Új privát üzeneted érkezett!

hahó!
Hol van mindenki?
Nálunk a helyzet: én tanítök, kicsit fárasztó munka+ itthon + család, de a lényeg, hogy van munkám!
Réka köhög és folyik az orra továbbra is, adom neki a béres cseppet+ c vitamint, de szerintem veszek valami immunerősítőt még!
Ki mit ad gyerkőcének vitamint?
Nekem most a jobb oldali orrüregem fáj vagy a fogam, bár fogorvosnál ma voltam, nem lát semmit, szval lehet megint vmi gyulladás. remélem semmi komoly!
Szval ennyi rólunk!
Pocakosok!Azért itt is maradjatok ám és érdekel minden dolog veletek kapcsolatban, hagy nosztalgiázzunk már kicsit!

Kép
gyanixi
 
 


gyanixi: nem adatod be a pneumos oltást Rékának? Lehet elmúlna neki ezek az orrfolyásos dolgok amúgy meg jobbulást nektek éás örülök hogy belerázódtál a munkába
én nem adok vitamint a gyereknek eszik még elég gyümölcsöt zöldséget

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!!!


Én nem mentem máshova abszolút!!!:) :) :)Csak nem nagyon van időm írni!!! :)
Minden OK velünk, jövő hét szerdán megyünk újra UH-ra, már nagyon várjuk!!!!!!!!!!!!! :)
A családból még mindig senki nem tudja a csodálatos hírt, kivéve keresztanyukámat.

Gyanixi!
Én is Cebiont adok Bencusnak+ Polyvitaplex gyerekszirupot ha esetleg beteg (mert ebben nincs vas), de ha nincs semmi bibi, akkor Multikid gyerekvitamin szirupot, amiben már van vas is!!! :)
De Bencus is eszik elég sok gyümit!!! :)Imádja az almát, a banánt, barackot, szőlőt!!!! :)
Ügyes vagy, hogy belerázódtál a munkába!!! :):) :) Rékának jobbulást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szép napot mindannyiótoknak!! :)

Kép
Kép
judithappy
 
 

 
 

nika: mi beadattuk már Rékának a pneumo oltást még fizetősen augusztusban, most kapja majd a 2-at!
Ma voltam fül-orr-gégén, arcüreggyulladásom van, de 1enlőre csak orrsprét kaptam rá, vettek torokváladékot, aminek jöv. szerdán lesz eredménye, addig meg szenvedhetek, úgy fááááj!
Judit:valamit érzel már?Mi lesz a neve? Látom Titit írtál, csak nem a titokra utal....???

Kép
gyanixi
 
 


értem
nekünk most a dokinő azt mondta csak novemberben adja be gegének de csak egyet mert 23 hótól már csak egy kell és így egy hónap nem oszt ne m szoroz elég lesz neki egy :)

Gyanixi jobbulást gyógyulj meg mihamarabb ++++++++++++++++++++++++

nika70
Salgótarján
 
 


Judit: mikor mondjátok el a családnak?

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok.

én nem adatom be PAtriknak ezt az oltást.
doki nénit kérdeztem és azt mondta nem biztos benn hogy ő beadatná e a saját gyerekének/unokájának.
nagyon komoly mellékhatásai lehetnek.Patrik ráadásul nem is beteges.így nekünk nem ajánlotta.

éjjeli bagyoly picilakóm már kezd nappal is nagyon aktív lenni.főleg a jobb oldalamon érzem.már vannak jól érezhető rúgásai is.apa még nem érzi és pont mint Patriknál kicsit csalódott.agy most szugerálom a babut hogy pár hét múlva rugdossa már meg apáját.

vitamint csak c vitamint kap Patrik.télen adok majd meki cebion multit abban több minden van.ezenkívűl ő is megeszi a gyümiket és zöldségeket.

ismim mindig "leszól"hogy milyen vékonyan öltöztetem PAtrikot,majd milyen beteg lessz.hát amikor én pólóban nem fázom nem fogok rá kabátot meg sapkát adni mert megizzad és akkor fázik meg.kinek lett igaza?
PAtriknak semmi baja.a kissrác meg már 3 adszor beteg szeptember óta.de én vagyok a hülye meg a rossz anya :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Gyanixi
Jobbulást!!
Vitamin - Levi is a Cebiont, D vitamint kapja.. na és persze sok gyümit....anyatejet :lol:
Azt olvastam, hogy a D vitamint ajánlott 3 éves korig adni (télen).

Ettike
Egy pocakos kép... :?: :!:

Az öltöztetés...
Én úgy öltöztetem, mint magamat ( :P ) + 1 réget.
De sok gyereket láttam már kabátban is - pedig tegnapig nem volt rossz idő :?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


kia:

én is így öltöztetem Patrikot.a napokban egy közepes vastagságú puli volt rajt a póló felett.volt nálam egy vastag mellény neki mert hát azért ősz van.

poci kép:

Kép távolról
Kép közelebbről

és ez szín tiszta baba pocak.semmi puffadás,kinyomás

na elfekszem.most vettem észre hogy már "holnap"van :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
ettike
 
 


ja és még nem híztam semmit :lol: :lol: :lol: eddig -2 kilónál járok.a 20. hétig nem is szeretnék 65 kiló fölé menni(induló súly).szeretnék 75-nél megálni :roll: :roll: :roll: :roll: hát majd meglátjuk

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike
Szép a 16 hetes pocak!!! :P

Én is fogytam Levivel az elején...
..és össz 11 kiló jött fel :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Sajna Levi beteg...
Éjjel lázas volt, délután is :(
Levegővételnél olyan, mintha horkolna.
Váladék nincs - tippem orrmandula :?
Holnap 16-ra kaptunk időpontot a dokinőtől :roll:

Dec. 1-re pedig szuri-időpontunk van :lol: (pneumococcus)

Ettike - Patriknak és Judit - Bencének BOLDOG HÓFORDULÓT!!

Spenót
Kép
Elfelejtett kapaszkodni :lol: ...na és a mamusz :wink: (kicsit lányos - örököltük)
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


LÁNYOK....

Sziasztok..feljöttem a babanetre-idejét sem tudom mikor voltam utoljára-csak gondoltam megpróbálok "túladni"a bababútorokon..:):)és gondoltam megnézem mi van veletek...bár alig találtam meg a topicot

Sch.Judit,Judithappy,Gyanixi,Nika,Macsek és a többiek...tök jó hogy itt vagytok jól vagytok...édesek és szépek a gyerekek és csak ámulok hogy sokatoknak már útban van a második vagy fontolgatja,próbálkozik!!!Becsüllek titeket ezért..és gratulálok természetesen!!!!
Na csak ennyit akartam írni Puszi Mindenkinek!!!!
nikky
 
 


nikky: szia és mi van veletek? nem teszel fel képet?

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Szia Nikky!

Nika
DRUKK a köv. pár napra!!!

Manó már jobban van - nem volt lázas.
A dokinő azt mondta, hogy vírusos torokgyuszi :?
(de kitől kaphatta el :roll: )
A "horkolás" pedig azért van, mert az orrmandulája is... :(

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


nikky: üdv itt megint! Mi van veletek?Nálatok ezek szerint még nem jön a második?Nálunk sem még!Képeket rakhatnál, ha van időd!

kia: jó, h Levi jobban van már!Ez a vírusos torokgyuszi sztem már benne van a levegőben, mi is benne voltunk heteken keresztül!

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok...

Mi is jól vagyunk köszi a kérdéseket...nem nem jön a második nálunk még semmiképp..én a minimum 3év korkülönbség híve vagyok(anyukabarát verzió)..:):)nem vagyok az a -2gyereket egyszerre pelenkázÓ típus!!:)Visszamentem dolgozni,nekem nagy szükségem volt erre,már nagyon hiányzott hogy dolgozzam,hogy néha mást is csináljak..a munkám így kikapcsolódás lett számomra..szeretemés nagyon jót tett!!úgy gondolom h egy évet dolgozok és 2010nél előbb nem szeretnék Dórinak tesót,de utána illetve abban az évben mindenképp..
3napja kezdett el bölcsibe járni..Ő a 6. egyben az utolsó a csoportban ennyien maradnak februárig,aztán feltöltik őket 10főre,de úgy gondolom ez teljesen normális...szereti,egy nagyon társaságkedvelő mosolygós kiegyensúlyozott kislány lett..szeret gyerekek között lenni,jól érzi magát ott!!

képeket most nem teszek,1csomó dolgom van,de az iwiwen asszem mind be vagytok jelölve..ott vannak fennt képek!!:)
Puszi mindenkinek,sziasztok
nikky
 
 


nikky igazad van van akinek kell ez hogy melóba viszatérjen felnőtt társaságba :):):) én csak azért nem mentem vissza vagyis el dolgozni mert itt nincs olyan nagy lehetőség :) de néha már én is vágyom a felnőttek társaságára :)

nika70
Salgótarján
 
 


nikky: én nem talállak isminek priviben elküldöd a nevedet?

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!!!!


Nikky!!!
De jó hogy bekukkantottál!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
Én is a minimum 3 év korkülönbség híve voltam ezidáig. Sosem terveztem máshogy!!!Szerettem volna visszamenni én is a 2 baba között dolgozni, s várnának is vissza, de aztán jött a lakásvásárlási lehetőségünk, s úgy döntöttünk, hogy inkább már most megpróbáljuk!!!!Bence sem érkezett gombnyomásra, sajnos! Ráadásul nem aggódom, mert Bencus egy tünemény, mellette minden olyan könnyű!!!!Igazi jó gyerek!!! :)
A munka egyébként nekem is nagyon hiányzik, azazhogy inkább a társaság!!!!De ezt tapasztalom Bencuson is, annyira ki van éhezve a gyereketársaságra, emiatt is nagyon várjuk már, hogy beköltözhessünk!!! :)

Nika!!!
Bocsi, még csak most jutok odáig, hogy válaszoljak: a családnak november közepén mondjuk el, ugyanis anyósnak november 17-én lesz a szülinapja, s épp akkor leszek a 12. hétben. A szüleim pedig most épp 3 hetes beutalón vannak B.füreden, s ők is azon a héten jönnek haza. :)

Gyanixi!
A Titi név onnan van, hogy Bencus így hívja a babucit+ ha kislány lesz, akkor Titanilla lesz a neve!!! :)

Kia!

Jobbulást nektek! :)

Szép napot mindannyiótoknak!!!!!!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Judit nekem nagyon tettszik a Titanilla név egy osztálytársamat is így hívták álltalánosban

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

A Titanilla valóban szép név.
Már én is megtaláltam a köv. bébi nevét.
A lánynévre azt mondta Apa, hogy jó, de a fiú.... :lol:

Levi már elég jól van... alig horkol....

Hetente lehet szavazni:

http://www.gportal.hu/picview.php?prt=5 ... &index=270
és
http://www.szemem-fenye.gportal.hu/picv ... 0&index=56

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


hahó!
Hol van mindenki?
Nika: nemrég belinkeltél az iwiw üzenőfalra egy kisfiúról aki beteg egy cikket. Le tudnád írni megint ide azt a linket?Az a kisfiú, aki agyvérzést kapott pár hónaposan. Csak mert érdekelne, h mi van.
Pocakosok: ettike, judit:mi van veletek?

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok! :D

Én a többgyerekes topicba "szoktam" irogatni,csak bekukkantottam.. :D

Judithappy:
GRATULÁLOK!!!
Nincs (még :twisted: )hányingered? :D :D :D

Nikky:
Hú,de rég hallottam rólatok!!

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


gyanixi: sajna nem tudom belinkelni mert letitkositotta a csaj a blogot mert sok rosszakaró volt és ez most nem hiányzott neki de ahogy tudom jobban van a lehetőségekhez mérten Botond baba amint tudok újjabbat megírom

Barbamami :te hogy vagy?

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!


Barbamami!

De jó rólad hallani! :)
Nincs hányingerem, Bencussal sem volt! :)Semmi tünetem nincs, csupán a pocak nő+állandóan éhes vagyok (Bencussal ilyen nem volt) :)
Te manóid hogy vannak???

Gyanixi!

Köszi jól vagyunk, minden OK!
Kedden megyek terhesgondozóba, de már Debrecenbe, nem ide ahol még most lakunk.

Mindenkinek szép estét!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Barbamami!!!
Nem is írtad (vagy lehet, hogy csak az én figyelmemet kerülte el :) ), hogy újabb babókát vársz!! :)
ÓRIÁSI GRATULA neked is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vigyázz magadra!!!Mitek lesz???????????

Kép
Kép
judithappy
 
 


Bocsi mindenkitől, hogy már megint írok!
De most jutott eszembe, hogy:
Ettike! Ti tudjátok már a baba nemét????

Kép
Kép
judithappy
 
 


ettike:nagyon el vagy veszve te is!Tessék írni!
Judit: a 2. babánál már hamarabb látszik a pocak, hamarabb kezd nöni, nagy lenni, ez nálad is így van? Emlékszem én úgy vártam, h nagy legyen és 6 hónaposan kezdett igazán látszani! Kíváncsi vagyok majd a 2-nál hogy lesz!!!

Kép
gyanixi
 
 


sziasztok.

judit:

holnap megyek uh-ra.remélem megmutizza magát.

barbamami:

gratu a babához.terveztétek?Bogival mi van?ahogy régen lekörözött mindenkit gondolom már be nem áll a szája.

Kép
Kép
ettike
 
 


sziasztok.

ha valaki benézne megmutizom ALEXot :lol: :lol: :lol: igen 3 férfival fogok eggyüt élni.de ennek is van jó oldala.

a lepény viszont fedi a méhszájat egyenlőre.és valami más is van vele de nem érem pontosan hogy mi.majd 3 hét múlva lessz kontroll és akkor remélem megtudom.
és ennek is van jó oldala mert így legalább töbször megyek uh-ra.baj pedig nem lessz és kész.

és akkor a sztárfotó:

Kép

Kép
Kép
ettike
 
 


ja és jó hosszú csávó lessz.
27mm-es a combcsontja(Patriknak egy héttel később volt 26.de ő csak 51 cm-es volt születésekor.így gondolom Alex eléri az 55-öt akár)
a BPD pedig 43mm.a feje sem lessz kisebb mint a bátyusé :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


ettike: hihetetlen, h már 18 hetes vagy!
Gratula öcsikéhez, de még ki tudja, lehet végül kiderül, h lány. Volt már ilyenre is példa. Vagy majd a 3. lány lesz! :lol:
Rakhatnál pocakfotót!
Többiek: kivel mi van?

Kép
gyanixi
 
 


gyanixi:

biztos hogy fiú.100000%.szépen megmutatta magát.látszott a kukaca és a zacsik is.
nem lessz 3. ez is tuti.így én fiús anyuka leszek.de ennek is megvannak a jó oldalai.

rakok poc képet.

Kép
Kép

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike!!!!!!!!!!!!!
Nagyon-nagyon sok szeretettel gratulálok az új pasidhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) Az Alex név a férjemnek is nagyon tetszik!
De jó hogy ti már tudjátok!!!!!!!!!!!Már mi is nagyon türelmetlenül várjuk a 18 hetes Uh-t, hogy lássunk valamit!!! :)
Nekünk Ákosunk vagy Jázmin Titanillánk lesz. (Bízunk benne, hogy inkább az utóbbi, de aztán lehet, hogy én is csatlakozok majd a 3 pasis társasághoz?!!! :) )

Gyanixi!
Hogy birod a munkahelyet+otthont???Réka jól viseli az ovit?S te belerázódtál már???Biztosan nem könnyű, de legalább azt csinálod, amit szeretsz, s ezért még fizetnek is!!!!!!!!:)

Nika!Kia!
Mizujs veletek????

Szép délutánt nektek!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok,

Lattom erdeklodtettek Botika felol,

:cry: Botika Nov.3 este 8 utan par percel elkoltozott az angyalok koze, O mar ott jatszik! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nyugodj Bekebe Botika! :cry:

8 honapos lett volna...

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Szörnyen sajnálom Botikát! :( :(

Judit: bölcsis Réka és jól viseli hál Istennek, csak ugye mindig köhögés és orrfolyás van.
Az túlzás, h azt csinálom, amit szeretek, mert jobb munkát is el tudnék képzelni magamnak a tanításnál, de ugye a pénz nagy úr!

Mikor menetek uh-ra, hátha hamarabb is látszik majd valami, bár még nagyon korai lenne!

Kép
gyanixi
 
 


judit:

nekünk ha lány akkor Jázmin Abigél lett volna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hogy telik az idő igaz.most tudtam meg hogy jön és lassan már félidős leszek.
nektek is hamar eljön a 18.heti.de előbb még lessz a 12.heti.
én is 3 hét múlva megyek újra remélem az a csúnya lepény eláll a kijárat elől.nem szeretnék programozott császival szülni.na és persze a fekvés sem menne könnyen.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Gyanixi!
Bocsika, persze, hogy bölcsi, hülyeséget írtam, ne haragudj kérlek!!!!Legközelebb a 12. hetesre megyünk(2 hét múlva), de akkor még tuti nem fog semmi sem látszani!!! :(

Ettike!
Bizony nagyon telik az idő, holnap már én is a 11. hétben leszek.

Mindenkinek szép napot!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Judit: én is mindig keverem a bölcsit és az ovit :lol: .Amúgy látszik már valami, pocak növöget?Neked nem hiányzik a munka?Ugye kozmetikus vagy, ugye v nem?Kár, h nem itt a közelben!
Ettike:azért kérdezz rá a dokinál erre a méhlepényesre, én úgy tudom, h az sem olyan gáz, ha ott van csak jobban kell vigyázni magadra!

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok!

Rég voltam...

Ettike
Gratula a kisöcsihez!
Az Alex név nekem is tetszik - Levinek ezt akartam, csak Apa nem :?

Szépen gömbölyödik a pocak!

Judit... nagyon megy az idő.... már 10 hetesek vagytok :P

Most, hogy otthon voltunk néhány napig - beszélgettünk Anyósékkal.
Ők is al akarják adni a házat...
A héten feladjuk a hírdetéseket (csak legyen aki megveszi)..
Veszünk egy nagyobb telket, elfelezzük és lesz mindenkinek új háza :lol:
Így nekünk alig kell majd hitelt felvenni :P

Csüt-ön tudtuk meg, hogy jan. 1-től biztosan Nyíregyházán fog dolgozni Apa.
Dec. végén költözés.... :shock: :D

Levi néha ilyen dolgokat művel - s nekem kell megmentenem
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


...de nagy itt a csend...

Hogy vagytok?

Ettike - itt a félidő...
Judit - Már Ti is 11 hetesek vagytok :P

Levi tegnap 4-5 lépést egyedül tett meg :lol:
sétált hozzám :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


kia:

aztaa,nagyon ügyi Levi.gratu nektek.

igen FÉLIDŐŐŐŐŐŐŐŐ :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: most már azért kezdem érezni hogy nem vagyok egyedül és bizonyos dolgok nem tetszenek valakinek a pocimban,pl. cipővétel,borotválkozás,Patrik emelés és még sokminden amihez le kell hajolni.de hát őt is meg lehet érteni.

már jó nagyokat tud rúgni,van hogy kellemetlen.apát még nem rugdosta meg.na nem azért nem érzi hanem mert egyszerűen nem hajlandó megmozdulni olyankor,anyumékat,keresztanyuját már jó párszor megrúgta.

talán benne maradt az a 2 hét míg párom el akarta vetetni vagy nem tom.remélem azért mire kibújik elfelejti.

na medek letöltötte a house-t.este nem bírtam fenn maradni :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


sziasztok!Én vagyok, csak továbbra is kevés az időm!Munka, gyerek, háztartás...stb!
Ettike:hihetetlen, h hogy telik az idő és irígykedem is picit, néha már én is gondolok a 2. babára!Csak nem tudom, mikor merjük bevállalni...
Házépítéssel hogy álltok?
Judit:költözés?
Pocak növekszik? Rakhatnátok majd fel pociképet!
Nika, többiek: kivel, mi van?
kia: gratula Levi lépéseihez, akkor nem nagyon lesz megállás már!

Kép
gyanixi
 
 


gyanixi:

az épitkezés hála anyósnak füstbe ment.apum már elkezdte intézni a dolgokat(ismerősöket feltelefonált és hasonlók)mi már beszéltünk ügyvéddel a sógórnőm részének rám iratásáról.mikor anyósnak mondtuk ő teljesen kikelt magából.
mondván mit csinálok én 2 gyerekkel falun,mi lessz ha hóvihar lessz hogy megy haza párom,és olyan nincs hogy annyiból fel lehet húzni amit apum mondott,meg kocsi nélkül,és a végén hozzánk vágta hogy ha kiköltözünk akkor ne számítsunk rá.
párom meg bebújt anyuci szoknyája alá és ott vége lett.hiába győzködtük apummal.
én erre csak annyit mondtam hogy más is lakik falun 2 gyerekkel kocsi nélkül.hóvihar nem lessz ha égis párom anyujáék,anyumék és párom 2 mamája igy győrben laknak egy északára mehetne bárkihez.anyós tanár míg apum világ életében épitkezésben dolgozott,lényegében ő húzta volna fel a házat,ő csempézett,járólapozott volna,.egyedül a víz és villanyszereléshez nem ért de van vagy 20 ismerőse akik ezekben dolgoznak.a cég ahol apum dolizott építőanyagokat árul ott féláron kaptam volna mindent a tetőhöz valő cuccon kívűl.
így most a kb. 20 ezer törlesztő helyett nyöghetem a lassan 70 et évekig ami melett nem tudom a lakást újjítani ott meg mindenem újj lett volna.
szóval ha belegondolok még meg is kéne köszönnöm anyósnak hogy lebeszélte a fiát élete legnagyobb hibájáról :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

hát ez van.anyós maradt a régi.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!!!

Ettike!
Sajnálom, hogy ilyen makacs anyósod van!!!De amúgy nem neki kellene élnie a ti életeteket!!!!!Ezt a párod sem látja be????????????? :(
El se hiszem, hogy félidős vagy!!!! :) Nekem is nagyon telnek a napok!
Holnap lesz a nagy bejelentés nálunk: anyós 55. szülinapi ebédjén, utána meg majd anyukámékhoz is elmegyünk. Írtam egy levelet Bence nevében, amit majd mama ajándéka mellé csomagolok.Ez áll benne:

Kedves Mama!

Nagyon sok boldog szülinapot kívánok neked!

Nem kellett sokáig gondolkoznom azon, hogy mit is adjak neked ajándékul!Egy történettel szeretnék neked kedveskedni.

Néhány hónapja azzal a kéréssel fordultam anyáékhoz, hogy lepjenek meg engem egy játszópajtival. Akár egy nyuszi, akár egy cica vagy akár egy kutyus, mindegy lett volna csak kapjak valamit. Szüleim közölték, meglátják, hogy mit tehetnek az ügy érdekében. Titokban még a Télapó bácsinak is írtam levelet, de nem válaszolt, aggódom, hogy egyáltalán megkapta-e???
Teltek a napok, a hetek, s én már nem is vágytam a cicára, a kutyusra vagy a nyuszikára. Sokkal inkább egy valódi játszópajtira. Számon is kértem az ősöket. A türelmemet kérték, s megfogadták, hogy dolgozni fognak az ügyön. Aztán 3 hónappal az első kérésem után egy reggel a fülembe súgták, hogy megkapom végre a hőn áhított pajtit. Csupán annyi a bökkenő, hogy a gyárban 9 hónapos gyártási idővel dolgoznak, tudod: alkatrészek elkészítése, összeillesztése, szerelése, így csak jövő év júniusában juthatok az ajándékomhoz! Azaz szülinapi ajándékként fog megérkezni (állítólag majd apa és anya saját kezűleg hozzák haza, nem bízzák a postásra) a csomagom.
Addig még nagyon sokat kell aludnom, de arra kérlek téged is, a papát is és a többieket is, hogy legyetek részesei velem együtt a boldog várakozásnak, biztosan megéri!
A pajti addig is annyit üzen mindannyiótoknak, hogy:
„Nekem is lesz 2 kezem, s 2 szemem, 2009. júniusában érkezem!!!”

Bízom benne, hogy a legszebb szülinapi ajándékot tőlem kaptad drága mamikám, puszillak:

Bencus


Bencét is a 12. héten árultuk el, s akkor a postás vitt levelet a mamáknak, egy nagy A/4-es borítékben egy szakállka és egy levél volt:"Sziasztok Lesz 2 kezem s 2 szemem, júniusban érkezem. Puszi:Zsebike" Így már értitek a "nekem is lesz 2 kezem...."-et.

Bencus naponta többször is elmondja, hogy tesó, puszilja a pocakot stb. Nagyon édes!
Kedden megyünk apával a 12. hetes UH-ra,szerdán pedig az új, debreceni védőnőmhöz.


Gyanixi!

Költözés nem tudom mikor lesz! :(:( :( OK, pocis képet majd rakok nemmsokára!!! :wink:

Kia!
Levinek sok puszi az ügyes lépésekért!!!!!!!!!

Szép napot nektek!
Tortát sütök délután mamának!

Kép
Kép
judithappy
 
 


ez nagyon szép,és mellette vicces is.biztos örülnek neki a mamák.hogy tudtátok eddig titokban tartani?

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Judit
Ez nagyon édes levél :lol:

Mi is sokáig titkoltuk.
Amíg haza nem mentünk...
Én az UH képet adtam át... így kellett rájönniük, hogy mi a helyzet :lol:

Ettike
Az anyósod :evil:

Levi már 6 lépésnél jár :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


judith ez gyönyörű volt itt sírok anniyra megható volt ahogy leírtátok ezt:):):):)

Ettike : sajnálom anyósodat nem lehet valahogy meggyőzni? én anyósom is megvétózná a költözést de nem tudja Gabi nem bújik ennyire anyucihoz :):):)gratula a félidőhöz

Mi jól vagyunk Gergőnek mandullagyuilladása volt még köhög kicsit de meg sem érezte hogy beteg már jól van tesóbaba remélem már uton van hozzánk jövő hétvégén kiderűl :):):):

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

DRUKK Nika! Már csak pár nap! :wink:

Egy kérdés:
Volt már valamelyik babának Zetpol cipője?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: