Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Beja!!! De jó, hogy kislány!!! Kép Kép Kép És annak is örülök, hogy minden rendben van vele! Kép
Várom a konkrét kislányos kérdéseket! Kép Kép Kép
Ja, és milyen szép neve van, nekem tetszik az Eszter, nálunk a családban több is van.

Norci: nektek is továbbra is drukkok mennek! Kép Kép Kép Kép Kép

GOrsi: rátok is sokat gondolok továbbra is! Kép

Sziasztok: Laura+Romola+Toncsi
p_laura
 
 


GOrsi: honnan tudjuk meg, ha megszületik Roni? Írsz SMS-t?

Laura
p_laura
 
 


Beja! Óriás gratula!!!!!KépKépKép
És kérdezz bátran! Legfeljebb visszakapod, ha netán összehozzuk KisFarkast!KépKépKépKépKép

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 

 
 

Sziasztok!

Norci
Nagyon drukkolok, hogy az antibiotikumos kezelés megoldást jelentsen, kicsi Tamaráért is izgulunk hogy minden rendben legyen vele és egészségessen szülessen.
Azt hiszem ez az egyik legnehezebb dolog a terhességben várakozni és drukkolni hogy minden jól alakuljon még ha minden rendben van is hát még ha valami eltérés akad, azért próbálj meg bízni magatokban és az orvosokban, és ha tudsz pihizzél hátha az is segít!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Laura
Remélem Toncsi sebesülése már alig látszik,KépKépKépKép szegényke, hát igen tudnak produkálni, mi meg igyekszünk őket időben elkapni, bekötni és egyebek de ez sem sikerülhet mindig!
Nagyon jók a képek,Romi egyre szebb /az is volt/,KépKép Toncsit meg alig ismertem meg, amikor láttam még egy kisbaba volt most meg már...KépKépKépKép Igazi kis pasi!KépKépKépKép

Gorsi
Akkor szabad a pálya ? vagy méga mai nap? Aztán jöhet apici, igazán nagyon aranyos hogy így alkalmazkoduk, hajrá elseje!!!!KépKépKép

Linato
Csak hogy végre!KépKépKépKép
izgis lhet hogy két babóca rugdalózik, nagy a pocakod már biztossan nődögél?
Hihetetlen hogy már a felénél tartassz, nem régiben jelentetted csak be.KépKépKépKépKépKép
Mentek 3D UH-ra?
ha lesz csepp időd írj magatokról is egy keveset, a csajszikkal mi újság?

Beja
De jó! GratulaKépKépKépKép Eszterhez!
Szeretek ilyen örömteli dologról hírt kapni!KépKépKép
Győrfi rendes látom neked is jó tapasztalataid vannak vele kapcsoltban, tiszta nosztalgia fogott el!

Bogancsiék ma jöhetnek haza ezek szerint?????
Valaki írjon már róluk ha tud!!!!
Remélem már jól van Tomika!KépKépKépKépKép

KRita
Én is csupa fiút tudtam volna magam körül elképzelni de egy lámykára azért nagyon vágytam és ha elszomorodom valami miatt sokszor gondolok rá hogy ez megadatott, mármint hogy egy ilyen nagy vágyam teljesült és van egy leányzóm is. Ha lányaim lettek volna meg egy fiúcskát szerettem volna ennyire gondolom!KépKépKép
Tegnap megint voltam fogdokinál brrrrrr., azzal kezdetem hogy a múlt héten agyon fájt a szíves közreműködése, úgy hogy legyen szíves egy kicsit több érzéstelenítőt adni ha lehetséges. Lehetett KépKépKépKép
A férjem meg azzal jött haza hogy nagyon fáj a foga és megy a fogorvoshoz kihúzatja /már hónapok óta könyörgök neki érte!/ de nem ide helybe neki magán doki kell, aki a szuri előtt is érzéstelenít stb. Na igen potom 3000-ért amikor itt meg ingyenes.KépKépKép
Napocska meg lebetegedett, lázas volt tegnap előtt este így voltunk orvosnál meg van fázva este olyan mint a röfi, fája a torka.
Kértem neki tablettás gyógyszert mert a kanalast változatlanul nem eszi meg, sőt kihányja, és úgy néz ki ez be jött. Legalább is megeszi már csak ez kell hogy használjon is. Ici pici gyógyszer simán lenyeli szörpivel.

Zsuzsi
Képzeld írtam az angolról a helyi újságba és megjelent. Némi reklámKépKépKép

Tudjátok mi nem tetszi nekem ezzel a kapcsolódunk EU.-hoz mizériával kapcsolatban?
Hogy a csapból is ez folyik mindenütt kötelező örülni és megünnepelni, az iskolákban legalább is az. Hát ez engem emlékeztet valamire az átkosból....KépKépKép
Bezzeg az sehol nem jelenik meg hogy vasárnap ANYÁK NAPJA lesz.

Pusszancs: Dzsili
dzsili
 
 


Sziasztok!

Dzsili
Napocskának gyógyok mennek. Most sokan megfáznak, mert ilyen felemás idő van, este hamar lehűl az idő.

Köszi-köszi a drukkokat.KépKép
Most jöttünk a dokitól és bő 2 ujjnyi vagyok. Azt mondta, hogy bent is tarthatna, hogy szüljünk, de jó a ctg, úgyhogy menjek haza.Kép
Ja, tegnap este Petit levittük anyukámékhoz a biztonság kedvéért és tök szívesen maradt.Kép

Dzsili
A virágárusok egész biztosan másképp gondolkodnak. Kép (egyébként van abban vmi, amit mondasz...)

Üdv: Gorsi
gorsi
 
 


Laura
Igen, írok majd sms-t. Kép

Gorsi
gorsi
 
 


Sziasztok!

Igaz már 1-2 hete elkészültek a képek, de csak most jutottam oda, hogy feltegyem.Kép

Niki albuma

Zsani albuma

Rólunk annyit, hogy mindenki jól van!Kép Mi teljesen el vagyunk havazva a munkával. a házunkat szépítgetjük, azaz már festünk!KépKépKép

Rohanok is tovább!

Pussz
Szilvi
sztigris
 
 


Sziasztok!

Réka apjával bevásárlókörúton van, végre van egy kis időm írogatni!

Gorsi! De jó!KépKépKép Ez már nagyon izgi!Kép Jaj, annyiszor eszembe jutsz, hogy most már bármikor szülhetsz!Kép Jó ötlet volt elvinni Petit, így még rápihenhetsz a dologra és legalább azon nem kell izgulni, hogy vele mi lesz ha indul a banzáj. Réka sem volt itthon, így legalább beértünk a kórházba!Kép
És akkor most már szülésig marad is anyukádéknál? Kíváncsi vagyok, milyen lesz neked újra látni Petit, ha már megszültél. Nekem rettentő fura volt, hogy milyen nagy a Réka!Kép
Jaj, totál elfogott a nosztalgia!KépKépKép

Dzsili! ezzel az anyák napjával mondasz valamit! Múltkor rendesen el kellett gondolkodnom, hogy mikor is van anyák napja! Én már megkaptam az ajándékom, teleraktuk az erkélyt virággalKép Már olyan régóta szerettem volna virágokat, de a régi lakásba nem tudtuk megoldani (vagyis biztos meg lehetett volna, de nem tettük) és most itt ez a jó kis erkély, meg a függőfolyósó, úgyhogy kertészkedhetek kedvemre!Kép
Nekem még ezzel az eu-val az is bajom egyébként, hogy egy 8-10 évig baromira nem lesz jó dolgunk, úgyhogy bár annak tudok örülni, hogy a gyerekeinknek már jó lesz (bár a mi szüleink is így gondolták anno), de addig még nagyon kemény évek várnak ránk. Kicsit aggódom.

Bogancsiék elvileg ma mennének haza, majd rákérdezek, hogy mi is a helyzet. De remélem gyógyul Tomi szépen!

Beja! Itt is gratula Eszterhez!Kép Örülök, hogy te is megtapasztalhatod, milyen lányos anyukának lenni! Bácu meg biztos nagyon fog vigyázni a hugicájára, hogy a haverok nehogy szemetvessenek rá!Kép

Tikk! Jó hogy emlékeztetsz rá, hogy igazat kell adni az óvónéninek, még ha én nem is úgy gondolom. Úgy vettem észre, hogy manapság a szülők nagyon hajéamosak arra, hogy együtt szidják a gyerekkel a tanáraikat és ettől szerencsétlen pedagógusnak már semmi tekintélye nem marad. Persze, hogy úgy megy a gyerek az iskolába, hogy ha valami gond van, majd apa elintézi, jól megveri a tanárt... na egy kicsit elragadtattam magamKép

Norci! Sok-sok drukk!KépKépKép Ahogy olvasom jó kezekben vagytok, nem lesz semmi gond!Kép

Petike ma kapta a 2 hónapos oltást, szegénykém, először csak vigyorgott meg sikongatott a rendelőben, aztán mikor megkapta, nagyon elkeseredettKép Teljesen kiborította a dolog!Kép
Viszont az egész rendelőnek leesett az álla, hogy mekkora a bébi! 7080g-t és 63cm-t mértek!Kép Volt mellettünk egy 5 hónapos kislány, ő még nem volt ekkora...
Hogy mivel etetjük? Mivel sportolónak készül, nyomjuk a szteroidokatKépKépKép
Az mondjuk igaz, hogy én rengeteget eszem, de normális kajákat. Viszont állandóan éhes vagyokKép meg is látszik a formámon, soha nem éreztem magam ilyen dagadtnakKépKépKép

Zafi
zafi
 
 


Sziasztok!

Dzsili!
Megpróbálok írni néhány sort magunkról.
Amióta párom nővére hazament, rohamos tempóban újítjuk fel a lakását, ami alattunk van. Ezért nyakig járunk a koszban és a porban, de ha minden igaz csak vasárnapig. Utána néhány hét pihi és kezdődik nálunk is a festés meg konyha bővítés. Nem mondom, hogy ez minden vágyam, de inkább most amíg még az ikrek pocakon belül vannak.
Miléna nagyon nagy lány, igazi óvodás. Imádja az ovit és a népi táncot. Múlt héten végre én is megnézhettem, hogy táncol.Kép Nagyon édes. Itthon mindig megpróbálja kiélni magát, úgy érzem az oviba viselkedik, mindig mondják milyen jó kislány. Aztán ha hazér kienged és neki áll rosszalkodni.Kép

Korina nagyon rafinált kis nőszemély lett.Kép Tegnap voltam vele az Ikeában és egy pillanat alatt eltűnt. Elengedte a kezem és amíg félre toltam a kosarat, már le is lépett. Kb. 5 perc után találtam meg, mert hangosan zokogni kezdett az én nagy szerencsémre. Addig hiába hívtam nem válaszolt. Az ágynemű huzatoknál szaladt el és a lámpáknál került elő. Nem kívánom senkinek.
Én tanultam az esetből, ő nem.Kép

Elmesélem egy múlt heti napunkat.
Amíg én a konyhában főztem ő összekente magát nyaktól bokáig szappannal. Kinyomott egy tubus fogkrémet. Megfürdettem és átöltöztettem. Fél óra múlva amíg porszívóztam egy doboz gyógyszertári krémet/0,5kg/ elkent a lepedőmön a haján és a földön meg az arcán. Nagy nehezen leszedtem róla egy rakás popsitörlővel. Aztán levittem a szemetet, akkor már az apja itthon volt és nézte a híradót, de simán látta az ágyról Korit egy doboz vajat belekent a padlószőnyegbe a hajába és a ruhájába. Na amikor ezt megláttam eltört a mécses és sírva fakadtam. Persze amikor anyukámnak elmeséltem jót nevetett, hogy ő pont ilyen rossz volt. De mondtam neki, megy hozzá még a Miléna aludni és majd jól kitanítom, hogy ő is rosszalkodjon anyunál.Kép

Két nap múlva, láttam, hogy kakil a pelusba. Mondom neki, anya hoz popsitörlőt és pelust, maradj itt, rögtön jövök. Erre rohan oda hozzám peló nélkül nyakig kakásan. A háta a hasa a keze a lába és mindene egy merő kaki volt. Beraktam a kádba, akkor meg visított, hogy ne zuhannyal mossam le róla. Szóval nem egyszerű a kisasszony.
Mi lesz velem, ha szeptemberig nem növi ki a rosszalkodhatnékot???

Mi jól vagyunk, babák izegnek- mozognak.
Hamar feldolgoztam, hogy ketten vannak, a család is egész gyorsan felfogta. A párom is nagyon örül, ő imádja a csecsemőket. Persze eddig még soha nem kelt fel éjjel egyik lányunkhoz sem. De majd most másképp lesz.Kép Ő fogja oviba hordani Milénát és egy csomó dolog rá marad majd.
Nagyon várom a 20 hetes uh-t. Meg azt, hogy végre annyira jó idő legyen, hogy egy szál nyári ruhában lehessen járni.
3D uh-ra nem megyünk csak akkor, ha a 20 hetesen nem látszik a babák neme.Kép

Beja! Gratula EszterhezKépKépKép

Bogancsi! Remélem Tomi már jól van.Kép

Gorsi! Akkor szép és gyors szülést kívánok neked.KépKépKépDrukkKép
linato
 
 


Sziasztok!

Beja! Gratulálok és örülök, hogy kislány. HOgy mit kell másképp csinálni érezni fogod, végülis nekünk még gyerekünk sem volt soha amikor lányunk lettKép)))

zafi! Szóval szteroidokKép Amit írtál a pedagógusokról hazabeszéltél nagyon. Olyan szinten komplett hülyének néznek már a 9 éves gyerekek is hogy szörnyű, ma remegő gyomorral jöttem haza a nyilt napról. Azt mondtam, hogy ha ezt az osztályt még egyszer megkapom felmondok.

Gorsi! Bő 2 ujjnyi?? Ez a baba olyan gyorsan meglesz meglátodKép Szoritok nagyon.

Bogancsi! Remélem ma már hazajutottatok.

Én meg várom az asztalost hátha ma már bekerül a helyére a mosogatógép és aztán jöhet a vizes bekötni és a hétvégén mosogathat a gép kedvemreKép
Közben benyomták a postaládánkat amiben tönkrement a zár. Van valakinek tapasztalata lakóház aljábna lévő kisbolt nevű kiskocsma bezáratásában??

tikk
tikk
 
 


Sziasztok!
Gyors leszek, mert elvileg nem itt kéne lennem. Kép

bogancsi!
Remélem én is, hogy már otthon vagytok.

Norci!
Természetesen neked is mennek a drukkok, általában olvasok, csak írni nincs időm mostanság.KépKép

Amiért végül is úgy éreztem, hogy most nagyon muszáj írnom.
Tikk!
Egyetértek a 9 évesekkel kapcsolatosan. Tényleg mondom, hogy nagyon sajnálom a tanárokat.
Tegnapi sztori:
9 (!) éves fiam lökdösödött egy 1 fejjel magasabb kislánnyal az osztályban. Ki nem állhatják egymást. Ez van, ez még nem probléma. Rászól a tanítónéni - megjegyzem imádja a Mikit, és a Miki is viszont a tanító nénit - a Mikire, mire az én fiam közli a tanító nénivel, hogy őt biza nem érdekli, és vhogy úgy jöhetett ki, hogy tulképpen "levagyszarvaGabinéni" stílus lehetett. Itt is megjegyzem, hogy kb 2 hete uígy beszél itthon velünk is. Nem győzzük büntetni, lepereg róla. Kép A válasza mindig az, hogy "úgysem csinálom meg", ill. "úgyis azt csinálom, amit akarok".... Nagyon el vagyok keseredve, nővérem üzent anyukámon keresztül, hogy ez még csak a kezdet. Már a víz kiver ettől a viselkedéstől. Ja, a tegnapi sztori vége az lett, hogy a tanító néni írásbeli figyelmeztetést adott az ellenőrzőjébe a Mikinek, teljesen jogosan. Erre, hogy adja elő itthon..., hogy tulképpen a GAbi néni a hibás.Kép Azt hittem, hogy agyoncsapom, és persze itt is a hangsúly... KépKépKép

Linato!
A lányaid sem semmik azért. KépKép

Dzsili!
Miért most lesz Anyák napja??? Kép Bocsi, ez egy hüle vicc volt részemről, tudom, hogy most lesz, de én sem fogom agyilag most ezt a hétvégét, teljesen máshol jár az agyam.Kép
Hétévégén, és jövő hét hétfőn és kedden a BNV területén leszek egy Nemzetközi kiállításon és vásáron, és én most oda koncentrálok minden erőmmel. A barátnőmmel visszük a kötött cuccainkat, kiváncsi leszek mi lesz, lesz-e érdeklődés a dolgainkra.

Gorsi!
Még van 3 nap május 1-ig, bírd ki addig, de ha nem megy, akkor meg drukkolok, hogy szép, és gyors szülésed legyen. KépKépKép

ennyi volt a rövid, és gyors bejelentkezésem. Kép

Sziasztok, Zsuzsa

beababa
 
 


Sziasztok!

Gorsi: általában nem kell, de az első néhány napban még nem árt.

Zafi: Zsoma se sokkal nagyobb, pedig ő a hét végén már 8 hónapos lesz Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Megvagyok ám... csak olyan inkább kómásan... Kép
A 2 héttel ezelőttit még mindig nem tudtam feldolgozni... sőt most kicsit rosszabb is... majd elmúlik... Viszont hulla fáradt vagyok, a gyerekeimmel nem bírok... főleg a nagyobbal... Meghülyülök az elszigetelődéstől stb. stb. stb.

Köszöntésekről jól lemaradtam... minden érintettnek NAGYON BOLDOG...-OT KépKépKép

Gorsi
Én 2 bőujjnyi után 80 perccel már babáztam Kép

Drukk, hogy úgy és akkor szülessen Roni, ahogy és amikor szeretnétek Kép

bogancsi
Tomi remélem már jól van Kép... és esetleg Te is tudtál picit pihenni ;-)

Norci
Drukkok Nektek is... nyugodj meg Te is... azzal is tudsz segíteni Tamarának... Bár ezt mondani könnyű, tudom...

Beja
Gratula KépKépKépKépKép

... itt nincs még egy nyamvadt játszótér sem Kép ... vagyis van egy nyamvadt hinta... a falu másik végénél... ja... járda viszont nincs... Úgy látszik azt hiszik, hogy Telkiben mindenki kocsival jár .. Kép Tegnap lett volna baba-mama klub (persze az is a túlvégen), de Csengének torokgyuszija van/volt... úgy néz ki, elkaptam tőle ... Csengus már jól van... legalábbids semmivel nem nyugisabb és halkabb, mint alapállapotban...

Szilvi
Aranyosak a lányok nagyon Kép... a kis vigyori KépKép

Linato
KépKép
... akkor én már meg sem szólalok... lehet, hogy Csengus még nem jött rá minden szülő-őszítő trükkre? KépKépKépKép

Szila/Zsuza
megkaptam a páromtól a keresztszemes újságot ... nagyon jó Kép ... még olyan ígéretet is tett, hogy előfizeti nekem... Kép

Dzsili
Napocsnak gyógy-Kép-ok
homeós dolgokat nem próbálnátok? Csengus megint csak olyanokat kapott, és megint bevált...

Zafi
5 hónaposan Csengus sem volt még akkora ... KépKépKép

Cory
... és ugye Zsoma se kicsi ... KépKép

... ahogy hallom, a nagyobbal nem bírnak lent... én meg fent a kicsivel... úgyhogy mennem is kell...

üdv
Rebiék

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Sziasztok!
Gorsi
Nocsak itt ma még baba lesz?????KépKépKépKép
Ez igen így gyorsan meg lesz a pindurkád, úúúúgy izgulok, tudom hogy bután hangzik de tényleg!!!!!
feltétlen küldj valakinek SMS-t!!!!!

Menta
Ti hogy vagytok? Tudsz azért valamit írni magatokról? Belerázódtatok a mindennapokba? Helena hogy bírja hogy meg kell osztoznia anyán?

Linato
De jó hogy végre tudsz írni, hát én könnyesre röhögtem magam a lányodon, bocsi!KépKépKép
Ha velem csinálja ugyan ezt tutira kibuktam volna de így elmesélve olyan mint egy bóhózat, nem hagynak unatkozni az biztos.
Hajrá szép házikó, most sok meló de meg lesz a jutalma!
Babókáid két petéjüek ugye? Én is olyan kíváncsi vagyok hohy mit mondanak UH-n,feltétlenül írd ám meg!
Témáztuk az ovit, Korina megy jövöre?
Örülök hogy jól vagytok, pocid nődögél azt nem írtad?

Zafi
Én tudtam hogy valami svindli van a dologban és valóban biztossan a szteroidoktól alszik és nő ennyire akkor Petike!KépKép
Nagyon jó ötletet adtál anyák napjára, ezer köszönet! Én is ezt fogom kérni a páromtól, nekem is mindig az volt a vágyam hogy legyenek virágok az ablakban meg az erkélyen idén lesz végre de akkor öszekötöm a kellemest a hasznossal!KépKépKép
Szegény kis Peti én is mindig sajnáltam őket az oltásokkkor! Szép dundi leszel? Hoppá akkor nem leszek egyedül!
Ha üzensz Bogancsinak mond meg neki hogy várjuk ám ajó hírekkel!KépKépKépKép
Nekem nincs meg a száma, másoknak se a régiek voltak csak azok meg biztossan nem jók , mert pl. pont Gorsinak akartam küldeni egy SMS-t még anno amikor nem volt Netünk Peti szülinapjára, de nem hiszem hogy megkapta mert nem válszolt vagy említette tehát valaki másnak ment el!Kép

Tikk
Hajrá mosogatógép, most már csal lesz belőle akkor valami!KépKépKépKép
Nem csak kilenc évesek a jóval fiatalabbak is borzalmassak tudnak lenni!KépKépKép
Türelem nem sokára VAKÁCIÓ!
Egyébként én nem arra tanítom az enyémeket hogy a tanárnéninek /óvónéninek/ mindig igaza van , ez képtelenség is lenne. Még a végén engem néznének agyamentnek, a tiszteletet viszont megkövetelem tőlük. Nincs vissza duma és pofavágás még ha igaztalanul is kapnak a fejükre /már mint szidalmat/ itthon elmesélhetik nekem aztán megrágjuk a dolgot. Nem mondom nekik hogy nincs igazuk mert minden nézőpont kérdése sokszor mind a kettőnek van igaza, de azt jó ha most megtanulják hogy ügyesen viselkedve többre mennek az életben mint ha mindig mindenért a valós vagy vélt igazukért harcba szállnak.
A párom szokta mondani hogy "széllel szemben p... nem érdemes"
Egyébként nálunk apuka tipikussan a "mindenért a tanára a hibás fajta" úgy hogy rám hárul a feladat hogy meggyőzzem a srácokat arról hogy a tanár is csak ember és van rossz napja vagy hangulata és előfordulhat hogy tévesen látott vagy értelmezett valamit ő is hozhat rossz döntést, de ettől még tiszteletben kell tartanunk hogy egy olyan ember aki sokat tanult azért hogy őket taníthassa, és ha ő válallta ezt akkor nekünk kutya kötelességünk normális magatartással segíteni neki.
Az anyukám még mindig tanít úgy hogy fiaim ráadásul rosszul is jártak abból a szempontból hogy elég ha rosszul néznek máris megy az infó hogy mit csináltak anyunak, ezt én gyűlölöm mert engem is ismernek a Márkom osztályfőnöke anyuék szomszédja mégsem veszi a fáradságot hogy ha valamit akar nekem szóljon.
Persze sok-sok rossz tapasztaltom van tanárok terén, de itt most az volt akérdés hogy mire neveljük a gyerekeket és ebben teljesen egyet értünk adják meg a tiszteletet.
Azért az jó hogy ha ennyien egyett értünk ebben akkor talán akövetkező nemzedék más lesz mint a mostani, nem?

Zsuzsa
Nahát nálatok sem tehet Miki soha semmiről, hol is hallottam már ezt,??? Ja a Mátém is így van vele.KépKép
Tuti hogy a Gabi néni a hibás!KépKép És lecke sincs soha
Persze néhány jól irányzott kérdés úgy is tisztába teszi a dolgokat, nem??
Lányokat nem ütünk, ejnye-bejnye, az úgy kezdődött hogy ő vissza adta gondolom.
Ezek a pasik már csak ilyenek szerencsére nálunk még nem volt hasonló incidens de még lehet sose lehet tudni.
A Miki a középsőtök ő dumcsizik így vissza pedig a Pityutól várná az ember ő már erőssen tini, bár ha jól emlékszem ő olyan Márkom típus velük kevesebb bajunk lesz mint a kisebb pasikkal.
Ruhákat kötöttetek vagy mit kell elképzelni, drukkolok hogy sikeres legyen a kiállítás és sok vásárló legyen!KépKépKépKépKépKépKépKép

Eedit
Nagyon szép helyen vagytok és Riki is tüneményessen eszeget! KépKépKépKép

Rebi
Nem még nem itt elég nehéz az ilyesmihez hozzájutni, de most szépen gyógyulgat!KépKépKép
Küldök én is neked némi gyógyikát hogy jobban legyél testileg lelkileg egyaránt, itt sincs kimozdulási lehetőség, játszótér klubbok és efféle nyalánkságok sajna ez egy egész más életstílus de ennek is meg van a jó oldala, remélem te is rátalász majd!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Próbálj meg írni nekünk ha van pár perced hátha már attól jobb lenne egy kicsit!KépKépKépKépKép

A lányom több mint két órája húzza a lóbőrt!

Pusszancs: Dzsili
dzsili
 
 


Dzsili!

Tökéletesen igazad van. A tisztelet a lényeg, hogy ne kiabálja be nekem hogy kussoljál, hogy ki nem szarja le, meg na engem nem érdekel, nem csinálok semmit, úgyse tud mit csinálni stb és akkor a b betűs kötőszavakat meg sem említem.
Az hogy néha én is nem arra szólok aki a hibás vagy nem olyan nagy dologért tolom le az egy dolog, mondjuk én az a bocsánatot kérős fazon vagyokKép Akkor lehet hogy a gyereknek van igaza és meg is szoktam hallgatni őket, m,egbeszéljük a dolgokat akkor visszafelé miért nem várhatom én is el, hogy úgy szóljon ahogy kell.
Na de nem akartam én itt pedagógus témát csinálniKép

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Most elvileg van sok idom irni,mert Apa elvitte Rikit.Holnap cirkuszba visszuk a szulinapost es a jegyet mentek megerdeklodni.Kép

Koszonjuk a kepre irtakat.A havas tajas kep abban a negy napban keszult,amikor husvetkor Apaeknak az Alpokban kellett dolgozniuk.Ez innen nagyjabol 150 kilometerre van.Ide mentunk volna vissza most honap vegen,de vegulis nem,hanem megyunk haza!!!Szoval szombaton kora delutan erkezunk.
Ugy orulok,hogy hamar Riki szulinapja itt er bennunket,azert az anyaknapjan otthon leszunk!Kép

Laura!Nagyon jok a kepek!Ugy meglepodtem,hogy mar ilyen nagyok a gyerkoceid!!Kép
Igen,sokszor kenyelmetlen ez az utazgatas,de amikor ilyen gyonyoru helyeken jarunk,akkor karpotolva erzem magamat.

Norci!Drukkolok tovabbra is,hogy minden rendben legyen veletek!Riki tenyleg imadja a pizzat!Ma is beinditottam a sutot,hogy sutok egy kis csirket es egybol mondta,hogy PIPPA!Igy hivja a pizzat.Kép

GOrsi!Remelem multkor nem ertettel felre.Sokszor gondolkodtam,hogy meglatogatlak titeket,de nem akartam hirtelen beallitani es... akkor mar ugyis Rikivel mennek es... hat nem is tudok telefonszamot.KépKet ujjnyi???Ja..es en lemaradtam arrol is,hogy mi a teso neme.A Ronirol pedig sok nev eszembe jut.Kép

Rebi!Jobbulast kivanok neked,remelem hamar kimaszol a torokgyuszibol.
Rikivel en sem birok mostanaban.Ha azt mondom valamire,hogy nem szabad,akkor mikozben nez bele a szemembe,csak azertis csinalja.Ettol a falra tudnek maszni!!Nagyon szofogadatlan es el kezdett nyafogni.Ha valami nem tortenik rogton ugy,ahogy o szeretne,akkor borzaszto nyafogasba kezd es 50-szer egymasutan elmondja,hogy anya!

Zsuzsa!Mindig a tanarok a hibasak!!KépKép

Linato!Szep kis sztorik!Mi var meg ram???

Beja!Gratulalok Eszterhez!Enisenis szeretnek egy kislanyt!!!Beneztem a profilodba,de ezt a kepet sem lattam meg.Ez tenyleg Bacus??KépNagyon megvaltozott,talan azert is latom igy,mert bebarnult a haja.Emlekszem a szulinapos tortas kepre,amin meg szoszi volt.Kép

Most befejezem,elkuldom,nehogy valami tortenjen a regenyemmel!Kép

Sziasztok!
Edit
edith16
 
 


Laura!Kerdezted,hogy Riki megszokta e az utazgatast.Szerintem igen.Amikor ide jottunk eleg nyafi volt egy par napig.Ennek ugy gondolom tobb oka is volt.Nagyon jol erezte magat otthon.Nagy csalad,mindenki imadja,aztan hirtelen senki.Beteg is volt meg akkor,biztos rosszabbul erintette a kornyezetvaltozas.Volt is lelkiismeretfurdalasom rendesen.Aztan meg sajnos az epulet arnyekos oldalan kaptunk szobat es olyan,de olyan sotet volt!Az ember kozerzetet megpecsetelte.Szerintem rajtam is erezhette ezt.De szerencsere amikor visszajottunk az Alpokbol a napos oldalra koltozhettunk.KépEgesz nap az erkelyen jatszik...illetve jatszunk.Kép

Megyek,mert mindjart jonnek ertem a csavargok!Kép

Edit
edith16
 
 


Sziasztok!

Micsoda termés!Kép

Sztigris
Nagyon szépek a lányok. Zsani olyan nagylányos, Nikinek meg ekkora vigyora van!Kép

Linato
De ugye nem versenyeztek BMártival, hogy kinek talál ki nagyobb őrületet a gyereke? Kép Én is tuti elsírtam volna magam. Drukkolok, hogy javuljon a helyzet ahogy nő a pocakod.

Zafi
Jó nagy Peti.Kép

Tikk
Gépes hétvégi mosogatást kívánok!Kép Iskola: Kép

Dzsili
De kedves vagy! Kép Tényleg nem jött meg az sms Petinek. Kép Még annak idején a telefonszámos listán más szám volt, most 70/501-2839.

Zsuzsa
Sok sikert a kiállításhoz!Kép

Edit
Roni, azaz Veronika, azaz lány.Kép

Rebi
Jobbulást kívánok minden téren!

Köszi a sok drukkot.Kép Ma dél óta egyfolytában fájogatok kb. 10 percenként, de ez még nem igazi fájás. Az a vacak, hogy el sem tudok így aludni. Én már olyan kíváncsi vagyok Ronira!Kép

Üdv: Gorsi
gorsi
 
 


SzTigris!

Nagyon aranyosak a Huncutkak!Niki nagyon hasonlit Zsanira!Buszke lehetsz a lanyaidra,nagyon szepek!KépKép

Edit
edith16
 
 


GOrsi!
Ja,igy mar emlekszem!Kicsit dinka vagyok!KépKép
Azert koszi!

Edit
edith16
 
 


Gorsi!
Sok-sok drukk! És Kép+Kép+Kép+Kép+Kép+Kép+Kép+Kép, hogy minden úgy menjen, ahogy szeretnéd!
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


GOrsi,
ez már tényleg nagyon izgalmas! KépKépKép
Szila
szila
 
 


Sziasztok!

GOrsi, Te lehet, hogy még MA babázni fogsz? Kép vagy már babázol is, csak még mi nem tudunk rólaKép fúúú, de izgi, aki amint tud valamit, íííírjonKép

Köszi a gratulációkat Eszterhez, ma már kezdtem nézegetni a lányos cuccokatKép Bácu ruhatárát kiselejteztem, nem sok unisex volt benne...

Megyek, mert nézem a magyar-brazilt, csak a 3D-s képet jöttem feltölteni.

Puszi mindenkinek,
Beja+Bácu+PocakEszter
beja
 
 


Gorsi!

Hajrá!! Ha még olvaso egyáltalánKép szerintem már nemKép

tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyunk!!!!!!!!!! Tomi jól van, köhög még kicsit, de nem vészes. A jövő héten még nem mehet bölcsibe, de aztán igen. Ma kint voltunk a kertben és virágokat ültettünk, nagyon lelkesen segített Kép
Na, megyek, mert kampec leszek holnap, pedig mrá megyek dolgozni. Tomi anyósoméknál lesz, pénteken meg anyunál.

Nagyon köszönöm a drukkokat!!! Bővebben később.
pusz: bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!

Gorsi! Nagy-nagy drukk! Kép Nagyon izgulunk, ugye tudod? És én is kíváncsi vagyok Ronira! Kép

Beja! Gratulálok a kiscsajhoz! Irigykedem ám egy picit. Annyira aranyosak, bele fogsz jönni mindenbe, a kislányok csak egy egészen picikét különböznek a kisfiúktól. Kép

Linato! Korina csúcs, szerintem az osztályból a csínytevések terén a héten viszi a prímet. Bár BMártit még nem hallottuk beszámolni. Kép

Szila! Én is próbálok folyamatosan keménykedni, de a lányomat nem hatja meg. Csak tudnám, miért nem alszik. Kiakasztó, semmit nem tudok így csinálni, estére már nagyon türelmetlen vagyok. Egyszerűen SZÜKSÉGEM VAN arra a néhány órára míg alszik, hogy egy kicsit kikapcsoljak. Kép

Norci! Nagyon együttérzek Veled. Próbálj megnyugodni, s ne gondolni a rosszra. Nekem bejött, tegnap mikor rossz lett a vizeletvizsgálat eredménye már csak legyintettem. Még szerencse mert ma megismételték és jó lett. Nem idegeskedtem feleslegesen. Nekem is annyi minden összejött már, de nem szabad magunkat emészteni, hogy mi lesz ha....Nem lesz semmi baj, pozitívan kell hozzáállni a dolgokhoz. S Tamarának is most azzal tudsz segíteni, ha érzi, hogy nyugodt vagy, s Ő biztonságban van. Szorítok a pénteki vizsgálathoz!

Dzsili! Azért nekem is kell ám egy kisfiú! KépTudom én is magamról, hogy ha meglenne a két kiscsaj, akkor meg egy kis fütyisért sóvárognék. Bárcsak rajtunk múlna minden!
Fogorvos. Kép Sokáig kínzod még magad? Tudom, hogy csak elkezdeni nehéz, utána az ember már rutinos. A férfiak mindig is bonyolultak voltak. Kép

Anyák napja. Most nagyon nem várom. Majd egyszer talán mesélek róla. Kép

Rita
krita
 
 


Sziasztok!

Gorsi!
Hajrá Kép

Beja!
Gratula Eszterhez.

Kösöznöm a drukkokat, továbbra is jól esnek.

Dzsili!
Írtad, hogy téged be is fektettek rossz ctg miatt a fiaddal anno. Emlékszel még,h goy hogy ovlt rossz a ctg, leesett a szívhang, vagy túl szaporán vert?

Vili délutánra taknyos lett, estére hőemelkedése Kép Remélem nincs komoly baaj és mire Tamara baba megszületik minde okés lesz vele (is).

Norci
norci
 
 


Bogancsi!

Üdv ittho, nagyon örülök, hogy rendbejött Tomi Kép

Norci
norci
 
 


Sziasztok!

Bogancsi: üdv itthon Kép Próbáltam megszerezni a számod, de nem adták Kép

Gorsi: nem tudok újat írni, drukkolok Kép

Rita: én se várom az Anyák napját

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

KRita,Cory
Sajnálom szerintem ez az egyik legszebb ünnep! Persze annak akinél nem jön közbe semmi mert másrészt meg az egyik legfájóbb tud lenni!
Most egy kicsit tegnapén is megfeneklettem mert be akartam apának adni amit Zafitól vettem hogy vegyünk együt virágot balkon ládába Anyák Napjára amolyan közös ajcsiba, mire közölte hogy majd a gyerekeim készítenek nekem valamit ha akarnak /ő nem segít nekik persze/ nemén vagyok az anyja.
Na köszönöm szépen, így már el sem mondtam mit terveztem , majd megvalósítom egyedül ő meg hoz egy szál virágot mint mindig ha előjön a jobbik ényje, vagy nem ha éppen úgy adódik.
Pedig szerintem egy évben egyszer a férjem is megköszönhetné nekem a három szép gyermekét, vagy csak én látom rosszul?

KRita
Még egy darabig sajnos járnom kell, főleg mert jóformán heteket kell várnom akövetkező egy szem fogra amit rendbe rak.KépKépKép

Bogancsi
De jó hogy otthon vagytok, majd írd meg légyszi hogy mi történt!örülök hogy Tomi már jókedvű é virágokat ültetget veled!KépKépKépKépKép

Norci
Lassú volt a szívhangja. Később is előfordult időnként de teljesen egészségessen született, csak hát bent kellett vele lennem a kórházban, több volt az UH meg napi három NST.
Azóta sem tudom hogy miért jól megijesztettek hogy ennyire lassú nem lehet, meg hogy mozgott e közben vagy aludt, nem hitték el hogy rugdosott áááá nehéz dolgok ezek.
Nagyon drukkolok hogy a holnapi kontrolon már végre megnyugtató eredményeket kapj!!!!!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Vilikének a náthájára némi gyógyikKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Gorsi
Köszi a számot!!! Nem menekülsz az SMS-től legalább is .KépKépKépKép
Ha még olvasod hajrá ha nem akkor meg pláne!!!!!KépKépKépKépKépKép

Tikk
Nem baj az ha tanárosra fordult a dolog.KépKép
Egyébként én megfigyletem hogy mindig a kedvesebb odafigyelőbb tanárok isszák meg a levét a többi ....sérelemnek.
Amit írtál arról még annyit hogy ne csak egy tanárnak de egy felnőttnek se szóljnak be így, mert az neveletlenség, úgy hogy ez az alap, amit elvársz én is elvárom minden gyerektől pedig nem vagyok tanár, nem az az életem hogy őket próbáljam meg okosítani.
Tudod mi a gáz amikor felnőttek hordják le hasonló hangnemben a gyerekemet mert egy álltala nem tetsző dolgot csinált pl. focizott az arra kijlőlt foci pályán, ami az illető kutyáját idegesítette. na ilyenkor mutason az ember jó példát amikor a felnőttektől is ezt látják , tehát úgy érzik ők is megtehetik. Meg hát otthon hozzá állás kérdése a lényeg mert én ilyenkor is elmagyarázom nekik hogy vannak ilyen felnőttek is akik saját magukat járatják, le tudatlanságukat fitoktatva.
A randa beszédet is úgy sikerült minimalizálnom a fiaimnál, hogy közöltem velük a ba..meg és társat olyan emberek használják akik annyira buták és szegényes a szókincsük hogy mást nem tudnak helyette kitalálni. Akinek szorult némi értelem a fejébe ezernyi más dolgot tud helyette mondani ami ugyan úgy fejezhet ki felháborodást vagy más egyebet mégsem fognak bunkónak /ez mos ide jó szó/ tűnni.

Szilvi, Beja most megyek még képeket nézni!

Edit
Azért látom nektek is itthon az igazi!KépKépKép
Van annak is szépsége hogy ennyit utazik az ember néha én is szeretnék! Ha ovis vagy még inkább sulis lesz Riki azt hogyan oldjátok meg?

Puszi: Dzsili
dzsili
 
 


Sziasztok!

Bogancsi! Gyors gyógyulást nektek! Örülök, hogy itthon vagytok.

Dzsili! Így van ahogy írodKép Az a baj, hogy hiába koptatom a számat ha otthon nem áll mögém senki. Ha otthon nem ugyanazt hallja amit én mondok akkor megette a fene. Úgy van vele had mondjam, 45 perc és elmúlik. szörnyű. Ebben az iskolában ezek a problémák valóban szociális jellegűek nem pedig életkori sajátosság.

Menta! JObban vagy vajon?

Gorsi! Te már ilyenkor szoktál valamit írniKép Merre vagy?Kép

Cory! Hogy hogy nem adták oda a számot? Ezt nem értem.
Anyák napja. Lányok, ha már nem úgy alakult akkor magatok miatt várjátok, hogy saját gyereketek felköszöntsönKép Szép nap ez! Hanna már tegnap felköszöntött, elmondta a verset amit tanult a bölcsiben, majd mondta, hogy majd vasárnap kell elmondaniKépKép Úúúúgy meghatódtam.

Mosógatógépem a helyén. Hihetetlen. Persze most már a mosogatót sem lehet használni, de jön ma a vizes és addig nem megy sehova amíg meg nem csináljaKép

Szép napot mindenkinek

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Tikk: hát én itt kértem, hogy valaki küldje el nekem Bogancsi számát, de nem kaptam meg Kép Mindegy már.

Anyák Napja: az én fickóm tavaly közölte, hogy neki nem vaygok az anyja, úgyhogy nem vesz nekem virágot. Akkor mit várjak idén?

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

A következő sms-t kaptam:
Szerdán 22.50-kor megszületett Roni 3450 gr-mal és 56 cm-rel. Villám szülés volt.Kép Gorsi

KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Hatalmas gratula nekik!KépKépKép

Zafi
zafi
 
 


Gorsi! Hatalmas nagy gratula Ronihoz Kép és a villámszüléshez is! Remélem, mindketten tökéletesen vagytok! KépKépKép

Márti++
márti
 
 


Wow! Kép
Gorsi: Gratulálok!!!!

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory, bocsi, ezek szerint nem láttam, hogy kérted Bogancsi számátKép Pedig elküldtem volnaKép Másnak nincs is meg?

Tikk! Hajrá mosogatógép!KépKépKép

Dzsili! Sajnálom, hogy nem lesz virágodKép
Nem értem ezeket a pasikat, szerintem amíg kicsik a gyerekek, az ő dolguk lenne, hogy emlékeztessék a gyereket az anyák napjára. Persze, nem mi vagyunk az anyjuk, de honnan tanulja meg a gyerek, ha ők nem szorgalmazzák? Most én mondjam, hogy kislányom, adj már egy puszit, mert ma anyák napja van?!Kép

Apa elutazik ma és csak vasárnap jön haza. Magamra maradok a két gyerekkel, de hétvégén anyós besegít. Ami jó lehet az egészben, hogy többet kerülök gépközelbe!Kép

Zafi
zafi
 
 


Gorsi

Gratula Ronihoz KépKépKépKép

Rebiék

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Gorsi!

Szívből gratulálunk!

Tikk&Hanna
tikk
 
 


Gorsi!
Jaj de jó! Nagy-nagy gratula!!!!!KépKépKépKépKépKép
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Gorsi!

Gratulálok Ronihoz Kép Remélem mindketten jól vagytok.

Lányok kezdek izgulni, most már táblázat szerint is mi jövünk!

Norci
norci
 
 


Gorsi!

Nagy gratula Roni babához!KépKépKép

linato & lányok és pocakbabák
linato
 
 


GOrsiKép

Tudtam, hogy tegnap este Te már nem olvasol minketKép Nagy-nagy gratula Ronihoz, sok-sok örömet, jó egészséget és rengeteg tejcsit kívánunk!Kép

Beja+Bácu
beja
 
 


Sziasztok!

Na, most kicsit több időm van írni!Kép Délelőtt segítettem Tominak csiszolni a falakat, hogy ma már a nagyobb helyiségeket is lehessen festeni.

Bogancsi!
Örülök, hogy Tomi jobban van!Kép

Linato!
Már én is nagyon kíváncsi vagyok a babók nemére!Kép A minap találkoztam egy ikres anyukával, neki ikerfiai vannak. Úgy elönt a forróság, ha ikreket látok... a természet egy érdekes csodája.Kép

Norci!
Nagyon szorítok nektek, hogy minden OK legyen!Kép

Beja!
Gratulálok Eszterhez!Kép Ja, és várjuk a kérdéseket!KépKépKép

KRita!
Nagyon szorítok, hogy teljesüljön a vágyad és 2 lányzótok legyen!Kép

Rebi!
Óriási lett Levi!!! Nagyon aranyos a kis páros!Kép

Gorsi!
Óriási gratula!KépKépKépKépKép Igaz már lekéstem róla,(így jár, aki ritkán jön erreKép) de villámszülést akartam kívánni!Kép Nagyon sok boldogságot kívánok Ronihoz!Kép

Laura!
Mekkora lett már Toncsi, amióta Bejáék üzletében találkoztunk! Nagyon vagány Romola, úgy ül mint egy elégedett főnök!Kép

Edit!
Igazi fiatalúr lett Riki!Kép Azt hiszem nem győz, majd a lányok között válogatni.Kép
Köszi, sokan mondták, hogy Niki kiköpött Zsani!Kép Nagyon szeretném, ha kék vagy zöld szeme maradna. Eddig úgy tűnik nem akar bebarnulni, de ha mégis barna lesz akkor is gyönyörű lesz!Kép

Zafi!
Hát ez igen! Akkor már nem is merek eldicsekedni Niki óriási méreteivel.KépKépKép

BMáti!
Merre vagy? Vagy csak gyorsan olvastam?

Rólunk:
Niki szépen növöget és tegnap már 3 hónapos lett!Kép Mostmár éjszaka egyáltalán nem eszik, így jókat aludhatok.Kép Zsani úgy tűnik véglegesen szobatiszta lett, Niki születése után kicsit "visszaesett" ebben. Mára már teljesen önállóan végzi a dolgát: előveszi a bilit, levetkőzik és szól, ha kész van.Kép A beszédben még mindig hangulatember.Kép Nikivel szép mondatokban beszél és amit akar azt szépen ki is mondja.Kép Kicsit megijedtem, mivel nagyon sok szót úgy mond, hogy felcseréli a szótagokat. A családban van diszlexiás éshát rögtön erre gondoltam, de egy ismerősünket megkérdeztük(szakmabeli) és teljesen megnyugtatott, hogy ez ebben a korban még normális. Ja, és még mindig napirenden van, hogy ki a fiú és ki a lány?Kép
A házikónk egyre csinibb és remélhetőleg május végére tényleg beköltözhetünk!Kép Kivételesen hamarabb jött a vártnál a víz-gázszerelő, nem úgy mint ősszel.Kép Szinte minden szoba más szinű lesz és a lányok szobájában Tomi aranyos képeket fog festeni.Kép Persze ezeket én találtam ki, de Tomi a kivitelezőKép) Na, jó a szineket és a képeket azért kiválasztottam!Kép

Na, megyek, mert éhes a család!Kép Szilvás és túrós derelye lesz...Kép

Pussz
Szilvi
sztigris
 
 


<font size="+2"><font color="ff0000"><font face="Monotype Corsiva">Gorsi
Nagy garatula a kislányodhoz itt is!</font></font></font>

Kép

Csajszik muszáj volt felhívnom Orsit és gartulálni a picurhoz, azt mondta tényleg gyorsan meg volt a nagy lány, jól vannak a pindurka éppen szopizott.KépKépKépKépKépKép

Zafi
Hát éppen ez az. Ezt mondom én is hogy amíg ilyen kicsik addig kitől lássanak jó példát, arról nem is beszélve hogy akinek akkora babája van hogy még nem jár közöségbe /lehet hogy még járni sem tudKépKép/ ahol közössen készítenek a nevelőkkel ajcsit, az nem is anya talán?
Mert hogy így érzi magát!
No meg eltekintve a gyerekektől nem mindennap tolják az orrunk alá hogy "köszönöm kedvesem hogy kihordtál, megszültél és idáig nevelgettél egy /két-há...akárhány/ gyermeket", egy évben egyszer akár megtehetnék.

Petik ma ünnepelnek az osztályban?

Dzsili
dzsili
 
 


Szilvi
Nagyon édesek a csajok, Nikinek már lassan olyan szép csicsái lesznek mint a nővérkéjének ha így halad. Kacagásban is verhetetlen az már igaz!KépKépKépKép
Zsani meg már olyan csajos, szerintem így képen többnek néz ki mint amennyi idős, igen szép kis leányzó és kedves a mosolyaKépKépKépKépKép
Ahol ketten vannak az meg csúcs, hogyan tudnak együtt aludni? Szerintem az enyémek simán lerugdalták volna egymást na nem direkt csak alvás közben annyit forgolódnak!Kép

Beja
Megkukkantottam Esztered fotóját is, csak megérte várni rá, nagyon jó kép lett, szépen látszik a pofija!KépKépKépKép

Zsuzsi, BMárti
Ti merre vagytok, ezen a szép napon?

Dzsili
dzsili
 
 


GOrsi,
hatalmas nagy gratula a kislányotokhozKép!
Sziláék
szila
 
 


GORsi!
Gratulálunk mi is a nagy lányhoz, és természetesen jöhetnek majd a lányos kérdések. KépKépKép

Beja!
Nekem nagyon tetszik az Eszter név, gratulálok a kislányotokhoz, és név választásotokhoz is. KépKép Nálunk a Bea csak azért nem lett Eszter, mert a férjem unokatesója már lestoppolta 30 valahány évvel ezelőtt.Kép

BMárti!
Hol vagy? Megint elutaztatok?

Sziasztok, Zsuzsa

beababa
 
 


Sziasztok!
hallottam, hogy van egy kis fenforgás társalgó ügyben. Laura kérésére feltettem egy tesztoldalt. Legalább nézzétek meg hogy tudnátok-e használni.
link: http://babamedia.uw.hu/index.php

Laura párja
p_laura
 
 


Gorsi!

Mi is szívből gratulálunk Nektek!!! KépKépKép

Norci! Nagyon drukkolok Nektek is!

Nálunk Sajnos nehezebb a kezdet, mint pl. Zafiéknál Kép

De talán hetente egyszer ide is el tudok majd kóvályogni a fáradtságtól. KépKép

Nagy puszi Mindenkinek! Kép

Márti! Csinálnál egy rövid listát nekem arról mailben, hogy ti pl. vajból, felvágottból, meg ilyen készen kapható dolgokból konkrétan mit, milyen márkát esztek? Olyanokra lennék kíváncsi, amire Anyukád is "áldását" adta". Köszi!

Menta ++
menta
 
 


Sziasztok!

Laura férje: én nem tudok belépni Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: