Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól teltek az ünnepek!

Hajni
De jó, egy tapasztalt anyukával gyarapodtunk!!Kép Hol fog a pici születni?

Meme
A Mini Mano a Nagy Lajos Kir. úton van. Sajna a házszámra nem emlékszem, de egy Mc Donald's van vele szemben. Otthon megnézem majd a házsz.-ot is neked!
Amúgy nekem sárgás "valami" szokott a mellemből kijönni. A könyvem szerint ez normálisKép
Üdv
Szisz
szisz
 
 


Szisz!

Köszike! Közben anyukám is megnyugtatott, hogy ez normális a 4-5. hónap körül, de nem mindenkinél fordul elõ! Mi vagyunk a mázlisták! Kép

Köszike a címet, megnézem!

Mindenkinek! Pénteken lesz egy baba bolt címem valahol a Váci úton, de nem a Brendon, ahol olcsón lehet babcuccokhoz jutni pl.: bébihordó (0-18 kg, 3 pontos bizt. öv...stb) 8000 Ft+ Áfa. Szóval lehet hogy megéri megnézni!

Üdv

Meme
Meme
 


Sziasztok!

Én ezt a címet találtam még. Ez egy babadiszkontKép [url=http://www.babadiszkont.hu/cont.html" TARGET="_top]http://www.babadiszkont.hu/cont.html[/url]. Ismeritek?
Üdv
Szisz
szisz
 
 

 
 

Sziasztok lányok!

Remélem mindenki jól van.
Hajni: igazán örülünk neked, majd meglátod mennyi mindent fogunk kérdezni tõledKépte egy tapasztalt anyuka vagy már, mondjuk ha a magam nevében beszélek én meg egy nagyon kezdõ( elsõ babánk lesz aug-ban)
Szóval nézz be hozzánk sûrûn. Várunk!
Meme!
Én nem találtam semmit az elõtej folyásról, nekem még eddig nem volt semmi váladék. lerhet, hogy neked jobb lesz, mert lesz tejed bõvenKépSzerintem bajnak nem baj, sõt!
Én mindig aggódom, hogy lesz e elég tejem, de neked biztosan!Ha már most van ...Amúgy minden nap, vagy csak néha néha?
Szisz!
Köszi a hasznos címeket, rendes tõled, hogy elküldted nekünk is.KöszikeKép
mellesleg én is megvagyok, igaz a pocim keményedik még mindig.Most egy új fura gyógyszert kaptam Cuprum Metallicum 9, de a gyógyszertárabn sem lehetett kapni, úgy rendelték meg. valami Homeopata gyógyszer, hát nem tudom be merjem e venni.Semmi útmutató nincs hozzá.Mindig van valami amin lehet rágódniKép
A picikém nagyon eleven, a zenére különösen aktívan mozog. Nagyon édesKép

Zsizsa!
Mostanában el vagy veszve, remélem minden rendben van feléd!

Remélem mindenki jól van és vigyázzatok magatokra.
Anita
anita77
 
 


Hali!

Tényleg elvesztem kicsit, de itt vagyok, azért olvasgatlak titeket.

Meme,
azt írták a friss kismamik még régebben errõl, meg én is azt olvastam, hogy van, akinek van, van, akinek nincs, de ez egyáltalán nem befolyásolja, hogy kinek mennyi teje lesz késõbb, az fõleg a babától függ, hogy mennyire hajlandó szopizni, és így stimulálni a tejtermelést (persze a fejés is segít).

Hajni,
én is üdvözöllek! Gyere gyakran(mondom én, aki néha elveszekKép)!

Most befejezem, mert kispapi aludni szeretne, és zavarom.Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!

Itt vagyokKép Zsizsa én is igyekszem nem elveszniKép

Meme: nekem elsõ babánál 4 hónapos terhes voltam mikor jelentkezett az elõtejKép és végig volt, volt amikor elég sok is!! Szerintem szerezz be eldobható melltaró betétet, mert kellemetlen lehet ha valahol szivárogni fog. Nem vagyunk egyformák, de nekem volt olyan hogy 10 perc alatt annyi folyt hogy teljesen eláztatta a polomat....

Anita, Zsizsa jól mondja, semmi köze hogy mennyi tejcsid lesz az elõtejnek.
Ha akarod, akkor lesz tejedKépKépKép
Vikim 10 hónapos volt mikor Mimikével terhes maradtam, akko rvégig volt tejem a terhesség alatt, de Vikinek nem kellett. Mimike pedig most decemberben fejezte be a szopit, (akkor volt egy poz. tesztem, bisztos megértezte, mert egyik napról a másikra abba hagyta) és most is van tejcsi. Igaz ilyenkor már csak pár csepp, és hamarosan elõtejjé alakul.

Anita
A homeos gyogyit nyugostan beveheted! Nincsenek mellékhatásai, lehet szedni. A lányaimnak is homeos bogyikat adok inkább. Sokkal kíméletesebbek. sajna néha szükség van ABra isKép

Én jövõ hétfõn megyek AFP-re. Tegnap vércsop. vérvétel voltKép unom, ezt itt minden terhességnél megcsináljákKép
Multhéten pedig terhelésesen voltam, óránként vettek vért. 4-szer. addig se inni se enni nem lehetett, fájt is a fejem 5 napig , de rendesenKép

Szombaton pedig azt hittem nagyon erõs vagyok, ki akartam hozni a fürdõböl a mosott ruhákat, és én balga két adagot próbáltam egyszerre, jól megfájdult a hasam és a derekam. Hát nem sok mindent csináltam a hétvégénKép Szerencse Apa itt volt, íg yellátta a csajszikatKép

Fúúú.. bocsi, jó hosszú lettemKép Csak fura hogy a lányaim békén hagytak eddigKép ki használtamKép

Hajni
15+4

( Ti mennyi idõsek is vagytok?)
hajnii
 
 


Anita!

Nem mindig csak néha! Éjszaka gondolom, amikor hasra fekszem (már amennyire tudok Kép)! Hát remélem igazad lesz és lesz tejem én is mindig amiatt aggódom, meg hogy tudjunk sokáig szopizni!

Hajni!

Köszi a tippet! Háát jobban szerettem volna ha inkább a babóca kapná a tejcsit Kép! De mindent a cél érdekében! Te hol fogsz szülni és milyen volt az elsõ két szülésed?

Mi most tartunk a 17. hétnél és már nagyon várjuk, hogy megmozduljon. A doki csodálkozott is, hogy még nem érzem, mert állítólag nagyon eleven. tegnap 10 percig próbálta a szívhangot megnézni, de nem sikerült annyit mocorgott a kis manó! Kép

Amúgy meg mindenkinek szép napot (még ha kicsit felhõs is)

Meme
Meme
 


Sziasztok!

Regota nem irtam, pedig itt vagyok, csak olvaso-uzemmodban.
De vegre erot vettem magamon, es visszajottem irni - otthon nincs internet Kép

Mi a 18. heten voltunk Uh-on, es a bebinel egy 3mm-es haemangiomat. A dokik szerint sem gond addig, amig nem lesz nagyobb. Meg allitolag sok gyerekben, felnottben van ilyen, es tobbnyire nem okoz semmit. Mostanaban kezdik eszrevenni, amiota egyre korszerubb gepek vannak. De azert eloszor jol bepanikoltam Kép aztan "kiokositottam" magam mindenfele konyvekbol, es mar jobban vagyok. Most probalom rabeszelni a bebit, hogy "tuntesse el", remelem sikerul, es hallgat ram Kép Azert ha valaki hallott mar ilyenrol, vagy tud valamit rola, akkor persze minden erdekel.

Egyebkent minden rendben van, az Uh szerint 5 nappal idosebb a koranal, igy mar nem is tudom hany hetes vagyok (21-22?). Ja, es a doki szerint tutira kislany! Ami kicsit fura, mert elotte azt almodtam, hogy megszuletett, es fiu lett, es nem adtunk neki nevet - mivel csak lanynevunk volt

Nektek milyen vizsgalatokat csinaltak eddig? Nekem szinte semmit... az elejen volt vervetel, meg volt kb. 3 UH, most volt vizelet-teszt, meg kertem teljes verkepet biztonsagbol, mert nem eszunk hust, de a doki ennek ellenere csak vasat kert Kép De ezen kivul semmilyen mas vizsgalat nem volt! Szerintetek ez normalis?

A terheleses vervetel az ugyanaz mint a cukros? Es mindenkinek volt mar? Mert nekem meg az sem volt...

Sziasztok, most rohanok, de majd megprobalok gyakrabban irni, addig is mindenkinek jo tavaszodast

batkamano (21 korul)
batkamano
 


batkamano

A terheléses azt jelenti hogy éhgyomri vérvétel, erre rögtön 75 gr glukozt inni ( vagy ennyi pocukrot 2 dl vizzel elkeverve meginni) és óránként vesznek vért, ezután még háromszor. és mindig megnézik a cukrot a vérben,
Akko rcsinálják ha nag yvolt az elõzõ baba, mivel nekem nagyok voltak eléggé, így mér most kérte a dokim ezt a viszgálatot, de hála tökéletes!!!!!!!!KépKép
Mimik eszületése másnapján a korházban csináltak ilyet, ami szinténjó volt, mert nem hitték el hogy nem vagyok terhes cukros......
na de álltalában a vércukor viszgálat ugy zajlik hogy vérvétel éhgyomrorra, fél liter tej, 2db zsölme és ujra vérvételKép
Hajni
hajnii
 
 


Sziasztok!

Most bosszankodom, mert írtam egy nagy hosszú levelet és nem tudtam elküldeni, utánna meg el is szállt.
Majd megírom újra késõbb.Ezt csak kíváncsiságból küldöm, ugyen elmegy-e?
anita77
 
 


Na mégegyszerKép

Hajni: köszi a tanácsokat a tejjel kapcsolatban.Írtad, hogy emelgetsz, hát nagyon vigyázz magadra, mert lehet, hogy úgy érzed, bírod nagyon, de oda kell figyelni nagyon.Csak óvatosan tevékenykedj.Amiben meg segítenek engedd és fogadd el a segítségetKép

Meme
Ne aggódj , nekem igaz 16 hétre megmozdult, de azt mondják, hogy elsõ babánál kb a 20 hét körül szokott.Így nem vagy még elkésveKép
Majd meglátod, milyen csodálatos érzés leszKépleírhatatlanKép
Várom majd a visszajelzést ám róla!

Batkamano:
Nekem sem volt túl sok vizsgálat. 2 UH , vérvétel 2-szer( legelején, utánna AFP+ hepatitis)Habár én külön járok még egy másik helyre is, mert eantitest van a véremben és ellenõriztetni kell az két havonta van.
Az orvos kb 20 hetesen vizsgált meg, mikor kiderült, rövidbb a méhnyak, azóta igaz sûrûbben járok most hozzá.Ne aggódj a dokid tudja , mikor mire és mennyi vizsgálaton kell, hogy keresztülmenjKép

Mindneki vigyázzon magára, pihizzetek sokat!
Anita
anita77
 
 


Sziasztok!

Mindenki el van tûnve! Azért reméljük mindenkivel minden oké! Kép

Üdv

Meme
Meme
 


Meme!

Pont ezen tûnõdtem én is. Remélem ti is jól vagytok. A pici mocorog már?
Írjatok ha van valami ámKép
Sziasztok:
Anita
anita77
 
 


HaliKép

én jól vagyok, bár a hétvége nagyon fárasztó volt, ezért próbálok most rengeteget pihenni.

Nektek van olyan, hogy a baba a hüvelyetek felé rugdos? Néha úgy érzem, hogy kirúgja a falát, mintha folyton a méhszájamat rugdosná. Remélem, azért nem akar még kijönni!

Állandóan fúrnak-faragnak-kalapálnak fölöttünk, már kezd nagyon elegem lenni! Mintha fél éve folyamatosan újítanák föl a lakást, egyszerûen nem is értem. Hogy lehet így pihenni?Kép

Minden jót! (Szerdán 30 fok lesz, tiszta nyár!Kép)

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!

Nektek van olyan, hogy néhány napig érzitek a babát, rúgdos és néhány napig meg nem? Ilyenkor mindig megijedek.

Biga
20+3
Névtelen
 


Biga,
szerintem ne aggódj! A friss kismamik szerint vannak mozgékonyabb és kevésbé mozgékony napok. Az is lehet, hogy rugdos, csak nem érzed, mert pont akkor csinálja, amikor mással vagy elfoglalva. Én mondjuk mindig érzem, de ez azért van, mert nagyon vékony vagyok, és még az apró dolgokat is érzem. Sõt, nekem pont az a bajom, hogy állandóan rugdos, fõleg befelé, és kicsit zavar, hogy nem nyílik-e ki ettõl a méhszájam.

Zsizsa
20+2

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Zsizsa, nyugiKép Ki vagyunk mi találva rendesenKépKép


Biga, igen elõfordulhat, ha még kicsit nagyobb lesz a babó, akkor majd érezni fogod mindigKép

Én tegnap voltam AFP vételen. Anyum jött a lányokhoz reggel korán, mert 8ra kellettt a MÁVba mennem, és nem kicsi ilyenkor a forgalom..
De háromnegyed kilencre végeztem is, dokibácsival és vérvétellelKép

Délelõtt hazavittem anyut, Vikiém nála maradt, ott akart aludniKép még nincs három éves, de nagyon tudja mit akar,azt mondta Apának mikor mentünk el: " Ne sírj!! Visszajövök!! holnapKép "
Kicsinken meg csak ámultunk egész nap apjávalKép Olyan jó babaKép Csak akkor kiabált ha éhes volt,amugy meg egész délután sétálgatott, beszélgetett, nevetett. Rájöttünk, hogy Viki piszkálja csak fel Õt néhaKép

Kérdeztétek hogy hol szültem a lányokat.
Vikikémet (2000.juni) kistarcsai korházban, nekem nagyon rossz tapasztalatom volt ott, ugy az egészrõl ahogy van. 7 hónaposan kerültem másik orvoshoz (akihez addig jártam eljött a korházból)
Még kontrollra sem mentem vissz oda.
Noémit pedig (2002.jan) a MÁVban, barátnõm ajánlására mentem az orvosomhoz. Meg vagyunk elégedve teljesen, és hát a korház meg a szülészet kalsszisokkal különbözik Kistarcsától.
Mindketten 3 óra alatt megvoltakKép Vikinél szivárgott a vizem, de a doki 5 óra késéssel jött be a korházba, és akkor kötötte be az infuziót. innen számítva lett 3 óra. Addig semmi fájás nem volt, és kitágultam már 3 ujjnyit.
Viki 4100gr és 56cm-el születettKép
Mimike pedig burokrepesztéssel indult az életbeKép
Két hete két ujjnyi voltam. És már két nappal tulvoltunk a kiírt idõponton.
Repesztés, én onnan 3óra 10 perc alatt megszületett Mimike. Gátvédelemmel. Ettõl féltem, de a szülésznõ és az orvos jók voltak, segítettekKép
Mimike 5030kg és 59cm el született.
Most bízom benne nagyon hogy itthon szépen elindulgat minden és úgy megyünk be a korházba, hogy ippeg csak szülniKép

Hát most jó hosszúra sikerültem, de egy gyerekes vagyok , így hagytakKép Mimi már felébredt, de ilyenkor Õ játszik egyedül egy órát, ül a hálózsákban és nagyon jól érzi magát, apját is elintegette az elõbb maga mellõlKép

Mindenkinek szép napot
Sziasztok
Hajni
hajnii
 
 


Anita!

Sajna még mindig nem, de annyira izgulok, hogy szerintem egy darabig már csak azért sem fogja!
Pedig már nagyon várjuk!

Zsizsa!

Részvétem a fúrás-faragás miatt, habár nálunk pont mi csináljuk, de már nekem is nagyon elegem van, olyan jó lenne, ha minél elõbb kész lennénk! Próbáljak meg így pihizni. Elég mókás a dolog! Szerelõk ki, munkások be ... Kép

Hajni!

Gratula a lányokhoz szép nagy babák akkor!
Amúgy meg akkor nálatok is pörög az élet, fõleg ha még a picurka is meglesz! Kép Le a kalappal... Kép

Üdv
Meme
Meme
 


Szisztok!

örülök, hogy adtok magatokról életjeltKép
Nagyon szép idõ van kint, ti is próbáljaotk a friss levegõn lenniKép

Meme!

Mennyi idõd is vagy most?Ne aggódj, mert meg fog mozdulni, ez mindenkinél más.Lehet, hogy alkatilag is olyan vagy, de hallottam már olyan esetrõl is, hogy mozgot a baba ezerrel, csak a mami nem vette észreKép

Biga!

Biztosan lehet, fõleg az elején. mennyi idõd is vagy?
Amúgy meg ha késõbb nem mozogna , nekem azt modták, hogy figyeljem, mert akkor szólni kell a dokinak.
remélem azóta mozgékonyabb és aktívabb a kis pocaklakóKép

Zsizsa!

Remélem ti is jól vagytok és már kevesebb munkálatok vannak arra felétekKép
Pihizzetek sokat.

Mindenki nagyon vigyázzon magára és pihenjetek.Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem már a mai nap is elég melegnek tûnt, mi lesz nyáron?
Remélem kibírjukKép

Sziasztok: Anita

Hát akkor te egyáltalán nem unatkozol Kép
Most elég mozgalmas az életetek és mi lesz még....Kép
Amúgy gondolom a két lány után most fiút szeretnétek?
Akkor te már elég sok mindenen túl vagy, van tapasztalatod. Elég gyorsan világra jöttek a lányok, bízom benne, hogy a harmadik meg már csak kipottyan és készKép

Szóval fel a fejjel, attól még lehet nagyon mozgékony babád!

Hajni!
anita77
 
 


nem tudom hogyan csináltam de összekeveredett a levélKép
Azért remélem ki tudjátok hámozni kinek mit szántam.
Hajninak onnan:"hát akkor... A szóval fel a fejjel: Memének szántam

Nem tudom hogyan keveredtek össze a sorok?Kép

Sziasztok: Anita
anita77
 
 


Sziasztok!
Eddig csak olvastalak Benneteket, most "új motorosként" bejelentkezem. Mi most a 19. hétben járunk, doki szerint és szerintem is minden rendben. Hétfõn volt a 18 hetes UH, kispapa résztvételével, és amellett, hogy minden csontját végignézegettük, nagyon valószínû, hogy Botondunk lesz...
Egyébként Mészáros Mártához járok, Nyírõ. Tud valaki valamit róla, vagy a kórházról? A Nyírõs topic látvánosan meghalt....
Szép napot és kellemes hosszú hétvégét nektek! És mocorgó pocaklakót...én egyébként olyan 2-3 napota szoktam érezni, fóleg kora hajnalban, amikor nyugi van. Néha meg amikor a õnökömmel beszélek Kép)) Gondolom nem tudja mire vélni a fura mosolyomat Kép)).
Sziaszok, Edit

Edit

KépKép
KépKép
szedit
 
 


Anita!

18 hetesek vagyunk. és már a "nagy okosok" idegesítenek, mindenki ezzel jön hogy még nem mozdult meg?! Kicsit bosszantó, de már nem izgatom magam, mert úgyis tudja a manóka, hogy mikor kell! Kép

Edit!

Örülök, hogy újra bõvülünk, meg hogy ránk találtál Kép!
Gratula a picihez! Fiút is akartatok? Gondolom a papa igen Kép!

Mindenkinek szép napot!

Ja ti mentek majd strandra, mert mi most akarunk kimenni a hétvégén, de mindenki mást mond, pedig csomó helyen hallottam, hogy az úszás jó! Kérlek írjatok, hogy ti hogy vagytok ezzel!

Meme
Meme
 


Meme!

ne aggódj, mert azt mondják, hogy az elsõ babánál van aki csak a 20. hét után érzi és olvastam is már errõl. Szóval ne légy elkenõdve. Egy ismerõsõm a 21 héten még nem érzett semmit, de az uh megállapítottká, hogy nagyon mozgékony babaKép
Szóval emiatt ne aggódj egy percet semKép

A strandról nem tudom mit is írjak. Az úszást én is hallottam, hogy hsznos és jó dolog, de ha nálad minden rendben van ( úgyértem nem kell pihenned sokat , mint pl nekem), akkor szerintem nyugodtan mehetsz.csak óvatosan , nehogy vki a nagy tömegben ne vegye észre, hogy babát vársz...
de szerintem ha a dokiddal közvetlen viszonyba vagy , és telefonon ilyen dolgot is meg tudsz vele beszélni, akkor kérdezd meg tõleKép

Edit!

Szívesen fogadunk a körünkben, hurrá, bõvül a csapatKép
Jó dolog, hogy ha még pár sorban is de tudun egymásnak írni és segítséget nyújtani, vagy éppen megértéstKép
Gyere sûrûbben, és írj magadról: elsõ babucitok lesz?
Mi Jászberényiek vagyunk, így arról a kórházról sajna nem tudok mondani semmit. De én úgy vélem, ha a dokid jó, akkor teljesen mindengy milyen a kórház.Megsúgom, nálunk sem vmi szuper a kórházKép, de az orvosom nagyon jóKép
ezért is döntöttem én is így, hogy itt szülök.

Mindenkinek további szép napot , vigyázzatok magatokra. Jó pihenést.

Anita
anita77
 
 


Meme

Uszás: A lányimnál inkább kihagytam, mert rinyáltamKépKép
de mivel hordjuk Õket cscsemõkoruktól úszni, és mindketten kellünk hozzá, dokit megkérdzetem. Februárban voltunk Hévizen.A természetes vizet, a meleg termálvizet, kerülni kell, de medencében bármennyit lehet. Dokim szerint le vannak fertõtlenítve azok annyira, hogy semmi bajunk nem lehet tõle, és jót is tett nagyonKépKép
hévizi tót mi kihagytuk, gyerekeket amugy sem lehet abba a vízbe bevinni, de medencébe bármennyitKép))

Edit! Üdv itt!!!!!Kép

Anita
szoktam Berénybe járniKépKépKép

most jött a barátnõm, majd késõbb visszanézekKép

Hajni
hajnii
 
 


Köszi, kedvesek vagytok!
Én éppen az uszodától félek, ott baba nélkül is rendszeresen összeszedtem valamit, ha mást nem hát lábgombát. Úgyhogy inkább egy tengerparti nyaralást tervezünk, a dokim azt mondta, hogy nyugodtan ússzak szabad vízben is amennyit csak akarok, csak ne hagyjam magamon megszáradni a fürdőruhát, és vigyázzak a nappal, mert kai terhes sokkal könnyebben kap napszúrást. (hogy miért, azt nem mondta) Szóval megvigasztalt, mert vízmániákus vagyok.
Egyébként igen, ő az első babánk. Tulajdonképpen mindegy volt mindkettőnknek, hogy fiú-e vagy lány, inkább a nagyszülők izgultak. De persze, örülök, az jó ha az embernek bátyja van (nekem is az van).
Sziasztok
Edit

Edit

KépKép
KépKép
szedit
 
 


Sziasztok!

Zsizsa tesója vagyok, õ most kórházban van, mert 1000-re rövidült a méhnyaka (a méhszája még zárt). Tudtok valamit az Unosyn-ról, hogy van-e esetleg valamilyen káros hatása a babára?
Zsizsa üdvözöl mindenkit. Remélem hamarosan személyesen is tud majd jelentkezni, addig én "beugrom" helyette.

Zsizsatesó
Névtelen
 


Zsizsatesó!

Remélem Zsizsánál mindenen rendben, nagyon aggódtam érte, amikor olvastam az írásodat. Sajnos a gyógyszert nem ismerem, de az orvosok bizti tudják mi a helyes.
Kitartás Zsizsának és puszi a babának!
Szisz
szisz
 
 


Kriszta!

Remélem Zsizsa jobban van már és hamarosan haza is engedik!
Szorítok Neki és a picinek, hogy ne legyen semmi baj!
Írj, ha bármit megtudsz!

Remélem a többiek jól vannak, régen írtatok. Persze megértem, ebben a jó idõben mindenki el van foglalvaKép
Azért óvatosan ám a naponKép
Mindenkinek szép napot!
Sziasztok: Anita
anita77
 
 


zsizsatesó!

én is remélem, hogy jól van, zsizsa is meg a babóca is! Mindenki szurkol értük! És sok puszi nekik! Kép

Amúgy meg üdv mindenkinek . Sajna véget ért ez a jó kis 4 és fél nap, pedig elviseltem volna még a pihit, napozást...stb.

na mindegy mindenkinek szép hetet!

Szióka:

meme
Meme
 


Zsizsatesó!

Biztos nem lesz semmi baj, meg különben is mindenki szorít nekik, így biztos nem lehet semmi gond! Kép
Puszika Zsizsának és a babócának is ! Kép

Amúgy mindenkinek szép hetet! Kár hogy véget ért ez a jó kis 4 és fél nap (napozás, pihizés, evés, ivás...stb) Kép

No mindegy ! Sok puszi mindenkinek!

meme
Meme
 


Sziasztok!

Kétszer küldtem el véletlenül!

Bocsi
Kép
Meme
Meme
 


Sziasztok Lányok!

Képzeljétek, tegnap belázasodtam , csak úgy hipp hopp. Semmi bajom nem volt, csak felment a lázam 38 fokra.
A dokim szerint vmi vírus lehet az okozó.Féltem még az algopirynt is bevenni...Kép
De be kellett, mert nem ment le a lázam.
Ma már kicsit jobb, de fekszem még , mert teljesen gyenge lettem.

Legyetek jók, majd jelentkezem.

Sziaszok: Anita
anita77
 
 


Ja!

Szerintetek a vérvételi képem ez erõsen befolyásoln? Ugyanis a héten kéne oda is mennem....

Írjatok, ha tudtok róla vmit, köszike
Anita
anita77
 
 


Sziasztok!
Csatlakozom én is! 23. hét, szept 9-re vagyok kiírva. Elsõszülõ vagyok úgyhogy elég tapasztalatlan, ezért minden info jól jön!
Docka
AE (docka)
 


Szia Docka!
Jó, hogy idetaláltál!
Mi is az elsõ babánkat várjuk, é izgulok rendesen Kép
Titeket nem visel meg ez a kánikula? Hajnalban és este jól vagyok, de napközben mint akit agyonütöttek...sajnos a munkahelyem sem éppen a légkondijáról híres. Max az ásványvizet dönthetem magamba.
A baba egyébként jól viselkedik, remélem továbbra is így lesz, bár kissé megijedtem, mert egy ismerõs, akinek teljesen problémamentesnek tûnt a terhessége majdnem megszült a 32. héten egy vérzés miatt...állítólag elõjel, minden nélkül. Szerencsére jól vannak és mégsem lett még szülés, de akkor is aggasztó, hogy bármi jöhet.
De nem idegesítelek titeket is, kellemes kánikulát!
Edit

Edit

KépKép
KépKép
szedit
 
 


Én is dolgozom, lehetõleg addig, amíg tudok, mert elég pörgõs ember vagyok: nem tudnék otthon ülni és nézni, hogy nõ a pocakom :-) Lehet hogy rosszabb is lenne, ha otthon maradnék, mert akkor mindenféle házimunkás feladatot találnék hirtelen (most költöztünk új lakásba, úgyhogy van bõven munka elég...)
Kicsit meg is ijedtem, mert gyalog mászkálok össze-vissza és szerintem ez nem tesz jót, mert tegnap is baromira elfáradtam és elég kemény volt a pocakom. Nálatok hogy van ez? Érzitek ha túlterhelitek magatokat?
Docka
AE (docka)
 


Sziasztok!

Docka: én szeptember 5-re vagyok kiírva és az elsõKép
Ha kifáradok (nálam ez könnyen megy, nem sportolok és szg-en dolgozom), nekem is keménykedik a pocakom. Most már megtanultam, hogy megpróbálok nem kifáradni. (jobb megelõzni a bajt)Képes vagyok bárhol leülni, ha fáradt vagyokKép
Amúgy én júli. 1-ig tervezem dolgozni (ha minden rendben lesz) utána pedig készülõdöm és nyaralokKép

Edit: sajna én is hallottam már hasonló rossz tapasztalatokatKép Remélem tényleg ritka az ilyen és velünk (mindannyiunkkal) nem eshet meg.

Üdv
Szisz
szisz
 
 


Szia Szisz!
Ha Te vagy az elsõ, akkor én a második?
Én is valahogy így godnoltam: júl 1-ig kéne dolgozni aztán pihi.
Még a kifáradáshoz: az a fura, hogy én eddig egész jól bírtam a strapát, pörgést, most meg úgy megyek az utcán, mint egy kisnyugdíjas. Szóval nekem ez elég furcsa, hogy ilyen hamar (23. hét) jött ez a fáradság és kimerülés... Mi lesz akkor ezután? Ettõl a haskeményedéstõl pedig nagyon félek...
Docka
AE (docka)
 


Szia Docka!

Egész félreérhetõ voltam, szóval az elsõ a babák számára vonatkozott. Elsõ kisbabám leszKép
A hirtelen fáradság lehet a melegtõl is, ahogy nézem itt a munkatársaim is kimerültek, pedig nekik nincs baba a pocakjukba (ez bizti mert fiúk).
Ma fogorvoshoz megyek (eddig halasztottamKép, remélem nem talál semmi problémát. Nektek romlott a fogatok?
Üdv
Szisz
szisz
 
 


Ja! Azt hittem van valami sorrend a topikosok között

Hát én kicsit ellustálkodtam a fogorvost, én is tervezem hogy megyek, remélem minden oké lesz. Eddig - a terhesség alatt - nem volt problémám a fogaimmal (kopp-kopp). Amúgy elég rendszeresen jártam eddig fogorvoshoz, kábé félévente, most is majd mennem kéne lassan.
D.
AE (docka)
 


Szia Docka és Szisz!

Zsizsának egészen rossz tapasztalatai voltak a fogaival, terhesség elõtt volt egy, ami épphogy kezdett kilyukadni, 3 hónap múlva már 5 lyukas foga volt. Azt üzeni, hogy tûzés a fogorvoshoz!

Amúgy megvan, gyógyszerestõl is keményedik még, de már nem olyan sokat. Az orvosok azt mondják, hogy még jó pár hétig mindenképpen bent kéne maradnia.

Mindenkinek problémamentes pocakosodást kíván.

Zsizsatesó
Névtelen
 


Sziasztok!

Én a terhesség előtt pár hónappal voltam fogorvosnál, akkor nem talált semmi problémát, tegnap viszont volt egy lyukas fogam, amit be kellett tömni. Én is azt mondom, hogy nyomás a fogorvos!!

Zsizsa!

Nagyon vigyázzatok magatokra, és pihenj pihenj pihenj! És ne olvass semmi olyat, ami miatt aggódni fogsz (pl. kismama újság, negatív tapasztalatok, stb.)
szisz
 
 


Sziasztok!

Én három hónaposan voltam a fogdokinál és szerencsére nem talált semmit! Kép

Zsizsa!

Csak türelem és pihizz sokat most csak ez segít!

Amúgy képzeljétek el, hogy kedden megkaptuk az AFP eredményét, ami sajna nem lett túl jó, ezért elküldött a dokim egy genetikushoz, de hál' istennek semmi baj a picivel. Mellesleg meg megtudtuk, hogy nem 100 %-os , de valószínû, hogy kislányunk lesz. Úgyhogy teljes az öröm.

Mindenkinek szép napot (csak ne túl meleget)! Kép

Meme
Meme
 


Szisztok!

Meme: gratula a kislányhoz,Kép az AFP eredmény elég sûrûn nem jön be, mert nem idõben nézik esetleg meg. De látod minden oké, örülök nekiKép

Sziszke!

Már régen jártál felénk,de azért örülök, hogy jól vagytok!
Vigyázz mayon a melegben! Próbálj ne a tûzõ napon állni .

Docka!


Neked is örülünk nagyon, vigyázzatok ti is magatokra.
Írj mindenrõl hátha tudunk segíteni. Mi au 4-re vagyunk kiírva, és elég nehezen viseljük a meleget, fõleg így, hogy még vmi vírust is sikerült összeszedni, ami lázzal is jár. de bízom benne, hogy kifelé megyünk már belõle....

Mindenkinek hüvös szobát, sok pihivel és sok vitaminnal tele napot kívánok:

Anita
anita77
 
 


Szia Meme!
Mi lett az AFP eredményed? És mit mondott a genetikus? Voltál genetikai uh-n?
Docka
AE (docka)
 


Zsizsatesó,

Zsizsa hogy van? Remélem már sokkal jobban. Hogy bírja ezt a meleget?

Nekünk legalább van légkondi a munkahelyen, de otthon (négy emeletesben a negyedik) pokoli meleg van.

Jó hétvégét mindenkinek!

Anikó
19+0 (hamarosan 20Kép)
eancsi
 
 


Docka!
Az AFP 22, a MOM 1,2. A doki jól beijesztett, hogy komoly, de a genetikus szerint ez még belefér. Amúgy csinált genetikai UH-t, ami szerint csak 17 hetesek vagyunk(ezt mondják már egy hónapja). Kedden pedig a dokim megint leveteti az AFP-t. Nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen, de már úgyis csak akkor fogom elhinni, hogy nincs semmi baj, ha a kezembe tarthatom a pici manókát! Alig várom már!

Amúgy ti hogy bírjátok a meleget? Én már nagyokn kivagyok! (Panel harmadik emelet) A vasalást már egy hete halogatom,ilyen melegben nem lehet kibírni! Szerencsére a párom most jó pár dolgot átvett tõlem! Kép
Na megyek tovább tikkadni!

Üdv
Meme
Meme
 


Sziasztok!
Meme, drukkolok nagyon, remélem minden rendben lesz. Azért azt mondják, hogy az AFP nagyon megbizhatatlan.
Én szerencsére nagyon teljesen jól vagyok, a munkahelyi szaunázástól eltekintve. Otthon valahogy jobban birom, tegnap keritést is festettünk a párommal édes hármasban Kép
Szép napot!
Edit

Edit

KépKép
KépKép
szedit
 
 


Szia Meme!

Meg tudnád mondani, hogy mi ez a genetikai uh? És hol lehet megcsináltatni: csak a Schöpf Méreiben? És van korlátja (hány hetesen lehet menni?)

A meleget én bírom aránylag, csak a mászkálást nem a városban. Ja meg a lépcsõzést. Ma elromlott a lift a munkahelyemen és így a harmadikra gyalog mentem fel, na megint bekeményedtem :-(

Ma vagyok kereken hat hónapos! :-)

Docka
AE (docka)
 


Sziasztok!

Ti hogy számoljátok a hónapokat? Én csak a heteket tudom mindig. Ha 24 hetes vagyok, akkor az 6 hónap? Valamint a 10. hónapban szülök (40 hetes számolás szerint?)
üdv
Szisz
szisz
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: