Új privát üzeneted érkezett!

Szép jó estét vagy éjszakát!

Attila is szeretne írni nektek (kicsit homályos)


Kép

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Szép napot!!
Olyan hideg van ,hogy nagyfiam nem ment korizni.Nem vállalta a tanár.
Éjszaka1-2ig fent voltunk.Fogalmam sincs mi volt a gond.Kép
Éva
nálunk is mindig a gépet nyomogatja Dodó.Azt mondják elrontógomb nincs rajta.Kép

Csanikó
Reninek jobbulást!!!!!!!

Ma jön a barátnőm délelött a másfél éves kislányával,Kincsővel.A két pici,mint férj és feleség.Hol ölelgetik egymást,hol veszekednek.Olyan édik.KépKépKép
Szép napot mindenkinek!!!

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Az enyémek még alszanak így most írok gyorsan kicsit. Reni is pénteken kapná a bizit de most nem megy mert ugye beteg. Gondolom hétfőn, majd megkapja.

Zsu! Azt én is akartam kérdezni nálatok nem kötelező a védőoltás? Amúgy a te fiad hol születet? Milyen nyelven beszéltek hozzá? Meg még valami ha nem kínos: Ti milyen ellátást kaptok az államtól most, hogy otthon vagy a babával?

Évi! Még így is édes, hogy homályos a kép. Az én lányom is így püföli a gépet. Ha ébren van nem is tudok ide ülni mert nem hagy békén.

Manó! Nagyon édesek a picikék. Jól látom, hogy teljesen különbözőek? Egypetéjüek voltak? A természetük mennyire különbözik. Rakjál még fel sok-sok képet.

Persze ez a többieknek is szól.

pusziak, még jövök.
Vendég
 

 
 

KépKép
KépKép
No commentKép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Pillanatnyilag alszanak a picurkák.

Anikó

Nem egypetéjűek a babócák, 3. Különböző mind a három kivül is belül is. A lányok egyébként jobban hasonlítanak egymásra. Gréti a legakaratosabb, Dorina a legtürelmesebb, leganyásabb, Gergő nagyon hízelgős baba.
Próbálkozok képeket feltenni, csak kicsinyítgetnem kell őket. De remélem sikerrel járok.

A ti babáitok miket esznek? Babatejet vagy tehéntejet isztok?
manó3
 
 


Küldök képeket!KépKépKép
manó3
 
 


Nem lehet elég korán kezdeni!Kép
bizzo
 
 


<pre>
Nick név Név Kor Cím Baba neve Születés napja Súly Hossz
Balázs_Éva Éva 35 Cegléd Attila 2004.12.22.
Bizzo Bernadett 24 Budapest IX. Tamás 2004.12.02.
Csanikó Anikó 31 Budapest XXI. Bianka 2004.12.17. 3500 56
Renáta 1995.08.24 4000 53
Manó3 Móni 25 Balatonfüred Dorina 2004.12.20.
Gréta 2004.12.20.
Gergő 2004.12.20.
Marcsi4 Marcsi Budapest IV. Péter 2004.12.22.
Roli Heni 30 Budapest Dominik 2004.12.21.
Dani 1998.02.07
Zsuu74 Zsuzsa 32 Giuliano 2004.12.08.</pre>
Vendég
 


Kép
bizzo
 
 


Ez jo ötlet ez a táblázat.Egy másik topikban is láttam.
Mi a X ker ben lakunkKép
Ha a születési suly es hossz kell akkor a mienk 3140gés51cm.
bizzo
 
 


Jó ötlet a táblázat!

Mi nagyon picikék voltunk, 30 hétre születtünk, íme az adatok:

Gréti 990g 37 cm
Dorina 1130 g 38 cm
Gergő 1190 39 cm

Mára már azonban már szépen behoztuk a lemaradást. Picit el kell mennem, jönni fog a védőnénik, kifaggatok a 15 hós oltásról ő miket tud.
manó3
 
 


Mano3
Most mekkorák a babák?Annyira aranyosakKép
Én fiam most 10kilo felett jár és tegnap mértem 79cm.
bizzo
 
 


Sziasztok!

Látom, a számítógép mindenhol sláger.

Anikó, a táblázat nagyon jó.
Attila születési méretei: 3500g és 51 cm.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


<pre>
Nick név Név Kor Cím Baba neve Születés napja Súly Hossz
Balázs_Éva Éva 35 Cegléd Attila 2004.12.22. 3500 51
Bizzo Bernadett 24 Budapest X. Tamás 2004.12.02. 3140 51
Csanikó Anikó 31 Budapest XXI. Bianka 2004.12.17. 3500 56
Renáta 1995.08.24 4000 53
Manó3 Móni 25 Balatonfüred Dorina 2004.12.20. 1130 38
Gréta 2004.12.20. 990 37
Gergő 2004.12.20. 1190 39
Marcsi4 Marcsi Budapest IV. Péter 2004.12.22.
Roli Heni 30 Budapest Dominik 2004.12.21.
Dani 1998.02.07
Zsuu74 Zsuzsa 32 Giuliano 2004.12.08. </pre>
Vendég
 


Bizzo


Most a Gergő kb 10 kg 20 dkg, hossza 75 cm, Dorina 8600 g és 75 cm, Grétike 9000 g és 74 cm.

Érdeklődtem a 15 hós oltás után. Mi is egyszerre fogjuk megkapni, azért mert ez már egy új kombinált oltás. Állítólag nem kell félni tőle, ritka a mellékhatás, és ebbe már nincsen higany.

Manók már ebédeltek, már letettem őket aludni, de még megy a hancúr hallom.
manó3
 
 


Sziasztok.
Elment barátnőm.Nagyon jól esett kidumcsizni magunkat.
Csanikó
Jajjj de jó ez a táblázat.Nagyon ügyi vagy.
Megadom én is a paramétereket:<font color="0000ff">Dani 3000g,51cm
Dodó 3700g,56cm</font>
Dodó decemberi mérésen 12.9kg volt.Nekem is rákellet állnom a mérlegre mert a csecsemő mérleg csak 12kg-ig mér a nagyon meg nem tudott/nem akart kapaszkodás nélkül megállni..Kép
Mi jövőhéten megyünk t.adásra,sajnos kukiproblémánk vanKépKépKép
Most próbáltam lefektetni,no siker,de tiszta dili.Kép

Dancinak nagyon jó lett a félévie.Ha osztályoznák akkor 4.5 lenne.Nagyon büszkék vagyunk rá.Kép

Bizzo
De aranyosak vagytok együtt.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!!

Megjöttünk as bölcsiböl.Ma egész jol viselkedett Giuliano.Csak nem aludt semmit.Mindjärt megyünk is ledölünk egy kicsit ,hätha elalszik.

Aniko!!!Ügyi vagy!!

Mano!!!Hät jol össze szedték magukat a Manoid a születési sulyukhoz képest.Hatalmas gratula.

Giuliano szül. méretei:2970 gramm,47 cm
most pedig 9400 gramm és 78 cm

Na megyek kicsit ledölök.Remélem sikerrel järok.
zsuu74
 
 


Roli

Kukiproblémán a fitymaszükületet érted? Mert az van nekünk is. Már küldtek minket gyereksebészhez is vele, de ő azt mondta, ha tud rendesen pisilni, és nincsen pangó vizelet a bőr alatt (figyelgetni kell, néha laborvizsgálatot is csináltat velünk a dr.nénink, hogy nincs-e valami gyulladás)akkor várhatunk még vele. A sógornőm kisfiának is nagyon szűk volt, de nem műtették meg, és 5 éves korára rendeződött.

Zsu!

Köszi, hát tényleg ügyi babák, jó is az étvágyuk!
manó3
 
 


Sziasztok!

Visszajött a netünk, egy darabig nem volt úúúúúúgy hiányzott.
Anikó gratulálok a táblázathoz nagyon klassz.

A Manókán születési adatai 3200 gramm 55 cm. Születésekor azt mondta a doki, hogy egy kis kukucka.
Ma délután a Manóka egyedül ment aludni. Reggel mindíg kiveszem a két kivehető rudat a kiságy rácsából és délután csak arra lettem figyelmes, hogy nagy a csend. Bement a drága a kiságyába és el is aludt. Olyan nagyon aranyos volt. Igaz előtte az összes játékát behordta és azokon aludt el.
Ma Manóka a nagyinál alszik éjjel kíváncsi vagyok milyen lesz az éjszakájuk. Eddig nem volt probléma mert már aludt a mamiéknál remélem most sem lesz. És a mienk???? fúj de kétértelmű vagyok.

Roli! nekünk is volt kukuc problémánk, de magától kb. 2 hét alatt elmúlt. Biztos nem lesz probléma nekünk egy nagyon jó dokinénink van a Gyermekklinikán ha valami nem tetszik a körzetinél akkor inkább odaviszem - sajnos oltást nem ad - és ő mondta, ugyanúgy mint Manó3, hogy 4-6 éves korára rendeződhet.
De ahány orvos annyifélét mond. A XVI.kerületben laktunk még amikor a Manó megszületett ott azonnal elkezdte, hogy a fitymát hátra kell huzogatni. Mikor 1 hónapos volt akkor költöztünk Káposztásmegyerre. Itt azt mondta a dokinéni, homgy meg ne próbáljuk huzogatni majd ha 6-7 hónapos lesz, mindíg fürdés közben egy picit.
Hát így legyen okos az ember.

Manó3. Mi sima tehéntejet iszunk már 9 hónapos korától, mert a tápoktól és a babatejtől állandóan ment a Manó hasa és tiszta kiütés volt.

Megyek mert apa kicsit türelmetlen. Indulunk a mamához.

Sziasztok. Reggel jövök.
Marcsi.
marcsi41
 
 


<pre>
Nick név Név Kor Cím Baba neve Születés napja Súly Hossz
Balázs_Éva Éva 35 Cegléd Attila 2004.12.22. 3500 51
Bizzo Bernadett 24 Budapest X. Tamás 2004.12.02. 3140 51
Csanikó Anikó 31 Budapest XXI. Bianka 2004.12.17. 3500 56
Renáta 1995.08.24 4000 53
Manó3 Móni 25 Balatonfüred Dorina 2004.12.20. 1130 38
Gréta 2004.12.20. 990 37
Gergő 2004.12.20. 1190 39
Marcsi41 Marcsi Budapest IV. Péter 2004.12.22. 3200 55
Roli Heni 30 Budapest Dominik 2004.12.21. 3700 56
Dani 1998.02.07 3000 51
Zsuu74 Zsuzsa 32 Villnachern Giuliano 2004.12.08. 2970 47 </pre>

Már csak két adat hiányzik. Nem emlékszem Roli melyik kerületben laktok.
És nem tudom Marcsi hány éves vagy.

Puszika
Vendég
 


Még vagyok.

Jujj melyik a legkisebb betű, hogy leírjam hány éves vagyok. Éveim száma: 43
marcsi41
 
 


VI.kerben lakunk.Marcsi mi is leszünk annyiKép

Majd ha nyugi van jövök.
Csanikó tök jóóóóóóóó!!!!!!!

Kovács Roland
roli
 
 


Aniko!!!!

Most vettem csak észre a kérdéseidet.
Tehät Giuliano itt született a szomszédos värosban (Brugg)Én magyarul beszélek hozzä, az apja meg olaszul.Tämogatäs az 10 hét gyes volt...
Most csalädi potlékot kapunk csak ami a pelusra meg a bébiételekre elég....Ez Sväjc!!Itt egyältalän nem tämogatjäk a csalädokat,ezért is van kevés kisgyerek.
zsuu74
 
 


Hät igen Marcsi mi is leszünk annyi.Én leghamarabb.Märmint a többi decmami közül.Ja nem is lätom Éva elöttem jär.Na akkor megnyugodtam.

Mostanra terveztétek a babät,vagy csak igy jött össze???Tesomnak (37 éves) 10 év häzassäg utän jött össze,spontän.4honapos a kispinäs.Dokija szerint meddö volt.HIHIHI
zsuu74
 
 


Hééééééé!!!!Valaki lop!Az elöbb feltett képeim eltüntek!
Na mégegyszer!
Kép
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Na azért.KépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


De aranyosak!!!!Nekem is van egy fürdös.Képunokatesok
zsuu74
 
 


Zsuu
Annyira bírom a fiad tágra nyílt szemeit.Nagyon édesKép
Elszaladok letusolni,majd altatok,de vigyázat jövök!!!KépKép

Kovács Roland
roli
 
 


<pre>
Nick név Név Kor Cím Baba neve Születés napja Súly Hossz
Balázs_Éva Éva 35 Cegléd Attila 2004.12.22. 3500 51
Bizzo Bernadett 24 Budapest X. Tamás 2004.12.02. 3140 51
Csanikó Anikó 31 Budapest XXI. Bianka 2004.12.17. 3500 56
Renáta 1995.08.24 4000 53
Manó3 Móni 25 Balatonfüred Dorina 2004.12.20. 1130 38
Gréta 2004.12.20. 990 37
Gergő 2004.12.20. 1190 39
Marcsi41 Marcsi 43 Budapest IV. Péter 2004.12.22. 3200 55
Roli Heni 30 Budapest VI. Dominik 2004.12.21. 3700 56
Dani 1998.02.07 3000 51
Zsuu74 Zsuzsa 32 Villnachern Giuliano 2004.12.08. 2970 47 </pre>


Végre elkészült és telis-teli van adatokkal. Juhijjj!!!!
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Anikooooo!!Szuper!!!!Kép
zsuu74
 
 


Tiszta irigy vagyok!!!!!Nagytesok miatt!!
zsuu74
 
 


Anikó

Ez a tuti!!!!!Nehéz volt?


Zsuu
Álljatok neki gyorsan és akkor Giulano lesz a nagytestvér.KépAkartok testvérkét neki?

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Szupi lett a táblázat!!!
Nagyon aranyosak a fényképek!

Roli!

Nagyfiad szép bizit vitt haza!

Marcsi

Ennivaló lehetett a Manód, ahogy elment lefeküdni a játékaival az ágyba!

Már az én manóim is alszanak, ma elég korán feküdtek, egész nap 2x félórát aludtak összesen nagy volt ma a nyügi.
manó3
 
 


Persze hogy akarunk.Igazsäg szerint hamarosan.Nem akarok nagy korkülömbséget.
Aztän ott vannak a gonosz gondolatok is mindig a fejemben.Elöször is szeretnék lefogyi,de majd csak ha mär nem szoptatok.Nyaralni is szeretnénk elmenni,de ha terhes vagyok akkor fennäll a veszélye hogy nem mehetünk idén.Igaz ezek csak önzö kifogäsok,de tulajdonképpen még én is létezem nem?Magamra is kell valamennyire gondolni nem csak a "szemem fényére".Nincs igazam???
Még mindig nem jött haza a 2 "férfi".
zsuu74
 
 


Nem tudom mi volt ma.Dominik is 2* 20percet aludt estére már tiszta dili volt.Most tettem vissza az ágyba felsírt megint.Pedig már reménykedtem,hogy ez az éjszaka más lesz mint a többi.

Manó
Köszi.nagyon örülök neki.Eléggé paráztam év elején,hogy nem fog menni neki.Ráadásul kéttannyelvűbe jár.

Zsuu
totál igazad van.Ennyire lehetsz önző.Én is úgy akartam a másodikat,hogy Dani legalább 3 éves legyen.Egyszerűen ki akartam pihenni magam.Hát így sikerült.Nem baj majd a harmadik.

Mit dolgozik a párotok?
Mi bérlünk egy kis ABCt.Apa szinte egésznap ott van,ha meg nem ott akkor árúért megy.Kép

Nagy lassú a rendszerKép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Én elbúcsúzom,jó éjszakát!
Ahogy Zsu fogalmazott szép álmokat decmamik és decbabák!
manó3
 
 


Nektek is jó éjt Manó családKép

Kovács Roland
roli
 
 


Megyek én is aludni.

Ébredés mentes jó éjszakát!Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok még néha, bár most nincs túl sok időm, Attila még mindig beteg, sőt már én is.

Heni
az én férjem a drága kedves apósánál dolgozik. Apunak van egy kutterkés üzeme, magyarul húsipari berendezéseket gyártanak. Na ő ott csinál mindent, amit kell. Néha nem írígylem.

Én legutoljára, mielőtt szültem ingatlanokat értékeltem, főként az OTP-nek.

Ti mivel foglalkoztatok, mielőtt szültetek?

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Én is vagyok még ,de lassan elvonulok .
Nemrég értek haza a csavargok.A gyerek annyira fel van pörögve a kimaradästol hogy még mindig bömböl,remélem hamar elalszik.

Az én férjem pénzügyi befektetési tanäcsado,én pedig egy mirelit cégnél voltam elado soför.Olyan a cég mint otthon a Family Frost,csak itt Bofrost a neve.Nem néztétek volna ki belölem mi,hogy kisteherauto soför voltam??
zsuu74
 
 


Sziasztok
Itt vagyunk mi is,csak a babám ugy fel volt pörögve ma hogy egész nap utána kellett járkálni, nehogy lehuzzon valamit.

A kiságyrácsokat én is kiszoktam venni de Tamás csak kifele szeret jönni.Megmutatom:
Kép

Terhesség elött apának segitettem, ö auto üléshuzatokat forgalmaz.Meg matricákatKépIgy csak késö délután jön haza és hétvégén is dolgozikKép

Szoktatok játszoházba járni ?
Mano3
Ügyesek a babáid.Hamar bepotolták a lemaradást.Aranyosak.Én csak csodálni tudlak téged.Nekem még Tamás egyedül is fejtörést okoz néhaKép


Éva
Gyogyulást Attilának de mi lett vele?Olyan gyorsan irtok sokszor nem tudom követniKép

Mindenkinek jo éjt.
bizzo
 
 


Sziasztok!

Bizzo
Engem azért nem tudsz követni, mert igen ritkán írok.
Megfázott a baba, folyik az orra és köhög, de legalább nem lázas.
Remélem lassan jobban lesz, már hétfő óta tart.

Üdv
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Éva!!!Gyogyuljatok meg minél elöbb!!!!!!!Kép
zsuu74
 
 


Jó reggelt!

Nem tudom mi történt, de Attila még mindig alszik és egyszer sem kelt fel.

Zsu
Köszi, igyekszünk.

Remélem nektek is jó éjszakátok volt.

Szép napot mindenkinek!

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!
Húúúú szépen termeltetek éjszaka.Mi van nem bírtok aludni????Kép

Zsuu
Hol voltak a fiúk olyan későn?
Tényleg nem gondoltam volna rólad.De eredeti.Kép

Éva
Jól megfázott Attila,ha még mindig beteg.Dodó már nem.3napig tartott.Gyógyuljatok hamar!

Bizzo
Dominkkal még nem voltunk játszóházba.Dancival nagyon sokszor.3éve ott ünnepeljük a szülinapját.Most februárban is ott lesz megtartva.Dodó most megy elöszőr.Kíváncsi leszek.

Nagyon jó volt ma későn kelni.Igaz éjjel kétszer fentvoltunk,de sebaj!!!

Na megyek mert apa hazaért és dolog van.De majd jövök.

KépKépKépKépKép

Írjatok!!!

Kovács Roland
roli
 
 


Jó reggelt!

Mi ma 7-kor keltünk, már lassan tízóraizni fogunk. Egyébként nálunk mostanában nem túl fényesek az éjszakák. Most hogy kijött a Dorina első foga (hétfőn) már jobban alszik, eddig ő is kb. 2 óránként felsírt, most a Gergő sír fel többször éjjel.

Roli

Ugye nem ezt csinálod egész nap?!

Az én férjem a helyi közlekedési vállalat műszaki igazgatója. Én pedig gyes előtt recepciós voltam egy barátságos veszprémi panzióban.

Éva

Gyógyuljatok meg!
manó3
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

A betegeknek jobbulást. Bius egész jól van már és Reni sem panaszkodik a torkára. Én viszont igen.

A férjem a Food express-nél dolgozik. Másodállásban meg bútorokat, kerítéseket készít fából vasbó és kovácsoltvasbó.
Én pedig az Otp Bankban dolgoztam lakáshitel ügyintézéssel foglakoztam.

Tényleg annyit írogatunk, hogy alig tudom követni. A férjem meg kivan akadva, hogy mindig itt ülök. Szerinte már függő vagyok. Szerintem nem de ráhagyom. Igazából azért mérges mert én is inkább este érek rá pont mint ő.</font>
Vendég
 


Sziasztok!!!

Na végre én is ide érek.Elég jo volt az éjszakänk ,csak 1x keltünk 4 orakor.Aztän meg visszaaludtunk 8.45-ig.Közösen megreggeliztünk,ätöltöztünk ,most meg jätszik a mano a telefonnal amig én bejelentkezek.
Heni!!!A férjemet hivta az apja vacsizni,de én mivel lezseren diétäzok nem volt kedvem ätmenni,igy csak a gyerekkel ment ät.Majdnem 10 ora volt mikor hazaértek.Azt mondta a férjem hogy egy pillanat nyugta nem volt a kis rosszcsonttol.HIHIHI és még azt hiszik hogy az ember csak itt ül egész nap a gyerek mellett és vakargatja a segg......Én tegnap este még ki is takaritottam amig elvoltak az emberek ,csak elmosogatnom kéne és elindulunk csavarogni.
zsuu74
 
 


engem igy csäbitanak korän reggelKép
zsuu74
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: