Új privát üzeneted érkezett!

....milyen csend van itt..... :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Én itt!
Réka változatlanul köhög és folyik az orra, ma már nekem is és a torkom is fáj!
Suliban rosszak a kölkök, kicsit fáradt is vagyok, 5 után érek minden nap haza!
kia: nem volt még ilyan cipőnk, hol lehet kapni?
Ettike, judit: mi a helyzet pocak fronton?
Nika: drukkolok!
Ti már bélelt cipőt vettetek? Én most akarok valamikor, de még nem tudom milyet. Szerintem nem fogok drágát venni, bár már az olcsó sem olcsó!Eddig mindig drágább fajta cipőket vettünk, de tök hamar kinövik....

Kép
gyanixi
 
 


Gyanixi
Szia!
Jobbulást Nektek!

A cipő:
http://adriruhabazis.gportal.hu/gindex.php?pg=19001748
itt láttam először....

Nekünk még nincs olyan cipő, amiben járhatna (kivéve azok, amiket kaptunk -
a kerilányunk hordta őket) de nem adom rá a használtat (így az elején).

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

 
 

Sziasztok!

Cipő: én ismét MAUS-t vettem Bencusnak. Magyar termék Siesta minőség jóval olcsóbban!!!Bélelt bakit vettem:5400 Ft-ért, mindjárt teszek fel képet róla.

Hétfőn voltunk 12 hetes UH-on, minden ok, csak a méhlepény közel vana méhszájhoz, így nagyon vigyáznom kell magamra (alhasi vérbőség miatt leválhat), ijesztő kicsit!!!
De adatok s minden egyéb (tarkóredő) normális. :) Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
judithappy
 
 


judit:

jó kép lett tesóról.
én is hasonló cipőt vettem Patrikak,csak tépőzáros és talán valamivel magasab talpa van.

ééééééééés SZAKAD A HÓ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
párommal úgy örülünk neki mint a gyerekek,úgy lessük mint ha még sosem láttunk volna ilyet :lol: :lol: :lol: :lol:

nika: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
na,tesó???

Kép
Kép
ettike
 
 


Judit
...már milyen szép "babaalakja" van a kistesónak :lol:
...na most irigykedek :oops:

A Maus-t már írta régebben Boszi is..
Ezt hol lehet venni?
Bolt, net?

Ettike
Én is imádom a havat...
Meg akarom mutatni Levinek is , csak alszik :P

Nika???

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szellőztetünk, Levi sétál...
Kép
Ma este:
Kép
A budai hó:
Kép
Jó éjt!!!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


köszi a drukkokat de most nem jött össze majd jön a baba ha akar mostmár nem erőltetem annyira:)

nika70
Salgótarján
 
 


Kép

Kép
Kép
ettike
 
 


na nesze nekem amit írtam azt nem tette be :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

szóval:

tuti hogy Alex lessz.vele minden rendben.a lepény viszont nagyon csunya.teli van csisztákkal.az uh-s doki szerint renszeresen figyelni kéne,a dokim viszont azt mondta hogy nem kell vele foglalkozni amíg a baba rendesen fejlődik.
ok aláírom de a kövi uh 11 hét múlva lessz.ha ilyen tempóban "szaporodnak" a ciszták akkor addigra az egész lepény teli lessz velük.lehet addigra már rég nem tudja ellátni a babát.azt honnan fogom tudni?talán kiszól bentről hé mutti nekem már nem jó idebent????????????
ma lemegyek a védőnőhöz és egy másik doki véleményét is kikérem és ha ők azt mondják hogy figyelni kéne akkor megmondom a dokinak hogy vagy komolyan vesz vagy elválnak útjaink.valamiért olyan érzésem van hogy vesz komolyan.ami szerintem elég gáz.
meg egy 4D-re mindenképp elmegyünk és kérek képet a lepényről és azt is viszem a dokinak.

ne szivesen vátok de ha kell akkor kell.

nika:

ne is erőltesd,jön majd tesó nyugi.én drukkolok tovább.

Kép
Kép
ettike
 
 


ja és ahogy gondoltam Alex baba lecsücsült a pocakban.remélem nem fogja nagyon megszeretni.jó lenne természetes úton szülni.

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike
Szép a pocak! :P
... a cisztákat nagyon sajnálom :(
Remélem nem fognak gondot okozni.

Szerintem is kérd ki egy másik doki véleményét is...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


sziasztok.

keddre kaptam időpontot 4D-re.annyira rendes volt a hapsi.mondtam hogy mi a problémám és mondta hogy menjek el kedden 15 órára és megnézik a lepényt TELJESEN INGYEN :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

most úgy örülök.

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike
Örülök a hírnek!
Rendes a pasitól, hogy ingyen megnézi :wink:
Drukk keddre!!
...majd írd meg, hogy mi volt!!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


ettike várjuk majd a eddet és drukkolunk tényleg rendes a pasi hogy ingyen megnézi de ne izgulj nem lesz semmi gond :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Levi már bejárja az egész lakást - már nem huppan olyan gyakran :P

Ma voltunk az 1 éves vizsgálaton, megkaptuk a Pneumo-t, elbúcsúztunk a dokinénitől.
75 cm és 10 kiló :lol:

Ettike
Holnap 4D :)

Hol vagytok?
Többiek?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


kia:

szép nagy legény lett Levi.
szerveztél valami bulit neki?
milyen tortája lessz?majd tegyél ám képet.
és ha szerdáig nem jönnék:

Kép

BOLDOG SZÜLINAPOT LEVINEK

Kép
Kép
ettike
 
 


Köszi előre is a nevében :P

Csokitortát csinálok majd neki... bár az - szerintem - nem is torta..
(tejpép, banán, biskotti és víz )
a neten találtam , a lényege, hogy pár perc alatt kész.
Mellé Apa vesz még egy tortát - amit mi eszünk.

6-án lesz egy kis családi összejövetel (a nagyik és a sógornőmék jönnek)

Majd jön 1-2 kép...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok,

Elnézést, hogy így ismeretlenül írok a topikba, én a 2006. nyári babákhoz szoktam írni.

Most csak szeretném felhívni a figyelmeteket néhány kiegészítőre, amit külföldről kaptam és szeretnék eladni (pelenkázótáska, zenélő forgó, játék hordozóra, ágynemű, függöny stb).
Ezeken kívül az oldalon a kislányom néhány használt vagy teljesen új, de már kinőtt ruháját is megtaláljátok.

Kérlek nézzétek meg az oldalamat :
http://babaszoba.hu/forums/topic?tid=318810
remélem találtok olyasmit, ami megtetszik.

Köszönöm előre is és még egyszer elnézést a zavarásért.

meteor
 
 


gyors csak dobok pár képet Alexról:

Kép
Kép
Kép
Kép

a lepényen szerencsére nem volt annyi ciszta mint múltkor.azért a dokimmal beszélek hogy kéne gyakrabban uh.
Alex végig mocorgott alig lehetett látni valamit:)ezeket a képeket is dvd-ről vágtam ki.
és nem csak pár percig moziztam hanem rendesen fél órát és kaptam ugye a dvd-t és egy képet a lepényről a dokinak.nagyon rendes volt az uh-s:)jókat nevettünk hogy egyszer ott volt Alex a másik pillanatban meg sehol:):):)

kia:

Levinek BOLDOG SZÜLINAPOT :!: :!:

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike
Köszi :P

Szépen látszik Alex keze, arca... :P

Örülök, hogy jobb a lepény állapota.

Sajna ma egyedül vagyunk.
Apa lassan jön haza, de 18-ra megy is vissza :(

Tegnap óta Apu is kórházban van (asztmás - rosszul volt éjjel, be kellett feküdnie) :(
nem tudom mi lesz így szombaton (a szülinappal is...)

Manó megvizsgálja az új cipőket:
Kép
Kép
Tegnap:
Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok a zavarásért, én a babanetes Kistarcsa – Flór Ferenc Kórház topikba írogatok, van egy 20 hónapos kisfiam, Márk, és szeretném a segítségeteket kérni!
A szakdolgozatomban egyedülálló anyukák illetve házasságban/párkapcsolatban élő kisgyermekes anyukák nevelési stílusát vizsgálom, és ehhez szeretném a segítségeteket kérni. 3 kérdőív kitöltéséről lenne szó, ami tudom, nem kevés, de nagyon hálás lennék érte. Aki kitölti a kérdőívet, és érdekli a téma, szívesen elküldöm a kutatásom eredményeit, amint elkészülök a szakdolgozattal.

A kérdőívcsomag innen letölthető:
http://www.sendspace.com/file/cejrie

A válaszokat a szantre@index.hu email címre várom.


Segítségeteket hálásan köszönöm!
Üdv: Szántai Réka

Réka [szantre]

Kép
Kép
szantre
 
 


kia: Levinek boldog szülinapot!
Ettike: örülök, h minden oké, amúgy hogy vagy?Hogy viseled a terhességet? Patrik várja a babát?
Judit: veletek mi van?
Én dolgozok változatlanul de jó lenne majd nekünk is valamikor egy 2. baba, bár ez egyenlőre még csak terv.
Nika: sztem ne görcsölj a babán te sem, főleg úgy, g Gege sem egyből jött össze. Majd jön...

Kép
gyanixi
 
 


Tényleg, ki mit vesz karácsonyra?

Kép
gyanixi
 
 


Szia Gyanixi!

Köszi! :P

Drukk a 2 babához :P

Karácsony..
Mi dobozolni fogunk :lol:
...Apa kap egy parfüm, ....stb csomagot - épp ma vettem meg.
Nekünk most a nagy a jándék a költözés, hogy hazamehetünk :lol:

Levinek pedig szeretnénk venni labdákat - nagyon élvezte a játszóházban :P

Szombaton csak a sógornőmék jönnek :(

Holnap délután Mikulás :P
Kiváncsi leszek Levire :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


sziasztok Gegének karira már megvettem a teszveszen egy porszívót meg majd még kitalálom mit kap :) apának egy manchester unitedes ágyneműt veszek :)

Ettike: nagyon szupi a fotó a második fiúcskáról :)

kia jobblást apukádnak

gyanixi: most úgy vagyok vele hogy nem foglakozom vele majd jön ha akar nem erőltetem :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Nem tudom felétek van-e játékvár játékbolt, de itt szegeden van és nagyon nagy akciók vannak. pl 10.000 ft-os interaktív állatok 2000 ft-ért.
Érdemes több boltban is körülnézni!
Bár én még nem vettem semmit, olyan sok minden van, nem is rudom igazán mi lenne jó. Gondolkoztam hintalovon, nyomdázón, újabb babán...nem is tudom, majd még nézelődöm.

Ettike: rég írtál Patrikról, meg a többiek is gyerkőceikről!
Most, h boszi nem ír már, alig-alig jelentkezünk be. Tudom, mindenki elfoglalt, meg minden, de azért jó ám itt olvasgatni meg megosztani dolgokat veletek!

Na, most megyek, holnap 7.40-re be kell mennem a suliba dolgozni, aztán januártól meg minden pénteken 7-re járhatok be ügyelni 2 hónapig.

Kép
gyanixi
 
 


sziasztok.

gyanixi:

Patrik még mindig "néma"és valamiért nem is érdekli a beszéd.azt mondják ilyen korban naponta tanulnak újj szavakat..........Patrik jó ha havonta eggyet megtanul :? :? :? :? :? :?
motmár kicsit zavar hogy nem tudja elmondani mi baja,mindig mi totozzuk ki.pl. mikor beteg nem mondja hogy fáj a hasija.de ha megkérdezem hogy fáj a pocid?akkor bólogat hogy igen vagy nem.torok,fül,fej szintén.
mit szeretnél reggelizni?sorolom a lehetséges kajákat és amit éppen enne arra úgy bólint :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
babakocsit egy ideje teljesen elhagytuk.szerencsére szépen sétáll melletünk,a boltban sem hisztizik.
bilit még nem hajlandó használni.nem is eröltetem.ugyis itthol leszek vele még.
a hordozót ma viszi el a mikulás..................................remélem ezzel véget is vetünk ennek a rossz szokásnak.hoz helyette csokit.azt megértette hogy a miki elvitte a csokit s majd hozza,remélem ezzel is így lessz.

én is jól vagyok.szerencsére eddig elkerül a vizesedés is.eddig 2 kilót híztam(bár anyuéknál valamelyik nap már +4 et mutatott :shock: :shock: )

férjem megint kezdi a hülyeségeit,és ő jobban boszant vele mint PAtrik a rosszaságával.ha a boltban Patrik megnézi mi van más kosarában úgy rántja el onnan mintha nem tudom mit csinált volna a gyerek,és nagyon bunkó vele.ha reggel koránn kel Patrik akkor hisztizik hogy miért kapcsolom be neki a TV-t.este ha később alszik el szintén hisztizik hogy biztos alvás zavaros és hogy egy jó adag altató kéne neki minden este :x :x :x :x :x :x :x
nem egy minta apa.nem tudom mi lessz mikor meglessz öcsi is.akkor már nem tudok hazulról elmenni órákra hogy ő alhasson.anyósomnak hiába mondom nem foglalkozik vele.pedig rá halgatna az fix.

na jól kiírtam magam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Köszi Nika!

Gyanixi
Megnéztem - itt is van Bp-en Játékvár... de azt nem tudni, hogy itt is vannak-e olyan akciók :?
1-2 dolgot szívesen vennék Manónak...
http://elevencenter.hu/ec/6.html - szerinted ez uaz a cég?
...hú de korán kell kelned 2 hónapig :shock:

Ettike
A két kiló az jó :P
Apa.... nem azért ilyen "ideges", mert izgul, fél...
Apának lenni is nehéz lehet - főleg, ha már 2 gyerek van..
Nem mond semmit neked, hogy miért ilyen?

Tegnap Apa hozott Manónak csomagot, amit a PoliceMiku küldött :P

Levi most tanulta meg, hogy hogyan tud lemászni az ágyról - tolatva és éjjel nem evett.
1 után nagyon mocorgott - bekentem az ínyét és aludtunk tovább, 8 előtt kelt fel :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


kia:

apa azért ilyen mert nagyon önző :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: meg asszem ő még nem nőtt fel az apaszerephez.
olyan apróságokon felhúzza amit én észre sem veszek.nem érti hogy egy gyerek nem azt csinálja amit ő akar.nem akkor alszik,nem annyit,stb......
most kicsit megbosszultam mert vettem magamnak kabit meg sálat meg PAtriknak is egy csomó mindent.(jó a kabátot nem hagyhattam ott 3500 ért a 6000 helyett úgy hogy egy darab volt olyan amibe még nőhetek és holnapig volt az akció)de biztos felhúzza magát.akartam hívni de ki van kapcsolva :x :x :x :x :x
mondtam apumnak hogy estére valószínű igényt tartunk Patrikkal öcsém szobájára.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Boldog Mikulást Babák, Mamák és Papák!

A vendégek elmentek...

Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


ettike Gergő sem beszél még :):) ne aggódj majd fognak ha akarnak :)
párod nem semmi látszik hogy tényleg nem nőtt még fel eléggé a feladathoz de majd csak belejöttök :):):) más is nevelt gyereket ilyen fiatalon és mégis jó szülök lettek türelem :)

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!!


Bocsi, hogy nem tudok jönni, de már egy hete anyóséknál lakunk, s ott nincs internet, a házikónkat dec.15-ig kell átadnunk, még pakolunk!
Sajna a mienk még nem készült el, hogy beköltözhessünk, így nem úsztuk meg a 2x pakolást!!!
Bence is és Titi baba is jól vannak, Bence már mindent beszél!!! :)

Puszi nektek, majd jelentkezek, ha tudok!!!!!! :)
Levinek boldog szülinapot, többi babának/mamának is sok-sok puszi!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok!

Köszi Judit.
Lassan mi is pakolunk - 3 hét múlva már nem leszünk itt :(

Nika
Gege már nagyon nagyfiús! :P

Manó nagyon örült a tortáknak, ajándékoknak...
Apa beöltözött Mikulásnak, de Levi csak annyit mondott neki : Apa :lol:

A képek:
Torták:
Kép
Kép
Kép
Az ajándékok:
Keriéktől:
Kép
Tőlünk:
Kép
Kép
Mikulás:
Kép

Vásárlás közben egy kis játék:
Kép
Kép

Bocsi ha sok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Hogy vagytok??

Tegnap belegondoltam, hogy 3 hét múlva már nem ülök itt :shock:
Nagyon közeledik a költözés :?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


kia azért jössz majd ugye?

nika70
Salgótarján
 
 


Nika, persze... dec-ben majd kicsit ritkábban...
Aztán 1-2 hétig net nélkül leszünk...de lesz majd mobilnet :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Judit
Kép
és
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


csajok! Rákszűrésen voltam 3 hete és most küldtek egy levelet, h menjek be. Itt írni akkor szoktak ha találnak valamit! Volt-e már valaki, akinek nem P1, hanem P 2 vagy valahány volt az eredménye? Mitől lehet?
Tudom Boszinak volt ilyen egyszer! Boszi ha olvasol, írj ere valamit légyszi! Nagyon kiborultam ezen!

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok! :wink:

Jöttem Gyanixinek válaszolni:


Nekem a rákszűrés mindig P1 volt,nekem a HPV nél volt 1x eltérés,azóta már ott se! :wink:
Remélem nálad is minden ok lesz. Majd írd meg mi volt.
Nekem amikor gond volt,akkor se küldött a doki ki semmit,hanem bementem hozzá,mint előtte mindig!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Köszi Boszi!Nem csak ilyenkor jöhetnél!
Amúgy a HPV-t külön veszik le?

Kép
gyanixi
 
 


Gyanixi
DRUKK!!!! hogy minden oké legyen.
Majd írd meg!
...nekem még soha nem volt ilyen...
Mikor mész be?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


nekem gegével mikor terhes voltam p3-as volt de nem rákos elfajulás hanem azt mondta a doki hogy valszínűleg valami gyulladás van a szervezetemben és 4 hónap múlva újra megcsinálták akkor már p2 volt

nika70
Salgótarján
 
 


ja én úgy tudom hogy a p1 és a p2 is normális

nika70
Salgótarján
 
 


Gyanixi a HPV-t igen külön veszik le,ha kéred,mert elég borsós ára van amúgy. Én évente megcsináltatom azért 1x vagy 2x,1 alkalom 15.000Ft.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jövök majd újra és írni is fogok ígérem! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Csajok: ma sikerült megtudnom az eredményt! P2, ami normális, nem is ezért értesítettek ki, hanem, mert küldtek a laborból egy mellékelt papírt a dokinak, h valami gyulladásom van! Kapok rá szerdán valami kúpot állítólag! Jól rámijesztettek!
Boszi: gyere máskor is!
Többiek??

Kép
gyanixi
 
 


Örülök, hogy nincs nagyobb gond.. :wink:
Gyors gyógyulást!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :wink:

Gyanixi örülök,hogy minden ok,s nincs semmi gond! :wink:

Mi jól vagyunk,de sok ismerősöm beteg,ezért most nem is nagyon hordom se a játszóba,se nagy tömegbe Gabikát! Nem hiányzik a betegség! :roll:

Nálunk a házban fúrják a Digi Kábelt,s emiatt már kész vagyok,nem kicsit! :twisted: Először is mindig tolodott az időpont,s utána meg kérdezés nélkül elkezdtek fúrni,Gabika aludt akkor vagy 30 percet! :evil: Na nekem se kellett több felhívtam a közös képviselőt,s jól kiosztottam,de akkor már mindenért! Párom,s az ismerösök örültek,hogy végre vki megmondta neki a frankót!
Most azon tanakodunk ki lenne jó közös képviselőnek,mert aki most van le kell váltani! :roll:

Ettike
? Többiek?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


sziasztok.

boszi:

örülök hogy jöttél.
közösképviselő ügyben eggyütérzek.nekünk is egy fax hapsi van.

gyanixi:

örülök hogy végül semmi gond nem volt.a P2 tényleg normális nekem eddig mindig az volt.

mi megvagyunk.a héten párszor fájdogáltam,de sokat rohangáltunk a kari miatt és nemigazán pihentem.azóta se sikerült sokkal többet de gyakrabban leteszem a fenekem :roll: :roll: :roll: :roll:

hétfőn megyek terhelésesre,hát nem várom.ráadásul Patriknak apával kell aludni mert nekem 6 kor kelnem kell és eddig csak velem volt hajlandó elaludni.remélem azért sikerül összehozni.amúgy is jobb lessz ha apa szoktatja magához mert már mindenhez én kellek.fürdés,öltözés,pelusozás,alvás,evés.komolyan nem mehetek el tőle fél percre ha fenn van.de ha szülni megyek nem tudom magammal vinni.érdekes lessz az bizti.

szerencsére a hordozót nem keresi már.napközben is szépen alszik nélküle.este meg pikk-pakk elalszik az ágyban.

Alex is rendben van.rengeteget mozog,csuklik.csak az a fránya fejenállás(ülés)nem akaródzik neki :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
a hólyagfoci megy rendesen de a bordáim még épek.most nem bánnám ha azokat rugdosná.remélem azért még befordul.

Kép
Kép
ettike
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: