetve inkább azt mondanám, hogy eddig még nem kellett nagyobb melltartót vennem!

<pre>
Anyuka neve Kora Szülés várható ideje baba s.sz. Neve Kórház neve
Marica 34 nov. 9. 2 Róbert/Mariann Szeged/ Klinika
Eszti dec. 1. 1 Laci/ ? Bp./ Schöpf-Mérei
Feketebárány dec. 8. Bp./ Szent István K.
Beatron 27 dec. 12. 1 Milán/Viktória Miskolc/ Szentpéteri K.
Barbara 28 dec 14. 1 Dániel Tamás/ Szonja Barbara Bp./ Szent István K.
Diána 28 dec. 15. 1 Dominik/Csenge Bp./ Szent István K.
Csilla 29 dec. 16. 2
Hulcsi 28 dec. 16. 1 Nándor/ Dorottya Bp./ Szabolcs u. Klinika
Judit 30 jan. 5. 1 László Dániel/Zsófia Csenge Bp./ Szent István K.
Tüni 28 jan. 6. 2 Bp./ Máv K.
Márti 28 jan. 6. 1 Bp./ Schöpf-Mérei
Kátya jan. 26. 2 Bp./ Kútvölgyi K.</pre>

Marica
marica69
 
 


Sziasztok kismamik!

Ma voltunk megint UH-n és most már lehetet halllani a szívhangot is, tökjó én úgy örültem mikor meghallotam, no persze a párocskám is.
8,8mm és az UH szerint jan 29-re számolta a szülést.

Régebben én is midig hason aludtam, de mióta baba van egyszerűen nem tudok, meg a melleim is nagyon fájnak, nőni nem nőttek ( remélem nem is nagyon fognak 90C kosár épp elég).
Szex: az a helyzet, hogy én valahogy nem kívánom nálatok nincs ilyen ? Pedig régebben nem volt gond de egy kb:2 hete valahogy nem megy szegényférjem legnagyobb bánatára.
Kátya
kátya
 
 


Kátya!
Milyen idős terhes vagy? 7 hetes?

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Szia Lldicsi!

Hát ez az amit nem nagyon értek ugyanis ápr. 21-én volt az utolsó mesim, ha innentől számolom akkor 7+1, de a doki az UH-val 6+4-et számolt ugyhogy most már nem tudom, hogy melyik is a jó számítás.
kátya
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok.
25 éves vagyok és a első babát várom ha a számításaim nem csalnak ma töltöttem be a 9 hetet. Még 6 hetesen voltam UH de még csak a petezsák méretét adták meg az 22 mm volt és kimutatható az életjelenség. Tegnap voltam védőnőnél és vérvételen remélem jó lesz az eredmény. A jövő héten kell visszamennem az orvoshoz remélem elküld megint UH mert úgy szeretném már látni, hogy dobog a kisbabám szíve. Január 13-ára vagyok kiírva. Szerencsére a terhességet elég jól viselem csak éjszaka rosszul alszom.

Mindenkinek jó pocakosodást.

Andi
andrea79
 
 


Sziasztok!

Én is én is szeretnék csatlakozni hozzátok.
30 éves vagyok és a 3-dik babánk lesz.
Tegnap voltam dokinál és csinált UH-ot is. Babóci 15mm és vert a kis szive. Olyan jó volt látni. Ma 8+2napos. Legközelebb a 12hetes UH-ra kell mennem. Már alig várom. Egyébbként január 18ra vagyok kiírva és a Bajcsiban fogok szülni ha semmi nem jön közbe. Sajna már nekem is volt 2 vetélésemKép.
Kátya. Neked hol csináltak UH-ot, hogy már hallottad is a pocilakó szívhangját? Én még csak láttam.

Jó pocakosodást mindenkinek és kellemes napot!

Brigi
bombomanyu
 
 


Bombomanyu!

Nekem a Kútvölgyibe csinálták, az Uh-on látható volt ahogy ver a szíve + volt egy görbe is ami mutata illetve kilehet hangosítani, nekem 7 éve az elsőnél szintén így volt ugynott. Miért te hol voltál UH a Bajcsiba?

Üdv Kátya 6+5
kátya
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakozom.29 éves vagyok. Második gyerkőc. Ma vagyok 8 hetes. Jan.21-re mondták Picurka érkezését és a Jáhn Ferencbe fogok szűlni ismét. Pont két hete voltam voltam uh-n amikor már hallottam a szivét is. Csodálatos érzés volt. Hál istennek most sincs semmi panaszom, mint ahogy az elsőnél sem volt. Csak a két számmal nagyobb mell aminek Apácska viszont nagyon örül. Lány nevet már tudok - Szabina,Petra - , de a fiú nevekkel bajban leszünk, mert eddig akármit mondtam egyik sem tetszett a páromnak, pedig már felsoroltam egy párat. Bocsi, hogy hosszú voltam.

Sys
sys
 
 


Sziasztok!

Most jöttem a nyaki redő mérésről. Szerencsére minden renben volt. A doki szerint tökéletes 13 hetes Ficánkánk van! Természetesen most is produkálta magát és végig mocorgott. Azért mindent meg tudtak mérni rajta - fejméret, combcsont, CRL, karcsont. Megnézték a szívhangot is és a köldökzsinort is.
A doki véleménye szerint kislány lesz, mivel nem talált semmit a baba lába között. Persze ez nem 100%. A szülés dátuma dec. 16.

Pusza

Barbara
babar
 
 


Sziasztok, Lányok!

Eddig csak olvasgattalak benneteket, remélem, nem baj, ha csatlakozom hozzátok!
Marica! Beférek a táblázatba? Épp ma vagyok 8.hetes, január 22-re vagyok a mindentudó táblázatok szerint kiírva (a doki még nem mondta). Tegnaptól 27 éves vagyok, és a második babát várjuk, Már van egy 26 hónapos Petra bölcsis nagylányunk. A névválasztás majd ha már tudjuk, milyen nemü lesz a bébi.

Sys!
Én is a Jahn Ferencben szültem 2002 áprilisában. Neked ki az orvosod?
Olyan jó, hogy ti már ilyen tájékozottak vagytok. Engem még csak most küldött a doki vérvételre, vizeletre, EKG-ra, ha visszajutok az eredményekkel hozzá, akkor küld el majd UH-ra, ami még kb. 2 hét. Ez meg olyan soknak tünik...

Sziasztok:
A.
anettka
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy hirtelen ilyen sok új kismamánk lett! Belefértek Kép mindannyian a táblázatba! Ez olyan mint a mi pocakunk: bövithetö! Kép Kép

Szerintem is nagyon jó érzés hallani a kis szivhangját! Hátmég látni, hogy dobog! Nekem a legutóbbi uh-n olyan szépen látszott! Kép

Barbara! Gratulálok a kis ficánkádhoz! Kb. 2 év múlva szaladhatsz utánna! A mi babánknak a 12 hetes uh-n ez volt az elsö, amit a doki megállapított: gyomor telt!Kép Tiszta anyja!! (Pedig aznap még nem is reggeliztem)

Itt a táblázat:
<pre>
Anyuka neve Kora Szülés várható ideje baba s.sz. Neve Kórház neve
Marica 34 nov. 9. 2 Róbert/Mariann Szeged/ Klinika
Eszti dec. 1. 1 Laci/ ? Bp./ Schöpf-Mérei
Feketebárány dec. 8. Bp./ Szent István K.
Beatron 27 dec. 12. 1 Milán/Viktória Miskolc/ Szentpéteri K.
Diána 28 dec. 15. 1 Dominik/Csenge Bp./ Szent István K.
Barbara 28 dec 16. 1 Dániel Tamás/ Szonja Barbara Bp./ Szent István K.
Csilla 29 dec. 16. 2
Hulcsi 28 dec. 16. 1 Nándor/ Dorottya Bp./ Szabolcs u. Klinika
Judit 30 jan. 5. 1 László Dániel/Zsófia Csenge Bp./ Szent István K.
Tüni 28 jan. 6. 2 Bp./ Máv K.
Márti 28 jan. 6. 1 Bp./ Schöpf-Mérei
Andi 25 jan. 13. 1
Brigi 30 jan. 18. 3 Bp./ Bajcsy K.
Sys 29 jan. 21. 2 Szabina, Petra
Anettka 27 jan. 22. 2
Kátya jan. 26. 2 Bp./ Kútvölgyi K.</pre>

Ha valakinek hibádzik adata, akkor lécci jelezze! Köszi

Marica
18+3
marica69
 
 


Azt elfelejtettem, hogy beugrottam ma a védőnőhöz is a leleteimmel és sűrű bocsánatkérések közepette ismét megmért. Rögtön 1,5 kilóval kevesebbet nyomtam, mint a múlt héten, pedig reggeli után voltam!
Mondta, hogy több kismama jelezte, hogy valami nem stimmel a mérleggel.Kép
babar
 
 


Sziasztok!

Marica most látom a táblázatban, hogy elfelejtettem megadni a koromat 29 éves vagyok.

Név választáson még nem gondolkozunk de nekem személy szerint a lánynevekközül az Anna és a Sára a fiú nevekből a Gergely ami most tetszik, de ezek még nem 100% de azért beirhatod ha változik majd jelzem .Előre is köszi.

Jó posakosodást mindenkinek és üdv az új kismamiknak

Kátya
kátya
 
 


Anattka!
Boldog Születés napot kivánok!!
Dia.

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Hát lányok megjöttünk!
Üdvözlök mindenkit milyen sokan lettünk!
Sajnálom akiknek nem sikerült még csak beleolvasgattam mert most értünk haza de ti voltatok az elsők!Mi jol vagyunk jol viseltük a nyaralást KépHolnap bemegyek azért uh-ra biztos ami biztos.Igérem holnap végigolvasom az egészet.Semmi gond nem volt hál istennek.Akkor holnap pusz mindenkinek

bea
beatron
 
 


Sziasztok!
Segítség, kimaradtam a táblázatból!! Igaz hétvége óta ma jutottam gépközelbe, mivel jön a nagyfiam foga(hál istennek az utolsó két ötös fog). Sebaj, ismét szeretnék bekapcsolódni! 29 éves második babócát váró 10 hetes kismama vagyok. Orvosom leselejtezés alatt.
Bocsi csajok, de olyan jó olvasni hogy mindenki rohangál éjszaka a WC-re, mert már háromszor ébredek egy éjszaka alatt.
Ja, 7 hetesen 18mm volt a bébi, következő alkalom, ami már sokkal izgalmasabb jun. 23-án lesz.
Eszti!
A szex terén nekem a szülés után volt problémám, steril gyulladás alakult ki a gátsebben, de ma már minden a régi.
Jó pocakosodást mindenkinek!
Fabrika
fabrika
 
 


Sziasztok kismamák!

Hogyan viselitek az a fülledt meleget, én meg kell hogy mondjam nagyon rosszul ráadásul a vérnyomásom is vacakol de a védőnő nem mondot rá semmit az orvoshoz pedig csak a jövő héten megyek, remélem minden rendben lesz, és az orvos elküld megint UH-ra mert már nyagyon kiváncsi vagyok a picuromra.

A táblázathoz még csak annyi kiegészítést adnék, hogy a jelenlegi állapot szerint Gyöngyösön a Bugáth Pál kórházban fogok szülni de ez még nem biztos mert most derült ki, hogy a nőgyógyászomnak nincs engedélye szülésre, ezt csak a jövő héten derűl ki.


Pusszantás mindenkinek!
Andi 9+1

Andi
andrea79
 
 


Sziasztok, csajok!

Dia!
Köszönöm a köszöntést! Már közelebb vagyok a harminchoz...

Marica!
A táblázat kiegészítéseként:a Dél-pesti Jahn Ferenc kórházban fogok szülni. Köszi!
Te már tudod, milyen nemü lesz a bébi? Kor szerint elvileg már megmondhatnák...

Én valahogy nehezen bírom a meleget, pedig amúgy szeretem, de utálok beleizzadni a melltartóba, kényelmetlen érzés. Még azt sem tudom, honnan veszek majd kismamaruhákat, az elözö gyerekkel júliusban lettem állapotos. Van tippetek? (persze a jelszó: olcsót, de azért valamennyire csinosat)

Tervez valaki valamikorra 4D-s UH-t? Ha igen, hányadik hétre és hova? Én az elsö bébivel a Bartók Béla úton voltunk, nagyon aranyos az ott UH-zó Györffy doki, szerintem most is oda fogunk menni, bár biztos jó drága (még mindig). És ráadásul van 1000 ft kedvezmény, ha a Babaneten keresztül jelentkezel.

Pusszantás mindenkinek:
A.
anettka
 
 


Sziasztok!

Üdv Andi!
A meleget én sem birom, még az a jó, hogy a klimás irodában ücsörgök! Igaz a klimát sem szeretem, de jobb mint elájulni a melegtöl! Kép
A bokám olyan mint a mozsárágyú Kép, ezt is a meleg teszi! De sajnos ez ellen nem sokat tehetünk, ha már most lettünk kismamik! Kép
Gyöngyösön laktok? Nyáron Mátrafüredre készülünk, nem tudom eljutunk-e oda? Szép hely? A benehát messze van a központtól (gyalog)? Valamikor majd` 20 éve Hort-on voltam épitötáborban (többször is!), azóta nem jártam Gyöngyösön! Ha irnál program-lehetöséget megköszönném!!

Beatron!
Irj, milyen volt a nyaralásotok!

Anettka!
Neked a szülinapod is most van? Mert a névnapod azt látom, ISTEN &#200;LTESSEN! Kép Kép

<pre>
Anyuka neve Kora Szülés várható ideje baba s.sz. Neve Kórház neve
Marica 34 nov. 9. 2 Róbert/Mariann Szeged/ Klinika
Eszti dec. 1. 1 Laci/ ? Bp./ Schöpf-Mérei
Feketebárány dec. 8. Bp./ Szent István K.
Beatron 27 dec. 12. 1 Milán/Viktória Miskolc/ Szentpéteri K.
Diána 28 dec. 15. 1 Dominik/Csenge Bp./ Szent István K.
Barbara 28 dec 16. 1 Dániel Tamás/ Szonja Barbara Bp./ Szent István K.
Csilla 29 dec. 16. 2
Hulcsi 28 dec. 16. 1 Nándor/ Dorottya Bp./ Szabolcs u. Klinika
Judit 30 jan. 5. 1 László Dániel/Zsófia Csenge Bp./ Szent István K.
Tüni 28 jan. 6. 2 Bp./ Máv K.
Márti 28 jan. 6. 1 Bp./ Schöpf-Mérei
Fabrika 29 jan. 2
Andi 25 jan. 13. 1 Gyöngyös/ Bugáth P.K.
Brigi 30 jan. 18. 3 Bp./ Bajcsy K.
Sys 29 jan. 21. 2 Szabina, Petra
Anettka 27 jan. 22. 2
Kátya 29 jan. 26. 2 Gergely/ Anna v. Sára Bp./ Kútvölgyi K.</pre>

Marica
18+4
marica69
 
 


Sziasztok!

Én szerencsére elég jól viselem a meleget, bár nem kell bejárnom a városba, mert a munkahelyem a lakásunktól 5 percre van kocsival. Az iroda is jó fekvésű, ezért teljesen elviselhető a dolog. Majd augusztusban Horvátországba készülünk 2 hétre, azt még nem tudom, hogy fogom bírni. Arról nem is beszélve, hogy már nem tudok majd búvárkodni a pocak miatt. (nem jó a levegő visszatartás) Ezért arra gondoltam, hogy majd egy matracra hasalok és úgy kukucskálok a tengerbe. Igen ám de a pocak miatt már nem lehet hasra feküdni akkor, tehát - férjem szerint marad egy frankó traktorbelső, annak a közepébe bele tudom dugni a pocakomat. Jól fogok kinézni, mint egy felfodult teknősbéka. Kép

Barbara
babar
 
 


Marica!

Jelenleg Markazon lakom Gyöngyöstöl 15 km-re mert a férjem odavaló, én egri vagyok, augusztusban költözünk Gyöngyösre. Mátrafüred nagyon szép hely és nem egy nagy település úgyhogy szerintem gyalog is közel van minden. Én sajnos nem nagyon vagyok ismerős annyira, de az esküvőm is Mátrfüreden volt.

Programot majd nézek neked és megírom, mihelyt tudok valamit, de Gyöngyösön elég sok program szokott lenni nyáron.

Üdv
Andi

Andi
andrea79
 
 


Barbara!
Elképzeltem a teknöst! Kép Ne is foglalkozz vele, az a lényeg, hogy kényelmes legyen, és jól érezzétek magatokat!! Biztosan tetszeti fog a babátoknak is ha a tenger hüs hullámai simogatják a lakhelyét!Kép Mi nem vagyunk vizimádók, illetve azt szeretjük, csak a vele járó höséget nem! Kép Igy leginkább a hegyek közé megyünk nyaralni, kirándulni!

Andi!
Elöre is köszi! Irigykedem Eger miatt, az volt az egyik legkellemesebb emlékünk a nyaralásaink során. Igaz nem a városban, hanem egy kis faluban laktunk (Mónosbél), de Eger akkor is nagyon tetszett!!

Marica
marica69
 
 


Sziasztok kismamik!
Szeretnék hozzátok csatlakozni, én 26 éves vagyok, 9 hetes a babám, Ő az első bébim, a szülés várható időpontja: SZILVESZTER!!! Bp.-en a Szent Imre kórházban fogok szülni.
Claudiának vagy Rolandnak fogják hívni.
Puszi
Caludia
claudia
 
 


A teknős gondolata nekem is tetszik mi is Horvátországba szeretnénk menni nászútra mivel Március 20-án volt az esküvőnk de csak szeptemberre tudunk elszabadulni és már én is gondolkodtam rajta hogy fogom megoldani a sütkérezést. Persze amikor még terveztük még a baba nem volt útban mert csak egy hónapra rá fogant de szerintem hármasban még jobb lesz ez a nászút.

Andi
andrea79
 
 


Sziasztok!
Irigykedve olvasom,hogy mindenki megy nyaralni.
Mi is szerettünk volna Rómába kimenni,de inkább a lakás felújitás mellet döntöttünk.Igy marad a fűlledt panel és a Balatoni nyaraló.

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!
Csajok vett már valaki kismama nadrágot?Ha igen hol!?Tudja valaki hol van Pintácsi Viki kismama boltja?Más:Pár hónapja sóvárgok a cukkini után,de eddig nem vettem mert 600ft volt kilója.
Erre tegnap mit látok a piacon? 360ft kilója.
Mondanom se kell,hogy vettem és grillezve jó belaktam belőle.Olyan boldog voltam!Imádom!

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!
Most jöttem uh-rol minden rendben 13+5 naposak vagyunk.Most elég virgonc volt integetett és nézelődött KépA lábát összezárta nem volt hajlando megmutatni magát Kép
Hát lányok a nyaralás nagyon jo volt,az ut mondjuk nagyon rossz volt nem volt kényelmes sehogy.
Az idő gyönyörű volt kb 30fok,a viz bár még kicsit hüvös volt de nagyon élveztük.Ja a kassandra félszigeten voltunk pefkochoriban.Bejártuk az egész félszigetet.Megérte elmenni.
Mindenki féltett hogy mi lesz ha baj talál lenni,de most tényleg mindenkinek mondom azt kell tenni ami neked jo mert az jo a babának is.Aki nyaralni akar menni menjen nyugodtan Kép
Barbara tök jo ez a teknős hasonlat! Kép
Anett Nagyon sok boldog névnapot!
Hát mi még nem tudjuk a 4D-s uh-ra menjünk-e,hallottunk mindenféle tapasztalatot.
Minket most inkább a köldökzsinórvér levétele izgat.Valószinű hogy le fogjuk vetetni.Nektek mi a véleményetek erről?
pusz mindenkinek vigyázzatok magatokra és a pocaklakókra

bea
beatron
 
 


lánykák!Kép
bár jövő héten leszek 13(!Kép)hetes
még mindig aggódom a vetélés miatt..
olvastam a babaneten valakit, akinek
12hetesen volt egy tök normál uhja, integető
babája és utána amikor három hét múlva
kellett új uh-ra mennie addigra már egy-két
hete halott volt a baba...és nem vérzett, nem
görcsölt semmi...szóval nekem őszintén szólva
minden uh egy igazi para!Kép KépKép

mi is szeretnénk nyaralni, bár a párom
szigorúan tilt az úszástól...Kép azért
még próbálom győzködni:9
millió pusz, eszti
esztyx
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek jó nyaralást, mi valószínűleg építkezéssel töltjük a nyarat.

LIdicsi!

Pintácsi Viki kismamaboltja a XI. ker-ben a Bartók B. u. 44 sz. alatt található.

fabrika
fabrika
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: